Myaówka-czyli piknik, cycuchy i pogaduchy. Przed i po powiekszaniu piersi cz.9 - Strona 190 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Chirurgia plastyczna

Notka

Chirurgia plastyczna Interesujesz się chirurgią plastyczną? Poddałaś się zabiegowi lub go rozważasz? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, zadaj pytanie.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-04-03, 18:41   #5671
iloona79
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 1 131
Dot.: Myaówka-czyli piknik, cycuchy i pogaduchy. Przed i po powiekszaniu piersi cz.9

Cytat:
Napisane przez Kachuula Pokaż wiadomość
Hej dziewczynki

Pogoda za oknem okropna ale ale Podobno koło 12go ma być 17 st. ,mam nadzieje ze się nie pomylili

Madlen lekarz u którego byłaś chyba lubi małe biusty bo mojej koleżanki pierwsze co się zapytał czy chce zmniejszyć swój biust i tez jej się ńie spodobał powiedziała ze taki mało przyjemny
Heloł
Ciekawe jak tam Sylcia,ktoś coś wie?

Ja też słyszałam,że wiosna ma być ok 11-go kwietnia,więc już za tydzień...a maj i czerwiec bardzo ciepłe-jakby faktycznie wiosny miało nie być....to co wówczas z lipcem i sierpniem?
__________________
MMK 20.01.2014
iloona79 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-03, 18:43   #5672
ninka28
Raczkowanie
 
Avatar ninka28
 
Zarejestrowany: 2013-01
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 277
Dot.: Myaówka-czyli piknik, cycuchy i pogaduchy. Przed i po powiekszaniu piersi cz.9

Cytat:
Napisane przez iloona79 Pokaż wiadomość
Heloł
Ciekawe jak tam Sylcia,ktoś coś wie?

Ja też słyszałam,że wiosna ma być ok 11-go kwietnia,więc już za tydzień...a maj i czerwiec bardzo ciepłe-jakby faktycznie wiosny miało nie być....to co wówczas z lipcem i sierpniem?
sylcie pewnie sobie smacznie śpi ze swoimi nowymi cycuchami
__________________
23.04.2013 okrągłe Mentorki 350cc
A wiecie że kocham moje cycuszki hi hi i mojego doktorka też M.M.K

ninka28 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-03, 18:59   #5673
Pommelo1
Raczkowanie
 
Avatar Pommelo1
 
Zarejestrowany: 2013-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 50
Dot.: Myaówka-czyli piknik, cycuchy i pogaduchy. Przed i po powiekszaniu piersi cz.9

Cytat:
Napisane przez jusi84 Pokaż wiadomość
hej moje kochane dano mnie nie było ale mały chory jeszcze jestem u rodziców ja mam ostre zapalenie gardła
wrzuciłam nowy albumik z cycuszkami bo już m-c minął
zapraszam do oglądania moje drogie ;*
buziam

---------- Dopisano o 18:34 ---------- Poprzedni post napisano o 18:33 ----------

SYLCIA- powodzenia kobitko trzymam kciukaski
bylam, widzialam jestem pod wrażeniem jak naturalnie wyglądają i jak szybko doszły do siebie. Suuupeeer
__________________
12.03.2013 Nagor 370 dr AB
Pommelo1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-03, 19:29   #5674
unsafe_girl
Rozeznanie
 
Avatar unsafe_girl
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Śląskie
Wiadomości: 695
Dot.: Myaówka-czyli piknik, cycuchy i pogaduchy. Przed i po powiekszaniu piersi cz.9

Madlen widzę, że kursujesz na konsultacje po różnych miastach, zawsze możesz przejechać się jeszcze do Czech. Tamten lekarz jest znany z tego, że wkłada duże implanty, zawsze można spróbować, jeżeli nie będziesz zadowolona z tego, co tutaj Ci proponują lekarze.
unsafe_girl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-03, 19:50   #5675
MALACH311
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 43
Dot.: Myaówka-czyli piknik, cycuchy i pogaduchy. Przed i po powiekszaniu piersi cz.9

Cytat:
Napisane przez margo50100 Pokaż wiadomość
Heeeej, ja w końcu "wpadłam" do Was, jeszcze nic nie nadrobiłam ale chciałam chociaż sie przywitać a poczytam Was jutro, mam nadzieję
Jak tam po świętach?
Ja wprawdzie sie nie obżarłam ale wagi unikam już od dwóch tygodni... co tu zrobić żeby się troszkę odtłuścić?
ten pooperacyjny brzuszek sterczy mi taki...twardy, w projekcji dościga moje nowe nabytki!!! nie jest dobrze
Mam, tak samo z tym brzuchem.
Już się śmieję, że zrobiłam sobie piersi i do tego dostałam mały gratisik
czekam aż się unormuje... a sadełko dorosło nie ma się oszukiwać.
Wczoraj byłam na konsultacji i jeszcze nawet na rowerku stacjonarnym nie mogę śmigać.
I jeszcze spanie, po tych 3 tygodniach odezwał mi się jeszcze kręgosłup

Dziewczynki kiedy dostałyście zielone światło z podnoszeniem rąk ?

---------- Dopisano o 20:50 ---------- Poprzedni post napisano o 20:49 ----------

[QUOTE=jusi84;40112626]hej moje kochane dano mnie nie było ale mały chory jeszcze jestem u rodziców ja mam ostre zapalenie gardła
wrzuciłam nowy albumik z cycuszkami bo już m-c minął
zapraszam do oglądania moje drogie ;*
buziam

---------- Dopisano o 18:34 ---------- Poprzedni post napisano o 18:33 ----------

Jusi, bardzo ładnie równiutko... też tak chce
MALACH311 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-03, 20:03   #5676
Saba08
Zadomowienie
 
Avatar Saba08
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 1 770
Dot.: Myaówka-czyli piknik, cycuchy i pogaduchy. Przed i po powiekszaniu piersi cz.9

Malach odnośnie podnoszenia rąk, to zapytaj lekarza, bo każdy ma inne zalecenia. Albo napisz np do Kulkiagi, ona robiła chyba u Twojego lekarza
__________________
M.W. Wrocław
Saba08 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-03, 20:07   #5677
madlen666
Zadomowienie
 
Avatar madlen666
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 1 305
Dot.: Myaówka-czyli piknik, cycuchy i pogaduchy. Przed i po powiekszaniu piersi cz.9

Cytat:
Napisane przez Kachuula Pokaż wiadomość
Hej dziewczynki

Pogoda za oknem okropna ale ale Podobno koło 12go ma być 17 st. ,mam nadzieje ze się nie pomylili

Madlen lekarz u którego byłaś chyba lubi małe biusty bo mojej koleżanki pierwsze co się zapytał czy chce zmniejszyć swój biust i tez jej się ńie spodobał powiedziała ze taki mało przyjemny
niom niezbyt mily byl kontakcie , oschly stanowczy zero rozmowy traktowal mnie z gory i na wieksze nie wyrazil zgody nawet nie chcial slyszec o wiekszych w moim przypadku


Kachuula -w biuscie mam 82cm

niom nastepna konsultacja 19 kwietnia u J.J ,wroclaw .mam nadzieje ze ten Pan bedzie przyjemniejszy i bedzie mozna z nim porozmawiac
__________________
żelusie od M.W 27 sierpien 2014



KOREKTA NOSA

Edytowane przez madlen666
Czas edycji: 2013-04-03 o 20:28
madlen666 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-04-03, 20:16   #5678
balbinka 020
Raczkowanie
 
Avatar balbinka 020
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 61
Dot.: Myaówka-czyli piknik, cycuchy i pogaduchy. Przed i po powiekszaniu piersi cz.9

Witam Dziewczyny odwiedzam Was po dłuższej nieobecności
Idę zaraz popatrzeć po albumikach jak się miewają nowe cycolinki i wstawię zaraz nowe fotki do swojego albumiku
Mam pytanko,czy macie jeszcze jakieś sprawdzone staniczki oprócz Triumpha?A jak jest z noszeniem staników z fiżbinami?Ostatno jak byłam na zakupach i chciałam kupić staniki które mi się podobały to wszytkie miały fiżbiny a mój dr mówił,że nie można nosić takich staników ale nie zapytałam czy narazie nie można czy wogle
__________________
Mentor 323 440 cc dr M.M.K
Już są
balbinka 020 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-03, 20:34   #5679
MALACH311
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 43
Dot.: Myaówka-czyli piknik, cycuchy i pogaduchy. Przed i po powiekszaniu piersi cz.9

Balbinko, nie wiem jak ze stanikami, bo jeszcze się nie pytałam.
kojarzę tylko, że gdzieś na forum ktooś pisał, że mentor nie zaleca stosowania fiżbin - nie wiem nie czytałam.

bardzo chciałam zobaczyć Twoje zdjątka, ale nie mam Ci w przyjaciołach
Wysyłam zaproszonko
MALACH311 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-03, 20:42   #5680
balbinka 020
Raczkowanie
 
Avatar balbinka 020
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 61
Dot.: Myaówka-czyli piknik, cycuchy i pogaduchy. Przed i po powiekszaniu piersi cz.9

Kurcze dlaczego nie mogę załadować fotek???Wyskakuje mi taki komunikat-
Operacja nie może być wykonana, ponieważ wygasła Twoja sesja - minęło zbyt wiele czasu od ostatniego logowania.
Kliknij wstecz w przeglądarce i odśwież stronę aby odświeżyć dane sesji.
Kilkam wstecz i dalej nici ....
__________________
Mentor 323 440 cc dr M.M.K
Już są
balbinka 020 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-03, 20:49   #5681
iloona79
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 1 131
Dot.: Myaówka-czyli piknik, cycuchy i pogaduchy. Przed i po powiekszaniu piersi cz.9

Cytat:
Napisane przez Saba08 Pokaż wiadomość
Malach odnośnie podnoszenia rąk, to zapytaj lekarza, bo każdy ma inne zalecenia. Albo napisz np do Kulkiagi, ona robiła chyba u Twojego lekarza
Tak,Kulkaaga też u niego robiła co Ty i z tego co kojarzę wróciła już do pracy,więc chyba wszystko już dobrze u niej-dawno się nie pokazała tutaj
__________________
MMK 20.01.2014
iloona79 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-04-03, 20:51   #5682
MALACH311
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 43
Dot.: Myaówka-czyli piknik, cycuchy i pogaduchy. Przed i po powiekszaniu piersi cz.9

Dzięki napisałam do Kulkiagi (też jestem ciekawa co u niej)
MALACH311 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-03, 21:20   #5683
Kachuula
Zadomowienie
 
Avatar Kachuula
 
Zarejestrowany: 2013-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 901
Dot.: Myaówka-czyli piknik, cycuchy i pogaduchy. Przed i po powiekszaniu piersi cz.9

Cytat:
Napisane przez madlen666 Pokaż wiadomość
niom niezbyt mily byl kontakcie , oschly stanowczy zero rozmowy traktowal mnie z gory i na wieksze nie wyrazil zgody nawet nie chcial slyszec o wiekszych w moim przypadku


Kachuula -w biuscie mam 82cm

niom nastepna konsultacja 19 kwietnia u J.J ,wroclaw .mam nadzieje ze ten Pan bedzie przyjemniejszy i bedzie mozna z nim porozmawiac
To i w biuście identycznie . Jestem bardzo ciekawa co Ci powie inny lekarz ?
__________________
28.11.2013
Allergan anatomki 310cc
Dr. K. P. W-wa
Kachuula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-03, 21:42   #5684
Kulkaaga
Wtajemniczenie
 
Avatar Kulkaaga
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Wybrzeże
Wiadomości: 2 742
Dot.: Myaówka-czyli piknik, cycuchy i pogaduchy. Przed i po powiekszaniu piersi cz.9

Cytat:
Napisane przez iloona79 Pokaż wiadomość
Tak,Kulkaaga też u niego robiła co Ty i z tego co kojarzę wróciła już do pracy,więc chyba wszystko już dobrze u niej-dawno się nie pokazała tutaj
Cytat:
Napisane przez MALACH311 Pokaż wiadomość
Dzięki napisałam do Kulkiagi (też jestem ciekawa co u niej)
Jestem, żyję tylko cierpię na brak czasu plus przeżywam właśnie kolejne zęby Młodego
Malach - odpisałam Ci

Jutro idę na kontrolę po 6 tyg od operacji, muszę zapytać czy dr zaleca jakieś masowanie blizn, samych piersi i na jaką aktywność już mogę sobie pozwolić
__________________
Szymek 26.04.2012
Kulkaaga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-03, 21:49   #5685
Kachuula
Zadomowienie
 
Avatar Kachuula
 
Zarejestrowany: 2013-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 901
Dot.: Myaówka-czyli piknik, cycuchy i pogaduchy. Przed i po powiekszaniu piersi cz.9

Dziewczynki ja już zmykam do łóżeczka , dobrej nocki wam życzę
__________________
28.11.2013
Allergan anatomki 310cc
Dr. K. P. W-wa
Kachuula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-03, 22:19   #5686
margo50100
Raczkowanie
 
Avatar margo50100
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 313
Dot.: Myaówka-czyli piknik, cycuchy i pogaduchy. Przed i po powiekszaniu piersi cz.9

Cytat:
Napisane przez gawisz Pokaż wiadomość
Ehh.. witam się w ten środowy poranek.
Chyba język kulturalnych ludzi już zaczyna się wyczerpywać w odniesieniu do stanu za oknem... a wkrada się jakże polski język nienawiści U nas sypało całą noc.. i ma sypać cały dzień.

Ja przy takiej pogodzie nie mogę przestać jeść. Staram się przynajmniej zdrowo... w pracy przegryzam pestki dyni i suszoną żurawinę. Rano musli, na drugie śniadanie jakaś kanapka, owoce. W domu obiad i kolacja. A Wy jak i co jecie? Trzymacie się zasad zdrowego odżywiania?

---------- Dopisano o 06:38 ---------- Poprzedni post napisano o 06:36 ----------

Margo.. z brzuchem mam podobnie, choć to może częściowo wina świątecznego obżarstwa . A jak Twoje piersi? Jak śpisz, wysypiasz się?
no własnie, u mnie co po narkozie to jedno a co nadrobiłam zaglądając do lodówki to drugie... i tu powiem tak, dobrze że tej wiosny nie ma, bo jak ja bym sie teraz pokazała to wszyscy by obstawiali że z takimi cyckami i z takim brzuchem to na pewno w jestem w ciąży!!!

Gawisz, u mnie ze spaniem już jest... o niebo lepiej! przesypiam całe noce, tyle że nadal nie na leżąco tylko z małym stosem poduszek, ale juz przywykłam i się wysypiam. Nie wiercę się nawet, instynkt tu chyba działa i jak sobie przypomnę jak "ćwiczyłam" spanie na plecach przed operacją to chce mi sie z siebie śmiać. Ból po operacji był tak duży że ruszyć się nie mogłam, także o żadnym wierceniu się po nie było mowy a już jakieś fikołki w stylu spanie na boku to już w ogóle. A Ty jak sobie dajesz rade?

---------- Dopisano o 23:05 ---------- Poprzedni post napisano o 23:03 ----------

Cytat:
Napisane przez madlen666 Pokaż wiadomość
wlasnie dlatego gawisz ide do innego lekarza zoabczymy co mi powie termin nastepnej mam 19 kwietnia czyli juz za niedlugo chcialabym wlasnie miec implanty kolo 300 ml troszke wieksze zobaczymy co Dr.J.J z wroclawai mi powie moze bedzie bardziej rozmowny i ugiety bo ten nie chcial slyzec o wiekszym rozmiarze nie nie probowalam napisz mi na priwa jak sie go robi
Hej madlen, z tego co kojarzę drugi lekarz do którego się wybierasz raczej "lubi" mniejsze niż większe zwlaszcza w przypadku pacjentek które nie rodziły...

---------- Dopisano o 23:10 ---------- Poprzedni post napisano o 23:05 ----------

Cytat:
Napisane przez gawisz Pokaż wiadomość
Ktopozna dawno Cię nie było.. ostatni tydzień Ci został Kochana . Zrobię dziś zdjęcia, bo cycuchy zmieniły się troszkę. To ciekawe, bo gdy ściągam pooperacyjny stanik to wydają się duże - nie wielkie, ale "średnie" bym ich nie nazwała Ale w staniku, bluzce.. nie rzucaja się wcale w oczy i gdyby były mniejsze to pewnie bym czuła niedosyt.[COLOR="Silver"]
(...)
Gawisz, mam dokładnie to samo odczucie, w ciuchach, bluzach, swetrach wyglądają na większe niz miałam przed operacją ale tak w normie, na święta nawet nie rzuciło się nikomu w oczy że coś zmajstrowałam, chociaż wiem że latem bedzie gorzej to ukryć...
no ale po ściągnięciu stanika jest naprawdę kawałek cycka, a zdjęcia tego w ogóle nie oddają

---------- Dopisano o 23:17 ---------- Poprzedni post napisano o 23:10 ----------

Jusi, byłam u Ciebie w albumie, ślicznotki te Twoje panienki, gratuluję

---------- Dopisano o 23:19 ---------- Poprzedni post napisano o 23:17 ----------

zapomniałam sie przywitać
dobry wieczór

i od razu dobranoc
__________________
14.03 dr MW
margo50100 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-03, 22:40   #5687
madlen666
Zadomowienie
 
Avatar madlen666
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 1 305
Dot.: Myaówka-czyli piknik, cycuchy i pogaduchy. Przed i po powiekszaniu piersi cz.9

margo50100 - nio wlasnie ja jeszcze nie rodzilam i mam nierozciagnieta skore a takie malutkie mnie nie intersuja 225ml dla mnie to za malo zobaczymy jesem ciekawa drugiej konsultacji moze drugi bedzie konkretniejszy i bardzij mi wszytsko wyjasni
po za tym ten Dr. M.C powiedzial ze po co psuc takie ladne piersi dla niego sa ladne
__________________
żelusie od M.W 27 sierpien 2014



KOREKTA NOSA
madlen666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-04, 00:07   #5688
belseno
Zadomowienie
 
Avatar belseno
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 1 213
Dot.: Myaówka-czyli piknik, cycuchy i pogaduchy. Przed i po powiekszaniu piersi cz.9

Cytat:
Napisane przez Amanina Pokaż wiadomość
dzien dobry dziewczyny, ja tylko na chwilke - do tych ktore maja blisko tkmaxxa i sa sportowe
pojawil sie u nich najwyzszy model shockabsorbera, b5044 za grosze (50 zl), gdzie normalnie kosztuje okolo 200 zl.


caluje was i zmykam!
dzięki za info

---------- Dopisano o 00:56 ---------- Poprzedni post napisano o 00:47 ----------

Cytat:
Napisane przez margo50100 Pokaż wiadomość

Gawisz, u mnie ze spaniem już jest... o niebo lepiej! przesypiam całe noce, tyle że nadal nie na leżąco tylko z małym stosem poduszek, ale juz przywykłam i się wysypiam. Nie wiercę się nawet, instynkt tu chyba działa i jak sobie przypomnę jak "ćwiczyłam" spanie na plecach przed operacją to chce mi sie z siebie śmiać. Ból po operacji był tak duży że ruszyć się nie mogłam, także o żadnym wierceniu się po nie było mowy a już jakieś fikołki w stylu spanie na boku to już w ogóle. A Ty jak sobie dajesz rade?
a spróbuj się położyć zupełnie na płasko, tzn. na jednej poduszce. Ja też spałam na siedzącą i wydawało mi się że inaczej się nie da, aż któras dziewczynka napisała o spaniu na płasko, wiadomo ciężko się położyć i ciężko wstać ale jak się już uda to śpi się o niebo lepiej a już stuknęło Ci 3 tyg. to możesz spróbować

---------- Dopisano o 00:58 ---------- Poprzedni post napisano o 00:56 ----------

Cytat:
Napisane przez madlen666 Pokaż wiadomość
margo50100 - nio wlasnie ja jeszcze nie rodzilam i mam nierozciagnieta skore a takie malutkie mnie nie intersuja 225ml dla mnie to za malo zobaczymy jesem ciekawa drugiej konsultacji moze drugi bedzie konkretniejszy i bardzij mi wszytsko wyjasni
po za tym ten Dr. M.C powiedzial ze po co psuc takie ladne piersi dla niego sa ladne
nie widziałam Twojej wyjściówki ale 225 to faktycznie brzmi bardzo skromnie

---------- Dopisano o 01:07 ---------- Poprzedni post napisano o 00:58 ----------

Cytat:
Napisane przez balbinka 020 Pokaż wiadomość
Witam Dziewczyny odwiedzam Was po dłuższej nieobecności
Idę zaraz popatrzeć po albumikach jak się miewają nowe cycolinki i wstawię zaraz nowe fotki do swojego albumiku
Mam pytanko,czy macie jeszcze jakieś sprawdzone staniczki oprócz Triumpha?A jak jest z noszeniem staników z fiżbinami?Ostatno jak byłam na zakupach i chciałam kupić staniki które mi się podobały to wszytkie miały fiżbiny a mój dr mówił,że nie można nosić takich staników ale nie zapytałam czy narazie nie można czy wogle
nie można nosić fiszbin przez pierwsze 3 miesiące, później niby sporadycznie można ale tu każdy sam sobie decyduje w czym mu wygodnie, ważne żeby były dobrze dobrane i nie uciskały piersi a układały się dookoła niej, z tego co się zorientowałam to staniki w zasadzie poza sportowcami i to nie wszystkimi i takimi dla mam karmiących to mają fiszbiny. Pani w sklepie tłumaczyła mi, że to jest konstrukcja stanika która nadaje mu formę dzięki czemu on może podtrzymywać bius.t Więc w zasadzie nie ma wyjścia... najważniejsze by stanik nie deformowal implantu
__________________
21.06.2012 Mentory okrągłe 325/275

Edytowane przez belseno
Czas edycji: 2013-04-04 o 00:08
belseno jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-04, 06:58   #5689
gawisz
Raczkowanie
 
Avatar gawisz
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 318
Dot.: Myaówka-czyli piknik, cycuchy i pogaduchy. Przed i po powiekszaniu piersi cz.9

Jakieś problemy techniczne wczoraj przeszkadzały na forum

Jusi byłam - widziałam - skomentowałam wiesz, że masz piękne ciało??

Co do staników to powiem Wam, że w necie patrzyłam trochę i znalazłam sporo bardzo ładnych (nie sportowych!) biustonoszy bez fiszbin. Tylko trzeba by się pomierzyć i najlepiej gdzieś przymierzyć jeden model z marki, żeby znać swój dokładny rozmiar i potem zamawiać można - zawsze jest możliwy zwrot. Powiem Wam szczerze, że ja po gabkowej traumie to już nie mam ochoty na żadne druty - chcę prostych, świetnie uszytych, wygodnych ale seksownych staników.. dużo

Co do spania to ja praktycznie na plasko, pod głową mam poduszkę ortopedyczną. Jest z każdym dniem lepiej. Jak przestałam się garbić to minęły bóle kręgosłupa i jest łatwiej.
A tak na marginesie: kocham swoje piersi ! ostatnio wychodzę spod prysznica do sypialni nago bez haotycznego zasłaniania się na co mój mąż reaguje bardzo intensywnie

Kulkaaga jak wrócisz z konsultacji napisz proszę jakie dostałaś zalecenia
gawisz jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-04-04, 07:10   #5690
katarzynka00
Zakorzenienie
 
Avatar katarzynka00
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 7 345
Dot.: Myaówka-czyli piknik, cycuchy i pogaduchy. Przed i po powiekszaniu piersi cz.9

gawisz,myślisz o książce? chętnie sprezentowałabym mojej mamie i siostrze
__________________
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.
Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym
następującym po tym terminie.
Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny


katarzynka00 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-04, 09:06   #5691
Kulkaaga
Wtajemniczenie
 
Avatar Kulkaaga
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Wybrzeże
Wiadomości: 2 742
Dot.: Myaówka-czyli piknik, cycuchy i pogaduchy. Przed i po powiekszaniu piersi cz.9

Cytat:
Napisane przez gawisz Pokaż wiadomość

Kulkaaga jak wrócisz z konsultacji napisz proszę jakie dostałaś zalecenia
Ok, ale wieczorem, bo mam dopiero na 19.15


Kurcze, co za noc - młody cały czas gorączkuje, albo trzydniówka albo kolejny ząb. Padam na twarz bo nic nie spałam praktycznie
__________________
Szymek 26.04.2012
Kulkaaga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-04, 09:33   #5692
ania2003
Raczkowanie
 
Avatar ania2003
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 455
Dot.: Myaówka-czyli piknik, cycuchy i pogaduchy. Przed i po powiekszaniu piersi cz.9

Cytat:
Napisane przez Kulkaaga Pokaż wiadomość
Ok, ale wieczorem, bo mam dopiero na 19.15


Kurcze, co za noc - młody cały czas gorączkuje, albo trzydniówka albo kolejny ząb. Padam na twarz bo nic nie spałam praktycznie

Och współczuję, wiem co to znaczą niewyspane noce. Ja nie pamiętam kiedy ostatnio przespałam cała noc
__________________
styczen 2013 MENTOR 400 cc HP
ania2003 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-04, 09:34   #5693
MissDiorCheriii
Raczkowanie
 
Avatar MissDiorCheriii
 
Zarejestrowany: 2013-02
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 130
Dot.: Myaówka-czyli piknik, cycuchy i pogaduchy. Przed i po powiekszaniu piersi cz.9

Cytat:
Napisane przez Kulkaaga Pokaż wiadomość
Ok, ale wieczorem, bo mam dopiero na 19.15


Kurcze, co za noc - młody cały czas gorączkuje, albo trzydniówka albo kolejny ząb. Padam na twarz bo nic nie spałam praktycznie
Biedna Ty jak sie uda Maluszka polozyc do spania od razy sie poloz i odpocznij brak snu to najgorsze co moze dzis byc przy takiej pogodzie

NIE PRZYWITALAM SIE, WIEC DZIEN DOBRY DZIEWCZYNKI
__________________
1 konsultacja u M.M.K - proponowany rozmiar 275ml... nie za mały?
2 konsultacja u M.M.K -maj - drugie podejście

usteczka już są
MissDiorCheriii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-04, 10:21   #5694
horo_2
Zadomowienie
 
Avatar horo_2
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 1 625
Dot.: Myaówka-czyli piknik, cycuchy i pogaduchy. Przed i po powiekszaniu piersi cz.9

Miłego dnia dziewczynki
wprawdzie śnieg za oknem niekoniecznie wplywa na dobre samopoczucie, ale... trudno

I musze się pochwalić, ze moja malutka już jest dzieciątkiem butelkowo-łyżeczkowym
__________________
Allergan Inspira TRX 615g
1.09.2009 Szczecin


3.02.2014 - wracam do ćwiczeń
horo_2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-04, 10:21   #5695
ktopozna
Raczkowanie
 
Avatar ktopozna
 
Zarejestrowany: 2013-02
Lokalizacja: Krk
Wiadomości: 122
Dot.: Myaówka-czyli piknik, cycuchy i pogaduchy. Przed i po powiekszaniu piersi cz.9

Cytat:
Napisane przez gawisz Pokaż wiadomość

Co do staników to powiem Wam, że w necie patrzyłam trochę i znalazłam sporo bardzo ładnych (nie sportowych!) biustonoszy bez fiszbin. Tylko trzeba by się pomierzyć i najlepiej gdzieś przymierzyć jeden model z marki, żeby znać swój dokładny rozmiar i potem zamawiać można - zawsze jest możliwy zwrot. Powiem Wam szczerze, że ja po gabkowej traumie to już nie mam ochoty na żadne druty - chcę prostych, świetnie uszytych, wygodnych ale seksownych staników.. dużo

Co do spania to ja praktycznie na plasko, pod głową mam poduszkę ortopedyczną. Jest z każdym dniem lepiej. Jak przestałam się garbić to minęły bóle kręgosłupa i jest łatwiej.
A tak na marginesie: kocham swoje piersi ! ostatnio wychodzę spod prysznica do sypialni nago bez haotycznego zasłaniania się na co mój mąż reaguje bardzo intensywnie
I na to czekam, żeby bez skrępowania wyjść z łazienki
I za każdym razem jak widzę staniczek Scheherezade, który ma w profilu, to mam na taki ochotę jej, nie mogę się normalnie doczekać

Gawisz, czekam na obiecane zdjątka

Jusi, śliczne
__________________
TK 10.04 - cudne Silimed Natural 410cc 12,3x6,6
ktopozna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-04, 10:22   #5696
ania2003
Raczkowanie
 
Avatar ania2003
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 455
Dot.: Myaówka-czyli piknik, cycuchy i pogaduchy. Przed i po powiekszaniu piersi cz.9

Cytat:
Napisane przez horo_2 Pokaż wiadomość
Miłego dnia dziewczynki
wprawdzie śnieg za oknem niekoniecznie wplywa na dobre samopoczucie, ale... trudno

I musze się pochwalić, ze moja malutka już jest dzieciątkiem butelkowo-łyżeczkowym

Gratuluję horo
__________________
styczen 2013 MENTOR 400 cc HP
ania2003 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-04, 10:23   #5697
jusi84
Raczkowanie
 
Avatar jusi84
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Wałbrzych
Wiadomości: 486
GG do jusi84
Dot.: Myaówka-czyli piknik, cycuchy i pogaduchy. Przed i po powiekszaniu piersi cz.9

Cytat:
Napisane przez Kulkaaga Pokaż wiadomość
Jestem, żyję tylko cierpię na brak czasu plus przeżywam właśnie kolejne zęby Młodego
Malach - odpisałam Ci

Jutro idę na kontrolę po 6 tyg od operacji, muszę zapytać czy dr zaleca jakieś masowanie blizn, samych piersi i na jaką aktywność już mogę sobie pozwolić
mi dr kazał smarować maścia blizny tydzień po zdjęciu szwów a piersi miałam masowac jak już przestały mnie boleć wiec tak po 2 tyg zaczęłam delikatnie je masowac od dołu uciskac by implant szedl do góry i ściskać piersi delikatnie do siebie do siebie lewa pierś fajnie się już zachowuje ale prawa jeszcze uparta jest a od kad masuję blizny to coraz fajniejsze są na początku były takie zgrubienia jak zaczęłam masować teraz już dużo mniejsze są
__________________
już są 28.02.2013 dr J.J. Wrocław mentor hp 300cc
jusi84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-04, 10:26   #5698
ania2003
Raczkowanie
 
Avatar ania2003
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 455
Dot.: Myaówka-czyli piknik, cycuchy i pogaduchy. Przed i po powiekszaniu piersi cz.9

Cytat:
Napisane przez Kulkaaga Pokaż wiadomość

Jutro idę na kontrolę po 6 tyg od operacji, muszę zapytać czy dr zaleca jakieś masowanie blizn, samych piersi i na jaką aktywność już mogę sobie pozwolić


A mi nie kazał niczym smarować. Jak widać co lekarz, to inna szkoła.
__________________
styczen 2013 MENTOR 400 cc HP
ania2003 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-04, 10:28   #5699
iloona79
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 1 131
Dot.: Myaówka-czyli piknik, cycuchy i pogaduchy. Przed i po powiekszaniu piersi cz.9

Cytat:
Napisane przez horo_2 Pokaż wiadomość
Miłego dnia dziewczynki
wprawdzie śnieg za oknem niekoniecznie wplywa na dobre samopoczucie, ale... trudno

I musze się pochwalić, ze moja malutka już jest dzieciątkiem butelkowo-łyżeczkowym
Horo,
witaj-jak Ci poszło z tą laktacją?Dałaś radę bez tabletek??

Kulkaaga,
koniecznie napisz o zaleceniach doktorka dziś,bo też ejstem ciekawa co Ci powie.A jak z Twoją ruchomością?Ręce do góry podnosisz bez problemu??
Współczuję Ci z tym dzieciątkiem-nie dość ze sama masz probemy pewnie jeszcze ze spaniem to jeszcze teraz dzidzia nie pozwala...
Trzymaj się Kochana!!
__________________
MMK 20.01.2014
iloona79 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-04, 10:30   #5700
jusi84
Raczkowanie
 
Avatar jusi84
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Wałbrzych
Wiadomości: 486
GG do jusi84
Dot.: Myaówka-czyli piknik, cycuchy i pogaduchy. Przed i po powiekszaniu piersi cz.9

Cytat:
Napisane przez gawisz Pokaż wiadomość
Jusi byłam - widziałam - skomentowałam wiesz, że masz piękne ciało??
a dziekuje kochana ... odkąd mam piersi to uwielbiam swoje ciało i z checią robiłam dla waz zdjęcia wcześniej to nie chetnie oglądałam się w lusterku....
__________________
już są 28.02.2013 dr J.J. Wrocław mentor hp 300cc
jusi84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Chirurgia plastyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:57.