Zwi±zek na odleg³o¶æ. Roz³±ka... Erasmus... mi³o¶æ vs ¿ycie singielki - Wizaz.pl

Wróæ   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyj±tkowe miejsce, w którym podzielisz siê emocjami, uczuciami, zwi±zkami oraz uzyskasz wsparcie i porady spo³eczno¶ci.

Odpowiedz
 
Narzêdzia
Stary 2013-04-08, 23:56   #1
ibizka_
Raczkowanie
 
Avatar ibizka_
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomo¶ci: 37
Question

Zwi±zek na odleg³o¶æ. Roz³±ka... Erasmus... mi³o¶æ vs ¿ycie singielki


Zawsze by³am przeciwniczk± zwi±zków na odleg³o¶æ jednak gdy pozna³am kogo¶ naprawdê warto¶ciowego, powiedzia³am - ok spróbujmy. Wszystko by³o fajnie w wakacje, potem zaczê³y siê studia, ja studiujê w Poznaniu, on w Warszawie. Nasi rodzice mieszkaj± w centrum. Mam bardzo wymagaj±ce studia, dlatego nie mam czasu ani dla siebie ani dla znajomych w ci±gu tygodnia, pozostaj± weekendy. Od momentu jak zaczê³am byæ z Jackiem weekendy spêdzali¶my razem i nie mog³am pogodziæ ¿ycia - uniwersytet / znajomi / Jacek. By³o mi bardzo ciê¿ko bo moje ¿ycie ogranicza³o siê do nauki w ci±gu tygodnia i do spotkañ z Jackiem na weekendach. Próbowa³am to pogodziæ ze spotkaniami z moim znajomymi, ale by³o ciê¿ko bo widzieli¶my siê przewa¿nie raz na 2 tygodnie wiêc chcieli¶my spêdziæ chwilê razem. Czasami nasze spotkania polega³y na tym, ¿e ja uczy³am siê w ci±gu dnia na weekendach, a wieczorem szli¶my razem spaæ po prostu. Zerwa³am z Jackiem po roku bo nie dawa³am psychicznie rady... Poza tym do tego dosz³o kilka innych aspektów. By³am na 2 roku i wizja spêdzenia takich kolejnych 3 lat zabija³a mnie.

Teraz jestem na Erasmusie we W³oszech. Na Wielkanoc wróci³am do Polski. Spotka³am siê z Jackiem w Warszawie pierwszy raz po rozstaniu, minê³o ju¿ 1.5 roku. Wcze¶niej widzieli¶my siê tylko 2 razy przelotnie na imprezie. Zjedli¶my kolacjê, odprowadzi³ mnie na poci±g i siê po¿egnali¶my. Po chwili co¶ we mnie ruszy³o i wybieg³am z poci±gu za nim. Nie mog³am go znale¼æ, telefon mi siê roz³adowa³ wiêc nie mia³am jak zadzwoniæ. To d³u¿sza historia, ale skoñczy³o siê tak, ¿e przyjecha³ z domu jeszcze raz na dworzec i powiedzia³am mu, ¿e ci±gle za nim têsknie itd. By³ w strasznym szoku. On te¿ têskni³. Nie chcia³am siê z nim spotykaæ potem bo wiedzia³am, ¿e wracam jeszcze do W³och na 4 miechy, ale moja siostra mnie namówi³a. Mia³am woln± chatê wiêc zaprosi³am go do siebie. Du¿o rozmawiali¶my, zosta³ u mnie na noc, w koñcu pokochali¶my siê... chcia³am siê zej¶æ po moim powrocie bo wizja dojazdów w Polsce kolejny rok jest dla mnie wystarczaj±co przera¿aj±ca (zosta³ mi ostatni rok studiów), a co dopiero Polska-W³ochy... ale serce wygra³o nad rozumem.

Wiem, ¿e go kocham i nie spotkam nikogo tak wyj±tkowego jak on, ale z drugiej strony nie wyszala³am siê jeszcze i ogólnie jestem typem cz³owieka, który potrzebuje du¿o do¶wiadczenia w ¿yciu, ¿eby czuæ siê szczê¶liwym i spe³nionym. Mam takie poczucie, ¿e chcia³abym pospotykaæ siê jeszcze z innymi ch³opakami, ¿eby mieæ jakie¶ porównanie. Bêd±c na Erasmusie dopiero zaczê³am korzystaæ z ¿ycia trochê bo zawsze musia³am siê du¿o uczyæ. By³o mi dobrze z faktem, ¿e jestem wolna bo nie by³am ograniczona, ale z drugiej strony brakowa³o mi Jacka. On mówi o mnie ju¿ jako swojej dziewczynie, w Polsce spêdzili¶my teraz kilka dni razem. Uwa¿a, ¿e te 4 miechy to dobry test dla nas. Ja teraz wróci³am i jest mi ciê¿ko bo po 1. nie bêdziemy siê widywaæ (ew. za 2 miesi±ce... ) po 2. bojê siê, ¿e to nie jest czas na powa¿ny zwi±zek bo po prostu my¶lê o spotykaniu siê z innymi ch³opakami.

Chcia³am, ¿eby¶my siê zeszli po Erasmusie, nie teraz... po prostu wszystko wysz³o spod kontroli. Po powrocie do W³och my¶la³am, ¿eby mu napisaæ, ¿eby przeczekaæ te 4 miechy jeszcze bo potem znowu czekaj± nas dojazdy, ale nie chcê go skrzywdziæ znowu. Wiem, ¿e potrzebujê jeszcze tych 4 miesiêcy dla siebie. K³ócê siê sama ze sob± bo wiem, ¿e z jednej strony mam faceta, który zrobi³by dla mnie wszystko i którego ja te¿ kocham. Z drugiej strony wiem, ¿e potrzebuje jeszcze trochê czasu, ¿eby siê wyszumieæ i pospotykaæ z innymi. To takie sprzeczne ze sob±. Bojê siê, ¿e w przysz³o¶ci mog³abym to popsuæ je¶li `moje ¿±dze` wziê³yby gór± nad uczuciem do Jacka... mo¿liwe jest zakochaæ siê jednocze¶nie wiedz±c, ¿e to nie jest jeszcze na to czas? jak to pogodziæ?

Czy która¶ z Was widzi mo¿e jakie¶ rozwi±zanie? Pozdrawiam

Edytowane przez ibizka_
Czas edycji: 2013-04-09 o 01:14
ibizka_ jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-04-09, 00:13   #2
niebieskie_oczko
Zakorzenienie
 
Avatar niebieskie_oczko
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: ca³e ¿ycie na walizkach ;-)
Wiadomo¶ci: 6 298
Dot.: Zwi±zek na odleg³o¶æ. Roz³±ka... Erasmus... mi³o¶æ vs ¿ycie singielki

Cytat:
Napisane przez ibizka_ Poka¿ wiadomo¶æ
3 lata temu w wakacje pozna³am pewnego ch³opaka, Jacka. Zaczêli¶my siê spotykaæ i nied³ugo po tym byli¶my razem. Wszystko by³o fajnie do momentu gdy zaczê³y siê studia, ja studiujê w Poznaniu, on w Warszawie. Nasi rodzice mieszkaj± w centrum. Zawsze by³am przeciwniczk± zwi±zków na odleg³o¶æ, ale ze wzglêdu na to, ¿e wreszcie pozna³am kogo¶ warto¶ciowego, powiedzia³am, ok spróbujmy. Mam bardzo wymagaj±ce studia, dlatego nie mam czasu ani dla siebie ani dla znajomych w ci±gu tygodnia, pozostaj± weekendy. Od momentu jak zaczê³am byæ z Jackiem weekendy spêdzali¶my razem i nie mog³am pogodziæ ¿ycia - uniwersytet / znajomi / Jacek. By³o mi bardzo ciê¿ko bo moje ¿ycie ogranicza³o siê do nauki w ci±gu tygodnia i do spotkañ z Jackiem na weekendach. Próbowa³am to pogodziæ ze spotkaniami z moim znajomymi, ale by³o ciê¿ko bo widzieli¶my siê przewa¿nie raz na 2 tygodnie wiêc chcieli¶my spêdziæ chwilê razem (wtedy noc w akademiku kosztowa³a 60z³ co mega utrudnia³o sprawê...) Czasami nasze spotkania polega³y na tym, ¿e ja uczy³am siê w ci±gu dnia na weekendach, a wieczorem szli¶my razem spaæ po prostu. On jest starszy wiêc nie mia³ du¿o zajêæ i mia³ czas na wszystko. Jak by³ ze mn± wszystko by³o idealnie, jak wyje¿d¿a³ by³o mi bardzo ciê¿ko... po jakim¶ czasie nie¶wiadomie zaczê³am go odtr±caæ od siebie. Wiedzia³am, ¿e win± jest moja uczelnia, nie on, ale z drugiej strony jak siê z nim nie spotyka³am to mia³am weekendy na chwilê wytchnienia i spotkania ze znajomymi. Po jakim¶ czasie dosz³o do tego, ¿e nie widywa³am swoich znajomych w ogóle, gdy pok³óci³am siê z moj± najlepsz± przyjació³k± , zorientowa³am siê, ¿e zreszt± nie mam zbyt dobrego kontaktu i nie mam siê do kogo odezwaæ - powiedzia³am wystarczy. Zerwa³am z Jackiem. Poza tym do tego dosz³o kilka innych aspektów. Wytrzyma³am tak rok. By³am na 2 roku i wizja spêdzenia takich kolejnych 3 lat zabija³a mnie.

Studiujê jêzyki obce. Zawsze planowa³am wykorzystaæ studia na maksa, dlatego w wakacje wyje¿d¿am do pracy za granicê. Teraz jestem na Erasmusie we W³oszech. My¶lê o praktyce za granic± itd. Jestem typem cz³owieka, który potrzebuje du¿o do¶wiadczenia w ¿yciu, ¿eby czuæ siê szczê¶liwym i spe³nionym. Bêd±c z Jackiem ciê¿ko mi by³o realizowaæ te plany, co by³o kolejnym powodem do zerwania...

Teraz wróci³am na Wielkanoc do Polski. Spotka³am siê z Jackiem w Warszawie pierwszy raz po rozstaniu, minê³o ju¿ 1.5 roku. Wcze¶niej widzieli¶my siê tylko 2 razy przelotnie na imprezie. Zjedli¶my kolacjê, odprowadzi³ mnie na poci±g i siê po¿egnali¶my. Po chwili co¶ we mnie ruszy³o i wybieg³am z poci±gu za nim. Nie mog³am go znale¼æ, telefon mi siê roz³adowa³ wiêc nie mia³am jak zadzwoniæ. To d³u¿sza historia, ale skoñczy³o siê tak, ¿e przyjecha³ z domu jeszcze raz na dworzec i powiedzia³am mu, ¿e ci±gle za nim têsknie itd. By³ w strasznym szoku bo my¶la³, ¿e go przekre¶li³am i nie chcê ju¿ wróciæ. On te¿ têskni³. Nie chcia³am siê z nim spotykaæ potem bo wiedzia³am, ¿e wracam jeszcze do W³och na 4 miechy, ale moja siostra mnie namówi³a. Pos³ucha³am siê jej, mia³am woln± chatê wiêc zaprosi³am go do siebie. Du¿o rozmawiali¶my, zosta³ u mnie na noc, w koñcu pokochali¶my siê... chcia³am siê zej¶æ po moim powrocie bo wizja dojazdów w Polsce kolejny rok jest dla mnie wystarczaj±co przera¿aj±ca (zosta³ mi ostatni rok studiów), a co dopiero Polska-W³ochy... ale serce wygra³o nad rozumem.

Wiem, ¿e go kocham i nie spotkam nikogo tak wyj±tkowego jak on, ale z drugiej strony nie wyszala³am siê jeszcze i mam takie poczucie, ¿e chcia³abym pospotykaæ siê jeszcze z innymi ch³opakami, ¿eby mieæ jakie¶ do¶wiadczenie i porównanie. Bêd±c na Erasmusie dopiero zaczê³am korzystaæ z ¿ycia trochê bo zawsze musia³am siê du¿o uczyæ. By³o mi dobrze z faktem, ¿e jestem wolna bo nie by³am ograniczona, ale z drugiej strony brakowa³o mi Jacka. On mówi o mnie ju¿ jako swojej dziewczynie, w Polsce spêdzili¶my teraz kilka dni razem. Uwa¿a, ¿e te 4 miechy to dobry test dla nas. Ja teraz wróci³am i jest mi ciê¿ko bo po 1. nie bêdziemy siê widywaæ (ew. za 2 miesi±ce... ) po 2. bojê siê, ¿e to nie jest czas na powa¿ny zwi±zek bo po prostu my¶lê o spotykaniu siê z innymi ch³opakami.

Chcia³am, ¿eby¶my siê zeszli do Erasmusie, nie teraz... po prostu wszystko wysz³o spod kontroli. Po powrocie do W³och my¶la³am, ¿eby mu napisaæ, ¿eby przeczekaæ te 4 miechy jeszcze bo potem znowu czekaj± nas dojazdy, ale nie chcê go skrzywdziæ znowu. Wiem, ¿e potrzebujê jeszcze tych 4 miesiêcy dla siebie. K³ócê siê sama ze sob± bo wiem, ¿e z jednej strony mam faceta, który zrobi³by dla mnie wszystko i którego ja te¿ kocham. Z drugiej strony wiem, ¿e potrzebuje jeszcze trochê czasu, ¿eby siê wyszumieæ i pospotykaæ z innymi.To takie sprzeczne ze sob±. Bojê siê, ¿e w przysz³o¶ci mog³abym to popsuæ je¶li `moje ¿±dze` wziê³yby gór± nad uczuciem do Jacka... jak to pogodziæ?

Czy która¶ z Was widzi mo¿e jakie¶ rozwi±zanie? Pozdrawiam
Dla mnie pogrubione jest najwa¿niejsze. Nigdy nie rozumia³am i nie zrozumiem takich deklaracji. Jak mo¿na kogo¶ kochaæ, a jednocze¶nie chcieæ spotykaæ siê z innymi facetami? Po co? Czego ci brakuje w zwi±zku z Jackiem?

Skoro po takim czasie poczu³a¶, ¿e go kochasz, a on równie¿ têskni³ i czeka³, to ca³e te zdarzenie da³oby mi kopa. Mia³abym ochotê na wszystko, dobry humor, ¶piewa³abym z rado¶ci :P U ciebie tego nie widzê, widzê tylko dylematy, co masz robiæ, dylematy które mia³a¶ przed rozstaniem. Jak widaæ wróci³y, pomimo tego, ¿e zapewniasz, ¿e go kochasz.

Ka¿dy chce siê realizowaæ, spe³niac marzenia, wiele osób pragnie podró¿owaæ i nie ma nic w tym z³ego. Pomy¶l jednak, czy jak odejd± studia, erazmus, nie poczujesz, ¿e brak ci jakiej¶ stabilno¶ci?
Te¿ urzêdowa³am na erazmusie, mia³am pracê wyjazdow±, non stop na walizkach i wydawa³o mi siê to naprawdê wow: fajne zarobki, szkolenie jêzyka, podró¿owanie, poznawanie nowych ludzi, ale pojawi³o siê pewne ALE Zauwa¿y³am, ¿e moi rówie¶nicy s± w udanych zwi±zkach, niektórzy pozak³adali rodziny, id± do przodu, a ja stwierdzi³am, ¿e stojê w miejscu - zmienia³am lokalizacjê, ale nie potrafi³am np. stworzyæ sensownego zwi±zku.

Przemy¶l, czego tak naprawdê chcesz, bo rezygnuj±c teraz z Jacka, mo¿esz go ju¿ nie odzyskaæ, a jednocze¶nie bêd±c z nim wbrew sobie te¿ nie bêdziesz szczê¶liwa.
__________________
Postanowienie: je¼dziæ, lataæ, zwiedzaæ za grosze!
2016: Berlin, Monachium, Erfurt, Budapeszt, Chicago, Nowy Jork
Podró¿e 2015: Praga, Bolonia, Oslo, Rodos, Kijów, Kos
Podró¿e 2014: Wiedeñ, Bratys³awa, Londyn, Lwów, Budapeszt, Ostrava, Berlin, Budva, Pary¿
K&K
niebieskie_oczko jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-04-09, 00:38   #3
harvvey
Zadomowienie
 
Avatar harvvey
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomo¶ci: 1 120
Dot.: Zwi±zek na odleg³o¶æ. Roz³±ka... Erasmus... mi³o¶æ vs ¿ycie singielki

Cytat:
Napisane przez ibizka_ Poka¿ wiadomo¶æ
Zawsze by³am przeciwniczk± zwi±zków na odleg³o¶æ jednak gdy pozna³am kogo¶ naprawdê warto¶ciowego, powiedzia³am - ok spróbujmy. Wszystko by³o fajnie w wakacje, potem zaczê³y siê studia, ja studiujê w Poznaniu, on w Warszawie. Nasi rodzice mieszkaj± w centrum. Mam bardzo wymagaj±ce studia, dlatego nie mam czasu ani dla siebie ani dla znajomych w ci±gu tygodnia, pozostaj± weekendy. Od momentu jak zaczê³am byæ z Jackiem weekendy spêdzali¶my razem i nie mog³am pogodziæ ¿ycia - uniwersytet / znajomi / Jacek. By³o mi bardzo ciê¿ko bo moje ¿ycie ogranicza³o siê do nauki w ci±gu tygodnia i do spotkañ z Jackiem na weekendach. Próbowa³am to pogodziæ ze spotkaniami z moim znajomymi, ale by³o ciê¿ko bo widzieli¶my siê przewa¿nie raz na 2 tygodnie wiêc chcieli¶my spêdziæ chwilê razem. Czasami nasze spotkania polega³y na tym, ¿e ja uczy³am siê w ci±gu dnia na weekendach, a wieczorem szli¶my razem spaæ po prostu. Zerwa³am z Jackiem po roku bo nie dawa³am psychicznie rady... Poza tym do tego dosz³o kilka innych aspektów. By³am na 2 roku i wizja spêdzenia takich kolejnych 3 lat zabija³a mnie.

Teraz jestem na Erasmusie we W³oszech. Na Wielkanoc wróci³am do Polski. Spotka³am siê z Jackiem w Warszawie pierwszy raz po rozstaniu, minê³o ju¿ 1.5 roku. Wcze¶niej widzieli¶my siê tylko 2 razy przelotnie na imprezie. Zjedli¶my kolacjê, odprowadzi³ mnie na poci±g i siê po¿egnali¶my. Po chwili co¶ we mnie ruszy³o i wybieg³am z poci±gu za nim. Nie mog³am go znale¼æ, telefon mi siê roz³adowa³ wiêc nie mia³am jak zadzwoniæ. To d³u¿sza historia, ale skoñczy³o siê tak, ¿e przyjecha³ z domu jeszcze raz na dworzec i powiedzia³am mu, ¿e ci±gle za nim têsknie itd. By³ w strasznym szoku. On te¿ têskni³. Nie chcia³am siê z nim spotykaæ potem bo wiedzia³am, ¿e wracam jeszcze do W³och na 4 miechy, ale moja siostra mnie namówi³a. Mia³am woln± chatê wiêc zaprosi³am go do siebie. Du¿o rozmawiali¶my, zosta³ u mnie na noc, w koñcu pokochali¶my siê... chcia³am siê zej¶æ po moim powrocie bo wizja dojazdów w Polsce kolejny rok jest dla mnie wystarczaj±co przera¿aj±ca (zosta³ mi ostatni rok studiów), a co dopiero Polska-W³ochy... ale serce wygra³o nad rozumem.

Wiem, ¿e go kocham i nie spotkam nikogo tak wyj±tkowego jak on, ale z drugiej strony nie wyszala³am siê jeszcze i ogólnie jestem typem cz³owieka, który potrzebuje du¿o do¶wiadczenia w ¿yciu, ¿eby czuæ siê szczê¶liwym i spe³nionym. Mam takie poczucie, ¿e chcia³abym pospotykaæ siê jeszcze z innymi ch³opakami, ¿eby mieæ jakie¶ porównanie. Bêd±c na Erasmusie dopiero zaczê³am korzystaæ z ¿ycia trochê bo zawsze musia³am siê du¿o uczyæ. By³o mi dobrze z faktem, ¿e jestem wolna bo nie by³am ograniczona, ale z drugiej strony brakowa³o mi Jacka. On mówi o mnie ju¿ jako swojej dziewczynie, w Polsce spêdzili¶my teraz kilka dni razem. Uwa¿a, ¿e te 4 miechy to dobry test dla nas. Ja teraz wróci³am i jest mi ciê¿ko bo po 1. nie bêdziemy siê widywaæ (ew. za 2 miesi±ce... ) po 2. bojê siê, ¿e to nie jest czas na powa¿ny zwi±zek bo po prostu my¶lê o spotykaniu siê z innymi ch³opakami.

Chcia³am, ¿eby¶my siê zeszli do Erasmusie, nie teraz... po prostu wszystko wysz³o spod kontroli. Po powrocie do W³och my¶la³am, ¿eby mu napisaæ, ¿eby przeczekaæ te 4 miechy jeszcze bo potem znowu czekaj± nas dojazdy, ale nie chcê go skrzywdziæ znowu. Wiem, ¿e potrzebujê jeszcze tych 4 miesiêcy dla siebie. K³ócê siê sama ze sob± bo wiem, ¿e z jednej strony mam faceta, który zrobi³by dla mnie wszystko i którego ja te¿ kocham. Z drugiej strony wiem, ¿e potrzebuje jeszcze trochê czasu, ¿eby siê wyszumieæ i pospotykaæ z innymi. To takie sprzeczne ze sob±. Bojê siê, ¿e w przysz³o¶ci mog³abym to popsuæ je¶li `moje ¿±dze` wziê³yby gór± nad uczuciem do Jacka... jak to pogodziæ?

Czy która¶ z Was widzi mo¿e jakie¶ rozwi±zanie? Pozdrawiam
Jakby tu mieæ ciastko i zje¶æ ciastko

Zostaw tego ch³opaka w spokoju, nie dojrza³a¶ do zwi±zku i zachowujesz siê fatalnie. Przeprasza, ale od kiedy z ukochanej osoby robi siê ko³o ratunkowe?

Przy ka¿dej roz³±ce planujesz zawieszaæ zwi±zek?

To brzmi jak: "Kochanie, co powiesz na zwi±zek po moim powrocie do Polski? Mam jeszcze ochotê trochê pobzykaæ, a nie chcê ciê zdradzaæ". Dawno nic mnie tak nie zgorszy³o.
__________________
"Ale cieñ Dzikiej Kobiety wci±¿ za nami pod±¿a, dniem i noc±. Niewa¿ne, gdzie jeste¶my, ten cieñ ma nieodmiennie cztery ³apy."

Edytowane przez harvvey
Czas edycji: 2013-04-09 o 00:39
harvvey jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-04-09, 00:45   #4
ibizka_
Raczkowanie
 
Avatar ibizka_
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomo¶ci: 37
Dot.: Zwi±zek na odleg³o¶æ. Roz³±ka... Erasmus... mi³o¶æ vs ¿ycie singielki

Cytat:
Napisane przez niebieskie_oczko Poka¿ wiadomo¶æ
Dla mnie pogrubione jest najwa¿niejsze. Nigdy nie rozumia³am i nie zrozumiem takich deklaracji. Jak mo¿na kogo¶ kochaæ, a jednocze¶nie chcieæ spotykaæ siê z innymi facetami? Po co? Czego ci brakuje w zwi±zku z Jackiem?

Skoro po takim czasie poczu³a¶, ¿e go kochasz, a on równie¿ têskni³ i czeka³, to ca³e te zdarzenie da³oby mi kopa. Mia³abym ochotê na wszystko, dobry humor, ¶piewa³abym z rado¶ci :P U ciebie tego nie widzê, widzê tylko dylematy, co masz robiæ, dylematy które mia³a¶ przed rozstaniem. Jak widaæ wróci³y, pomimo tego, ¿e zapewniasz, ¿e go kochasz.

Ka¿dy chce siê realizowaæ, spe³niac marzenia, wiele osób pragnie podró¿owaæ i nie ma nic w tym z³ego. Pomy¶l jednak, czy jak odejd± studia, erazmus, nie poczujesz, ¿e brak ci jakiej¶ stabilno¶ci?
Te¿ urzêdowa³am na erazmusie, mia³am pracê wyjazdow±, non stop na walizkach i wydawa³o mi siê to naprawdê wow: fajne zarobki, szkolenie jêzyka, podró¿owanie, poznawanie nowych ludzi, ale pojawi³o siê pewne ALE Zauwa¿y³am, ¿e moi rówie¶nicy s± w udanych zwi±zkach, niektórzy pozak³adali rodziny, id± do przodu, a ja stwierdzi³am, ¿e stojê w miejscu - zmienia³am lokalizacjê, ale nie potrafi³am np. stworzyæ sensownego zwi±zku.

Przemy¶l, czego tak naprawdê chcesz, bo rezygnuj±c teraz z Jacka, mo¿esz go ju¿ nie odzyskaæ, a jednocze¶nie bêd±c z nim wbrew sobie te¿ nie bêdziesz szczê¶liwa.
Wiem, ¿e bojê siê trochê powa¿nego zwi±zku... Przy nim jestem najszczê¶liwszym cz³owiekiem na ziemi, tak te¿ by³o teraz jak by³am w Polsce. W zwi±zku z Jackiem nie brakuje mi praktycznie niczego. Jedyne co mnie martwi³o to, ¿e nie mia³am nigdy orgazmu... dlatego zaczê³am siê zastanawiaæ jakby by³o z kim¶ innym.
Co do kwestii kocham, a my¶lê o spotykaniu siê z innymi... sama ¼le siê z tym czujê. Staram siê to zdusiæ w sobie to uczucie, ale to nie jest takie ³atwe...

---------- Dopisano o 01:45 ---------- Poprzedni post napisano o 01:42 ----------

Cytat:
Napisane przez harvvey Poka¿ wiadomo¶æ
Jakby tu mieæ ciastko i zje¶æ ciastko

Zostaw tego ch³opaka w spokoju, nie dojrza³a¶ do zwi±zku i zachowujesz siê fatalnie. Przeprasza, ale od kiedy z ukochanej osoby robi siê ko³o ratunkowe?

Przy ka¿dej roz³±ce planujesz zawieszaæ zwi±zek?

To brzmi jak: "Kochanie, co powiesz na zwi±zek po moim powrocie do Polski? Mam jeszcze ochotê trochê pobzykaæ, a nie chcê ciê zdradzaæ". Dawno nic mnie tak nie zgorszy³o.
Ostro. Ale mo¿e w³a¶nie tego mi by³o trzeba. Nigdy nie chcia³a¶ mieæ porównania z kim¶ innym?

Edytowane przez ibizka_
Czas edycji: 2013-04-09 o 00:50
ibizka_ jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-04-09, 00:51   #5
harvvey
Zadomowienie
 
Avatar harvvey
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomo¶ci: 1 120
Dot.: Zwi±zek na odleg³o¶æ. Roz³±ka... Erasmus... mi³o¶æ vs ¿ycie singielki

Cytat:
Napisane przez ibizka_ Poka¿ wiadomo¶æ
Co do kwestii kocham, a my¶lê o spotykaniu siê z innymi... sama ¼le siê z tym czujê. Staram siê to zdusiæ w sobie to uczucie, ale to nie jest takie ³atwe...
Gdyby¶ go kocha³a tak, jak tutaj wypisujesz, to w ty³ku by¶ mia³a innych facetów. Ja na mojego te¿ czeka³am - ponad miesi±c, a¿ poza³atwia swoje sprawy i przeprowadzi siê do mojego miasta (w ci±gu tego miesi±ca nie widzieli¶my siê ani razu, bo dzieli³o nas ponad 600km), ale do g³owy mi nie przysz³o, ¿eby przek³adaæ pocz±tek zwi±zku, taka by³am szczê¶liwa...
U ciebie, zamiast szczerej mi³o¶ci, widaæ kombinowanie jakby tu siê najlepiej ustawiæ, co by przed uwiêzieniem w lochach zaznaæ jeszcze trochê wolno¶ci.
__________________
"Ale cieñ Dzikiej Kobiety wci±¿ za nami pod±¿a, dniem i noc±. Niewa¿ne, gdzie jeste¶my, ten cieñ ma nieodmiennie cztery ³apy."
harvvey jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-04-09, 00:59   #6
ibizka_
Raczkowanie
 
Avatar ibizka_
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomo¶ci: 37
Dot.: Zwi±zek na odleg³o¶æ. Roz³±ka... Erasmus... mi³o¶æ vs ¿ycie singielki

Cytat:
Napisane przez harvvey Poka¿ wiadomo¶æ
Gdyby¶ go kocha³a tak, jak tutaj wypisujesz, to w ty³ku by¶ mia³a innych facetów. Ja na mojego te¿ czeka³am - ponad miesi±c, a¿ poza³atwia swoje sprawy i przeprowadzi siê do mojego miasta (w ci±gu tego miesi±ca nie widzieli¶my siê ani razu, bo dzieli³o nas ponad 600km), ale do g³owy mi nie przysz³o, ¿eby przek³adaæ pocz±tek zwi±zku, taka by³am szczê¶liwa...
U ciebie, zamiast szczerej mi³o¶ci, widaæ kombinowanie jakby tu siê najlepiej ustawiæ, co by przed uwiêzieniem w lochach zaznaæ jeszcze trochê wolno¶ci.
Jakby to nie wygl±da³o to wiem, ¿e go kocham. Du¿o dla niego po¶wiêci³am, zreszt± nieistotne. Sama staram siê teraz zrozumieæ swój tok rozumowania, dlatego subiektywna krytyka te¿ jest mile widziana...

Edytowane przez ibizka_
Czas edycji: 2013-04-09 o 01:09
ibizka_ jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-04-09, 01:09   #7
harvvey
Zadomowienie
 
Avatar harvvey
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomo¶ci: 1 120
Dot.: Zwi±zek na odleg³o¶æ. Roz³±ka... Erasmus... mi³o¶æ vs ¿ycie singielki

Cytat:
Napisane przez ibizka_ Poka¿ wiadomo¶æ
Jakby to nie wygl±da³o to wiem, ¿e go kocham. Du¿o dla niego po¶wiêci³am, zreszt± nieistotne. Ostatnie pytanie, Twój T¯ by³ Twoim pierwszym?
Przed nim pó³ roku spotyka³am siê z innym, wiêc nie by³ pierwszym, ale za to pierwszym na serio. Pewnie pytasz o kwestiê seksu, bo czujê, ¿e w³a¶nie to wierci ci dziurê w brzuchu - T¯ jest moim drugim, wiêc nie mam powalaj±cego do¶wiadczenia, jednak wiêcej mi do szczê¶cia nie potrzeba.

Moim zdaniem fatalnie sprawê rozegra³a¶, odstawi³a¶ szopkê na dworcu, da³a¶ mu nadziejê, a potem nagle uzna³a¶, ¿e chcesz siê jednak wyszaleæ. Dla mnie to niepojête, nie wyobra¿am sobie odstawiæ na bok faceta, którego kocham
__________________
"Ale cieñ Dzikiej Kobiety wci±¿ za nami pod±¿a, dniem i noc±. Niewa¿ne, gdzie jeste¶my, ten cieñ ma nieodmiennie cztery ³apy."
harvvey jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Najlepsze Promocje i Wyprzeda¿e

REKLAMA
Stary 2013-04-09, 01:09   #8
tyene
Zakorzenienie
 
Avatar tyene
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomo¶ci: 4 182
Dot.: Zwi±zek na odleg³o¶æ. Roz³±ka... Erasmus... mi³o¶æ vs ¿ycie singielki

Orgazm to rzecz wyuczona. Odrobina pracy ze strony Twojej i Jacka i spokojnie mozecie sprobowac tam dojsc. Mysle, ze Twoja wizja, ze z innym umieralabys z rozkoszy opiera sie na troche nieprawdziwych wyobrazeniach na temat kobiecej seksualnosci.

Zachecam Cie do przeczytania "Jej orgazm najpierw" i wreczenia Jackowi, jezeli seksualnosc to to, co sprawia, ze zastanawiasz sie nad tym, jakby to bylo z innymi.

Dobra seksualnosc mozesz osiagnac w zwiazku z kims, kogo kochasz, za pomoca cwiczen, poszukiwan i pracy.
__________________
27.08.2016
tyene jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-04-09, 01:16   #9
niebieskie_oczko
Zakorzenienie
 
Avatar niebieskie_oczko
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: ca³e ¿ycie na walizkach ;-)
Wiadomo¶ci: 6 298
Dot.: Zwi±zek na odleg³o¶æ. Roz³±ka... Erasmus... mi³o¶æ vs ¿ycie singielki

Cytat:
Napisane przez harvvey Poka¿ wiadomo¶æ
Przed nim pó³ roku spotyka³am siê z innym, wiêc nie by³ pierwszym, ale za to pierwszym na serio. Pewnie pytasz o kwestiê seksu, bo czujê, ¿e w³a¶nie to wierci ci dziurê w brzuchu - T¯ jest moim drugim, wiêc nie mam powalaj±cego do¶wiadczenia, jednak wiêcej mi do szczê¶cia nie potrzeba.

Moim zdaniem fatalnie sprawê rozegra³a¶, odstawi³a¶ szopkê na dworcu, da³a¶ mu nadziejê, a potem nagle uzna³a¶, ¿e chcesz siê jednak wyszaleæ. Dla mnie to niepojête, nie wyobra¿am sobie odstawiæ na bok faceta, którego kocham
Zgadzam siê.
Widocznie Autorka kocha go tylko wtedy, gdy go widzi, a jak jest daleko, to myszy harcuj±
__________________
Postanowienie: je¼dziæ, lataæ, zwiedzaæ za grosze!
2016: Berlin, Monachium, Erfurt, Budapeszt, Chicago, Nowy Jork
Podró¿e 2015: Praga, Bolonia, Oslo, Rodos, Kijów, Kos
Podró¿e 2014: Wiedeñ, Bratys³awa, Londyn, Lwów, Budapeszt, Ostrava, Berlin, Budva, Pary¿
K&K
niebieskie_oczko jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-04-09, 01:25   #10
ibizka_
Raczkowanie
 
Avatar ibizka_
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomo¶ci: 37
Dot.: Zwi±zek na odleg³o¶æ. Roz³±ka... Erasmus... mi³o¶æ vs ¿ycie singielki

Cytat:
Napisane przez tyene Poka¿ wiadomo¶æ
Orgazm to rzecz wyuczona. Odrobina pracy ze strony Twojej i Jacka i spokojnie mozecie sprobowac tam dojsc. Mysle, ze Twoja wizja, ze z innym umieralabys z rozkoszy opiera sie na troche nieprawdziwych wyobrazeniach na temat kobiecej seksualnosci.

Zachecam Cie do przeczytania "Jej orgazm najpierw" i wreczenia Jackowi, jezeli seksualnosc to to, co sprawia, ze zastanawiasz sie nad tym, jakby to bylo z innymi.

Dobra seksualnosc mozesz osiagnac w zwiazku z kims, kogo kochasz, za pomoca cwiczen, poszukiwan i pracy.
Prawdopodobnie Twoja odpowied¼ trafia w sedno problemu... Da³ mi do zrozumienia, ¿e wcze¶niej by³o ok z jego partnerkami, ale jak by³o na prawdê, tego siê nie dowiem... nie wiem czy problem tkwi we mnie, czy w Nim i st±d ta ciekawo¶æ...

Edytowane przez ibizka_
Czas edycji: 2013-04-09 o 01:36
ibizka_ jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-04-09, 01:31   #11
niebieskie_oczko
Zakorzenienie
 
Avatar niebieskie_oczko
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: ca³e ¿ycie na walizkach ;-)
Wiadomo¶ci: 6 298
Dot.: Zwi±zek na odleg³o¶æ. Roz³±ka... Erasmus... mi³o¶æ vs ¿ycie singielki

Cytat:
Napisane przez ibizka_ Poka¿ wiadomo¶æ
Prawdopodobnie Twoja odpowied¼ trafia w sedno problemu... nie wiem czy problem tkwi we mnie, czy w Nim i st±d ta ciekawo¶æ...
W was. Nad tym trzeba popracowaæ.

A jak ciê tak ciekawi, jak to jest siê kochaæ z innym partnerem, to rozejrzyj siê za jakim¶ gor±cym W³ochem :P
__________________
Postanowienie: je¼dziæ, lataæ, zwiedzaæ za grosze!
2016: Berlin, Monachium, Erfurt, Budapeszt, Chicago, Nowy Jork
Podró¿e 2015: Praga, Bolonia, Oslo, Rodos, Kijów, Kos
Podró¿e 2014: Wiedeñ, Bratys³awa, Londyn, Lwów, Budapeszt, Ostrava, Berlin, Budva, Pary¿
K&K
niebieskie_oczko jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2013-04-09, 01:32   #12
tyene
Zakorzenienie
 
Avatar tyene
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomo¶ci: 4 182
Dot.: Zwi±zek na odleg³o¶æ. Roz³±ka... Erasmus... mi³o¶æ vs ¿ycie singielki

Cytat:
Napisane przez ibizka_ Poka¿ wiadomo¶æ
Prawdopodobnie Twoja odpowied¼ trafia w sedno problemu... nie wiem czy problem tkwi we mnie, czy w Nim i st±d ta ciekawo¶æ...
Moze ani w nim, ani w Tobie? Moze po prostu seksualnosc to to, czego czlowiek tez sie uczy? Kobieta nie ma orgazmu automatycznie (przynajmniej znaczna wiekszosc) i zwykle potrzebuje szczegolnej troski, aby dojsc. Moze nie chodzi o to, jaka Ty jestes, ani z kim uprawiasz seks, ale o to, by odkryc troche bardziej te sfere? No, tu juz mozna polecic dobre fachowe ksiazki i lektury, fora internetowe, dojrzale i dajace madre rady na temat seksualnosci plus duzo cwiczen z partnerem.

Wedlug mnie, jezeli to seks Cie martwi i Twoj brak orgazmu, to nowy partner wcale nie jest rozwiazaniem. Rozwiazaniem jest odkrywanie ze swoim partnerem swojej seksualnosci.

Wszystkiego trzeba sie w zyciu troche uczyc - plywania, jazdy na rowerze, nauki jezykow, gotowania, ba, nawet efektywnego sprzatania. A w przypadku seksu niektorzy mysla, ze to przychodzi raz dwa, a jak nie przychodzi, to cos znami albo z partnerem jest nie tak. Nad kazdym aspektem zycia sie pracuje, w kazdym sie rozwija, w seksie rowniez.
__________________
27.08.2016
tyene jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-04-09, 01:51   #13
ibizka_
Raczkowanie
 
Avatar ibizka_
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomo¶ci: 37
Dot.: Zwi±zek na odleg³o¶æ. Roz³±ka... Erasmus... mi³o¶æ vs ¿ycie singielki

Cytat:
Napisane przez tyene Poka¿ wiadomo¶æ
Moze ani w nim, ani w Tobie? Moze po prostu seksualnosc to to, czego czlowiek tez sie uczy? Kobieta nie ma orgazmu automatycznie (przynajmniej znaczna wiekszosc) i zwykle potrzebuje szczegolnej troski, aby dojsc. Moze nie chodzi o to, jaka Ty jestes, ani z kim uprawiasz seks, ale o to, by odkryc troche bardziej te sfere? No, tu juz mozna polecic dobre fachowe ksiazki i lektury, fora internetowe, dojrzale i dajace madre rady na temat seksualnosci plus duzo cwiczen z partnerem.

Wedlug mnie, jezeli to seks Cie martwi i Twoj brak orgazmu, to nowy partner wcale nie jest rozwiazaniem. Rozwiazaniem jest odkrywanie ze swoim partnerem swojej seksualnosci.

Wszystkiego trzeba sie w zyciu troche uczyc - plywania, jazdy na rowerze, nauki jezykow, gotowania, ba, nawet efektywnego sprzatania. A w przypadku seksu niektorzy mysla, ze to przychodzi raz dwa, a jak nie przychodzi, to cos znami albo z partnerem jest nie tak. Nad kazdym aspektem zycia sie pracuje, w kazdym sie rozwija, w seksie rowniez.
My¶lê, ¿e masz racjê. Ju¿ wcze¶niej podjê³am jakie¶ kroki ku temu i kupi³am ksi±¿kê, któr± mieli¶my razem przestudiowaæ... ¶ci±gnê³am nawet filmy-poradniki... póki co trochê desperacji by³o. Ba³am siê tylko poruszyæ ten temat z nim... nie chcê, ¿eby to odebra³ jako atak. Poza tym wiem, ¿e to trochê prze¿ywa³. Potem kto¶ z nas wyczyta³, ¿e orgazm wystêpuje czêsto dopiero po 2 latach wspó³¿ycia i z czasem temat zamilk³...

Edytowane przez ibizka_
Czas edycji: 2013-04-09 o 01:54
ibizka_ jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-04-09, 06:59   #14
skazana_na_bluesa
.
 
Avatar skazana_na_bluesa
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: koniec ¶wiata
Wiadomo¶ci: 28 112
Dot.: Zwi±zek na odleg³o¶æ. Roz³±ka... Erasmus... mi³o¶æ vs ¿ycie singielki

jak dla mnie to wcale tak bardzo nie kochasz Jacka, tylko mu wspó³czuæ twojego podej¶cia. mam dziwne wra¿enie, ¿e po prostu potrzebowa³a¶ jakiego¶ porywu serca, bo trochê siê zaczê³a¶ nudziæ w polsce. zostaw faceta w spokoju, je¶li chcesz bzykaæ na boku, bo go skrzywdzisz.
i tak ju¿ poza konkursem - gdzie tu wielka mi³o¶æ z twojej strony? a w zasadzie - wasza? gdyby wam tak szalenie na sobie zale¿a³o to jedno by siê przenios³o do drugiego- s± przenosiny miêdzy uczelniami i wymiany studenckie -_-
__________________
-27,9 kg

skazana_na_bluesa jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-04-09, 07:28   #15
zuziazla
Raczkowanie
 
Avatar zuziazla
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Sycylia
Wiadomo¶ci: 362
Dot.: Zwi±zek na odleg³o¶æ. Roz³±ka... Erasmus... mi³o¶æ vs ¿ycie singielki

Mój Bo¿e, zostaw tego biednego Jacka w spokoju. Mo¿e jak ju¿ siê pozbiera to znajdzie jak±¶ warto¶ciow± kobietê. Jeste¶ strasznie niedojrza³a. Piszesz, ¿e go kochasz, ¿e nigdy nie spotkasz kogo¶ takiego jak on, ale... chcia³aby¶ siê wyszaleæ z innymi facetami? Brak mi s³ów. Poza tym, moja droga, je¶li siê kogo¶ naprawdê, naprawdê kocha i jest siê tego uczucia pewnym to wierz mi - odleg³o¶æ nie jest problemem. Mój facet jest W³ochem, mieszka we W³oszech, a ja jestem Polk± mieszkaj±c± we Finlandii wiêc dzieli nas prawie 4 tysi±ce kilometrów i... nic? I nadal siê kochamy i planujemy wspóln± przysz³o¶æ i pomimo trudno¶ci jeste¶my szczê¶liwi. Moja rada dla ciebie? Wyszalej siê tam w tej Italii, bo W³osi lubi± takie Polki jak ty, a jak w koñcu dojrzejesz to mo¿e docenisz jakie uczucie straci³a¶. Pozdrawiam.
__________________
Blog o ¿yciu na Sycylii: http://zuzka3.blogspot.it/

MY - 20.11.
zuziazla jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-04-09, 08:36   #16
_ema_
Zakorzenienie
 
Avatar _ema_
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomo¶ci: 8 980
Dot.: Zwi±zek na odleg³o¶æ. Roz³±ka... Erasmus... mi³o¶æ vs ¿ycie singielki

Ale masakra - chcia³am siê z nim zej¶æ, ale za 4 miesi±ce, bo na razie jestem na erazmusie i chcia³am korzystaæ z ¿ycia, pospotykaæ siê z ch³opakami i w ogóle....
Mo¿e po prostu daj facetowi spokój?
__________________
Cytat:
Napisane przez mpt Poka¿ wiadomo¶æ
CSI Wiza¿, proszê przyjechaæ na w±tek!
_ema_ jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-04-09, 08:36   #17
V i x e n
Raczkowanie
 
Avatar V i x e n
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Toruñ
Wiadomo¶ci: 170
GG do V i x e n
Dot.: Zwi±zek na odleg³o¶æ. Roz³±ka... Erasmus... mi³o¶æ vs ¿ycie singielki

Cytat:
Napisane przez ibizka_ Poka¿ wiadomo¶æ
Zawsze by³am przeciwniczk± zwi±zków na odleg³o¶æ jednak gdy pozna³am kogo¶ naprawdê warto¶ciowego, powiedzia³am - ok spróbujmy. Wszystko by³o fajnie w wakacje, potem zaczê³y siê studia, ja studiujê w Poznaniu, on w Warszawie. Nasi rodzice mieszkaj± w centrum. Mam bardzo wymagaj±ce studia, dlatego nie mam czasu ani dla siebie ani dla znajomych w ci±gu tygodnia, pozostaj± weekendy. Od momentu jak zaczê³am byæ z Jackiem weekendy spêdzali¶my razem i nie mog³am pogodziæ ¿ycia - uniwersytet / znajomi / Jacek. By³o mi bardzo ciê¿ko bo moje ¿ycie ogranicza³o siê do nauki w ci±gu tygodnia i do spotkañ z Jackiem na weekendach. Próbowa³am to pogodziæ ze spotkaniami z moim znajomymi, ale by³o ciê¿ko bo widzieli¶my siê przewa¿nie raz na 2 tygodnie wiêc chcieli¶my spêdziæ chwilê razem. Czasami nasze spotkania polega³y na tym, ¿e ja uczy³am siê w ci±gu dnia na weekendach, a wieczorem szli¶my razem spaæ po prostu. Zerwa³am z Jackiem po roku bo nie dawa³am psychicznie rady... Poza tym do tego dosz³o kilka innych aspektów. By³am na 2 roku i wizja spêdzenia takich kolejnych 3 lat zabija³a mnie.

Teraz jestem na Erasmusie we W³oszech. Na Wielkanoc wróci³am do Polski. Spotka³am siê z Jackiem w Warszawie pierwszy raz po rozstaniu, minê³o ju¿ 1.5 roku. Wcze¶niej widzieli¶my siê tylko 2 razy przelotnie na imprezie. Zjedli¶my kolacjê, odprowadzi³ mnie na poci±g i siê po¿egnali¶my. Po chwili co¶ we mnie ruszy³o i wybieg³am z poci±gu za nim. Nie mog³am go znale¼æ, telefon mi siê roz³adowa³ wiêc nie mia³am jak zadzwoniæ. To d³u¿sza historia, ale skoñczy³o siê tak, ¿e przyjecha³ z domu jeszcze raz na dworzec i powiedzia³am mu, ¿e ci±gle za nim têsknie itd. By³ w strasznym szoku. On te¿ têskni³. Nie chcia³am siê z nim spotykaæ potem bo wiedzia³am, ¿e wracam jeszcze do W³och na 4 miechy, ale moja siostra mnie namówi³a. Mia³am woln± chatê wiêc zaprosi³am go do siebie. Du¿o rozmawiali¶my, zosta³ u mnie na noc, w koñcu pokochali¶my siê... chcia³am siê zej¶æ po moim powrocie bo wizja dojazdów w Polsce kolejny rok jest dla mnie wystarczaj±co przera¿aj±ca (zosta³ mi ostatni rok studiów), a co dopiero Polska-W³ochy... ale serce wygra³o nad rozumem.

Wiem, ¿e go kocham i nie spotkam nikogo tak wyj±tkowego jak on, ale z drugiej strony nie wyszala³am siê jeszcze i ogólnie jestem typem cz³owieka, który potrzebuje du¿o do¶wiadczenia w ¿yciu, ¿eby czuæ siê szczê¶liwym i spe³nionym. Mam takie poczucie, ¿e chcia³abym pospotykaæ siê jeszcze z innymi ch³opakami, ¿eby mieæ jakie¶ porównanie. Bêd±c na Erasmusie dopiero zaczê³am korzystaæ z ¿ycia trochê bo zawsze musia³am siê du¿o uczyæ. By³o mi dobrze z faktem, ¿e jestem wolna bo nie by³am ograniczona, ale z drugiej strony brakowa³o mi Jacka. On mówi o mnie ju¿ jako swojej dziewczynie, w Polsce spêdzili¶my teraz kilka dni razem. Uwa¿a, ¿e te 4 miechy to dobry test dla nas. Ja teraz wróci³am i jest mi ciê¿ko bo po 1. nie bêdziemy siê widywaæ (ew. za 2 miesi±ce... ) po 2. bojê siê, ¿e to nie jest czas na powa¿ny zwi±zek bo po prostu my¶lê o spotykaniu siê z innymi ch³opakami.

Chcia³am, ¿eby¶my siê zeszli po Erasmusie, nie teraz... po prostu wszystko wysz³o spod kontroli. Po powrocie do W³och my¶la³am, ¿eby mu napisaæ, ¿eby przeczekaæ te 4 miechy jeszcze bo potem znowu czekaj± nas dojazdy, ale nie chcê go skrzywdziæ znowu. Wiem, ¿e potrzebujê jeszcze tych 4 miesiêcy dla siebie. K³ócê siê sama ze sob± bo wiem, ¿e z jednej strony mam faceta, który zrobi³by dla mnie wszystko i którego ja te¿ kocham. Z drugiej strony wiem, ¿e potrzebuje jeszcze trochê czasu, ¿eby siê wyszumieæ i pospotykaæ z innymi. To takie sprzeczne ze sob±. Bojê siê, ¿e w przysz³o¶ci mog³abym to popsuæ je¶li `moje ¿±dze` wziê³yby gór± nad uczuciem do Jacka... mo¿liwe jest zakochaæ siê jednocze¶nie wiedz±c, ¿e to nie jest jeszcze na to czas? jak to pogodziæ?

Czy która¶ z Was widzi mo¿e jakie¶ rozwi±zanie? Pozdrawiam
Dajesz facetowi nadziejê odstawiaj±c szopkê na dworcu z wielk± têsknot± i chêci± powrotu jednocze¶nie wiedz±c, ¿e chcesz siê jeszcze pozabawiaæ z innymi - dla mnie totalna abstrakcja. Egoizm najwy¿szej formy. Daj facetowi spokój i szansê na znalezienie kogo¶, kto dojrza³ do zwi±zku i jest gotowy po¶wiêciæ siê mu bez my¶li, jakby to by³o poobracaæ innego.
__________________
So crystalline. So pure. Such life saving power when you smile.

いま、会いにゆきます.

V i x e n jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-04-09, 09:08   #18
Lexie
Przyjaciel wizaz.pl
 
Avatar Lexie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomo¶ci: 33 873
Dot.: Zwi±zek na odleg³o¶æ. Roz³±ka... Erasmus... mi³o¶æ vs ¿ycie singielki

Masz okropnie niedojrza³e podej¶cie. W ogóle taki problem typu "muszê siê jeszcze wyszaleæ" z jednoczesn± deklaracj± jak to siê kogo¶ kocha wielce, do tego ³adnie motywowany tekstem, ¿e jest siê tak± osob± co to potrzebuje wielu do¶wiadczeñ w ¿yciu... tr±ci nastolatk± a nie doros³± kobiet±. Moim zdaniem nie doros³a¶ do zwi±zku, prawdopodobnie skrzywdzisz tego faceta w ten czy inny sposób.

Bawisz siê nim. Najpierw z nim zrywasz (moim zdaniem bez szczególnego powodu), potem wylatujesz za nim z poci±gu, potem zapraszasz do siebie, uprawiasz seks, schodzisz siê... A zaraz po tym stwierdzasz, ¿e to Ci jednak nie odpowiada, bo by¶ wola³a jeszcze sobie przygruchaæ paru facetów we W³oszech, a tu wyl±dowa³a¶ uwi±zana do ch³opaka. Zastanów siê czego chcesz, tak strasznie go kochasz, têskni³a¶ za nim tyle czasu, ale jak tylko siê zeszli¶cie, zaczynasz my¶leæ o innych.

Abstrakcja dla mnie, gdy siê zakochiwa³am - nie widzia³am nikogo poza swoim facetem. W pierwszym by³am chyba najbardziej zadurzona i nie przysz³oby mi do g³owy nawet zastanawiaæ siê jak by to by³o z jakim¶ innym...

Edytowane przez Lexie
Czas edycji: 2013-04-09 o 09:10
Lexie jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-04-09, 09:34   #19
Ashaai
Zakorzenienie
 
Avatar Ashaai
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomo¶ci: 4 036
Dot.: Zwi±zek na odleg³o¶æ. Roz³±ka... Erasmus... mi³o¶æ vs ¿ycie singielki

Ka¿esz mi³o¶ci poczekaæ a¿ siê wyszalejesz. To szalej. Nie zdziw siê jednak, jak nie bêdziesz mia³a 'do czego' wracaæ, bo jemu znudzi siê czekanie na kogo¶, kto traktuje go jak zabezpieczenie na spokojn± przysz³o¶æ.
Albo kochasz i chcesz z nim byæ TU i TERAZ albo daj temu spokój. Jemu daj wolno¶æ i szanse na szczê¶cie z kim innym, a sobie czas na szaleñstwa i zbieranie do¶wiadczeñ.

To co robisz teraz jest paskudne.
__________________
Pani in¿ynier
[*] B. "Psia dusza wiêksza jest od psa i kiedy siê u¶miechasz do niej, ona siê hu¶ta na ogonie"...
Ashaai jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2013-04-09, 09:52   #20
magd102
Rozeznanie
 
Avatar magd102
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomo¶ci: 551
Dot.: Zwi±zek na odleg³o¶æ. Roz³±ka... Erasmus... mi³o¶æ vs ¿ycie singielki

Ja jestem ze swoim ju¿ prawie 2 lata ,a od roku w zwi±zku na odleg³o¶æ gdzie widujemy sie co miesi±c- pó³tora i jako¶ nie mia³am my¶li by na ten okres zerwaæ ¿ebym siê wyszala³a... i tak on jest moim pierwszym facetem i równie¿ mia³am problem z orgazmem - bardzo siê stara³ bym dosz³a,uprawiali¶my sex po 2h,ró¿ne pozycje itd. i dupa... nic nie przychodzi³o... ale ja wiedzia³am i t³umaczy³am mu ¿e dla mnie to za wcze¶nie i potrzebuje czasu po prostu ¿eby siê otworzyæ... uda³o siê po 8 miesi±cach praktycznie codziennego seksu... a teraz czekam a¿ wróci do kraju. Mia³am przez ten okres gdy wyjecha³ sporo propozycji lu¼nych znajomo¶ci ze ¶niadaniem skoro faceta nie ma i z ¿adnej nie skorzysta³am a wrêcz by³am zbulwersowana ¿e ludzie tak podchodz± do takich spraw...
wcze¶niej jak nie dochodzi³am te¿ nie wyobra¿a³am sobie wymieniaæ go na inny model by siê "wyszumiec" lub sprawdziæ czy z innym dojde...

Jak dla mnie to Ty go nie kochasz,tylko w Polsce nie znalaz³a¶ nikogo na zastêpstwo za niego w mie¶cie studiowania i Twój przyp³yw uczuæ to tak naprawde têsknota za blisko¶ci± ale nie za samym facetem!
__________________

„Przeznaczenie zazwyczaj czeka tu¿ za rogiem. Jakby by³o kieszonkowcem, dziwk± albo sprzedawc± losów na loterie; to jego najczêstsze wcielenia. Do drzwi naszego domu nigdy nie zapuka. Trzeba za nim ruszyæ.”



Edytowane przez magd102
Czas edycji: 2013-04-09 o 09:54
magd102 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-04-09, 10:00   #21
elvegirl
po drugiej stronie szafy
 
Avatar elvegirl
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomo¶ci: 41 748
Dot.: Zwi±zek na odleg³o¶æ. Roz³±ka... Erasmus... mi³o¶æ vs ¿ycie singielki

Znaczy co, nie znalaz³a¶ nikogo innego, wiêc siê nawin±³ by³y, pomy¶la³a¶ ¿e a mo¿e by tak, bzyknê³a¶ go, okaza³o siê ¿e dalej nie masz orgazmu i odechcia³o Ci siê?

No daj spokój, zajmij siê lepiej poszukiwaniem orgazmu z kim¶ innym, kogo bêdziesz mia³a na miejscu, z kim po³±czysz wyj¶cia ze znajomymi i regularny, czêsty seks.
__________________
"Widzia³e¶ tê dziewczynê? Ma nogi za milion z³otych!" - pomagamy Dianie https://www.siepomaga.pl/dla-diany
elvegirl jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-04-09, 10:02   #22
charsi
Zadomowienie
 
Avatar charsi
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomo¶ci: 1 508
Dot.: Zwi±zek na odleg³o¶æ. Roz³±ka... Erasmus... mi³o¶æ vs ¿ycie singielki

Cytat:
Napisane przez ibizka_ Poka¿ wiadomo¶æ
Chcia³am, ¿eby¶my siê zeszli po Erasmusie, nie teraz... po prostu wszystko wysz³o spod kontroli. Po powrocie do W³och my¶la³am, ¿eby mu napisaæ, ¿eby przeczekaæ te 4 miechy jeszcze bo potem znowu czekaj± nas dojazdy, ale nie chcê go skrzywdziæ znowu. Wiem, ¿e potrzebujê jeszcze tych 4 miesiêcy dla siebie. K³ócê siê sama ze sob± bo wiem, ¿e z jednej strony mam faceta, który zrobi³by dla mnie wszystko i którego ja te¿ kocham. Z drugiej strony wiem, ¿e potrzebuje jeszcze trochê czasu, ¿eby siê wyszumieæ i pospotykaæ z innymi. To takie sprzeczne ze sob±. Bojê siê, ¿e w przysz³o¶ci mog³abym to popsuæ je¶li `moje ¿±dze` wziê³yby gór± nad uczuciem do Jacka... mo¿liwe jest zakochaæ siê jednocze¶nie wiedz±c, ¿e to nie jest jeszcze na to czas? jak to pogodziæ?

Czy która¶ z Was widzi mo¿e jakie¶ rozwi±zanie? Pozdrawiam
Widzê, zostaw biednego ch³opa w spokoju.
Nie rozumiem Ciê - albo siê kogo¶ kocha i wszyscy inni przestaj± mieæ znaczenie, a je¶li ta osoba nie jest wystarczaj±ca to nie pakujemy siê w zwi±zek z ni±. Mieszasz mu w g³owie, chcesz wyznaczaæ jakie¶ terminy do wznowienia zwi±zku, dla mnie to paranoja. Pomy¶la³a¶ przez chwilê, jak to mo¿e wygl±daæ z perspektywy faceta?
__________________
Cytat:
Wydawa³o nam siê, ¿e mamy wielkie problemy. Sk±d mieli¶my wiedzieæ, ¿e jeste¶my szczê¶liwi?
charsi jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-04-09, 10:24   #23
Clemence
Zakorzenienie
 
Avatar Clemence
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Thessaloniki! Greece
Wiadomo¶ci: 5 383
Dot.: Zwi±zek na odleg³o¶æ. Roz³±ka... Erasmus... mi³o¶æ vs ¿ycie singielki

Po pierwszym po¶cie my¶lê- o co tej dziewczynie moze chodziæ? ma wszystko w zwi±zku,jest szczê¶liwa... ALE?

Po tym po¶cie dosz³am do wniosku.

Sorry wybacz, ja tego nie trawiê,¿e Ty chcesz zmieniæ wszystko (jak dla mnie) TYLKO dlatego,¿e nie masz orgazmu.
Naprawdê Ciebie to tak przera¿a,¿eby rzucaæ ca³y zwi±zek i szukaæ innego faceta??!!
A to nie ³atwiej porozmawiaæ z Nim ?albo pój¶æ do jakiej¶ poradni ?!

Wydajesz sie m±dr± i oczytan± dziewczyn±. Wiêc naprawdê proszê Ciê, pomy¶l.
Rzucisz tego Jacka znowu. Co to da?
Kogo szukasz?
Zastanów siê dobrze,bo po prostu mnie zatka³o i to dobrze.

Masz wszystko a nadal szukasz,sama nie wiesz czego.
Usi±d¼ i zastanów siê nad tym,bo wiele osób ma mniej szczê¶cia w ¿yciu ni¿ TY. I chcia³oby byæ w tak komfortowej sytuacji..


---------- Dopisano o 11:24 ---------- Poprzedni post napisano o 11:22 ----------

Pozas tym ja nigdy nie zrozumiem podejscia "wyszumieæ siê".
W czym siê wyszumieæ?
Albo zwi±zek Ci odpowiada i jeste¶cie razem szczê¶liwi albo nie.

Chcesz pozaliczaæ dla fantazji ?
Jako¶ nie rozumiem tej wizji,nigdy nie zrozumiem,moze ze mna co¶ jest nie tak,ale dla mnie takie podej¶cie to jedynie wykorzystanie drugiej osoby dla w³asnych zachcianek.
Nawet jak dwie osoby siê na to zgadzaj± to te¿ tego nie rozumiem.

Starzejê siê zapewne

Oprzytomniej.
__________________
>
and I'm like... and I'm like... and I'm like...


'But know this...I'm only judged by one Power, and I serve HIM.. !

<3
Clemence jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-04-09, 10:54   #24
ibizka_
Raczkowanie
 
Avatar ibizka_
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomo¶ci: 37
Dot.: Zwi±zek na odleg³o¶æ. Roz³±ka... Erasmus... mi³o¶æ vs ¿ycie singielki

Cytat:
Napisane przez Clemence Poka¿ wiadomo¶æ
Pozas tym ja nigdy nie zrozumiem podejscia "wyszumieæ siê".
W czym siê wyszumieæ?
Albo zwi±zek Ci odpowiada i jeste¶cie razem szczê¶liwi albo nie.
W³a¶nie o to chodzi, ¿e nie ka¿dy ma tak± potrzebê. Mam siostrê, która ma mê¿a, dziecko, dom. Pracuje i jest szczê¶liwa, ma spokojne i stabilne ¿ycie. Ja staram siê wyci±gn±æ z ¿ycia 150% i dlatego du¿o podró¿ujê, teraz jestem na wymianie studenckiej itp itd... taki charakter po prostu.

Cytat:
Masz wszystko a nadal szukasz,sama nie wiesz czego.
Usi±d¼ i zastanów siê nad tym,bo wiele osób ma mniej szczê¶cia w ¿yciu ni¿ TY. I chcia³oby byæ w tak komfortowej sytuacji..
Rozumiem krytykê. Dla mniej samej jest to sprzeczne ze sob±, ale mia³am nadzieje, ¿e znajdzie siê chocia¿ jedna osoba, która by³a w podobnej sytuacji. Naprawdê nikt nie mia³ potrzeby wyszalenia siê, zrealizowania jakich¶ planów przed wej¶ciem w powa¿ny zwi±zek?

Edytowane przez ibizka_
Czas edycji: 2013-04-09 o 10:55
ibizka_ jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-04-09, 11:00   #25
elvegirl
po drugiej stronie szafy
 
Avatar elvegirl
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomo¶ci: 41 748
Dot.: Zwi±zek na odleg³o¶æ. Roz³±ka... Erasmus... mi³o¶æ vs ¿ycie singielki

Cytat:
Napisane przez ibizka_ Poka¿ wiadomo¶æ
Naprawdê nikt nie mia³ potrzeby wyszalenia siê, zrealizowania jakich¶ planów przed wej¶ciem w powa¿ny zwi±zek?
Ja mia³am. Ale jak chcia³am siê wyszumieæ, to nie dawa³am ¿adnemu facetowi nadziei na zwi±zek. Po prostu zwyczajnie nie wiedzia³am ile mi ten okres wyszumienia zajmie i czy jak ju¿ mi przejdzie, to bêdê wci±¿ chcia³a tego faceta. Nie zmuszam nikogo do czekania na co¶, czego sama nie jestem pewna.

Trochê szacunku do drugiego cz³owieka, serio.
__________________
"Widzia³e¶ tê dziewczynê? Ma nogi za milion z³otych!" - pomagamy Dianie https://www.siepomaga.pl/dla-diany
elvegirl jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-04-09, 11:08   #26
ibizka_
Raczkowanie
 
Avatar ibizka_
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomo¶ci: 37
Dot.: Zwi±zek na odleg³o¶æ. Roz³±ka... Erasmus... mi³o¶æ vs ¿ycie singielki

Cytat:
Napisane przez elvegirl Poka¿ wiadomo¶æ
Ja mia³am. Ale jak chcia³am siê wyszumieæ, to nie dawa³am ¿adnemu facetowi nadziei na zwi±zek. Po prostu zwyczajnie nie wiedzia³am ile mi ten okres wyszumienia zajmie i czy jak ju¿ mi przejdzie, to bêdê wci±¿ chcia³a tego faceta. Nie zmuszam nikogo do czekania na co¶, czego sama nie jestem pewna.

Trochê szacunku do drugiego cz³owieka, serio.
Prawdopodobnie nie spotka³a¶ w tym okresie nikogo na kim Ci naprawdê zale¿a³o wiêc mog³a¶ siê wyszumieæ. Zazdroszczê, ¿e nie mia³a¶ tego typu rozterek. Ja z jednej strony chcê byæ z nim, ale z drugiej bojê siê, ¿e to jeszcze nie teraz. Nie chcia³abym, ¿eby to potem siê na nas odbi³o bo wiem, ¿e to by³by ju¿ definitywny koniec.
ibizka_ jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-04-09, 11:10   #27
skazana_na_bluesa
.
 
Avatar skazana_na_bluesa
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: koniec ¶wiata
Wiadomo¶ci: 28 112
Dot.: Zwi±zek na odleg³o¶æ. Roz³±ka... Erasmus... mi³o¶æ vs ¿ycie singielki

jak wiedzia³am, ¿e chcê siê wyszumieæ (ale nie by³o to bzykanie siê z obcymi na orgazmusie) to z góry mówi³am, ¿e nie szukam zwi±zku i nikogo nie ok³amywa³am, ¿e kocham.
__________________
-27,9 kg

skazana_na_bluesa jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-04-09, 11:12   #28
elvegirl
po drugiej stronie szafy
 
Avatar elvegirl
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomo¶ci: 41 748
Dot.: Zwi±zek na odleg³o¶æ. Roz³±ka... Erasmus... mi³o¶æ vs ¿ycie singielki

Cytat:
Napisane przez ibizka_ Poka¿ wiadomo¶æ
Prawdopodobnie nie spotka³a¶ w tym okresie nikogo na kim Ci naprawdê zale¿a³o wiêc mog³a¶ siê wyszumieæ.
Je¶li ma siê ochotê ¿eby siê wyszumieæ, to znaczy ¿e dotychczasowy partner to nie jest TO. Tak po prostu. Tutaj nie ma ¿adnej filozofii, serio. Je¶li bêd±c z kim¶, zastanawiasz siê czy z innym nie by³oby Ci lepiej, to znaczy ¿e nie masz w obecnym zwi±zku tego, czego szukasz, czego na dan± chwilê potrzebujesz, co by sprawia³o, ¿e czu³aby¶ siê w zwi±zku spe³niona. I tyle.

Swoj± drog±, dlaczego siê nie wyszala³a¶ przez ten czas po rozstaniu?
__________________
"Widzia³e¶ tê dziewczynê? Ma nogi za milion z³otych!" - pomagamy Dianie https://www.siepomaga.pl/dla-diany
elvegirl jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-04-09, 11:13   #29
V i x e n
Raczkowanie
 
Avatar V i x e n
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Toruñ
Wiadomo¶ci: 170
GG do V i x e n
Dot.: Zwi±zek na odleg³o¶æ. Roz³±ka... Erasmus... mi³o¶æ vs ¿ycie singielki

Cytat:
Napisane przez ibizka_ Poka¿ wiadomo¶æ
Prawdopodobnie nie spotka³a¶ w tym okresie nikogo na kim Ci naprawdê zale¿a³o wiêc mog³a¶ siê wyszumieæ. Zazdroszczê, ¿e nie mia³a¶ tego typu rozterek. Ja z jednej strony chcê byæ z nim, ale z drugiej bojê siê, ¿e to jeszcze nie teraz. Nie chcia³abym, ¿eby to potem siê na nas odbi³o bo wiem, ¿e to by³by ju¿ definitywny koniec.
Jak Ci na kim¶ NAPRAWDÊ zale¿y to nie masz ochoty zwodziæ go, mydliæ mu oczu gadkami o têsknocie i próbowaæ z innymi. To jest NAPRAWDÊ bardzo proste.
__________________
So crystalline. So pure. Such life saving power when you smile.

いま、会いにゆきます.

V i x e n jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-04-09, 11:25   #30
ibizka_
Raczkowanie
 
Avatar ibizka_
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomo¶ci: 37
Dot.: Zwi±zek na odleg³o¶æ. Roz³±ka... Erasmus... mi³o¶æ vs ¿ycie singielki

Cytat:
Napisane przez elvegirl Poka¿ wiadomo¶æ
Swoj± drog±, dlaczego siê nie wyszala³a¶ przez ten czas po rozstaniu?
Cytat:
Napisane przez skazana_na_bluesa Poka¿ wiadomo¶æ
jak wiedzia³am, ¿e chcê siê wyszumieæ (ale nie by³o to bzykanie siê z obcymi na orgazmusie) to z góry mówi³am, ¿e nie szukam zwi±zku i nikogo nie ok³amywa³am, ¿e kocham.
Bo nie mia³am na to czasu. Takie studia. Bêd±c na Erasmusie wreszcie mam czas dla siebie. I nie chodzi o zaliczanie hordy napalonych W³ochów bo to nie jest to co mi potrzeba do szczê¶cia. To chyba zwyczajna obawa przed tym, ¿e Jacek mia³by byæ ju¿ tym ostatnim... mo¿e obawa przed powa¿nym zwi±zkiem?

Cytat:
Napisane przez V i x e n Poka¿ wiadomo¶æ
Jak Ci na kim¶ NAPRAWDÊ zale¿y to nie masz ochoty zwodziæ go, mydliæ mu oczu gadkami o têsknocie i próbowaæ z innymi. To jest NAPRAWDÊ bardzo proste.
Jestem pewna, ¿e to prawdziwe uczucie i w³a¶nie z tego powodu jest to tym bardziej ciê¿kie dla mnie bo nie chcê straciæ czego¶ prawdziwego dla ulotnych chwil. Zastanawiam siê tylko czy jest mo¿liwe zdusiæ to w sobie czy to i tak wyjdzie po latach i zniszczy wszystko co by³o skrupulatnie budowane w zwi±zku...

Edytowane przez ibizka_
Czas edycji: 2013-04-09 o 11:38
ibizka_ jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Odpowiedz

Nowe w±tki na forum Intymnie


Ten w±tek obecnie przegl±daj±: 1 (0 u¿ytkowników i 1 go¶ci)
 

Zasady wysy³ania wiadomo¶ci
Nie mo¿esz zak³adaæ nowych w±tków
Nie mo¿esz pisaæ odpowiedzi
Nie mo¿esz dodawaæ zdjêæ i plików
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB code is W³±czono
Emotikonki: W³±czono
Kod [IMG]: W³±czono
Kod HTML: Wy³±czono

Gor±ce linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:11.