Każda z nas to już maniaczka - znów z Yves Rocher przyszła paczka - część IX - Strona 32 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-05-17, 15:28   #931
mamaAmelka
Zakorzenienie
 
Avatar mamaAmelka
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Małe Trójmiasto Kaszubskie ;)
Wiadomości: 4 469
Dot.: Każda z nas to już maniaczka - znów z Yves Rocher przyszła paczka - część IX

Również myślę nad zamówieniem urodzinowym, szczególnie dla VN, spodobał mi się jej zapach w stacjonarce Jakoś jednak nie jestem przekonana do tych prezentów niespodzianek, więc pewnie zamówię sobie małą wodę truskawkową za 19,90 i będę miała dwa zapachy za trzy dyszki

---------- Dopisano o 16:28 ---------- Poprzedni post napisano o 16:26 ----------

Moja paczucha z zieloną herbatą ma status "wysłane"
Pewnie przygarnę ją w poniedziałek
mamaAmelka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-17, 15:40   #932
xxxescapismxxx
Pani Pech
 
Avatar xxxescapismxxx
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 6 327
Dot.: Każda z nas to już maniaczka - znów z Yves Rocher przyszła paczka - część IX

Cytat:
Napisane przez mamaAmelka Pokaż wiadomość
Również myślę nad zamówieniem urodzinowym, szczególnie dla VN, spodobał mi się jej zapach w stacjonarce Jakoś jednak nie jestem przekonana do tych prezentów niespodzianek, więc pewnie zamówię sobie małą wodę truskawkową za 19,90 i będę miała dwa zapachy za trzy dyszki

---------- Dopisano o 16:28 ---------- Poprzedni post napisano o 16:26 ----------

Moja paczucha z zieloną herbatą ma status "wysłane"
Pewnie przygarnę ją w poniedziałek
z urodzinowej trzeba zamowic za min. 49 zl aby dostac perfumy
__________________
Insta o naturalnych kosmetykach
Po Prostu Fuksja
xxxescapismxxx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-17, 16:05   #933
mamaAmelka
Zakorzenienie
 
Avatar mamaAmelka
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Małe Trójmiasto Kaszubskie ;)
Wiadomości: 4 469
Odp: Dot.: Każda z nas to już maniaczka - znów z Yves Rocher przyszła paczka - część

Cytat:
Napisane przez xxxescapismxxx Pokaż wiadomość
z urodzinowej trzeba zamowic za min. 49 zl aby dostac perfumy
Dobrze wiedzieć, dzięki
__________________
Organizm rośnie do 25-go roku życia. Brzuch i dupa chyba o tym nie wiedzą...
mamaAmelka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-17, 16:12   #934
zaczarowana
Zadomowienie
 
Avatar zaczarowana
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 1 300
Dot.: Każda z nas to już maniaczka - znów z Yves Rocher przyszła paczka - część IX

Cytat:
Napisane przez fragari Pokaż wiadomość
Zobaczymy jak długo pochodzi
Jest info, że ma gwarancję dwuletnią, która obejmuje wady fabryczne, więc jest dobrze.
Cytat:
Napisane przez mamaAmelka Pokaż wiadomość
Również myślę nad zamówieniem urodzinowym, szczególnie dla VN, spodobał mi się jej zapach w stacjonarce Jakoś jednak nie jestem przekonana do tych prezentów niespodzianek, więc pewnie zamówię sobie małą wodę truskawkową za 19,90 i będę miała dwa zapachy za trzy dyszki

---------- Dopisano o 16:28 ---------- Poprzedni post napisano o 16:26 ----------

Moja paczucha z zieloną herbatą ma status "wysłane"
Pewnie przygarnę ją w poniedziałek
Żeby otrzymać VN musisz złożyć zamówienie na 49zł (przesyłka za free od 70zł)
zaczarowana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-17, 16:31   #935
mamaAmelka
Zakorzenienie
 
Avatar mamaAmelka
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Małe Trójmiasto Kaszubskie ;)
Wiadomości: 4 469
Dot.: Każda z nas to już maniaczka - znów z Yves Rocher przyszła paczka - część IX

YR rozsyła mejla z ofertą zestawu CS za 99 zł
http://mail.freshmail.pl/p/9cwckmlbhe/3e81peloun/
mamaAmelka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-17, 16:34   #936
pysiak103
Zakorzenienie
 
Avatar pysiak103
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Podlasie!!!
Wiadomości: 3 541
Dot.: Każda z nas to już maniaczka - znów z Yves Rocher przyszła paczka - część IX

Właśnie otrzymałam nowy newsletter też macie? Zestaw Cure Solutions za 99 zł + gratis Elixir 7.9 Aktywator Młodości
pysiak103 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-17, 16:42   #937
mala_menda
Zakorzenienie
 
Avatar mala_menda
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 5 531
Dot.: Każda z nas to już maniaczka - znów z Yves Rocher przyszła paczka - część IX

Dziewczyny, które korzytały z oferty urodzinowej na maj, podzielicie się kodem? na pierwszej stronie są kody z lutego i boję się że będą chcieli wcisnąć mi beret
mala_menda jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-05-17, 16:53   #938
zaczarowana
Zadomowienie
 
Avatar zaczarowana
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 1 300
Dot.: Każda z nas to już maniaczka - znów z Yves Rocher przyszła paczka - część IX

Cytat:
Napisane przez mala_menda Pokaż wiadomość
Dziewczyny, które korzytały z oferty urodzinowej na maj, podzielicie się kodem? na pierwszej stronie są kody z lutego i boję się że będą chcieli wcisnąć mi beret
Ale nie ma innego kodu niż ten z pierwszej strony. A berety po prostu już im się skończyły (albo czekają na kolejny sezon jesień-zima)
zaczarowana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-17, 16:56   #939
trisse
Rozeznanie
 
Avatar trisse
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 542
Dot.: Każda z nas to już maniaczka - znów z Yves Rocher przyszła paczka - część IX

Cytat:
Napisane przez magnolia79 Pokaż wiadomość
dzisiaj usłyszałam, że mam ładną cerę
i mam zagwozdkę, chciałabym jeszcze jedno serum, ale żal mi już kasy na kosmetyki, a we Wrocławiu największa w Polsce Ikea, tam chce opróżnić swój portfel
nie wiem, co zrobić, bo może ten elixir już tak szybko się nie pojawi znów jako gratis?
tak jak dziewczyny pisały: wysyłkowa jesień-zima, elixir gratis od 49zł a ja dodam od siebie ze oferta jest ważna prawie do końca czerwca więc masz jeszcze sporo czasu

Cytat:
Napisane przez kikilu Pokaż wiadomość
Czyli są to dwa zupełnie różne zapachy?

btw, dziękuję Wam za pomoc
wg mnie są bardzo podobne, flaszkę mam EDP a miniaturkę EDT i nie czuję dużej różnicy, edp oczywiście jest intensywniejsze i dłużej trzyma, edt ciut lżejsze i przez to wydaje się trochę inne, ale jakbym nie wiedziała że to dwie butelki to pewnie uznałabym że to ten sam zapach

Cytat:
Napisane przez fragari Pokaż wiadomość
Niestety nic lepszego nie udało mi się zrobić. Aparat siadł więc zdjęcia są robione komórką. Ale jest naprawdę ładny. W zeszłym roku oglądałam prawie identyczny w Parfois za 139 zł
a podałabyś obwód swojej ręki? ja mam takie chude łapki i obawiam się że będzie za duży
trisse jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-17, 17:00   #940
kikilu
Raczkowanie
 
Avatar kikilu
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 334
Dot.: Każda z nas to już maniaczka - znów z Yves Rocher przyszła paczka - część IX

Cytat:
Napisane przez kuba222 Pokaż wiadomość
Nie chciałabym zaśmiecać wątku, pisałam "ciut wyżej". Może zadzwoń do nich i zapytaj o tę ofertę. Próba nie strzelba...
Skoro sami coś takiego oferują to myślę, ze w drugą stronę też zadziała. W każdym razie mi konsultantka oferowała i Purple, i tradycyjną jako prezent.
Spróbuj
Dziękuje jak koleżanka zdecyduje się co chce zamówić, zadzwonię i spróbuje negocjować ale skoro piszecie, że SE EDT też jest ładna, to może nie powinnam wybrzydzać

Cytat:
Napisane przez mamaAmelka Pokaż wiadomość
YR rozsyła mejla z ofertą zestawu CS za 99 zł
http://mail.freshmail.pl/p/9cwckmlbhe/3e81peloun/
Kusza, zestaw 3 produktow (bo dochodzi jeszcze serum) za 99 zł. Miała któraś z Was ten roll-on pod oczy? Polecacie?
kikilu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-17, 17:20   #941
mag_rat
Zadomowienie
 
Avatar mag_rat
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: spod kordły.
Wiadomości: 1 931
Dot.: Każda z nas to już maniaczka - znów z Yves Rocher przyszła paczka - część IX

A działa wam jeszcze kod z newslettera na -40%? bo mi właśnie przestał nie wiem czemu;/
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=508355
Czarne, nowe botki na wymianę 38

mag_rat jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-05-17, 17:21   #942
pysiak103
Zakorzenienie
 
Avatar pysiak103
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Podlasie!!!
Wiadomości: 3 541
Dot.: Każda z nas to już maniaczka - znów z Yves Rocher przyszła paczka - część IX

Cytat:
Napisane przez mag_rat Pokaż wiadomość
A działa wam jeszcze kod z newslettera na -40%? bo mi właśnie przestał nie wiem czemu;/


u mnie działa właśnie sprawdzałam
pysiak103 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-17, 17:21   #943
simone2010
Zakorzenienie
 
Avatar simone2010
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 410
Dot.: Każda z nas to już maniaczka - znów z Yves Rocher przyszła paczka - część IX

Cytat:
Napisane przez mag_rat Pokaż wiadomość
A działa wam jeszcze kod z newslettera na -40%? bo mi właśnie przestał nie wiem czemu;/
Może dlatego, że w newsletterze jest wyraźnie napisane, że jest ważny do 16 maja?
__________________
Tygrysku...!
Co Prosiaczku?
NIC - odparł Prosiaczek biorąc Tygryska za łapkę - chciałem się tylko upewnić czy jesteś...


Ćwiczę od czasu do czasu

Spełniam swoje małe marzenia
simone2010 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-17, 17:29   #944
mag_rat
Zadomowienie
 
Avatar mag_rat
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: spod kordły.
Wiadomości: 1 931
Dot.: Każda z nas to już maniaczka - znów z Yves Rocher przyszła paczka - część IX

Cytat:
Napisane przez simone2010 Pokaż wiadomość
Może dlatego, że w newsletterze jest wyraźnie napisane, że jest ważny do 16 maja?
Ehh no tak, nie spojrzałam na sam dół na datę... ale właśnie z godzinkę temu działał a teraz nie to już zgłupiałam...
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=508355
Czarne, nowe botki na wymianę 38

mag_rat jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-17, 17:33   #945
Marigold19
🦄
 
Avatar Marigold19
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 30 295
Dot.: Każda z nas to już maniaczka - znów z Yves Rocher przyszła paczka - część IX

Popełniłam zamówienie:

S1497 Zestaw Cure Solutions 1 99.00 zł
48461 Prezent niespodzianka 1 PREZENT
F24635 Woda Toaletowa Hoggar 1 PREZENT
F64455 Elixir 7.9 Aktywator Młodości 1 PREZENT

W sumie będę mieć pełen zestaw Cure Solutions (prawie) plus wodę Hoggar za 99 zł, chyba korzystnie mi to wyszło nawet.
__________________
Ban na zakupy kosmetyczne!

12.03.2023 r.- 12.06.2023 r.
Marigold19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-17, 17:48   #946
kikilu
Raczkowanie
 
Avatar kikilu
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 334
Dot.: Każda z nas to już maniaczka - znów z Yves Rocher przyszła paczka - część IX

Cytat:
Napisane przez Marigold19 Pokaż wiadomość
Popełniłam zamówienie:

S1497 Zestaw Cure Solutions 1 99.00 zł
48461 Prezent niespodzianka 1 PREZENT
F24635 Woda Toaletowa Hoggar 1 PREZENT
F64455 Elixir 7.9 Aktywator Młodości 1 PREZENT

W sumie będę mieć pełen zestaw Cure Solutions (prawie) plus wodę Hoggar za 99 zł, chyba korzystnie mi to wyszło nawet.
Super zamówienie, bardzo korzystne Też myślałam nad kodem na Hoggara, zaciągnęłam swojego TŻ do stacjonarki i kazałam wąchać, niestety nie przypadł mu do gustu, a szkoda, bo super gratis.
kikilu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-17, 17:54   #947
fragari
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 164
Dot.: Każda z nas to już maniaczka - znów z Yves Rocher przyszła paczka - część IX

Cytat:
Napisane przez trisse Pokaż wiadomość
a podałabyś obwód swojej ręki? ja mam takie chude łapki i obawiam się że będzie za duży
Ja mam 15 cm w obwodzie. Zrobiłam dodatkową dziurkę i dalej mi odstaje. Poza tym, że co chwilę się przekręca na ręce to nawet fajnie, tak luźno wygląda.


Mam urodziny pod koniec maja i dostałam ofertę ważną do końca sierpnia.
Nr: PYC5BA06. Gratisy bez zmian. Ale przesyłka za darmo od 100 zł.

Edit: PYC5BA09 z ta końcówką wysyłka od 70 zł za darmo Sprawdziłam na stronie metodą prób i błędów

Edytowane przez fragari
Czas edycji: 2013-05-17 o 18:01 Powód: dopisek
fragari jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-17, 17:55   #948
Marigold19
🦄
 
Avatar Marigold19
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 30 295
Dot.: Każda z nas to już maniaczka - znów z Yves Rocher przyszła paczka - część IX

Cytat:
Napisane przez kikilu Pokaż wiadomość
Super zamówienie, bardzo korzystne Też myślałam nad kodem na Hoggara, zaciągnęłam swojego TŻ do stacjonarki i kazałam wąchać, niestety nie przypadł mu do gustu, a szkoda, bo super gratis.
Mnię Hoggar okropnie podoba, kupiłam TŻtowi na urodziny i też bardzo lubi. Chodzi dumny jak paw jak się nim popsika mimo że w swojej kolekcji ma też słynny Zanzibar, ale jakoś tamtego nie docenia (też ode mnie) a różnica w cenie powala
__________________
Ban na zakupy kosmetyczne!

12.03.2023 r.- 12.06.2023 r.
Marigold19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-17, 18:38   #949
aante_e
Miss Pudernica
 
Avatar aante_e
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 7 041
Dot.: Każda z nas to już maniaczka - znów z Yves Rocher przyszła paczka - część IX

Cytat:
Napisane przez kikilu Pokaż wiadomość
Super zamówienie, bardzo korzystne Też myślałam nad kodem na Hoggara, zaciągnęłam swojego TŻ do stacjonarki i kazałam wąchać, niestety nie przypadł mu do gustu, a szkoda, bo super gratis.
Cytat:
Napisane przez Marigold19 Pokaż wiadomość
Mnię Hoggar okropnie podoba, kupiłam TŻtowi na urodziny i też bardzo lubi. Chodzi dumny jak paw jak się nim popsika mimo że w swojej kolekcji ma też słynny Zanzibar, ale jakoś tamtego nie docenia (też ode mnie) a różnica w cenie powala
Tez lubię Hoggara, już kolejną buteleczkę podarowałam TŻ. Ostatnia właśnie z tego kodu, super okazja. Ale mnie w ogóle najbardziej cieszą perfumy jako gratisy, bo sama nie kupuję ich często, wiele mi się podoba, ale zawsze mam inne potrzeby. A tak to przy okazji uzupełniam braki kosmetyczne typu szampon i żel, a do tego woda. To najskuteczniejsza metoda żeby mnie zachęcić do klikania
__________________
Marzenia same się nie spełniają, marzenia się spełnia.
aante_e jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-05-17, 19:02   #950
kikilu
Raczkowanie
 
Avatar kikilu
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 334
Dot.: Każda z nas to już maniaczka - znów z Yves Rocher przyszła paczka - część IX

Cytat:
Napisane przez Marigold19 Pokaż wiadomość
Mnię Hoggar okropnie podoba, kupiłam TŻtowi na urodziny i też bardzo lubi. Chodzi dumny jak paw jak się nim popsika mimo że w swojej kolekcji ma też słynny Zanzibar, ale jakoś tamtego nie docenia (też ode mnie) a różnica w cenie powala
Dokładnie różnice w cenie są ogromne, dostać coś gratis, a wydać kilkaset złotych. Mój lubi zapachy świeże, bardziej morskie, cytrusowe, trochę jak odświeżacz do toalety :P np Kenzo pour Homme Indigo. Hoggar jest dla niego za ciężki, ale upatrzył sobie Transat. Bardzo nam się podoba, świeży i zdecydowany zarazem.

Cytat:
Napisane przez aante_e Pokaż wiadomość
Tez lubię Hoggara, już kolejną buteleczkę podarowałam TŻ. Ostatnia właśnie z tego kodu, super okazja. Ale mnie w ogóle najbardziej cieszą perfumy jako gratisy, bo sama nie kupuję ich często, wiele mi się podoba, ale zawsze mam inne potrzeby. A tak to przy okazji uzupełniam braki kosmetyczne typu szampon i żel, a do tego woda. To najskuteczniejsza metoda żeby mnie zachęcić do klikania
Faktycznie te promocję powalają, zanim odkryłam sprzedaż wysyłkową, w życiu bym nie pomyślała, że można dostać wodę perfumową czy toaletową gratis. Nie znałam zapachów YR, ale kiedy poszłam do stacjonarki i powąchałam, byłam w szoku, bo większość mi się podoba. W ogóle przed zamówieniem warto wybrać się do stacjonarnego i powąchać, zamiast kupować w ciemno, bo mi np. Neroli zupełnie się nie podoba, mimo wszystkich zachwytów.
kikilu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-17, 19:07   #951
glossary
Raczkowanie
 
Avatar glossary
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: okolice warszawy
Wiadomości: 413
Dot.: Każda z nas to już maniaczka - znów z Yves Rocher przyszła paczka - część IX

hej
Cytat:
Napisane przez fragari Pokaż wiadomość
Niestety nic lepszego nie udało mi się zrobić. Aparat siadł więc zdjęcia są robione komórką. Ale jest naprawdę ładny. W zeszłym roku oglądałam prawie identyczny w Parfois za 139 zł
chyba podobny widziałam ostatnio w avonie coś za 60 czy 70 zł
Cytat:
Napisane przez fragari Pokaż wiadomość
Przed chwilą dostałam paczkę Zegarek naprawdę bardzo ładny Do letnich ciuchów w sam raz. Fioletowy pasek jest lekko zgaszony, biały taki trochę kremowy no i wściekły róż tarcza bardzo fajnie wykonana. Oby się tylko szybko nie starła. Ale darowanemu koniowi na mój patykowaty nadgarstek jest nieco za duży, ale spróbuję dorobić jeszcze 1 dziurkę. W paczce była też oferta z różowo-szarą torbą xxl za zamówienie od 49 zł. Ale nie ta co kiedyś dodawali. Numer PYC1CC02. Produkty i ceny chyba takie same jak w tej ofercie z zegarkiem.
jaki jest kod na ofertę z tym zegarkiem bo już się pogubiła- przemęczenie materiału po tygodniu pracy
glossary jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-17, 19:12   #952
zaczarowana
Zadomowienie
 
Avatar zaczarowana
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 1 300
Dot.: Każda z nas to już maniaczka - znów z Yves Rocher przyszła paczka - część IX

Cytat:
Napisane przez glossary Pokaż wiadomość
hej

chyba podobny widziałam ostatnio w avonie coś za 60 czy 70 zł

jaki jest kod na ofertę z tym zegarkiem bo już się pogubiła- przemęczenie materiału po tygodniu pracy
PYC1AC02, ale nie wchodzi przez neta, były już skany wrzucone 1, 2, 3 i 4
zaczarowana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-17, 20:15   #953
Hejnarka
Rozeznanie
 
Avatar Hejnarka
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 729
Dot.: Każda z nas to już maniaczka - znów z Yves Rocher przyszła paczka - część IX

dostałam paczkę z urodzinowej, gratisy:
1) puder w kamieniu jasny
2) lakier aksamitna czerwień
3) pomadka czekolada
4)strój kąpielowy
5) waciki
6)woreczek z organzy

7)spinki do włosów dla dzieci
Hejnarka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-17, 21:17   #954
tymena
Zakorzenienie
 
Avatar tymena
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 15 280
GG do tymena
Dot.: Każda z nas to już maniaczka - znów z Yves Rocher przyszła paczka - część IX

Cytat:
Napisane przez trisse Pokaż wiadomość
tak jak dziewczyny pisały: wysyłkowa jesień-zima, elixir gratis od 49zł a ja dodam od siebie ze oferta jest ważna prawie do końca czerwca więc masz jeszcze sporo czasu
na ten kod z wysyłkowej PYB2AC02 wszedł mi jeszcze grais mini balsam malina PN i piling do stóp za 12,90zł
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 193d45d8bf2911e2896422000a1fb003_7.jpg (54,4 KB, 103 załadowań)
tymena jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-17, 21:28   #955
BigMama
Zakorzenienie
 
Avatar BigMama
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: .................... tych miasteczek nie ma już ............................
Wiadomości: 9 516
Dot.: Każda z nas to już maniaczka - znów z Yves Rocher przyszła paczka - część IX

Taki oto newsletter dostałam :
http://mail.freshmail.pl/p/3bzfrxm2xu/9pbar5wwsi/

__________________






BigMama jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-17, 21:49   #956
korinka3
Zakorzenienie
 
Avatar korinka3
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 24 101
Dot.: Każda z nas to już maniaczka - znów z Yves Rocher przyszła paczka - część IX

Cytat:
Napisane przez BigMama Pokaż wiadomość
Taki oto newsletter dostałam :
http://mail.freshmail.pl/p/3bzfrxm2xu/9pbar5wwsi/

mnie nie urzekł ten newsletter.. wole krok1
korinka3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-17, 21:52   #957
Yvonneee
Raczkowanie
 
Avatar Yvonneee
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 96
Dot.: Każda z nas to już maniaczka - znów z Yves Rocher przyszła paczka - część IX

Witam

podczytuję Was czasami, ale zamówienia popełniam rzadko.

Teraz właśnie kusi mnie oferta z newslettera (krem CS i eliksir)
W związku z tym mogłybyście potwierdzić czy dobrze zrozumiałam, że prezentem niespodzianką w maju jest różowy kuferek ? Naprawdę oceniają jego wartość na 75 zł ??

Pozdrawiam
Yvonneee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-17, 21:57   #958
Nusiolek
Zadomowienie
 
Avatar Nusiolek
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 313
Cool Dot.: Każda z nas to już maniaczka - znów z Yves Rocher przyszła paczka - część IX

Cytat:
Napisane przez Yvonneee Pokaż wiadomość
Witam

podczytuję Was czasami, ale zamówienia popełniam rzadko.

Teraz właśnie kusi mnie oferta z newslettera (krem CS i eliksir)
W związku z tym mogłybyście potwierdzić czy dobrze zrozumiałam, że prezentem niespodzianką w maju jest różowy kuferek ? Naprawdę oceniają jego wartość na 75 zł ??

Pozdrawiam
NIESPODZIANKA w maju to maseczka CS Zamawiając z prezentem niespodzianką masz całą serię CS (no prawie, nie ma tylko serum ochronnego)
__________________
Kłamstwo obiegnie cały świat, zanim prawda zdąży włożyć buty.

Edytowane przez Nusiolek
Czas edycji: 2013-05-17 o 21:59
Nusiolek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-17, 22:30   #959
Yvonneee
Raczkowanie
 
Avatar Yvonneee
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 96
Dot.: Każda z nas to już maniaczka - znów z Yves Rocher przyszła paczka - część IX

Cytat:
Napisane przez Nusiolek Pokaż wiadomość
NIESPODZIANKA w maju to maseczka CS Zamawiając z prezentem niespodzianką masz całą serię CS (no prawie, nie ma tylko serum ochronnego)

dziękuję bardzo za szybką odpowiedź Nusiołku

mimo wszystko, chyba jednak się powstrzymam z zamówieniem...
Yvonneee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-17, 23:34   #960
Damroka_
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 54
Dot.: Każda z nas to już maniaczka - znów z Yves Rocher przyszła paczka - część IX

Hej jakie śliczne zamówienia macie

A mi smutno bo nie udało mi się skorzystać z kodów:
MAJ001 40% na 1 kosm
WB25RE 40% na 1 kosm
NUITYR -50zł za min 139
Trzeba będzie inaczej kombinować.

Kochane(i) w ofercie wysyłkowej PYB2RC02 co jest niespodzianką przy zakupach powyżej 49 zł? też maseczka CS?
Damroka_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:11.