Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - część XXIII - Strona 91 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-03-28, 19:29   #2701
dianesullivan
MiaSmith
 
Avatar dianesullivan
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 146
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - część XXIII

u mnie u fryzjera do ktorego chodze sauna na moja dlugosc kosztuje 40zl i mysle ze raz na jakis czas jest to jeden z lepszych robionych przeze mnie nakladanie masek i odzywek na jakis czas, moze powodowac wypadanie wlosow. mi po piewszym jajku na glowie sporo wypadlo, ale moze za dlugo je podgrzewalam a moja kolezanka zostawila odzywke na pol godziny i spora ilosc wlosow jej wypadla;/
teraz nie susze i nie prostuje wlosow wgl, nakladam maseczke wlasnej produkcji z soku z cytryny, miodu i zoltka, bardzo delikatnie je czesze, podcinam co ok. 4 miesiace, bo czesniej na szczescie nie musze, i co podobny czas robie saune. na moje wloski dobre sa tez niektore kosmetyki termoochronne do wlosow i jedwab na koncowki.
Ale 2 lata temu musialam je drastycznie sciac bo byly zniszczone rozjasnianem;/ teraz szukam farby ktora na moim ciemnym, mysim naturalnym blondzie zrobi sredni blond bez wiekszego wysuszania
dianesullivan jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-28, 19:51   #2702
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - część XXIII

Cytat:
Napisane przez anias2 Pokaż wiadomość
Czesc

Dziewczyny, ostatnio farbowałam włosy Londą 18, mam juz odrost ale niezbyt mnie zadowolila :P, wiec teraz chce pofarbowac na inny kolor.... w domu mam Kolestona 10/16.. Jezeli poloze tego kolestona to chyba nie powinno byc niespodzianki typu glon itp? co o tym myslicie?
bedzie ok.

Cytat:
Napisane przez milka_m Pokaż wiadomość
Cześć

Dzisiaj mam trochę lepsze samopoczucie, bez rewelacji ale nie tak tragicznie jak wczoraj, staram się wierzyć, że będzie dobrze i wszystko się powoli jakoś poukłada, dobrze że Tż mnie wspiera Oby decyzje, które mam zamiar podjąć były dobre. Trzymajcie kciuki


Piękne mogłabym takie mieć


Jak mi nie wyjdzie z blondem to właśnie taki chciałabym, śliczny jest Ex a pamiętasz jaka to była ta Palette, co farbowałaś, że Ci podobny kolor wyszedł? Mojej Mamie się spodobał i taki chce, ona ma niefarbowane włosy, więc myślę, że nie będzie problemu, że farba na farbę


To my podobnie mamy, wszyscy uważają, że lepiej nam w ciemnych kolorach


Ja też ją chcę!
o juz sie zaczyna

Cytat:
Napisane przez infatuated Pokaż wiadomość
wklejam fotki po londzie 18

pierwsze z wczoraj tuż po farbowaniu, drugie z dziś
wyszło chłodno, nawet w świetle łazienkowym widać taki zimny blask
na długość też przeciągnęłam-ok 10 min
za miesiąc jak będę nią robić to już powinnam uzyskać ten właściwy dla tej odcien
ładniutko

Cytat:
Napisane przez caskada Pokaż wiadomość
bunny kurde ratuj moja siorka jest zalamana , co ona ma zrobic teraz z tymi wlosami poradz cos plissss z***la jej te ombre sama widzialas
Da sie cos z tym kolorem , gora zrobic??

edit. zauwazylam ze pisalas meila , juz lece zobaczyc . Nie nadazam za wami , piszecie jak szalone.
odpisalam pw.

Cytat:
Napisane przez 7Paulina7 Pokaż wiadomość
Ja przy nastepnym farbowaniu bede dazyc do takiego koloru włosów

A tak z innej beczki a co tam sie pochwale moimi małymi osiągnięciami ;P

Str 9, 17, 19, 21, 23, 49 ,50 i 51

http://www.gaia.com.pl/katalog.html
gratki kochana

Cytat:
Napisane przez exclusivee Pokaż wiadomość
A więc tak, po nałożeniu na włosy cudo Jakbym budyń nakładała na włosy Trzymałam ją jakoś 5 minut podczas prysznicowania się (włosy do góry). Po spłukaniu też fajnie, włosy mięciutkie, lejące się. Niestety przy dociskaniu włosów do ręcznika żeby choć trochę je wysuszyć zrobiły się szorstkie, muszę koniecznie wypróbować sposób z koszulką bawełnianą bo ręcznik dobija moje włosy No a po wysuszeniu włosów są lekkie (nałożyłam od nasady po same końce!), puszyste, miłe w dotyku, coś jak piórko Chyba polubimy się z tą maską Niestety zapachu nie czuję bo farba go aktualnie zabiła, jutro powinno być lepiej Maska jak narazie mi podeszła, zobaczę jak będzie po 40minutowym trzymaniu pod turbanem i podgrzewaniu suszarką (maski u mnie sprawdzają się najlepiej w taki sposób). Za cenę 7zł sądzę że jak najbardziej WARTO Żałuję tylko że nie wzięłam od razu litrowego opakowania za 16zł



Zaraz ocenicie czy jest lepiej, tylko włoski wyprostuję i porobię zdjęcia nowego koloru (Bunny nie bij )

Edit: Zapomniałam dopisać Wspaniałego masz tż, daj znać jak sprawdzą się produkty



Piękny kolor włosów Bunny kochana, czy to jakiś opalizująco-popielaty kolor? Jeśli tak to jak wyglądałaby jego cyferkowa nazwa w ciemniejszej wersji, tzn. poziom 8? Zakochałam się.. chcę takie włosy!

Gratuluję kochana sukcesu Wyglądasz pięknie
to jest jakies 10.21. jak dla ciebie to 8.21.

Cytat:
Napisane przez 7Paulina7 Pokaż wiadomość
Ja tez bym chciała sie dowiedzieć czy taki odcień można zrobić z alfy poziom 10 lub 9 . Ostatnio Bunny mi pisałaś o alfie 9,21 i 10,1 i sie zastanawiam czy ta kombinacja dałaby coś podobnego?
podobnie by bylo.

---------- Dopisano o 20:51 ---------- Poprzedni post napisano o 20:42 ----------

Cytat:
Napisane przez exclusivee Pokaż wiadomość
Miała być kopenhaga, ale mając farby w domu nie mogłam się powstrzymać żeby ich nie użyć... i nie żałuję! Rudego prawie już nie widać, a jak już to kilka pojedynczych pasm które nie rzucają się aż tak w oczy Włosy przy spłukiwaniu fajne, miękkie, po nałożeniu odżywki z loreala jeszcze lepsze- lejące się i swobodnie przechodzące między palcami 50ml farby idealnie starczyło na pokrycie moich włosów do ramion, z tym że mieszanka była baaaardzo gęsta- samą farbę z trudem wycisnęłam z opakowania. Mimo tego minusa farbę mogę Wam jak najbardziej polecić, tubka kosztowała mnie jedyne 7,50zł a jak narazie zadowoliła mnie o wiele bardziej niż wszystkie poprzednie farby Zobaczymy czy z trwałością koloru i nie-rudzeniem będzie tak jak to pisały inne wizażanki na KWC- jeśli tak zostaję przy tej farbie Aśka dość dobrze zrównała mi kolor włosów, przy następnym farbowaniu powinno być jeszcze lepiej Niestety odrost wyszedł mi zupełnie rudy, ale czego mogłam się spodziewać po wodzie 3-4%

Joanna Color Professional, 8.1 jasny popielaty blond

p.s. wybaczcie mi moje miny
no wow! twoj kolor bez 2 zdan, chce fotki
Cytat:
Napisane przez Lavia15 Pokaż wiadomość
hmm ok a loreal 10.21 za mocno mi nie rozjaśni ? Myslałam nad Vikingiem 9.1. bo do tej pory mi ładnie chłodził ale teraz to nie wiem czy nie będzie za słaby?

jeszcze zastanawiam się nad Ferią http://velvethair.blogspot.com/2012/...rence-102.html
moze byc i ta feria.

Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Pokaż wiadomość
Pięknie ci w tym kolorze, naprawde Zostań przy nim bo naprawde pasuje ci idealnie

Ja jutro chyba c10 farbuje Miałam dzisiaj, ale rano uzywalam suchego szamponu i juz mi sie nie bedzie chcialo suszyc po myciu itd
hehe mowilam
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-28, 21:00   #2703
asiabb1983
Zakorzenienie
 
Avatar asiabb1983
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 3 942
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - część XXIII

hej!

Cytat:
Napisane przez Lavia15 Pokaż wiadomość
Dziewczyny same zobaczcie że jest tragedia ;/ ten garnier mi wogole nie służy..... mam taki ciepły, złocisty, momentami żółty blond na żywo czuje sie jak g....dzisiaj popołudniu muszę lecieć po jakąś farbę która mi to ochłodzi -tylko niewiem jaką.....garniera juz na pewno nie wezmę, palette mi nie służy, może loreala?

eh niedługo wszystkie kłaki mi wypadną, ale nie chce mieć takiego koloru
płakać mi się chce ;(

Bunny ratuj
kurka faktycznie srakowato to troche wygląda
Cytat:
Napisane przez infatuated Pokaż wiadomość
wklejam fotki po londzie 18

pierwsze z wczoraj tuż po farbowaniu, drugie z dziś
wyszło chłodno, nawet w świetle łazienkowym widać taki zimny blask
na długość też przeciągnęłam-ok 10 min
za miesiąc jak będę nią robić to już powinnam uzyskać ten właściwy dla tej odcien
pięknie jak zawsze
Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Pokaż wiadomość

Laski ale mi TŻ wczoraj niespodzianke zrobił
Przytargał mi z pracy kosmetyki do włosów i mydełka z Radoxa
I takim oto sposobem mam butle 900 ml szamponu z Tresemme z wit b12 i keratyna na osłabione i wypadajace włosy, butle tez 900 ml odzywki z prowitamina b5 na objętość, i 2 odzywki 400 ml z Alberto z ekstraktem z jagód i żeń szenia I jeszcze antybakteryjne mydełko do rąk i jakieś owocowe
Te z Tresemme składowo takie sredniaki bym powiedziała, ale mam juz maske jedna o nich i mi pasuje. Za to ta z alberto wydaje mi sie całkiem fajna składowo
zazdraszczam
Cytat:
Napisane przez exclusivee Pokaż wiadomość
Miała być kopenhaga, ale mając farby w domu nie mogłam się powstrzymać żeby ich nie użyć... i nie żałuję! Rudego prawie już nie widać, a jak już to kilka pojedynczych pasm które nie rzucają się aż tak w oczy Włosy przy spłukiwaniu fajne, miękkie, po nałożeniu odżywki z loreala jeszcze lepsze- lejące się i swobodnie przechodzące między palcami 50ml farby idealnie starczyło na pokrycie moich włosów do ramion, z tym że mieszanka była baaaardzo gęsta- samą farbę z trudem wycisnęłam z opakowania. Mimo tego minusa farbę mogę Wam jak najbardziej polecić, tubka kosztowała mnie jedyne 7,50zł a jak narazie zadowoliła mnie o wiele bardziej niż wszystkie poprzednie farby Zobaczymy czy z trwałością koloru i nie-rudzeniem będzie tak jak to pisały inne wizażanki na KWC- jeśli tak zostaję przy tej farbie Aśka dość dobrze zrównała mi kolor włosów, przy następnym farbowaniu powinno być jeszcze lepiej Niestety odrost wyszedł mi zupełnie rudy, ale czego mogłam się spodziewać po wodzie 3-4%

Joanna Color Professional, 8.1 jasny popielaty blond

p.s. wybaczcie mi moje miny
no pieknie wyszło jak naturalne

przyszły mi legginsy dziś i ciesze się bo są dobre a bałam się ,że nie wejdę
__________________
blonding zapuszczanie i regeneracja włosków

było - 1 czerwiec 2013 -36 cm
jest- 1 marzec 2014 - 48,5 cm
po podcięciu 5 marzec - 47 cm

CEL 60 cm



aerobik 2x w tygodniu + Mel B totally fit ! 20 min trening całego ciała
asiabb1983 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-28, 21:01   #2704
Leae
Rozeznanie
 
Avatar Leae
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 794
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - część XXIII

Cytat:
Napisane przez truskawkowawiosna Pokaż wiadomość

WOW, przecudne Taka kondycja mi się marzy, aż by się chciało macać takie włosy Kolor też piękny, na pewno się wyróżniasz na plus
Baardzo dziękuję za miłe słowa


Cytat:
Napisane przez truskawkowawiosna Pokaż wiadomość
Moim zdaniem tak powinno być: masz papier, tytuł zawodowy, a potem pokazujesz co umiesz( bo z tym różnie bywa niestety, skończenie szkoły i odbycie praktyk nie gwarantuje umiejętności). Doświadczony fryzjer/kosmetyczka raczej zorientuje się szybko kto się nadaje, a kto nie

Tak, moje z soboty. Trochę pod słońce, prosiłam chłopaka, żeby mi zrobił fotki włosów, ale średnio wyszło, to nie są dobre zdjęcia do pokazania włosów Perłowy poblask uchwycony, ale jasność i kondycja nie (końce nie są aż tak zniszczone)
klik
klik

Ostatnio odrosty robiłam Revią platynowym blondem z wodą 12%, do tego płukanka z gencjany. Moim zdaniem ze wszystkich tego typu płukanek, gencjana nadaje najładniejszy kolor, tylko trzeba bardzo uważać. Bardzo bardzo. Przyzwyczajona do Srebrzyka zrobiłam sobie fioletowe końce. Takie lawendowe, nawet ładne były. Trzymały się bardzo długo. W sumie dobry miernik uszkodzenia włosów- tam gdzie łapie najmocniej, tam są najbardziej puste włosy.

Mimo wszystko polecam gencjanę, daje po prostu najlepszy efekt, który trwa długo, a nie do 2-3 myć. Wysusza, ale nie mniej niż inne. Jedyna płukanka, która nie wysuszała, to z bibuły, ale z nią za dużo babrania.

Szamponów fioletowych też unikam, nie jestem w stanie trzymać detergentu tyle na głowie (wrażliwa), a do tego mam wrażenie, że one bardzo rozchylają łuski włosów. Wolę już robić sobie kolorową maskę na nasadę włosów z lekkiej odżywki czy żelu lnianego.

A tak w ogóle jakby któraś szukała lekkiej maski, dającej efekt sypkich i miękkich włosów , to polecam Biovax do blondu, cudów nie zdziała, ale bardzo fajna maseczka

---------- Dopisano o 13:31 ---------- Poprzedni post napisano o 13:16 ----------


A nie myślałaś o jakiejś intensywnej kuracji typu Joico K-pak? Zestaw trochę kosztuje, ale jest wydajny i można kupić w 2- 3 osoby. Mi pogrubił trochę włosy, znaczy dobudował ubytki keratyny utraconej podczas farbowań. Cudów nie ma, ale efekt zdecydowanie lepszy niż po zwykłych odżywczych maskach. Moim zdaniem o wiele łatwiej nawilżyć mocno przesuszone włosy niż co nieco odbudować tak, aby efekt nie był do pierwszego mycia

A co do podkładu: dla mnie DW to straszna tapeta, mam jeszcze trochę odcienia Bone, na całej twarzy wygląda jak pudrowa maska. Zdecydowanie wolę colorstaya, podobno nowa formuła (24h) mniej zapycha. Mój hit to Photeready też z Revlonu, ale on niestety krycie ma kiepskie. Nie zapychał nic a nic, a ja mam straszne skłonności
Cytat:
Napisane przez truskawkowawiosna Pokaż wiadomość
Niestety TT to najlepszy rozczesywacz na mokro, nie ma się co czarować, idzie po prostu najszybciej Niestety, u mnie od kiedy dolne partie zrobiły się porowate, TT potęguje szorstkość. Widzę białe kropki nie tylko na końcach, no i ten dźwięk (szyt szyt). Włosy ładnie rozczesane, ale co z tego, skoro dobija moje włosy. Dwa dni nie używam i końce zastanawiająco gładkie (jak na nie)




Kurczę, kolejna rzecz do przemyślenia, przydałaby mi się taka szczotka

Ja kupiłam wczoraj w Jasmin taką szczotę, 100%włosie naturalne, podejrzewam, że dzik (wygląda podobnie jak na aukcjach z tymi droższymi szczotkami)
http://www.topchoice.pl/index.php?k1...1&kod=62100-01

dałam 13,90zł. Długo macałam różne i porównywałam, dużo syntetyków twardych miało imitować dzika.

Moje wrażenia? Fajna szczotka, ale tak jak piszesz: do wygładzania, głaskania. Żeby dobrze rozczesać włosy, trzeba się trochę namachać, dzielić na pasma, bo ona jest zbyt miękka. Twój półsyntetyk na pewno lepiej rozczesuje, ale po TT chciałam spróbować czegoś miękkiego

Pierwsze rozczesanie suchych włosów szło mi tragicznie (moje włosy nie lubią na sucho, chyba, że włosy są w miarę niepoplątane), do tego elektryzowanie, z którym nigdy nie miałam problemów.

Umyłam szczotkę szamponem, nałożyłam Joanne Naturię z makiem i spłukałam, mam wrażenie, że zredukowało to trochę elektryzowanie.

Potem umyłam włosy, nałożyłam odżywkę, na końce serum. Jak podeschły to zaczęłam rozczesywać. Szło o wiele lepiej niż na sucho, ale dzieliłam włosy na partie. TT robi to błyskawicznie, szkoda, że tak rysuje

Po dziku włosy są jakby bardziej miękkie, miłe w dotyku. Zrobiłam im fotkę, ale ciężko mi idzie samodzielnie(krzywo się ustawiłam z tego co widzę). No i ciężko ułożyć idealnie włosy do zdjęcia

Generalnie polecam taką szczotkę, ale najlepiej niech to nie będzie jedyne czesadło jakie mamy.
Ale masz piękne włosy Długość, kolor, stan W ogóle nie wyglądają na zniszczone czy suche


Cytat:
Napisane przez infatuated Pokaż wiadomość
wklejam fotki po londzie 18

pierwsze z wczoraj tuż po farbowaniu, drugie z dziś
wyszło chłodno, nawet w świetle łazienkowym widać taki zimny blask
na długość też przeciągnęłam-ok 10 min
za miesiąc jak będę nią robić to już powinnam uzyskać ten właściwy dla tej odcien
Niezawodna Londa Piękny kolor i włosy

Cytat:
Napisane przez exclusivee Pokaż wiadomość
Miała być kopenhaga, ale mając farby w domu nie mogłam się powstrzymać żeby ich nie użyć... i nie żałuję! Rudego prawie już nie widać, a jak już to kilka pojedynczych pasm które nie rzucają się aż tak w oczy Włosy przy spłukiwaniu fajne, miękkie, po nałożeniu odżywki z loreala jeszcze lepsze- lejące się i swobodnie przechodzące między palcami 50ml farby idealnie starczyło na pokrycie moich włosów do ramion, z tym że mieszanka była baaaardzo gęsta- samą farbę z trudem wycisnęłam z opakowania. Mimo tego minusa farbę mogę Wam jak najbardziej polecić, tubka kosztowała mnie jedyne 7,50zł a jak narazie zadowoliła mnie o wiele bardziej niż wszystkie poprzednie farby Zobaczymy czy z trwałością koloru i nie-rudzeniem będzie tak jak to pisały inne wizażanki na KWC- jeśli tak zostaję przy tej farbie Aśka dość dobrze zrównała mi kolor włosów, przy następnym farbowaniu powinno być jeszcze lepiej Niestety odrost wyszedł mi zupełnie rudy, ale czego mogłam się spodziewać po wodzie 3-4%

Joanna Color Professional, 8.1 jasny popielaty blond

p.s. wybaczcie mi moje miny

Bardzo ładnie, równo i naturalnie
__________________
12.07.2015 r. - 60 cm

Leae jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-28, 21:30   #2705
exclusivee
Zakorzenienie
 
Avatar exclusivee
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 3 195
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - część XXIII

Dziękuję za miłe słowa odnośnie włosów W świetle dziennym wydają mi się nawet odrobinę jaśniejsze niż tu na zdjęciach.. Jest równiej, ale nie do końca równo, no i nie wiem na jakiej wodzie farbować następnym razem- czy jeszcze raz na 3-4%, czy normalnie już na 6%?

Siedzę sobie właśnie i winko popijam achh

---------- Dopisano o 22:30 ---------- Poprzedni post napisano o 22:17 ----------

Cytat:
Napisane przez shizaxa Pokaż wiadomość
Przyszły mi też buty z all i są super i rozmiar pasuje

---------- Dopisano o 18:18 ---------- Poprzedni post napisano o 18:16 ----------

ja jutro farbuje londa 12/9 i zastanawiam się czy przeciągnąć trochę na całość ale jak chce jaśniejsze to pewnie muszę
Super Ja jutro/pojutrze zamawiam sobie 2 pary czółenek na koturnie- jedne w kolorze beżowym drugie czarne Będą do wszystkiego pasować

Mnie też korci ta londa Bunny co Ty na to? Dla mnie londa z wodą 6% na majowe farbowanie się nada czy nie? Gdybym chciała mieć odrobinę bardziej "perłowy" ten kolor?

Cytat:
Napisane przez Lavia15 Pokaż wiadomość
Zrobiłam tym Lorealem i odrazu lepiej uf..... ale widać że włoski dostały w kość bardzo i ich kondycja nie jest najlepsza teraz czeka mnie nawilżanie i regeneracja....
Pokażesz kolor?

Cytat:
Napisane przez xXxKYLIExXx Pokaż wiadomość
ufff...juz sie balam ze jakis czarny czy rudy na wlosy polozyłas
kolor jest piękny, jakbys nigdy nie farbowała
ale daj im juz odpoczas
Czarnego już nie chcę, jeśli przyciemnię to tak jak pisałam, albo koleston 7/77, albo zrobię jakimś jasnym brązem popielatym.. hmm. Ale narazie mi tak pasuje, w tym kolorze włosów czuję się jakbym taki miała naturalny

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
no wow! twoj kolor bez 2 zdan, chce fotki
A jakie fotki dokładnie?
__________________
Instagram

Jasny popielaty brąz
exclusivee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-28, 22:59   #2706
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 18 974
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - część XXIII

Exxx no w końcu pięknie jest chyba nie chcesz jaśniej? myślę, że to Twój poziom


lecę spać, TŻ właśnie pojechał ode mnie do jutra
kitkulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-29, 02:43   #2707
shizaxa
Wtajemniczenie
 
Avatar shizaxa
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 2 011
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - część XXIII

Czekoladowoo ja mam do Ciebie pytanie odnośnie kwasów
Nie jest za późno na krem z kwasami? Jaki polecasz? Jak długo stosować taką terapię? Znasz może ten:
http://allegro.pl/hnb-kwas-glikolowy...131839747.html
__________________
"Adoptując jednego psa nie zmienisz całego świata, ale zmienisz świat tego psa"


Zapuszczam włosy:
było (styczeń '13)-40cm
jest (październik'13)-50cm
będzie-55cm

Farbuję: wella koleston 12/89
shizaxa jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-03-29, 05:13   #2708
xXxKYLIExXx
Zakorzenienie
 
Avatar xXxKYLIExXx
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: <3
Wiadomości: 3 458
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - część XXIII

Nie!!! Bagam, to nie moze byc prawda!!!
Śniegu nawalilo u mnie chyba do polowy łydki i wali dalej
xXxKYLIExXx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-29, 06:48   #2709
caskada
Zakorzenienie
 
Avatar caskada
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: BXL
Wiadomości: 9 124
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - część XXIII

U mnie wczoraj wieczorem tez zaczelo padac jakas dziwna anomalia pogodowa bo w dzien byla prawwdziwa wiosna , cieplo , slonecznie
Nie ma mrozu wiec troche sniegu pozostalo jedynie na dachach samochodow i bydynkach dobrze na na chodnikach sucho

Niewiem co sie dzieje z pogoda , czyzby koniec swiata sie zblizal


LECE do pracy , pozniej zrobie zakupy swiateczne i wpadne na wizaz nawet w sobote pracuje do 13
Kylie pozniej odpowiem na prv
__________________
dlugosc 74 /cel 80 cm
blond przyciemniony(7wn)
caskada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-29, 07:41   #2710
infatuated
Zakorzenienie
 
Avatar infatuated
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 544
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - część XXIII

Hej

Dziękuje Dziewczyny za opinie


melduje, że odżywka z Farmony lniana jest super


Cytat:
Napisane przez exclusivee Pokaż wiadomość
Miała być kopenhaga, ale mając farby w domu nie mogłam się powstrzymać żeby ich nie użyć... i nie żałuję! Rudego prawie już nie widać, a jak już to kilka pojedynczych pasm które nie rzucają się aż tak w oczy Włosy przy spłukiwaniu fajne, miękkie, po nałożeniu odżywki z loreala jeszcze lepsze- lejące się i swobodnie przechodzące między palcami 50ml farby idealnie starczyło na pokrycie moich włosów do ramion, z tym że mieszanka była baaaardzo gęsta- samą farbę z trudem wycisnęłam z opakowania. Mimo tego minusa farbę mogę Wam jak najbardziej polecić, tubka kosztowała mnie jedyne 7,50zł a jak narazie zadowoliła mnie o wiele bardziej niż wszystkie poprzednie farby Zobaczymy czy z trwałością koloru i nie-rudzeniem będzie tak jak to pisały inne wizażanki na KWC- jeśli tak zostaję przy tej farbie Aśka dość dobrze zrównała mi kolor włosów, przy następnym farbowaniu powinno być jeszcze lepiej Niestety odrost wyszedł mi zupełnie rudy, ale czego mogłam się spodziewać po wodzie 3-4%

Joanna Color Professional, 8.1 jasny popielaty blond

p.s. wybaczcie mi moje miny
woooow ale pięknie super Ci pasuje ten kolor pokaż jeszcze w dziennym

Cytat:
Napisane przez xXxKYLIExXx Pokaż wiadomość
dziewczyny mozecie polecic jakis krem z filtrem 25SPF
zamowiłam kremik na noc z kwasami i potrzebuje co by mi sie za dnia przebarwienia na ryjku nie zdarzyły
też mam ten problem
myślę intensywnie nad tym z Iwostinu https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,3...-hydratia.html
w aptece wziełam próbkę spf 15 co prawda, no ale jeszcze mam 10 w podkładzie, coś tam może da

a jaki krem zamówiłaś? ja od ponad tygodnia stosuję z kwasem migdałowym 10% z Pharmaceris i bardzo sobię chwalę. Tylko szybko ten z filtrami musze kupić bo słonce zaraz bedzie(miejmy nadzieje)

https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,4...d-peel-10.html
infatuated jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-29, 08:33   #2711
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 18 974
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - część XXIII

Cytat:
Napisane przez shizaxa Pokaż wiadomość
Czekoladowoo ja mam do Ciebie pytanie odnośnie kwasów
Nie jest za późno na krem z kwasami? Jaki polecasz? Jak długo stosować taką terapię? Znasz może ten:
http://allegro.pl/hnb-kwas-glikolowy...131839747.html
jak będziesz uważała i używała kremów z wysokim filtrem to nie ma przeciwwskazań
Cytat:
Napisane przez xXxKYLIExXx Pokaż wiadomość
Nie!!! Bagam, to nie moze byc prawda!!!
Śniegu nawalilo u mnie chyba do polowy łydki i wali dalej
u mnie póki co słońce, ale zapowiadali śnieżyce...
kitkulka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-03-29, 09:13   #2712
milka_m
Rozeznanie
 
Avatar milka_m
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 518
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - część XXIII

Cytat:
Napisane przez xXxKYLIExXx Pokaż wiadomość
Nie!!! Bagam, to nie moze byc prawda!!!
Śniegu nawalilo u mnie chyba do polowy łydki i wali dalej
U mnie to samo, powaliło mnie jak wyjrzałam rano przez okno, mówiłam, białe Święta nas czekają może za rok będzie lepiej

Pamiętacie, że jutro przestawiamy zegarki?
__________________
29.05 - Alfaparf 11.10

Blog

milka_m jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-29, 09:21   #2713
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - część XXIII

Cytat:
Napisane przez exclusivee Pokaż wiadomość
Dziękuję za miłe słowa odnośnie włosów W świetle dziennym wydają mi się nawet odrobinę jaśniejsze niż tu na zdjęciach.. Jest równiej, ale nie do końca równo, no i nie wiem na jakiej wodzie farbować następnym razem- czy jeszcze raz na 3-4%, czy normalnie już na 6%?

Siedzę sobie właśnie i winko popijam achh

---------- Dopisano o 22:30 ---------- Poprzedni post napisano o 22:17 ----------



Super Ja jutro/pojutrze zamawiam sobie 2 pary czółenek na koturnie- jedne w kolorze beżowym drugie czarne Będą do wszystkiego pasować

Mnie też korci ta londa Bunny co Ty na to? Dla mnie londa z wodą 6% na majowe farbowanie się nada czy nie? Gdybym chciała mieć odrobinę bardziej "perłowy" ten kolor?



Pokażesz kolor?



Czarnego już nie chcę, jeśli przyciemnię to tak jak pisałam, albo koleston 7/77, albo zrobię jakimś jasnym brązem popielatym.. hmm. Ale narazie mi tak pasuje, w tym kolorze włosów czuję się jakbym taki miała naturalny



A jakie fotki dokładnie?
mysle ze popsujesz ta londa, bo ci pojasni i tak i bedzie plamiasty kolor
chce fotki po tej joannie na bloga a jak chcesz perlowo to doplucz sobie plukanka fioletowa delii i bedzie
Cytat:
Napisane przez xXxKYLIExXx Pokaż wiadomość
Nie!!! Bagam, to nie moze byc prawda!!!
Śniegu nawalilo u mnie chyba do polowy łydki i wali dalej
u mniezapowiadaja sniezyce dzisiaj a ja wychodze za godzinke z siska na szoping i.... najwyzej nie wrocimy
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-29, 09:32   #2714
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 18 974
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - część XXIII

Cytat:
Napisane przez milka_m Pokaż wiadomość

Pamiętacie, że jutro przestawiamy zegarki?
tak, do przodu z soboty na niedzielę
kitkulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-29, 09:41   #2715
exclusivee
Zakorzenienie
 
Avatar exclusivee
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 3 195
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - część XXIII

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
Exxx no w końcu pięknie jest chyba nie chcesz jaśniej? myślę, że to Twój poziom

lecę spać, TŻ właśnie pojechał ode mnie do jutra
Niee, jaśniej nie, chciałabym tylko żeby mi się wszystko zrównało i nie było rudych pasm, ale to kwestia czasu .

Cytat:
Napisane przez xXxKYLIExXx Pokaż wiadomość
Nie!!! Bagam, to nie moze byc prawda!!!
Śniegu nawalilo u mnie chyba do polowy łydki i wali dalej
O matko U mnie na szczęście sucho ale co z tego jak pochmurnie Kurde co się dzieje z tym słońcem, już zapomniałam jak wygląda

Cytat:
Napisane przez infatuated Pokaż wiadomość
Hej

Dziękuje Dziewczyny za opinie


melduje, że odżywka z Farmony lniana jest super

woooow ale pięknie super Ci pasuje ten kolor pokaż jeszcze w dziennym
A ja nie mam gdzie jej kupić u mnie Jak fructis się nie sprawdzi będę szukać na all

Dziękuję Problem w tym że w świetle dziennym (czyt. przy oknie) wychodzi trochę rudo (a może to ja widzę tą rudość ), a wystarczy że odsunę się kawałek czy popatrzę w każdym innym pokoju i jest dobrze Nie mam narazie adaptera do karty pamięci bo tż mi zajumał, po świętach porobię parę zdjęć i pokażę Wam jak się kolor trzyma

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
mysle ze popsujesz ta londa, bo ci pojasni i tak i bedzie plamiasty kolor
chce fotki po tej joannie na bloga a jak chcesz perlowo to doplucz sobie plukanka fioletowa delii i bedzie

u mniezapowiadaja sniezyce dzisiaj a ja wychodze za godzinke z siska na szoping i.... najwyzej nie wrocimy
Bunny a te co dałam tutaj się nadają? Bo tż mi adapter od karty pamięci zajumał i nie mam na czym teraz robić zdjęć

Powodzenia
__________________
Instagram

Jasny popielaty brąz
exclusivee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-29, 10:39   #2716
shizaxa
Wtajemniczenie
 
Avatar shizaxa
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 2 011
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - część XXIII

Cytat:
Napisane przez infatuated Pokaż wiadomość
Hej

Dziękuje Dziewczyny za opinie


melduje, że odżywka z Farmony lniana jest super




woooow ale pięknie super Ci pasuje ten kolor pokaż jeszcze w dziennym



też mam ten problem
myślę intensywnie nad tym z Iwostinu https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,3...-hydratia.html
w aptece wziełam próbkę spf 15 co prawda, no ale jeszcze mam 10 w podkładzie, coś tam może da

a jaki krem zamówiłaś? ja od ponad tygodnia stosuję z kwasem migdałowym 10% z Pharmaceris i bardzo sobię chwalę. Tylko szybko ten z filtrami musze kupić bo słonce zaraz bedzie(miejmy nadzieje)

https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,4...d-peel-10.html
a ten krem codziennie na noc uzywasz? ja własnie szukam jakiegoś z migdałowym albo glikolowym
Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
jak będziesz uważała i używała kremów z wysokim filtrem to nie ma przeciwwskazań

u mnie póki co słońce, ale zapowiadali śnieżyce...
mam krem z SPF15, to za mały chyba?
A Ty Kitka jakiego kremu z kwasami używasz?

U mnie też padał śnieg od samego rana
__________________
"Adoptując jednego psa nie zmienisz całego świata, ale zmienisz świat tego psa"


Zapuszczam włosy:
było (styczeń '13)-40cm
jest (październik'13)-50cm
będzie-55cm

Farbuję: wella koleston 12/89
shizaxa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-29, 10:43   #2717
exclusivee
Zakorzenienie
 
Avatar exclusivee
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 3 195
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - część XXIII

Czy Wam też co chwilę na wizażowych reklamach wyskakuje Natalia Siwiec w różnej postaci?
__________________
Instagram

Jasny popielaty brąz
exclusivee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-29, 11:01   #2718
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 18 974
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - część XXIII

Cytat:
Napisane przez shizaxa Pokaż wiadomość
mam krem z SPF15, to za mały chyba?
A Ty Kitka jakiego kremu z kwasami używasz?
nie używam kremu z kwasami, chodziłam do kosmetyczki na zabiegi
Cytat:
Napisane przez exclusivee Pokaż wiadomość
Czy Wam też co chwilę na wizażowych reklamach wyskakuje Natalia Siwiec w różnej postaci?
nie
kitkulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-29, 11:28   #2719
exclusivee
Zakorzenienie
 
Avatar exclusivee
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 3 195
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - część XXIII

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
nie używam kremu z kwasami, chodziłam do kosmetyczki na zabiegi

nie
To chyba tylko ja mam takiego pecha Co nie włączę wizażu to siwcowa

---------- Dopisano o 12:28 ---------- Poprzedni post napisano o 12:05 ----------

Idę zaraz eksperymentować z gencjaną na włosy bo narazie płukanki nie mam. Zobaczymy co z tego wyjdzie
__________________
Instagram

Jasny popielaty brąz
exclusivee jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-03-29, 12:49   #2720
garfieldek
Zakorzenienie
 
Avatar garfieldek
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: puszka po Pepsi ;>
Wiadomości: 21 373
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - część XXIII

mam takie pytanko:
do tej pory farbowalam alfaparfem 10.21 z 9%
ale nie wychodzil czysty jasny blond, tylko taki ciemniejszy

zalezy mi na jasnym blondzie, zakupilam alfe 10.31 i oxy 12%

wlosy mam jasny brąz, albo mysi taki bardziej ;/

czy wyjdzie mi fajny, jasny kolorek? a moze oxy jednak za mocne wzielam
__________________
PM2014


Wymianka
garfieldek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-29, 13:18   #2721
xXxKYLIExXx
Zakorzenienie
 
Avatar xXxKYLIExXx
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: <3
Wiadomości: 3 458
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - część XXIII

Cytat:
Napisane przez infatuated Pokaż wiadomość
Hej

woooow ale pięknie super Ci pasuje ten kolor pokaż jeszcze w dziennym



też mam ten problem
myślę intensywnie nad tym z Iwostinu https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,3...-hydratia.html
w aptece wziełam próbkę spf 15 co prawda, no ale jeszcze mam 10 w podkładzie, coś tam może da

a jaki krem zamówiłaś? ja od ponad tygodnia stosuję z kwasem migdałowym 10% z Pharmaceris i bardzo sobię chwalę. Tylko szybko ten z filtrami musze kupić bo słonce zaraz bedzie(miejmy nadzieje)

https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,4...d-peel-10.html
zamowilam ten
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,3...ym-na-noc.html
Caskada potwierdzila,że ma dobry sklad.
ale zastanawiam sie wlasnie czy nie zaczac go uzywac na jesien dopiero

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
mysle ze popsujesz ta londa, bo ci pojasni i tak i bedzie plamiasty kolor
chce fotki po tej joannie na bloga a jak chcesz perlowo to doplucz sobie plukanka fioletowa delii i bedzie

u mniezapowiadaja sniezyce dzisiaj a ja wychodze za godzinke z siska na szoping i.... najwyzej nie wrocimy
Ja siedze z farba na glowie jakby co, ale juz od pierwszej chwili widzialam jak rozjasnia
Bunny pługiem na szoping,pługiem...:hahaha :
xXxKYLIExXx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-29, 13:55   #2722
Lavia15
Wtajemniczenie
 
Avatar Lavia15
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 2 437
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - część XXIII

Cytat:
Napisane przez xXxKYLIExXx Pokaż wiadomość
ale z Ciebie seksowna babeczka


ufff...juz sie balam ze jakis czarny czy rudy na wlosy polozyłas
kolor jest piękny, jakbys nigdy nie farbowała
ale daj im juz odpoczas


ja jutro tez działam z C10


Musisz im teraz zafundowac porzadna regeneracje, to na pewno.
Moze odstaw tez prostownice na jakis czas.
Mi jak jeszcze uzywałam rozjasniacza pomagała sauna na włosy z Glorii
Dlatego ja nic nie kombinuje z wlosami, bo jak sie raz zacznie to potem to sie tak wlecze i ciezko doprowadzic włosy do idealnego koloru i zeby jeszcze byly w dobrej kondycji

no niestety czasem tak jest ze cos nie wyjdzie tak jak sie chcialo i trzeba drugi raz farbowac.....chociaz u mnie to naprawde byla rzadkosc
co do prostownicy moze calkowicie jej nie wyeliminuje bo ciezko by mi bylo, ale na pewno bede rzadziej stosowac tylko na jakies wyjscia. Poza tym zamowilam sobie to serum termoochronne z Mariona ktore tak zachwalalyscie no i mam pelno odzywek i masek wiec czeka mnie intensywna regeneracja teraz. A w weekend podcinam końcówki
Cytat:
Napisane przez exclusivee Pokaż wiadomość
Czy Wam też co chwilę na wizażowych reklamach wyskakuje Natalia Siwiec w różnej postaci?
mi nic nei wyskakuje

---------- Dopisano o 14:52 ---------- Poprzedni post napisano o 14:51 ----------

Cytat:
Napisane przez xXxKYLIExXx Pokaż wiadomość
Nie!!! Bagam, to nie moze byc prawda!!!
Śniegu nawalilo u mnie chyba do polowy łydki i wali dalej

u mnie tez ;/ rano jak wychodzilam z domku to bylo ladnie w miare, a jak juz wracalam z pracy to zmoklam jak kura, bo czapki ze soba nie wzielam a jest sniezyca.

Czasem tez mam wrazenie ze zbliza sie koniec swiata....Dawno takich anomalii pogodowych nei bylo

---------- Dopisano o 14:53 ---------- Poprzedni post napisano o 14:52 ----------

Cytat:
Napisane przez exclusivee Pokaż wiadomość



Pokażesz kolor?


jasne- niedlugo wstawie

---------- Dopisano o 14:55 ---------- Poprzedni post napisano o 14:53 ----------

Cytat:
Napisane przez xXxKYLIExXx Pokaż wiadomość
dziewczyny mozecie polecic jakis krem z filtrem 25SPF
zamowiłam kremik na noc z kwasami i potrzebuje co by mi sie za dnia przebarwienia na ryjku nie zdarzyły

---------- Dopisano o 20:17 ---------- Poprzedni post napisano o 20:15 ----------


szkoda kasy na fryzjera
myjesz włoski, nakładasz maske, na to czepek/reklamowka foliowa i albo podgrzewasz suszarka przez chwile albo idziesz sie kapac lub wziac prysznic.
Ja czulam wielka roznice po takich zabiegach

no super opcja z ta sauna domowa na pewno bede ja robic- jakos raz tyg mysle ze powinno wystarczyc bo tez nie chce "przedobrzyc" w druga strone
__________________
zapuszczanie włosków
skrzypowita
od 28.02- jantar
treningi z Ewą Ch. i Mel B.
ZUMBOMANIACZKA
Lavia15 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-29, 13:58   #2723
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 18 974
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - część XXIII

Cytat:
Napisane przez Lavia15 Pokaż wiadomość
u mnie tez ;/ rano jak wychodzilam z domku to bylo ladnie w miare, a jak juz wracalam z pracy to zmoklam jak kura, bo czapki ze soba nie wzielam a jest sniezyca.

Czasem tez mam wrazenie ze zbliza sie koniec swiata....Dawno takich anomalii pogodowych nei bylo
anomalie niestety będą coraz częściej, bo klimat się zmienia kiedyś nasi pra pra pra pra... też to przeżywali
kitkulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-29, 14:07   #2724
Lavia15
Wtajemniczenie
 
Avatar Lavia15
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 2 437
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - część XXIII

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
anomalie niestety będą coraz częściej, bo klimat się zmienia kiedyś nasi pra pra pra pra... też to przeżywali

no tez ostatnio czytalam gdzies o tym, ze klimat sie zmienia i nie bedzie wogole wiosny ani jesieni i beda tylko dwie pory roku- sucha ciepla i mokra zimna szkoda bo ja najlepiej lubie wiosne
__________________
zapuszczanie włosków
skrzypowita
od 28.02- jantar
treningi z Ewą Ch. i Mel B.
ZUMBOMANIACZKA
Lavia15 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-29, 14:08   #2725
xXxKYLIExXx
Zakorzenienie
 
Avatar xXxKYLIExXx
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: <3
Wiadomości: 3 458
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - część XXIII

Ej laski jestem przerazona
zmylam farbe, umylam wlosy piniem i mam tak sztywne i takie zbite ze nie moglam podczas plukania palcow w nie wsadzic
nie wiem na ile to farba a na ile oksy z mili
xXxKYLIExXx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-29, 14:53   #2726
201606240916
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 1 463
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - część XXIII

Witam
U mnie też śnieżyca

Byłam na zakupach, i kupiłam sobie ten tusz https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,5...k-mascara.html. W rossie są na promocji po 27 zł, a ja dorwałam w stars za 21 . Zaklejony, więc mam pewność, że nikt go nie otwierał.


Cytat:
Napisane przez exclusivee Pokaż wiadomość
Miała być kopenhaga, ale mając farby w domu nie mogłam się powstrzymać żeby ich nie użyć... i nie żałuję! Rudego prawie już nie widać, a jak już to kilka pojedynczych pasm które nie rzucają się aż tak w oczy Włosy przy spłukiwaniu fajne, miękkie, po nałożeniu odżywki z loreala jeszcze lepsze- lejące się i swobodnie przechodzące między palcami 50ml farby idealnie starczyło na pokrycie moich włosów do ramion, z tym że mieszanka była baaaardzo gęsta- samą farbę z trudem wycisnęłam z opakowania. Mimo tego minusa farbę mogę Wam jak najbardziej polecić, tubka kosztowała mnie jedyne 7,50zł a jak narazie zadowoliła mnie o wiele bardziej niż wszystkie poprzednie farby Zobaczymy czy z trwałością koloru i nie-rudzeniem będzie tak jak to pisały inne wizażanki na KWC- jeśli tak zostaję przy tej farbie Aśka dość dobrze zrównała mi kolor włosów, przy następnym farbowaniu powinno być jeszcze lepiej Niestety odrost wyszedł mi zupełnie rudy, ale czego mogłam się spodziewać po wodzie 3-4%

Joanna Color Professional, 8.1 jasny popielaty blond

p.s. wybaczcie mi moje miny
Wow, pięknie ochłodziło


7Paulina7 Jesteś piękną kobietą


Cytat:
Napisane przez shizaxa Pokaż wiadomość
bardzo ładny kolorek

kupiłam te farmone z lnem, ja ją będę spłukiwać
kupiłam też z mariona płyn do kręconych włosów, zobaczymy jak sie sprawdzi
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,3...ch-wlosow.html

bardzo naturalnie i pasuje ci do buźki

Przyszły mi też buty z all i są super i rozmiar pasuje

---------- Dopisano o 18:18 ---------- Poprzedni post napisano o 18:16 ----------

ja jutro farbuje londa 12/9 i zastanawiam się czy przeciągnąć trochę na całość ale jak chce jaśniejsze to pewnie muszę
Ja bardzo lubię tą z lnem, i też ją spłukuję.
Koniecznie pochwal się efektem po malowaniu


Cytat:
Napisane przez xXxKYLIExXx Pokaż wiadomość
dziewczyny mozecie polecic jakis krem z filtrem 25SPF
zamowiłam kremik na noc z kwasami i potrzebuje co by mi sie za dnia przebarwienia na ryjku nie zdarzyły

---------- Dopisano o 20:17 ---------- Poprzedni post napisano o 20:15 ----------


szkoda kasy na fryzjera
myjesz włoski, nakładasz maske, na to czepek/reklamowka foliowa i albo podgrzewasz suszarka przez chwile albo idziesz sie kapac lub wziac prysznic.
Ja czulam wielka roznice po takich zabiegach
Ja też tak robię Włosy po takim zabiegu są niesamowicie nawilżone.

---------- Dopisano o 15:53 ---------- Poprzedni post napisano o 15:46 ----------

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
mysle ze popsujesz ta londa, bo ci pojasni i tak i bedzie plamiasty kolor
chce fotki po tej joannie na bloga a jak chcesz perlowo to doplucz sobie plukanka fioletowa delii i bedzie

u mniezapowiadaja sniezyce dzisiaj a ja wychodze za godzinke z siska na szoping i.... najwyzej nie wrocimy
sankami


Cytat:
Napisane przez xXxKYLIExXx Pokaż wiadomość
zamowilam ten
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,3...ym-na-noc.html
Caskada potwierdzila,że ma dobry sklad.
ale zastanawiam sie wlasnie czy nie zaczac go uzywac na jesien dopiero


Ja siedze z farba na glowie jakby co, ale juz od pierwszej chwili widzialam jak rozjasnia
Bunny pługiem na szoping,pługiem...:hahaha :
Cytat:
Napisane przez xXxKYLIExXx Pokaż wiadomość
Ej laski jestem przerazona
zmylam farbe, umylam wlosy piniem i mam tak sztywne i takie zbite ze nie moglam podczas plukania palcow w nie wsadzic
nie wiem na ile to farba a na ile oksy z mili
A jak często używać taki krem?
Może ta nowa woda tak działa?
201606240916 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-29, 15:03   #2727
czekoladowoo
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladowoo
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 27 236
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - część XXIII

Cytat:
Napisane przez shizaxa Pokaż wiadomość
Czekoladowoo ja mam do Ciebie pytanie odnośnie kwasów
Nie jest za późno na krem z kwasami? Jaki polecasz? Jak długo stosować taką terapię? Znasz może ten:
http://allegro.pl/hnb-kwas-glikolowy...131839747.html
Za późno na pewno nie Prędzej za wcześnie :P Ale jak już takich dużych mrozów nie ma i śniegu to jest ok. Kwasy głównie na jesień i wiosna, ewentualnie łagodna zima ale co wrażliwsze skóry mogą kiepsko reagować, a juz zwłaszcza jak jest słońce i śnieg.
Jak długo? Trudno powiedzieć. Każdy producent inaczej zaleca. Generalnie kuracje zazwyczaj takimi kremami robi sie 2-3 miesiace i przerwa. Jak sie zaczyna to mozna np go uzywac co 2-3 dni i potem dopiero co dzień.
Tego kremu nie znam A jaki polecam - właściwie polecić konkretnego nie moge. Jak masz wrażliwą skóre to migdał, jak nie to glikol może być Glyco-a jest całkiem sensowny Ja mam teraz z iwostinu ale to jest bardziej krem z lekkim kwasem na przebarwienia a nie typowy preparat z kwasami.
No i filtr obowiazkowo
Cytat:
Napisane przez xXxKYLIExXx Pokaż wiadomość
dziewczyny mozecie polecic jakis krem z filtrem 25SPF
zamowiłam kremik na noc z kwasami i potrzebuje co by mi sie za dnia przebarwienia na ryjku nie zdarzyły

---------- Dopisano o 20:17 ---------- Poprzedni post napisano o 20:15 ----------


szkoda kasy na fryzjera
myjesz włoski, nakładasz maske, na to czepek/reklamowka foliowa i albo podgrzewasz suszarka przez chwile albo idziesz sie kapac lub wziac prysznic.
Ja czulam wielka roznice po takich zabiegach
Iwostin, LRP Anthelios
Cytat:
Napisane przez infatuated Pokaż wiadomość
też mam ten problem
myślę intensywnie nad tym z Iwostinu https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,3...-hydratia.html
w aptece wziełam próbkę spf 15 co prawda, no ale jeszcze mam 10 w podkładzie, coś tam może da

a jaki krem zamówiłaś? ja od ponad tygodnia stosuję z kwasem migdałowym 10% z Pharmaceris i bardzo sobię chwalę. Tylko szybko ten z filtrami musze kupić bo słonce zaraz bedzie(miejmy nadzieje)

https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,4...d-peel-10.html
Te w podkładzie filtry to sa raczej niestabilne I nie każdy ma ochrone UVA i UVB, 15 filtr moze byc za mało, lepiej już 25 No i latem koniecznie odstawic bo to za duze ryzyko przy słońcu.

Cytat:
Napisane przez shizaxa Pokaż wiadomość
a ten krem codziennie na noc uzywasz? ja własnie szukam jakiegoś z migdałowym albo glikolowym


mam krem z SPF15, to za mały chyba?
A Ty Kitka jakiego kremu z kwasami używasz?

U mnie też padał śnieg od samego rana
15 raczej za mało, od 25 w góre, a najlepiej sie zaleca 50+ ale mysle ze 25 jak nie ma wielkiego upalnego słońca i ktoś nie leży plackiem bedzie ok
Cytat:
Napisane przez xXxKYLIExXx Pokaż wiadomość
Ej laski jestem przerazona
zmylam farbe, umylam wlosy piniem i mam tak sztywne i takie zbite ze nie moglam podczas plukania palcow w nie wsadzic
nie wiem na ile to farba a na ile oksy z mili
O mamo aż niemożliwe. A miałaś tą nową c10? Kurcze... ja jak zmywałam to szok, mięciutkie, gładkie wlosy. Jak po większości Palette zreszta. Po poprzedniej wersji c10 fakt były dość tępe ale nie az tak jak to opisujesz
czekoladowoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-29, 15:08   #2728
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - część XXIII

Cytat:
Napisane przez exclusivee Pokaż wiadomość
Niee, jaśniej nie, chciałabym tylko żeby mi się wszystko zrównało i nie było rudych pasm, ale to kwestia czasu .



O matko U mnie na szczęście sucho ale co z tego jak pochmurnie Kurde co się dzieje z tym słońcem, już zapomniałam jak wygląda



A ja nie mam gdzie jej kupić u mnie Jak fructis się nie sprawdzi będę szukać na all

Dziękuję Problem w tym że w świetle dziennym (czyt. przy oknie) wychodzi trochę rudo (a może to ja widzę tą rudość ), a wystarczy że odsunę się kawałek czy popatrzę w każdym innym pokoju i jest dobrze Nie mam narazie adaptera do karty pamięci bo tż mi zajumał, po świętach porobię parę zdjęć i pokażę Wam jak się kolor trzyma



Bunny a te co dałam tutaj się nadają? Bo tż mi adapter od karty pamięci zajumał i nie mam na czym teraz robić zdjęć

Powodzenia
nadaja sie te z wizazu tylko przeslij mi je jak mozesz na maila bo bede miec ze znaczkiem w

Cytat:
Napisane przez xXxKYLIExXx Pokaż wiadomość
zamowilam ten
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,3...ym-na-noc.html
Caskada potwierdzila,że ma dobry sklad.
ale zastanawiam sie wlasnie czy nie zaczac go uzywac na jesien dopiero


Ja siedze z farba na glowie jakby co, ale juz od pierwszej chwili widzialam jak rozjasnia
Bunny pługiem na szoping,pługiem...:hahaha :
to nie jest smieszne mega sniezyca zaczela sie jak jechalam do galerii... i oczywiscie zle wysiadlam na zlym przystanku, potem zgubilam sie na jakims osiedlu i ludzie wskazywali mi droge a do przejscia mialam moze z 500m oczywiscie na szoping dotarlam mokra jak kura, tusz mi sie rozmazal, a dzinsy mialam tak mokre ze sie do mnie przykleily co za sziterski dzien ja to odchoruje pewnie
ale zakupy udane, mam 2 pary szortow dzinsowych z tally(juz wiem ze mam rozmiar 36 i 34 w tally bo jedne takie drugie takie).- takie w stylu dody srebrne kolczyki koła plecione i kosmetyki z rossmanna

Cytat:
Napisane przez xXxKYLIExXx Pokaż wiadomość
Ej laski jestem przerazona
zmylam farbe, umylam wlosy piniem i mam tak sztywne i takie zbite ze nie moglam podczas plukania palcow w nie wsadzic
nie wiem na ile to farba a na ile oksy z mili
moje wlosy tez byly takie po c10, ale ja mialam jeszcze strupy dlatego c10 nie dla mnie
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-29, 15:22   #2729
Lavia15
Wtajemniczenie
 
Avatar Lavia15
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 2 437
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - część XXIII

Dobra wiec tutaj wstawiam wam efekty po tym lorealu- troche ochlodzilo, chociaz nie jest jeszcze do konca tak jak bym chciala


wczorajsze foty robione z lampa znajdziecie w albumie bo wstydzilam sie tutaj na forum wstawic foto z ryjkiem

a tutaj macie foty robione juz w ciagu dnia:
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg kłaki 090.jpg (47,6 KB, 30 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg kłaki 092.jpg (61,0 KB, 22 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg kłaki 091.jpg (70,6 KB, 25 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg kłaki 087.jpg (35,0 KB, 16 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg kłaki 094.jpg (47,7 KB, 18 załadowań)
__________________
zapuszczanie włosków
skrzypowita
od 28.02- jantar
treningi z Ewą Ch. i Mel B.
ZUMBOMANIACZKA
Lavia15 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-29, 15:29   #2730
shizaxa
Wtajemniczenie
 
Avatar shizaxa
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 2 011
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - część XXIII

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
nie używam kremu z kwasami, chodziłam do kosmetyczki na zabiegi

nie
pytałaś kiedyś i myślałam że jednak kupiłaś
Cytat:
Napisane przez Lavia15 Pokaż wiadomość
no tez ostatnio czytalam gdzies o tym, ze klimat sie zmienia i nie bedzie wogole wiosny ani jesieni i beda tylko dwie pory roku- sucha ciepla i mokra zimna szkoda bo ja najlepiej lubie wiosne
też o tym ostatnio czytałam i pisałam tutaj ja też najbardziej wiosnę lubię
Cytat:
Napisane przez ankaa86 Pokaż wiadomość
Witam
U mnie też śnieżyca

Byłam na zakupach, i kupiłam sobie ten tusz https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,5...k-mascara.html. W rossie są na promocji po 27 zł, a ja dorwałam w stars za 21 . Zaklejony, więc mam pewność, że nikt go nie otwierał.



Wow, pięknie ochłodziło


7Paulina7 Jesteś piękną kobietą



Ja bardzo lubię tą z lnem, i też ją spłukuję.
Koniecznie pochwal się efektem po malowaniu



Ja też tak robię Włosy po takim zabiegu są niesamowicie nawilżone.

---------- Dopisano o 15:53 ---------- Poprzedni post napisano o 15:46 ----------


sankami




A jak często używać taki krem?
Może ta nowa woda tak działa?
mam ten tusz, bardzo lubię zdjęcia po londzie zaraz wstawię
Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Pokaż wiadomość
Za późno na pewno nie Prędzej za wcześnie :P Ale jak już takich dużych mrozów nie ma i śniegu to jest ok. Kwasy głównie na jesień i wiosna, ewentualnie łagodna zima ale co wrażliwsze skóry mogą kiepsko reagować, a juz zwłaszcza jak jest słońce i śnieg.
Jak długo? Trudno powiedzieć. Każdy producent inaczej zaleca. Generalnie kuracje zazwyczaj takimi kremami robi sie 2-3 miesiace i przerwa. Jak sie zaczyna to mozna np go uzywac co 2-3 dni i potem dopiero co dzień.
Tego kremu nie znam A jaki polecam - właściwie polecić konkretnego nie moge. Jak masz wrażliwą skóre to migdał, jak nie to glikol może być Glyco-a jest całkiem sensowny Ja mam teraz z iwostinu ale to jest bardziej krem z lekkim kwasem na przebarwienia a nie typowy preparat z kwasami.
No i filtr obowiazkowo

Iwostin, LRP Anthelios

Te w podkładzie filtry to sa raczej niestabilne I nie każdy ma ochrone UVA i UVB, 15 filtr moze byc za mało, lepiej już 25 No i latem koniecznie odstawic bo to za duze ryzyko przy słońcu.


15 raczej za mało, od 25 w góre, a najlepiej sie zaleca 50+ ale mysle ze 25 jak nie ma wielkiego upalnego słońca i ktoś nie leży plackiem bedzie ok


O mamo aż niemożliwe. A miałaś tą nową c10? Kurcze... ja jak zmywałam to szok, mięciutkie, gładkie wlosy. Jak po większości Palette zreszta. Po poprzedniej wersji c10 fakt były dość tępe ale nie az tak jak to opisujesz
to zdecyduje się na migdałowy bo u kosmy też miałam kiedyś migdałowym robione. Może ten co pisała infa? no i filtr właśnie coś mi się kojarzyło że bardzo wysoki musi być

---------- Dopisano o 16:29 ---------- Poprzedni post napisano o 16:27 ----------

Lavia ładnie pokryło!! podoba mi się
__________________
"Adoptując jednego psa nie zmienisz całego świata, ale zmienisz świat tego psa"


Zapuszczam włosy:
było (styczeń '13)-40cm
jest (październik'13)-50cm
będzie-55cm

Farbuję: wella koleston 12/89
shizaxa jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:27.