Zaczynamy wątek czwarty, macierzyństwo to nie żarty! Mamusie IX-X 2012 - Strona 152 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-04-09, 16:20   #4531
Katee27
Zadomowienie
 
Avatar Katee27
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 1 368
Dot.: Zaczynamy wątek czwarty, macierzyństwo to nie żarty! Mamusie IX-X 2012

Hej.Ja na chwilę.
Myślałam,że dziś tak ciepło jak co najmniej wczoraj a tu taki wiatr,że zmarzłam jak nie wiem,bo lżejszą kurtkę ubrałam.
Byłam z Kubusiem u mojej przyjaciółki,która niebawem urodzi synka.Ale szybko zleciała jej ciąża...ma taki fajny,okrągły brzuszek

Cytat:
Napisane przez Iwa844 Pokaż wiadomość
He he, a to ponoć dwulatki przechodzą bunt.. ale założę się że w praktyce trzy, cztero, pięcio, sześcio i tak dalej mniej więcej do dwudziestki


Najlepszego dla Alicji z okazji 7mcy i Mai z okazji imienin

Zdrówka dla wszystkich w niedyspozycji zdrowotnej
i gratulacje dla Henia i Matiego za postępy

afternoon super,że zakupy się udały
__________________



Często, aby stało się to, czego pragniemy, trzeba tylko przestać robić to, co robimy...

Edytowane przez Katee27
Czas edycji: 2013-04-09 o 16:31
Katee27 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-09, 16:36   #4532
Sojka1990
Zadomowienie
 
Avatar Sojka1990
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 1 720
Odp: Zaczynamy wątek czwarty, macierzyństwo to nie żarty! Mamusie IX-X 2012

Kasiam pytalam mamy-ja nie bralam kompletnie nic do buzi za niemowlaka. Jak bylam starsza tez nie lubilam rak brudzic wiec zabawy w piaskownicy wygladaly tak ja siedzialam obok a mama mi babki z piasku robila wiec sie nie martw, bo chyba nie jestem mniej rozwinieta niz dzieci ktore pchaja do buzi wszystko

Wysłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2
__________________
Nasze Cudo
Zośka 05.09.2012, 2910gram, 52cm miłości
Sojka1990 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-09, 17:22   #4533
weronika_91
Zakorzenienie
 
Avatar weronika_91
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: wlkp
Wiadomości: 3 464
Dot.: Odp: Zaczynamy wątek czwarty, macierzyństwo to nie żarty! Mamusie IX-X 2012

Cytat:
Napisane przez tamlin111 Pokaż wiadomość
Moje wspaniałe, najcudowniejsze, bystre dziecko się zaczęło obracać
Poćwiczyliśmy, wyszłam na chwilę pomieszać obiad, wracam a moje słoneczko na brzuszku leży.


Wszystkiego najlepszego dla Majki z okazji imienin oraz dla Alicji z okazji 7 miesięcy

Jaśko znów ma poliki całe czerwone, szorstkie :/ to sprawa albo ziemniaka albo jabłuszka

Moje dziecię dziś doczołgało się do szafki i oczywiście ją otworzył bo jakby inaczej uwielbiam patrzeć jak się przemieszcza częściowo czołgając się częściowo raczkując pięknie sobie już radzi samochodzik mu puszczam o an za nim
__________________
Jaśko
weronika_91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-09, 17:54   #4534
aga_ton
Wtajemniczenie
 
Avatar aga_ton
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 2 833
Dot.: Odp: Zaczynamy wątek czwarty, macierzyństwo to nie żarty! Mamusie IX-X 2012

Cytat:
Napisane przez Katiaskaa Pokaż wiadomość


http://www.finanse.mf.gov.pl/systemy...e/e-deklaracje
ja stąd pobrałam program ale jeszcze zwrotu nie dostałam, to może dziewczyny się wypowiedzą
no właśnie próbuję z tej strony i wyskakują błędy, spróbuję jeszcze raz.

Cytat:
Napisane przez m_moni Pokaż wiadomość
ja korzystam z tego:

http://pit.dobry.pl/
dzięki

Cytat:
Napisane przez salud Pokaż wiadomość
Ja mam rozmiar buta 35 i spokojnie moglabym kupowac buty w dzieciecym
ja też

Cytat:
Napisane przez Dearlie Pokaż wiadomość
Dzień dobry.

Indyka, później kurczaka... a dzisiaj chyba zadebiutuje królik, ale jakoś tak do mnie nie przemawia ten królik.
a dlaczego?
z przekonania? nie jesz mięsa z królika? tak pytam z ciekawości

ja mięso królika lubię i zjadam. zwłaszcza w pasztecie

Cytat:
Napisane przez tamlin111 Pokaż wiadomość
Moje wspaniałe, najcudowniejsze, bystre dziecko się zaczęło obracać
Poćwiczyliśmy, wyszłam na chwilę pomieszać obiad, wracam a moje słoneczko na brzuszku leży.
gratulacje
aga_ton jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-09, 18:16   #4535
Dearlie
Zakorzenienie
 
Avatar Dearlie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 3 206
Dot.: Odp: Zaczynamy wątek czwarty, macierzyństwo to nie żarty! Mamusie IX-X 2012

Cytat:
Napisane przez aga_ton Pokaż wiadomość
a dlaczego?
z przekonania? nie jesz mięsa z królika? tak pytam z ciekawości

ja mięso królika lubię i zjadam. zwłaszcza w pasztecie
Dokładnie. Ja to w ogóle przed ciążą byłam 11 lat wegetarianką. Dopiero w ciąży zaczęłam jeść mięso i to raczej ograniczam się do drobiu, wieprzowiny i sporadycznie wołowiny. Królika nigdy nie jadłam i chyba nie byłabym w stanie przełknąć, bo myśląć "królik" mam przed oczami cudną Puśkę, która przez 8 lat biegała po domu TŻ-ta.
__________________
ANTOŚ 28.10.2012
Dearlie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-09, 18:28   #4536
tamlin111
Zakorzenienie
 
Avatar tamlin111
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: ZWA :)
Wiadomości: 12 988
Dot.: Zaczynamy wątek czwarty, macierzyństwo to nie żarty! Mamusie IX-X 2012

Jejku dziewczyny jaka jestem dumna z Boczusia. Całe popołudnie się przekręcał, ale wrócić nie umie na plecy.
Wystarczyło dwa razy pokazać mu te ćwiczenia co wczoraj któraś tu wrzuciła. Nie pamiętam która to, ale kocham ją strasznie
Cytat:
Napisane przez weronika_91 Pokaż wiadomość
Moje dziecię dziś doczołgało się do szafki i oczywiście ją otworzył bo jakby inaczej uwielbiam patrzeć jak się przemieszcza częściowo czołgając się częściowo raczkując pięknie sobie już radzi samochodzik mu puszczam o an za nim
Teraz będę czekała na taki widok.

Uciekam na zumbę
__________________
Paulinka terrorystka
Boczuś
tamlin111 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-09, 18:29   #4537
Sojka1990
Zadomowienie
 
Avatar Sojka1990
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 1 720
Odp: Zaczynamy wątek czwarty, macierzyństwo to nie żarty! Mamusie IX-X 2012

Dearlie z tych samych wzgledow nie tkne krolika:p sama mialam jako dziecko takiego puchacza

Wysłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2
__________________
Nasze Cudo
Zośka 05.09.2012, 2910gram, 52cm miłości
Sojka1990 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-04-09, 18:37   #4538
angel166
Zakorzenienie
 
Avatar angel166
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 3 954
Odp: Dot.: Odp: Zaczynamy wątek czwarty, macierzyństwo to nie żarty! Mamusie IX-X 201

Cytat:
Napisane przez lukrecja_25 Pokaż wiadomość
Haj,
my chorutcy jezdemy.. mnie dopado cosik w srode... gardo mnie zaczelo boleć... spuchniete ze masakra... nigdy nie mialam tak.. leczylam sie domowymi spsobami czosnek zarlam cebule pialm no mleka z miodami i i tymi sprawami co nie... szlawia plukalam se i nic nie pomagalo.... w niedziele se pojechalam do dzyzurujacej przychodni pani mi powiedziala ze mam gardlo czerwone i spuchniete... to mi powiedziazla nowine hehehehe i ze mam brac to co biore czyli NIC bo ja za bardzo nie mogie brac czego innego bo karmie... nooio... to sie dowiedzialam hehehehe bioparoxem psikam ale srednio pomaga... w dodatku teraz jeszcze katar mnie dopadł wczoraj i kaszel.... no i niestety malutkiego nie omineło chorubsko musielismy sobie wczoraj isc do lekarza i pani badała natusia a on taki dorosly siedział hehehe skubaniec w swieta histeri na widok bratowej urzadził a ulekarza w poczekalni taaki grzeczny do kazdego rączki wyciagał hehehehe , w gabinecie siedział mi na kolanach zdjelam ino bluzke mu wiec taki byl juz duzy nie se siedzxiał rozebrany do pasa hehehe pani doktor stetoskop przykłada a on raczke jej połozył na nim i badali sie razem hehehe a potem łapał panią doktor za cycki ci faceci hehehehe.... no malutki ma czerwone gardło i katarek dostał syrop prawoslazowy i nos psikamy i odsysamy... boszeeee histeria jest jak cokolwiek do nosa przykłada,m mu.... od urodzenia tak ma... masakraaaaaaa
hehe tekst o cycach mnie powalilzdrooowka


Cytat:
Napisane przez Iwa844 Pokaż wiadomość
Ciekawe czy Lucia w realu też ma taki słowotok

A my z okazji skończonych 7 miesięcy debiutujemy z rosołkiem na wywarze mięsnym.
wszystkiego naj dla Ali z okazji 7mc


Cytat:
Napisane przez Agnus21 Pokaż wiadomość
Heej,

Moja niunia wreszcie sała się uśpić. Chyba świeża pościel nie pozwoliła jej się wycisztć



O rety, jak to dobrze, że wysłuchałaś swojej intuicji.
Moja śpi z przykryciem, ale u nas jeden pokój to jest pilnowana.



Ano tak jest jak piszesz.



Super, że wszystko jest dobrze.
Nieźle jak na nogi próbuje już stawać. Moja ciągle nie za bardzo. Tak poza tym ładnie się rozwija więc się nie przejmuję. Widze, że modra z niej dziewczyna.



190ml deserku? Nie za dużo? Niemowlę powinno jest max dziennie do 150 ml owocków, a w deserkach chyba głównie są owoce.
Widzę, że apetyt dopisuje



No w sumie z tym czytanie podczas karmienia to jest problem. Mi się udaje jak mała jest bardzo głodna i ssie, a resztę ma w nosie, albo jak przysypia przy jedzeniu.

A na czytanie czy znajduję czas to też zależy od książki. Teraz np. zaczęłam tą nową książkę Rowling "Trafny wybór" i jak na razie nie udało mi się wciągnąć.


Nad morzem świeci słońce, mam nadzieję, że u Was też.
100 lat dla imienniczki Aleńki
Szczerze to nie wiedzialam, ze tyle nie może owocow ale czemu? Bo nic sie jej nie dzieje


Cytat:
Napisane przez tamlin111 Pokaż wiadomość
Moje wspaniałe, najcudowniejsze, bystre dziecko się zaczęło obracać
Poćwiczyliśmy, wyszłam na chwilę pomieszać obiad, wracam a moje słoneczko na brzuszku leży.


Cytat:
Napisane przez afternoon Pokaż wiadomość
Wróciliśmy z zakupów. Kupiłam marynarkę, koszulę, bluzkę i torebkę dawno tak nie zaszalałam. Ale to dzięki dopingowaniu mnie przez męża, bo marudziłam, że to nie, to brzydkie, itp.

My zaczęliśmy podawanie mięska od kurczaka. Królika jeszcze nie podawałam, podobnie jak Dearlie mam jakieś opory, chyba projektuję swoją niechęć do tego typu mięsa

Lecę smażyć paluszki rybne
Poka zakupy
Cytat:
Napisane przez Dearlie Pokaż wiadomość
Dziewczyny od którego miesiaca sa pomidory dozwolone pomidory?

Za rada Iwy kupilam maly sloik z ryba, ale byly jedynie z Gerbera. Dopiero w domu zauważyłam, że w składzie jest przecier pomidorowy.




My dzisiaj próbowalismy krolika i ... nie smakowal. w sumie to sie ciesze.
Gratuluje udanych zakupów!



bosko pewnie to musialo wygladac trening czyni mistrza, wiec pewnie juz niedlugo Ala bedzie pieknie jesc



BRAWO klask i:
Ja dałam ten sloiczek kolo 6mc




Cytat:
Napisane przez Sojka1990 Pokaż wiadomość
Dearlie z tych samych wzgledow nie tkne krolika:p sama mialam jako dziecko takiego puchacza

Wysłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2
To tak jak ja

Ale jestem zla humor do :dupa:
__________________
Ślubowaliśmy
Aniołkowa mama 10.08.2010r., 10tc
Byłam przy Tobie od pierwszego grama...

Jagódka
angel166 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-09, 18:52   #4539
Katiaskaa
Zadomowienie
 
Avatar Katiaskaa
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 1 277
Dot.: Odp: Dot.: Odp: Zaczynamy wątek czwarty, macierzyństwo to nie żarty! Mamusie IX

Cytat:
Napisane przez angel166 Pokaż wiadomość

Ale jestem zla humor do :dupa:
Co się stało??

Antka strasznie wysypało, ma straszną wysypkę na łokciach i na pupci obstawiam indyka... jutro podam tylko marchewkę, nie wiem czy nie skończyć karmić piersią a lekarza mamy dopiero na 10 maja, Tż jutro jedzie i spróbuje przełożyć, bo telefonów nie odbierają w tej poradni
__________________
Moja miłość - Antek 16.09.2012
Katiaskaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-09, 19:04   #4540
m_moni
Zadomowienie
 
Avatar m_moni
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 1 253
Dot.: Zaczynamy wątek czwarty, macierzyństwo to nie żarty! Mamusie IX-X 2012

Cytat:
Napisane przez tamlin111 Pokaż wiadomość
Jejku dziewczyny jaka jestem dumna z Boczusia. Całe popołudnie się przekręcał, ale wrócić nie umie na plecy.
Wystarczyło dwa razy pokazać mu te ćwiczenia co wczoraj któraś tu wrzuciła. Nie pamiętam która to, ale kocham ją strasznie

Teraz będę czekała na taki widok.

Uciekam na zumbę
bardzo się cieszę

Cytat:
Napisane przez aga_ton Pokaż wiadomość
no właśnie próbuję z tej strony i wyskakują błędy, spróbuję jeszcze raz.

dzięki

ja też

a dlaczego?
z przekonania? nie jesz mięsa z królika? tak pytam z ciekawości

ja mięso królika lubię i zjadam. zwłaszcza w pasztecie
gratulacje
zrób z mojej strony dobrze Ci radzę
ja robię już kilka lat, a w tym roku dostałam już zwrot
m_moni jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-09, 19:27   #4541
maggie123
Zakorzenienie
 
Avatar maggie123
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 3 248
Dot.: Zaczynamy wątek czwarty, macierzyństwo to nie żarty! Mamusie IX-X 2012

Dziewczyny, wybaczcie, ale nie mam jak Was nadrabiać na wątku.
Myślałam, że już kolejny będzie, a tu miła niespodzianka!
Brakuje mi Was
Praca mocno angażująca.
Oczy od komputera bolą

żeby jednak nie było, że jest źle i beznadziejnie, to przynajmniej Zuzanka z chęcią zostaje z moją mamą. A na mój powrót czeka z utęsknieniem i śmieje się od progu. Psiak mój tak samo. Tylko usłyszy, że wchodzę, od razu warta przy drzwiach i wyskakuje z siebie. Miłe to, że są CI, którzy czekają
__________________
O miłości, macierzynstwie, pasji, pracy, codzienności czyli blogujemy

http://sukcespisanyszminka.com

Zapraszam
maggie123 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-04-09, 19:36   #4542
Asiuulka89
Zakorzenienie
 
Avatar Asiuulka89
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: wlkp.
Wiadomości: 4 598
Dot.: Zaczynamy wątek czwarty, macierzyństwo to nie żarty! Mamusie IX-X 2012

Cytat:
Napisane przez tamlin111 Pokaż wiadomość
Moje wspaniałe, najcudowniejsze, bystre dziecko się zaczęło obracać
Poćwiczyliśmy, wyszłam na chwilę pomieszać obiad, wracam a moje słoneczko na brzuszku leży.
no widzisz

A ja oświadczam wszem i wobec że żegnamy się z gronem bezżebnych dzisiaj jak Jasiu wył ni z niz owego to mu zajrzałam no i jest już jeden wybity a drugi lada moment
Asiuulka89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-09, 19:59   #4543
aga_ton
Wtajemniczenie
 
Avatar aga_ton
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 2 833
Dot.: Zaczynamy wątek czwarty, macierzyństwo to nie żarty! Mamusie IX-X 2012

Cytat:
Napisane przez Asiuulka89 Pokaż wiadomość
no widzisz

A ja oświadczam wszem i wobec że żegnamy się z gronem bezżebnych dzisiaj jak Jasiu wył ni z niz owego to mu zajrzałam no i jest już jeden wybity a drugi lada moment
super wieści


chyba Wam nie mówiłam, że tyję z dnia na dzień. w czasie ciąży tak mi szybko waga nie szła w górę jak teraz.
Lena tak mi daje do pieca swoim zachowaniem, że wszystkie stresy zagryzam czym popadnie cały dzień coś przeżuwam...

jak tak dalej pójdzie to niedługo będą mnie pokazywali w national geographic

Edytowane przez aga_ton
Czas edycji: 2013-04-09 o 20:01
aga_ton jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-09, 20:23   #4544
tamlin111
Zakorzenienie
 
Avatar tamlin111
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: ZWA :)
Wiadomości: 12 988
Dot.: Zaczynamy wątek czwarty, macierzyństwo to nie żarty! Mamusie IX-X 2012

Cytat:
Napisane przez Asiuulka89 Pokaż wiadomość

A ja oświadczam wszem i wobec że żegnamy się z gronem bezżebnych dzisiaj jak Jasiu wył ni z niz owego to mu zajrzałam no i jest już jeden wybity a drugi lada moment


Cytat:
Napisane przez aga_ton Pokaż wiadomość
super wieści


chyba Wam nie mówiłam, że tyję z dnia na dzień. w czasie ciąży tak mi szybko waga nie szła w górę jak teraz.
Lena tak mi daje do pieca swoim zachowaniem, że wszystkie stresy zagryzam czym popadnie cały dzień coś przeżuwam...

jak tak dalej pójdzie to niedługo będą mnie pokazywali w national geographic
Będę miała towarzyszkę
Chudzina z Ciebie, kilka kilo nie zaszkodzi.
__________________
Paulinka terrorystka
Boczuś
tamlin111 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-09, 20:23   #4545
marta1986222
Zakorzenienie
 
Avatar marta1986222
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: z naszego M.
Wiadomości: 6 436
Dot.: Zaczynamy wątek czwarty, macierzyństwo to nie żarty! Mamusie IX-X 2012

Cytat:
Napisane przez Asiuulka89 Pokaż wiadomość
no widzisz

A ja oświadczam wszem i wobec że żegnamy się z gronem bezżebnych dzisiaj jak Jasiu wył ni z niz owego to mu zajrzałam no i jest już jeden wybity a drugi lada moment
jupi

Cytat:
Napisane przez aga_ton Pokaż wiadomość
super wieści


chyba Wam nie mówiłam, że tyję z dnia na dzień. w czasie ciąży tak mi szybko waga nie szła w górę jak teraz.
Lena tak mi daje do pieca swoim zachowaniem, że wszystkie stresy zagryzam czym popadnie cały dzień coś przeżuwam...

jak tak dalej pójdzie to niedługo będą mnie pokazywali w national geographic
na pewno nie jest tak zle
__________________

Zuzia
04.09.2012
g.3.20
3020g,52cm


Hania
09.03.2016
g.20.45
3000g 53 cm










marta1986222 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-09, 20:24   #4546
Lewek
Zakorzenienie
 
Avatar Lewek
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 4 449
Dot.: Zaczynamy wątek czwarty, macierzyństwo to nie żarty! Mamusie IX-X 2012

Chyba się dziś nie witałam, dlaczego..
Cześć Laski

Cytat:
Napisane przez gda Pokaż wiadomość
Dzień dobry.

Przychodzę dziś z cudowną nowiną! Henio zaczyna pełzać!!!


Cytat:
Napisane przez tamlin111 Pokaż wiadomość
Moje wspaniałe, najcudowniejsze, bystre dziecko się zaczęło obracać
Poćwiczyliśmy, wyszłam na chwilę pomieszać obiad, wracam a moje słoneczko na brzuszku leży.
dzień dobrych nowin chyba muszę też poćwiczyć z moim skoro u Ciebie takie spektakularne efekty.

Cytat:
Napisane przez gda Pokaż wiadomość
Może pluć żółtkiem, bo ją uczula. Dzieci instynktownie wiedzą, czego nie pakować do brzuszka
To mój chyba ma w planie ograniczyć się tylko do cyca

Cytat:
Napisane przez Asiuulka89 Pokaż wiadomość
no widzisz

A ja oświadczam wszem i wobec że żegnamy się z gronem bezżebnych dzisiaj jak Jasiu wył ni z niz owego to mu zajrzałam no i jest już jeden wybity a drugi lada moment


A mi się dziś śniło, że Miśkowi w ciągu nocy wyrosło mnóstwo nowych zębów, wszystkie po jednej stronie szczęki, jedne większe drugie mniejsze

A w ogóle to marud nam minął i to wcale zęby nie były, bo nic nie wylazło. Chyba po prostu odreagowywał święta coś mi się zdaje.

Edytowane przez Lewek
Czas edycji: 2013-04-09 o 20:31
Lewek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-09, 20:42   #4547
kasiam187
Wtajemniczenie
 
Avatar kasiam187
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 714
GG do kasiam187 Wyślij wiadomość przez MSN do kasiam187 Send a message via Skype™ to kasiam187
Dot.: Zaczynamy wątek czwarty, macierzyństwo to nie żarty! Mamusie IX-X 2012

Cytat:
Napisane przez Sojka1990 Pokaż wiadomość
Kasiam pytalam mamy-ja nie bralam kompletnie nic do buzi za niemowlaka. Jak bylam starsza tez nie lubilam rak brudzic wiec zabawy w piaskownicy wygladaly tak ja siedzialam obok a mama mi babki z piasku robila wiec sie nie martw, bo chyba nie jestem mniej rozwinieta niz dzieci ktore pchaja do buzi wszystko

Wysłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2
o widzisz tz sie śmieje ze damulka rośnie. dzieki

Cytat:
Napisane przez weronika_91 Pokaż wiadomość


Wszystkiego najlepszego dla Majki z okazji imienin oraz dla Alicji z okazji 7 miesięcy

Jaśko znów ma poliki całe czerwone, szorstkie :/ to sprawa albo ziemniaka albo jabłuszka

Moje dziecię dziś doczołgało się do szafki i oczywiście ją otworzył bo jakby inaczej uwielbiam patrzeć jak się przemieszcza częściowo czołgając się częściowo raczkując pięknie sobie już radzi samochodzik mu puszczam o an za nim

obstawiam ziemniaka. nam alergolog powiedziała ze najbardziej uczula pietruszka, potem marchewka, seler i ziemniak.

Cytat:
Napisane przez angel166 Pokaż wiadomość

Szczerze to nie wiedzialam, ze tyle nie może owocow ale czemu? Bo nic sie jej nie dzieje

według tych wytycznych to max 150g owocu lub soku. chyba dlatego ze to jednak słodkie i żeby nie przesadzić z węglowodanami

Cytat:
Napisane przez Katiaskaa Pokaż wiadomość
Co się stało??

Antka strasznie wysypało, ma straszną wysypkę na łokciach i na pupci obstawiam indyka... jutro podam tylko marchewkę, nie wiem czy nie skończyć karmić piersią a lekarza mamy dopiero na 10 maja, Tż jutro jedzie i spróbuje przełożyć, bo telefonów nie odbierają w tej poradni
ojeoju u nas chyba tez indyk uczula, bo dostala krostki nawet na nosku

Cytat:
Napisane przez Asiuulka89 Pokaż wiadomość
no widzisz

A ja oświadczam wszem i wobec że żegnamy się z gronem bezżebnych dzisiaj jak Jasiu wył ni z niz owego to mu zajrzałam no i jest już jeden wybity a drugi lada moment
__________________
Giulia 21.09.2012

kasiam187 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-09, 20:57   #4548
weronika_91
Zakorzenienie
 
Avatar weronika_91
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: wlkp
Wiadomości: 3 464
Dot.: Zaczynamy wątek czwarty, macierzyństwo to nie żarty! Mamusie IX-X 2012

dla Jasia za ząbek
__________________
Jaśko
weronika_91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-09, 21:02   #4549
kraven
Zakorzenienie
 
Avatar kraven
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Z naszego mieszkanka
Wiadomości: 4 833
Dot.: Zaczynamy wątek czwarty, macierzyństwo to nie żarty! Mamusie IX-X 2012

Cześc. My cały dzień w rozjazdach. Odwiedziliśmy moją koleżanke, byliśmy na obiedzie w meksykanskiej knajpce a po południu wizyta u mojej siosty

Gratuluje Matiemu i Heniowi nowych mobilnych umiejętności

Dla Jasiulka gratulacje za ząbki

U nas chyba była wysypka po dziadkowej brodzie, bo dzisiaj dałam troche więcej tego kurczaczka i nie ma wysypki, a dzidzio ogolił się tak, że na łyżwach możnaby jeździć

Jasiu dostał dzisiaj taką maskotkę http://allegro.pl/playgro-zawieszka-...148529967.html
Nie wiem na jakiej zasadzie to działa, ale przy każdym ruchu w środku jakaś kulka się w środku przetacza po tarce i wydaje odgłos ryku lwa. Nie ma dziecka cały dzień
__________________
Bo szczęście jest tam, gdzie jesteś Ty...

Jestem żonką

Dwa szczęścia:
Jaś - 08.11.2012
Hania - 06.11.2015
kraven jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-04-09, 21:15   #4550
niegrzeczna88
Wtajemniczenie
 
Avatar niegrzeczna88
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 2 379
Dot.: Zaczynamy wątek czwarty, macierzyństwo to nie żarty! Mamusie IX-X 2012

Witam się wieczorowo
Padnięta jestem dziś.W pracy dziś dostałam po dupie. Ludzi co nie miara i wszyscy wszystko by chcieli naraz

Właśnie z mamą oglądam na tvn style jakiś program o porodach, mam wrażenie że rodziłam Igulkę niedawno a tu już prawie 7 miesięcy.
Cytat:
Napisane przez Asiuulka89 Pokaż wiadomość
no widzisz

A ja oświadczam wszem i wobec że żegnamy się z gronem bezżebnych dzisiaj jak Jasiu wył ni z niz owego to mu zajrzałam no i jest już jeden wybity a drugi lada moment
wow , brawo dla Jasia za ząbek!

Cytat:
Napisane przez tamlin111 Pokaż wiadomość
Moje wspaniałe, najcudowniejsze, bystre dziecko się zaczęło obracać
Poćwiczyliśmy, wyszłam na chwilę pomieszać obiad, wracam a moje słoneczko na brzuszku leży.
pięknie, brawo dla Matiego
Cytat:
Napisane przez afternoon Pokaż wiadomość
Wróciliśmy z zakupów. Kupiłam marynarkę, koszulę, bluzkę i torebkę dawno tak nie zaszalałam. Ale to dzięki dopingowaniu mnie przez męża, bo marudziłam, że to nie, to brzydkie, itp.
zazdroszczę ja to już od dawna nic nie potrafię sobię kupić


lecę do wyrka zaraz, jutro na przymiarkę sukni
__________________
prawko zdane 29.09.2010 --> jestem kierowca!

IGA

Maja

niegrzeczna88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-09, 21:44   #4551
Dearlie
Zakorzenienie
 
Avatar Dearlie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 3 206
Dot.: Zaczynamy wątek czwarty, macierzyństwo to nie żarty! Mamusie IX-X 2012

Dziewczyny zanim nadrobię, to proszę Was o opinię!

Antka paskudnie wysypało na całej klatce piersiowej. Wczoraj miał pojedyncze krostki, ale myślałam, że to od śliny, bo coś podobnego miał na szyjce. Mam kilka potencjanych winowajców.

Po pierwsze królik, który dzisiaj debiutował (wczoraj były pojedyncze krostki, a dzisiaj wielki, czerwony plac pokryty drobnymi krostami). Drugi podejrzany to któryś ze składników słoiczka Bobovity - indyk z cukinią, który jedliśmy wczoraj i przedwczoraj. Tutaj wprowadzałam cukinię tym daniem, ale teraz patrzę na skład, że tam króluje kukurydza, którą wcześniej jadł, ale raczej gdzieś tam zawsze była na ostatnich pozycjach w składzie, a wyczytałam w "Pierwszym roku życia dziecka", że kukurydza i pochodne uczulają równie często jak pszenica. A czwarty podejrzany... gluten, który wprowadzamy już 1,5 tygodnia. Może wyjść po takim czasie?

Co byście obstawiały?

---------- Dopisano o 22:44 ---------- Poprzedni post napisano o 22:34 ----------

Cytat:
Napisane przez angel166 Pokaż wiadomość

Ja dałam ten sloiczek kolo 6mc

Ale jestem zla humor do :dupa:
Dziękuję. Co się dzieje?

Cytat:
Napisane przez Katiaskaa Pokaż wiadomość
Antka strasznie wysypało, ma straszną wysypkę na łokciach i na pupci obstawiam indyka... jutro podam tylko marchewkę, nie wiem czy nie skończyć karmić piersią a lekarza mamy dopiero na 10 maja, Tż jutro jedzie i spróbuje przełożyć, bo telefonów nie odbierają w tej poradni
Kurcze coś pechowy dzień z tymi wysypkami dla Antów dzisiaj. Może u nas też jednak indyk? Z tym, że wcześniej jadł z dynią z Hippa i nic się nie działo.

Cytat:
Napisane przez Asiuulka89 Pokaż wiadomość
no widzisz

A ja oświadczam wszem i wobec że żegnamy się z gronem bezżebnych dzisiaj jak Jasiu wył ni z niz owego to mu zajrzałam no i jest już jeden wybity a drugi lada moment
Brawo!!!

Cytat:
Napisane przez aga_ton Pokaż wiadomość

chyba Wam nie mówiłam, że tyję z dnia na dzień. w czasie ciąży tak mi szybko waga nie szła w górę jak teraz.
Lena tak mi daje do pieca swoim zachowaniem, że wszystkie stresy zagryzam czym popadnie cały dzień coś przeżuwam...
Oj jak ja Cię doskonale rozumiem! Mnie jeszcze gubiło to, że nie dość, że ciągle dojadałam w biegu, to jeszcze jakieś same świństwa. Dorobiłam się w ten sposób 3kg w górę. Od wczoraj próbuję walczyć z wagą, ale wydaje mi się, że chyba za dużo jem jak na dietę.

Cytat:
Napisane przez Lewek Pokaż wiadomość

A mi się dziś śniło, że Miśkowi w ciągu nocy wyrosło mnóstwo nowych zębów, wszystkie po jednej stronie szczęki, jedne większe drugie mniejsze
Ja ostatnio całą noc szukałam niekapka dla Antka i jak na złość w żadnym sklepie nie było żadnego, a ja biegałam i biegałam, aż znalazłam jakiś różowy.
__________________
ANTOŚ 28.10.2012
Dearlie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-09, 22:04   #4552
Katiaskaa
Zadomowienie
 
Avatar Katiaskaa
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 1 277
Dot.: Zaczynamy wątek czwarty, macierzyństwo to nie żarty! Mamusie IX-X 2012

Cytat:
Napisane przez Dearlie Pokaż wiadomość
Dziewczyny zanim nadrobię, to proszę Was o opinię!

Antka paskudnie wysypało na całej klatce piersiowej. Wczoraj miał pojedyncze krostki, ale myślałam, że to od śliny, bo coś podobnego miał na szyjce. Mam kilka potencjanych winowajców.

Po pierwsze królik, który dzisiaj debiutował (wczoraj były pojedyncze krostki, a dzisiaj wielki, czerwony plac pokryty drobnymi krostami). Drugi podejrzany to któryś ze składników słoiczka Bobovity - indyk z cukinią, który jedliśmy wczoraj i przedwczoraj. Tutaj wprowadzałam cukinię tym daniem, ale teraz patrzę na skład, że tam króluje kukurydza, którą wcześniej jadł, ale raczej gdzieś tam zawsze była na ostatnich pozycjach w składzie, a wyczytałam w "Pierwszym roku życia dziecka", że kukurydza i pochodne uczulają równie często jak pszenica. A czwarty podejrzany... gluten, który wprowadzamy już 1,5 tygodnia. Może wyjść po takim czasie?

Co byście obstawiały?

Niestety wszystko może uczulić i najgorzej, że alergia może się objawić po pewnym okresie. Ja bym na Twoim miejscu odstawiła chwilowo gluten i właśnie mięsko, czy królika, czy indyka. Czyli skupiła się na pewnych produktach, jak przejdzie, możesz stopniowo je wprowadzać.

za ząbki dla Jasia
__________________
Moja miłość - Antek 16.09.2012
Katiaskaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-09, 22:18   #4553
m_moni
Zadomowienie
 
Avatar m_moni
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 1 253
Dot.: Zaczynamy wątek czwarty, macierzyństwo to nie żarty! Mamusie IX-X 2012

I DZIĘKUJEMY ZA ŻYCZENIA
m_moni jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-10, 05:50   #4554
Asiuulka89
Zakorzenienie
 
Avatar Asiuulka89
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: wlkp.
Wiadomości: 4 598
Zaczynamy wątek czwarty, macierzyństwo to nie żarty! Mamusie IX-X 2012

Dzień dobry

Dzisiaj wyjątkowo muszę zostać większość czasu w domu bo przychodzi komandor montować szafę... Będzie wiercenia pukanie i zuza wiem ze sie tego boi. Ciekawe jak Jasiu

Wogole dobrze ze zlot przełożony bo moja kawiarnia ma dosyć duże problemy technicznie i wszystko mi sie przesunęło o tydzień

Poza tym u nas pada śnieg a miała być wiosna!!!
Asiuulka89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-10, 06:48   #4555
afternoon
Rozeznanie
 
Avatar afternoon
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 634
Dot.: Zaczynamy wątek czwarty, macierzyństwo to nie żarty! Mamusie IX-X 2012

Dzień dobry

U nas pada deszcz i ciemno jak w dupie przestałąm wierzyć w to, ż ebędzie wiosna w tym roku

A moje dziecko popsuło się - od wczoraj odkąd otworzy oczy, tj. zwykle od 5.30 słyszę tylko yyyy, eeeee, meeeeeee, generalnie jeszcze się taki nie urodził co by mu dogodził: leżeć nie, na ręce nie, w foteliku nie, spać - w żadnym wypadku zęby?
Poza tym jak przewróci się na brzuch i pobawi w takiej pozycji to zaczyna się wkur...ć, gdyż niestety nie potrafi obrócić się na plecy ponownie manifestuje to takim wyciem, że głowę rozsadza od środka.

Możliwe, żeby po żółtku były rzadsze kupy? Zaobserwowałam, że zawsze po jaju ( czyli co 2 dzień) zdarza się rażąco żółta, rzadka kupa. Myślicie, że to objaw nietolerancji? Odstawiać?

Miłego dnia dla Was
afternoon jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-10, 07:00   #4556
angel166
Zakorzenienie
 
Avatar angel166
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 3 954
Odp: Zaczynamy wątek czwarty, macierzyństwo to nie żarty! Mamusie IX-X 2012

Dzien dobry dzisiaj luksus pospaliśmy do 7 i teraz blablamy w łóżku nad uchem śpiącego taty

---------- Dopisano o 08:00 ---------- Poprzedni post napisano o 07:49 ----------

Dearlie kurcze to wszystko moze być. Ciężko przy takiej ilości nowych produktów wychwycic winowajce. Tak jak ja winowajcy kozich babkow nie znam do dziś no ale są juz rzadziej. Ja bym na miesko stawiała z ta wysypka
Cytat:
Napisane przez Katiaskaa Pokaż wiadomość
Co się stało??

Antka strasznie wysypało, ma straszną wysypkę na łokciach i na pupci obstawiam indyka... jutro podam tylko marchewkę, nie wiem czy nie skończyć karmić piersią a lekarza mamy dopiero na 10 maja, Tż jutro jedzie i spróbuje przełożyć, bo telefonów nie odbierają w tej poradni
A z m sie poklocilam
Do do wysypki to może faktycznie ten indyk
Cytat:
Napisane przez maggie123 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, wybaczcie, ale nie mam jak Was nadrabiać na wątku.
Myślałam, że już kolejny będzie, a tu miła niespodzianka!
Brakuje mi Was
Praca mocno angażująca.
Oczy od komputera bolą

żeby jednak nie było, że jest źle i beznadziejnie, to przynajmniej Zuzanka z chęcią zostaje z moją mamą. A na mój powrót czeka z utęsknieniem i śmieje się od progu. Psiak mój tak samo. Tylko usłyszy, że wchodzę, od razu warta przy drzwiach i wyskakuje z siebie. Miłe to, że są CI, którzy czekają
Oj słodki to musi być widok po powrocie dp domu
Cytat:
Napisane przez Asiuulka89 Pokaż wiadomość
no widzisz

A ja oświadczam wszem i wobec że żegnamy się z gronem bezżebnych dzisiaj jak Jasiu wył ni z niz owego to mu zajrzałam no i jest już jeden wybity a drugi lada moment
gratulujemy zabka!
Cytat:
Napisane przez aga_ton Pokaż wiadomość
super wieści


chyba Wam nie mówiłam, że tyję z dnia na dzień. w czasie ciąży tak mi szybko waga nie szła w górę jak teraz.
Lena tak mi daje do pieca swoim zachowaniem, że wszystkie stresy zagryzam czym popadnie cały dzień coś przeżuwam...

jak tak dalej pójdzie to niedługo będą mnie pokazywali w national geographic
na pewno nie jest tak źle


Cytat:
Napisane przez kraven Pokaż wiadomość
Cześc. My cały dzień w rozjazdach. Odwiedziliśmy moją koleżanke, byliśmy na obiedzie w meksykanskiej knajpce a po południu wizyta u mojej siosty

Gratuluje Matiemu i Heniowi nowych mobilnych umiejętności

Dla Jasiulka gratulacje za ząbki

U nas chyba była wysypka po dziadkowej brodzie, bo dzisiaj dałam troche więcej tego kurczaczka i nie ma wysypki, a dzidzio ogolił się tak, że na łyżwach możnaby jeździć

Jasiu dostał dzisiaj taką maskotkę http://allegro.pl/playgro-zawieszka-...148529967.html
Nie wiem na jakiej zasadzie to działa, ale przy każdym ruchu w środku jakaś kulka się w środku przetacza po tarce i wydaje odgłos ryku lwa. Nie ma dziecka cały dzień
Fajna ta zawieszka ale cena
__________________
Ślubowaliśmy
Aniołkowa mama 10.08.2010r., 10tc
Byłam przy Tobie od pierwszego grama...

Jagódka
angel166 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-10, 07:04   #4557
angel166
Zakorzenienie
 
Avatar angel166
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 3 954
Odp: Dot.: Zaczynamy wątek czwarty, macierzyństwo to nie żarty! Mamusie IX-X 2012

Cytat:
Napisane przez afternoon Pokaż wiadomość
Dzień dobry

U nas pada deszcz i ciemno jak w dupie przestałąm wierzyć w to, ż ebędzie wiosna w tym roku

A moje dziecko popsuło się - od wczoraj odkąd otworzy oczy, tj. zwykle od 5.30 słyszę tylko yyyy, eeeee, meeeeeee, generalnie jeszcze się taki nie urodził co by mu dogodził: leżeć nie, na ręce nie, w foteliku nie, spać - w żadnym wypadku zęby?
Poza tym jak przewróci się na brzuch i pobawi w takiej pozycji to zaczyna się wkur...ć, gdyż niestety nie potrafi obrócić się na plecy ponownie manifestuje to takim wyciem, że głowę rozsadza od środka.

Możliwe, żeby po żółtku były rzadsze kupy? Zaobserwowałam, że zawsze po jaju ( czyli co 2 dzień) zdarza się rażąco żółta, rzadka kupa. Myślicie, że to objaw nietolerancji? Odstawiać?

Miłego dnia dla Was
Może zeby albo skok u nas tez po jaju rzadsza kupa ale sluzowata czy tylko rzadka?bo kiedyś dziewczyny pisały ze jak jest sluz to objaw alergii.

A u nas pogoda w miarę. Niebo pochmurbe ale co jakiś czas promyki slonca sie przebijaja Ma być u afternoon 10st to u nas o jeden, dwa mniej powinno być Oby nie padało bo dziś chce n spacer dłuższy wyjechać w spacerowce,bo wczoraj tyle co z auta ja jechaliśmy i jak juz pisałam nie nawidze jej! Ukrasc muszę inna
__________________
Ślubowaliśmy
Aniołkowa mama 10.08.2010r., 10tc
Byłam przy Tobie od pierwszego grama...

Jagódka
angel166 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-10, 07:09   #4558
angel166
Zakorzenienie
 
Avatar angel166
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 3 954
Odp: Zaczynamy wątek czwarty, macierzyństwo to nie żarty! Mamusie IX-X 2012

No i debiut fotelika tez za nami
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg uploadfromtaptalk1365574138663.jpg (60,4 KB, 46 załadowań)
__________________
Ślubowaliśmy
Aniołkowa mama 10.08.2010r., 10tc
Byłam przy Tobie od pierwszego grama...

Jagódka
angel166 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-10, 07:12   #4559
angel166
Zakorzenienie
 
Avatar angel166
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 3 954
Odp: Zaczynamy wątek czwarty, macierzyństwo to nie żarty! Mamusie IX-X 2012

Q i pytanie mam jak ubieracie maluszki przy temp +10st?

---------- Dopisano o 08:12 ---------- Poprzedni post napisano o 08:11 ----------

Zakładacie im rękawiczki?
__________________
Ślubowaliśmy
Aniołkowa mama 10.08.2010r., 10tc
Byłam przy Tobie od pierwszego grama...

Jagódka
angel166 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-10, 07:25   #4560
Asiuulka89
Zakorzenienie
 
Avatar Asiuulka89
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: wlkp.
Wiadomości: 4 598
Dot.: Odp: Zaczynamy wątek czwarty, macierzyństwo to nie żarty! Mamusie IX-X 2012

Cytat:
Napisane przez angel166 Pokaż wiadomość
Q i pytanie mam jak ubieracie maluszki przy temp +10st?

---------- Dopisano o 08:12 ---------- Poprzedni post napisano o 08:11 ----------

Zakładacie im rękawiczki?
Jak jest słoneczko to tylko kurtka z plarkiem wiosenna i nóżki przykrytre kocykiem
Asiuulka89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:47.