Brzuszki nam się powiększają, lokatorzy ujawniają- Mamusie XI-XII 2013 - Strona 51 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Pokaż wyniki sondy: Nowy tytuł na III część wątku " Listopadowo-grudniowe mamusie 2013" ma brzmieć
Rączki nózki podglądamy, jednym się urodzą damy- innym zaś chłopczęta, zaraz po tym będą święta 1 2,08%
Ciągle głodne mamy brzuszki bo mieszkają w nich maluszki. 0 0%
Coraz większe mamy brzuszki bo mieszkają w nich maluszki 7 14,58%
Dzieci rosną ,Mamy też-szczęście nasze w brzuchu jest. 3 6,25%
Idzie raczek nieboraczek,raz dziewczynka raz chłopaczek 8 16,67%
Dumne z nas Mamy,nasze Maleństwa w brzuchach trzymamy 0 0%
W brzuchach Maleństwa się rozwijają,Mamy na wizażu plotki uprawiają 1 2,08%
Czy to chłopiec czy dziewczynka-niespodzianek będzie kilka 5 10,42%
W brzuchach rosną Bobasy-cóż to za piękne czekają nas czasy? 0 0%
Listopadowo-grudniowe mamusie 2013. 3 6,25%
Szczęśliwe z nas mamy, bo pierwsze ruchy wyczuwamy 1 2,08%
Pierwsze ruchy odczuwamy, przeszczęśliwe z nas mamy. 0 0%
W II trymestr wkroczyłyśmy i płeć maluszków poznałyśmy. 2 4,17%
Pierwsze bliźniaki na wątku już mamy, na wszystkie dzieciaczki niecierpliwie czekamy! 2 4,17%
Pierwsze bliźniaki ujawnione, na resztę czekamy stęsknione. 0 0%
Niektórzy chcą dziewczynkę, inni chłopaka,dzidzia w brzuchu myśli- dam mamie kopniaka. 15 31,25%
Głosujący: 48. Nie możesz głosować w tej sondzie

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-05-15, 20:14   #1501
Anoula
Zakorzenienie
 
Avatar Anoula
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 4 657
Dot.: Brzuszki nam się powiększają, lokatorzy ujawniają- Mamusie XI-XII 2013

Cytat:
Napisane przez niunia32 Pokaż wiadomość
koleżanka ma 2 nazwiska, napisaliśmy takie jakie mają wspólne
dzięki za opinie

Cytat:
Napisane przez ktosiula Pokaż wiadomość
I ja wrociłam z wizyty! Widzialam przez chwilkę moje maleństwo - miało prawie 5 cm, skakało i ruszało kończynami Słodki pisklaczek mój malutki. USG bylo bardzo krótkie, pani dr chciała tylko zobaczyć czy serducho pyka jak trzeba.
Dostałam żelazo na moją anemię i skierowanie na prenatalne - jupi! A miałam iść płatnie...
Ale lekarka niefajna, byłam u niej bo mojej chwilowo nie ma. Taka zołza opryskliwa, ehhh...
gratuluje wizyty, pomimo wrednej lekarki.

Cytat:
Napisane przez kruszynka86 Pokaż wiadomość
Dziś wypożyczyłam sobie "W oczekiwaniu na dziecko " i rozwaliło mnie zdanie, że zanim połkniesz jakikolwiek kęs jedzenia pomyśl czy to jedzenie jest najlepszym kęsem dla twojego dziecka jedząc dziś Magnuma wewnętrzny głos mówił "tak, tak"
Ja czytam ale nie traktuję tego ja Biblii, czasem trzeba pozwolić sobie na małe zachcianki
Anoula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-15, 21:31   #1502
nemosek
Zakorzenienie
 
Avatar nemosek
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 5 645
Dot.: Brzuszki nam się powiększają, lokatorzy ujawniają- Mamusie XI-XII 2013

Ale sobie dałam w kość,nogi wchodzą mi do Zrobiłam sobie 6 km spacerek oczywiście z odpoczynkiem w między czasie ale jednak...

Cytat:
Napisane przez domii29 Pokaż wiadomość
Wróciłam od lekarza . Stwierdziłam że moje maleństwo odziedziczyło upartość po tatusiu. Odwróciło się dupką i nie chciało się pokazać. Ruchliwe jest okropnie tyle że albo się nie rusza i odwraca się dupką albo rusza się tak że ciężko zmierzyć i ująć je na zdjęciu . Dostałam niby 3 zdjęcia ale szczerze to nic na nich nie widze . Serduszko bije jak szalone. W przelocie widziałam kręgosłup, nóżki, brzuszek i nosek . Pani doktor zmartwiła się że mogę mieć jakieś krwiaki po tym piątkowym uderzeniu ale sprawdziła i jest wszystko w porządku także mimo tego że maleństwo po raz kolejny nie chciało współpracować jestem przeszczęśliwa
W ogóle pani doktor wyliczyła że moje dziecko ma 17 tygodni i parę dni prawdopodobnie, już się gubie w tym wszystkim i zostanę jeszcze przy wersji że leci 16 tydzień
to tak jak moje,pokazało dupcię
za wizytę
Cytat:
Napisane przez domii29 Pokaż wiadomość
Dziewczyny znalazłam interentowy test czy będzie chłopak czy dziewczynka choć mam z tego ubaw i tak musiałam to wypróbować . Wyszedł mi chłopak na 57%
Jakby któraś chciała http://noworodek.pl/index.php?sm=1
Jak kiedyś robiłam wyszło że dziewczynka około 80 %
a teraz dziewczynka 65%,chłopiec 35%
Cytat:
Napisane przez blueberrykiss Pokaż wiadomość
W Biedronie super body 3 sztuki za 20 złotych. Oczywiście zakupiłam no i w h&m nie mogłam się powstrzymać w załaćzniku focia

no i macie mojego Smerfika jak na ostatnim badaniu mamuni jęzor wystawiał

No pięknie jak nie dupką się odwracają to języczki wystawiają

Cytat:
Napisane przez ktosiula Pokaż wiadomość
I ja wrociłam z wizyty! Widzialam przez chwilkę moje maleństwo - miało prawie 5 cm, skakało i ruszało kończynami Słodki pisklaczek mój malutki. USG bylo bardzo krótkie, pani dr chciała tylko zobaczyć czy serducho pyka jak trzeba.
Dostałam żelazo na moją anemię i skierowanie na prenatalne - jupi! A miałam iść płatnie...
Ale lekarka niefajna, byłam u niej bo mojej chwilowo nie ma. Taka zołza opryskliwa, ehhh...

Koleżanka ostatnio rodzila i mi opowiedziała razem z mężem niemal cały przebieg. Ale chyba starali się nastawić mnie pozytywnie Będzie dobrze - tyle kobiet daje rade więc i my damy!



No urodzić musimy,nie ma odwrotu!!!Ja póki co też nastawienie jak najbardziej pozytywne,nie ma się co nakręcać.Pewnie bliżej porodu będę gadać inaczej ale co tam ,na razie jest ok.

Ciekawe co tam u Olenki i Antibii?????
__________________
 Titek 6.11.2013  

 Nasz Dzień 

II 8.03.2013
Ja & Ty 02.07.2003



Kciuki dla Anulki
nemosek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-15, 23:56   #1503
budowniczka
Rozeznanie
 
Avatar budowniczka
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 803
Dot.: Brzuszki nam się powiększają, lokatorzy ujawniają- Mamusie XI-XII 2013

Ojejuuuuuuuu ile mam czytania!! Jesteście niesamowite!!

nie było mnie tu kilka dni a tu juz tyle nie nadrobie tego napewno, ale bede probować. W poniedziałek bylam na usg 4d.

Mimo zagrozenia ciazy moj maluszek jak najbardziej rozwija sie dobrze. serduszko bije prawidłowo, kręgosłup symetryczny.

mam wielki problem, raczej pod wzgledem psychologicznym ... problemy nie daje już powoli sobie z wszystkim radę, dlatego tak rzadko tu przesiaduje.
Mam nadzieje, że za niedlugo wyjde na prostą. Jedyna myśl ktora mi daje odwagę do życia, to moj synek (bo rozpozonano płeć).
Trzymajcie się mocno
budowniczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-16, 05:37   #1504
olenka1304
Raczkowanie
 
Avatar olenka1304
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 69
Dot.: Brzuszki nam się powiększają, lokatorzy ujawniają- Mamusie XI-XII 2013

Witajcie fajnie że o mnie pytacie ja leże odpoczywam już spać nie mogę krew mi pobrali bo wyniki na cukier będą robić mi przez cały dzień . Jak narazie tylko plamie nie to co wczoraj a nie dostałam od nich żadnych leków dodatkowych tylko moje te co mam przez ginekologa przepisane . Może później coś się jeszcze dowiem . Nie mam nakazu lezenia więc mogę sobie pochodzić bo już plecy od lezenia bola . Trzymam za was kciuki i za wizyty . U mnie wyszło na 63% chłopak . Coś dużo chłopców ja też bym chciała he he . Pozdrawiam .
__________________
http://www.suwaczki.com/tickers/2nn3dqk35u7oj2lh.png




27.05 .2013 Aniołek 13t3d
olenka1304 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-16, 07:55   #1505
kasias_84
Raczkowanie
 
Avatar kasias_84
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 97
Dot.: Brzuszki nam się powiększają, lokatorzy ujawniają- Mamusie XI-XII 2013

Cześć Dziewczyny! jak dziś samopoczucie przyszłych super mamuś
__________________
II kreski 13/03
następna wizyta - po połowie czerwca
TP - 21/11
kasias_84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-16, 08:10   #1506
a55edcd592b5250bfc801a534a15031ff4f0e57e_5ee55a8e308ca
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 754
Dot.: Brzuszki nam się powiększają, lokatorzy ujawniają- Mamusie XI-XII 2013

Cześć dziewczyny, ja jestem od wczoraj u moich rodziców. Ustaliliśmy z mężem, że tak będzie najlepiej bo mąż pracuje do 16, potem robi w domu remont, teściowie to rolnicy i są wiecznie zajęci, nie ma kto mi pomóc a ja ciągle biegam za moją 3latką, do tego obowiązki względem psiaka, sprzątanie, gotowanie, a mam leżeć.
U mamy nic nie muszę robić więc posiedzimy tu kilka dni. Wczorajszy dzień przeleżałam i faktycznie czułam się lepiej- kręgosłup nie bolał, brzuch nie pobolewał.
Dzisiaj jednak tak mnie boli od przebudzenia głowa, że chyba fiknę. Masakra... nie wiem może ciśnienie mam niskie. Obudziłam się o 6 i już byłam wyspana, a teraz ledwo żyję a córcia ciągnie mnie na rowerek.

Wczoraj poinformowałam 2 babcię o dziecku- raczej babcia wiedziała, ale była dyskretna i nic nie pytała ;p Powiedziała tylko, że najgorsze to chodzenie z dużym brzuchem ;p Ale do tego jeszcze trochę. Imieninowaliśmy z babciami Zosiami, wszyscy wokół mnie biegają, nic nie dają zrobić, nawet krzesła przesunąć

Mam nadzieję, że odzyskam siły po kilku dniach odpoczynku. Mąż nawet wykazał zrozumienie, zwykle się wkurza jak jadę do rodziców, a co mówić o nocowaniu ;p
a55edcd592b5250bfc801a534a15031ff4f0e57e_5ee55a8e308ca jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-16, 08:44   #1507
magalska
Zadomowienie
 
Avatar magalska
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 1 548
GG do magalska Send a message via Skype™ to magalska
Dot.: Brzuszki nam się powiększają, lokatorzy ujawniają- Mamusie XI-XII 2013

Witam się w ten piękny poranek.. Słoneczko świeci i od razu chce się żyć ostatnio co noc miałam sny z dzidziusiem, aż jednego ranka jak wstałam to pierwsze co chciałam zrobić to przewinąć Bruna hehe ide zrobić kilka fotek ciuszków i Wam wrzucę

wgl to przeczytałam że na wątku wrz-paź kilka mam ostatnio dowiedziała się że ich chłopiec to dziewczynka i odwrotnie Ja już za 5 dni usg i jestem ciekawa czy u mnie będzie bez zmian
__________________
Zaręczyny 04.12.2010
Ślub 25.08.2012

<3 SzCzĘśLiWa ŻoNkA <3

MÓj nowy WYMARZONY zawód: FOTOGRAFka! Oddałam temu całe serce: www.mn-foto.pl

Bruno 13.10.2013 g 21:20 3720 g szczęścia
Leon 31.03.2015 g 12:10 3920 g szczęścia
magalska jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-05-16, 08:46   #1508
blueberrykiss
Raczkowanie
 
Avatar blueberrykiss
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Somewhere over the rainbow...
Wiadomości: 95
Dot.: Brzuszki nam się powiększają, lokatorzy ujawniają- Mamusie XI-XII 2013

Hej moje brzuchatki

Ale nam się dzisiaj pospało długo. Zjadłam śniadanie ale dalej mnie coś w brzuchu wierci. Chyba sobie Inkę walnę

Nawet nie wiecie jak się cieszę że już minęły mi mdłości bo przez pierwsze 2 miesiące nie byłam w stanie normalnie funkcjonować. Jedyny ratunek to była woda z wyciśniętym korzeniem imbiru. Przez to schudłam 3 kilo i nie mogę znieść zapachu ani smaku czegokolwiek imbiropodobnego

Wogóle do końca ciąży będę na L4 i z jednej strony się cieszę bo dużo mogę zrobić w domu typu generalne porządki bo później wiem że będzie coraz ciężej. Z drugiej strony czasami mi się nudzi i jakaś taka tęsknota mnie za pracą dopada.

Cytat:
Napisane przez magalska Pokaż wiadomość
wgl to przeczytałam że na wątku wrz-paź kilka mam ostatnio dowiedziała się że ich chłopiec to dziewczynka i odwrotnie Ja już za 5 dni usg i jestem ciekawa czy u mnie będzie bez zmian
ja mam to samo!!! jakbym mogła to już bym do ginki poleciała żeby tylko wiedzieć już tak na bum cyk cyk

Edytowane przez blueberrykiss
Czas edycji: 2013-05-16 o 08:49
blueberrykiss jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-16, 08:52   #1509
ryba91
Zakorzenienie
 
Avatar ryba91
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Śląsk :)
Wiadomości: 5 628
Dot.: Brzuszki nam się powiększają, lokatorzy ujawniają- Mamusie XI-XII 2013

witam

wITAM NOWĄ MAMUSIĘ
Poza tym gratuluję udanych wizyt i poznania dwóch płci no to dziewczynkę dopisałam a dopisać chłopca budowniczko?

Ja dziś zostałam zmuszona wstać o 7 i iść do pracy, tak tak, siedzę w pracy. Szef odwołał urlop bo sobie nie poradzą beze mnie :/( pic na wodę...) a więc siedzę w robocie od rana i nei wiem jak długo dam radę. Co prawda lepiej się czuje, bo głowa mniej boli, katar mam straszny, ale lepszy katar niż zatkane zatoki do tego stopnia co były. Gardłlo przeszło całkowicie,


Wszyscy u mnie twierdzą, że będzie chłopiec i kupują męskie rzeczy
i mam już reklamówkę ;D pod koniec tygodnia moze uda mi się co nieco pokazać ( bo to jest schowane-> u mnie przesąd że nie kupuje się przed 6 miesiącem......... ) no a oprócz tego byłam wczoraj w lumpku jak wracałam z Urzędu ( musiałam iść, ale w godzinę obróciłam ) i zakupiłam sobie dwie pary spodenek, 1 bluzkę dłuższą i jedną typowo ciążową - na 9 miesiąc jak to mama powiedziała i spódniczkę ogrodniczkę jeansową -> tez ciążową, i wydałam 20 złotych :P wiec jestem zadwolona, poza tym znalazłam zajeeeeeeeeeeee*bisty sklep ze stanikami w moim rozmiarze, tanie i ładne. no i jutro z rańca tam pójdę kupić sobie jeden z tej wypłaty a drugi z następnej a potem ju bede kupować do karmienia ;P

kłuje mnie tak coś na dole i nie wiem czy to bąbelek czy coś złego się dzieje. Poza tym wczoraj po przytulankach b. źle się czułam, znaczy wszystko mnie bolało i piekło? dziś już nic sie nie dzieje oprócz ogromnej ilości śluzu :/ no i w ogóle wyskoczył mi jakiś guzek w tamtych okolicach... nie wiem co to


---------- Dopisano o 09:52 ---------- Poprzedni post napisano o 09:49 ----------

Cytat:
Napisane przez blueberrykiss Pokaż wiadomość
Hej moje brzuchatki

Ale nam się dzisiaj pospało długo. Zjadłam śniadanie ale dalej mnie coś w brzuchu wierci. Chyba sobie Inkę walnę

Nawet nie wiecie jak się cieszę że już minęły mi mdłości bo przez pierwsze 2 miesiące nie byłam w stanie normalnie funkcjonować. Jedyny ratunek to była woda z wyciśniętym korzeniem imbiru. Przez to schudłam 3 kilo i nie mogę znieść zapachu ani smaku czegokolwiek imbiropodobnego

Wogóle do końca ciąży będę na L4 i z jednej strony się cieszę bo dużo mogę zrobić w domu typu generalne porządki bo później wiem że będzie coraz ciężej. Z drugiej strony czasami mi się nudzi i jakaś taka tęsknota mnie za pracą dopada.


ja mam to samo!!! jakbym mogła to już bym do ginki poleciała żeby tylko wiedzieć już tak na bum cyk cyk
Wybacz, ale albo nie doczytałam albo nie pisałaś - czemu jesteś na l4 do końca ciąży? cos złoego się dzieje?

A co do tych zmian płci... mój gin powiedział że na 100% to dowiem się w październiku jak urodzę ale i tak będę się sugerować tym co mi powie na następnej wizycie
__________________
..
ryba91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-16, 08:56   #1510
rinco
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 2 949
Dot.: Brzuszki nam się powiększają, lokatorzy ujawniają- Mamusie XI-XII 2013

Dziewczyny polecam Wam prowadzenie czegoś w rodzaju "dziennika ciąży" Ja przy pierwszy dziecku kupiłam sobie zwykły gruby zeszyt i tam wpisywałam wszystko odnośnie ciąży - począwszy od tego jak się dowiedziałam (nawet zdjęcie testu wkleiłam ), potem relacje z wizyt u lekarza, zdjęcia z USG, moje wymiary robione co miesiąc, zdjęcia brzucha, moje odczucia, itd. Polecam - super pamiątka, a przy drugim dziecku można sobie porównywać
rinco jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-16, 08:57   #1511
lusesita23
Zakorzenienie
 
Avatar lusesita23
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: mazury
Wiadomości: 9 887
Dot.: Brzuszki nam się powiększają, lokatorzy ujawniają- Mamusie XI-XII 2013

Cytat:
Napisane przez budowniczka Pokaż wiadomość
Ojejuuuuuuuu ile mam czytania!! Jesteście niesamowite!!

nie było mnie tu kilka dni a tu juz tyle nie nadrobie tego napewno, ale bede probować. W poniedziałek bylam na usg 4d.

Mimo zagrozenia ciazy moj maluszek jak najbardziej rozwija sie dobrze. serduszko bije prawidłowo, kręgosłup symetryczny.

mam wielki problem, raczej pod wzgledem psychologicznym ... problemy nie daje już powoli sobie z wszystkim radę, dlatego tak rzadko tu przesiaduje.
Mam nadzieje, że za niedlugo wyjde na prostą. Jedyna myśl ktora mi daje odwagę do życia, to moj synek (bo rozpozonano płeć).
Trzymajcie się mocno
za chłopca
trzymaj się i na pewno będzie ok

Ryba a jak oni Cie mogli z urlopu sciagnac?
mnie tez czasem pobolewa i brzuch po Przytulankach

mi bratowa w lumpku wynajduje super ciuchy ciążowe

mam bon od moje siostry na zakupy w HM i tam tez planuje się obkupić

poluje na spodnie z pasem...
__________________
Kciuki dla Ani:kciuk i:
lusesita23 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-05-16, 09:00   #1512
blueberrykiss
Raczkowanie
 
Avatar blueberrykiss
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Somewhere over the rainbow...
Wiadomości: 95
Dot.: Brzuszki nam się powiększają, lokatorzy ujawniają- Mamusie XI-XII 2013

Cytat:
Napisane przez ryba91 Pokaż wiadomość
Wybacz, ale albo nie doczytałam albo nie pisałaś - czemu jesteś na l4 do końca ciąży? cos złoego się dzieje?

A co do tych zmian płci... mój gin powiedział że na 100% to dowiem się w październiku jak urodzę ale i tak będę się sugerować tym co mi powie na następnej wizycie
Wszystko jest w jak najlepszym porządku. Poprostu pracuję u taty i tak jest najlepiej finansowo i wogóle
blueberrykiss jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-16, 09:16   #1513
magalska
Zadomowienie
 
Avatar magalska
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 1 548
GG do magalska Send a message via Skype™ to magalska
Dot.: Brzuszki nam się powiększają, lokatorzy ujawniają- Mamusie XI-XII 2013

ryba a masz cofnięty cały urlop czy tylko dzień dzisiejszy? ja jak jestem na urlopie/mam wolne kilka dni pod rząd to telefonów z pracy po prostu nie odbieram i nie ma wtedy obawy że muszę przyjść bo ktoś tam chory.... co do kłucia miałam jeden taki dzień w zeszłym tyg że strasznie mnie kłuło w dole brzucha trochę poleżałam i za dwa dni przeszło ale ginka mówiłą ze to normalne w ciąży....

dobra wrzucam zdjęcia kołyski i kilku ciuszków
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg untitled (1 of 12).jpg (49,4 KB, 46 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg untitled (2 of 12).jpg (48,0 KB, 38 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg untitled (3 of 12).jpg (82,6 KB, 49 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg untitled (4 of 12).jpg (75,7 KB, 42 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg untitled (5 of 12).jpg (81,1 KB, 44 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg untitled (6 of 12).jpg (66,1 KB, 36 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg untitled (7 of 12).jpg (73,3 KB, 37 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg untitled (8 of 12).jpg (83,1 KB, 36 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg untitled (9 of 12).jpg (78,3 KB, 43 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg untitled (10 of 12).jpg (66,4 KB, 35 załadowań)
__________________
Zaręczyny 04.12.2010
Ślub 25.08.2012

<3 SzCzĘśLiWa ŻoNkA <3

MÓj nowy WYMARZONY zawód: FOTOGRAFka! Oddałam temu całe serce: www.mn-foto.pl

Bruno 13.10.2013 g 21:20 3720 g szczęścia
Leon 31.03.2015 g 12:10 3920 g szczęścia
magalska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-16, 09:16   #1514
magalska
Zadomowienie
 
Avatar magalska
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 1 548
GG do magalska Send a message via Skype™ to magalska
Dot.: Brzuszki nam się powiększają, lokatorzy ujawniają- Mamusie XI-XII 2013

i jeszcze dwie fotki
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg untitled (11 of 12).jpg (77,9 KB, 20 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg untitled (12 of 12).jpg (76,3 KB, 25 załadowań)
__________________
Zaręczyny 04.12.2010
Ślub 25.08.2012

<3 SzCzĘśLiWa ŻoNkA <3

MÓj nowy WYMARZONY zawód: FOTOGRAFka! Oddałam temu całe serce: www.mn-foto.pl

Bruno 13.10.2013 g 21:20 3720 g szczęścia
Leon 31.03.2015 g 12:10 3920 g szczęścia
magalska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-16, 09:18   #1515
domii29
Zakorzenienie
 
Avatar domii29
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 10 572
Dot.: Brzuszki nam się powiększają, lokatorzy ujawniają- Mamusie XI-XII 2013

Witam się z Wami w ten ciepły dzień .
Wkręciłam się dzisiaj z mamą do pracy i szczerze to już mam dość, od wczoraj mnie kręgosłup pobolewa i teraz przy zginaniu ból się nasila. Ale do 13 dam radę .
Później mam jechać z TŻtem na zakupy więc może wstąpie do pepco po jakiś drobiazg dla maleństwa .

Życzę miłego dnia mamusie
domii29 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-16, 09:27   #1516
ola_k11
Zadomowienie
 
Avatar ola_k11
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 1 845
Dot.: Brzuszki nam się powiększają, lokatorzy ujawniają- Mamusie XI-XII 2013

Cytat:
Napisane przez perfuzja Pokaż wiadomość
Czy mamy na wątku jakieś dziewczyny z Warszawy?? Jeśli tak, to gdzie robilyscie usg genetyczne? Mam dylemat, a powoli czas sie zapisywać.
ja jestem z okolic badania robię w Lux-Medzie.

oleńka trzymam kciuki żeby wszystko było dobrze !!!!


widziałam, że kilka płci poznanych - 3 chłopców i jedna dziewczynka jeśli się dobrze doliczyłam!!! Super zazdroszczę. Ja poznałam płeć przy synku dopiero w 21tc... Mam usg genetyczne zaplanowane na 23 maja na 14, ale wątpię że lekarz cos tam zobaczy... zresztą wolę aby sie skupil na zbadaniu czy wsio ok.


ps. któraś z dziewczyn pisała o kłuciu w macicy... ja tez czasem czuję ale gin mówił, że to nic złego, chyba że by się ból pojawił.


Ja jestem w pracy i mam trochę sporo roboty ale mam nadzieję, że wysiedzę
ola_k11 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-16, 09:29   #1517
metkaa
Zakorzenienie
 
Avatar metkaa
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 7 679
Dot.: Brzuszki nam się powiększają, lokatorzy ujawniają- Mamusie XI-XII 2013

czesc

magalska wszystko super
metkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-16, 09:35   #1518
Trele_Morele
Zakorzenienie
 
Avatar Trele_Morele
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 4 702
Brzuszki nam się powiększają, lokatorzy ujawniają- Mamusie XI-XII 2013

Cytat:
Napisane przez magalska Pokaż wiadomość
Witam się w ten piękny poranek.. Słoneczko świeci i od razu chce się żyć ostatnio co noc miałam sny z dzidziusiem, aż jednego ranka jak wstałam to pierwsze co chciałam zrobić to przewinąć Bruna hehe ide zrobić kilka fotek ciuszków i Wam wrzucę

wgl to przeczytałam że na wątku wrz-paź kilka mam ostatnio dowiedziała się że ich chłopiec to dziewczynka i odwrotnie Ja już za 5 dni usg i jestem ciekawa czy u mnie będzie bez zmian
Ja cały czas sie tego boje choc gleboko wierze ze to dziewczynka ! Tak czułam od poczatku zanim lekarz cokolwiek stwierdził I tym sie kieruje ..


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
Majeczka

KCIUKI DLA ANI


Trele_Morele jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-16, 09:35   #1519
ryba91
Zakorzenienie
 
Avatar ryba91
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Śląsk :)
Wiadomości: 5 628
Dot.: Brzuszki nam się powiększają, lokatorzy ujawniają- Mamusie XI-XII 2013

Cytat:
Napisane przez magalska Pokaż wiadomość
ryba a masz cofnięty cały urlop czy tylko dzień dzisiejszy? ja jak jestem na urlopie/mam wolne kilka dni pod rząd to telefonów z pracy po prostu nie odbieram i nie ma wtedy obawy że muszę przyjść bo ktoś tam chory.... co do kłucia miałam jeden taki dzień w zeszłym tyg że strasznie mnie kłuło w dole brzucha trochę poleżałam i za dwa dni przeszło ale ginka mówiłą ze to normalne w ciąży....

dobra wrzucam zdjęcia kołyski i kilku ciuszków
Cytat:
Napisane przez magalska Pokaż wiadomość
i jeszcze dwie fotki
Super kołyska!! a ciuszki

NIe cały urlop, tylko dzisiaj, ale nie wiem czy dam radę do 21 robić, może i czuję się dobrze, bo antybiotyk faktycznie działa ale jadnek wolałabym odpocząć. PÓKI CO NAPISAŁAM SZEFOWI ŻE ŹLE SIĘ CZUJE I jak dam radę do 14 pracować to będzie dobrze, bo dzisiaj jest duszno a my nawet luftu nie mamy :/ i napisał " pracuj, pracuj nic sie nie stanie, kup sobie wodę a jak wyrobisz 1000 zł to zadzwoń będziesz mogął iść do domu." To mu napisałam, ze jak nie dam rady to o 14-15 się zwinę bo jestem chora i nei chce paść jak klient przyjdzie bo na dobrą sprawę mogą mnie okraść w tym momencie a nikt nie zauważy i co?" to napisał " ok, postaram sie kogoś załatwić na 14stą"
zobaczymy co wykombinuje.....
__________________
..
ryba91 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-05-16, 09:37   #1520
Trele_Morele
Zakorzenienie
 
Avatar Trele_Morele
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 4 702
Brzuszki nam się powiększają, lokatorzy ujawniają- Mamusie XI-XII 2013

Cytat:
Napisane przez kasias_84 Pokaż wiadomość
Cześć Dziewczyny! jak dziś samopoczucie przyszłych super mamuś
U mnie sredniawo. Mysl ze jutro mam wizyte u dentysty nie daje mi spac. To jest chyba choroba ze dorosły człowiek tak sie boi dentysty??


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
Majeczka

KCIUKI DLA ANI


Trele_Morele jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-16, 09:39   #1521
aaby
Zakorzenienie
 
Avatar aaby
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 6 184
Dot.: Brzuszki nam się powiększają, lokatorzy ujawniają- Mamusie XI-XII 2013

Cytat:
Napisane przez magalska Pokaż wiadomość
dobra wrzucam zdjęcia kołyski i kilku ciuszków
Biorę wszystko! Bez wyjątku!
Gdzie kupiłaś takie śliczności?


Cytat:
Napisane przez ryba91 Pokaż wiadomość
NIe cały urlop, tylko dzisiaj, ale nie wiem czy dam radę do 21 robić, może i czuję się dobrze, bo antybiotyk faktycznie działa ale jadnek wolałabym odpocząć. PÓKI CO NAPISAŁAM SZEFOWI ŻE ŹLE SIĘ CZUJE I jak dam radę do 14 pracować to będzie dobrze, bo dzisiaj jest duszno a my nawet luftu nie mamy :/ i napisał " pracuj, pracuj nic sie nie stanie, kup sobie wodę a jak wyrobisz 1000 zł to zadzwoń będziesz mogął iść do domu." To mu napisałam, ze jak nie dam rady to o 14-15 się zwinę bo jestem chora i nei chce paść jak klient przyjdzie bo na dobrą sprawę mogą mnie okraść w tym momencie a nikt nie zauważy i co?" to napisał " ok, postaram sie kogoś załatwić na 14stą"
zobaczymy co wykombinuje.....

Lepiej niech kombinuje, bo będzie miał z nami do czynienia
__________________


Odtąd MY - już nigdy JA.
W duecie siła.

aaby jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-16, 09:43   #1522
Trele_Morele
Zakorzenienie
 
Avatar Trele_Morele
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 4 702
Brzuszki nam się powiększają, lokatorzy ujawniają- Mamusie XI-XII 2013

MAGALSKA - kolyska jest super : love: jakbym nie miała koszyczka to tez bym sie skusiła .. Ja kupilam ostatnio lozeczko I przewijak ale pokaze Wam jak beda zlozone . Czyli jeszcze troche musicie poczekac .. Ciuszkow moge poklikac pare fotek dzis , wiekszosc skladuje u mamy bo planujemy remont I nie chce zeby sie tutaj kurzyło


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
Majeczka

KCIUKI DLA ANI


Trele_Morele jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-16, 09:47   #1523
ryba91
Zakorzenienie
 
Avatar ryba91
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Śląsk :)
Wiadomości: 5 628
Dot.: Brzuszki nam się powiększają, lokatorzy ujawniają- Mamusie XI-XII 2013

dziewczyny, co sądzicie o rampersach???

Trele- to strach wzięty z dzieciństwa mój mąż też tak ma, od 2 miesięcy boli go ząb ale bardziej od tego bólu przeraża go dentysta. Mimo że raz ze mną poszedł i nawet zaciągłam go na fotel to jak babka wyciągła sprzęt od odkamieniania to on uciekł. wstydu mi narobił, no ale cóz. NIe umiem go przekonać, a jak był mały to mama kazała mu chodzić co tydzien do dentysty i jeden mu rozwalił tak zęba że go dł€go bolał i teraz się boi iść. Ma tylko jednego zaufanego, ale kosztuje wizyta 150 plus znieczulenie to już 200 wychodzi ...
__________________
..
ryba91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-16, 09:48   #1524
kasias_84
Raczkowanie
 
Avatar kasias_84
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 97
Dot.: Brzuszki nam się powiększają, lokatorzy ujawniają- Mamusie XI-XII 2013

spoko ... ja tez mam stracha przed dentystą
ja mam dziś luźny dzień w pracy zresztą mnie w pracy nie pozwalają się przemęczać więc jest ok
ale jakos mi tak dziwnie dziś chyba poprotu chce mi się spać

---------- Dopisano o 10:48 ---------- Poprzedni post napisano o 10:47 ----------

Cytat:
Napisane przez magalska Pokaż wiadomość
i jeszcze dwie fotki
magalska - ciuszki superowe! a kołyska extra
__________________
II kreski 13/03
następna wizyta - po połowie czerwca
TP - 21/11
kasias_84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-16, 09:50   #1525
Firjal
Raczkowanie
 
Avatar Firjal
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 393
GG do Firjal
Dot.: Brzuszki nam się powiększają, lokatorzy ujawniają- Mamusie XI-XII 2013

Cześć dziewczyny
Byłam we wtorek na wizycie. Serduszko ślicznie bije i fasolka ładnie rośnie. Kolejna za 3 tyg. Lekarz bardzo się cieszył i chyba z 5 razy powtórzył że cieszy się że wtedy się pomylił co do ciąży pozamacicznej. Polecił mi witaminy Omega Med optima, bierze któraś? Bo drogie to to, ale ma nie potęgować mdłości, które mam masakryczne, a najgorzej jest wieczorami jak wracam do domu z popołudniowej zmiany.
Pozdrawiam cieplutko
Firjal jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-16, 09:53   #1526
issia88
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: ze wsi pod Krk ;)
Wiadomości: 6 468
Dot.: Brzuszki nam się powiększają, lokatorzy ujawniają- Mamusie XI-XII 2013

Cytat:
Napisane przez kasias_84 Pokaż wiadomość
Cześć Dziewczyny! jak dziś samopoczucie przyszłych super mamuś
Hej Moje dziwnie :/ od rana głowa mnie pobolewa, dziś kłuje mnie po lewej stronie, tak jakby jajnik, ale niby to normalne, że się tam wszystko rozciąga i takie są odczucia :/

Cytat:
Napisane przez rinco Pokaż wiadomość
Dziewczyny polecam Wam prowadzenie czegoś w rodzaju "dziennika ciąży" Ja przy pierwszy dziecku kupiłam sobie zwykły gruby zeszyt i tam wpisywałam wszystko odnośnie ciąży - począwszy od tego jak się dowiedziałam (nawet zdjęcie testu wkleiłam ), potem relacje z wizyt u lekarza, zdjęcia z USG, moje wymiary robione co miesiąc, zdjęcia brzucha, moje odczucia, itd. Polecam - super pamiątka, a przy drugim dziecku można sobie porównywać
Tez się nad tym zastanawiałam, ale bardziej chciałam kupic taki, od 1wszego dnia ciąży do pierwszych chwil zycia dzieciatka, ale nie mogłam nic znaleźć co miałoby więcej niż 10 kartek

Cytat:
Napisane przez magalska Pokaż wiadomość
ryba a masz cofnięty cały urlop czy tylko dzień dzisiejszy? ja jak jestem na urlopie/mam wolne kilka dni pod rząd to telefonów z pracy po prostu nie odbieram i nie ma wtedy obawy że muszę przyjść bo ktoś tam chory.... co do kłucia miałam jeden taki dzień w zeszłym tyg że strasznie mnie kłuło w dole brzucha trochę poleżałam i za dwa dni przeszło ale ginka mówiłą ze to normalne w ciąży....

dobra wrzucam zdjęcia kołyski i kilku ciuszków
Super ciuszki Na mnie to wszyscy krzycza jak cos kupie, ze jeszcze za wcześnie, ech :/ to kiedy mam kupować?? w 9 miesiącu? wtedy mi powiedzą, ze za pozno, a miałam tyyyyyle czasu na zakupy

Uciekam kupować kwiatki do ogródka Może wkoncu wezme się za ogród Ambitne plany
issia88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-16, 09:55   #1527
Mya1989
Zakorzenienie
 
Avatar Mya1989
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Dziwnów
Wiadomości: 4 968
Dot.: Brzuszki nam się powiększają, lokatorzy ujawniają- Mamusie XI-XII 2013

Siemka

Magalska, super ciuszki A kołyska Wgl wydaje mi się, ze masz aldne mieszkanko

Ryba, współczuję szefa....

Gratuluje wszystkich superwizyt, dziewczynek, chłopców i wgl

Trele, spoczko, ja znów się zapisałam, przypomniałaś mi, idę 22 na 15 Ale muszę, bo zą do rwania i mamz nim problemy, bo jest ukruszony i jak coś jem to dziąsło mi narusza i mnie boli.... I przysparza mi zmartwień ten zębol :/ Ale kończy się pierwszy trymestr, więc juz lepiej jest
__________________
Samotna mama od 6.03. :/



Ulka
28.11.2013r.
55cm, 3180g
Mya1989 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-16, 09:57   #1528
lusesita23
Zakorzenienie
 
Avatar lusesita23
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: mazury
Wiadomości: 9 887
Dot.: Brzuszki nam się powiększają, lokatorzy ujawniają- Mamusie XI-XII 2013

Cytat:
Napisane przez blueberrykiss Pokaż wiadomość
Wszystko jest w jak najlepszym porządku. Poprostu pracuję u taty i tak jest najlepiej finansowo i wogóle
to super
Cytat:
Napisane przez magalska Pokaż wiadomość
ryba a masz cofnięty cały urlop czy tylko dzień dzisiejszy? ja jak jestem na urlopie/mam wolne kilka dni pod rząd to telefonów z pracy po prostu nie odbieram i nie ma wtedy obawy że muszę przyjść bo ktoś tam chory.... co do kłucia miałam jeden taki dzień w zeszłym tyg że strasznie mnie kłuło w dole brzucha trochę poleżałam i za dwa dni przeszło ale ginka mówiłą ze to normalne w ciąży....

dobra wrzucam zdjęcia kołyski i kilku ciuszków
piękne
Cytat:
Napisane przez Firjal Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny
Byłam we wtorek na wizycie. Serduszko ślicznie bije i fasolka ładnie rośnie. Kolejna za 3 tyg. Lekarz bardzo się cieszył i chyba z 5 razy powtórzył że cieszy się że wtedy się pomylił co do ciąży pozamacicznej. Polecił mi witaminy Omega Med optima, bierze któraś? Bo drogie to to, ale ma nie potęgować mdłości, które mam masakryczne, a najgorzej jest wieczorami jak wracam do domu z popołudniowej zmiany.
Pozdrawiam cieplutko


u nas dziś pięknie slonce,wiec ide wylegiwać się do rodziców, do ogródka

dziwnie mi na tym wolnym
__________________
Kciuki dla Ani:kciuk i:
lusesita23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-16, 09:57   #1529
aaby
Zakorzenienie
 
Avatar aaby
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 6 184
Dot.: Brzuszki nam się powiększają, lokatorzy ujawniają- Mamusie XI-XII 2013

A propo kłucia, to mnie wczoraj dość mocno kłuło w pochwie. Takie jakby pikanie co kilka-kilkanaście sekund. Mam nadzieję, że to nic poważnego
__________________


Odtąd MY - już nigdy JA.
W duecie siła.

aaby jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-16, 10:00   #1530
ryba91
Zakorzenienie
 
Avatar ryba91
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Śląsk :)
Wiadomości: 5 628
Dot.: Brzuszki nam się powiększają, lokatorzy ujawniają- Mamusie XI-XII 2013

Cytat:
Napisane przez Firjal Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny
Byłam we wtorek na wizycie. Serduszko ślicznie bije i fasolka ładnie rośnie. Kolejna za 3 tyg. Lekarz bardzo się cieszył i chyba z 5 razy powtórzył że cieszy się że wtedy się pomylił co do ciąży pozamacicznej. Polecił mi witaminy Omega Med optima, bierze któraś? Bo drogie to to, ale ma nie potęgować mdłości, które mam masakryczne, a najgorzej jest wieczorami jak wracam do domu z popołudniowej zmiany.
Pozdrawiam cieplutko
sUPR ŻE WSZYSTKO OK, witamin nie biorę takich więc nie wiem. dostałaś jakieś zdjęcie maluszka?

Cytat:
Napisane przez issia88 Pokaż wiadomość
Hej Moje dziwnie :/ od rana głowa mnie pobolewa, dziś kłuje mnie po lewej stronie, tak jakby jajnik, ale niby to normalne, że się tam wszystko rozciąga i takie są odczucia :/



Tez się nad tym zastanawiałam, ale bardziej chciałam kupic taki, od 1wszego dnia ciąży do pierwszych chwil zycia dzieciatka, ale nie mogłam nic znaleźć co miałoby więcej niż 10 kartek



Super ciuszki Na mnie to wszyscy krzycza jak cos kupie, ze jeszcze za wcześnie, ech :/ to kiedy mam kupować?? w 9 miesiącu? wtedy mi powiedzą, ze za pozno, a miałam tyyyyyle czasu na zakupy

Uciekam kupować kwiatki do ogródka Może wkoncu wezme się za ogród Ambitne plany
U mnie też każdy mówi że najwcześniej kupować w ostatnich 3 miesiącach. wSZYSTKO BYŁOBY OK gdybym zarabiała 3000 tysiące a nie 1000. Bo jakbym miała wszystko rozrzucić na 3 miesiace z czego ostatni miesiac to raczej już końcówka zakupów- kosmetyki jakieś, chusteczki... No i na dwa miesiące nie dam rady tego rozbić, nie ma możiwości. Na pierwsze ubranie to mam rzeczy, kombinezon i kocyk, rożek łózeczko mama kupi, no ale i tak w w przyszłym miesiacu muszę kupić jakieś śpiochy, body, pajace bo potem mi będzie cieżko kupić butelki smoczki i inne pierdółki co też się kasy nazbiera...... ale nikt tego nie rozumie
__________________
..
ryba91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:17.