Zuzana Light - Strona 74 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie

Notka

Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie Forum dla osób, które lubią aktywność fizyczną i chcą spalić zbędne kalorie. Wejdź, poznaj świat fitnessu i różne rodzaje aktywności fizycznej np. joga, pilates czy zumba.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-04-26, 10:38   #2191
konspiracja
Zakorzenienie
 
Avatar konspiracja
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 4 437
Dot.: Zuzana Light

Cytat:
Napisane przez sarayy Pokaż wiadomość
konspiracja, z Zuzką ćwiczę ok.8 miesiecy, wcześniej coś tam z BR (z Lisą kondycja u mnie dobra wiec mogę sobie pozwolić na skakanie czy dołożenie rundy w takim Zwowie jak 65, ale z nią (z kondycją niegdy nie miałam problemów większych, w szkole na W-fie to zawsze pierwsza i najlepsza na rowerze mogę nie jeździć cały rok, a od razu długi dystans zrobię bez zakwasów itp..Ale pomimo, ze ćwiczę i tu siłówka jest przezcież, to muły roznać nie chcą nie wygladam jak Zuzka


wybacz, że tak tylko o sobie piszę i wspominam, ale piszę na szybko bo wybywam na cały dzień (zatem Zwow dopiero wieczorem- ale który?
Miłego dnia dziewczyny!!!
ok., ok, potrzebowałas pogadać
mi tylko o zuzkę chodziło, bo ja tez zawsze coś tam ćwiczyłam
ale ze skoków to tylko skakanka
muły może nie (JESZCZE) ale na pewno wygladasz jedrnie i apetycznie...
miłego!
__________________
...najmniejsze państwo świata
Obok biegnie czas, lecz nas to nie dotyczy...

na Groszka orbicie


Syzyf była kobietą
konspiracja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-26, 12:39   #2192
hania811
Zakorzenienie
 
Avatar hania811
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 15 709
Dot.: Zuzana Light

Cytat:
Napisane przez sarayy Pokaż wiadomość
konspiracja, z Zuzką ćwiczę ok.8 miesiecy, wcześniej coś tam z BR (z Lisą kondycja u mnie dobra wiec mogę sobie pozwolić na skakanie czy dołożenie rundy w takim Zwowie jak 65, ale z nią (z kondycją niegdy nie miałam problemów większych, w szkole na W-fie to zawsze pierwsza i najlepsza na rowerze mogę nie jeździć cały rok, a od razu długi dystans zrobię bez zakwasów itp..Ale pomimo, ze ćwiczę i tu siłówka jest przezcież, to muły roznać nie chcą nie wygladam jak Zuzka


wybacz, że tak tylko o sobie piszę i wspominam, ale piszę na szybko bo wybywam na cały dzień (zatem Zwow dopiero wieczorem- ale który?
Miłego dnia dziewczyny!!!
8 miesięcy!! nieźle!! To już je pewnie trzaskasz jak maszyna
Żeby jak Zuzka wyglądać to jednak trzeba targać duże żelastwa. Tak więc do dzieła- plan treningowy i na pakernie marsz
hania811 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-26, 16:01   #2193
aniuska18032
Zakorzenienie
 
Avatar aniuska18032
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Nibylandia
Wiadomości: 4 130
Dot.: Zuzana Light

Cytat:
Napisane przez konspiracja Pokaż wiadomość

Ja wczoraj też zrobiłam 65...
Dopiero w trzeciej uznałam ze przyżyję ten zwow do końca
Jest to mój UKOCHANY zwow - nic nie trzeba skakać, a pot się leje az miło, rzeczywiście boski na tyłek i uda - zwłaszcza miałam wrazenie że tylna część pracuje. I pistolsy wcale nie są w tym zwowoie najtrudniejszym ćwiczeniem No i jeszcze cos - talia
Zuzka, dałaś czadu

Ja zrobiłam dzisiaj pierwszy raz zwow 65 świetny ! Pistolsy robiłam trzymając się krzesła jedną ręką, szczerze mówiąc zawsze odrzucałam ćwiczenia gdzie były te pistolsy bo się ich chyba...bałam a wcale nie było źle. Mam nadzieję, że nauczę się niedługo je robić bez trzymania się krzesła
Zwow bardzo fajny, szczególnie, że akurat na część ciała nad którą się najwięcej skupiam ostatnio
Dzięki Wam odkryłam naprawdę kilka świetnych ćwiczeń z Zuzką i do tych, które robiłam na początku rzadko kiedy wracam

W listopadzie ledwo robiłam pompki - robiłam 3 i już ledwo się podnosiłam, nawet jak skończyłam Insanity...nie cierpiałam pompek i męczyłam się strasznie dzięki Zuzce i dzięki temu, że ćwiczę z obciążeniem jestem o wiele silniejsza, pompki nie są mi takie straszne i nawet lubię je robić, czuję, że mam więcej siły

---------- Dopisano o 17:01 ---------- Poprzedni post napisano o 16:53 ----------

Cytat:
Napisane przez wiolqn Pokaż wiadomość
anuska jezeli chcesz zaplacic paypalem to kup bezposrednio przez strone zuzki, ja tak zrobilam. Zaplacilam jakies 90zl za 3 plytki z przesylka i przyszlo w ciagu 4 dni
No właśnie tak chciałam ale jak mnie przerzucało na PayPala to u góry pisało USA i zwątpiłam i nie przez to nie zamówiłam ;/

Po majówce je chyba zamówię w takim razie
Dzięki!

Cytat:
Napisane przez wiolqn Pokaż wiadomość
ja mam akurat vise, ale musi byc chyba zwykla platnicza (niekonecznie kredytowa), czyli jak masz tylko taka do wyplat z bankomatu to raczej nie. wejdz na strone paypala tam sa wszystkie informacje
A ja mam tak, że muszę doładować PayPala (nie mam połączonego z kartą żadną) to nie ma żadnego problemu nie ?
__________________
Razem od 01.07.2008

Zaręczczeni od listopada 2011

Nasz Wielki Dzień - 30.08.2014


Fotografia Anna Kolebuk

Edytowane przez aniuska18032
Czas edycji: 2013-04-26 o 15:56
aniuska18032 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-26, 16:13   #2194
wiolqn
Zakorzenienie
 
Avatar wiolqn
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 3 185
GG do wiolqn
Dot.: Zuzana Light

Cytat:
Napisane przez nikki999 Pokaż wiadomość
Napisz coś więcej o tym wózku No i po jakich powierzchniach biegasz itp
wozek to baby jogger taki

swietnie nadaje sie na kazdy teren, biegamy po asfalcie, lesie, polnych drozkach. Mlodego nie trzesia za bardzo dzieki dobremu zawieszeniu, duze kola dobrze radzily sobie ze sniegiem. czasem wolalabym by byl glebszy i wiecej sie rozkladal tak by Tygrys gdy zasnie mogl sie lepiej rozlozyc, ale to znowu wplyneloby na stabilnosc wozka. i daszek jest nie najlepszy bo brakuje mu takiego opadajacego czegos z przodu, jezeli slonce jest z przodu to niestety razi Mlodego w oczy i musze cos dodatkowgo zarzucac. nowsze modele juz maja bardziej profilowany dach.
Tygrys bardzo lubi biegac ze mna, w ubieglym roku zazwyczaj zasypial po kilkunastu minutach bo tak przyjemnie buja, a teraz tylko macha nogami i piszczy jakby krzyczac: predzej kobieto.

bieganie z wozkiem jest trudniejsze, przede wszystkim nie mozna sobie machac rekami bo trzeba ten wozek pchac, zazwyczaj trzymam go jedna reka a macham druga a potem zmiana. jest tez troche ciezej, mocniej pracuje obrecz barkowa.
wbrew popularnym opiniom wozek nie przeszkadza, tzn nie kopie sie go biegnac., jest tak zaprojektowany by miec wystarczajaco duzo miejsca na nogi.
bardzo sie ciesze ze go mam, bo daje ogromna wolnosc. zima musialam zawsze czekac na kogos kto moglby z Junirem posiedziec a ja w tym czasie poszlabym biegac, a tak 2 w 1 bo i trening i spedzam czas z Juniorem
__________________
There is a place. Like no place on Earth. A land full of wonder, mystery, and danger! Some say to survive it: You need to be as mad as a hatter. Which luckily I am

Brykanie czyli to co Tygryski lubia najbardziej

Kuchnia Tygryska
wiolqn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-26, 22:24   #2195
sarayy
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 435
Dot.: Zuzana Light

Cytat:
Napisane przez hania811 Pokaż wiadomość
8 miesięcy!! nieźle!! To już je pewnie trzaskasz jak maszyna
Żeby jak Zuzka wyglądać to jednak trzeba targać duże żelastwa. Tak więc do dzieła- plan treningowy i na pakernie marsz
Cytat:
Napisane przez konspiracja Pokaż wiadomość
ok., ok, potrzebowałas pogadać
mi tylko o zuzkę chodziło, bo ja tez zawsze coś tam ćwiczyłam
ale ze skoków to tylko skakanka
muły może nie (JESZCZE) ale na pewno wygladasz jedrnie i apetycznie...
miłego!
no napewno wygladam lepiej niż te 8 miesiecy temu- apetyczniej! i czuję sie dużo silniejsza- zresztą same wiecie jak to jest

hania- narazie przygotowania kondycyjne i gabarytowe w domu (wciąż potrzebuję dodatkowych kg) ...ale żelastwem chcę rzucać więc kto wie czy nie wyląduję na pakierni niedługo

Cytat:
Napisane przez wiolqn Pokaż wiadomość
świetny!!! podziwiam za chęci na taki trening! i gratuluję odwagi.. ..u mnie sąsiedzi by linczowali za 'znęcanie się nad dzieckiem'

dzisiaj u mnie późnym wieczorem Zwow 51 (tak mi sie nie chciałoooo ...zamiast pike leg lifts robiłam sumo squoty. Jeden z ulubionych Zwowów

Edytowane przez sarayy
Czas edycji: 2013-04-26 o 22:38
sarayy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-27, 17:21   #2196
ajah
wańka wstańka
 
Avatar ajah
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 12 467
Dot.: Zuzana Light

Zrobiłam dziś 62. Kolejny mój faworyt
__________________
nauczycielu, zajrzyj
ajah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-27, 20:25   #2197
Renia90
Zakorzenienie
 
Avatar Renia90
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 8 872
Dot.: Zuzana Light

Ja dzisiaj zrobiłam Zwow 7 i nieźle dał mi popalić
__________________

"Robienie czegoś najlepiej jak się potrafi jest ważniejsze niż bycie najlepszym" /Shannon Miller/

KLIKnij raz dziennie i pomóż
i jeszcze tutaj!
Renia90 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-04-27, 21:49   #2198
la figa
Wtajemniczenie
 
Avatar la figa
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 2 679
Dot.: Zuzana Light

u mnie dzisiaj 52 i nie zachwycil. moze to przez ten stretching, ktorego w efekcie nie robilam
__________________
la figa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-27, 22:53   #2199
sarayy
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 435
Dot.: Zuzana Light

Cytat:
Napisane przez ajah Pokaż wiadomość
Zrobiłam dziś 62. Kolejny mój faworyt
chyba wszystkie z serii ''butt'' sa udane mocne są! działaja na pupę jak cza!

Cytat:
Napisane przez Renia90 Pokaż wiadomość
Ja dzisiaj zrobiłam Zwow 7 i nieźle dał mi popalić
...skakanka i wszystko jasne (podobnie jak Zwow4)

Cytat:
Napisane przez la figa Pokaż wiadomość
u mnie dzisiaj 52 i nie zachwycil. moze to przez ten stretching, ktorego w efekcie nie robilam
z tej serii ze stretchingiem (bylo kilka zaraz po N.Roku) ja lubię tylko 51- jest naprawdę OK, spróbuj a nie pożałujesz

u mnie dzisiaj 12minutówka- Zwow 43. Robię go zazwyczaj w soboty do południa- najbardziej mi pasuje bo w niedziele nie ćwiczę i tym sposobem szybciutko zaczynam free weekend Ale w poniedziałek coś dłuższego wpadnie
sarayy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-28, 09:30   #2200
traicionera
Zakorzenienie
 
Avatar traicionera
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 10 917
Dot.: Zuzana Light

U mnie też wczoraj 43 wpadł, najbardziej mnie zmeczylo jak zawsze te chair climbing
w ogole corka mnie zmobilizowała do ćwiczeń, bo podała mi moje adidasy że słowami "załóź buty ćwić z panią"
muszę się pomierzyc, bo ostatnio pofolgowalam sobie z jedzeniem, nie cwiczylam i widze po sobie, że brzuchol urósł, uda także
__________________
przeczytane książki
2018 rok -100
2017 rok-100
2016 rok -100
2015 rok -105
2014 rok-61
2013 rok-58
2012 rok-35


Komu komu, czyli książki do oddania
traicionera jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-28, 09:51   #2201
Renia90
Zakorzenienie
 
Avatar Renia90
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 8 872
Dot.: Zuzana Light

sarayy skakanke akurat lubię, bardziej zabijało mnie ćwiczenie 1 i 2 zaraz po nim bo ledwo mogłam oddech złapać i przy tych pompkach to bordowa jak buraczek byłam

traicionera ale słodko

przeglądam sobie zwowy właśnie i wybieram, które przetestuję w tym tygodniu i później, muszę odrzucać niektóre te z kettlem bo w niektórych ćwiczeniach nie da się go za bardzo zastąpić.
__________________

"Robienie czegoś najlepiej jak się potrafi jest ważniejsze niż bycie najlepszym" /Shannon Miller/

KLIKnij raz dziennie i pomóż
i jeszcze tutaj!
Renia90 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-04-28, 10:15   #2202
traicionera
Zakorzenienie
 
Avatar traicionera
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 10 917
Dot.: Zuzana Light

najfajniej wygląda, jak chce się przyłączyć, taki dwulatni brzdac skaczacy po macie i machajacy nogami jest słodki, aż jej spodnie od pizamki z pupy spadają, tak się stara
__________________
przeczytane książki
2018 rok -100
2017 rok-100
2016 rok -100
2015 rok -105
2014 rok-61
2013 rok-58
2012 rok-35


Komu komu, czyli książki do oddania
traicionera jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-28, 10:21   #2203
jeanne92
Raczkowanie
 
Avatar jeanne92
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 303
Dot.: Zuzana Light

Hej

Melduję, że wciąż dzielnie ćwiczę z Zuzką i zaczynam widzieć efekty na pośladkach, nawet TŻ zauważył

Niestety, mam problem z udami. Wiem, że nie rozrosły mi się, tylko pewnie są spuchnięte, ale nawet mama mi powiedziała, że ostatnio nogi mam coraz większe (a w moim przypadku to jest niemile widziane, bo zmianę widzę głównie w czworogłowym mięśniu uda i przez to moje nogi robią się nieproporcjonalne). I moje pytanie: co zrobić? Ćwiczyć tak jak do tej pory (czyli Zuzka co drugi dzień, do tego jak mam czas Mel B, fitappy i Tamilee Webb), czy zrobić sobie przerwę? Opuchlizna zejdzie sama?
__________________

jeanne92 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-28, 10:22   #2204
ajah
wańka wstańka
 
Avatar ajah
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 12 467
Dot.: Zuzana Light

Cytat:
Napisane przez traicionera Pokaż wiadomość
najfajniej wygląda, jak chce się przyłączyć, taki dwulatni brzdac skaczacy po macie i machajacy nogami jest słodki, aż jej spodnie od pizamki z pupy spadają, tak się stara
Uważam, ze to jest właśnie świetne. Nasze dzieci od najmłodszych lat obserwują jak ćwiczymy i dbamy o siebie. Przesiąkają tym co fajne, zdrowe i pozytywne
Żałuję, że moi rodzice nie zajmowali się sportem

Moja ma ponad dwa lata. Wczoraj oglądałam instrukcje do treningu tabata.

Mała zobaczyła i włączyła się robią burpees.
__________________
nauczycielu, zajrzyj
ajah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-28, 10:41   #2205
live
Rozeznanie
 
Avatar live
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 941
Dot.: Zuzana Light

Witam dziewczęta !! wybaczcie ale nie mam czasu aby przebrnąć przez cały wątek,chcę tylko dowiedzieć się jak powinno się cwiczyć z Zuską tzn np . wybieram sobie 14 zwow następnego np56 ? czy zacząć od 1 i codziennie następny zwow ,robiciejakieś przerwy? na razie ćwiczę z Jiilian i uwielbiam treningi z nią ale jak zobaczyłam Zuski filmiki bardzo mnie zachęciły i chętnie zmierzę się z zwowami bardzo prosiłabym o wskazówki
live jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-28, 10:56   #2206
ajah
wańka wstańka
 
Avatar ajah
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 12 467
Dot.: Zuzana Light

Cytat:
Napisane przez live Pokaż wiadomość
Witam dziewczęta !! wybaczcie ale nie mam czasu aby przebrnąć przez cały wątek,chcę tylko dowiedzieć się jak powinno się cwiczyć z Zuską tzn np . wybieram sobie 14 zwow następnego np56 ? czy zacząć od 1 i codziennie następny zwow ,robiciejakieś przerwy? na razie ćwiczę z Jiilian i uwielbiam treningi z nią ale jak zobaczyłam Zuski filmiki bardzo mnie zachęciły i chętnie zmierzę się z zwowami bardzo prosiłabym o wskazówki
Wybierasz zwow, który ci pasuje i ćwiczysz.

Ja ćwiczę nie tylko z Zuzką. Jak rołożysz trening to sprawa indywiualna. Conajmniej jeden dzień w tygodniu to odpoczynek.

Ja mam taki schemat:

Pn. taniec
Wt. rest
Sroda siłowy
Czwartek Zuzka
Piątek Siłowy
Sobota Zuzka
Niedziela Stretching
__________________
nauczycielu, zajrzyj
ajah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-28, 11:12   #2207
live
Rozeznanie
 
Avatar live
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 941
Dot.: Zuzana Light

Cytat:
Napisane przez ajah Pokaż wiadomość
Wybierasz zwow, który ci pasuje i ćwiczysz.

Ja ćwiczę nie tylko z Zuzką. Jak rołożysz trening to sprawa indywiualna. Conajmniej jeden dzień w tygodniu to odpoczynek.

Ja mam taki schemat:

Pn. taniec
Wt. rest
Sroda siłowy
Czwartek Zuzka
Piątek Siłowy
Sobota Zuzka
Niedziela Stretching
DZięki serdeczne za odpowiedz,tak właśnie myślałam że to chyba zależy jak sama sobie wybiorę , zacznę robić ją co drugi dzień bo też zaczynam bawić się w siłowy trening ale w domu
live jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-28, 13:49   #2208
Renia90
Zakorzenienie
 
Avatar Renia90
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 8 872
Dot.: Zuzana Light

A ja mam takie pytanko, trochę głupie ćwiczycie razem z zuzką, czy swoim tempem, w sensie same odmierzacie sobie czas i robicie po kolei ćwiczenia jak lecą?

bo ja w sumie daje radę ćwiczyć na równi z nią, póki co jedynie miałam problem w zowie 31 z pompkami w 1 ćwiczeniu bo ona tak zapiernicza tam, że masakra musiałabym robić niepełne pompki(a nie chce) żeby wyrobić
__________________

"Robienie czegoś najlepiej jak się potrafi jest ważniejsze niż bycie najlepszym" /Shannon Miller/

KLIKnij raz dziennie i pomóż
i jeszcze tutaj!
Renia90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-28, 15:53   #2209
charlizeee
Zakorzenienie
 
Avatar charlizeee
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 10 094
Zuzana Light

ZWOW #66 zrobiony czas 25:33 nueźle wycisk
__________________
Nigdy nie przyjmuj rad od osób,które nie osiągnęły tego, co Ty chcesz osiągnąć.
charlizeee jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-04-28, 16:14   #2210
mara30
Zadomowienie
 
Avatar mara30
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 1 592
Dot.: Zuzana Light

ja zaraz się zabieram za 61 tylko obiad trochę przetrawię
mara30 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-28, 18:38   #2211
sarayy
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 435
Dot.: Zuzana Light

Cytat:
Napisane przez traicionera Pokaż wiadomość
najfajniej wygląda, jak chce się przyłączyć, taki dwulatni brzdac skaczacy po macie i machajacy nogami jest słodki, aż jej spodnie od pizamki z pupy spadają, tak się stara


Cytat:
Napisane przez jeanne92 Pokaż wiadomość
Niestety, mam problem z udami. Wiem, że nie rozrosły mi się, tylko pewnie są spuchnięte, ale nawet mama mi powiedziała, że ostatnio nogi mam coraz większe (a w moim przypadku to jest niemile widziane, bo zmianę widzę głównie w czworogłowym mięśniu uda i przez to moje nogi robią się nieproporcjonalne). I moje pytanie: co zrobić? Ćwiczyć tak jak do tej pory (czyli Zuzka co drugi dzień, do tego jak mam czas Mel B, fitappy i Tamilee Webb), czy zrobić sobie przerwę? Opuchlizna zejdzie sama?
ćwicz dwugłowe!
Zuzka, Mel B itd..nie ma tu dużo siłowego z mega ciężarami na pompę.. nie martw się, i ćwicz dalej jeśli to lubisz

Cytat:
Napisane przez live Pokaż wiadomość
Witam dziewczęta !! wybaczcie ale nie mam czasu aby przebrnąć przez cały wątek,chcę tylko dowiedzieć się jak powinno się cwiczyć z Zuską tzn np . wybieram sobie 14 zwow następnego np56 ? czy zacząć od 1 i codziennie następny zwow ,robiciejakieś przerwy? na razie ćwiczę z Jiilian i uwielbiam treningi z nią ale jak zobaczyłam Zuski filmiki bardzo mnie zachęciły i chętnie zmierzę się z zwowami bardzo prosiłabym o wskazówki
ja w przeciwieństwie do ajah ćwiczę codziennie bo nie mam innej aktywności, innych treningów. U mni e to 5-6 razy w tygodniu. Zwowy wybieram z całej puli (już ponad 60), czasem tworzę swoje

Cytat:
Napisane przez Renia90 Pokaż wiadomość
A ja mam takie pytanko, trochę głupie ćwiczycie razem z zuzką, czy swoim tempem, w sensie same odmierzacie sobie czas i robicie po kolei ćwiczenia jak lecą?

bo ja w sumie daje radę ćwiczyć na równi z nią, póki co jedynie miałam problem w zowie 31 z pompkami w 1 ćwiczeniu bo ona tak zapiernicza tam, że masakra musiałabym robić niepełne pompki(a nie chce) żeby wyrobić
nie głupie pytanie ja lubię ćwiczyć z Zuzką, tj z filmikiem jeśli mnie wyprzedza to w jakimś luźniejszym momencie zatrzymuję filmik i nadrabiam

Cytat:
Napisane przez charlizeee Pokaż wiadomość
ZWOW #66 zrobiony czas 25:33 nueźle wycisk
zapowiada się obiecująco! poczekam na real time!
sarayy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-28, 21:42   #2212
charlizeee
Zakorzenienie
 
Avatar charlizeee
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 10 094
Zuzana Light

Cytat:
Napisane przez sarayy Pokaż wiadomość



ćwicz dwugłowe!
Zuzka, Mel B itd..nie ma tu dużo siłowego z mega ciężarami na pompę.. nie martw się, i ćwicz dalej jeśli to lubisz


ja w przeciwieństwie do ajah ćwiczę codziennie bo nie mam innej aktywności, innych treningów. U mni e to 5-6 razy w tygodniu. Zwowy wybieram z całej puli (już ponad 60), czasem tworzę swoje

nie głupie pytanie ja lubię ćwiczyć z Zuzką, tj z filmikiem jeśli mnie wyprzedza to w jakimś luźniejszym momencie zatrzymuję filmik i nadrabiam


zapowiada się obiecująco! poczekam na real time!
Już jest real time Zuzka ma czas 28:30 czy jakoś tak wyprzedziła mnie na samym początku bo przez moja astmę burpees i podobne nie idą mi za szybko ale w następnych rundach nadrobiłam a w ostatniej to już powaliłam ja na łopatki hehe nie ukatwiałam tak jak ona pierwsze 20 zrobiłam jak nsleży ale do końca już z normalnà pompką
http://youtu.be/m-2jBo9pVf4
__________________
Nigdy nie przyjmuj rad od osób,które nie osiągnęły tego, co Ty chcesz osiągnąć.
charlizeee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-29, 08:31   #2213
konspiracja
Zakorzenienie
 
Avatar konspiracja
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 4 437
Dot.: Zuzana Light

Cytat:
Napisane przez sarayy Pokaż wiadomość
u mnie dzisiaj 12minutówka- Zwow 43. Robię go zazwyczaj w soboty do południa- najbardziej mi pasuje bo w niedziele nie ćwiczę i tym sposobem szybciutko zaczynam free weekend Ale w poniedziałek coś dłuższego wpadnie
Ja tez dzisiaj cos dłuższego.
W sobotę robiłam podstawowy siłowy z sfd... ale sie wynudziłam, a dłużyło mi się... nieee... to zdecydowanie nie to co energia Zuzki


Cytat:
Napisane przez traicionera Pokaż wiadomość
najfajniej wygląda, jak chce się przyłączyć, taki dwulatni brzdac skaczacy po macie i machajacy nogami jest słodki, aż jej spodnie od pizamki z pupy spadają, tak się stara
Ja swojego w sobotę pompek uczyłam wczoraj aż sie dziadkowi chwalił ze juz pompki robi ale prawdziwego treningu to nigdy z synkiem nie robię. Co by to było Rozpraszał by mnie i za bardzo bym musiała na niego uważać, żeby móc się do zwowa przyłożyć. Dlatego zawsze ćwiczę wieczorem, jak Mały słodko śpi. No z małymi wyjątkami kiedy ida z mężem na ich terning,albo na spacer... ale zwykle wypada mi trening wieczorkiem

Cytat:
Napisane przez Renia90 Pokaż wiadomość
A ja mam takie pytanko, trochę głupie ćwiczycie razem z zuzką, czy swoim tempem, w sensie same odmierzacie sobie czas i robicie po kolei ćwiczenia jak lecą?

bo ja w sumie daje radę ćwiczyć na równi z nią, póki co jedynie miałam problem w zowie 31 z pompkami w 1 ćwiczeniu bo ona tak zapiernicza tam, że masakra musiałabym robić niepełne pompki(a nie chce) żeby wyrobić
Ja tez lubie razem z nią. Jak mam jakieś drobne opóźnienie to zatrzymuję i kończe swoją serię. Jak ja skończe szybciej, a Zuzka jeszce teatralnie sapie to jeśli następne ćwiczenie to burpees to zaczynam, a z innymi to czekam na nia

Cytat:
Napisane przez sarayy Pokaż wiadomość


ja w przeciwieństwie do ajah ćwiczę codziennie bo nie mam innej aktywności, innych treningów. U mni e to 5-6 razy w tygodniu. Zwowy wybieram z całej puli (już ponad 60), czasem tworzę swoje
Ja tez tak. I na razie nie zamierzam nic innego szukać. Zuzka daje mi wszystko czego trzeba

Cytat:
Napisane przez charlizeee Pokaż wiadomość
ale w następnych rundach nadrobiłam a w ostatniej to już powaliłam ja na łopatki hehe nie ukatwiałam tak jak ona pierwsze 20 zrobiłam jak nsleży ale do końca już z normalnà pompką
http://youtu.be/m-2jBo9pVf4
Nie wiem dlaczego, ale jak zwow ma 3 rundy to zawsze natrudniejsze jest pierwsza. Od połowy drugiej czuję że mogę wszystko!

no więc coś na dzisiaj
__________________
...najmniejsze państwo świata
Obok biegnie czas, lecz nas to nie dotyczy...

na Groszka orbicie


Syzyf była kobietą
konspiracja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-29, 08:46   #2214
hania811
Zakorzenienie
 
Avatar hania811
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 15 709
Dot.: Zuzana Light

Cytat:
Napisane przez konspiracja Pokaż wiadomość
Ja tez dzisiaj cos dłuższego.
W sobotę robiłam podstawowy siłowy z sfd... ale sie wynudziłam, a dłużyło mi się... nieee... to zdecydowanie nie to co energia Zuzki
W sobotę robiłam drugie podejście do siłowego z SFD i mam takie same odczucia.
Siłowe lubię ogólnie- ale nie w domu.

Może kiedyś wygospodaruję czas i 2 razy w tyg pochodzę na siłkę

A ja znowu chora
Makabra.

Mąż złapał jakiś katar- załatwił małą a ona mnie
Tym sposobem tydzień był z 2 dniami odpoczynku- a wczoraj jeszcze zżarłam ciasto
hania811 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-29, 11:17   #2215
kama150
Zadomowienie
 
Avatar kama150
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Sidi Bel-Abbes
Wiadomości: 1 792
Dot.: Zuzana Light

Cytat:
Napisane przez konspiracja Pokaż wiadomość


Nie wiem dlaczego, ale jak zwow ma 3 rundy to zawsze natrudniejsze jest pierwsza. Od połowy drugiej czuję że mogę wszystko!

Mam dokładnie tak samo
kama150 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-29, 20:24   #2216
sarayy
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 435
Dot.: Zuzana Light

Cytat:
Napisane przez charlizeee Pokaż wiadomość
Już jest real time Zuzka ma czas 28:30 czy jakoś tak wyprzedziła mnie na samym początku bo przez moja astmę burpees i podobne nie idą mi za szybko ale w następnych rundach nadrobiłam a w ostatniej to już powaliłam ja na łopatki hehe nie ukatwiałam tak jak ona pierwsze 20 zrobiłam jak nsleży ale do końca już z normalnà pompką
http://youtu.be/m-2jBo9pVf4
dzięki, jakoś mi to umknęło!
rzeczywiście Zuzka bardzo sobie ułatwia pod koniec fajnie, że Ty dałaś radę!


Cytat:
Napisane przez hania811 Pokaż wiadomość

A ja znowu chora
Makabra.

Mąż złapał jakiś katar- załatwił małą a ona mnie
Tym sposobem tydzień był z 2 dniami odpoczynku- a wczoraj jeszcze zżarłam ciasto
hania! widocznie odpoczynek był Ci potrzebny (i ciasto?) ale to już nowy tydzień- zdrowiej, zbieraj siły, ćwicz i jedz ładnie!

Cytat:
Napisane przez konspiracja Pokaż wiadomość


Ja tez lubie razem z nią. Jak mam jakieś drobne opóźnienie to zatrzymuję i kończe swoją serię. Jak ja skończe szybciej, a Zuzka jeszce teatralnie sapie to jeśli następne ćwiczenie to burpees to zaczynam, a z innymi to czekam na nia
tak samo

A dziś miałam chrapkę na Zwow 7-, bo jeszcze chyba nigdy go nie robiłam, a został wspomniany ostatnio. Trochę zmodyfikowałam, no i zal. 4 rundy..fajny wysiłek I fajny Zwow, ale nie trafia na moją listę naj...
sarayy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-29, 22:15   #2217
konspiracja
Zakorzenienie
 
Avatar konspiracja
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 4 437
Dot.: Zuzana Light

Hania, nowy tydzień - nowe wyzwanie
Zdrówka życzę!

U mnie 59 - mój świetna wersja mountain climbersów, bardzo mi sie podobał, boki i brzuch zaatakowane,

dobranoc, padam!
__________________
...najmniejsze państwo świata
Obok biegnie czas, lecz nas to nie dotyczy...

na Groszka orbicie


Syzyf była kobietą
konspiracja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-30, 17:02   #2218
charlizeee
Zakorzenienie
 
Avatar charlizeee
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 10 094
Zuzana Light

ZWOW # 65 czas 18:08 bardzo fajny i przyjemny a daje w kość mięśnie czuć nieźle
__________________
Nigdy nie przyjmuj rad od osób,które nie osiągnęły tego, co Ty chcesz osiągnąć.
charlizeee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-30, 18:33   #2219
wiolqn
Zakorzenienie
 
Avatar wiolqn
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 3 185
GG do wiolqn
Dot.: Zuzana Light

a u mnie W1 z drugiej plytki zcut plus ab bonus, ale tylko jedna rundka. ło matko jak ja nie lubie burpees
__________________
There is a place. Like no place on Earth. A land full of wonder, mystery, and danger! Some say to survive it: You need to be as mad as a hatter. Which luckily I am

Brykanie czyli to co Tygryski lubia najbardziej

Kuchnia Tygryska
wiolqn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-30, 20:32   #2220
Renia90
Zakorzenienie
 
Avatar Renia90
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 8 872
Dot.: Zuzana Light

dzisiaj zwow 57 - sponiewierał mnie strasznie, oczywiście w ćwiczeniu gdzie jest 20 pompek, musiałam zmienić po kilku na damskie bo nie wyrabiałam, bede go częściej powtarzać aż zrobię 20 męskich w każdej rundzie!
__________________

"Robienie czegoś najlepiej jak się potrafi jest ważniejsze niż bycie najlepszym" /Shannon Miller/

KLIKnij raz dziennie i pomóż
i jeszcze tutaj!
Renia90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-01-31 16:08:39


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:16.