w³oski na brzuszku - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróæ   Wizaz.pl > Uroda > Pielêgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielêgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielêgnacji twarzy i cia³a oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzêdzia
Stary 2013-05-13, 09:20   #61
lusiabambusia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomo¶ci: 348
Dot.: W³oski na brzuchu !

Ja wyrywam depilatorem i s± prawie niewidoczne. Od golenia by³y co raz gorsze. Jak kto¶ siê boi wyrywaæ sam depilatorem albo woskiem to proponujê wybraæ siê do kosmetyczki.
lusiabambusia jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-05-13, 14:50   #62
somethinggood
Zadomowienie
 
Avatar somethinggood
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomo¶ci: 1 941
Dot.: W³oski na brzuchu !

Najlepiej uzbieraæ na laser to bêdzie problem z g³owy na parê lat .

Albo robiæ woskiem . Ja nigdy w ¿yciu nie mia³am maszynki w rêkach , pierwszy raz ogoli³am nogi jak mia³am 13 lub 14 lat i od razu woskiem . Teraz mam 24 lata i ju¿ nie mam praktycznie w³osów na nogach. Raz na 3 miesi±ce poci±gnê ³ydki woskiem , bo urosn± mi bardzo delikatne i ma³o widoczne w³osy . W³osy te¿ nigdy mi nie wrasta³y , ale przynajmniej raz w tygodniu peelinguje ca³e cia³o .

To samo robiê z bikini ( bikini z lini± majtek , niepe³ne ) , które nigdy maszynki nie widzia³o , no i te¿ ju¿ mi w³osy praktycznie na bikini nie rosn±.

Za to nie jestem w stanie zrobiæ pach woskiem , wiêc ca³e ¿ycie golê je maszynk± i w³osy tam s± mocne i niestety muszê je goliæ co 2-3 dni .

Nie rób brzucha maszynk± , bo w³osy bêd± odrasta³y Ci tylko mocniejsze i ciemniejsze .
Je¿eli nie chcesz robiæ depilacji ani lasera , chyba na Twoim miejscy zrobi³abym kremem do depilacji .

Oczywi¶cie nie u¿ywaj tych plastrów z woskiem gotowych , bo s± beznadzieje . Nic nie daj± , szkoda kasy . Pójd¼ do kosmetyczki to zrobi Ci razem z bikini za 30 z³ albo sama kup maszynê do wosku , nie jest droga .
somethinggood jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-05-13, 21:50   #63
Katja1985
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomo¶ci: 13
Dot.: W³oski na brzuchu !

Hej Spoko w dzisiejszych czasach jest tyle mozliwosci ,¿e to nie problem )) Kemy do depilacji, penseta, depilator. woskowanie. laser i zwukla woda utleniona ktora rizjasnia wloscki. Jezeli nie sa zbyt gryge i nie zbyt ciemne wystarczy je codzinnie smarowac woda ulteniona , Bardzo sie rozjasnia i nie beda tak widoczne.
Jak bedzie Ci to przeszkadzac wybierz sie do lekarza. Czasami zaburzeniom hormonalnym mozna zapobiec farmokologicznie.
Katja1985 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-05-14, 10:00   #64
arrachnee
Zakorzenienie
 
Avatar arrachnee
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: poznañ
Wiadomo¶ci: 4 843
Dot.: W³oski na brzuchu !

Cytat:
Napisane przez somethinggood Poka¿ wiadomo¶æ
Nie rób brzucha maszynk± , bo w³osy bêd± odrasta³y Ci tylko mocniejsze i ciemniejsze . .
gdyby tak by³o to nie jedna dziewczyna z cienkimi i s³abymi w³osami na g³owie ogoli³aby siê na zero i czeka³a na odrost mocniejszych w³osów

co do problemu to: ludzie maj± w³oski na brzuchu
wiele kobiet ma ciemne, a nawet grube (zwykle w okolicy pêpka)
i absolutnie to nie oznacza problemów hormonalnych

pozostaje depilacja (sama wiesz jaka metoda jest dla ciebie najlepsza)
__________________

PUSTAK BLOG
ró¿ne wersje lakierów essie
Rossmannowe -40% - zakupy 1 2

Cytat:
Napisane przez vadi
patyk jest uniwersalny


arrachnee jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-05-14, 10:17   #65
nosferatku
Zadomowienie
 
Avatar nosferatku
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomo¶ci: 1 923
Dot.: W³oski na brzuchu !

Cytat:
Napisane przez Rydwanek16 Poka¿ wiadomo¶æ
Hej wszystkim !

Mam 17 lat i mam problem
Otó¿ chodzi o to, ¿e mam takie czarne w³oski na brzuchu, one id± tak od pêpka w dó³. Bardzo siê tego wstydzê, nied³ugo wakacje, chcia³abym siê tego jak najszybciej pozbyæ, bo wstydzê siê rozebraæ na pla¿y

My¶la³am o rozja¶nieniu ich rozja¶niaczem do w³osów, ale nie wiem. Czy to bezpieczne? nie stanie mi siê nic ze skór± na brzuchu?

Nie wiem czy mam za du¿o mêskich hormonów, czy po prostu jestem jaka¶ dziwna...

Bardzo Was proszê o pomoc !
a)bada³a¶ kiedy¶ te hormony? Tupnij do lekarza, powiedz, w czym rzecz, zapytaj. Od zbadania poziomu androgenów nikt jeszcze nie umar³, natomiast jest to do¶æ dobry pomys³, je¿eli rosn± Ci w³osy w dziwnych miejscach. Na nogach/rêkach masz mocne? Nad górn± warg±? Okres regularny?
b)jest jeden sposób na w³oski rosn±ce w niepo¿±danych miejscach-usun±æ. Z mojego do¶wiadczenia wynika, ¿e w³oski z brzucha najlepiej usun±æ kremem do depilacji, tym takim chemicznym ¶wiñstwem, które je rozpuszcza.
nosferatku jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-06-24, 12:27   #66
Jessica_18
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomo¶ci: 3
Dot.: W³oski na brzuchu

hej, ja mia³am lekki meszek na brzuchu, ale jako g³upia nastolatka zgoli³am go maszynk± i teraz mam problem bo w³osy wyrastaj± ciemne, wyrywam je pêset±, ale wrastaj± w skórê i tworz± siê nieestetyczne krosty. Nie jest to jaki¶ g±szcz w³osów ale jednak mi bardzo przeszkadzaj±, jak wiadome ka¿da z nas chce mieæ piêkny, g³adki brzuszek. Pragnê dodaæ, ¿e nie mam problemów z nadmiernym ow³osieniem, mam raczej jasne w³osy tylko w³a¶nie ten brzuch. Rozja¶niaæ te¿ próbowa³am jednak do tego trzeba troche zapu¶ciæ te w³osy, no a ja jako¶ nie potrafiê, bo od razu wyrywam nie chce ¿eby mój ch³opak je zobaczy³. A¿ wstyd wyj¶æ w stroju k±pielowym na pla¿ê z takimi chrostami i bliznami po wyrywaniu. Bardzo proszê o radê.
Jessica_18 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-09-18, 01:05   #67
sajles17
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomo¶ci: 10
Dot.: W³oski na brzuchu

hej, mam taki sam problem, a w³a¶ciwie, to powoli siê go pozbywam. Próbowa³am ju¿chyba wszystkiego, najgorsze jest skubanie pêset± - w³oski wtedy strasznie wrastaj±. Mój sposób - zapu¶ciæ je choæ trochê, a nastêpnie kupiæ najtañszy rozja¶niacz do w³osów ( ja kupuje za 6z³ do pasemek) byle NIE HENNÊ(po niej wyskoczy³y mi b±ble)! i zmieszaæ to z 12% wod± utlenion± w kremie - na allegro, lub w salonie fryzjerskim mo¿na dostaæ. Mieszamy proszek z rozja¶niacza z wod± 12%(mniej wiêcej proporcje 1:1), k³adziemy papkê gdzie trzeba i po jaki¶ 40 sekundach zbieramy papkê, przecieramy i patrzymy, czy nie pojawi³y siê pêcherzyki, czy co¶. Je¶li nie, dajemy papkê znów i po jakim¶ czasie zmywamy i sprawdzamy. W tym roku w koñcu oby³o siê bez golenia brzucha(fuj)!. Skóra po tym zabiegu jest trochê przesuszona i piecze, ale najlepiej nic na ni± nie dawaæ, sama siê zregeneruje. Ja farbuje w³oski w ten sposób ju¿ ze 3 miesi±ce!
Polecam, bo nawet lasery niewiele mi pomog³y.
sajles17 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Najlepsze Promocje i Wyprzeda¿e

REKLAMA
Stary 2013-11-19, 12:34   #68
malpka99
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomo¶ci: 24
W³oski na brzuchu.

Witam dziewczyny
Mam ogromny problem Na brzuchu od piersi do samego "do³u" mam paseczek w³osów, które rozrastaj± sie na ca³y brzuch... Powy¿ej pêpka nie s± one ciemne, ale pod pêpkiem s± straszne. Maj± ciemny kolor mimo i¿ jestem blondynk±, s± d³ugie ok ( 1,5 cm) Nie chcia³abym ich goliæ i w zwi±zku z tym mam pytanie czy nie da siê ich jako¶ wykruszyæ? (Mam na mysli rozja¶niacz, wodê utlenion±, cytryna i rumianek.) Da siê co¶ z tym zrobiæ? Gdybym chcia³a wydepilowaæ te w³oski musia³abym ca³y brzuch anie staæ mnie na taki zabieg Proszê o pomoc, to mój ogromny kompleks, wstydze sie przebierac na wf
PS: Mo¿na wypaliæ prostownic± do w³osów? Wiem, ze to g³upie pomys³y, ale "ton±cy brzytwy siê chwyta" Dziêkuje z góry za pomoc.
malpka99 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-11-19, 12:47   #69
delfix10
Zakorzenienie
 
Avatar delfix10
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: dolny ¶l±sk
Wiadomo¶ci: 17 352
Dot.: W³oski na brzuchu.

¿adnego wypalania dziewczyno

du¿o dziewczyn ma taki problem
ale ja bym ci radzi³a pój¶æ do lekarza po skierowanie na badania hormonów.Sama mam taki sam problem i muszê siê przebadaæ a potem bêdê szukaæ sposobu na pozbycie siê ich.

Edytowane przez delfix10
Czas edycji: 2013-11-19 o 13:05
delfix10 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-11-19, 12:50   #70
malpka99
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomo¶ci: 24
Dot.: W³oski na brzuchu.

Cytat:
Napisane przez delfix10 Poka¿ wiadomo¶æ
¿adnego wypalania dziewczyno

du¿o dziewczyn mam taki problem
ale ja bym ci radzi³a pój¶æ do lekarza po skierowanie na badania hormonów.Sama mam taki sam problem i muszê siê przebadaæ a potem bêdê szukaæ sposobu na pozbycie siê ich.
Mam 17 lat, moja mama mówi, ¿e przesadzam, do lekarza trzeba z doros³ym Nawet nie wiem gdzie w pierwszej kolejno¶ci siê udaæ Poradzisz co¶ jeszcze ?
malpka99 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-11-19, 14:57   #71
allmode
Wtajemniczenie
 
Avatar allmode
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomo¶ci: 2 736
Dot.: W³oski na brzuchu.

Zaburzenia hormonalne nie s± przesad±, tylko chorob±. I to czasem powa¿n±, wiêc postawa mamy mnie dziwi. Powinna i¶æ z Tob± do lekarza, zasiêgn±æ porady chocia¿by. A tata? Kto¶ doros³y z rodziny nie poszed³by z Tob±?
Nie kombinuj z prostownic±, bo sobie poparzysz skórê tylko. Preparaty rozja¶niaj±ce w³osy te¿ mog± bardziej zaszkodziæ ni¿ pomóc.
Woda utleniona wykrusza w³oski i je rozja¶nia, ale te¿ trzeba ostro¿nie ze wzglêdu na skórê. Rumianek ma w³a¶ciwo¶ci rozja¶niaj±ce i w zasadzie nie powinien zaszkodziæ - chyba, ¿e jeste¶ uczulona na niego.
allmode jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2013-11-19, 18:26   #72
zlooosnica89
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomo¶ci: 281
Dot.: W³oski na brzuchu.

Cytat:
Napisane przez malpka99 Poka¿ wiadomo¶æ
do lekarza trzeba z doros³ym
Nie przesadzajmy, nie masz kilku lat Mo¿e teoretycznie wizyta powinna byæ za zgod± rodziców, ale przecie¿ ¿aden lekarz Ciê nie wyrzuci, jesli przyjdziesz sama, nigdy siê nawet nie spotka³am z tym, ¿eby o to pytali.

Najlepiej zacz±æ od ginekologa, on powinien skierowaæ na badania hormonalne. Poprawcie mnie je¶li siê mylê, ale do ginekologa nie trzeba mieæ skierowania, po prostu idziesz do przychodni i siê rejestrujesz.
zlooosnica89 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-11-19, 22:49   #73
delfix10
Zakorzenienie
 
Avatar delfix10
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: dolny ¶l±sk
Wiadomo¶ci: 17 352
Dot.: W³oski na brzuchu.

Cytat:
Napisane przez zlooosnica89 Poka¿ wiadomo¶æ
Nie przesadzajmy, nie masz kilku lat Mo¿e teoretycznie wizyta powinna byæ za zgod± rodziców, ale przecie¿ ¿aden lekarz Ciê nie wyrzuci, jesli przyjdziesz sama, nigdy siê nawet nie spotka³am z tym, ¿eby o to pytali.

Najlepiej zacz±æ od ginekologa, on powinien skierowaæ na badania hormonalne. Poprawcie mnie je¶li siê mylê, ale do ginekologa nie trzeba mieæ skierowania, po prostu idziesz do przychodni i siê rejestrujesz.



ja bym radzi³a zacz±æ od lekarza rodzinnego lub pediatry( nie wiem do kogo nale¿ysz )

ja posz³am do ginekologa na cytologiê i od razu chcia³am skierowanie na te badania a ona do mnie ¿e ona nie mo¿e daæ mi skierowania na takie badania i ¿e mam pój¶æ do swojego lekarza rodzinnego.
delfix10 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-11-19, 23:25   #74
Jus_Tyna
Raczkowanie
 
Avatar Jus_Tyna
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Kraina spe³niania swoich ambicji
Wiadomo¶ci: 177
Dot.: W³oski na brzuchu.

jak najbardziej hormonami mozna to wszystko zalatwic
__________________
Dziecko mo¿e nauczyæ DOROS£YCH trzech rzeczy:
cieszyæ siê bez powodu,
byæ ci±gle czym¶ zajêtym i domagaæ siê
ze wszystkich si³ tego czego siê pragnie…

Paulo Coelho


Lepiej nie klikaj <<<tutaj!>>> grozi uzale¿nieniem
Jus_Tyna jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-11-21, 16:52   #75
Kaoru22
Zadomowienie
 
Avatar Kaoru22
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomo¶ci: 1 190
Dot.: W³oski na brzuchu.

Ma³a/¶rednia ilo¶æ w³osków to norma, wiêkszo¶æ kobiet je ma i nie ma sie czym przejmowaæ a metod ich usuwania jest mnóstwo

A mo¿e Twoja mama ma racje i to s± te w³oski mieszcz±ce sie w granicach normy? Oczywi¶cie nie odradzam Ci zrobienia badañ ale ow³osienie na brzuchu nie musi od razu ¶wiadczyæ o problemach hormonalnych. Sama mam w³oski na brzuchu i to wcale nie ma³o (usuwam woskiem, plastry to koszt oko³o 8 z³) a jestem ca³kowicie zdrowa.
Kaoru22 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-11-22, 22:05   #76
anglistka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomo¶ci: 237
Dot.: W³oski na brzuchu.

Cytat:
Napisane przez Kaoru22 Poka¿ wiadomo¶æ
Ma³a/¶rednia ilo¶æ w³osków to norma, wiêkszo¶æ kobiet je ma i nie ma sie czym przejmowaæ a metod ich usuwania jest mnóstwo

A mo¿e Twoja mama ma racje i to s± te w³oski mieszcz±ce sie w granicach normy? Oczywi¶cie nie odradzam Ci zrobienia badañ ale ow³osienie na brzuchu nie musi od razu ¶wiadczyæ o problemach hormonalnych. Sama mam w³oski na brzuchu i to wcale nie ma³o (usuwam woskiem, plastry to koszt oko³o 8 z³) a jestem ca³kowicie zdrowa.

jak najbardziej siê zgadzam. Ja równie¿ takie w³oski posiadam, my¶la³am, ¿e mam wysoki testosteron, by³am u endokrynologa i powiedzia³ mi, ¿e jedyne w³oski jaki u kobiety mog± martwiæ i prowadziæ do problemów to te na brodzie. Inne jak np na brzuchu, piersiach czy obfite ow³osienie ³onowe mog± byæ nasz± "urod±" i nie mieæ nic wspólnego z problemami hormonalnymi.
anglistka jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-11-27, 18:13   #77
201607040946
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomo¶ci: 20 500
Dot.: W³oski na brzuchu.

Lekarz
Ale... ja np. jestem strasznie ow³osiona, naprawdê mocno (mam w±sik - na szczê¶cie jasny, bo ogólnie mam jasn± cerê, w³osy itp. - mam w³osy na brodzie, krzy¿u, w dole busz, nogi to samo (oczywi¶cie, golê). I co? I nic. Hormony w normie, a ja ow³osiona jak ma³pa
201607040946 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-11-28, 01:08   #78
delfix10
Zakorzenienie
 
Avatar delfix10
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: dolny ¶l±sk
Wiadomo¶ci: 17 352
Dot.: W³oski na brzuchu.

a czym golisz?i gdzie?
delfix10 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-11-28, 14:15   #79
cekinowy motylek
Przyczajenie
 
Avatar cekinowy motylek
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: dolny ¶l±sk
Wiadomo¶ci: 2
Dot.: W³oski na brzuchu.

Mam tak samo i mam lata do¶wiadczeñ w depilacji
¿adne tam zaburzenia hormonalne!
Teraz s± chore czasy, ¿e jak kobieta u siebie zobaczy kilka w³osków na brodzie, wokó³ sutków, na brzuchu- to od razu do endokrynologa gna i truje siê lekami.
Trafi³am na m±drego lekarza, który kaza³ mi zaprzestaæ trucia.
A w³oski usuwam albo woskiem, albo dobrym depilatorem.
Od lat.
Bez problemów.
mam depilator, którym za jednym posiedzeniem depilujê nogi, bikini, twarz (! tak, mam koñcówkê do depilacji twarzy) i mam spokój na 2-3 tygodnie.
cekinowy motylek jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2013-11-28, 15:59   #80
201607040946
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomo¶ci: 20 500
Dot.: W³oski na brzuchu.

Jak pisalam - wasik mam jasny, wiec nie gole wlosow w dolnej czesci plecow tez nie ruszam, nogi i okolice intymne gole golarka, depilatora juz nie uzywam, bo bardzo wrastaly mi wloski (nic nie pomagalo).
Do tego mam bardzo wlochate rece (przedramiona), nawet tylek na sutkach tez mam kilka wloskow, na brodzie podobnie (usuwam peseta).
I jakos zyje. Nie wstydze sie, jesli czasem ktos zobaczy odrastajace wloski na nogach czy pod pachami (np. podczas festiwalu na przyrodzie, ktory trwa kilka dni).
201607040946 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-11-29, 12:12   #81
Danka Wegrowska
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomo¶ci: 28
Dot.: W³oski na brzuchu.

Najlepiej zacz±æ od ginekologa, on powinien skierowaæ na badania hormonalne.
__________________
<ciach_reklama>
Danka Wegrowska jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-11-29, 23:11   #82
delfix10
Zakorzenienie
 
Avatar delfix10
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: dolny ¶l±sk
Wiadomo¶ci: 17 352
Dot.: W³oski na brzuchu.

Cytat:
Napisane przez Danka Wegrowska Poka¿ wiadomo¶æ
Najlepiej zacz±æ od ginekologa, on powinien skierowaæ na badania hormonalne.

niestety ginekolodzy nie chc± kierowaæ na badania

mnie odes³ali do lekarza rodzinnego
delfix10 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Odpowiedz

Nowe w±tki na forum Pielêgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten w±tek obecnie przegl±daj±: 1 (0 u¿ytkowników i 1 go¶ci)
 

Zasady wysy³ania wiadomo¶ci
Nie mo¿esz zak³adaæ nowych w±tków
Nie mo¿esz pisaæ odpowiedzi
Nie mo¿esz dodawaæ zdjêæ i plików
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB code is W³±czono
Emotikonki: W³±czono
Kod [IMG]: W³±czono
Kod HTML: Wy³±czono

Gor±ce linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:01.