Straszna lalka- co o niej sądzicie? - Strona 8 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-02-06, 15:24   #211
silver1
Gość
 
Wiadomości: n/a
Dot.: Straszna lalka- co o niej sądzicie?

jasne ze nie..
jak dla mnie ta Chucky to głupota..ale nie ten "noworodek"
Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-06, 17:17   #212
czarownicagosia
Zakorzenienie
 
Avatar czarownicagosia
 
Zarejestrowany: 2004-02
Lokalizacja: brooklyn,ny
Wiadomości: 7 760
GG do czarownicagosia
Dot.: Straszna lalka- co o niej sądzicie?

Cytat:
Napisane przez agabil1 Pokaż wiadomość
Ta wyglada bardziej jak lalka
__________________
moje zdjecia

czarownicagosia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-06, 17:22   #213
Luba
Zakorzenienie
 
Avatar Luba
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Bawaria
Wiadomości: 24 548
Dot.: Straszna lalka- co o niej sądzicie?

Cytat:
Napisane przez piotrek-1983 Pokaż wiadomość
Większość wypowiedzi w tym wątku jest infantylna i płytka. Przejrzałem dokładnie wypowiedzi i aż się zdziwiłem, że wiele dojrzałych kobiet jest tak nieżyciowych

Takich produktów nie robią psychopaci i nie jest skierowana do psychopatów. O gustach i guścikach się nie dyskutuje. Nie jest przeznaczona dla dzieci lub par które chcą się nauczyć rodzicielstwa. To nie substytut noworodka dla osób, które straciły dziecko. To świetny eksponat, który można umieścić w gablocie wydziału medycyny, kto pracował przy filmie lub sesji fotograficznej wie, że taka makieta znacznie przyspieszy proces tworzenia. Nie mówie tylko o makiecie dziecka. Jako przykład posłużą filmy Władca Pierścieni: Drużyna Pierścienia (martwy Boromir) oraz Kod DaVinci (martwy Jacques Saunierre). To są świetnie wykonane makiety (lalki), które pozwoliły na zrobienie kilkucentymetrowych zbliżeń.

I teraz pytanie, do wszystkich zniesmaczonych - Czy pomysłodawcy takich makiet (filmowcy) lub wykonawcy (plastycy) są psychopatami? Czy wzbudzające zachwyt woskowe rzeźby Madame Tussaud to wymysł zwyrodnialców?
tjaaa
Robią makiety-noworodki dla sesji zdjęciowej czy dla filmu albo dla wydziału medycyny... I wystawiaja ja na ebay... z podpisami "czy chcesz byc moja mamą" czy jak to tam było...
tjaaa

Dziękujemy za oswiecenie
__________________
Nie jestem na tyle młody żeby wiedzieć wszystko
J.M. Barrie


Afazja, darmowa strona z cwiczeniami!
Luba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-06, 18:01   #214
SzpiegZKrainyDeszczowców
Zakorzenienie
 
Avatar SzpiegZKrainyDeszczowców
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 8 656
Dot.: Straszna lalka- co o niej sądzicie?

Chyba jakas dziwna jestem, bo mnie te lalki nie przerazaja, ani ziebia ani grzeja...
__________________
handmade

-A ty kto?
-Dobra wróżka.
-Z siekierą?
-A widzisz jak ty mało wiesz o dobrych wróżkach?

SzpiegZKrainyDeszczowców jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-06, 18:27   #215
aleksandra1990
Przyczajenie
 
Avatar aleksandra1990
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 18
GG do aleksandra1990
Dot.: Straszna lalka- co o niej sądzicie?

rzeczy wiście straszna lalka moim zdaniem nie powinno się robic takich rzeczy !!!!!!!!
aleksandra1990 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-06, 18:34   #216
cattt
Mrs Mrau
 
Avatar cattt
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 10 218
Dot.: Straszna lalka- co o niej sądzicie?

Cytat:
Napisane przez Luba Pokaż wiadomość
tjaaa
Robią makiety-noworodki dla sesji zdjęciowej czy dla filmu albo dla wydziału medycyny... I wystawiaja ja na ebay... z podpisami "czy chcesz byc moja mamą" czy jak to tam było...
tjaaa

Dziękujemy za oswiecenie
dokladnie to samo pomyslalam
cattt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-06, 18:54   #217
piotrek-1983
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 142
Dot.: Straszna lalka- co o niej sądzicie?

Cytat:
Napisane przez Luba Pokaż wiadomość
tjaaa
Robią makiety-noworodki dla sesji zdjęciowej czy dla filmu albo dla wydziału medycyny...
Robią bo istnieje zapotrzebowanie określonej grupy docelowej.

Cytat:
Napisane przez Luba Pokaż wiadomość
I wystawiaja ja na ebay... z podpisami "czy chcesz byc moja mamą"
Wierzysz we wszystko co przeczytasz? Wierzysz sloganom reklamowym? Lalka wykonana dla potrzeb rynku filmowego/fotograficznego. To co zrobi z nimi dystrybutor i w jaki sposób sprzeda produkt to jego sprawa. To tyko mechanizmy zwiększające sprzedaż.
Zauważ, że spora część populacji ludzkiej to idioci, którym wystarczy jedno słowo, aby złapali żyłkę i trafili do kosza wędkarza. Jeśli aukcja będzie wystawiona pod nazwą "profesjonalna makieta noworodka dla filmowca" - będzie problem ze sprzedażą - "ja nie jestem filmowcem, więc po co mi to?". A wystarczyła sprytna manipulacja słowem i już rozgorzał temat na wizażu, a większość forowiczów stwierdziła "ojej, o Boże, nie kupie tego mojemu dziecku, ect". Wiemy doskonale, że kobiety są bardziej czułe na takie widoki a to krótka droga do sprzedaży i zarobku. Mechanizm jak najbardziej prosty i sprawdzony.

Cytat:
Napisane przez Luba Pokaż wiadomość
Dziękujemy za oswiecenie
Zawsze służę trzeźwym spojrzeniem na rzeczywistość
__________________

piotrek-1983 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-02-06, 19:06   #218
kaczorka
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 2 375
Dot.: Straszna lalka- co o niej sądzicie?

Cytat:
Napisane przez piotrek-1983 Pokaż wiadomość
Robią bo istnieje zapotrzebowanie określonej grupy docelowej.
taa, pedofilii
kaczorka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-06, 19:25   #219
Luba
Zakorzenienie
 
Avatar Luba
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Bawaria
Wiadomości: 24 548
Dot.: Straszna lalka- co o niej sądzicie?

Cytat:
Napisane przez piotrek-1983 Pokaż wiadomość
Robią bo istnieje zapotrzebowanie określonej grupy docelowej.

Wierzysz we wszystko co przeczytasz? Wierzysz sloganom reklamowym? Lalka wykonana dla potrzeb rynku filmowego/fotograficznego. To co zrobi z nimi dystrybutor i w jaki sposób sprzeda produkt to jego sprawa. To tyko mechanizmy zwiększające sprzedaż.
Zauważ, że spora część populacji ludzkiej to idioci, którym wystarczy jedno słowo, aby złapali żyłkę i trafili do kosza wędkarza. Jeśli aukcja będzie wystawiona pod nazwą "profesjonalna makieta noworodka dla filmowca" - będzie problem ze sprzedażą - "ja nie jestem filmowcem, więc po co mi to?". A wystarczyła sprytna manipulacja słowem i już rozgorzał temat na wizażu, a większość forowiczów stwierdziła "ojej, o Boże, nie kupie tego mojemu dziecku, ect". Wiemy doskonale, że kobiety są bardziej czułe na takie widoki a to krótka droga do sprzedaży i zarobku. Mechanizm jak najbardziej prosty i sprawdzony.

Zawsze służę trzeźwym spojrzeniem na rzeczywistość

A Ty wierzysz, że jak ktos uwaza, że coś jest paskudne, to to kupi? Tjaa, bardzo krótka droga do sprzedaży i zarobku... m.in. dyskusja na wizazu...

Ja juz tutaj pisałam, że nie są to lalki dla dzieci, tylko dla kolekcjonerów. Pewnie przeoczyłeś.
A Ty się w koncu zdecyduj czy grupa docelową dla tych produktów są uczelnie medyczne, fotografowie, filmowcy czy indywidualni odbiorcy.
Bo jakoś się zdecydowac nie mozesz.
A jesli dopuszczasz taką możliwośc, ze na ebay wchodzą takze ludzie nie zwiazani z medycyna, fotografią czy filmem i kupuja takie lalki...to dopuść tez taka mozliwość, ze kupuja je dla niecnych celów bądz mówiąc po prostu maja takiego hopa.

I nie bój się, trzeźwe spojrzenie na rzeczywistość także mamy. Nie tylko Ty możesz się tym poszczycic. Nie musisz nas tego uczyć.
__________________
Nie jestem na tyle młody żeby wiedzieć wszystko
J.M. Barrie


Afazja, darmowa strona z cwiczeniami!
Luba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-06, 19:53   #220
piotrek-1983
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 142
Dot.: Straszna lalka- co o niej sądzicie?

Cytat:
Napisane przez Luba Pokaż wiadomość
A Ty wierzysz, że jak ktos uwaza, że coś jest paskudne, to to kupi?
Kwestia ładne/brzydkie to sprawa indywidualna. Ta lalka jest wykonana z dbałością o szczegóły, wygląda realistycznie i tego należy się trzymać. Z wyczytanych komentarzy wnioskuję, że istnieją osoby, którym ta makieta się podoba - nie podoba - jest im obojętna. Zatem istnieje możliwość sprzedania.

Cytat:
Napisane przez Luba Pokaż wiadomość
A Ty się w koncu zdecyduj czy grupa docelową dla tych produktów są uczelnie medyczne, fotografowie, filmowcy czy indywidualni odbiorcy. Bo jakoś się zdecydowac nie mozesz.
Po żadnej z moich wypowiedzi nie można wywnioskować, że jestem niezdecydowany. Grupa Foto/Film nie wyklucza, że zainteresowani będą nią ludzie związani z medycyną. Na dobrą sprawę sklepy z akcesoriami dla dzieci również mogą takie zakupić. Przede wszystkim należy zmienić podejście z "o Boże! to martwe dziecko!" na "oooo! ale szczegółowa makieta!". Przecież wykonuje się realistyczne szkielety na potrzeby wymienionych przeze mnie branży. No chyba nikomu nie przyjdą do głowy pomysły z niecnym użyciem ludzkiego szkieletu z pianki plastycznej

Cytat:
Napisane przez Luba Pokaż wiadomość
A jesli dopuszczasz taką możliwośc, ze na ebay wchodzą takze ludzie nie zwiazani z medycyna, fotografią czy filmem i kupuja takie lalki...to dopuść tez taka mozliwość, ze kupuja je dla niecnych celów bądz mówiąc po prostu maja takiego hopa.
Wszędzie znajdą się jednostki myślące inaczej niż ogół społeczeństwa. Kupując z pozoru nieszkodliwe przedmioty mogę użyć ich do niecnych planów. Przyjmuję fakt, że pedofil również może kupić taką lalkę (ale nie przyjmuję tego, że robiona jest dla pedofilów - a takie wypowiedzi również się pojawiły). Kupując laptopa (mogę włamać się do NATO i rozpocząć wojnę), samochód (zniszczyć kwiatki w ogródku sąsiadki), taką lalkę (ja bym ją rozłożył na części pierwsze i zobaczył jak jest zrobiona), kiszonego ogórka (dam temu wredziolowi, niech dostanie rozwolnienia). Przykłady można mnożyć.

Cytat:
Napisane przez Luba Pokaż wiadomość
I nie bój się, trzeźwe spojrzenie na rzeczywistość także mamy. Nie tylko Ty możesz się tym poszczycic. Nie musisz nas tego uczyć.
Ja myślę, że i od Was mogę się wiele nauczyć

Pozdrawiam Luba
__________________

piotrek-1983 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-08, 19:12   #221
*Anula27
Raczkowanie
 
Avatar *Anula27
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 83
Dot.: Straszna lalka- co o niej sądzicie?

Ta lalka wygląda jak martwy noworodek! Okropny widok
*Anula27 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-02-08, 20:30   #222
201710120930
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 4 741
Dot.: Straszna lalka- co o niej sądzicie?

Cytat:
Napisane przez piotrek-1983
Po żadnej z moich wypowiedzi nie można wywnioskować, że jestem niezdecydowany. Grupa Foto/Film nie wyklucza, że zainteresowani będą nią ludzie związani z medycyną. Na dobrą sprawę sklepy z akcesoriami dla dzieci również mogą takie zakupić. Przede wszystkim należy zmienić podejście z "o Boże! to martwe dziecko!" na "oooo! ale szczegółowa makieta!". Przecież wykonuje się realistyczne szkielety na potrzeby wymienionych przeze mnie branży. No chyba nikomu nie przyjdą do głowy pomysły z niecnym użyciem ludzkiego szkieletu z pianki plastycznej




piotrek ,trudno się nie zgodzić z Twoją bardzo rzeczową argumentacją i jakby to powiedzieć ..hm męskim podejściem do tematu -->makieta i kropka

Zdecydowana większość kobietpodchodzących bardziej emocjonalnie nawet jeśli przyjmie do wiadomości,że to tylko makieta i tak nie będzie potrafiła oddzielić celowości użycia tej lalki od jej wyglądu
makieta ->noworodek->martwy noworodek
Jesteś dorosłym mężczyzną ,chyba nie muszę Ci pewnych spraw tłumaczyć
...

A tak z innej beczki ,ale też tyczących makiet
wyobraź sobie ,ze ja mam tak dalece rozwinietą arachnofobię,ze nawet nie potrafię sobie wyobrazić ..zabawki-są takie włochate,brr w moich dłoniach
głupia wyobraźnia
201710120930 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-08, 20:32   #223
bess
Zakorzenienie
 
Avatar bess
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 17 829
Dot.: Straszna lalka- co o niej sądzicie?

Ciekawe skad to twoje autorytarne podejscie do tematu.Wiesz tyle co my tylko ,ze masz ubozsza wyobraznie Piotrek
bess jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-08, 20:42   #224
Rena
Zakorzenienie
 
Avatar Rena
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Paris
Wiadomości: 29 331
Dot.: Straszna lalka- co o niej sądzicie?

dopiero teraz widze watek... lalka faktycznie zbyt naturalistyczna brrr... no cos mi ona przypomina ... frankesteina czy jakos tak...
Rena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-08, 21:26   #225
Luba
Zakorzenienie
 
Avatar Luba
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Bawaria
Wiadomości: 24 548
Dot.: Straszna lalka- co o niej sądzicie?

Cytat:
Napisane przez piotrek-1983 Pokaż wiadomość
Kwestia ładne/brzydkie to sprawa indywidualna. Ta lalka jest wykonana z dbałością o szczegóły, wygląda realistycznie i tego należy się trzymać. Z wyczytanych komentarzy wnioskuję, że istnieją osoby, którym ta makieta się podoba - nie podoba - jest im obojętna. Zatem istnieje możliwość sprzedania.


Po żadnej z moich wypowiedzi nie można wywnioskować, że jestem niezdecydowany. Grupa Foto/Film nie wyklucza, że zainteresowani będą nią ludzie związani z medycyną. Na dobrą sprawę sklepy z akcesoriami dla dzieci również mogą takie zakupić. Przede wszystkim należy zmienić podejście z "o Boże! to martwe dziecko!" na "oooo! ale szczegółowa makieta!". Przecież wykonuje się realistyczne szkielety na potrzeby wymienionych przeze mnie branży. No chyba nikomu nie przyjdą do głowy pomysły z niecnym użyciem ludzkiego szkieletu z pianki plastycznej

Wszędzie znajdą się jednostki myślące inaczej niż ogół społeczeństwa. Kupując z pozoru nieszkodliwe przedmioty mogę użyć ich do niecnych planów. Przyjmuję fakt, że pedofil również może kupić taką lalkę (ale nie przyjmuję tego, że robiona jest dla pedofilów - a takie wypowiedzi również się pojawiły). Kupując laptopa (mogę włamać się do NATO i rozpocząć wojnę), samochód (zniszczyć kwiatki w ogródku sąsiadki), taką lalkę (ja bym ją rozłożył na części pierwsze i zobaczył jak jest zrobiona), kiszonego ogórka (dam temu wredziolowi, niech dostanie rozwolnienia). Przykłady można mnożyć.

Ja myślę, że i od Was mogę się wiele nauczyć

Pozdrawiam Luba
Tak, makieta, a kto mysli inaczej to gupi jest

Nawet jak sie komus tu cos takiego podoba, to z pewnoscia nie kupi. Za taka kase...
Po nastepne. Porownanie makiety noworodka z makieta szkieletu jest nie trafione. Bo o tyle o ile pedofilia jest znanym nam "zboczeniem" to jednak nie slyszalam jeszcze aby ktos do czynow seksualnych wykorzystywal szkielet. No, poobcieralby sie troche... Tak wiec makieta (dokladna) dziecka moze posluzyc do niecnych celow. Makieta szkieletu nie bardzo.
I nie mozna wykluczyc, ze taki pedofil pomysli sobie:"ooo, jaka szczegółowa makieta" i ...kupi ją.

Oczywiscie ze wszystkiego mozna uzyc do niecnych celow. Jednak sa rzeczy ktore czasami bardziej nasuwaja nam mysl o tym, ze mozna je źle wykorzystac.
I kazda rzecz, nawet makietę, mozna wykorzystac w wieloraki sposob.

Wcale nie twierdze, ze to nie jest makieta. Jest. Tyle tylko, ze smiem watpic w tłumy fotografów, filmowców czy pracowników akademii medycznych, tudzież kierowników sklepów z akcesoriami dla dzieci którzy odwiedzaja ebay i tam sie zaopatrują w potrzebne im makiety.

Pozdrawiam także
__________________
Nie jestem na tyle młody żeby wiedzieć wszystko
J.M. Barrie


Afazja, darmowa strona z cwiczeniami!
Luba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-08, 21:39   #226
201710120930
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 4 741
Dot.: Straszna lalka- co o niej sądzicie?

troszku niezręcznie
ba!bardzo niezręcznie mi ciagnąć dyskusję w tym kierunku chociaż ona i tak w jakimś stopniu tam już jest ..pedofilskim
ale jak to zwykle bywa i kij ma dwa końce /a czasami i trzy
czy jak takiemu pedofilowi taka lalka w zupełności wystarczy?
czy to nie lepiej?
no wiecie...
201710120930 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-08, 21:43   #227
bess
Zakorzenienie
 
Avatar bess
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 17 829
Dot.: Straszna lalka- co o niej sądzicie?

lepiej.
Ogladalam wywiad z Pękalskim (mordercą gwałcicielem) i mowil,ze dal szwagrowi kase na dmuchana lale.Tamten pieniadze zatrzymal i lalki nie kupil.A jako ze P.mial duzy temperament poszedl w miasto.Gdyby mial taka lalke na ktorej moglby sie wyzywac nie wiadomo jakby sie to wszystko potoczylo.
bess jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-28, 14:25   #228
miss dare
Raczkowanie
 
Avatar miss dare
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 108
Lalka jak noworodek

Przepraszam, że znowu zakładam nowy wątek, ale pod nic mi to nie pasowało a jestem w lekkim szoku. Żeby nie było: NIE PROMUJĘ tej aukcji bo produkt mi się wydaje przerażający:

zobaczcie - to nie jest dziecko tylko LALKA!

link do aukcji: http://www.allegro.pl/item177677772_...cha.html#photo
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg noworodek.jpg (47,3 KB, 70 załadowań)
miss dare jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-28, 14:27   #229
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: Lalka jak noworodek

był już wątek o tych lalkach
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-03-28, 14:27   #230
nom_de...
Zadomowienie
 
Avatar nom_de...
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 157
Dot.: Lalka jak noworodek

Tu --> http://www.wizaz.pl/forum/showthread...straszna+lalka
__________________
Do you see?
There's no more me.
I'm happy as can be.
nom_de... jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-28, 14:28   #231
taszkin
Zakorzenienie
 
Avatar taszkin
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Podbeskidzie/BB
Wiadomości: 4 758
Dot.: Lalka jak noworodek

mnie się podoba przynajmniej nie ma pomalowanych paznokci, niebieskich powiek i czerwonych ust, jak większość "sklepowych noworodków"

ktoś już poruszał ten temat http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=171334
taszkin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-28, 14:29   #232
Moobi
Wtajemniczenie
 
Avatar Moobi
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: ♥
Wiadomości: 2 516
Dot.: Lalka jak noworodek

O matko Wygląga jak żywa
Moobi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-28, 14:35   #233
quality
Rozeznanie
 
Avatar quality
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 548
Dot.: Lalka jak noworodek

slodka
__________________

Nie ważne co robisz.
Ważne jak wyglądasz.
quality jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-28, 14:42   #234
Enaffi
Wtajemniczenie
 
Avatar Enaffi
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 852
Dot.: Lalka jak noworodek

szok! wyglada jak prawdziwe dziecko nie kupila bym dziecku przenigdy takiej lalki
Enaffi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-28, 14:43   #235
Martek88
Zadomowienie
 
Avatar Martek88
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 1 701
Dot.: Lalka jak noworodek

straszna byl juz taki watek, niektóre z pokazywanych tam lalek byly makabyczne

"Przy zakupie z opcji Kup Teraz oraz jednorazowej wpłacie - mechanizm oddychania GRATIS !!!"

dzioecku do zabawy bym takiego czegos nie dala...
Martek88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-28, 14:57   #236
cattt
Mrs Mrau
 
Avatar cattt
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 10 218
Dot.: Lalka jak noworodek

Cytat:
dzioecku do zabawy bym takiego czegos nie dala...
bo to nie jest lalka do typowej zabawy....
cattt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-28, 15:00   #237
laylaaa
Zakorzenienie
 
Avatar laylaaa
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 3 862
Dot.: Lalka jak noworodek

mnie taka lalka nie szokuje, no i wiadomo ze nie jest to zabawka..
__________________

'we're all mad here. I'm mad. you're mad.' said the Cat
'how do you know I'm mad?' said Alice
'you must be' said the Cat
'or you wouldn't have come here'
laylaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-28, 15:20   #238
łobuz-Tyna
Zadomowienie
 
Avatar łobuz-Tyna
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Wroclove
Wiadomości: 1 003
GG do łobuz-Tyna
Dot.: Straszna lalka- co o niej sądzicie?

a ja nie widze obrazkow;/ nie wiem co sie dzieje...eh-ale sadza po Waszych opiniach nie chcialabym jej zobaczyc
__________________
"Tamci mieli w oczach kłamstwo,ci mają fanatyzm..
To ja Twój łobuz..."
łobuz-Tyna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-28, 16:00   #239
kleo14
Zakorzenienie
 
Avatar kleo14
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 7 150
Dot.: Straszna lalka- co o niej sądzicie?

przeczytalam caly watek... z jednej strony podziwiam precyzje i dbalosc o szczegoly... no ale z drugiej strony, patrzac na niektore lalki zrobilo mi sie slabo, sa okropne..
__________________
Jeden dzień - a na tęsknotę - wiek.
jeden gest - a już orkanów pochód,
jeden krok - a otoś tylko jest
w każdy czas - duch czekający w prochu.
kleo14 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-28, 17:29   #240
Nati femme fatale
Zadomowienie
 
Avatar Nati femme fatale
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: gdynia
Wiadomości: 1 449
Dot.: Straszna lalka- co o niej sądzicie?

Cytat:
Napisane przez L0LA Pokaż wiadomość
Dziewczyny, a co sądzicie o tej lalce?

http://www.flickr.com/photos/violentz/sets/273157/show/

Nie urzekła mnie jej historia.Taaa - sama sobie poród odebrała(tylko pępowiny zabrakło), trochę jakby się źle odżywiała, bo coś taka chudzinka z niej

- szczerze mówiąc najpierw byłam zszokowana, przeszło mi dopiero jak obejrzałam to po raz drugi....
__________________
"Kobiety są jak przekład: piękne nie są wierne, wierne nie są piękne."
G.B.Shaw

tu znajdował się podpis mojego ex-męża o treści:
dokładnie, kochanie, dokładnie(znał moje hasło) więc...Tobie(skoro zgadzasz się z powyższym cyt.pana Shaw) pozostaje znaleźć sobie taką niepiękną!może Cię nie zdradzi
Nati femme fatale jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:23.