Urban Legends (historie zasłyszane:D) - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-03-25, 20:04   #61
spray
KWC
 
Avatar spray
 
Zarejestrowany: 2004-01
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 5 990
Dot.: Urban Legends (historie zasłyszane:D)

Cytat:
Napisane przez hecate Pokaż wiadomość

A przypomniala mi sie jedna historyja - Ze jest sobie taki dom co go nikt nie chce bo cuda sie w nim dzieja

Zostal wybudowany na miejscu starego domu ale nie dokladnie w tym samym miejscy bo ten co go budowal uznal ze lepszym bedzie to w okolicy kapliczki. Kapliczke zburzono powstal dom.

I teraz w kazde Swieto Maryjne dzieja sie tam tak straszne rzeczy ze nikt mieszkac tam nie chce.

ahahaha.. Jak miałam ze 13 lat i pojechałam na kolonie to po nocach spać ze strachu nie mogłam, bo ktoś puścił famę, że budynek kolonijny jest postawiony na indiańskim (!) cmentarzu Potem ktoś jeszcze twierdził, że zobaczył ducha indianina i tak sie wszyscy, jak idioci baliśmy
spray jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-25, 20:41   #62
Madzia007
Zadomowienie
 
Avatar Madzia007
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 1 931
Dot.: Urban Legends (historie zasłyszane:D)

Cytat:
Napisane przez spray Pokaż wiadomość
i jeszcze jedno, przeczytane w GW jakieś 5 lat temu.Ale się uhahahałam wtedy:
Było sobie małżeństwo. Pewnego wieczoru pani czyściła jakąs plamę wacikiem z benzyną i potem ten wacik wrzuciła do muszli klozetowej. Po jakimś czasie jej mąż poszedł do kibelka z gazetką i papierosem i po "sesji" wrzucił niedopałek do kibla. Nastąpiło wielkie Buum! i facet wystrzelił z sedesu jak z procy,a że drzwi do wc były zamknięte więc w nie przywalił i stracił przytomność.
Przerażona żona wezwała pogotowie.
Facet miał poparzony tyłek, wstrząs mózgu i złamaną rękę.
Najlepsze, że sanitariusze, którzy go nieśli tak się śmiali, że jeden nie wyrzymał, puścił nosze i poparzony biedak dorobił się jeszcze złamania obojczyka.
Ja czytałam historię o identycznym zakończeniu

W domu pewnego małżeństwa zaczął kapać kran, więc żona zawołała męża, żeby go naprawił, a następnie poszła na zakupy. Kiedy wróciła ze sklepu, zobaczyła, że mąż ma głowę pod zlewem i coś naprawia. Niewiele myśląc podeszła do niego od tyłu i złapała go za rozporek . Facet nie usłyszał jak wchodzi, więc wystraszył się i przywalił głową w zlew, tracąc przytomność. Wtedy kobieta zobaczyła, że to nie jest jej mąż, ale jakiś obcy facet. Okazało się, że mąż wezwał hydraulika, a sam oglądał telewizję na piętrze. Małżeństwo zadzwoniło po pogotowie. Kiedy przyjechali sanitariusze i wzięli hydraulika na nosze, ten ocknął się i opowiedział im co się stało. Wtedy zaczęli tak się śmiać, że upuścili faceta razem z noszami ze schodów i ten doznał złamania obojczyka, przez co przez miesiąc nie mógł pracować, a ta rana spod zlewu okazała się zupełnie niegroźna
__________________
A najbardziej mnie wkurza jak są trzy mleka na raz otwarte
Madzia007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-25, 20:55   #63
caro_l_a
Wtajemniczenie
 
Avatar caro_l_a
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 2 329
Dot.: Urban Legends (historie zasłyszane:D)

my w 6 klasie podstawówki cały Bozy dzień przesiedzieliśmy w oknie wypatrując czarnego auta, i gościa w czarnym płaszczu itp że niby to Szatan
caro_l_a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-25, 21:15   #64
hecate
Zakorzenienie
 
Avatar hecate
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Manchester
Wiadomości: 9 232
GG do hecate
Dot.: Urban Legends (historie zasłyszane:D)

Cytat:
Napisane przez spray Pokaż wiadomość

ahahaha.. Jak miałam ze 13 lat i pojechałam na kolonie to po nocach spać ze strachu nie mogłam, bo ktoś puścił famę, że budynek kolonijny jest postawiony na indiańskim (!) cmentarzu Potem ktoś jeszcze twierdził, że zobaczył ducha indianina i tak sie wszyscy, jak idioci baliśmy
Ci polscy indianie i te ich 'smentarze'

U nas tez sie gada ze takie jedno osiedle zrobione na starym cmenatrzu bo tam zawsze mgla taka sie robi... uuuu
__________________
__
foto


Corey 15.04.12

Mudvayne - Happy?
hecate jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-25, 21:41   #65
Luba
Zakorzenienie
 
Avatar Luba
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Bawaria
Wiadomości: 24 548
Dot.: Urban Legends (historie zasłyszane:D)

Cytat:
Napisane przez spray Pokaż wiadomość
A to mi opowiadała znajoma z uczelni:
studencka brać zapaliła trawkę i położyła się spać w ciemnościach. Komuś zrobiło
się duszno i chciał otworzyć okno - rzucił więc w szybę butem. Szyba pękła.
Wszyscy oddychają z ulgą świeżym powietrzem... a rano okazuje się, że była to
szyba w regale...
Czytam to i oczom nie wierzę

Kiedy byłam mała (czyli bardzo, bardzo dawno temu ) to mój Dziadek wieczorami opowiadał mi... nie, nie bajki. Ale własnie takie rózne smieszne opowiastki, historyjki, takie "Bery i bojki śląskie". I miedzy innymi była w tych opowiesciach i ta historyjka. Tylko wtedy oczywiście nikt nie słyszał o studentach palących trawkę, tylko opowieść była o małzeństwie lezącym w sypialni...

Tyle lat a ta historyka wiecznie żywa. Zmodyfikowana ale jednak ta sama.
__________________
Nie jestem na tyle młody żeby wiedzieć wszystko
J.M. Barrie


Afazja, darmowa strona z cwiczeniami!
Luba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-25, 21:48   #66
lady Vader
Rozeznanie
 
Avatar lady Vader
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 906
Dot.: Urban Legends (historie zasłyszane:D)

Ja znam dwie historyjki z serii "Urban Legends"-obie są z gatunku seksualno-ginekologicznego.

Pierwsza:
-pewna pani wybierała się na wizytę u ginekologa.Tuż przed umówioną godziną postanowiła odświeżyć się nieco-udała się do toalety,podmyła się i na wszelki wypadek prysnęła w wiadome miejsce dezodorantem.Kiedy usiadła na fotelu ginekologicznym,lekarz zę śmiechem stwierdził:
-Ale się Pani wystroiła!!!
Dezodorant był z brokatem
Najśmieszniejsze jest to,że słyszałam tę historyjkę od kilku osób i każdy twierdzi,że tą kobietą jest znajoma jego matki lub ciotki etc.

Druga historia jest tego typu,zasłyszana od kilku osób

Pewien mężczyzna udał się do burdelu,gdzie przespał się z prostytutką,która chwilę wcześniej miała stosunek z Afrykaninem i nie umyła się,wobec czego w jej pochwie znajdowały się jeszcze jego plemniki.
Mężczyzna wrócił do domu i przespał się z żoną,która 9 miesiecy pózniej urodziła dziecko o czarnej skórze.
lady Vader jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-25, 21:56   #67
Sophie86
Zadomowienie
 
Avatar Sophie86
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 1 437
Dot.: Urban Legends (historie zasłyszane:D)

Na poczatek prawdziwa, miejska legenda z osiedlowego krakowskiego podworka

Otoz grupka studentow z akademika za bardzo poimprezowała i poeksperymentowala z trawka. W przyplywie dobrego humoru postanowili wpakowac dwoch czy trzech kolegow do wielkiego pudla i napisac na nim "Misja na Marsa". Z duzym wysilkiem wyrzucili owa kosmiczna rakiete przez okno. A ze pokoj w akademiku byl na jednym z ostatnich pieter wiezowca, chlopcy z pudla nie przezyli.Dopiero rano,jak przyjechala policja i przeszukala pokoj,w korym byla impreza znalezli jeszcze jedno pudlo,tym razem z napisem "Misja ratunkowa".

Znam jeszcze dwie historie, ponoc autentyczne.

Zimowa impreza lekarzy,w mieszkaniu ktoregos z panow doktorow. Po wysokoprocentowych drinkach panowie zaczeli rozmawiac na temat wczasow w gorach,na ktore nie udalo im sie z jakiegos powodu pojechac. Oczywiscie zal sciskal,bo urzadzajacy impreze mial swietny sprzet narciarski,ktorego nie mial okazji wyprobowac. Podchmieleni lekarze postanowili wiec pozjezdzac na nartach na klatce schodowej. Pech chcial,ze gdy jeden z nich zjezdzal z gory, przejechal starsza pania. Musiala ona trafic do szpitala. Po kilku dniach od imprezy panowie postanowili sie dowiedziec,co sie dzialo ze staruszka.Obdzwonili wszystkie szpitale w miescie,ale nigdzie tej pani nie bylo.Wyrzuty sumienia zaczely dreczyc,jako ze pojawily sie watpliwosci czy kobieta nie zmarla.Dopiero na koncu znalezli poszkodowana,bo zorientowali sie,zeby zadzwonic do psychiatryka,bo czy to normalne ,zeby kogos narciarz na klatce schodowej rozjechal ?

Historia numer dwa dotyczy malzenstwa z malym dzieckiem. Po imprezie u nich w domu, byli tak zmeczeni ze zostawili resztki jedzenia i alkoholu na stole.Pech chcial,ze dziecko kilkuletnie obudzilo sie w nocy i przydreptalo do pokoju,zeby cos podjesc i sie czegos napic. Rodzice zbudzili sie w nocy,kiedy dzieciak zaczal sie dziwnie zachowywac pod wplywem alkoholu. Postanowili pojechac do szpitala z dzieckiem,mimo ze sami przesadzili troche z procentami,liczac ze jest noc i bedzie pusto na drodze. Niestety zatrzymala ich policja ,zeby sprawdzic promile. Kierowca- ojciec zapieral sie,ze to nie jest konieczne bo nic nie pil, ale policjanci uparli sie przy swoim. Alkomat pokazal,ze nie powinien prowadzic. Wtedy ojciec stwierdzil,ze alkomat jest zepsuty i zle wskazuje,mozna to prosto sprawdzic ,dajac dziecku dmuchnac w alkomat. Policjanci posluchali go i kiedy alkomat pokazal,ze dziecko rowniez jest pijane,byli nieco zawstydzeni , bez przerwy przepraszali i pozwolili im pojechac dalej.
__________________

Once I wanted to be the greatest

Sophie86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-03-25, 22:21   #68
zizou
Zakorzenienie
 
Avatar zizou
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: dzikie południe
Wiadomości: 13 682
Dot.: Urban Legends (historie zasłyszane:D)

Cytat:
Napisane przez Sophie86
Otoz grupka studentow z akademika za bardzo poimprezowała i poeksperymentowala z trawka. W przyplywie dobrego humoru postanowili wpakowac dwoch czy trzech kolegow do wielkiego pudla i napisac na nim "Misja na Marsa". Z duzym wysilkiem wyrzucili owa kosmiczna rakiete przez okno. A ze pokoj w akademiku byl na jednym z ostatnich pieter wiezowca, chlopcy z pudla nie przezyli.Dopiero rano,jak przyjechala policja i przeszukala pokoj,w korym byla impreza znalezli jeszcze jedno pudlo,tym razem z napisem "Misja ratunkowa".
slyszalam to jak jeszcze bylam takim berbeciem z podstawowki
i chyba na innych podworkach tez to znaja, bo katowicka kolezanka tez mi to niedawno opowiadala i zarzekala sie, ze to swieta prawda
__________________
Przemoknięte serca miast
I tylko ty i ja szczęśliwi tym dniem
Bo choć zapomniał o nas świat
Mokrzy od stóp do głow nie tracimy nadziei
zizou jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-25, 22:36   #69
Sophie86
Zadomowienie
 
Avatar Sophie86
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 1 437
Dot.: Urban Legends (historie zasłyszane:D)

Cytat:
Napisane przez zizou Pokaż wiadomość
slyszalam to jak jeszcze bylam takim berbeciem z podstawowki
i chyba na innych podworkach tez to znaja, bo katowicka kolezanka tez mi to niedawno opowiadala i zarzekala sie, ze to swieta prawda
Moze ci studenci podobny zestaw srodkow wspomagajacych dobra impreze wzieli i stad identyczne zachowanie ? Moze tym samym filmem sie zainspirowali? Kto wie,ile miejskich tajemnic czeka na wyjasnienie
__________________

Once I wanted to be the greatest

Sophie86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-25, 22:39   #70
joplin
Zadomowienie
 
Avatar joplin
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 1 668
Dot.: Urban Legends (historie zasłyszane:D)

gdy miałam ok. 10 lat w mojej miejscowości krążyła opowieść o pewnej dziewczynie, brat uwielbiał mnie tym straszyć

Otóż pewnego dnia dziewczyna założyła się z kolegami o pieniądze, że pójdzie o pólnocy na cmentarz i ukradnie z jednego z grobów różaniec. Oczywiście zrobiła to, różaniec pokazała kolegom, dostała pieniądze, "łup" schowała w domu. Następnej nocy ktoś pukał do drzwi jej domu, zaglądała przez wizjer lecz nikogo nie było, mimo to pukanie w drzwi nie ustawało. Dziewczyna przestraszyła się, po którejś "pukanej" nocy z kolei postanowiła oddać różaniec, poszła na cmentarz i wciągnęło ją do grobu. Nikt jej potem nie widział a na owym grobie znaleziono jedynie jej kurtkę.

Ależ ja się bałam potem chodzić na cmentarz
__________________
a traveller
joplin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-25, 22:41   #71
hecate
Zakorzenienie
 
Avatar hecate
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Manchester
Wiadomości: 9 232
GG do hecate
Dot.: Urban Legends (historie zasłyszane:D)

Cytat:
Napisane przez Sophie86 Pokaż wiadomość
Moze ci studenci podobny zestaw srodkow wspomagajacych dobra impreze wzieli i stad identyczne zachowanie ? Moze tym samym filmem sie zainspirowali? Kto wie,ile miejskich tajemnic czeka na wyjasnienie
U nas - sytuacja byla taka - w sumie juz teraz nie pamietam czy z serii urban legends czy naprawde ale wylecial chlopoczek z wysokiego pietra akademika... Wylecial, wyskoczyl czy go wypchneli...

Krotko po tym zdarzeniu byly zarty mocno niesmaczne ale zapamietalam

Ze niby matka tego chlopca przychodzi do akademika i pytania o niego i slyszy odpowiedz 'wylecial'

Matka pyta 'za co??'

'za nogi'


A z tych cmentarnych to nie tyle jakas znana opowiesc co mojej ciotki schizy lub nie Bo rodzine mam otwarta na takie rzeczy

Wiec ciota ma szla kolo czy po cmenatrzu i kwiatek lezal ladny wiec podniosla wziela do domu... I jakis taki potem miala 'niepokoj' ze wyrzucic musiala i juz nic z okolic cmenatrza do domu nie znosi.

Moja babcia natomiast mowi ze po wojnie wprowadzili sie do domu pod Krakowem (Pasternik) - na strychu domu ojciec jej znalazl duzo kosci ludzkich - no jak to w sumie po wojnie...
Babcia mowi ze w domu tym to czasem ciekawie bylo - nagle z nikad pojawialy sie kroliki i rownie z szybko znikaly... itp.
__________________
__
foto


Corey 15.04.12

Mudvayne - Happy?
hecate jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-03-25, 22:46   #72
zizou
Zakorzenienie
 
Avatar zizou
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: dzikie południe
Wiadomości: 13 682
Dot.: Urban Legends (historie zasłyszane:D)

Cytat:
Napisane przez Sophie86 Pokaż wiadomość
Moze ci studenci podobny zestaw srodkow wspomagajacych dobra impreze wzieli i stad identyczne zachowanie ? Moze tym samym filmem sie zainspirowali? Kto wie,ile miejskich tajemnic czeka na wyjasnienie
na ktorejs z ostatnich imprez slyszalam cos bardzo podobnego, ale juz bylam wtedy 'pod wplywem' i nie bardzo potrafie sklecic to w calosc, kawalki sa w pamieci ale calosc z nich nie wychodzi


za to doskonale pamietam historie o piesku i starszej pani.
starsza pani miala pieska, ktory zawsze spal obok jej lozka, i na dobranoc lizal ja po rece. pewnej nocy pani jak zwykle czekala na 'polizanie', piesek polizla, pani zasnela ale w nocy obudzil ja odglos wody kapiacej z kranu. pani wstala, poszla do lazienki i to co tam zobaczyla sparalizowalo ja. cala lazienka byla w pieskowej krwi a na scianach lazienki, taze krwia napisane bylo ;ludzie tez potrafia lizac'. staruszka podobno na miejscu zmarla na zawal...


__________________
Przemoknięte serca miast
I tylko ty i ja szczęśliwi tym dniem
Bo choć zapomniał o nas świat
Mokrzy od stóp do głow nie tracimy nadziei
zizou jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-25, 22:52   #73
joplin
Zadomowienie
 
Avatar joplin
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 1 668
Dot.: Urban Legends (historie zasłyszane:D)

Cytat:
Napisane przez zizou Pokaż wiadomość
za to doskonale pamietam historie o piesku i starszej pani.
starsza pani miala pieska, ktory zawsze spal obok jej lozka, i na dobranoc lizal ja po rece. pewnej nocy pani jak zwykle czekala na 'polizanie', piesek polizla, pani zasnela ale w nocy obudzil ja odglos wody kapiacej z kranu. pani wstala, poszla do lazienki i to co tam zobaczyla sparalizowalo ja. cala lazienka byla w pieskowej krwi a na scianach lazienki, taze krwia napisane bylo ;ludzie tez potrafia lizac'. staruszka podobno na miejscu zmarla na zawal...
słyszałam tą historię, tyle, że zamiast starszej pani była mała dziewczynka, której rodzice wyjechali na przyjęcie.
__________________
a traveller
joplin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-25, 22:53   #74
Pomadka
Zakorzenienie
 
Avatar Pomadka
 
Zarejestrowany: 2003-08
Lokalizacja: Wizaż. Tu mnie zawsze znajdziesz! :)
Wiadomości: 14 119
Dot.: Urban Legends (historie zasłyszane:D)

Cytat:
Napisane przez hecate Pokaż wiadomość
Nieprawda to byly dziewczyny z osiedla obok i sie pytaly o zeszyt jaki lubisz i jak mowilas ze w kratke to cie ciely twarz w kratke jak w linie to w linie... Trza bylo mowic ze czysty/gladki .
Otóż jak ktoś odpowiadał, że woli czysty zeszyt to wtedy mu obdzierano skórę z buzi.

Cytat:
Napisane przez spray Pokaż wiadomość

ahahaha.. Jak miałam ze 13 lat i pojechałam na kolonie to po nocach spać ze strachu nie mogłam, bo ktoś puścił famę, że budynek kolonijny jest postawiony na indiańskim (!) cmentarzu Potem ktoś jeszcze twierdził, że zobaczył ducha indianina i tak sie wszyscy, jak idioci baliśmy
Rany, nieźle...


A kojarzycie historie o tym, że uczennica ściągała na klasówce i nauczyciel ją wyczaił, że ta ściąga? Jednak przebiegła uczennica umiesciła ściąge w biustonoszu i tak nauczyciel miał do niej podejść i wyznać jej, wkładając rękę do jej biustonosza, że: "jako mężczyźnie mi nie wolno, ale jako nauczyciel mogę". Zaś uczennica w odwecie policzkując nauczyciela miała mu zripostować: "jako uczennicy mi nie wypada, ale jako kobieta mogę" (buch go w pysk).
__________________
♪♪♪♪♪♪ ♪♪♪♪♪♪
Pomadka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-25, 22:58   #75
hecate
Zakorzenienie
 
Avatar hecate
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Manchester
Wiadomości: 9 232
GG do hecate
Dot.: Urban Legends (historie zasłyszane:D)

Cytat:
Napisane przez Pomadka Pokaż wiadomość
Otóż jak ktoś odpowiadał, że woli czysty zeszyt to wtedy mu obdzierano skórę z buzi.

Rany, nieźle...
I wsadzano do czarnej wolgi gdzie zapytany byl 'ktora godzina' nastepnie wyrwana byla mu nerka sprzedana na czarnym rynku jego w wannie z lodem wyrzucano na pradawnym polskim indianskim cmenatrzau gdzie studenci palili trawke.
__________________
__
foto


Corey 15.04.12

Mudvayne - Happy?
hecate jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-26, 04:32   #76
spray
KWC
 
Avatar spray
 
Zarejestrowany: 2004-01
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 5 990
Dot.: Urban Legends (historie zasłyszane:D)

Cytat:
Napisane przez lady Vader Pokaż wiadomość
Ja znam dwie historyjki z serii "Urban Legends"-obie są z gatunku seksualno-ginekologicznego.

Pierwsza:
-pewna pani wybierała się na wizytę u ginekologa.Tuż przed umówioną godziną postanowiła odświeżyć się nieco-udała się do toalety,podmyła się i na wszelki wypadek prysnęła w wiadome miejsce dezodorantem.Kiedy usiadła na fotelu ginekologicznym,lekarz zę śmiechem stwierdził:
-Ale się Pani wystroiła!!!
Dezodorant był z brokatem
Najśmieszniejsze jest to,że słyszałam tę historyjkę od kilku osób i każdy twierdzi,że tą kobietą jest znajoma jego matki lub ciotki etc.

Druga historia jest tego typu,zasłyszana od kilku osób

Pewien mężczyzna udał się do burdelu,gdzie przespał się z prostytutką,która chwilę wcześniej miała stosunek z Afrykaninem i nie umyła się,wobec czego w jej pochwie znajdowały się jeszcze jego plemniki.
Mężczyzna wrócił do domu i przespał się z żoną,która 9 miesiecy pózniej urodziła dziecko o czarnej skórze.
znam, znam obie te historyjki!!
Tę pierwszą, slowo daję, usłyszałam podobno z realcji nieomalże bezpośredniej. Niby siostra mojego kolegi
spray jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-29, 20:17   #77
Madzia007
Zadomowienie
 
Avatar Madzia007
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 1 931
Dot.: Urban Legends (historie zasłyszane:D)

Cytat:
Napisane przez Pomadka Pokaż wiadomość
A kojarzycie historie o tym, że uczennica ściągała na klasówce i nauczyciel ją wyczaił, że ta ściąga? Jednak przebiegła uczennica umiesciła ściąge w biustonoszu i tak nauczyciel miał do niej podejść i wyznać jej, wkładając rękę do jej biustonosza, że: "jako mężczyźnie mi nie wolno, ale jako nauczyciel mogę". Zaś uczennica w odwecie policzkując nauczyciela miała mu zripostować: "jako uczennicy mi nie wypada, ale jako kobieta mogę" (buch go w pysk).
Słyszałam to Dobre, dobre
__________________
A najbardziej mnie wkurza jak są trzy mleka na raz otwarte
Madzia007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-29, 20:38   #78
blueania
Zakorzenienie
 
Avatar blueania
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 4 653
Dot.: Urban Legends (historie zasłyszane:D)

tez slyszalam historie o szatanie jezdzacym czarnym autem i pytajacym i godzine
blueania jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-29, 22:03   #79
lumi
Raczkowanie
 
Avatar lumi
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 111
Dot.: Urban Legends (historie zasłyszane:D)

Wiele podobnych mitów tropią i sprawdzają Jamie Hyneman i Adam Savage razem resztą ekipy Pogromców Mitów. Już chyba od pięciu sezonów mają swój program na Discovery - Mythbusters. Między innymi sprawdzali mit o głowie uciętej wentylatorem, o którym była mowa na pierwszej stronie. Program jest świetny i jak ktoś go jeszcze nie zna to z całego serca polecam! A jak ktoś nie ma Discovery zawsze może poszperać po sieci, sporo można znaleźć na YouTube wpisując mythbusters .

Mój ukochany mit z tego programu:
Babka była na zakupach w wielkim centrum handlowym. Żeby nie łazić ze wszystkim po sklepach zakupy spożywcze zostawiła w samochodzie na parkingu i jeszcze poszła sobie pochodzić. Gdy wróciła do samochody by jechać do domu nagle usłuszała za sobą coś jak wystrzał i poczuła uderzenie w tył głowy. Dotknęła dlonią tyłu głowy i poczuła coś co wydało jej się wypływającym mózgiem. Była przekonana że została postrzelona w głowę. Podtrzymując sobie ten "mózg" dojechała do szpitala. Okazało się, że wybuchła nagrzana od leżenia w samochodzie puszka z gotowym ciastem do pieczenia, które to ciasto wzięła za swój wypływający mózg .
__________________
Nie ma co rozpaczać nad gasnącym słońcem,
początek był ciemnością, ciemność będzie końcem...
lumi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-03-29, 22:22   #80
kasia20a
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 1 140
Dot.: Urban Legends (historie zasłyszane:D)

Cytat:
Napisane przez zizou Pokaż wiadomość
na ktorejs z ostatnich imprez slyszalam cos bardzo podobnego, ale juz bylam wtedy 'pod wplywem' i nie bardzo potrafie sklecic to w calosc, kawalki sa w pamieci ale calosc z nich nie wychodzi


za to doskonale pamietam historie o piesku i starszej pani.
starsza pani miala pieska, ktory zawsze spal obok jej lozka, i na dobranoc lizal ja po rece. pewnej nocy pani jak zwykle czekala na 'polizanie', piesek polizla, pani zasnela ale w nocy obudzil ja odglos wody kapiacej z kranu. pani wstala, poszla do lazienki i to co tam zobaczyla sparalizowalo ja. cala lazienka byla w pieskowej krwi a na scianach lazienki, taze krwia napisane bylo ;ludzie tez potrafia lizac'. staruszka podobno na miejscu zmarla na zawal...


słyszałam wersje z dziewczyną i na lustrze pisało,, nie tylko pies potrafi lizać)
__________________
moje ciuszki https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=172523
kasia20a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-13, 18:27   #81
the-scarlet-garden
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 232
Dot.: Urban Legends (historie zasłyszane:D)

Cytat:
Napisane przez OttisA Pokaż wiadomość
A to słyszałyście? Na jakimś forum ktoś to napisał:para wyjechala na wakacje życua, gdzieś do tropików, zatrzymali sie w hotelu i
pewnego dnia okradziono im pokoj (podczas ich nieobecnosci), zostaly tylko
szczoteczki do zebow i aparat fotograficzny
zmartwili sie ale spedzili jakos reszte urlopu radzac sobie z tym co mieli
po powrocie z wakacji wywolali zdjecia a na jednym z nich 2 murzynow wsadzalo
sobie w tylek ich szczoteczki do zebow
Oj chyba cos Ci sie pomyliło. Ta sytuacja opowiedziana była w filmie Poranek Kojota.


Ja za to w dzieciństwie bardzo bałam się cyganów, bo babcia, czy tam ciocia jakas - nie pamietma dokładnie - opowiedziała mi, ze jak będę niegrzeczna to cygany przez okno wejda i mnie porwą.

A przez oglądanie filmów typu: swit zywych trupów czy 28dni póxneij mam czase dziwne fazy i boję się, ze rano się obudze a tu zombiaki wokoło mnie będą. Ma się ta wyobraźnie....
the-scarlet-garden jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-13, 20:08   #82
kiniaczeq
Zakorzenienie
 
Avatar kiniaczeq
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 11 397
Dot.: Urban Legends (historie zasłyszane:D)

Cytat:
Napisane przez the-scarlet-garden Pokaż wiadomość
Oj chyba cos Ci sie pomyliło. Ta sytuacja opowiedziana była w filmie Poranek Kojota.
no to było tam teraz to śmiać mi sie z tego chce
__________________
kiniaczeq jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-28, 17:07   #83
agniesikk
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 10 183
Dot.: Urban Legends (historie zasłyszane:D)

W Połczynie przez dłuuugi czas krążyła legenda o wilkołaku, nawet w gazecie o nim pisali i DALI JEGO ZDJĘCIE
agniesikk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-28, 18:42   #84
magdzialenk@
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 1 327
Dot.: Urban Legends (historie zasłyszane:D)

Cytat:
Napisane przez hecate Pokaż wiadomość
Wiec ciota ma szla kolo czy po cmenatrzu i kwiatek lezal ladny wiec podniosla wziela do domu... I jakis taki potem miala 'niepokoj' ze wyrzucic musiala i juz nic z okolic cmenatrza do domu nie znosi.
haha znam to tyle ze opowiadala mi to kiedys kolezanka (mialysmy 13 lat) i ze ja duchy nawiedzaly
magdzialenk@ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-28, 19:01   #85
Aggie125
Zakorzenienie
 
Avatar Aggie125
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 14 348
GG do Aggie125
Dot.: Urban Legends (historie zasłyszane:D)

Ja pamiętam jeszcze historię o kobiecie, która kupiła wątróbke i włożyła ja do lodówki. Potem zagląda do lodówki, a wątroba urosła, stała się wieksza. Kolejny raz zagląda do lodówki, a wątróbka znowu się powiekszyła. Poszła więc do znajomego lekarza, pokazała mu tą wątróbkę - i dowiedziała się, że kupiła LUDZKĄ wątrobę.

Pamiętam, jak się z kolezankami straszyłysmy takimi historiami, od tamtego dnia do ust wątróbki nie wezmę. A we wzajemnym straszeniu się pomagało nam czasopismo "Skandale". Pamiętacie? Tam pełno było takich historii.

Jutro będę miec trochę więcej czasu, to podrzucę kilka historii które pamiętam z dzieciństwa, niektóre jeszcze z opowiadań babci.
__________________

Wymiana -lakiery do paznokci (OPI, MySecret, LA Colors, Sinful Colors, Revlon, Essence) oraz perfumy (Voile d'Ambre YR, Cedre SL)
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=229655
Aggie125 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-28, 19:55   #86
izuu
Wtajemniczenie
 
Avatar izuu
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 2 175
GG do izuu
Dot.: Urban Legends (historie zasłyszane:D)

heh przeczytałam cały watek i rzeczywiście ponad połowa tych historyjek słyszałam a najśmieszniejsze jest to, że kazdy zarzeka się, że bohaterowie opowiastki to jego dalecy znajomi/ciotka/brat babci i kij wie co jeszcze
ja slyszalam takie:
Studenci imprezowali u kumpla, miejscówkę mieli spoko - mieszkanie w wieżowcu, który był nowy i nie miał wybudowanych balkonów... Tylko pies im przeszkadzał, szczekał itepe., no to na balkon go skapli się co zrobili dopiero jak gospodarz spytał gdzie jest pies ;-)
no i jeszcze o gościach co maluchem na rondzie w tył jeździli zjarani ale to juz chyba każdy zna
izuu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-17, 12:07   #87
Agniesia666
Lady of Harley-Davidson
 
Avatar Agniesia666
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 10 083
Dot.: Urban Legends (historie zasłyszane:D)

Cytat:
Napisane przez Pomadka Pokaż wiadomość
A kojarzycie historie o tym, że uczennica ściągała na klasówce i nauczyciel ją wyczaił, że ta ściąga? Jednak przebiegła uczennica umiesciła ściąge w biustonoszu i tak nauczyciel miał do niej podejść i wyznać jej, wkładając rękę do jej biustonosza, że: "jako mężczyźnie mi nie wolno, ale jako nauczyciel mogę". Zaś uczennica w odwecie policzkując nauczyciela miała mu zripostować: "jako uczennicy mi nie wypada, ale jako kobieta mogę" (buch go w pysk).
to bylo na bash.org.pl albo na autentyki.pl

Cytat:
Napisane przez zizou Pokaż wiadomość
za to doskonale pamietam historie o piesku i starszej pani.
starsza pani miala pieska, ktory zawsze spal obok jej lozka, i na dobranoc lizal ja po rece. pewnej nocy pani jak zwykle czekala na 'polizanie', piesek polizla, pani zasnela ale w nocy obudzil ja odglos wody kapiacej z kranu. pani wstala, poszla do lazienki i to co tam zobaczyla sparalizowalo ja. cala lazienka byla w pieskowej krwi a na scianach lazienki, taze krwia napisane bylo ;ludzie tez potrafia lizac'. staruszka podobno na miejscu zmarla na zawal...
to bylo w jakims filmie, ale nie pamietam jakim

Cytat:
Napisane przez Sophie86 Pokaż wiadomość
Otoz grupka studentow z akademika za bardzo poimprezowała i poeksperymentowala z trawka. W przyplywie dobrego humoru postanowili wpakowac dwoch czy trzech kolegow do wielkiego pudla i napisac na nim "Misja na Marsa". Z duzym wysilkiem wyrzucili owa kosmiczna rakiete przez okno. A ze pokoj w akademiku byl na jednym z ostatnich pieter wiezowca, chlopcy z pudla nie przezyli.Dopiero rano,jak przyjechala policja i przeszukala pokoj,w korym byla impreza znalezli jeszcze jedno pudlo,tym razem z napisem "Misja ratunkowa".
to prawda, w Krakowie to sie dzialo swego czasu lo o tym glosno, w gazetach pisali itp

Cytat:
Napisane przez In_ThE_ShAdOwS Pokaż wiadomość
Tem mamo McDonaldzie. Znajomy, znajomej, znajomego kolegi jadł hamburgera z dodatkiem majonezu. Podczas jedzenia, pobiegł do łazienki zwymiotować, bo poczuł w kanapce cos obrzydliwego. Zdjał kawałek bułki, a tam oprócz majonezu, był dodatek spermy
to nie jest smieszne ani urban legend, bo w poznaniu w sphinxie czy siouxie byla sperma w sosie... i to prawda.

przy okazji podbijam watek
__________________
Agniesia666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-19, 16:47   #88
Daenerys
Wtajemniczenie
 
Avatar Daenerys
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Kiedys Wlkp teraz Eng
Wiadomości: 2 898
Dot.: Urban Legends (historie zasłyszane:D)

Cytat:
Napisane przez Laura2112 Pokaż wiadomość
U mnie krążyła historia, że jakiś facet łapie dzieciaki i sprawdza im zeszyty. Jeśli zeszyt jest w kratkę, tnie tak dzieciaka żyletką itd. Raz koleżanka mówi, że go widziała i uciekłyśmy ze szkoły do domu, tak się bałyśmy. W dodatku biegnąc słyszałyśmy za sobą jakieś wrzaski, brrr... Do dziś nie wiem, o co w tym chodziło
Cytat:
Napisane przez hecate Pokaż wiadomość
Nieprawda to byly dziewczyny z osiedla obok i sie pytaly o zeszyt jaki lubisz i jak mowilas ze w kratke to cie ciely twarz w kratke jak w linie to w linie... Trza bylo mowic ze czysty/gladki
Tak w ogole to nie byl zaden facet, ani zadne dziewczyny z osiedla obok - to robili szatanisci w mojej miejscowosci nad jeziorem! Oj pamietam jak ja sie balam tych szatanistow.
__________________




Daenerys jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-19, 17:05   #89
lapus
Wtajemniczenie
 
Avatar lapus
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: skądinąd
Wiadomości: 2 651
Dot.: Urban Legends (historie zasłyszane:D)

hmm o tym pytaniu się o godzinę to słyszałam i bardzo się bałam, nie wiem czy nie mowili o tym w jakichs lokalnych wiadomosciach nawet :/ ja byłam przekonana, że to prawda _-_

ta historia o powieszonym psie w łazience to hmm, leciała chyba w takiej serii krótkich horrorów na canale + czy czymś takim.

a ja jeszcze słyszałam coś o naszej lubelskiej Plazie, jest ona wybudowana bardzo blisko cmentarza, i krążyły plotki, że tak naprawdę stoi NA cmentarzu, tylko jakieś groby musieli poprzesuwać, że było miejsce na sklep i podobno zaczely sie tam dziać dziwne rzeczy, typu wysiadla prądu w całym sklepie i przez to wielkie szkody, poza tym [to już wiem że autentyczne] o 2 tyg opóźnili otwarcie, bo przez ŚNIEG i małą wichurkę, naprawdę to nie było nic wielkiego, dach przeciekł i Plaza pływała po prostu, poza tym podobno jak jeszcze ją budowali to były cały czas jakieś problemy z dostawą materiałów itp itd.
__________________

Gonna walk because it would save me
And my fragility could kill me
Is this the best I can be?
Is this the best I can give?
lapus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-19, 17:28   #90
Izaluka
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Okolice Poznania
Wiadomości: 4 469
Dot.: Urban Legends (historie zasłyszane:D)

No wiele historii też słyszałam. Niektóre ciekawe

Z tym czarnym samochodem i pytaniem o godzinę krążyło też u nas. Dzieci w okolicznych wioskach szły do domu, jak tylko się ciemno robiły. Ogólnie panika w społeczeństwie.

Miałam wtedy z 7 lat i autentycznie myślałam, że umrę.

Wracaliśmy ze szkoły. Przejazd kolejowy był zamknięty, wiec czekaliśmy. Przechodził koło nas jakiś dziwny dziadek i zapytał o godzinę. Oczywiście zgadnijcie kto się wyrwał z odpowiedzią?
Nie było by w tym nic dziwnego, jednak dziadek postanowił przejść przez ten zamknięty szlaban. Mój kolega mu mówi: ''Niech pan uważa na pociąg!''
A dziadek do nas: ''Wy prędzej zginiecie, niż ja.''

Wyobrażacie sobie to... Całą drogę lamentowaliśmy, że jak mogłam mu powiedzieć tą godzinę. Koledzy snuli wizję mojej śmierci

Dziadek był chyba nawiedzony, ale porządnie się przestraszyliśmy.
Izaluka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-06-13 19:01:15


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:37.