Kopią już nas małe nóżki, coraz większe nasze brzuszki, mamy IX-X 2013, cz. VII - Strona 89 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Pokaż wyniki sondy: Tytuł kolejnej części
Maluszki w brzuszkach fikają, mamy wyprawki wybierają 28 50,91%
Zbudyniałe matki 0 0%
Rosną ciągle nasze brzuszki, coraz bardziej puchną nóżki 6 10,91%
Zbudynienia pełna głowa, nie opiszą tego słowa 5 9,09%
Kopią już nas małe nóżki, coraz większe nasze brzuszki 10 18,18%
Wrześniowo - październikowe mamusie 2013 6 10,91%
Głosujący: 55. Nie możesz głosować w tej sondzie

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-05-22, 13:33   #2641
Aaamelkaa
Zakorzenienie
 
Avatar Aaamelkaa
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Piaseczno
Wiadomości: 3 908
Dot.: Odp: Kopią już nas małe nóżki, coraz większe nasze brzuszki, mamy IX-X 2013, cz

Cytat:
Napisane przez kropla_deszczu Pokaż wiadomość
Czesc dziewczyny melduje się tylko, że jestem w szpitalu w nocy bolało mnie dość mocno podbrzusze i miałam plamienie niewielkie. Ale rano zadzwoniłam po męża i pojechaliśmy na IP. I przyjęli mnie do szpitala na obserwacje, zrobią wszystkie badania. Na jak długo to nie wiem minimum 3 dni. Trzymajcie kciuki żeby wszystko było dobrze

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
trzymam mocno kciuki
niech porobią wszystkie badania i szybko Cię wypuszczają
__________________
09-07-2011
06-10-2013 Michaś

07-04-2015 Kamiś



Aaamelkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-22, 13:35   #2642
Lolaaaaaaa88
Zakorzenienie
 
Avatar Lolaaaaaaa88
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 4 542
Dot.: Kopią już nas małe nóżki, coraz większe nasze brzuszki, mamy IX-X 2013, cz. VII

Cytat:
Napisane przez your Angel Pokaż wiadomość
Kurde, co za przeprawę miałam rano. Poszłam na zlecone badanie glukozy. Czeka się potem 2 godziny więc doszłam do wniosku, że pierwszy raz poproszę o ustąpienia mi pierwszeństwa (na drzwiach była odpowiednia kartka).

Kolejka miała ładne parę osób więc zapytałam kto jest pierwszy, zgłosiła się babka więc powiedziałam, że wobec tego wejdę przed nią. Dodam, że specjalnie ubrałam jasne, obcisłe wdzianko żeby już nie musieć wdawać się w tłumaczenia (lada moment mi stuknie 7 miesiąc więc już jednak cokolwiek widać ). Babiszon mnie zmierzył i zapytał, że niby dlaczego. Powiedziałam (oczywiście mega spokojnie), że jestem w ciąży i według zasad przychodni mam do tego prawo. Słuchajcie, wyobraźcie sobie, że suka do mnie wyjechała z aferą, że ciąża to nie choroba a ja najwyraźniej jestem zdrowa skoro mam siłę się kłócić i nie umiem liczyć skoro chcę wejść przed nią
Zaraz poparła ją druga zołza siedząca obok i twierdząca, że ona wchodzi po suce. Potem odezwała się jakaś małolata, że potem ona.

Mina mi zrzedła i już postanowiłam, że oleję suki i poczekam na końcu kolejki (głodna w dusznym pomieszczeniu, w którym miałam spędzić kolejne 3 godziny...), ale odezwał się pan w średnim wieku. Mega spokojnie powiedział, że właśnie weszła jedna ciężarna, przepuścimy dwie osoby i wtedy wejdę.

Słuchajcie, najlepsze, że tamte dwie świnie, które dołączyły do chórku były o wiele dalej niż mi wciskały. Po wyszczekanej babie wchodziło dwóch facetów (którzy w ogóle się nie odzywali i nie protestowali). A w końcu okazało się, że suka sama potem co najmniej 3 razy właziła do środka poza kolejką, bo nie potrafiła dobrze odliczyć pieniędzy, które miała dać.

No i taka bzdura, a człowiekowi humor psuje. I przykre, że to baby takie wstrętne. Zamiast trzymać się razem to by ciężarną jeszcze zagryzły To facet mnie wyratował z tego zwierzęcego stada.

Żałuję, że teżeta nie było, ten to by dał suce do słuchu tak, że na długo by sobie to zapamiętała W smsie mnie poinstruował, że mam jej powiedzieć, że ciąża to nie choroba, ale analfabetyzm leczy się w szkole i jeszcze w promocji można otrzymać szczyptę kultury

Myszy ją wpierniczą jak nic!
ale suka! pojechałabym je całkiem.
w ogóle opisywane przez was sytuacje to jakies paranoje, jak ludzie moga byc tacy wredni

ja zawsze jak jezdze tramwajem szukam miejsca dla ciezarnej, ale zawsze zajete, dla kobiet z dzicmi tez, ostatnio jakis dziadek siedzial na tym miejscu i nie mialam sumienia go poprosic mimo tego ze padalam na pysk,
na szczescie młoda kobieta zobaczyła moj brzuszek i od razu ustapila mi miejsca az sie zdziwilam ze taka mloda i puscila a w przychodni tez pracowalam i dobrze wiem jacy starsi ludzie potrafia byc wredni i upierdliwi, aroganccy i wulgarni.
Lolaaaaaaa88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-22, 13:36   #2643
passion80
Zakorzenienie
 
Avatar passion80
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 15 643
Dot.: Odp: Kopią już nas małe nóżki, coraz większe nasze brzuszki, mamy IX-X 2013, cz

Cytat:
Napisane przez ladanseuse14 Pokaż wiadomość
trzymajcie się zdrowo!

kurde D. mi cały czas mówi żebym do gin zadzwoniła, bo mnie brzuch boli ale ja wiem, że mnie do szpitala wyśle a ja nie chcę...
szpital jest do przeżycia, ale lepiej sprawdzić
__________________
28.05.2011
29.08.2013
passion80 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-22, 13:37   #2644
83monia
Zakorzenienie
 
Avatar 83monia
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: (prawie) Koszalin, ta wiocha obok Mielna
Wiadomości: 12 219
Dot.: Kopią już nas małe nóżki, coraz większe nasze brzuszki, mamy IX-X 2013, cz. VII

Cytat:
Napisane przez matallewar Pokaż wiadomość
Wyskoczyły mi 2 tygodnie przed porodem i są widoczne tylko z przodu (dookoła pępka i na dole brzucha), a nie wrzucam takich zdjęć
mam tak samo i nie kumam czemu tam wlasnie sie robia. jeszcze mam po 1 sztuce na boku, jakby mnie kto skalpelem sieknął, ale je ledwo widac

kinga ma ubaw z mojego odstajacego pępka i ciagle go nagniata
__________________
Słoneczka, Gwiazdeczki i Złotka

BLOGUJĘ: http://www.konfabula.pl
83monia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-22, 13:38   #2645
teacherka
Zakorzenienie
 
Avatar teacherka
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 3 745
Dot.: Kopią już nas małe nóżki, coraz większe nasze brzuszki, mamy IX-X 2013, cz. VII

Cytat:
Napisane przez ladanseuse14 Pokaż wiadomość
tyle ich jeździ po ulicach, że chyba nie :P chociaż teraz zaczęłam się zastanawiać
Serio? u mnie tylko ze 3 razy na ulicy zobaczyłam moją wymarzoną Polke Dots. Myjestesmy zdecydowani na Tako Perso czarne (granatowe?) albo ewentualnie Tako Laret białe. I to i to w kropki



Cytat:
Napisane przez Sylwia cypr Pokaż wiadomość
Hmmm wiesz moja mama kilka lat temu zalapala sie na wczesniejsza emeryture przy grupowych zwolnieniach, niestety marne pieniazki byly i jakos tak wziela do opieki kilku miesiecznego chlopczyka. W zimie chodzila do niego do domu i tam z nim siedziala i sie nim zajmowala ale jak tylko sie robilo cieplej to brala go z rana do siebie na dzialke a rodzice po pracy tam go odbierali. Wiesz jacy wszyscy byli szczesliwi. Mama bo mogla na dzialce szalec pomomo malego, a jego rodzice bo syn nie siedzial w bloku tylko calymi godzinami na swiezym powietrzu byl, ze o nowalijkach i wszelakich owocach prosto z krzakow nie wspomne... Tak im minely 4 lata, Michalek teraz w przedszkolu ale jak tylko zachoruje czy mamy potrzebuja to dalej sie nim zajmuje.

Pod tym wzgledem ja strasznie zaluje ze my tu a rodzice w Polandi bo naprawde nie wiem jak to bedzie po moim macierzynskim przysluguje mi 18 tyg tylko
Rozwiązanie super może i by było, ale:
Tz mialby 75 zamiast 25 km do pracy, Teściowa jak jest na działce to jak praca na etat, niczego nei odpuszcza, nie idzie tam żeby usiąść choćby na chwilę... Bałabym sie że mi dziecko zgubią... ;/


Cytat:
Napisane przez matallewar Pokaż wiadomość
No w sensie, że jest biuro i mają tam biurka i można sobie takie biurko wynająć
Nie całe biuro, nie u kogoś pracować, tylko 1 biurko z możliwością wc, kawa, herbata, Internet, telefon
Stolica to jednak stolica...
Gratulacje dla Tża

Cytat:
Napisane przez kropla_deszczu Pokaż wiadomość
Czesc dziewczyny melduje się tylko, że jestem w szpitalu w nocy bolało mnie dość mocno podbrzusze i miałam plamienie niewielkie. Ale rano zadzwoniłam po męża i pojechaliśmy na IP. I przyjęli mnie do szpitala na obserwacje, zrobią wszystkie badania. Na jak długo to nie wiem minimum 3 dni. Trzymajcie kciuki żeby wszystko było dobrze

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.

Ojejejj.... Trzymajs ie kochana, kciuki są mocne! Wszystko musi być dobrze!



Ja to juz czekam na super wyraźną ciążę żeby nikt nie miał wątpliwośći. Ale w sumie nie wiem na co licze, bo chyba nie na to, że nagle ktoś mnie będzie przepuszczał...
Chamstwo, normalnie chamstwo!
teacherka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-22, 13:47   #2646
matallewar
Zakorzenienie
 
Avatar matallewar
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: mazowsze
Wiadomości: 20 478
Dot.: Kopią już nas małe nóżki, coraz większe nasze brzuszki, mamy IX-X 2013, cz. VII

Cytat:
Napisane przez kropla_deszczu Pokaż wiadomość
Czesc dziewczyny melduje się tylko, że jestem w szpitalu w nocy bolało mnie dość mocno podbrzusze i miałam plamienie niewielkie. Ale rano zadzwoniłam po męża i pojechaliśmy na IP. I przyjęli mnie do szpitala na obserwacje, zrobią wszystkie badania. Na jak długo to nie wiem minimum 3 dni. Trzymajcie kciuki żeby wszystko było dobrze

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.


Cytat:
Napisane przez passion80 Pokaż wiadomość
aaaaaaa
super, że zaczyna się układać a między Wami lepiej?

---------- Dopisano o 14:30 ---------- Poprzedni post napisano o 14:29 ----------



dawaj znac co u Was, trzymajcie się i musi być dobrze!
Między nami jest w sumie dobrze od dawna, mamy wzloty i upadki, ale ogólnie nie narzekam

ladan widzę, że Ty, która wszystkich do pionu ustawiasz, sama potrzebujesz ustawienia do pionu!
Przecież to nie kwestia, co Ty chcesz, a co dobre dla Julci! Dzwoń raz dwa, a jak trzeba do szpitala, to zaciskaj zęby i jedź!!
__________________
5.5.2011 Edzik
20.9.2013 Encia

Rok z Jillian i Mel B✓
Extreme shed&shred lvl 2 (9/15)
Killer abs lvl 3 (9/10)
Biegam (419,5 km)
Rower (43 km)
Zumba (13)
Joga (2)

Gluten, Sugar & Meat Free
More water&vegetables
13/100 sugarfree days
matallewar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-22, 13:47   #2647
bojatoja
Zakorzenienie
 
Avatar bojatoja
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 5 201
Dot.: Kopią już nas małe nóżki, coraz większe nasze brzuszki, mamy IX-X 2013, cz. VII

Cytat:
Napisane przez kropla_deszczu Pokaż wiadomość
Czesc dziewczyny melduje się tylko, że jestem w szpitalu w nocy bolało mnie dość mocno podbrzusze i miałam plamienie niewielkie. Ale rano zadzwoniłam po męża i pojechaliśmy na IP. I przyjęli mnie do szpitala na obserwacje, zrobią wszystkie badania. Na jak długo to nie wiem minimum 3 dni. Trzymajcie kciuki żeby wszystko było dobrze

Zdrówka Tobie i Dzidziusiowi życzę
__________________
Filip
Moje trzy Aniołki: 31.03.2012 [8tc]
14.11.2015 [10tc]
29.12.2016 [9tc]
bojatoja jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-05-22, 13:52   #2648
misia332
Zakorzenienie
 
Avatar misia332
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 10 955
Dot.: Kopią już nas małe nóżki, coraz większe nasze brzuszki, mamy IX-X 2013, cz. VII

Sytuacja sprzed 3 minut, dzwoni teściowa na skype, odbieram, żeby nie wyjść na zolze.

T: A mój synuś to żyje ?? Czy już się całkiem na WAS zapracował.
Ja: W pracy jest, a po pracy remontuje pokój
T: No biedny chwilii wytchnienia nie ma. Pewnie nawet porządnie nie zje.
Ja: cisza
T: a jak się mój Michaś czuje ?
Ja: jaki Michaś ?
T: no wnusiu mój, przeciez wczoraj jakiegoś lekarza miałaś.
Ja: A z Jasiem wszystko dobrze, standardowa wizyta....
T: w połowie mojego zdania: No to cześć, niech syn do mnie zadzwoni...

Zadzwoniłam do TŻ i mu powiedziałam całą rozmowę... Bo ja to czasem nie wiem czy się śmiać czy płakać. a skąd ten Michaś jej się wziąl to nie wiem.
__________________
Ślub 6 lipiec 2013
Kornel 24 październik 2013
Antoni 8 stycznia 2015


http://onaiich3.blogspot.com.es/
misia332 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-22, 13:52   #2649
matallewar
Zakorzenienie
 
Avatar matallewar
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: mazowsze
Wiadomości: 20 478
Dot.: Kopią już nas małe nóżki, coraz większe nasze brzuszki, mamy IX-X 2013, cz. VII

A jeszcze Ci ladan napiszę, że mnie zmroziło na informację, że mam do szpitala jechać, jakby się powtarzało i rękami i nogami będę się bronić, ale jakby się krew pojawiła albo silne skurcze, to pojadę bez wahania.

Potem będę siedzieć w szpitalu i ryczeć, że tam jestem i że chcę do Edzika, ale Elenka ważniejsza, jej zdrowie i donoszenie ciąży...
__________________
5.5.2011 Edzik
20.9.2013 Encia

Rok z Jillian i Mel B✓
Extreme shed&shred lvl 2 (9/15)
Killer abs lvl 3 (9/10)
Biegam (419,5 km)
Rower (43 km)
Zumba (13)
Joga (2)

Gluten, Sugar & Meat Free
More water&vegetables
13/100 sugarfree days
matallewar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-22, 13:53   #2650
your Angel
czyli Endżi
 
Avatar your Angel
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Home is where the heart is
Wiadomości: 10 863
Dot.: Kopią już nas małe nóżki, coraz większe nasze brzuszki, mamy IX-X 2013, cz. VII

Cytat:
Napisane przez cotynato Pokaż wiadomość
Angel. Ja trochę rozumiem Ciebie, ale trochęi tę kobietę...Tzn z tego co ja zauważylam to większości przychodni te kartki odnosnie puszczania ciężarnych są sformułowane jako prośba czy wykonanie grzeczności w puszczeniu. Więc ja bym po nich tak nie cisnęła- bo to nie obowiązek niesety. Nawet w marketach robią teraz jakieś akcje bo nie zmusisz człowieka do empatii.
No niestety teraz świat jest taki, że każdy gdzieś biegnie, gdzieś się śpieszy. Pomyśl, że może któraś z nich zostawiła dziecko babci czy niani i się śpieszyła
Wiem o co Ci chodzi. Ja jestem człowiek wyrozumiały, można się ze mną dogadać. Jakby powiedziała, że niestety nie ma możliwości mi ustąpić, to ja bym absolutnie się nie chandryczyła. Ale po tym jak zarzuciła mi, że się afiszuję z chorobą i że nie umiem liczyć, to już "trochę" poziom rozmowy obniżyło.

Miałam podejście do tego badania już dzień wcześniej. Teżet mnie zawiózł (bo to daleko od mojego domu, upał jak diabli a ja głodna jak nieszczęście), ale jak zobaczyłam ogromną kolejkę (akurat dzień pobrań hormonów tarczycy), to podkuliłam ogon i wróciłam do domu. Nijak nie zdążyłabym się wyrobić w czasie bez proszenia o ustąpienie a przeczuwałam, że ludzie mnie "zjedzą".

Teraz poszłam z samego rańca, ale jak widać i tak się nie ustrzegłam przed cyrkiem

Zawsze w tej kolejce jakieś paskudne instynkty się w ludziach budzą. Ostatnio babinka nie dopilnowała swojego miejsca (nie dopytała dokładnie po kim wchodzi) i potem już każdy się pchał przed nią - "bo jak przyszedł to jej jeszcze nie było". A gówno prawda, bo widziałam, że ta babcia czeka dłużej niż np. ja. Wpuściłam ją przede mnie (olewając krzykaczki, które plotły bzdury), bo te hormony tarczycy pobierali tylko do 10 i by nie zdążyła przed transportem. Pani zdążyła totalnie na styk, bardzo się ucieszyła i do dziś pamiętam jak się ładnie uśmiechała i mi dziękowała. Trochę życzliwości i ten świat byłby innym miejscem
__________________
pachnę
your Angel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-22, 13:53   #2651
rusałka_1
Zakorzenienie
 
Avatar rusałka_1
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 3 420
Dot.: Kopią już nas małe nóżki, coraz większe nasze brzuszki, mamy IX-X 2013, cz. VII

Cytat:
Napisane przez vea7 Pokaż wiadomość



A nie, to ja zołza jestem... wczoraj nie ustąpiłam babce, chociaż stała nade mną i dyszała. Babka "w pretensjach" - taka szalona 60 z tapirem i tipsami. Siedziałam na miejscu dla kobiet w ciąży - na czwórce, ale od zewnątrz, więc zamarudziła mi, że jest starsza i mam (nie prosi, ale MAM) jej ustąpić. Grzecznie odpowiedziałam, że niestety nie mogę, bo jestem w ciąży i to zagrożonej, jadę daleko, więc muszę siedzieć, ale jeśli ładnie poprosi, to któryś z siedzących obok Panów (2 wyrostów i jeden młody facet), na pewno chętnie jej ustąpią. Obaj młodzi się zerwali i babę wpuścili, ale nie podarowała sobie kilku "delikatnych" uwag, jaka to teraz młodzież niewychowana i siksa z brzuchem myśli bógwico Uśmiechnęłam sie czarująco i założyłam słuchawki... BTW. fajnie mieć 29 lat i zostać nazwaną siksą
Przynajmniej wiesz że nadal wyglądasz jak nastolatka

Cytat:
Napisane przez kropla_deszczu Pokaż wiadomość
Czesc dziewczyny melduje się tylko, że jestem w szpitalu w nocy bolało mnie dość mocno podbrzusze i miałam plamienie niewielkie. Ale rano zadzwoniłam po męża i pojechaliśmy na IP. I przyjęli mnie do szpitala na obserwacje, zrobią wszystkie badania. Na jak długo to nie wiem minimum 3 dni. Trzymajcie kciuki żeby wszystko było dobrze
.
Mocne Najważniejsze, że wszystko sprawdzą i będziesz spokojna.
__________________
Jesteśmy razem...
Ślub

Jaś, 22.10.2013 r.

rusałka_1 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-05-22, 13:55   #2652
83monia
Zakorzenienie
 
Avatar 83monia
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: (prawie) Koszalin, ta wiocha obok Mielna
Wiadomości: 12 219
Dot.: Kopią już nas małe nóżki, coraz większe nasze brzuszki, mamy IX-X 2013, cz. VII

Cytat:
Napisane przez Diorisha Pokaż wiadomość
Oj to Ty Motylku chyba sporo młodsza ode mnie jesteś
za moich czasow to krecik, bolek i lolek czy reksio to byly bajki. o i pomyslowy dobromir, ten co rysowal wszystko. ogolnie to szukam krecika i dobromira dla moich dzieci ale jakos znalezc nie moge...
__________________
Słoneczka, Gwiazdeczki i Złotka

BLOGUJĘ: http://www.konfabula.pl
83monia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-22, 13:56   #2653
kaska87
Zakorzenienie
 
Avatar kaska87
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 38 118
Dot.: Kopią już nas małe nóżki, coraz większe nasze brzuszki, mamy IX-X 2013, cz. VII

Ladan ja też przed szpitalem się bronię, ale gdyby mi ten ból nie przechodził tak jak Tobie to bym poszła- w marcu byłam w szpitalu i dałam radę- nic miłego, ale dla Klusia warto
bo u Ciebie to już trwa ponad tydzień, a poprawa niewielka...
__________________

kaska87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-22, 13:59   #2654
shure
Zadomowienie
 
Avatar shure
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Nibylandia
Wiadomości: 1 525
Dot.: Kopią już nas małe nóżki, coraz większe nasze brzuszki, mamy IX-X 2013, cz. VII

Jestem dziewczyny
Bylam w tym instytucie P. Prof zrobila usg i stwierdzila ze narazie nie widac zmian onkologicznych lecz zaleca zrobienie biopsji poniewaz czasem na usg nie mozna dostrzec tego. Tak czy siak jutro mam dzwonic i sie umowic na klucie. Powiem wam ze dostac skierowanie na biopsje to wyzsza szkola jazdy... Najpierw kobieta w rejestracji przychodni zaczela sie wymadrzac ze nie moze po czym jak udowodnilam jej ze moze to P dr robila wielkie problemy ze nie widzi koniecznosci i ze w sumie skoro mi tak zalezy to juz mi wypisze (no sory 150 zl piechota nie chodzi ) jak sie z nimi na udry nie pojdzie to sie nic nie zalatwi.
__________________
Julek 18.09.2013




[*]
shure jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-22, 14:01   #2655
ladanseuse14
Zakorzenienie
 
Avatar ladanseuse14
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 9 582
Dot.: Kopią już nas małe nóżki, coraz większe nasze brzuszki, mamy IX-X 2013, cz. VII

Cytat:
Napisane przez misia332 Pokaż wiadomość
Sytuacja sprzed 3 minut, dzwoni teściowa na skype, odbieram, żeby nie wyjść na zolze.

T: A mój synuś to żyje ?? Czy już się całkiem na WAS zapracował.
Ja: W pracy jest, a po pracy remontuje pokój
T: No biedny chwilii wytchnienia nie ma. Pewnie nawet porządnie nie zje.
Ja: cisza
T: a jak się mój Michaś czuje ?
Ja: jaki Michaś ?
T: no wnusiu mój, przeciez wczoraj jakiegoś lekarza miałaś.
Ja: A z Jasiem wszystko dobrze, standardowa wizyta....
T: w połowie mojego zdania: No to cześć, niech syn do mnie zadzwoni...

Zadzwoniłam do TŻ i mu powiedziałam całą rozmowę... Bo ja to czasem nie wiem czy się śmiać czy płakać. a skąd ten Michaś jej się wziąl to nie wiem.
zabić

matall leżę grzecznie bez ruchu i jest ok
__________________
30. 08. 2013 - Julia
ladanseuse14 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-22, 14:02   #2656
cotynato
Zakorzenienie
 
Avatar cotynato
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: wroclove
Wiadomości: 29 129
Send a message via Skype™ to cotynato
Dot.: Kopią już nas małe nóżki, coraz większe nasze brzuszki, mamy IX-X 2013, cz. VII

Cytat:
Napisane przez misia332 Pokaż wiadomość
Tylko co innego zwykłe badania, a co innego krzywa cukrowa. Gdzie cieżarna czy jakikolwiek inny pacjent robiący krzywą musi siedzieć 2 godziny głodny. A potem dojść jeszcze do domu.

Uwierz mi nie łatwo podnieść mdlejącą cieżarną lub starszą panią czy pana. A mi sie zdrarzyło kilka razy w labku takie coś, właśnie po krzywej.
Wiem i widzę różnicę, bo już raz przechodziłam krzywą cukrową.
Jednak przy tym badaniu siedzisz, a glukoza w jakiś sposób daje trochę energii i oszukuje na troche żołądek więc nie ma aż takiej tragedii
Już chyba gorzej wspomina się te badania kiedy się szło na początku, kiedy nikt nie widział, że jest się w ciąży a to był załóżmy krytyczny 13tc kiedy człowiek ma mdłości, wyczulony węch i nawet facet który przyjdzie po kiełbasie na śniadanie może sprawić że kobieta ledwo żyje w tej kolejce, ale czeka i możliwe też że ustąpi takiej u której brzuch widać- bo przecież jak widać to bardziej uprzywilejowana a wlasnie wydaje mi się że wtedy jakoś czlowiekowi lżej w tej całej ciąży
__________________
FILIP'11 MIKI'13

Wymianka.
cotynato jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-22, 14:04   #2657
teacherka
Zakorzenienie
 
Avatar teacherka
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 3 745
Dot.: Kopią już nas małe nóżki, coraz większe nasze brzuszki, mamy IX-X 2013, cz. VII

Matkoooo, czemu te nasze ciąże nie donoszą się same, bez kontaktu ze Służbą Zdrowia i innymi pacjentami
Najgorsze, ze każdemu trzeba udowadniać swoje prawa...



Misia witam w klubie razem z moją "KAROLINĄ"
teacherka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-22, 14:05   #2658
shure
Zadomowienie
 
Avatar shure
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Nibylandia
Wiadomości: 1 525
Dot.: Kopią już nas małe nóżki, coraz większe nasze brzuszki, mamy IX-X 2013, cz. VII

Cytat:
Napisane przez teacherka Pokaż wiadomość
Ja to juz czekam na super wyraźną ciążę żeby nikt nie miał wątpliwośći. Ale w sumie nie wiem na co licze, bo chyba nie na to, że nagle ktoś mnie będzie przepuszczał...
Chamstwo, normalnie chamstwo!
Zgadzam sie .Dziewczyny nie myslcie ze kiedys bylo inaczej moja mama jechala z pkt A do pkt B przez 1,5 h. w 9 miesiacu ciazy i nikt jej nie ustapil miejsca... nie wspominajac ze ukrop to jeszcze komentarze ze taka siksa sie za robienie dzieci wziela... jak by kiedys te babe same mlode nie byly i w ciazy nie chodzily....wrr mnie dzisiaj przepuscili w kolejce w przychodni ale w tramwaju musialam stac nie wspominajac o tych szynach nierownych i ciaglym "dyndaniu" na barierce....
__________________
Julek 18.09.2013




[*]
shure jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-22, 14:13   #2659
misia332
Zakorzenienie
 
Avatar misia332
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 10 955
Dot.: Kopią już nas małe nóżki, coraz większe nasze brzuszki, mamy IX-X 2013, cz. VII

Cytat:
Napisane przez teacherka Pokaż wiadomość
Matkoooo, czemu te nasze ciąże nie donoszą się same, bez kontaktu ze Służbą Zdrowia i innymi pacjentami
Najgorsze, ze każdemu trzeba udowadniać swoje prawa...



Misia witam w klubie razem z moją "KAROLINĄ"
TŻ zadzwoni i ją opier....
__________________
Ślub 6 lipiec 2013
Kornel 24 październik 2013
Antoni 8 stycznia 2015


http://onaiich3.blogspot.com.es/
misia332 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-05-22, 14:13   #2660
cotynato
Zakorzenienie
 
Avatar cotynato
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: wroclove
Wiadomości: 29 129
Send a message via Skype™ to cotynato
Dot.: Kopią już nas małe nóżki, coraz większe nasze brzuszki, mamy IX-X 2013, cz. VII

Cytat:
Napisane przez your Angel Pokaż wiadomość
Wiem o co Ci chodzi. Ja jestem człowiek wyrozumiały, można się ze mną dogadać. Jakby powiedziała, że niestety nie ma możliwości mi ustąpić, to ja bym absolutnie się nie chandryczyła. Ale po tym jak zarzuciła mi, że się afiszuję z chorobą i że nie umiem liczyć, to już "trochę" poziom rozmowy obniżyło.

Ja też zapewne jestem wyczulona na takie sytuacje bo mnie już od tego całego puszczania krew zalewa.
Pamiętam jak stałam w kolejce z Filipem, od rozdarty bo głodny. Ja wściekła, padnięta, marząca o dojechaniu do domu. I jakaś babka za mną się wciska bo ona z brzuszkiem i ona z pierszeństwem. Myślałam że mnie trafi bo zarówno kobieta w ciązy jak i ta z dzieckiem ( szczegolnie małym) ma to pierszeństwo. A już w ogóle mnie trafiło jak ta babka szła z mężem i czy to serio taka filozofia posadzić tyłek na ławce , rozprostować kości i poczekać aż mąż postoi w kasie i to ogarnie- pewnie max 10 min? Nie, bo tak wygodnie, szybko i w ogóle. No wiadomo, ale ja wiedząc że mamy duże zakupy zawsze siadałam i czekałam na tż na ławce bo kurcze, nie przesadzajmy... W każdym razie odmówiłam jej bo nie dość że już pół wózka było wywalone to ryk mojego dziecka już mnie tak nakręcił, że nie wyobrażałam sobie innej odpowiedzi. Otoczenie zareagowało różnie, ale miałam to gdzieś bo u niej to była wygoda a u nas już lekki dramat. Zresztą co innego dziecko w brzuchu a co innego to na zewnątrz, które może się już zasikać, zgłodnieć i mieć dość światła hipermarletu, ale nie wytłumaczysz...

Tak samo na poczcie. Idziesz raz na tydzień z większą ilośćią paczek i wszyscy chcą żeby ich przepuścić. A że połowa to emerytki idące po rentę czy zapłacić rachunki to człowiek nic innego by nie robił tylko przepuszczał.

No i ogólnie jeszcze raka sytuacja wlaśnie z pobierania krwi, kiedy byłam w tym 14 tc, zemdlona fest, czująca wszystkie zapachy świata, z brzuchem który nijak wyglądał na ciążowy i też było duszno, tłocznie i było masę ciężarnych które musiały wejść pierwsze... Gdyby nie fakt, że usiadłam to bym walnęła na podłogę bo chyba same wiecie- nie widać= nie ma
__________________
FILIP'11 MIKI'13

Wymianka.
cotynato jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-22, 14:22   #2661
kaska87
Zakorzenienie
 
Avatar kaska87
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 38 118
Dot.: Kopią już nas małe nóżki, coraz większe nasze brzuszki, mamy IX-X 2013, cz. VII

a nas wczoraj pani w kaufie przepuściła sama z siebie 2x jej podziękowałam, ona miała cały kosz a my tylko mąkę i drożdże- miło
__________________

kaska87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-22, 14:24   #2662
katarzyna2811
Wtajemniczenie
 
Avatar katarzyna2811
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Pomorskie
Wiadomości: 2 318
Dot.: Odp: Kopią już nas małe nóżki, coraz większe nasze brzuszki, mamy IX-X 2013, cz

Cytat:
Napisane przez kropla_deszczu Pokaż wiadomość
Czesc dziewczyny melduje się tylko, że jestem w szpitalu w nocy bolało mnie dość mocno podbrzusze i miałam plamienie niewielkie. Ale rano zadzwoniłam po męża i pojechaliśmy na IP. I przyjęli mnie do szpitala na obserwacje, zrobią wszystkie badania. Na jak długo to nie wiem minimum 3 dni. Trzymajcie kciuki żeby wszystko było dobrze

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Trzymam mocno

Słuchajcie ale mam ubaw z mojego męża. Poszedł na wywiadówkę do młodszego syna i dzwoni przed chwilą do mnie z takim tekstem : a która to klasa?

Edytowane przez katarzyna2811
Czas edycji: 2013-05-22 o 14:30
katarzyna2811 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-22, 14:30   #2663
kaska87
Zakorzenienie
 
Avatar kaska87
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 38 118
Dot.: Kopią już nas małe nóżki, coraz większe nasze brzuszki, mamy IX-X 2013, cz. VII

Kropla powodzenia!

ja już posprzątałam, obiad zrobiony nawet zupka już w brzuchu drugie później bo nie mam miejsca pranie zrobiłam ale tylko 2 bo pogoda niby słonko i ciepło, ale w oddali chmurzyska brzydkie

mąż dzisiaj poszedł jednak na 14:00 do pracy także do top model mam wolne
__________________

kaska87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-22, 14:30   #2664
tassia
Zakorzenienie
 
Avatar tassia
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 7 141
Dot.: Kopią już nas małe nóżki, coraz większe nasze brzuszki, mamy IX-X 2013, cz. VII

czesc, lece z pracy do pracy i nie doczytałam wsyztskiego od wczoraj.
widze ze wrocil temat szczepionek...
juz raz to zmaieszczałam, ale nikt nie odpowiedział.
znalazłam artykuł, w którym jest masa naukowych dowodów i argumentów. Ciekawa jestem co o tym sadzicie, bo powiem wam szczerze ze mnie to mocno zastanawia. Szczególnie, że moja przyjaciołka ma dziecko z podejrzeniem choroby podobnej do autyzmuu i lekarka zalecila jej nie szczepic dziecka, pomimo obowiązku, bo niestety w takim wypadku moze byc naprawde gorzej.

Zobaczcie same, wroce wieczorem to napisze wiecej:

http://www.twojewiadomosci.com.pl/co...utyczny?page=3
__________________
Maciej





[/RIGHT]
tassia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-22, 14:32   #2665
Diorisha
Zakorzenienie
 
Avatar Diorisha
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 5 889
Dot.: Odp: Kopią już nas małe nóżki, coraz większe nasze brzuszki, mamy IX-X 2013, cz

Cytat:
Napisane przez kropla_deszczu Pokaż wiadomość
Czesc dziewczyny melduje się tylko, że jestem w szpitalu w nocy bolało mnie dość mocno podbrzusze i miałam plamienie niewielkie. Ale rano zadzwoniłam po męża i pojechaliśmy na IP. I przyjęli mnie do szpitala na obserwacje, zrobią wszystkie badania. Na jak długo to nie wiem minimum 3 dni. Trzymajcie kciuki żeby wszystko było dobrze

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Trzymam za Was kciuki Dużó zdrówka i wracajcie szybko do domu

Cytat:
Napisane przez 83monia Pokaż wiadomość
za moich czasow to krecik, bolek i lolek czy reksio to byly bajki. o i pomyslowy dobromir, ten co rysowal wszystko. ogolnie to szukam krecika i dobromira dla moich dzieci ale jakos znalezc nie moge...
o toto Dobromira uwielbiałam.
Z zagranicznych Smerfy,Gumisie,Cudowna Podróż Nilsa Holgerssona,Brygada RR,Kacze opowieści,Tajemnicze złote miasta,Pszczółka Maja no i rewelacyjny czeski Krtek
Diorisha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-22, 14:35   #2666
bojatoja
Zakorzenienie
 
Avatar bojatoja
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 5 201
Dot.: Kopią już nas małe nóżki, coraz większe nasze brzuszki, mamy IX-X 2013, cz. VII

Cytat:
Napisane przez kaska87 Pokaż wiadomość
a nas wczoraj pani w kaufie przepuściła sama z siebie 2x jej podziękowałam, ona miała cały kosz a my tylko mąkę i drożdże- miło
Też przepuszczam kogoś kto ma kilka rzeczy w koszyku a ja caaały wózek
Ale niestety mnie nikt jeszcze nie przepuścił

---------- Dopisano o 15:35 ---------- Poprzedni post napisano o 15:33 ----------

Cytat:
Napisane przez kaska87 Pokaż wiadomość
ja już posprzątałam, obiad zrobiony nawet zupka już w brzuchu drugie później bo nie mam miejsca pranie zrobiłam ale tylko 2 bo pogoda niby słonko i ciepło, ale w oddali chmurzyska brzydkie
Łee a mi zalało pranie
__________________
Filip
Moje trzy Aniołki: 31.03.2012 [8tc]
14.11.2015 [10tc]
29.12.2016 [9tc]
bojatoja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-22, 14:37   #2667
cotynato
Zakorzenienie
 
Avatar cotynato
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: wroclove
Wiadomości: 29 129
Send a message via Skype™ to cotynato
Dot.: Kopią już nas małe nóżki, coraz większe nasze brzuszki, mamy IX-X 2013, cz. VII

Cytat:
Napisane przez bojatoja Pokaż wiadomość
Też przepuszczam kogoś kto ma kilka rzeczy w koszyku a ja caaały wózek
Ale niestety mnie nikt jeszcze nie przepuścił

---------- Dopisano o 15:35 ---------- Poprzedni post napisano o 15:33 -------

Łee a mi zalało pranie
Ja też przepuszczam jak mają 3 podukty na krzyż. Bo to zawsze frajda, gorzej jak się człowiek pomyli
__________________
FILIP'11 MIKI'13

Wymianka.
cotynato jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-22, 14:47   #2668
ja-ika
Zakorzenienie
 
Avatar ja-ika
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 4 404
Dot.: Kopią już nas małe nóżki, coraz większe nasze brzuszki, mamy IX-X 2013, cz. VII

Cytat:
Napisane przez katarzyna2811 Pokaż wiadomość
Trzymam mocno

Słuchajcie ale mam ubaw z mojego męża. Poszedł na wywiadówkę do młodszego syna i dzwoni przed chwilą do mnie z takim tekstem : a która to klasa?
Mój to ani razu nie był przez 6 lat i nie wiem cz w ogóle wie, że do jakiej klasy chodzi syn
__________________
Emilka 3.10.2013
Kamil 9.03.2000
ja-ika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-22, 14:51   #2669
ladanseuse14
Zakorzenienie
 
Avatar ladanseuse14
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 9 582
Dot.: Kopią już nas małe nóżki, coraz większe nasze brzuszki, mamy IX-X 2013, cz. VII

Cytat:
Napisane przez kaska87 Pokaż wiadomość
Kropla powodzenia!

ja już posprzątałam, obiad zrobiony nawet zupka już w brzuchu drugie później bo nie mam miejsca pranie zrobiłam ale tylko 2 bo pogoda niby słonko i ciepło, ale w oddali chmurzyska brzydkie

mąż dzisiaj poszedł jednak na 14:00 do pracy także do top model mam wolne
a Ty nie miałaś leżeć?
mój właśnie wyszedł do pracy więc do 22-23 conajmniej mam wolne - oglądnę Top Model

---------- Dopisano o 14:51 ---------- Poprzedni post napisano o 14:48 ----------

dziewczyny pomóżcie - koleżanki na Baby Shower chcą mi kupić leżaczek/bujaczek i mam im dać znać który z tych dwóch: http://allegro.pl/fisher-price-lezac...231044606.html lub ten http://allegro.pl/fisher-price-lezac...223690970.html
__________________
30. 08. 2013 - Julia
ladanseuse14 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-22, 14:52   #2670
matallewar
Zakorzenienie
 
Avatar matallewar
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: mazowsze
Wiadomości: 20 478
Dot.: Kopią już nas małe nóżki, coraz większe nasze brzuszki, mamy IX-X 2013, cz. VII

Cytat:
Napisane przez tassia Pokaż wiadomość
czesc, lece z pracy do pracy i nie doczytałam wsyztskiego od wczoraj.
widze ze wrocil temat szczepionek...
juz raz to zmaieszczałam, ale nikt nie odpowiedział.
znalazłam artykuł, w którym jest masa naukowych dowodów i argumentów. Ciekawa jestem co o tym sadzicie, bo powiem wam szczerze ze mnie to mocno zastanawia. Szczególnie, że moja przyjaciołka ma dziecko z podejrzeniem choroby podobnej do autyzmuu i lekarka zalecila jej nie szczepic dziecka, pomimo obowiązku, bo niestety w takim wypadku moze byc naprawde gorzej.

Zobaczcie same, wroce wieczorem to napisze wiecej:

http://www.twojewiadomosci.com.pl/co...utyczny?page=3
Cóż mogę powiedzieć... I tak źle, i tak niedobrze. A jednak głosy przeciwko szczepieniom są pojedyncze, a za opowiadają się polskie normy i wyznaczniki. Nie wiemy, co się będzie działo, kiedy dzieci przestaną być szczepione, ile tych dzieci umrze na te choroby. Nikt tego nie zbada, bo to tylko domniemania. Z jakiegoś powodu szczepi się ludzi w różnym okresie życia, oczywiście, jeśli da się unikać szczepionek z większym stężeniem rtęci, jestem za. Ale nie szczepienie nigdy nie będzie dla mnie rozwiązaniem.

Dodam, że mnie nikt nie pytał, czy i czym szczepić po urodzeniu. Nie podpisywałam zgody na szczepienie konkretną szczepionką, więc w sumie tu chyba i tak nie ma to znaczenia, po prostu szczepią...
__________________
5.5.2011 Edzik
20.9.2013 Encia

Rok z Jillian i Mel B✓
Extreme shed&shred lvl 2 (9/15)
Killer abs lvl 3 (9/10)
Biegam (419,5 km)
Rower (43 km)
Zumba (13)
Joga (2)

Gluten, Sugar & Meat Free
More water&vegetables
13/100 sugarfree days
matallewar jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:46.