Zaczynamy wątek piąty, brzdące froterują kąty! Mamusie IX - X 2012r. - Strona 9 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-04-20, 05:51   #241
lukrecja_25
Wtajemniczenie
 
Avatar lukrecja_25
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 2 053
Dot.: Zaczynamy wątek piąty, brzdące froterują kąty! Mamusie IX - X 2012r.

Haj!
Cytat:
Napisane przez aga_ton Pokaż wiadomość
Lucia, spacerówka wydaje się niezła

ja jutro jadę po swoją

i co, kupiłaś piankowe puzzle?
aa nieee, nie kupiełam jakosik wybrać sie nie mogiee nooo ... ale kupie kupie hehehe
__________________
Nataniel '

bloguję
http://mamsmaczek.blogspot.com/
lukrecja_25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-20, 06:43   #242
Baobabek
Zakorzenienie
 
Avatar Baobabek
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 5 576
GG do Baobabek Send a message via Skype™ to Baobabek
Dot.: Zaczynamy wątek piąty, brzdące froterują kąty! Mamusie IX - X 2012r.

Cytat:
Napisane przez lourose Pokaż wiadomość
Cześć

Jeszcze nie ma 21 a ja już marzę o łóżku. W zasadzie marzę o nim od rana bo Zosia miała gorszą noc. W pracy - dużo pracy, zaczyna się nerwówka. Staram się wszystko ogarnąć - wieczorem szykuję ubrania dla siebie, ubrania dla dziecka (na ciepło i na zimno), obiad dla siebie i tżta do pracy, obiad dla Zosi, rozpisuję wszystko na lodówce, staram się nie zapominać o pierdołach...

Podajemy małej żółtko od 3 dni, gluten dopiero za tydzień.
Mam podły humor
Dodatkowo zaczyna mnie boleć kręgosłup od wiecznego siedzenia na 4 literach, w aucie i w pracy. Staram się wyjść na chociażby krótki spacer wieczorem z Z.

Lence i Heniowi dużo zdrówka gratuluję wszystkich umiejętności dzieciaczkom
ja Isi przestałam podawać żółtko jakiś czas temu, dawałam jej łącznie może z 5 razy do obiadku i za każdym razem mi wymiotowała po zjedzeniu stiwerdziłam, ze to od żółtka i nie podaję jej - więcej nie zwymiotowała może spróbuję znowu

Cytat:
Napisane przez aga_ton Pokaż wiadomość
dobrze, że piszesz, bo już myślałam że spacerówka do kitu



wirusówka
u nas też czerwone gardło i temperatura w normie, apetyt wilczy jak zawsze
do tego zapchany nos, nic katarkiem nie da się odciągnąć, wszystko siedzi wewnątrz.

Lena od poniedziałku zaczęła głośno przełykać ale myślałam, że to od nadmiaru śliny w buzi. a to podobno połykała wydzielinę, która spływała. trochę pokasływała ale też winę zwalałam na co innego.

ostatnio Lenę trzymało ok 3 tygodni, dopiero silniejsze leki podziałały.

dziś chyba będzie ciężka noc bo już 5 raz lecę bo mała budzi się z płaczem. aż się boję, bo pamiętam pierwsze noce po podaniu leku jak zaczęło wszystko spływać i były kłopoty z oddychaniem. pół nocy trzymałam ją na kolanach by główkę miała wyżej. jak kichnęła to aż bańki z nosa szły

modlę się, by teraz przeszła to lżej



oj, biedna Mela



jadę po tę, którą polecałaś
ale muszę się jeszcze nią przejechać na miejscu.



póki co nic nie wyskakuje. może tak zostanie
poprzednio odstawiłam gluten na prawie miesiąc, spróbuj jeszcze trochę poczekać.
oby szybko choróbsko przeszło
mhm, po ten wózeczek polecam, polecam mój jeszcze w szafie leży i czeka na przejście, póki co jeździmy w spacerówce kubełkowej od gondoli, bo chcę ją jeszcze widzieć, ale myślę, ze na wakacje już ją przełożę ważne, ze jest kupiony heheheh

Cytat:
Napisane przez lukrecja_25 Pokaż wiadomość
no i co?? I dupa bierz go... wózek znalazłam zakochałam sie i kuwa spełnia wszystkie me wymagania ino cenowego wymogu niet.... cena jego jezd 799 zł.. ale chrzciny sa w niedziele za tydzien i licze na to ze moze uzbieramy tyle mam nadzieje ze tesciowa sie rzuci na wózek i mój brat z zina chcieli kupic mi wózek na chrzciny ale sie nie zgodzilam ale pozwolilam na kawalek wózka dac kase wiec moze damy rade.,... a wózek taki http://allegro.pl/nico-2013-bebetto-...153668578.html
fajny

Isia mi sie budzi co noc i poprostu spać jej sie nie chce bierzemy ją do nas i ona gada, mruczy, a my śpimy...do czasu,aż zacznie popłakiwać, to ją na zmianę uciszamy coby Kubusia nie obudziłai tak od kilku dni co noc wreszcie po 4ej dopada ją głód, wypija mleko i śpi do 7-8ej a ja przed 6 muszę wstawać

Po pięknej pogodzie nadeszły chmurzyska Tak myślę, czy jutro do kielc nie jechać do galerii, dawno małej nic nie kupowałam, chciałam jakieś buciki do wózka, bo ma tylko jedne trampki, jakąś sukieneczkę, getry tylko nie ma kto mi z dziećmi zostać, Kubusia to do teściów bym dała, ale z małą nie zostaną
__________________
K & I

Baobabek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-20, 07:43   #243
kraven
Zakorzenienie
 
Avatar kraven
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Z naszego mieszkanka
Wiadomości: 4 833
Dot.: Zaczynamy wątek piąty, brzdące froterują kąty! Mamusie IX - X 2012r.

Cześć. A u nas póki co świeci słonko. Jasiu szaleje na macie z piłeczka a ja nadrabiam wątek.

Dużo zdrówka dla wszystkich chorych dzieciątek

Lucia super ta spacerówka

U mnie Jasiu też się ostatnio budzi w nocy z płaczem, ale okazało się, że dziecko mi się rozjadło i jest po prostu głodny.
__________________
Bo szczęście jest tam, gdzie jesteś Ty...

Jestem żonką

Dwa szczęścia:
Jaś - 08.11.2012
Hania - 06.11.2015
kraven jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-20, 07:53   #244
lukrecja_25
Wtajemniczenie
 
Avatar lukrecja_25
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 2 053
Dot.: Zaczynamy wątek piąty, brzdące froterują kąty! Mamusie IX - X 2012r.

Cytat:
Napisane przez Baobabek Pokaż wiadomość
ja Isi przestałam podawać żółtko jakiś czas temu, dawałam jej łącznie może z 5 razy do obiadku i za każdym razem mi wymiotowała po zjedzeniu stiwerdziłam, ze to od żółtka i nie podaję jej - więcej nie zwymiotowała może spróbuję znowu

oby szybko choróbsko przeszło
mhm, po ten wózeczek polecam, polecam mój jeszcze w szafie leży i czeka na przejście, póki co jeździmy w spacerówce kubełkowej od gondoli, bo chcę ją jeszcze widzieć, ale myślę, ze na wakacje już ją przełożę ważne, ze jest kupiony heheheh


fajny

Isia mi sie budzi co noc i poprostu spać jej sie nie chce bierzemy ją do nas i ona gada, mruczy, a my śpimy...do czasu,aż zacznie popłakiwać, to ją na zmianę uciszamy coby Kubusia nie obudziłai tak od kilku dni co noc wreszcie po 4ej dopada ją głód, wypija mleko i śpi do 7-8ej a ja przed 6 muszę wstawać

Po pięknej pogodzie nadeszły chmurzyska Tak myślę, czy jutro do kielc nie jechać do galerii, dawno małej nic nie kupowałam, chciałam jakieś buciki do wózka, bo ma tylko jedne trampki, jakąś sukieneczkę, getry tylko nie ma kto mi z dziećmi zostać, Kubusia to do teściów bym dała, ale z małą nie zostaną
oooo baobabku no popacz ty zem ja przed chwilą obadała iz ty ze świętokrzyskiego a skąd dokładnie jezdeś hmmm ja własnie z kielc no... jak bys byla w galerii korona to idź obadaj ten sklep z zabawkami co tam jezd taki mały i tam te puzzle piankowe ić powąchaj czy smierdzą bo mi kuwa nie po drodze
__________________
Nataniel '

bloguję
http://mamsmaczek.blogspot.com/
lukrecja_25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-20, 07:55   #245
afternoon
Rozeznanie
 
Avatar afternoon
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 634
Dot.: Zaczynamy wątek piąty, brzdące froterują kąty! Mamusie IX - X 2012r.

Dzień dobry

U nas noc spokojna, nie śpimy od 5.40 Byliśmy sami , bo tatuś miał nockę. Za oknem ciemno, wieje i chyba będzie deszczowo

Lucia, bardzo mi się podoba ta spacerówka, kolor super

Dziewczęta, a co sądzicie o tym wózku http://allegro.pl/baby-jogger-city-m...157269215.html ? Będe wdzięczna za wszystkie sugestie, bo jakaś taka ciemna się czuję w temacie spacerówek
afternoon jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-20, 07:57   #246
lukrecja_25
Wtajemniczenie
 
Avatar lukrecja_25
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 2 053
Dot.: Zaczynamy wątek piąty, brzdące froterują kąty! Mamusie IX - X 2012r.

A co do spacerówki to powiem wam ze paczyłam se na opinie, pół nocy przesiedzialam w necie czytając je, no i bardzo mało złych opini ma i jak jakies złe sa to na temat wkłądki dla niemowląt co sie zsuwa bardzo ale mozna ją wyjąć całkiem lub dorobic rzepy lub napy no... a co do prowadzenia go czy wygody dla dziecka nie ma zadnych negatywnych opini i dlatego mast hew go i ni ma opcji bym go nie posiadała, tego wózka no musze go miec MUSZE bo wiadomo ze sie udusze teraz tylko kulor jaki no... chyba ten niebieski na dole co jezd ... chociaz on podobno bardziej w fiolet wpada na zywo tak wszyscy pisza... no ale szary sm,utny jezd taki... ten pierwszy niebieski to jakis za niebieski mi sie wydaje... moze ten zielony ???? hmm....
__________________
Nataniel '

bloguję
http://mamsmaczek.blogspot.com/
lukrecja_25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-20, 08:00   #247
afternoon
Rozeznanie
 
Avatar afternoon
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 634
Dot.: Zaczynamy wątek piąty, brzdące froterują kąty! Mamusie IX - X 2012r.

Lucia, ja bym brała kolor 148, 208 albo 275
afternoon jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-04-20, 08:02   #248
lourose
Wtajemniczenie
 
Avatar lourose
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 2 494
Dot.: Zaczynamy wątek piąty, brzdące froterują kąty! Mamusie IX - X 2012r.

Baobabku pediatra zaleciła podawanie żółtka w ilości... uwaga, uwaga.... 1/16 przez tydzień, potem zwiększamy.

Afternoon, mnie wizualnie się podobają, ale technicznie nie doradzę ;-)

Pogoda do niczego :/
lourose jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-20, 08:04   #249
lukrecja_25
Wtajemniczenie
 
Avatar lukrecja_25
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 2 053
Dot.: Zaczynamy wątek piąty, brzdące froterują kąty! Mamusie IX - X 2012r.

Cytat:
Napisane przez afternoon Pokaż wiadomość
Dzień dobry

U nas noc spokojna, nie śpimy od 5.40 Byliśmy sami , bo tatuś miał nockę. Za oknem ciemno, wieje i chyba będzie deszczowo

Lucia, bardzo mi się podoba ta spacerówka, kolor super

Dziewczęta, a co sądzicie o tym wózku http://allegro.pl/baby-jogger-city-m...157269215.html ? Będe wdzięczna za wszystkie sugestie, bo jakaś taka ciemna się czuję w temacie spacerówek
O! Powiem ci , że na pierwsze rzucenie mym łokiem to mi sie podoba ten wózek , choć ja bym trójkołowca nie chciała( chociaz wczesniej chciałam ale jeździć tym nie umiem ) podoba mi sie duza buda ( a ja tego szukam w wózku tysz) , siedzisko wyglada na duże i ogólnie sie fajnie prezentuje ... jednak opinie o nim sa takie http://www.bangla.babyonline.pl/opin...gger-city-mini więc bym sie jednak zastanowiła lub wybrała do sklepu celem obmacania go łapami , powożenia dzidziora i takie tam. Dla mnie na minus są drogie akcesoria and brak regulacji podnózka... nie doczytałam również ( bo mi sie nie chciało) czy rozkłada sie na płasko całkiem... z pozytywów co ja szukałam widzę: ze ma fajowa budę , że jest lekki, że ma jedna raczke, że ma duże siedzisko... i to tyle a no i ładnie sie prezentuje tysz
__________________
Nataniel '

bloguję
http://mamsmaczek.blogspot.com/
lukrecja_25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-20, 08:07   #250
afternoon
Rozeznanie
 
Avatar afternoon
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 634
Dot.: Zaczynamy wątek piąty, brzdące froterują kąty! Mamusie IX - X 2012r.

Lucia, dzięki za odzew, rozkłąda się do pozycji leżącej widziałam go wczoraj na żywo i prowdzi się rewelacyjnie zaraz jeszcze trochę o nim poczytam. Wizualnie na żywo jeszcze lepiej się prezentuje, brałabym kolor black albo sand
afternoon jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-20, 08:14   #251
lukrecja_25
Wtajemniczenie
 
Avatar lukrecja_25
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 2 053
Dot.: Zaczynamy wątek piąty, brzdące froterują kąty! Mamusie IX - X 2012r.

Cytat:
Napisane przez afternoon Pokaż wiadomość
Lucia, ja bym brała kolor 148, 208 albo 275
No właśnie mi sie podoba ten 148 ale podobno ciemniejszy jest w rzeczywistości, ten granatowy tysz mi sie widzi ale czy on nie taki smutny jest? no a najbardziej ten wlasnie 275 ale on podobno bardziej fioletowy niz niebieski jest na zywo.... no i teraz nie wiem :nie wiem:... ten zielony mi sie podoba ale na lato co nie...a zima to za zielony chyba moze ten granatowy faktycznie ... nic poradze sie jeszcze mamy i ONEGO ... zobaczymy co powiedza


---------- Dopisano o 09:12 ---------- Poprzedni post napisano o 09:09 ----------

oooo no to widzisz skoro go macałaś i naocznie widziałas i podoba ci sie i jeździ ci sie nim fajnie to co to bym brała co nie? ewentualnie bym jeszcze namówiła sprzedawce by pozwolił mi go na jraweznikach przetestowac no bo pisza ze kiepsko sie podbija... no...

---------- Dopisano o 09:14 ---------- Poprzedni post napisano o 09:12 ----------

Ja bym brała SAND kolor bo jakos tak unikam tych czarnych chociaz podobaja mi się... ale wyobrazam sobie jak sie nagrzewaja no bo czarny jednak przyciaga słonko co nie... wiec w upalne lato moze byc dzidziusiowi goraco.. tak sobie myslę JA
__________________
Nataniel '

bloguję
http://mamsmaczek.blogspot.com/
lukrecja_25 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-04-20, 08:17   #252
tamlin111
Zakorzenienie
 
Avatar tamlin111
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: ZWA :)
Wiadomości: 12 988
Dot.: Zaczynamy wątek piąty, brzdące froterują kąty! Mamusie IX - X 2012r.

Dobry.
Cytat:
Napisane przez afternoon Pokaż wiadomość
Dziewczęta, a co sądzicie o tym wózku http://allegro.pl/baby-jogger-city-m...157269215.html ? Będe wdzięczna za wszystkie sugestie, bo jakaś taka ciemna się czuję w temacie spacerówek
Mi się trzykołowe nie podobają, więc u mnie odpada.

Cytat:
Napisane przez lourose Pokaż wiadomość
Baobabku pediatra zaleciła podawanie żółtka w ilości... uwaga, uwaga.... 1/16 przez tydzień, potem zwiększamy.
A nie mówiła jak to odmierzyć przy kruszącym się żółtku
Co do spacerówek, to my pewnie zostawimy od naszej gondoli, bo świetna jest, ale kupimy jakąś tanią parasolkę na wyjazdy, co by malutko miejsca w bagażniku zajmowała.
__________________
Paulinka terrorystka
Boczuś
tamlin111 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-20, 08:22   #253
lukrecja_25
Wtajemniczenie
 
Avatar lukrecja_25
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 2 053
Dot.: Zaczynamy wątek piąty, brzdące froterują kąty! Mamusie IX - X 2012r.

apropo żółtka, to seryjnie powiem wam ze zapytałam mame kiedys jak sie dodaje zółtko... po tym jak któras z was pisała ze ja mama czy tesciowa opitoliła ze daje zółtko na twardo... no i moja mama powiedziała ze jak to jak? Normalnie, do goracej zupki sie wbija żółtko i miesza a potem zagotowuje zupke... i ze w zyciu by jej do głowy nie przyszło podać żółtka ugotowanego na twardo bo ciezkostrawne jest bardzo... no wiec ja tak robie, mały toleruje moze tez jednak tak spróbujcie podać? ja w bijam do szklanki i rozbełtuje, potem połowe tego daje do zupy
__________________
Nataniel '

bloguję
http://mamsmaczek.blogspot.com/
lukrecja_25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-20, 08:40   #254
marta1986222
Zakorzenienie
 
Avatar marta1986222
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: z naszego M.
Wiadomości: 6 436
Dot.: Zaczynamy wątek piąty, brzdące froterują kąty! Mamusie IX - X 2012r.

Dzień Dobry


Pogoda dzisiaj u nas brzydka i tylko 10 stopni


Jakoś mi smutno bo nie umiem ostatnio wbić się w wątek
__________________

Zuzia
04.09.2012
g.3.20
3020g,52cm


Hania
09.03.2016
g.20.45
3000g 53 cm










marta1986222 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-20, 08:41   #255
gda
Zakorzenienie
 
Avatar gda
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 3 498
Dot.: Odp: Dot.: Zaczynamy wątek piąty, brzdące froterują kąty! Mamusie IX - X 2012r.

Cytat:
Napisane przez lourose Pokaż wiadomość
Cześć

Jeszcze nie ma 21 a ja już marzę o łóżku. W zasadzie marzę o nim od rana bo Zosia miała gorszą noc. W pracy - dużo pracy, zaczyna się nerwówka. Staram się wszystko ogarnąć - wieczorem szykuję ubrania dla siebie, ubrania dla dziecka (na ciepło i na zimno), obiad dla siebie i tżta do pracy, obiad dla Zosi, rozpisuję wszystko na lodówce, staram się nie zapominać o pierdołach...

Podajemy małej żółtko od 3 dni, gluten dopiero za tydzień.
Mam podły humor
Dodatkowo zaczyna mnie boleć kręgosłup od wiecznego siedzenia na 4 literach, w aucie i w pracy. Staram się wyjść na chociażby krótki spacer wieczorem z Z.

Lence i Heniowi dużo zdrówka gratuluję wszystkich umiejętności dzieciaczkom
Nie gniewaj się na mnie, ale czemu Ty jeszcze musisz mężowi obiad do pracy ogarniać?! Mało masz zajęć??? Praca, dziecko i jeszcze jemu żarcie...

Cytat:
Napisane przez aga_ton Pokaż wiadomość
wirusówka
u nas też czerwone gardło i temperatura w normie, apetyt wilczy jak zawsze
do tego zapchany nos, nic katarkiem nie da się odciągnąć, wszystko siedzi wewnątrz.

Lena od poniedziałku zaczęła głośno przełykać ale myślałam, że to od nadmiaru śliny w buzi. a to podobno połykała wydzielinę, która spływała. trochę pokasływała ale też winę zwalałam na co innego.

ostatnio Lenę trzymało ok 3 tygodni, dopiero silniejsze leki podziałały.

dziś chyba będzie ciężka noc bo już 5 raz lecę bo mała budzi się z płaczem. aż się boję, bo pamiętam pierwsze noce po podaniu leku jak zaczęło wszystko spływać i były kłopoty z oddychaniem. pół nocy trzymałam ją na kolanach by główkę miała wyżej. jak kichnęła to aż bańki z nosa szły
Jeśli ma taki katar, to kup Nasivin Soft i psikaj jej 3 razy dziennie po jednej kropli do nosa. Przez 3 dni. Ja przy największym kataru używałam i to była wielka ulga dla Henia i dzięki temu spał lepiej w nocy.
gda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-20, 08:52   #256
lukrecja_25
Wtajemniczenie
 
Avatar lukrecja_25
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 2 053
Dot.: Zaczynamy wątek piąty, brzdące froterują kąty! Mamusie IX - X 2012r.

Cytat:
Napisane przez marta1986222 Pokaż wiadomość
Dzień Dobry


Pogoda dzisiaj u nas brzydka i tylko 10 stopni


Jakoś mi smutno bo nie umiem ostatnio wbić się w wątek
eee nie drrrrramatyzuj ja tam jakos nimom problemy by sie wbic co to za problem nie masz czasu doczytac to czytasz ostatnie 3 strony ( ja tak robie) cytujesz co chcesz albo nie cytujesz nic i piszesz cosik na temat ostatnio poruszony hehehe i juz jezdes wbta jejeje dasz rade kochana !! WIERZE W CIE!!!!


---------- Dopisano o 09:52 ---------- Poprzedni post napisano o 09:49 ----------

Boszeeee... nie mogie paczeć na ą Mołek z DDTVN... co raz mizerniej wyglada wory ma pod oczami wieksze nz chlopwiadomo gdzie... dzidek jej daje popalic chyba. i tak si glupio usmiecha... i strasznie ja ubieraja boszeee... wary se zrobila czy co?? albo tak wychudla ze ino wary jej zistaly i teraz sie na pierwszy plan wysunely hehe
__________________
Nataniel '

bloguję
http://mamsmaczek.blogspot.com/
lukrecja_25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-20, 08:54   #257
afternoon
Rozeznanie
 
Avatar afternoon
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 634
Dot.: Zaczynamy wątek piąty, brzdące froterują kąty! Mamusie IX - X 2012r.

Marta, mnie się też wiecznie wydaje,że nie potrafię się wbić, ale jakoś specjalnie się tym nie martwię są lepsze i gorsze okresy, poza tym mamy klub u nas pogoda identyczna, ale od jutra znowu fajnie i w nadchodzącym tygodniu nawet do 27 st.
afternoon jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-20, 08:55   #258
Baobabek
Zakorzenienie
 
Avatar Baobabek
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 5 576
GG do Baobabek Send a message via Skype™ to Baobabek
Dot.: Zaczynamy wątek piąty, brzdące froterują kąty! Mamusie IX - X 2012r.

Cytat:
Napisane przez lukrecja_25 Pokaż wiadomość
oooo baobabku no popacz ty zem ja przed chwilą obadała iz ty ze świętokrzyskiego a skąd dokładnie jezdeś hmmm ja własnie z kielc no... jak bys byla w galerii korona to idź obadaj ten sklep z zabawkami co tam jezd taki mały i tam te puzzle piankowe ić powąchaj czy smierdzą bo mi kuwa nie po drodze
no wiem, ze Ty z kielc jam z buska w koronie jeszcze nie byłam, zawsze do echo jeżdżę, może czas i do korony sie wybrać
Cytat:
Napisane przez afternoon Pokaż wiadomość
Dzień dobry

U nas noc spokojna, nie śpimy od 5.40 Byliśmy sami , bo tatuś miał nockę. Za oknem ciemno, wieje i chyba będzie deszczowo

Lucia, bardzo mi się podoba ta spacerówka, kolor super

Dziewczęta, a co sądzicie o tym wózku http://allegro.pl/baby-jogger-city-m...157269215.html ? Będe wdzięczna za wszystkie sugestie, bo jakaś taka ciemna się czuję w temacie spacerówek
wizualnie ładny, ale dla mnie odpada, bo nie ma pałąka - tej barierki i wydaje mi sie mało stabilny przez te 3 koła
Cytat:
Napisane przez lukrecja_25 Pokaż wiadomość
A co do spacerówki to powiem wam ze paczyłam se na opinie, pół nocy przesiedzialam w necie czytając je, no i bardzo mało złych opini ma i jak jakies złe sa to na temat wkłądki dla niemowląt co sie zsuwa bardzo ale mozna ją wyjąć całkiem lub dorobic rzepy lub napy no... a co do prowadzenia go czy wygody dla dziecka nie ma zadnych negatywnych opini i dlatego mast hew go i ni ma opcji bym go nie posiadała, tego wózka no musze go miec MUSZE bo wiadomo ze sie udusze teraz tylko kulor jaki no... chyba ten niebieski na dole co jezd ... chociaz on podobno bardziej w fiolet wpada na zywo tak wszyscy pisza... no ale szary sm,utny jezd taki... ten pierwszy niebieski to jakis za niebieski mi sie wydaje... moze ten zielony ???? hmm....
niebieski
Cytat:
Napisane przez lourose Pokaż wiadomość
Baobabku pediatra zaleciła podawanie żółtka w ilości... uwaga, uwaga.... 1/16 przez tydzień, potem zwiększamy.

Afternoon, mnie wizualnie się podobają, ale technicznie nie doradzę ;-)

Pogoda do niczego :/
maturę z matematyki zdawałam, ale tej 1/16 żółtka to nie umiałabym odkroić
Cytat:
Napisane przez lukrecja_25 Pokaż wiadomość
apropo żółtka, to seryjnie powiem wam ze zapytałam mame kiedys jak sie dodaje zółtko... po tym jak któras z was pisała ze ja mama czy tesciowa opitoliła ze daje zółtko na twardo... no i moja mama powiedziała ze jak to jak? Normalnie, do goracej zupki sie wbija żółtko i miesza a potem zagotowuje zupke... i ze w zyciu by jej do głowy nie przyszło podać żółtka ugotowanego na twardo bo ciezkostrawne jest bardzo... no wiec ja tak robie, mały toleruje moze tez jednak tak spróbujcie podać? ja w bijam do szklanki i rozbełtuje, potem połowe tego daje do zupy
to moja, moja i nadal tkwi przy swoim może też bym tak spróbowała, ale jak mam to uczynić, zupki mam powekowane w lodówce, to mam je znowu do garnka, zagotować, dać to żółtko, znowu zagotować??? nie wiem

wróciłam z rossmana, kupiłam deserki, jest promo na hippa, 3 słoiczki małe plus 4 gratis
__________________
K & I

Baobabek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-20, 08:55   #259
afternoon
Rozeznanie
 
Avatar afternoon
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 634
Dot.: Zaczynamy wątek piąty, brzdące froterują kąty! Mamusie IX - X 2012r.

Lucia, nie mierzmy Mołek naszą miarą, wątpię , że dziecko daje jej popalić, ma pewnie cały arsenał nianiek i pomocy domowych
afternoon jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-04-20, 08:57   #260
Baobabek
Zakorzenienie
 
Avatar Baobabek
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 5 576
GG do Baobabek Send a message via Skype™ to Baobabek
Dot.: Zaczynamy wątek piąty, brzdące froterują kąty! Mamusie IX - X 2012r.

Cytat:
Napisane przez gda Pokaż wiadomość
Nie gniewaj się na mnie, ale czemu Ty jeszcze musisz mężowi obiad do pracy ogarniać?! Mało masz zajęć??? Praca, dziecko i jeszcze jemu żarcie...



Jeśli ma taki katar, to kup Nasivin Soft i psikaj jej 3 razy dziennie po jednej kropli do nosa. Przez 3 dni. Ja przy największym kataru używałam i to była wielka ulga dla Henia i dzięki temu spał lepiej w nocy.
ja też nasivin polecam
__________________
K & I

Baobabek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-20, 09:00   #261
lukrecja_25
Wtajemniczenie
 
Avatar lukrecja_25
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 2 053
Dot.: Zaczynamy wątek piąty, brzdące froterują kąty! Mamusie IX - X 2012r.

Cytat:
Napisane przez Baobabek Pokaż wiadomość
no wiem, ze Ty z kielc jam z buska w koronie jeszcze nie byłam, zawsze do echo jeżdżę, może czas i do korony sie wybrać
wizualnie ładny, ale dla mnie odpada, bo nie ma pałąka - tej barierki i wydaje mi sie mało stabilny przez te 3 koła

niebieski

maturę z matematyki zdawałam, ale tej 1/16 żółtka to nie umiałabym odkroić

to moja, moja i nadal tkwi przy swoim może też bym tak spróbowała, ale jak mam to uczynić, zupki mam powekowane w lodówce, to mam je znowu do garnka, zagotować, dać to żółtko, znowu zagotować??? nie wiem

wróciłam z rossmana, kupiłam deserki, jest promo na hippa, 3 słoiczki małe plus 4 gratis
To ci powiem ,ze oprócfz fajnego smyka ( ogroooomny jezd) i tego sklepu z zabawkami co ja o nim pisze ( tanie zabawki) to nima nic ciekawego w tej koronie... wole ECHO

Zółtko mozesz dać do zimnej zupki rozbełtac i zagotować ja tak robie bo gotuje co drugi dzien i jak mam, z lodówy to lekko podgrzewam, daje zółtko i zagotowuje
__________________
Nataniel '

bloguję
http://mamsmaczek.blogspot.com/
lukrecja_25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-20, 09:01   #262
Dearlie
Zakorzenienie
 
Avatar Dearlie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 3 206
Dot.: Zaczynamy wątek piąty, brzdące froterują kąty! Mamusie IX - X 2012r.

Aga_ton, Kasiam dziękuję za odpowiedzi. W takim razie będę musiała odstawić na dłużej i spróbować za jakiś czas. Dziewczyny, a czym Wy prowadzałyście gluten? Ja dawałam do tej pory tę kaszkę z BoboVity i tak myślę czy następnym razem nie spróbować zwykłej kaszki manny lub tych ciasteczek z Hippa.

Kasiam, a u Was to też były takie drobne krostki przypominające jakby potówki? W jakich miejscach Giulia je miała?
__________________
ANTOŚ 28.10.2012
Dearlie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-20, 09:02   #263
marta1986222
Zakorzenienie
 
Avatar marta1986222
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: z naszego M.
Wiadomości: 6 436
Dot.: Zaczynamy wątek piąty, brzdące froterują kąty! Mamusie IX - X 2012r.

Cytat:
Napisane przez lukrecja_25 Pokaż wiadomość




---------- Dopisano o 09:52 ---------- Poprzedni post napisano o 09:49 ----------

Boszeeee... nie mogie paczeć na ą Mołek z DDTVN... co raz mizerniej wyglada wory ma pod oczami wieksze nz chlopwiadomo gdzie... dzidek jej daje popalic chyba. i tak si glupio usmiecha... i strasznie ja ubieraja boszeee... wary se zrobila czy co?? albo tak wychudla ze ino wary jej zistaly i teraz sie na pierwszy plan wysunely hehe
właśnie o tym samym myślałam ze mizernie wygląda

Cytat:
Napisane przez afternoon Pokaż wiadomość
Marta, mnie się też wiecznie wydaje,że nie potrafię się wbić, ale jakoś specjalnie się tym nie martwię są lepsze i gorsze okresy, poza tym mamy klub u nas pogoda identyczna, ale od jutra znowu fajnie i w nadchodzącym tygodniu nawet do 27 st.
też patrzyłam na prognozę i cały przyszły tydzień ma być piękny i gorący
__________________

Zuzia
04.09.2012
g.3.20
3020g,52cm


Hania
09.03.2016
g.20.45
3000g 53 cm










marta1986222 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-20, 09:02   #264
Baobabek
Zakorzenienie
 
Avatar Baobabek
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 5 576
GG do Baobabek Send a message via Skype™ to Baobabek
Dot.: Zaczynamy wątek piąty, brzdące froterują kąty! Mamusie IX - X 2012r.

Cytat:
Napisane przez lukrecja_25 Pokaż wiadomość
To ci powiem ,ze oprócfz fajnego smyka ( ogroooomny jezd) i tego sklepu z zabawkami co ja o nim pisze ( tanie zabawki) to nima nic ciekawego w tej koronie... wole ECHO

Zółtko mozesz dać do zimnej zupki rozbełtac i zagotować ja tak robie bo gotuje co drugi dzien i jak mam, z lodówy to lekko podgrzewam, daje zółtko i zagotowuje
no to samo właśnie o koronie słyszałam, że oprócz smyka, nic fajnego
Spróbuję dzisiaj tak z tym żółtkiem, a powiedz mi jeszcze, to żółtko do już zmiksowanej zupy nieeeee???(pytanie debilne, ale chcę się upewnić)
__________________
K & I

Baobabek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-20, 09:07   #265
niegrzeczna88
Wtajemniczenie
 
Avatar niegrzeczna88
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 2 379
Dot.: Zaczynamy wątek piąty, brzdące froterują kąty! Mamusie IX - X 2012r.

dzień dobry
Iga coś dziś niespokojnie spała, więc jestem nie wyspana.
Na 11 jadę do pracy, a mam takiego lenia że szok


Cytat:
Napisane przez lukrecja_25 Pokaż wiadomość


Boszeeee... nie mogie paczeć na ą Mołek z DDTVN... co raz mizerniej wyglada wory ma pod oczami wieksze nz chlopwiadomo gdzie... dzidek jej daje popalic chyba. i tak si glupio usmiecha... i strasznie ja ubieraja boszeee... wary se zrobila czy co?? albo tak wychudla ze ino wary jej zistaly i teraz sie na pierwszy plan wysunely hehe
Lucia poprawiłaś mi humor z rana:ha haha:

kurde bardzo podobał mi się ten wozek co wstawiłaś ostatnio, ale my chyba narazie będziemy się wozić naszą spacerówką a tak bym chciała coś innego już

---------- Dopisano o 10:07 ---------- Poprzedni post napisano o 10:04 ----------

Cytat:
Napisane przez Dearlie Pokaż wiadomość
Aga_ton, Kasiam dziękuję za odpowiedzi. W takim razie będę musiała odstawić na dłużej i spróbować za jakiś czas. Dziewczyny, a czym Wy prowadzałyście gluten? Ja dawałam do tej pory tę kaszkę z BoboVity i tak myślę czy następnym razem nie spróbować zwykłej kaszki manny lub tych ciasteczek z Hippa.
ja wprowadzam cały czas tą kaszką manną z bobovity, ciasteczka nieraz też rozkruszam w mleku ale Iga moja nie lubi ich, ogólnie chyba przestanę się już bawić w ten gluten
__________________
prawko zdane 29.09.2010 --> jestem kierowca!

IGA

Maja

niegrzeczna88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-20, 09:11   #266
Baobabek
Zakorzenienie
 
Avatar Baobabek
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 5 576
GG do Baobabek Send a message via Skype™ to Baobabek
Dot.: Zaczynamy wątek piąty, brzdące froterują kąty! Mamusie IX - X 2012r.

Cytat:
Napisane przez niegrzeczna88 Pokaż wiadomość

ja wprowadzam cały czas tą kaszką manną z bobovity, ciasteczka nieraz też rozkruszam w mleku ale Iga moja nie lubi ich, ogólnie chyba przestanę się już bawić w ten gluten
też sie nad tym od kilku dni zastanawiam chciałąbym jej dawać już pełną kaszke glutenową, te nestle z biszkoptami, czy 7 zbóż, czy zwykłą manną, akurat mi brakuje jednego posiłku bo nie mam co małej dać pod wieczór pamiętam, ze kubusiowi też dałam jakoś wcześniej już pełną porcję, aż musze poszukać w notatkach kiedy jak sie nic nie dzieje, to może by spróbować
__________________
K & I

Baobabek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-20, 09:14   #267
tamlin111
Zakorzenienie
 
Avatar tamlin111
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: ZWA :)
Wiadomości: 12 988
Dot.: Zaczynamy wątek piąty, brzdące froterują kąty! Mamusie IX - X 2012r.

Cytat:
Napisane przez lukrecja_25 Pokaż wiadomość

Boszeeee... nie mogie paczeć na ą Mołek z DDTVN... co raz mizerniej wyglada wory ma pod oczami wieksze nz chlopwiadomo gdzie... dzidek jej daje popalic chyba. i tak si glupio usmiecha... i strasznie ja ubieraja boszeee... wary se zrobila czy co?? albo tak wychudla ze ino wary jej zistaly i teraz sie na pierwszy plan wysunely hehe
__________________
Paulinka terrorystka
Boczuś
tamlin111 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-20, 09:26   #268
Sojka1990
Zadomowienie
 
Avatar Sojka1990
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 1 720
Odp: Zaczynamy wątek piąty, brzdące froterują kąty! Mamusie IX - X 2012r.

Ja Zosce glutenu jie wprowadzalam i po paru zjedzonych ciastkach hippa daje jej normalnie pełny glutwnowy posilek, manne z owocami z bobovity ma sniadanko.

Wysłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2
__________________
Nasze Cudo
Zośka 05.09.2012, 2910gram, 52cm miłości
Sojka1990 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-20, 10:09   #269
ula2689
Wtajemniczenie
 
Avatar ula2689
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: podlaskie
Wiadomości: 2 406
Dot.: Zaczynamy wątek piąty, brzdące froterują kąty! Mamusie IX - X 2012r.

Dziendobry!Na początek melduję że w Tesco są fajne przeceny dla starszych dzieci.Obuwie 30-50%,czapki kapelusze 50%.Kupiłam dla Kamcika trampki 22,50 i 2 kapelusze za 4,50 i 2,50.Sobie balerinki na spacery za 21zł,balerinki wszystkie przecenione 50% dużo jest fajnych po 29zł.
Cytat:
Napisane przez aga_ton Pokaż wiadomość
Lucia, spacerówka wydaje się niezła

ja jutro jadę po swoją

i co, kupiłaś piankowe puzzle?
Widziałam dziś puzzle piankowe z Disneya w Biedronce za 34,90 cena z kosmosu nie wiem skąd one się wzięły bo nie widziałam ich w żadnej gazetce.

Cytat:
Napisane przez kasiam187 Pokaż wiadomość
podbijam pytanie o worki próżniowe, potrzebuje tez na zimowe rupcie
na allegro dużo tego,ja kupowałam też w sklepie typu"grosik" 4zł za duży chyba płaciłam.

Cytat:
Napisane przez kaczuszka69 Pokaż wiadomość
Na dzień dzisiejszy Oliwka waży 6900g. drobinka moja.
Moja drobniejsza 6550g

Cytat:
Napisane przez lukrecja_25 Pokaż wiadomość

oooo baobabku no popacz ty zem ja przed chwilą obadała iz ty ze świętokrzyskiego a skąd dokładnie jezdeś hmmm ja własnie z kielc no... jak bys byla w galerii korona to idź obadaj ten sklep z zabawkami co tam jezd taki mały i tam te puzzle piankowe ić powąchaj czy smierdzą bo mi kuwa nie po drodze
jesteś niemożliwa

Cytat:
Napisane przez lourose Pokaż wiadomość
Baobabku pediatra zaleciła podawanie żółtka w ilości... uwaga, uwaga.... 1/16 przez tydzień, potem zwiększamy.

Afternoon, mnie wizualnie się podobają, ale technicznie nie doradzę ;-)

Pogoda do niczego :/
o ku.wa a jak to podzielić

Cytat:
Napisane przez Baobabek Pokaż wiadomość
też sie nad tym od kilku dni zastanawiam chciałąbym jej dawać już pełną kaszke glutenową, te nestle z biszkoptami, czy 7 zbóż, czy zwykłą manną, akurat mi brakuje jednego posiłku bo nie mam co małej dać pod wieczór pamiętam, ze kubusiowi też dałam jakoś wcześniej już pełną porcję, aż musze poszukać w notatkach kiedy jak sie nic nie dzieje, to może by spróbować
ja już dawno się nie bawię dostają normalnie kaszki zbożowe i biszkopta do łapy
ula2689 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-20, 11:04   #270
lukrecja_25
Wtajemniczenie
 
Avatar lukrecja_25
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 2 053
Dot.: Zaczynamy wątek piąty, brzdące froterują kąty! Mamusie IX - X 2012r.

Cytat:
Napisane przez Baobabek Pokaż wiadomość
no to samo właśnie o koronie słyszałam, że oprócz smyka, nic fajnego
Spróbuję dzisiaj tak z tym żółtkiem, a powiedz mi jeszcze, to żółtko do już zmiksowanej zupy nieeeee???(pytanie debilne, ale chcę się upewnić)
jak chcesz, obojetne, ja jak gotuje akurat swiezą to daje zanim zmiksuje, no wazne tylko zeby nie na wrzatek rzucac bo sie zetnie rozumisz.. mozesz jak ze smietana zrobic, troche zupki do szklanki i rozmieszac żółtko i wlac do zupy i zagotowac, potem z miksowac, lub jak masz zmiksowaną w słoiku to do zimnej rozbełtac i zagotować
Cytat:
Napisane przez Baobabek Pokaż wiadomość
też sie nad tym od kilku dni zastanawiam chciałąbym jej dawać już pełną kaszke glutenową, te nestle z biszkoptami, czy 7 zbóż, czy zwykłą manną, akurat mi brakuje jednego posiłku bo nie mam co małej dać pod wieczór pamiętam, ze kubusiowi też dałam jakoś wcześniej już pełną porcję, aż musze poszukać w notatkach kiedy jak sie nic nie dzieje, to może by spróbować
Ja juz setny raz powiem ze : ja dawałam przez dwa tygodnie poi łyzeczce kaszy manny dorosłej do zupki małemu i nic mu nie było wiec pediatra powiedziała ze moge mu dawac normalnie i od tej pory se dziecku daje kasze manne na sniadanie z 2,5 łyzki wsypuje na 150 ml wody, robie MM w 80 ml wody rozpuszczam 5 miarek MM bo zeby to smak mialo co nie? i to potem z ugotowana kaszka mieszam dokładnie i mały wcina od 4 mc to

bylam szukac worków prózniowych w biednejrence... no ale nie znalazłam w zadnej w kielcach w ostatniej dopiero pani poinformowała mnie ze były DO WCZORAJ ... jak by mi powiedziała to pani z pierwszej biedrony to by mi kuwa lepi bylo co nie??
__________________
Nataniel '

bloguję
http://mamsmaczek.blogspot.com/
lukrecja_25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:21.