Zakupy na Strawberrynet - Strona 5 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Perfumy

Notka

Perfumy Fora, na których znajdziesz porady w zakresie perfum. Zapraszamy do dyskusji.
Zanim napiszesz post zapoznaj się z FAQ oraz Przewodnikiem po perfumach.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-04-06, 20:20   #121
natii4
Zakorzenienie
 
Avatar natii4
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 12 363
Dot.: Zakupy na Strawberrynet

Cytat:
Napisane przez Plastusia Pokaż wiadomość

Ale się nie przejmuję, tylko nie podoba mi się brak odpowiedzi na e-maile.

Troszkę dziwna sprawa z tym brakiem odpowiedzi-ja do nich pisałam ostatnio i dostałam odpowiedź po 4 minutach od napisania maila,a ich zegar wskazywał godzinę po północy Nie wiem co oni o tej porze robią w pracy,ale byłam miło zaskoczona tak szybką reakcją
__________________

Bieganie i czytanie
to
klucz do życia

natii4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-07, 10:29   #122
_Karolka_
Rozeznanie
 
Avatar _Karolka_
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 943
Dot.: Zakupy na Strawberrynet

Cytat:
Napisane przez natii4 Pokaż wiadomość
Troszkę dziwna sprawa z tym brakiem odpowiedzi-ja do nich pisałam ostatnio i dostałam odpowiedź po 4 minutach od napisania maila,a ich zegar wskazywał godzinę po północy Nie wiem co oni o tej porze robią w pracy,ale byłam miło zaskoczona tak szybką reakcją
hehe no dokladnie ile razy do nich nie napisze to odpowiadaja max w ciagu 10 minut. tez bylam zaskoczonam ale w koncu robią jeden z najwiekszych wzrostow gospodarczych na swiecie wiec co sie dziwic
_Karolka_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-07, 10:34   #123
Szarada
Zakorzenienie
 
Avatar Szarada
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 5 176
Dot.: Zakupy na Strawberrynet

Ja też ostatnio uznałam, że się coś ociągają z wysłaniem zamówienia i napisałam do nich. Odpisali lotem błyskawicy, a następnie zasypali potwierdzeniami wysyłki
Szarada jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-07, 10:53   #124
Plastusia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 107
Dot.: Zakupy na Strawberrynet

To ja mam pecha. W spamie ich nie ma, dzisiaj dostałam od nich mailing reklamowy, ale z odpowiedzią na moj e-mail się nie pofatygowali. Jak się do nich pisze o północy, to w Hong Kongu jest rano, a w USA południe (mniej więcej), więc pewnie pracują. Chyba, że pani Kitty W. to maszyna .
Plastusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-07, 10:59   #125
natii4
Zakorzenienie
 
Avatar natii4
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 12 363
Dot.: Zakupy na Strawberrynet

Cytat:
Napisane przez Plastusia Pokaż wiadomość
Chyba, że pani Kitty W. to maszyna .
__________________

Bieganie i czytanie
to
klucz do życia

natii4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-08, 12:16   #126
Szarada
Zakorzenienie
 
Avatar Szarada
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 5 176
Dot.: Zakupy na Strawberrynet

A.I. Miss Kitty
Szarada jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-11, 12:12   #127
aaguś
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 102
GG do aaguś
Dot.: Zakupy na Strawberrynet

Zamierzam po raz pierwszy zamówić perfumy na Strawberrynet i nie chciałabym popełnić jakiś błędów przy zapłacie kartą, dlatego mam pytanie: czy imię i nazwisko osoby zamawiającej i właściciela karty muszą być te same (będę korzystać z karty taty)? Z góry dziękuję za odpowiedź
aaguś jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-04-11, 14:58   #128
_Karolka_
Rozeznanie
 
Avatar _Karolka_
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 943
Dot.: Zakupy na Strawberrynet

Cytat:
Napisane przez aaguś Pokaż wiadomość
Zamierzam po raz pierwszy zamówić perfumy na Strawberrynet i nie chciałabym popełnić jakiś błędów przy zapłacie kartą, dlatego mam pytanie: czy imię i nazwisko osoby zamawiającej i właściciela karty muszą być te same (będę korzystać z karty taty)? Z góry dziękuję za odpowiedź
nie

mam pytanko do dziewczyn ktorym truskawa naliczyla cło, bo akurat zdarzylo mi sie to pierwszy raz. przszlo mi dzis pismo z poczty ze zatrzymali mi przesyłke i mam przystać :
1. fakture lub rachunek lub paragon lub potwierdzenie transakcji zakupu internetowego (wydruk) lub potwierdzenie dokonania operacji bankowej lubl inny dokument potwierdzajacy dokonanie zakupu towaru.

i tylko to mam im przeslać ? wystarczy wydruk potwierdzenia z banku ? pytam bo nie moglam sie dodzwonic do UC
_Karolka_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-11, 21:49   #129
rzastin
Zakorzenienie
 
Avatar rzastin
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 3 478
Dot.: Zakupy na Strawberrynet

Właśnie chciałam po raz pierwszy złożyć zamówienie na Truskawce, płatność wiadomo kartą- pytają mnie o Security Number. Nie otwiera mi się okienko z tłumaczeniem, co to takiego jest ten security number.
Czy któras z Was może mi to wyjaśnić
__________________

rzastin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-11, 21:54   #130
Margot45
niecnotliwa dziewica
 
Avatar Margot45
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: przy komputerze
Wiadomości: 19 903
GG do Margot45
Dot.: Zakupy na Strawberrynet

Cytat:
Napisane przez _Karolka_ Pokaż wiadomość
mam pytanko do dziewczyn ktorym truskawa naliczyla cło, bo akurat zdarzylo mi sie to pierwszy raz. przszlo mi dzis pismo z poczty ze zatrzymali mi przesyłke i mam przystać :
1. fakture lub rachunek lub paragon lub potwierdzenie transakcji zakupu internetowego (wydruk) lub potwierdzenie dokonania operacji bankowej lubl inny dokument potwierdzajacy dokonanie zakupu towaru.

i tylko to mam im przeslać ? wystarczy wydruk potwierdzenia z banku ? pytam bo nie moglam sie dodzwonic do UC
Ja dziś miałam dokładnie to samo - tez mi pierwszy raz cło naliczyli
W rozmowie z panią z UC uzyskałam informacje, żeby wydrukować i przetłumaczyć potwierdzenie złożenia zamówienia na Strawberrynet, i kopię dowodu osobistego, i to im wysłać. Ja do tego dołożyłam tłumaczenie maila z Truskawy potwierdzającego, że zakup został wysłany, a w kwestii faktury powiedziałam, że nie mam - bo pewnie jest w środku przesyłki... Teraz myśle, że mogłam była im dołożyć ksero wyciągu z karty, ale nic takiego nie mówili, najwyżej im dośle i dlłużej poczekam. Powodzenia!
__________________
I wanna hurt you just to hear you screaming my name
Margot45 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-11, 22:26   #131
_Karolka_
Rozeznanie
 
Avatar _Karolka_
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 943
Dot.: Zakupy na Strawberrynet

Cytat:
Napisane przez Margot45 Pokaż wiadomość
Ja dziś miałam dokładnie to samo - tez mi pierwszy raz cło naliczyli
W rozmowie z panią z UC uzyskałam informacje, żeby wydrukować i przetłumaczyć potwierdzenie złożenia zamówienia na Strawberrynet, i kopię dowodu osobistego, i to im wysłać. Ja do tego dołożyłam tłumaczenie maila z Truskawy potwierdzającego, że zakup został wysłany, a w kwestii faktury powiedziałam, że nie mam - bo pewnie jest w środku przesyłki... Teraz myśle, że mogłam była im dołożyć ksero wyciągu z karty, ale nic takiego nie mówili, najwyżej im dośle i dlłużej poczekam. Powodzenia!
o dziekuje CI bardzo za informację ! a to tłumaczenie to wszystkiego ? ladnie z tymi szczegółami o promocjach ? nie wiem za bardzo jak to tlumaczenie ma wygladac. takie robocze ?
bo ja wydrukowalam confirmation order. no i tez dolaczylam to z banku, ale piszą że LUB wiec mysle ze nie bedziesz musiala dosyłać
pewnie tez zamawiałaś perfumki ? bo teraz one idą z usa i to pewnie dlatego.
acha, a nie mozna tego przeslac faxem ?

Cytat:
Napisane przez rzastin Pokaż wiadomość
Właśnie chciałam po raz pierwszy złożyć zamówienie na Truskawce, płatność wiadomo kartą- pytają mnie o Security Number. Nie otwiera mi się okienko z tłumaczeniem, co to takiego jest ten security number.
Czy któras z Was może mi to wyjaśnić
hej, zapewne chodzi CI o CVV2 w ekartach są to trzy cyferki ktore CI podano, a jak masz zwyklą kredytową, to są to trzy ostatnie cyferki na odwrocie karty, tam nad podpisem.

Edytowane przez _Karolka_
Czas edycji: 2007-04-11 o 22:41 Powód: + pytanie
_Karolka_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-04-11, 22:29   #132
rzastin
Zakorzenienie
 
Avatar rzastin
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 3 478
Dot.: Zakupy na Strawberrynet

Cytat:
Napisane przez _Karolka_ Pokaż wiadomość


hej, zapewne chodzi CI o CVV2 w ekartach są to trzy cyferki ktore CI podano, a jak masz zwyklą kredytową, to są to trzy ostatnie cyferki na odwrocie karty, tam nad podpisem.
Dziękuję za odzew, w takim razie nic, tylko zamawiać
__________________

rzastin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-11, 22:40   #133
khy
Zadomowienie
 
Avatar khy
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 1 478
Dot.: Zakupy na Strawberrynet

Dziewczyny, a od jakiej kwoty naliczaja clo? Myslalam, ze do jakiejs niewielkiej sumy cla w ogole nie ma?
khy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-12, 06:00   #134
_Karolka_
Rozeznanie
 
Avatar _Karolka_
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 943
Dot.: Zakupy na Strawberrynet

Cytat:
Napisane przez khy Pokaż wiadomość
Dziewczyny, a od jakiej kwoty naliczaja clo? Myslalam, ze do jakiejs niewielkiej sumy cla w ogole nie ma?
ja zamawialam juz kilka razy, ale dopiero 1. raz mi naliczyli. byc moze teraz to zwiazane jest z tym ze idzie z usa (dhl), moze jakos inaczej wyglada. zawsze tez zaznaczam gift. zamawialam na kwoty juz powyzej 200zl i bylo ok. a teraz perfumku za 125 jakies, wiec mysle ze czesto to nie ma reguly na to.
_Karolka_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-12, 08:25   #135
Margot45
niecnotliwa dziewica
 
Avatar Margot45
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: przy komputerze
Wiadomości: 19 903
GG do Margot45
Dot.: Zakupy na Strawberrynet

Cytat:
Napisane przez _Karolka_ Pokaż wiadomość
o dziekuje CI bardzo za informację ! a to tłumaczenie to wszystkiego ? ladnie z tymi szczegółami o promocjach ? nie wiem za bardzo jak to tlumaczenie ma wygladac. takie robocze ?
bo ja wydrukowalam confirmation order. no i tez dolaczylam to z banku, ale piszą że LUB wiec mysle ze nie bedziesz musiala dosyłać
pewnie tez zamawiałaś perfumki ? bo teraz one idą z usa i to pewnie dlatego.
acha, a nie mozna tego przeslac faxem ?
To ja po kolei: tłumaczenie wysyłałam takie "robocze" - czyli własnoręczne - całego maila, włącznie z informacją o promocjach, "loyalty bonus" etc.

Też zamawiałam perfumy - Cristobala i to za zabójczą cenę 71zł - więc myśle, że tego cła mi jakiegos horrendalnego nie naliczą... co do sumy, od jakiej naliczają cło, to pamiętam, że na gazetowym był wątek na ten temat - pewnie jakby przejrzeć cały ten Wizażowy wątek, to tez gdzieś ta informacja będzie

One z USA juz przyszły, DHL-em właśnie, tylko niestety UC przechwycił paczuszkę - i nawet się zastanawiam , dlaczego - zaznaczone było "gift" i wartość w sumie znikoma, więc podejrzewam, że losowo.
I faxem niestety nie można - pytałam panią z UC.

Mam nadzieję, że obie nie będziemy długo czekały i dostaniemy nasze wymarzone "łupy"
__________________
I wanna hurt you just to hear you screaming my name
Margot45 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-12, 14:40   #136
_Karolka_
Rozeznanie
 
Avatar _Karolka_
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 943
Dot.: Zakupy na Strawberrynet

Cytat:
Napisane przez Margot45 Pokaż wiadomość
To ja po kolei: tłumaczenie wysyłałam takie "robocze" - czyli własnoręczne - całego maila, włącznie z informacją o promocjach, "loyalty bonus" etc.

Też zamawiałam perfumy - Cristobala i to za zabójczą cenę 71zł - więc myśle, że tego cła mi jakiegos horrendalnego nie naliczą... co do sumy, od jakiej naliczają cło, to pamiętam, że na gazetowym był wątek na ten temat - pewnie jakby przejrzeć cały ten Wizażowy wątek, to tez gdzieś ta informacja będzie

One z USA juz przyszły, DHL-em właśnie, tylko niestety UC przechwycił paczuszkę - i nawet się zastanawiam , dlaczego - zaznaczone było "gift" i wartość w sumie znikoma, więc podejrzewam, że losowo.
I faxem niestety nie można - pytałam panią z UC.

Mam nadzieję, że obie nie będziemy długo czekały i dostaniemy nasze wymarzone "łupy"
dzieki za info, bo dzis tez probowalam sie dodzwonic ale oczywsicie nikt nie raczyl odebrac. no ale fajne ze napisalas, to wiedzialam ze nie da rady faxem.

oczywsicie dam znac jak tam dalesze losy mojej paczki mojego cla :| czy tam innych akcyz, Ty tez powiedz jak sie sprawa rozwiazala. ja nawet wyslalam priorytetem

ja zamwoialm sobie rush2 za 126 zl, a w GC jest 239 :O
_Karolka_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-20, 10:48   #137
_Karolka_
Rozeznanie
 
Avatar _Karolka_
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 943
Dot.: Zakupy na Strawberrynet

wczoraj przyszły mi perfumy z truskawy. i napisze ile to wszystko trwało, jakby to kogos intresowalo. bo teraz wiadomo perfumki idą z usa, a nie z hong kongu
zakupu dokonałam 2 kwietnia, pisemko celne przyszło mi koło 11, wiec stosunkowo szybko byly juz w Polsce, a wiadomo tez ze byl to okres swiateczny. No i wczoraj je odebrałam. Doliczyli mi 37 zł, czyli wyszły mnie 165 zł, a to tez jest 70 zł mniej niz w sklepie, ale do truskawy napisze moze oddadza W kazdym razie polecam dla osob ktore az tak sie nie spieszą
_Karolka_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-20, 11:32   #138
Margot45
niecnotliwa dziewica
 
Avatar Margot45
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: przy komputerze
Wiadomości: 19 903
GG do Margot45
Dot.: Zakupy na Strawberrynet

Cytat:
Napisane przez _Karolka_ Pokaż wiadomość
wczoraj przyszły mi perfumy z truskawy. i napisze ile to wszystko trwało, jakby to kogos intresowalo. bo teraz wiadomo perfumki idą z usa, a nie z hong kongu
zakupu dokonałam 2 kwietnia, pisemko celne przyszło mi koło 11, wiec stosunkowo szybko byly juz w Polsce, a wiadomo tez ze byl to okres swiateczny. No i wczoraj je odebrałam. Doliczyli mi 37 zł, czyli wyszły mnie 165 zł, a to tez jest 70 zł mniej niz w sklepie, ale do truskawy napisze moze oddadza W kazdym razie polecam dla osob ktore az tak sie nie spieszą
No to fantastycznie, że doszły ja dzisiaj dopiero odebrałam Cristobala z poczty zamawiałam 4 kwietnia, ale w moim przypadku obyło się bez opłat celnych - doliczyli mi 2zł za dostarczenie przesyłki z UC do UP - w obrębie tego samego miasta
Truskawka cudowna rzecz, teraz czekam na Desnudę
__________________
I wanna hurt you just to hear you screaming my name

Edytowane przez Margot45
Czas edycji: 2007-04-20 o 11:33 Powód: literówka
Margot45 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-20, 19:14   #139
rzastin
Zakorzenienie
 
Avatar rzastin
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 3 478
Dot.: Zakupy na Strawberrynet

Cytat:
Napisane przez Margot45 Pokaż wiadomość
No to fantastycznie, że doszły ja dzisiaj dopiero odebrałam Cristobala z poczty zamawiałam 4 kwietnia, ale w moim przypadku obyło się bez opłat celnych - doliczyli mi 2zł za dostarczenie przesyłki z UC do UP - w obrębie tego samego miasta
Truskawka cudowna rzecz, teraz czekam na Desnudę
Do mnie dziś przyszło awizo, czyli szybko się uwijają
__________________

rzastin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-04-21, 12:52   #140
Motylka
Raczkowanie
 
Avatar Motylka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: ZG/Glasgow
Wiadomości: 148
Dot.: Zakupy na Strawberrynet

Kobietki kochane - chęć zakupu jednaj AAllegorii na truskawce przezwyciężyła mój strach przed zakupem za pomocą karty kredytowej (choć posiadam ją już od kilku miesięcy).

Czy jakaś dobra duszyczka mogłaby poprowadzić za rączkę strachliwą Motylkę i napisać gdzie się wchodzi i co wpisuje - tak krok po kroku?

Baardzo, baaaardzo, ładnie proszę.
__________________
będzie dzidzia w listopadzie
Motylka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-21, 13:54   #141
_Karolka_
Rozeznanie
 
Avatar _Karolka_
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 943
Dot.: Zakupy na Strawberrynet

Cytat:
Napisane przez Motylka Pokaż wiadomość
Kobietki kochane - chęć zakupu jednaj AAllegorii na truskawce przezwyciężyła mój strach przed zakupem za pomocą karty kredytowej (choć posiadam ją już od kilku miesięcy).

Czy jakaś dobra duszyczka mogłaby poprowadzić za rączkę strachliwą Motylkę i napisać gdzie się wchodzi i co wpisuje - tak krok po kroku?

Baardzo, baaaardzo, ładnie proszę.
ja z chęcią pomogę tylko powiedz jak probowalas juz skladac zamówienie i w jakims momencie sie 'zacięłas' ? bo to naprawde nie jest trudne, ale tak jak mowie sluze radą i pomocą
_Karolka_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-21, 14:02   #142
agatha
Rozeznanie
 
Avatar agatha
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Pl/N
Wiadomości: 541
Dot.: Zakupy na Strawberrynet

Wybierasz produkt i klikasz "add to cart". gdy dodałaś wszystkie interesujące Cię produkty klikasz: "check out". następnie wpisujesz adres email Enter your e-mail address . później klikasz w "checkout counter". w"billing address" wpisz swoje dane i klikasz "continue to checkout process". w gift message.wybiersz czy twój przdmiot ma być wysłany jako prezent czy nie. następnie klikasz w "verify order information". jeżeli zamawiasz 1 raz i zamówiłaś na kwotę powyżej 25$ to otrzymasz darmowy prezent błyszczyk l'oreal i muisz teraz wybrać kolor No. 650 Fusion lub No. 720 Sizzle. następnie klikasz w " confirm colour option and procceed to countinue" następnie wybierasz sposób płatności. wypełniasz pola wymagane w danym sposobie i klikasz na authorized payment. to byłoby na tyle.
__________________

agatha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-21, 14:17   #143
Motylka
Raczkowanie
 
Avatar Motylka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: ZG/Glasgow
Wiadomości: 148
Dot.: Zakupy na Strawberrynet

Dziękuję pięknie za odpowiedź


(dopisuję w edycji)

O Karolka nie widziałam twojego posta. Spróbuję wieczorem zamówić Menttafolię i zdam relację z przebiegu całej akcji dziewczyny Jak się okaże, żem oferma batalionowa i nic nie wyjdzie - to ze wstydem się do tego przyznam.
__________________
będzie dzidzia w listopadzie

Edytowane przez Motylka
Czas edycji: 2007-04-21 o 14:25 Powód: uzupełnienie wypowiedzi
Motylka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-21, 16:18   #144
_Karolka_
Rozeznanie
 
Avatar _Karolka_
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 943
Dot.: Zakupy na Strawberrynet

spoko spoko, jakby co to pisz na PW czy tutaj to pomogę a i pamietaj o tym security number (cvv2) o ktorym juz pisałam no i dostaniesz blyszczol jako pierwsza klientka, tez dostalam kiedys ;]
trzymam kciuki
_Karolka_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-21, 21:52   #145
Motylka
Raczkowanie
 
Avatar Motylka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: ZG/Glasgow
Wiadomości: 148
Dot.: Zakupy na Strawberrynet

Zamówienie złożone! Ale muszę się przyznać, że miałam pietra . Z resztą - nadal mam bo teraz oczekiwanie na perfumik będzie i zastanawianie się nad bezpieczeństwem tej formy zakupów.

Aaa - że to mój pierwszy zakup przez kartę kredytową to kobitki szampana stawiam .
__________________
będzie dzidzia w listopadzie
Motylka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-22, 10:53   #146
_Karolka_
Rozeznanie
 
Avatar _Karolka_
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 943
Dot.: Zakupy na Strawberrynet

Cytat:
Napisane przez Motylka Pokaż wiadomość
Zamówienie złożone! Ale muszę się przyznać, że miałam pietra . Z resztą - nadal mam bo teraz oczekiwanie na perfumik będzie i zastanawianie się nad bezpieczeństwem tej formy zakupów.

Aaa - że to mój pierwszy zakup przez kartę kredytową to kobitki szampana stawiam .
no to fajnie

jak zamierzasz czesciej kupowac na truskawce to polecam zakup ekarty w Twoim banku, bo jest bardziej bezpieczna
_Karolka_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-22, 13:32   #147
mulier
Zakorzenienie
 
Avatar mulier
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 3 768
GG do mulier
Dot.: Zakupy na Strawberrynet

dziewczyny, a czy korzystała któras z Was z allekarty bzwbk24, czy przypadkiem nie działa ona na tych samych zasadach co ekarta z mBanku?
Niby też mozna nia wszędzie robić zakupy, wszedzie gdzie akceptują visa ... no i stworzona jest niby po to aby płacic nią w necie?
Pytam, gdyż mam takowa własnie na biurku, ale jeszcze jej nie aktywowałam ... może sie przyda?

http://www.allegro.pl/marketing/allekarta/
__________________

mulier jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-22, 14:06   #148
mulier
Zakorzenienie
 
Avatar mulier
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 3 768
GG do mulier
Dot.: Zakupy na Strawberrynet

Czy chodzi o te trzy cyferki, które znajdują sie na pasku, na którym trzeba się podpisac?
__________________

mulier jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-22, 22:31   #149
lewaloff
Rozeznanie
 
Avatar lewaloff
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 620
Send a message via Skype™ to lewaloff
Dot.: Zakupy na Strawberrynet

Cytat:
Napisane przez mulier Pokaż wiadomość
Czy chodzi o te trzy cyferki, które znajdują sie na pasku, na którym trzeba się podpisac?
mulier zależy od typu karty, jeżeli jest to specjalna karta do zakupów internetowych, to taki kod musiał Ci zostać przekazany, natomiast jeżeli jest to wypukła karta kredytowa, wtedy odpowiedź brzmi - tak, cyferki nad podpisem

ja korzystam z netkarty multibanku, która "chodzi" spokojnie zagrannicznych sklepach internetowych (Truskawka, Amazon, GAP itd.)
__________________
płodek
lewaloff jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-23, 06:01   #150
mulier
Zakorzenienie
 
Avatar mulier
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 3 768
GG do mulier
Dot.: Zakupy na Strawberrynet

Cytat:
Napisane przez lewaloff Pokaż wiadomość
mulier zależy od typu karty, jeżeli jest to specjalna karta do zakupów internetowych, to taki kod musiał Ci zostać przekazany, natomiast jeżeli jest to wypukła karta kredytowa, wtedy odpowiedź brzmi - tak, cyferki nad podpisem

ja korzystam z netkarty multibanku, która "chodzi" spokojnie zagrannicznych sklepach internetowych (Truskawka, Amazon, GAP itd.)
No własnie...mam i pin 4 cyfrowy i ten numerek na pasku. Jest to chyba net karta visa po prostu, ktra moge płacić tez w sklepach i wyciągac kase z bankomatu. Musze tam zadzwonic chyba i sie upewnić.
Alebo tez przekonam sie o tym przy pierwszych zakupach
Dzięki Ci wielkie.
__________________

mulier jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Perfumy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-02-28 12:27:09


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:02.