Walka o zdrowe i piękne włosy :) - Strona 71 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Pielęgnacja włosów

Notka

Pielęgnacja włosów W tym miejscu rozmawiamy o pielęgnacji włosów. Jeśli twoje włosy są suche, pozbawione blasku lub zniszczone i szukasz sposobu na poprawę sytuacji. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2007-04-09, 10:23   #2101
tripka
Wtajemniczenie
 
Avatar tripka
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 2 404
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy :)

No właśnie już czytałam,że maska Absolut Repair nie nawilża,i w sumie od maski teraz oczekuję bardziej regeneracji,bo mam jeszcze spooro odżywki Matrixa Sleek Look,która moim zadniem bardzo nawilża i wygładza.
A z masek dobrze nawilża też Kallos mleczna-wydaje mi się,że nawet lepiej nawilża niż regeneruje.
Co do drogeryjnych kosmetyków,to kupiłam szampon Schaumę kokosową-ślicznie pachnie,ale działanie średnie.
__________________
Co mnie nie zabije,to mnie wzmocni...
tripka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-09, 10:24   #2102
daigee
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 1 841
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy :)

Dziewczyny, naprawdę was rozumiem.

Z tym że umówmy się, stosowanie kosmetyków "na wyrost" może tylko zaszkodzić Przykładem mogłoby być np. stosowanie kremów przeciwzmarszczkowych i liftingujących przez dwudziestolatkę...

Tripko, ja właśnie kupiłam sobie zestaw Kąpiel bain de force 250ml. + Odżywkę CIMENT anti usure 200ml Jestem baaardzo ciekawa efektów
Pewnie trochę głupio myślę, ale mam opory przed stosowaniem taniutkich kosmetyków Kallosa, bo coś tak mi bezsensownie podpowiada, że za małe pieniądze nic zachwycającego się nie dostanie
__________________
***
daigee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-09, 10:55   #2103
Justin Timberlake
Zakorzenienie
 
Avatar Justin Timberlake
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 3 307
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy :)

Daigee a kupowałaś z allegro? Daj znać jak się spisują
Justin Timberlake jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-09, 11:15   #2104
noseknosek
lipiec na maksa!!! :)
 
Avatar noseknosek
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 14 562
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy :)

Cytat:
Napisane przez daigee Pokaż wiadomość
Dziewczyny, naprawdę was rozumiem.

Z tym że umówmy się, stosowanie kosmetyków "na wyrost" może tylko zaszkodzić Przykładem mogłoby być np. stosowanie kremów przeciwzmarszczkowych i liftingujących przez dwudziestolatkę...

Tripko, ja właśnie kupiłam sobie zestaw Kąpiel bain de force 250ml. + Odżywkę CIMENT anti usure 200ml Jestem baaardzo ciekawa efektów
Pewnie trochę głupio myślę, ale mam opory przed stosowaniem taniutkich kosmetyków Kallosa, bo coś tak mi bezsensownie podpowiada, że za małe pieniądze nic zachwycającego się nie dostanie
daigee mialam to samo i az glupio o tym pisac bo ponad rok siegalam wylacznie po wyzsza polke kosmetykow do wlosow, a tu taki szok z tym kallosem
smialo moge porownac kallos latte do rekonstruktora joico
ale kazda z nas musi dojrzec do tego kroku, widocznie.
ja oczywiscie z niecierpliwoscia czekam na recenzje cementu, bo sama wielokrotnie sie do niego przymierzalam.
__________________
what defines us is how well we rise after falling

biegam
noseknosek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-09, 11:31   #2105
scarlettmonroe
Rozeznanie
 
Avatar scarlettmonroe
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 695
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy :)

Większość kosmetyków z górnej półki wydaje mi się zbytnio przereklamowana. Ja nie widzę różnicy po zastosowaniu profesjonalnych maseczek odżywiających,odbudowując ych itp. Welli i Loreala,a drogeryjnym Gliss Kurem.Wczoraj mama przyniosła mi odżywkę w kremie Loreala do włosów farbowanych i nawet ładnie się włoski błyszczały,ale były nieprzyjemne w dotyku.Musiałam się ratować moim ukochanym Biosilkiem Farouka.
scarlettmonroe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-09, 11:31   #2106
daigee
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 1 841
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy :)

Jastin, tak, kupiłam z allegro Cena w salonie fryzjerskim jest naprawdę nie do przeskoczenia Za ten zestaw najmniejszych pojemności - 200 i 250ml i tak zapłaciłam 109 zł
Trzeba tylko dobrze prześwietlic sprzedającego, żeby nie nadziać się na przeterminowany, albo źle przechowywany produkt. Ale w tym mam już wprawę nabytą podczas zakupów perfumeryjnych

Nosku, takiego przekonania nabyłam po latach stosowania tańszych kosmetyków (czy noszenia np tańszych ciuchów, które po kilku praniach zupełnie się niszczą). Kiedy raz od wielkiego dzwonu dostałam coś z górnej połki to mogłam osobiście stwierdzić, że różnica między tym a kosmetykim marketowym była kolosalna.
Faktem jest, że jakiś tam procent ceny to opłata za "markę". Ale generalnie droższe kosmetyki naprawdę lepiej się sprawują (co nie zmienia faktu, że oczywiście istnieją liczne perełki ). Oceny Kallosów na KWC też nie są jednoznaczne...

Scarlett, o tak - Gliss Kur to jeden z tych chwalebnych wyjątków Ale już np cenowo podobna Shauma to na moich włosach totalna porażka... Odzywka do farbowanych L'oreala (razem z mamą używałyśmy od lat) ma właśnie taką specyfikę, że pozostawia włosy sztywniejsze, mniej elastyczne ale błyszczące i wzmocnione. To już kwestia oczekiwań co do efektu.

mam nadzieję, że nie odbierzecie moich wywodów jako wymądrzania się Jestem otwarta na rozmowę i szanuję każdy punkt widzenia Poza tym to tylko porownanie działań kosmetyków do włosów
__________________
***
daigee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-09, 11:37   #2107
Soft
Wtajemniczenie
 
Avatar Soft
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 2 535
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy :)

Przeczytałam kilka waszych ostatnich wypowiedzi i widze, ze zachwalacie maseczki Kallos widzialam je wielokrotnie na allegro ale nigdy nie próbowalam, cena przystepna. Moze sie skusze Ostatnio miałam ubogi portfel i nie mogłam kupic zadnej profesionalnej maski wiec zakupiłam Gliss Kur-a odzywke ( dla mnie to jak maska ) w sloiczku ta pomarańczowa i bylam w szkou jak sobie radzi z włoskami Zgadzam sie, ze przesadzanie z regeneracja juz np wmiare zdrowych włosków jest nie dobre moje sa teraz w miare dobrej kondycji i mysle zbey kupic sobie odzywke litrową JOC Barex-u...jest super, pachnie tak letnio brzoskwiniowo i nadaja sie do delikatnej pielgenacji włosków polecam ja wyprobowac aby wloski odpoczeły od intensywnych masek i odzywek
__________________
"Pokusa to perfumy, które wdycha się tak długo, az człowiek zapragnie mieć flakon"
Jean-Paul Belmondo


Wymiana
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?p=43332094 #post43332094
Soft jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-04-09, 11:38   #2108
scarlettmonroe
Rozeznanie
 
Avatar scarlettmonroe
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 695
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy :)

No cóż- każdy ma inne włosy i różnie reagują one na różne kosmetyki.
A co do ciuchów,to się absolutnie zgadzam.Raczej nie ma wyjątków - ja kupuję wyłącznie markowe,bo wszelkie ciuchy,jakie kupiłam w zwykłych sklepach, nie nadają się do użytku już po pierwszym praniu...
Z drogeryjnymi kosmetykami rzeczywiście trzeba uważać - ja zdążyłam się zrazić już do wielu z nich, po tym jak miałam siano na głowie albo okropne uczulenie.
Jak na razie doszłam do wniosku,że Dove,Pantene i Gliss Kur są na ogół w porządku.
scarlettmonroe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-09, 11:46   #2109
daigee
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 1 841
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy :)

Cytat:
Napisane przez scarlettmonroe Pokaż wiadomość
No cóż- każdy ma inne włosy i różnie reagują one na różne kosmetyki.
A co do ciuchów,to się absolutnie zgadzam.Raczej nie ma wyjątków - ja kupuję wyłącznie markowe,bo wszelkie ciuchy,jakie kupiłam w zwykłych sklepach, nie nadają się do użytku już po pierwszym praniu...
Z drogeryjnymi kosmetykami rzeczywiście trzeba uważać - ja zdążyłam się zrazić już do wielu z nich, po tym jak miałam siano na głowie albo okropne uczulenie.
Jak na razie doszłam do wniosku,że Dove,Pantene i Gliss Kur są na ogół w porządku.
Zgadzam się co do tego, Pantene, Gliss Kur i Dove (może troszkę mniej, bo on tylko sprawia wrażenie nawilżenia i odzywienia - podobnie jak ich kremy do twarzy. Podobna sytuacja z kremami Nivea ...).
Co do ciuchów to i ja się ostatnio nieźle nadziałam Kupiłam w Top Secret śliczny czarny sweterek z rękawkami do łokcia zapinany na guziczki ( cena chyba 69,90, po obniżce 39,90) i miałam na sobie może z 30 razy a po kilku praniach wygląda jak totalna scierka do podłogi Co za świństwo... Nie lubię już tego sklepu....
__________________
***
daigee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-09, 11:46   #2110
scarlettmonroe
Rozeznanie
 
Avatar scarlettmonroe
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 695
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy :)

Schauma to rzeczywiście porażka... Po którymś z jej szamponów omal nie wyłysiałam Dawne dzieje,mam nadzieję,że teraz takich szajców nie produkują.
Po odżywceLoreala nie zauważyłam jakiejś wielkiej regeneracji.Może to kwestia regularnego stosowania,więc na razie będę ją stosować zamiast Gliss Kura.
scarlettmonroe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-09, 11:54   #2111
scarlettmonroe
Rozeznanie
 
Avatar scarlettmonroe
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 695
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy :)

Cytat:
Napisane przez daigee Pokaż wiadomość
Zgadzam się co do tego, Pantene, Gliss Kur i Dove (może troszkę mniej, bo on tylko sprawia wrażenie nawilżenia i odzywienia - podobnie jak ich kremy do twarzy. Podobna sytuacja z kremami Nivea ...).
Co do ciuchów to i ja się ostatnio nieźle nadziałam Kupiłam w Top Secret śliczny czarny sweterek z rękawkami do łokcia zapinany na guziczki ( cena chyba 69,90, po obniżce 39,90) i miałam na sobie może z 30 razy a po kilku praniach wygląda jak totalna scierka do podłogi Co za świństwo... Nie lubię już tego sklepu....
Ja kiedyś kupiłam sobie tam t-shirt,po praniu wyglądał jak namiot..
A ostatnio w Butiku upolowałam piękną bluzeczkę,całe szczęście,że potrzebowałam ją tylko na jeden raz,bo po praniu musiałam ją wyrzucić-kompletnie straciła fason.
scarlettmonroe jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-04-09, 12:02   #2112
daigee
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 1 841
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy :)

O tak... Top Secret, Butik, te rzeczy z metką Ups! (czy coś takiego), Big Star (wszystkie rzeczy poza dżinsami), Reporter, House... U mnie czarna lista!
Co ciekawe, większośc to polskie firmy... Dające do myślenia
__________________
***
daigee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-09, 12:17   #2113
scarlettmonroe
Rozeznanie
 
Avatar scarlettmonroe
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 695
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy :)

Do dżinsów Big Stara przez długi czas nie miałam do nich nic,ale po iluś tam praniach zrobiły mi się w 2 parach jeansów(jakby w 1, to mogłabym to uznać za przypadek)dziury i się strasznie postrzępiły.Jedne z jeansów Wranglera mam od 5 lat i ciągle wyglądają jak nowe,więc mam porównanie.
Co do Reportera-jeszcze kilka lat temu go lubiłam,nie wiem czemu,może dlatego,że mogłam tam kupować ciuchy w hurtowych ilościach.Teraz leżą gdzieś w kącie szafy,bo doszłam do wniosku,że leżą na mnie koszmarnie i są zbyt pstrokate.Mam jedną bluzkę z Housa, którą dostałam w prezencie i to,co się z nią stało po praniu,przechodzi ludzkie pojęcie-usztywniła się,odstaje,a ramiona wyglądają jak jakieś sportowe naramienniki... Co tanie,to drogie,a co drogie,to tanie-wolę się spłukać w Krakowie na parę porządnych ubrań niż chodzić jak obwieś.
scarlettmonroe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-09, 12:30   #2114
Iam
Rozeznanie
 
Avatar Iam
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 680
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy :)

obecnie używam odżywki nawilżającej z farouka o jedawbiu biosilk i chi infusion i jestem zadowolona, bo moje włosy wreszcie odpowiednio błyszczą.
niestety efekt jest tylko wtedy, gdy stosuję te kosmetyki, gdy umyję włosy i nic nie nałoże włosy są sztywne i matowe. dlatego szukam czegos co je dodatkowo odżywi, ale tak, żeby efekt był długotrwały i właśnie nie wiem, co kupić? po waxie za to włosy przestały mi wypadać i szybko podrosły.
aaa i nie polecam toniku Matrix Biolage, robi puchate włosy, że trudno je ułożyć, każdy w inną stronę.
za to odżywka nawilżająca z tej serii była dobra.
Iam jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-10, 13:01   #2115
naila
Zakorzenienie
 
Avatar naila
 
Zarejestrowany: 2002-06
Lokalizacja: podlaskie
Wiadomości: 7 712
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy :)

Daigee pochwal się, jak zadziałają zakupione przez Ciebie Kerastase?

Ja jeszcze a'propo tego nieszczęsnego Absoluta. Może rzeczywiście źle dobrałam tą maskę, ale po 2 latach prostowania włosów pomyślałam, że przyda im się coś regenerującego Widocznie moje włosy bardziej potrzebują nawilżenia, bo odżywki i maski nawilżające dają lepsze efekty.

Cytat:
Napisane przez noseknosek Pokaż wiadomość
[...] ponad rok siegalam wylacznie po wyzsza polke kosmetykow do wlosow, a tu taki szok z tym kallosem
smialo moge porownac kallos latte do rekonstruktora joico
ale kazda z nas musi dojrzec do tego kroku, widocznie.
Uf, ja chyba miałam podróbkę tego Kallosa mlecznego :-(. Kupiłam cały litr za ok. 14zł - włosy lepiej się rozczesywały, bardzo intensywnie 'pachniał' śmietankowym budyniem, ale musiałam przerwać w połowie pudła, bo najzwyczajniej w świecie uczulił mnie I mam swój tani produkt, przynajmniej nie żal mi go będzie fiknąć przez okno TŻ nastawił się na spróbowanie tego cuda, mam nadzieję, że mu krzywdy nie zrobi
I mam cichą nadzieję, że jednak rekonstruktor Joico jest lepszy..
__________________

Moje Impresje jestem również Zakosmetykowana
naila jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-10, 14:16   #2116
Vicky91
Przyczajenie
 
Avatar Vicky91
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 22
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy :)

hejka, potem przeczytam caly temat bo duuzo stron ma

a powiedzcie co mi polecacie na MEGA zniszczone (dosc krotki ;/ do desperackoi odcinka koncowki , sama , fryzjerow sie boje , welosy wypadaja i nie rosna ! ((( )

plisss poleccie cos co MEGA mi poprawi ich kondyzje (byleby rosny, noo..
a nie ebdzie duzo kosztowalo, bo dla mnie np 40 zl za odzywke to duzo
Vicky91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-10, 14:39   #2117
guantanamera
Zakorzenienie
 
Avatar guantanamera
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 5 358
GG do guantanamera
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy :)

wiec polecam WAX... ja dziś akurat zakupiłam opakowanie 480 gram do włosów ciemnych słyszałam o niej genialne opinie do tego suplement Humavit Skrzyp i Pokrzywa 150 tabletek za 8.49 zl.
w sumie razam zapłaciłam około 35 zł
polecam Ci zaostawić lokówke suszarke i prostownice w spokoju...ja nie uzywam suszarki od miesiaca i wlosy wygladaja lepiej, prostownica tylko raz na jakis czas, zadnych lokowek to powinno pomoc
pozdrawiam
a oto moje wlosy w roznych odslonach
www.guantanamera20.fotka.pl
__________________
Bardzo Babski Blog?
www.babialnia.pl
guantanamera jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-10, 16:14   #2118
Ptaszysko
Zadomowienie
 
Avatar Ptaszysko
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 1 879
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy :)

Pozwole sie wtracic

Podkuszona kupilam dzis maske Placenta Kallosa i olejek dwufazowy regenerujacy Silky tez Kallosa. Zaraz ide wyprobowac.

Jesli jeszcze nie probowalyscie to ja polecam na zniszczone koncowki olejek Logony i odzywke regenerujaca Lavery

Co do Waxa --- miala jakis rok temu i zawiodl mnie....Mialam potwornie obciazone i przyklapniete wlosy....
Ptaszysko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-10, 17:29   #2119
Vicky91
Przyczajenie
 
Avatar Vicky91
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 22
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy :)

masz sliczne wloski
najbardziej mi si epodoba 4 chyba

ja wlasnie wrocilam z apteki i kupilam Skrzypo Vite , a mysle ze to co piszecie jest za slabe
Vicky91 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-04-10, 19:40   #2120
noseknosek
lipiec na maksa!!! :)
 
Avatar noseknosek
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 14 562
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy :)

Vicky, spróbuj na początek czegoś niezbyt drogiego. Wax to naprawdę porządna odżywka, w dodatku lecznicza więc masz spore szanse, że Ci pomoze
__________________
what defines us is how well we rise after falling

biegam
noseknosek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-11, 17:24   #2121
daigee
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 1 841
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy :)

Cytat:
Napisane przez Vicky91 Pokaż wiadomość
a powiedzcie co mi polecacie na MEGA zniszczone (dosc krotki ;/ do desperackoi odcinka koncowki , sama , fryzjerow sie boje , welosy wypadaja i nie rosna ! ((( )

plisss poleccie cos co MEGA mi poprawi ich kondyzje (byleby rosny, noo..
a nie ebdzie duzo kosztowalo, bo dla mnie np 40 zl za odzywke to duzo

Vicky (z tego co zrozumiałam) to sama podcinasz włosy, tak?
Jeśli tak, to według mnie to jest głównym problemem z końcówkami O ile nie masz profeskonalnych nożyczek fryzjerskich, to podcinanie najzwyklejszymi nożyczkami doprowadzi do tego, że końcówki będą się rozdwajac! Proszę Cię, bierz to pod uwagę.

Dziewczyny, co do Kerastase, to niecierpliwie czekam na przesyłkę

Z tym że nie wiem czy będę używac tak od razu, bo obecnie mam włosy koloryzowane szamponem koloryzującym i nie jestem pewna, czy używanie tego zestawu Kerastase nie mijałoby się z celem Czy tym specyfikom udałoby się wniknąc między łuski włosa? Co o tym myslicie?
A obecny kolor będę podtrzymywac jeszcze przez najbliższy miesiąc...
__________________
***
daigee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-11, 22:26   #2122
Cathas
Wtajemniczenie
 
Avatar Cathas
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: ポーランド
Wiadomości: 2 550
GG do Cathas
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy :)

Hm. Ja mam trochę inny "problem", mianowicie kondycja moich włosków jest całkiem niezła [używam Wax'u], ale za to siwieję. Może nie widać tego na pierwszy rzut oka, trzeba by "pobawić się" włoskami, ale ostatnio uwagę o tym fakcie zwróciła mi wyraźnie czesząca mnie fryzjerka, zresztą siwe włosy widywałam u siebie już jakiś czas. Macie pomysł poza farbowaniem [odpada] jakby ten proces zatrzymać? Nie jest on spektakularny, no ale żeby fryzjerka mówiła, że mam siwe włosy w wieku 20 lat, to przesada.
Cathas jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-12, 00:04   #2123
Ptaszysko
Zadomowienie
 
Avatar Ptaszysko
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 1 879
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy :)

Cytat:
Napisane przez Cathas Pokaż wiadomość
Hm. Ja mam trochę inny "problem", mianowicie kondycja moich włosków jest całkiem niezła [używam Wax'u], ale za to siwieję. Może nie widać tego na pierwszy rzut oka, trzeba by "pobawić się" włoskami, ale ostatnio uwagę o tym fakcie zwróciła mi wyraźnie czesząca mnie fryzjerka, zresztą siwe włosy widywałam u siebie już jakiś czas. Macie pomysł poza farbowaniem [odpada] jakby ten proces zatrzymać? Nie jest on spektakularny, no ale żeby fryzjerka mówiła, że mam siwe włosy w wieku 20 lat, to przesada.
Siwienie nie zalezy tylko od wieku Czytalam niedawno na portalu medycznym,ze wplyw na to ma rowniez dieta, no i geny of kors
O ile wlosy nie siwieja ci masowo,a tylko pojedynczo to nie ma sie czym martwic

Zatrzymac tego procesu, raczej tez nie da rady Ukryc mozesz farbami albo odsiwiaczami,ale jak napisalas to odpada.... wiec mozesz jedynie zapobiegac chroniac wlosy przed dzialaniem promieni slonecznych. Ponadto obilo mi sie o uszy,ze mozna brac zastrzyki melaniny,ale nic o tym nie wiem---musialabys sie zorientowac sama.

Aha --- bardzo mile zaskoczyla mnie Placenta,ale poczekam jeszcze z ocena A olejek Silky nablyszcza i usztywnia (pozytywnie) wlosy
Ptaszysko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-12, 07:08   #2124
_carmen_
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 476
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy :)

Hej!!
Widzę, że temat topiku świetnie pasuje do mnie
Od końca sierpnia 2006 roku zaczęłam dbać na poważnie o moje włosy. Wcześniej było to tylko mycie włosów i kładzenie raz na jakiś czas odżywki do włosów
A teraz!! Nie wyobrażam sobie, żebym nie nałożyła sobie czegoś na włosy
Od soboty zaczynam odżywkę i mgiełkę jantar z farmony
_carmen_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-12, 08:21   #2125
Kiciunia21
Zadomowienie
 
Avatar Kiciunia21
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 1 903
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy :)

A ja polecam szampon i lotion Recept. Naprawdę fajny. Jest specjalny zestaw przeciw wypadaniu włosów, a zawartosc chmielu przyspiesza wzrost.
__________________
Czarodziejka

-15




Kiciunia21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-12, 08:22   #2126
Kiciunia21
Zadomowienie
 
Avatar Kiciunia21
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 1 903
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy :)

Wzrost wlosów oczywiście
__________________
Czarodziejka

-15




Kiciunia21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-12, 14:41   #2127
Cathas
Wtajemniczenie
 
Avatar Cathas
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: ポーランド
Wiadomości: 2 550
GG do Cathas
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy :)

Cytat:
Napisane przez Ptaszysko Pokaż wiadomość
Siwienie nie zalezy tylko od wieku Czytalam niedawno na portalu medycznym,ze wplyw na to ma rowniez dieta, no i geny of kors
O ile wlosy nie siwieja ci masowo,a tylko pojedynczo to nie ma sie czym martwic

Zatrzymac tego procesu, raczej tez nie da rady Ukryc mozesz farbami albo odsiwiaczami,ale jak napisalas to odpada.... wiec mozesz jedynie zapobiegac chroniac wlosy przed dzialaniem promieni slonecznych. Ponadto obilo mi sie o uszy,ze mozna brac zastrzyki melaniny,ale nic o tym nie wiem---musialabys sie zorientowac sama.
Heh...o tym wszystkim wiem, ale dzięki za pomoc;P Nie wiem, co z tą melaniną, bo mam i tak ciemną bardzo karnację i dużo pieprzyków [efekt wysokiej zawartości tej substancji w skórze] i nie wiem, jak bym po tym ogólnie wyglądała... ale zastanowić się warto
Cathas jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-12, 15:19   #2128
scarlettmonroe
Rozeznanie
 
Avatar scarlettmonroe
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 695
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy :)

Cytat:
Napisane przez _carmen_ Pokaż wiadomość
Hej!!
Widzę, że temat topiku świetnie pasuje do mnie
Od końca sierpnia 2006 roku zaczęłam dbać na poważnie o moje włosy. Wcześniej było to tylko mycie włosów i kładzenie raz na jakiś czas odżywki do włosów
A teraz!! Nie wyobrażam sobie, żebym nie nałożyła sobie czegoś na włosy
Od soboty zaczynam odżywkę i mgiełkę jantar z farmony
Trzeba dbać o włoski Odżywka to konieczność.Ja już chyba jestem uzależniona
Mam bardzo gęste włosy i jest ich dużo,więc nakładam kilka odżywek i nie są oklapnięte,a wręcz przeciwnie - super wyglądają.Fryzura stanowi jedną z najważniejszych części imagu,a niestety wiele osób o tym zapomina....
scarlettmonroe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-12, 20:38   #2129
_carmen_
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 476
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy :)

Dziewczyny, a orientujecie sie może czy zwykła lokówka czy może takie wielofunkcyjne urządzenie (np. 10 w 1)??
_carmen_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-12, 20:55   #2130
lilithin
Wtajemniczenie
 
Avatar lilithin
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 2 534
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy :)

Cytat:
Napisane przez _carmen_ Pokaż wiadomość
Dziewczyny, a orientujecie sie może czy zwykła lokówka czy może takie wielofunkcyjne urządzenie (np. 10 w 1)??
ale o co chodzi?
lilithin jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:15.