Krzywe nogi - Strona 43 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie

Notka

Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie Forum dla osób, które lubią aktywność fizyczną i chcą spalić zbędne kalorie. Wejdź, poznaj świat fitnessu i różne rodzaje aktywności fizycznej np. joga, pilates czy zumba.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2007-03-26, 08:44   #1261
Ezri
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 15
Dot.: Krzywe nogi

Cytat:
Napisane przez monic81 Pokaż wiadomość
Dziwczyny prosze Was o naprawde szczerą opinnie. Jak wy to widzicie? Moze ja juz mam jakąś obsesje na punkcie moich nog. Wpedzają mnie w naprawde poważne kompleksy. Z moim Chłopakiem jestem i mieszkam już 3 lata i jeszcze nigdy nie odważyłam mu o tym powiedzieć lub o tym porozmawiać. Nigdy nie mialam na sobie spodnicy i prawdopodobnie o tym nie wie. Aczkolwiek przypuszczam ze mogl przez przypadek je widzieć i tylko po prostu nic nie mowi. Naprawde bardzo sie wstydze. Powiedzcie szczerze. Przejrzałam całe to forum, porownałam i tak twierdze ze gorszych krzywych nog (o ile tu są) nie widziałam.

Moje zdjecia sa tez na stronie 36 a tu dorzucam troche wiecej:
Hej!
Nawet moje nie wydają Ci się gorsze?:d
Porownalam z moimi. Chyba mamy ten sam problem- kolana.
Moje są do tego jeszcze za chude, ale teraz nie oceniam swoich :d
Parę osób napisało na forum, także i do mojego wątku, że [podobno proste nogi to takie, które łączą się w udach, kolanach ., łydkach oraz kostkach gdy stoi się na baczność. U mnie w łydkach nie , ale wydaje mi się, że u Ciebie tak jest.
Moim zdaniem nie masz krzywych nóg. Ekspertem nie jestem, wiem , sama mam problemy z określeniem wlasnych , ale wydaje mi się, że po prostu są bardziej umięśnione( nie obraź się )i dlatego tak Ci się wydaje.
Jakiś czas temu wpadł mi w ręce jakiś ranking najlepszych nóg w showbiznesie. Angelina Jolie zajęla tam 2 miejsce, Beyonce-5 bodajże. Gdy popatrzylam na fotkę angeliny, to nie uwierzyłam.Wydawało mi się, że o prostocie nóg
decydują kolana-czy nie wystają do zewnątrz i itp. Wszystkie takie do wewnątrz klasyfikowalam jako do bani, potem jednak okazało się, że dziewczyny, które nie mają tego problemu , uważają z kolei, że mają wadę "o".
Tak przejrzalam te fotki...a jak Twoje nogi wyglądają na obcasach?
Ezri jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-26, 13:51   #1262
Vanilla_xD
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Heaven ^^
Wiadomości: 311
GG do Vanilla_xD
Dot.: Krzywe nogi

Monic81 !!! ty masz proste nózki ... zadne krzywe ... masz przerwy tam gdzie trzeba mam pytanie czy cos trenujesz ?? bo faktycznie masz rozbudowane łydki ale to wyglada ładnie np wlasnie do butów na obcasie tak mi sie wydaje
Vanilla_xD jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-26, 14:24   #1263
nadine098
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 5
Dot.: Krzywe nogi

kochane ja mam też krzywe nóżki moze nie bardzo ale mam. dopiero dzisiaj odkryłam te forum... mam bardzo podobne do look_ahead... bede ćwiczyc, jeździc na rowerku i zobaczymy jakie bedą efekty... pozdrawiam was wszystkie;*
nadine098 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-26, 14:27   #1264
monic81
Przyczajenie
 
Avatar monic81
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 12
Dot.: Krzywe nogi

Chodzi o to ze wlasnie nic nie cwicze. Sporadycznie zdaza mi sie pojsc na siłownie, pojezdze troche na rowerku, poćwicze na steperze i to wszystko. Ale to naprawde rzadko. A jesli chodzi o buty na obcasach to moze faktycznie wygladaja lepiej bo troche szczuplej i smuklej ale ja i tak nie moge sie przemoc zeby założyć cos krotkiego
monic81 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-26, 14:30   #1265
martaaach
Raczkowanie
 
Avatar martaaach
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 68
Dot.: Krzywe nogi

hej no Ja tez mam krzywe nogi (). Z tym to jeszcze bym sie jakoś pogodziła
ale najgorsze jest to, że ja mam przez to jakiś dziwny chód< nie wiem jak to sie pisze?> każdy się mnie pyta czemu tak dziwnie chodze A Ja nie wiem o co chodzi!! Też tak macie?? Gdzie moge się nauczyc w miare normalnie chodzć ?? No nie wiem moze mam coś z biodrami ?? Niedługo ide do poradni rehabilitacyjnej bo mam chyba skolioze. Myślicie żeby do nich zagadac?
martaaach jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-26, 15:53   #1266
agusia9018
Raczkowanie
 
Avatar agusia9018
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 161
GG do agusia9018
Wink Dot.: Krzywe nogi

Cytat:
Napisane przez look_ahead Pokaż wiadomość
agusia a Ty wstawiałaś fotki? jakie masz nóżki?
Oj, długo mnie tu juz nie było....
Ja niestety nie mam aparatu cyfrowego i nie mam jak wkleić zdjęć, ani jak ich zrobić...
agusia9018 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-26, 20:47   #1267
nadine098
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 5
Dot.: Krzywe nogi

Cytat:
Napisane przez agusia9018 Pokaż wiadomość
ja też mam chude nogi i wiesz ni chciałabym mieć grubych, tylko kolana prostsze bo tylko je mam krzywe... , ale Ty masz naprawde ładne...
ja też mam problem z kolanami... i szczuplutkie łydki, uda nie tylko łydki. ale moze jak przytyje tzn powieksze mięsnie łydek to bedzie to ładniej wyglądało...
nadine098 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-03-27, 10:09   #1268
look_ahead
Zadomowienie
 
Avatar look_ahead
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: z domku ;)
Wiadomości: 1 821
Dot.: Krzywe nogi

Cytat:
Napisane przez nadine098 Pokaż wiadomość
ja też mam problem z kolanami... i szczuplutkie łydki, uda nie tylko łydki. ale moze jak przytyje tzn powieksze mięsnie łydek to bedzie to ładniej wyglądało...
mi też się wydaje, że jakbym "utuczyła" swoje łydki i by się bardziej odróżniały, to by lepiej się moje nogi prezentowały
__________________
Tu powinien być podpis
look_ahead jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-27, 11:48   #1269
ALSANA23
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 10
Dot.: Krzywe nogi

eh dziewczyny ja też mam ten problem :/ strasznie chcę chodzić w krotkich spodniczkach, ale nie mogę się przełamać.... najgorzej z łydkami- nie dość, że się nie łączą, to jeszcze są dość chude ;/ ogólnie masakra, bleeee....
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC00840.JPG (112,6 KB, 404 załadowań)
ALSANA23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-27, 15:01   #1270
nadine098
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 5
Dot.: Krzywe nogi

kurcze ALASANA23 Ty masz ładne nóżki tylko troszke szczupłe. mysle ze z takimi nogami spoko mozna chodzic w miniówkach moze ja tez sie przełamie...
nadine098 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-27, 15:05   #1271
nadine098
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 5
Dot.: Krzywe nogi

kurcze ALSANA23 Ty masz ładne nóżki troszke szczupłe ale mysle ze z takimi nogami można spoko chodzić w miniówkach moze ja tez sie przełamie...
nadine098 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-03-27, 15:36   #1272
ALSANA23
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 10
Dot.: Krzywe nogi

no ja mam właśnie problem ze zbyt chudymi łydkami i jeszcze nie lączącymi się :/ ale zakupilam sobie roleczki i mam zamiar śmigać w nich, więc może mi się wzmocnią te łydki....
ALSANA23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-27, 15:43   #1273
agusia9018
Raczkowanie
 
Avatar agusia9018
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 161
GG do agusia9018
Wink Dot.: Krzywe nogi

Cytat:
Napisane przez nadine098 Pokaż wiadomość
ja też mam problem z kolanami... i szczuplutkie łydki, uda nie tylko łydki. ale moze jak przytyje tzn powieksze mięsnie łydek to bedzie to ładniej wyglądało...
Widziłam już osoby z krzywymi kolanami, co sprawiało też, że wykrzywienie obejmowało łydki. Powiększenie mięśni łydek sprawi, że będzie jeszcze gorzej....
agusia9018 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-27, 17:37   #1274
ALSANA23
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 10
Dot.: Krzywe nogi

a tak w ogóle, to może któraś z Was jest z Krakowa i ma ochotę pośmigac na rolkach? na Błoniach w grupie zawsze weselej
ALSANA23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-27, 19:13   #1275
agusia9018
Raczkowanie
 
Avatar agusia9018
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 161
GG do agusia9018
Wink Dot.: Krzywe nogi

Cytat:
Napisane przez ALSANA23 Pokaż wiadomość
a tak w ogóle, to może któraś z Was jest z Krakowa i ma ochotę pośmigac na rolkach? na Błoniach w grupie zawsze weselej
Ja też uważam, że masz bardzo ładne nogi. Piszę teraz taki apel, dziewczyny nie przejmujcie się, że nie łączą się wam łydki, złączone nie wyglądają wcale tak ładnie, naprawdę..., byle by się łączyły w kostkach i w kolanach.

Szkoda, że nie jestem z Krakowa, bo lubię rolki...
agusia9018 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-27, 19:27   #1276
Ezri
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 15
Dot.: Krzywe nogi

No dobrze, dziewczyny, wiele z nas wysyłało tu swoje fotki i nie sądzę, żeby któraś otrzymała taką jednoznaczną odpowiedź"Tak, masz krzywe nogi".
Widzę wiele nóg z podobnymi kolanami do moich , które mają pozytywne ocenki- !
No dobrze, ale JAk w takim razie wyglądają NAPRAWDĘ krzywe, nieładne nogi?
Wiele osób powie, ża Aquilera ma takowe, wiele, że nie. To samo nawet jeśli chodzi o Kate Moss, albo julię Roberts. Jaka jest zasada wedle której nogi są krzywe, zarówno "O jak i X?Do jakiego stopnia "mogą"te kolana wystawać,a uda i łydki nie łączyć się ?
To naprawdę miło , gdy ktoś rozwiewa wieloletni kompleks,ale z drugiej strony jest dziwne, jak ludzie z naprawdę niezłymi wg mnie kończynami dolnymi , lepszymi niż moje mają uwagi, że są krzywonodzy. Skołowana jestem
A wg mnie naprawdę fajne nogi ma Gwen Stefani
Ezri jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-27, 19:57   #1277
Vanilla_xD
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Heaven ^^
Wiadomości: 311
GG do Vanilla_xD
Dot.: Krzywe nogi

Cytat:
Napisane przez ALSANA23 Pokaż wiadomość
no ja mam właśnie problem ze zbyt chudymi łydkami i jeszcze nie lączącymi się :/ ale zakupilam sobie roleczki i mam zamiar śmigać w nich, więc może mi się wzmocnią te łydki....
ja jestem z krk ale na błonia mam daleko a poza tym ja nie potrafie na rolkach jezdzic ;( aaa co do twoich nozek nie są wcale brzydkie i smialo w spodniczkach sie mozesz pokazywac
Vanilla_xD jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-27, 20:07   #1278
agusia9018
Raczkowanie
 
Avatar agusia9018
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 161
GG do agusia9018
Wink Dot.: Krzywe nogi

Cytat:
Napisane przez Ezri Pokaż wiadomość
No dobrze, dziewczyny, wiele z nas wysyłało tu swoje fotki i nie sądzę, żeby któraś otrzymała taką jednoznaczną odpowiedź"Tak, masz krzywe nogi".
Widzę wiele nóg z podobnymi kolanami do moich , które mają pozytywne ocenki- !
No dobrze, ale JAk w takim razie wyglądają NAPRAWDĘ krzywe, nieładne nogi?
Wiele osób powie, ża Aquilera ma takowe, wiele, że nie. To samo nawet jeśli chodzi o Kate Moss, albo julię Roberts. Jaka jest zasada wedle której nogi są krzywe, zarówno "O jak i X?Do jakiego stopnia "mogą"te kolana wystawać,a uda i łydki nie łączyć się ?
To naprawdę miło , gdy ktoś rozwiewa wieloletni kompleks,ale z drugiej strony jest dziwne, jak ludzie z naprawdę niezłymi wg mnie kończynami dolnymi , lepszymi niż moje mają uwagi, że są krzywonodzy. Skołowana jestem
A wg mnie naprawdę fajne nogi ma Gwen Stefani
Dziewczyno, co my Tobie mamy w końcu pisać....
Wiele z nas i ja także uważam, że masz proste nogi , a Ty na to, że blefujemy?
Podobno te foty są sprzed 5 lat, więc wszystko się może zmienić. Aha, nie można porównywać siebie i swoich nóg z osobami i nogami uczestniczek tego forum, każdy jest inny, a jedynnie kłopoty, problemy mogą być podobne...
agusia9018 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-27, 20:30   #1279
Ezri
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 15
Dot.: Krzywe nogi

Nie, nie o to mi chodziło , że nie wierzę...
Wlaśnie po tu napisalam, żeby ktoś mi w końcu obiektywnie powiedział, jak to z nimi jest i fajnie, że nie muszę się ich tak totalnie wstydzić
Mam takie same nogi teraz jak na tych fotkach
Nie porównywalam się z innymi forowiczkami, tylko wcześniej po prostu jak natrafilam n a jakieś foty jakiś tam gwiazd , o kt mowiło się, że mają ładne nogi, to po prostu sprawdzalam, na ile są podobne Wcześniej
Spotkalam kilka osób, które bez ogródek powiedziały mi, że ma krzywe nogi , w tym lekarz- internista (sic!)oraz parę takich, co temu zaprzeczały i już sama nie wiedzialam, komu wierzyć

Po prostu ciekawi mnie, do jakiej granicy nogi są proste, a od jakiej nie ?Dlaczego wiele dziewczym sądzi, że ma krzywe, podczas gdy inni wcale u mich tego nie dostrzegają ?Może jest jakaś definicja na to ?
Ezri jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-03-27, 20:33   #1280
ALSANA23
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 10
Dot.: Krzywe nogi

no właśnie - tyle tu zdjęć z 'krzywymi' nogami. każdy każdemu powie "gdzie ty masz krzywe nogi; ladne masz nogi' ; a gdyby miał 'czyjes nogi' to by narzekał tak jak na swoje :/ ehhh....

Vanilla_xD ---> żabko, ja też mam kawałek na Błonia; ale rolki w plecak i dajesz ostatnio zproponowano mi, żebym przyjechala na rolkach z Kapelanki ale to masakra bylaby dla mnie hihi-na Moscie Grunwaldzkim tramwaj by mnie zabił
ALSANA23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-27, 22:29   #1281
Vanilla_xD
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Heaven ^^
Wiadomości: 311
GG do Vanilla_xD
Dot.: Krzywe nogi

Cytat:
Napisane przez ALSANA23 Pokaż wiadomość
no właśnie - tyle tu zdjęć z 'krzywymi' nogami. każdy każdemu powie "gdzie ty masz krzywe nogi; ladne masz nogi' ; a gdyby miał 'czyjes nogi' to by narzekał tak jak na swoje :/ ehhh....

Vanilla_xD ---> żabko, ja też mam kawałek na Błonia; ale rolki w plecak i dajesz ostatnio zproponowano mi, żebym przyjechala na rolkach z Kapelanki ale to masakra bylaby dla mnie hihi-na Moscie Grunwaldzkim tramwaj by mnie zabił
tylko jest problem ja nigdy na rolkach nie jedzilam a raz jak mialam na nogach (rok temu) to szłam zamiast jechac <lol2> wszyscy mi mowia ze to tak jak na łyzwach tylko ze teraz sie okropnie na tych lyzwach boje jezdzic nie to co kiedys wiec te rolki to bylby ubaw xD
Vanilla_xD jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-28, 09:49   #1282
ALSANA23
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 10
Dot.: Krzywe nogi

ja też jestem początkująca jeśli chodzi o rolki tak konkretnie to zaczynam jezdzić od tego sezonu... jak tylko masz rolki, to się nie zastanawiaj- to super zabawa - no i nogi można wyzgrabnić a na łyżwach ponoć się jeździ cięzej niż na rolkach, także bez obaw - na Błoniach jest ekipa, która może Cię nauczyć jeździć
ALSANA23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-28, 14:32   #1283
agusia9018
Raczkowanie
 
Avatar agusia9018
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 161
GG do agusia9018
Wink Dot.: Krzywe nogi

Cytat:
Napisane przez Ezri Pokaż wiadomość
Nie, nie o to mi chodziło , że nie wierzę...
Wlaśnie po tu napisalam, żeby ktoś mi w końcu obiektywnie powiedział, jak to z nimi jest i fajnie, że nie muszę się ich tak totalnie wstydzić
Mam takie same nogi teraz jak na tych fotkach
Nie porównywalam się z innymi forowiczkami, tylko wcześniej po prostu jak natrafilam n a jakieś foty jakiś tam gwiazd , o kt mowiło się, że mają ładne nogi, to po prostu sprawdzalam, na ile są podobne Wcześniej
Spotkalam kilka osób, które bez ogródek powiedziały mi, że ma krzywe nogi , w tym lekarz- internista (sic!)oraz parę takich, co temu zaprzeczały i już sama nie wiedzialam, komu wierzyć

Po prostu ciekawi mnie, do jakiej granicy nogi są proste, a od jakiej nie ?Dlaczego wiele dziewczym sądzi, że ma krzywe, podczas gdy inni wcale u mich tego nie dostrzegają ?Może jest jakaś definicja na to ?
Nie ma takiej dokładnej definicji na temat krzywych nóg....
No może ta, która brzmi: Nogi krzywe to te które nigdzie się nie łączą...!!!A pomiędzy nimi jest ogromna przerwa, naprawdę ogromna!
Widzę Ezri, że ty sama nie wiesz czego tak naprawdę chcesz i czego oczekujesz od swoich nóg, to tyle....!
agusia9018 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-01, 15:56   #1284
ibizka_
Raczkowanie
 
Avatar ibizka_
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 37
Dot.: Krzywe nogi

Nienawidze swoich nóg .. wstydze sie ich, ale nie mam zamiaru rezygnować z mini ;pp zaczynam ćwiczyć.. pomogły Wam chociaż te ćwiczenia ? ja mam krzywe nogi od krzywego kręgosłupa to ciekawe czy mi to w ogóle pomoże..

Uwaga, sceny darstyczne na zdjeciu ;pp
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg krzywusy1.jpg (12,9 KB, 446 załadowań)
ibizka_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-01, 18:40   #1285
Vanilla_xD
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Heaven ^^
Wiadomości: 311
GG do Vanilla_xD
Dot.: Krzywe nogi

Cytat:
Napisane przez ibizka_ Pokaż wiadomość
Nienawidze swoich nóg .. wstydze sie ich, ale nie mam zamiaru rezygnować z mini ;pp zaczynam ćwiczyć.. pomogły Wam chociaż te ćwiczenia ? ja mam krzywe nogi od krzywego kręgosłupa to ciekawe czy mi to w ogóle pomoże..

Uwaga, sceny darstyczne na zdjeciu ;pp
Nie są wcale złe ... może lepiej gdyby sie łaczyły ale bardzo ładnie masz je wyrzeźbione tal delikatnie i kobieco
Vanilla_xD jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-02, 14:27   #1286
ibizka_
Raczkowanie
 
Avatar ibizka_
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 37
Dot.: Krzywe nogi

Cytat:
Napisane przez Vanilla_xD Pokaż wiadomość
Nie są wcale złe ... może lepiej gdyby sie łaczyły ale bardzo ładnie masz je wyrzeźbione tal delikatnie i kobieco
Tsaa, wiem, ze byłoby lepiej xD

Dziewczyny ćwiczycie troszke więc powiedzcie mi czy macie jakies rezulataty tych ćwiczeń i po jakim czasie ? dużo pracy przede mną, ale trzeba się jakoś motywować.
ibizka_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-02, 16:35   #1287
agusia9018
Raczkowanie
 
Avatar agusia9018
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 161
GG do agusia9018
Wink Dot.: Krzywe nogi

Cytat:
Napisane przez ibizka_ Pokaż wiadomość
Tsaa, wiem, ze byłoby lepiej xD

Dziewczyny ćwiczycie troszke więc powiedzcie mi czy macie jakies rezulataty tych ćwiczeń i po jakim czasie ? dużo pracy przede mną, ale trzeba się jakoś motywować.
Ja mam nogi krzywe, jak już wcześniej pisałam, w kolanch. Dlatego moje ćwiczenie to siadanie po turecku. Trzeba przyznać, że troche juz tak siadam, gdzie tylko mogę(ok. 1 miesiąc) i pomaga, kolana coraz bardziej mi sie złanczaja.
agusia9018 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-02, 17:19   #1288
olur
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 33
GG do olur
Dot.: Krzywe nogi

kurde dziewczyny wysylacie tu pelno znanych alsek z niby krzywymi nogami...
ale to co ja mam to si enawet nie umywa!! ;( moje to jest >< <- cos takiego...
zrobie fotke i ocenicie co?? pliss
olur jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-02, 17:32   #1289
olur
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 33
GG do olur
Thumbs down Dot.: Krzywe nogi

Eh to te koslawce, na zywo wygladaja jeszcze gorzej... nie wiem co zrobic,zeby sie wyprostowaly...
nawet na wfach kolezanki mi mowia: boze drogi dlaczego masz takie krzywe nogi... ale rym):
zbliza sie lato... jak ja wyjde na ulice
to sa x czy o? bo mnie sie wydaje ze to jest polaczenie 1 i 2 pomocy!!!
olur jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-02, 17:42   #1290
ALSANA23
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 10
Dot.: Krzywe nogi

ja na wyzgrabnienie nóg polecam rolki też mam krzywuski, dopiero zaczynam śmiganie na roleczkach, ale bardzo mi się podoba ta zabawa i wiem, że jest to bardzo dobry na 'wyprostowanie' nóg ;] moja jedna znajoma miala podobny problem;może nie miala strasznie krzuwych nog, ale na pewno nie mozna bylo nazwac ich super-zgrabnymi... ale dużo jezdzila na rolkach-rekreacyjnie i teraz ma naprawdę fajne nogi i w miniowkach biega )) ja też mam nadzieję wkrótce przekonam się o tych wlasciwosciach ...
pozdrowienia ze slonecznego Krakowa!
ALSANA23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:43.