Mój przypadek czyli MOJE CIAŁO kontra ja :/ - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka > Wspólne odchudzanie

Notka

Wspólne odchudzanie Forum dla osób, które się odchudzają grupowo. Pamiętaj: diety muszą być zgodne z zasadami zdrowego odżywiania. Pisz o dietach powyżej 1000 kcal.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-03-26, 13:28   #1
mystery
Przyczajenie
 
Avatar mystery
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 16
Exclamation

Mój przypadek czyli MOJE CIAŁO kontra ja :/


Hej dziewczyny

Piszę do Was ponieważ nie mam już siły do siebie i tego, że moje ciało w ogóle się mnie nie słucha

Ponad rok temu ważyłam 58 kg i czułam się świetnie (przy wzroście 169 cm), gdy kilka miesięcy temu na wadze pokazała mi się liczba 66 kg wiedziałam, ze zaniedbałam się. Od 15 roku życia tańczyłam, zawsze jadłam dużo (uwielbiam jeść - szczególnie słodycze) jednak nigdy z wagą nei miałam problemów.

No ale nic - od listopada wzięłam się za siebie!!! Dwa razy siłownia w tygodniu plus fitness. Od kilku miesiecy jeszcze sauna. Jednak moja waga jak i wygląd mojego ciała nadal się nie zmienia!!!!

Starałam się ograniczyć słodycze i jeść dużo białka i błonnika (nie chciałam diety, bo boje się takich rzeczy). Jednak teraz muszę coś znaleść! Nie chce typowej głodówki, wiem, że się to u mnie nie sprawdzi. Możecie mi coś doradzić??? proszę Was ogromnie

Całuje
mystery
__________________
Love Fashion
mystery jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-26, 14:13   #2
kashia001
PeeeMaa!
 
Avatar kashia001
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: inthernet
Wiadomości: 8 448
Dot.: Mój przypadek czyli MOJE CIAŁO kontra ja :/

Cytat:
Napisane przez mystery Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny

Piszę do Was ponieważ nie mam już siły do siebie i tego, że moje ciało w ogóle się mnie nie słucha

Ponad rok temu ważyłam 58 kg i czułam się świetnie (przy wzroście 169 cm), gdy kilka miesięcy temu na wadze pokazała mi się liczba 66 kg wiedziałam, ze zaniedbałam się. Od 15 roku życia tańczyłam, zawsze jadłam dużo (uwielbiam jeść - szczególnie słodycze) jednak nigdy z wagą nei miałam problemów.

No ale nic - od listopada wzięłam się za siebie!!! Dwa razy siłownia w tygodniu plus fitness. Od kilku miesiecy jeszcze sauna. Jednak moja waga jak i wygląd mojego ciała nadal się nie zmienia!!!!

Starałam się ograniczyć słodycze i jeść dużo białka i błonnika (nie chciałam diety, bo boje się takich rzeczy). Jednak teraz muszę coś znaleść! Nie chce typowej głodówki, wiem, że się to u mnie nie sprawdzi. Możecie mi coś doradzić??? proszę Was ogromnie

Całuje
mystery
Może wróć do tańca? Niestety z wiekiem, nasze ciało się zmienia. Albo więcej ćwiczeń.
__________________



Chwyć się mej dłoni. Bądź blisko.
Za szczęściem już nie chcę gonić.
Mam Ciebie. Mam wszystko.
kashia001 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-26, 15:16   #3
mystery
Przyczajenie
 
Avatar mystery
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 16
Dot.: Mój przypadek czyli MOJE CIAŁO kontra ja :/

tańcze - fakt nie tak duzo jak kiedys (szkola, praca) mam zajęcia fitness polaczone z tańcem dwa razy w tygodniu plus godzina siołkownia plus sauna

ktoś może poleca jakąs diete? jakieś przepisy? możecie wkleić wątek jak gdzieś jest już to fajnie opisane
__________________
Love Fashion
mystery jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-26, 17:58   #4
kashia001
PeeeMaa!
 
Avatar kashia001
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: inthernet
Wiadomości: 8 448
Dot.: Mój przypadek czyli MOJE CIAŁO kontra ja :/

Cytat:
Napisane przez mystery Pokaż wiadomość
tańcze - fakt nie tak duzo jak kiedys (szkola, praca) mam zajęcia fitness polaczone z tańcem dwa razy w tygodniu plus godzina siołkownia plus sauna

ktoś może poleca jakąs diete? jakieś przepisy? możecie wkleić wątek jak gdzieś jest już to fajnie opisane
Wiesz, najlepsza dieta to nie wpier... :P Może odstaw tłuszcz, jedz duużo białka i mało węglowodanow i cukrów, a jak już to te zdrowe. I pij dużo wody.
__________________



Chwyć się mej dłoni. Bądź blisko.
Za szczęściem już nie chcę gonić.
Mam Ciebie. Mam wszystko.
kashia001 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-26, 18:25   #5
dance makabre
Wtajemniczenie
 
Avatar dance makabre
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 2 493
Dot.: Mój przypadek czyli MOJE CIAŁO kontra ja :/

Cytat:
Napisane przez kashia001 Pokaż wiadomość
Wiesz, najlepsza dieta to nie wpier... :P Może odstaw tłuszcz, jedz duużo białka i mało węglowodanow i cukrów, a jak już to te zdrowe. I pij dużo wody.
Tragiczna rada. Odstawienie tłuszczu to pierwszy krok do utraty miesiączki (i zdrowia w ogóle), gratuluję pomysłu.
Przeczytaj wątki podwieszone pod Dietetykę (Ułóż własną dietę, 10 przykazań żywieniowych, FAQ)- odrobina wiedzy na temat redukcji powinna pomóc. Żadnych głodówek, rezygnacji z tłuszczu czy węglowodanów, ani zapychania się błonnikiem. Tylko poprawa jakości spożywanych kalorii i racjonalne żywienie.
__________________
"Przebacz mi i zapomnij o mnie jak najszybciej. Opuszczam cię na zawsze. Nie szukaj mnie, to się na nic nie zda. Na skutek klęsk i nieszczęść, które na mnie spadły, zostałam wiedźmą. Czas na mnie. Żegnaj."
Michaił Bułhakow - Mistrz i Małgorzata
dance makabre jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-26, 18:50   #6
kashia001
PeeeMaa!
 
Avatar kashia001
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: inthernet
Wiadomości: 8 448
Dot.: Mój przypadek czyli MOJE CIAŁO kontra ja :/

Cytat:
Napisane przez dance makabre Pokaż wiadomość
Tragiczna rada. Odstawienie tłuszczu to pierwszy krok do utraty miesiączki (i zdrowia w ogóle), gratuluję pomysłu.
Przeczytaj wątki podwieszone pod Dietetykę (Ułóż własną dietę, 10 przykazań żywieniowych, FAQ)- odrobina wiedzy na temat redukcji powinna pomóc. Żadnych głodówek, rezygnacji z tłuszczu czy węglowodanów, ani zapychania się błonnikiem. Tylko poprawa jakości spożywanych kalorii i racjonalne żywienie.
Chodziło mi o te 'złe' tłuszcze. Jakoś ja odstawiłam i żyje, miesiaczkę tez mam. Więc nie wiem skąd ten pomysł...
__________________



Chwyć się mej dłoni. Bądź blisko.
Za szczęściem już nie chcę gonić.
Mam Ciebie. Mam wszystko.
kashia001 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-26, 19:43   #7
97063297b7b35b4a21bd582d93800b2e45dfbb59_6372d6b265f10
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 3 891
Dot.: Mój przypadek czyli MOJE CIAŁO kontra ja :/

Cytat:
Napisane przez kashia001 Pokaż wiadomość
Chodziło mi o te 'złe' tłuszcze. Jakoś ja odstawiłam i żyje, miesiaczkę tez mam. Więc nie wiem skąd ten pomysł...
No ale autorka nie wie, o które Ci chodziło... Większość kobiet myśląc "dieta" myśli "tłuszcze precz!" nie można pozwolić, żeby nasze niedopowiedzenia stały się przyczyną tego, że kolejna popadnie w pułapkę beztłuszczowej diety wyniszczającej organizm.
97063297b7b35b4a21bd582d93800b2e45dfbb59_6372d6b265f10 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-03-27, 08:54   #8
mystery
Przyczajenie
 
Avatar mystery
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 16
Dot.: Mój przypadek czyli MOJE CIAŁO kontra ja :/

Dziękuje Wam za rady, postaram się poczytać o tym co piszecie.

Mam jeszcze pytanie, bo ćwicze, jem duzo owoców i nie słodze napoji (dlatego też piję duzo wody) i od jakiegos czasu biore spalacz tłuszczu MAN SCORCH, czuje sie po nim dobrze mam wiecej energii i wiecej się poce na siłowni, ale czy jest to odpowiedni suplement diety? Może macie jakieś doświadczenia?
__________________
Love Fashion
mystery jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-27, 10:33   #9
kashia001
PeeeMaa!
 
Avatar kashia001
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: inthernet
Wiadomości: 8 448
Dot.: Mój przypadek czyli MOJE CIAŁO kontra ja :/

Cytat:
Napisane przez mystery Pokaż wiadomość
Dziękuje Wam za rady, postaram się poczytać o tym co piszecie.

Mam jeszcze pytanie, bo ćwicze, jem duzo owoców i nie słodze napoji (dlatego też piję duzo wody) i od jakiegos czasu biore spalacz tłuszczu MAN SCORCH, czuje sie po nim dobrze mam wiecej energii i wiecej się poce na siłowni, ale czy jest to odpowiedni suplement diety? Może macie jakieś doświadczenia?
Ja też biorę spalacz i moje koleżanki też więc myślę, że ok. A jak jeszcze ćwiczysz to już super . Powinno Ci pomóc

---------- Dopisano o 11:33 ---------- Poprzedni post napisano o 11:31 ----------

[1=97063297b7b35b4a21bd582 d93800b2e45dfbb59_6372d6b 265f10;39995780]No ale autorka nie wie, o które Ci chodziło... Większość kobiet myśląc "dieta" myśli "tłuszcze precz!" nie można pozwolić, żeby nasze niedopowiedzenia stały się przyczyną tego, że kolejna popadnie w pułapkę beztłuszczowej diety wyniszczającej organizm.[/QUOTE]

Kurde, no racja. Musze się z Tobą zgodzić, chodziło mi o smażenie bez smalców etc. Ale też zaczynając jaką kolwiek dietę, powinno się zapoznać z jakimiś ogólnymi podstawami.
__________________



Chwyć się mej dłoni. Bądź blisko.
Za szczęściem już nie chcę gonić.
Mam Ciebie. Mam wszystko.
kashia001 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-27, 10:34   #10
97063297b7b35b4a21bd582d93800b2e45dfbb59_6372d6b265f10
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 3 891
Dot.: Mój przypadek czyli MOJE CIAŁO kontra ja :/

Cytat:
Napisane przez mystery Pokaż wiadomość
Dziękuje Wam za rady, postaram się poczytać o tym co piszecie.

Mam jeszcze pytanie, bo ćwicze, jem duzo owoców i nie słodze napoji (dlatego też piję duzo wody) i od jakiegos czasu biore spalacz tłuszczu MAN SCORCH, czuje sie po nim dobrze mam wiecej energii i wiecej się poce na siłowni, ale czy jest to odpowiedni suplement diety? Może macie jakieś doświadczenia?
A ja nie zgodzę się z koleżanką z góry. Owszem, spalacze pomagają spalać tłuszcz, kiedyś sama byłam zainteresowana tematem, ale po rozmowie z kolegą który dosyć mocno siedzi w temacie zrezygnowałam. A dlaczego? Bo te spalacze działają tak długo, jak się je bierze. Gdy przestaniemy tłuszcz zaczyna wracać na swoje miejsce. Takim czymś mogą się posiłkować kulturyści czy fitnesski, ale jak ktoś zamierza po prostu schudnąć to nie ma co się bawić w chemiczne specyfiki tylko robić wszystko naturalnie.

A co do wody - mam nadzieję, autorko że wiesz, jak wybrać pełnowartościową i dobrą dla organizmu wodę?

Edytowane przez 97063297b7b35b4a21bd582d93800b2e45dfbb59_6372d6b265f10
Czas edycji: 2013-03-27 o 10:35
97063297b7b35b4a21bd582d93800b2e45dfbb59_6372d6b265f10 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-27, 16:18   #11
Butterfly_27
Zakorzenienie
 
Avatar Butterfly_27
 
Zarejestrowany: 2013-03
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 7 740
Dot.: Mój przypadek czyli MOJE CIAŁO kontra ja :/

[1=97063297b7b35b4a21bd582 d93800b2e45dfbb59_6372d6b 265f10;40004210]A ja nie zgodzę się z koleżanką z góry. Owszem, spalacze pomagają spalać tłuszcz, kiedyś sama byłam zainteresowana tematem, ale po rozmowie z kolegą który dosyć mocno siedzi w temacie zrezygnowałam. A dlaczego? Bo te spalacze działają tak długo, jak się je bierze. Gdy przestaniemy tłuszcz zaczyna wracać na swoje miejsce. Takim czymś mogą się posiłkować kulturyści czy fitnesski, ale jak ktoś zamierza po prostu schudnąć to nie ma co się bawić w chemiczne specyfiki tylko robić wszystko naturalnie.

A co do wody - mam nadzieję, autorko że wiesz, jak wybrać pełnowartościową i dobrą dla organizmu wodę?[/QUOTE]

Zgodzę sie, też kiedyś brałąm takie tabletki na spalanie tłuszczu, ale połowę dziennej dawki, byly ok, fajnie dodawały siły i się przy nich nieźle spociłam, przy ćwiczeniach, ale najgorszy jest moment kiedy się je odstawi. Ja po nich nie miałam siły przez kilka dni, czułam się jak jakiś narkoman.
Butterfly_27 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-03-27, 17:49   #12
agafisia
Zakorzenienie
 
Avatar agafisia
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 13 517
Dot.: Mój przypadek czyli MOJE CIAŁO kontra ja :/

Cytat:
Napisane przez mystery Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny

Piszę do Was ponieważ nie mam już siły do siebie i tego, że moje ciało w ogóle się mnie nie słucha

Ponad rok temu ważyłam 58 kg i czułam się świetnie (przy wzroście 169 cm), gdy kilka miesięcy temu na wadze pokazała mi się liczba 66 kg wiedziałam, ze zaniedbałam się. Od 15 roku życia tańczyłam, zawsze jadłam dużo (uwielbiam jeść - szczególnie słodycze) jednak nigdy z wagą nei miałam problemów.

No ale nic - od listopada wzięłam się za siebie!!! Dwa razy siłownia w tygodniu plus fitness. Od kilku miesiecy jeszcze sauna. Jednak moja waga jak i wygląd mojego ciała nadal się nie zmienia!!!!

Starałam się ograniczyć słodycze i jeść dużo białka i błonnika (nie chciałam diety, bo boje się takich rzeczy). Jednak teraz muszę coś znaleść! Nie chce typowej głodówki, wiem, że się to u mnie nie sprawdzi. Możecie mi coś doradzić??? proszę Was ogromnie

Całuje
mystery
ja walcze od grudnia z waga 64 i tez duzo mniej i zdrowiej jem cwicze co dzien ograniczam slodkie wpije wiecej wody i waga stoi...natomiast cm w talii biodrach i brzuchu spadly po 10-15 cm...gadalam ze znajoma co robi kurs dietetyczki to mowila zeby na wage nie patrzec a sie wlasnie mierzyc raz na 2 tygodnie to wtedy widac spadki moja rada-wyrzuc wage zacznij sie mierzyc powodzenia
agafisia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-28, 07:22   #13
dance makabre
Wtajemniczenie
 
Avatar dance makabre
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 2 493
Dot.: Mój przypadek czyli MOJE CIAŁO kontra ja :/

Cytat:
Napisane przez kashia001 Pokaż wiadomość
Chodziło mi o te 'złe' tłuszcze. Jakoś ja odstawiłam i żyje, miesiaczkę tez mam. Więc nie wiem skąd ten pomysł...
Ano, z tym się zgodzę Natomiast ryby morskie, oliwa, orzechy w diecie muszą się znaleźć. Niebezpiecznie jest pisać "odstaw tłuszcze" osobom zupełnie niezorientowanym w temacie dietetyki, bo potem kończy się tak, że dziewczyny żywią się chudym twarogiem i marchewką, a na propozycję orzechów jest panika, bo "no co Ty, tyle kalorii!"

BTW, skoro już weszłam w temat nabiału- twarogi, mleko itd. bierz półtłuste. Chude są wysoko przetworzone i pozbawione wszystkiego, co w nabiale cenne. Nie jest to duża różnica kaloryczności, a naprawdę warto.
__________________
"Przebacz mi i zapomnij o mnie jak najszybciej. Opuszczam cię na zawsze. Nie szukaj mnie, to się na nic nie zda. Na skutek klęsk i nieszczęść, które na mnie spadły, zostałam wiedźmą. Czas na mnie. Żegnaj."
Michaił Bułhakow - Mistrz i Małgorzata
dance makabre jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-28, 08:48   #14
mystery
Przyczajenie
 
Avatar mystery
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 16
Dot.: Mój przypadek czyli MOJE CIAŁO kontra ja :/

[1=97063297b7b35b4a21bd582 d93800b2e45dfbb59_6372d6b 265f10;40004210]A ja nie zgodzę się z koleżanką z góry. Owszem, spalacze pomagają spalać tłuszcz, kiedyś sama byłam zainteresowana tematem, ale po rozmowie z kolegą który dosyć mocno siedzi w temacie zrezygnowałam. A dlaczego? Bo te spalacze działają tak długo, jak się je bierze. Gdy przestaniemy tłuszcz zaczyna wracać na swoje miejsce. Takim czymś mogą się posiłkować kulturyści czy fitnesski, ale jak ktoś zamierza po prostu schudnąć to nie ma co się bawić w chemiczne specyfiki tylko robić wszystko naturalnie.

A co do wody - mam nadzieję, autorko że wiesz, jak wybrać pełnowartościową i dobrą dla organizmu wodę?[/QUOTE]

Przyznaję się szczerze, że pierwszy raz słyszę i nie wiem jak wybrać
__________________
Love Fashion
mystery jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-28, 09:22   #15
97063297b7b35b4a21bd582d93800b2e45dfbb59_6372d6b265f10
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 3 891
Dot.: Mój przypadek czyli MOJE CIAŁO kontra ja :/

Cytat:
Napisane przez mystery Pokaż wiadomość
Przyznaję się szczerze, że pierwszy raz słyszę i nie wiem jak wybrać
http://www.wodadlazdrowia.pl/pl/8872...y_stolowe.html

Warto się zapoznać - ja od siebie polecam np Staropolankę 2000. Takie pseudo wody jak żywiec wypłukują minerały z organizmu i powodują znaczne ubytki substancji w ciele
97063297b7b35b4a21bd582d93800b2e45dfbb59_6372d6b265f10 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-02, 17:53   #16
simple9
Raczkowanie
 
Avatar simple9
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 294
Dot.: Mój przypadek czyli MOJE CIAŁO kontra ja :/

skoro od listopada wzięłaś się za siebie ćwiczeniami to może wyglądasz dużo lepiej bo masz mniej centymetrów a waga stoi w miejscu bo ćwiczysz to chyba nie dokońca powinno się sugerować tylko wagą tylko też obwodem a i mówisz, że jesz owoce a one są kaloryczne! ;D
simple9 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Wspólne odchudzanie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:03.