Zaczynamy wątek piąty, brzdące froterują kąty! Mamusie IX - X 2012r. - Strona 90 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-05-27, 11:29   #2671
Dearlie
Zakorzenienie
 
Avatar Dearlie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 3 206
Dot.: Zaczynamy wątek piąty, brzdące froterują kąty! Mamusie IX - X 2012r.

Dzień dobry.

Cytat:
Napisane przez weronika_91 Pokaż wiadomość

Udało mi się na chwilę Jaśka wczoraj nagrać dziś już chodzi po całym mieszkaniu tyle że trzeba mu pomódz jak gdzieś wiedzie i się zaklinuje , trzeba nakierować

http://www.youtube.com/watch?v=jWgCE...ature=youtu.be

http://www.youtube.com/watch?v=bAzQ2...ature=youtu.be
Jaś jest niesamowity!

Cytat:
Napisane przez Baobabek Pokaż wiadomość
witajcie z rana, spałąm tylko 2 godziny bo za późno wypiłąm wczoraj kawę chrzciny meag super udane, Izeńka jak powszechnie wiadomo to anioł, więc i co do jej zachowania nie można nic sie przyczepić msze przespała, wybudziłam ją na chrzest po mszy, to tylko sie śmiała i ziewała, nie zapłakała nic, do zdjęć pozowała, jadła bez problemu, na sali spała, wybudzałam na torta, to też nie płakała szła do wszystkich bez problemu, zadowolona i uśmiechnięta moja mała kochana dziewczynka za to Kubuś....boszzzz gdyby go mama z kościoła nie zabrała to chyba by nas ksiądz sam wyprosił, gadał, potem jęczał, śiweczki chciał zdmuchiwać na ołtarzu, do konfesjonału chciał sikać, bo mu się chciało, a na komuni sie zaczął drzeć do ksiedza na cały kościół, że on też chce ciasteczko dokładnie słowami "daj mi daj mi daaaaaaj ciasteczko daaaaj, ejjjjjj ŁOBUZIE JEDEN (do księdza). Normalnie ledwo sie powstrzymywaliśmy ze śmiechu, a z drugiej strony nerwy o takie zachowaniew międzyczasie jeszcze chciał lody, czekoladkę, jechać almerą (dziadkową) do babci Joleczki mama w końcu po komuni go wyprowadziła na sali też zmęczony już był wiec marudził, dopiero potem się rozkręcił z dziećmi i szaleli w najlepsze.
Mała zebrała prawie 5 tyś, z prezentów tylko obrazek święty srebrny i poducha i album na zdjęcia, jak na te 16 osób ( 8 par) to wynik niezły chociaż głupio mi, bo moja koleżanka, ta co jest chrzestną dała kasę, a wiem, że u nich kiepsko i umawiałyśmy się, ze tylko jakiś drobny upominek - jako pamiątkę, no to się uparła wiem, ze dane szczerze, a nie bo MUSI czy WYPADA, ale mimo wszystko mi głupio
Super, że chrzciny udane, a Kubuś mnie rozwalił!

Cytat:
Napisane przez lidka0308 Pokaż wiadomość
Witanko!

ja na szybko z pracki napiszę, że pomierzyłam się dziś po 7 treningach na vacu well i takie mam wyniki:
brzuchol: -2cm
talia: -2cm
udo: każde po -1 cm
biodra niestety nic się nie zmniejszyły
po powrocie zostaje mi jeszcze 13 treningów i jak by się utrzymało to spadanie cm to byłabym zadowolona
Bardzo ładny wynik. Gratuluję!

Cytat:
Napisane przez angel166 Pokaż wiadomość
Gda oj dużo zdrowka. A nmoże to alergie jakąś?
W ogóle nie zgadniecue gdzie jestem na spacerze! Jagoda spi już pol godziny, byłyśmy z rossmqnie i w biedrze-w niej zasnela szok! Usiadlam sobie na ławkę na chwilę u musiałam wam się pochwalic u nas tylko 10st.
Na siedzaco prawie spi ale nie opuszczam,bo oparcie ciężko chodzi i boję się, ze ja obudze
Nawet nie wiecie jaka jestem happy
No proszę, jak Jagódka potrafi zaskoczyć.

Cytat:
Napisane przez aga_ton Pokaż wiadomość

ale rano znalazłam winowajcę,druga dolna jedynka się przebiła
Brawo! Oby już teraz Lenka znowu ładnie przesypiała nocki.
__________________
ANTOŚ 28.10.2012
Dearlie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-27, 11:45   #2672
sandra23s
Zadomowienie
 
Avatar sandra23s
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: gdzies tam
Wiadomości: 1 396
Dot.: Zaczynamy wątek piąty, brzdące froterują kąty! Mamusie IX - X 2012r.

dzień dobry


Polci się coś poprzestawiało i od kilku dni budzi się o 5

teraz odsypia gadzinka

a pozatym nauczyła się włączać xboxa

zaraz zbieram się na zakupy a potem będę robiła łazanki

agaton gratulujemy drugiego ząbka
__________________
Cała sztuka polega na tym,żeby będąc sobą być kimś wyjątkowym !


Wiktor 1.09.2007,g.9:10,3600g 54cm

Pola 5.09.2012, g.0:03,4090g 53cm
sandra23s jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-27, 12:05   #2673
kraven
Zakorzenienie
 
Avatar kraven
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Z naszego mieszkanka
Wiadomości: 4 833
Dot.: Zaczynamy wątek piąty, brzdące froterują kąty! Mamusie IX - X 2012r.

Cześć.

U nas dzisiaj słońce na zmiane z deszczem.

Weronika Jasiu jest niesamowity

Gda dużo zdrówka, popieram koncepcje z gorączką lub zatoki.

Agaton gratulacj za kolejny ząbek.

Jasiu od wczoraj zaczął próby raczkowania. Na razie buja się w przód i tył
__________________
Bo szczęście jest tam, gdzie jesteś Ty...

Jestem żonką

Dwa szczęścia:
Jaś - 08.11.2012
Hania - 06.11.2015
kraven jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-27, 13:10   #2674
angel166
Zakorzenienie
 
Avatar angel166
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 3 954
Odp: Zaczynamy wątek piąty, brzdące froterują kąty! Mamusie IX - X 2012r.

WAM TEZ w mieszkaniach tak zimno?no masakra, mimo pozamykanych okien mamy 18st. A jak gotuje i w kuchni otworze, to w sypialni do 15st spada. Jak poszłysmy ba spacer to pootqieralam,by wywietrzyc i już całkiem 10st mam Chodzę w swetrze i dresach długach i mimo to mi zimno strasznie o dziwo Jagoda cieplutka jak piecyk

---------- Dopisano o 14:10 ---------- Poprzedni post napisano o 14:08 ----------

A na spacerze spala godzinę i wysiedziala jeszcze pół we wozki to wokół bloku jeździłam,bo nie chcialam ryzykowac
__________________
Ślubowaliśmy
Aniołkowa mama 10.08.2010r., 10tc
Byłam przy Tobie od pierwszego grama...

Jagódka
angel166 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-27, 13:13   #2675
Iwa844
Zakorzenienie
 
Avatar Iwa844
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 3 898
Dot.: Odp: Zaczynamy wątek piąty, brzdące froterują kąty! Mamusie IX - X 2012r.

Cytat:
Napisane przez angel166 Pokaż wiadomość
WAM TEZ w mieszkaniach tak zimno?no masakra, mimo pozamykanych okien mamy 18st. A jak gotuje i w kuchni otworze, to w sypialni do 15st spada. Jak poszłysmy ba spacer to pootqieralam,by wywietrzyc i już całkiem 10st mam Chodzę w swetrze i dresach długach i mimo to mi zimno strasznie o dziwo Jagoda cieplutka jak piecyk

---------- Dopisano o 14:10 ---------- Poprzedni post napisano o 14:08 ----------

A na spacerze spala godzinę i wysiedziala jeszcze pół we wozki to wokół bloku jeździłam,bo nie chcialam ryzykowac
Zimno w zimie chodziłam w krótkim rękawku a teraz w polarze siedzę.
__________________
Free mail
10 Minute mail
Iwa844 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-27, 13:13   #2676
marta1986222
Zakorzenienie
 
Avatar marta1986222
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: z naszego M.
Wiadomości: 6 436
Dot.: Zaczynamy wątek piąty, brzdące froterują kąty! Mamusie IX - X 2012r.

Cytat:
Napisane przez angel166 Pokaż wiadomość
WAM TEZ w mieszkaniach tak zimno?no masakra, mimo pozamykanych okien mamy 18st. A jak gotuje i w kuchni otworze, to w sypialni do 15st spada. Jak poszłysmy ba spacer to pootqieralam,by wywietrzyc i już całkiem 10st mam Chodzę w swetrze i dresach długach i mimo to mi zimno strasznie o dziwo Jagoda cieplutka jak piecyk

---------- Dopisano o 14:10 ---------- Poprzedni post napisano o 14:08 ----------

A na spacerze spala godzinę i wysiedziala jeszcze pół we wozki to wokół bloku jeździłam,bo nie chcialam ryzykowac
Łączę się w bólu u nas też tak zimno
__________________

Zuzia
04.09.2012
g.3.20
3020g,52cm


Hania
09.03.2016
g.20.45
3000g 53 cm










marta1986222 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-27, 13:18   #2677
Iwoncia81
Zakorzenienie
 
Avatar Iwoncia81
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 3 451
Odp: Dot.: Odp: Zaczynamy wątek piąty, brzdące froterują kąty! Mamusie IX - X 2012r.

Cytat:
Napisane przez angel166 Pokaż wiadomość
WAM TEZ w mieszkaniach tak zimno?no masakra, mimo pozamykanych okien mamy 18st. A jak gotuje i w kuchni otworze, to w sypialni do 15st spada. Jak poszłysmy ba spacer to pootqieralam,by wywietrzyc i już całkiem 10st mam Chodzę w swetrze i dresach długach i mimo to mi zimno strasznie o dziwo Jagoda cieplutka jak piecyk

---------- Dopisano o 14:10 ---------- Poprzedni post napisano o 14:08 ----------

A na spacerze spala godzinę i wysiedziala jeszcze pół we wozki to wokół bloku jeździłam,bo nie chcialam ryzykowac
W domu mam 23 stopnie, wszędzie mam mikro zrobione, ale mnie jest zimno jakoś i głowa zaczyna boleć.
A na dworze 12 stopni jest, aż ciarki przechodzą
Iwoncia81 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-05-27, 13:53   #2678
Lewek
Zakorzenienie
 
Avatar Lewek
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 4 449
Dot.: Zaczynamy wątek piąty, brzdące froterują kąty! Mamusie IX - X 2012r.

Angel, a cóż ją tak odmieniło?? Super, oby tak już zawsze było, tego Ci życzę.
Lidka, udanego wyjazdu życzę. A to w celach wypoczynkowych czy coś innego, wybacz ale wyleciało mi z głowy.. I super wyniki A dołączyłaś do tego jakąś dietę czy tylko ćwiczysz?
Baobabek, brawa dla Izuni, że taka grzeczniutka była. A Kubuś jest debeściak
Weronika Jasiu jak widać wszystkie nas zachwycił, szybko się rozwija chłopak

Ja właśnie skończyłam michę makaronu z suszonymi pomidorami Afternoon Chętnie bym zarzuciła drugą, ale raz że trzeba się ograniczać, a dwa że trzeba coś TŻtowi zostawić
U mnie ciepło, 22 stopnie
Lewek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-27, 14:33   #2679
angel166
Zakorzenienie
 
Avatar angel166
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 3 954
Odp: Zaczynamy wątek piąty, brzdące froterują kąty! Mamusie IX - X 2012r.

Lewek Mnia na sama myśl mi slinka cieknie:ślina: np nie wiem co się jej odmienilo, chyba to biegunki zasługa
__________________
Ślubowaliśmy
Aniołkowa mama 10.08.2010r., 10tc
Byłam przy Tobie od pierwszego grama...

Jagódka
angel166 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-27, 15:00   #2680
Baobabek
Zakorzenienie
 
Avatar Baobabek
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 5 576
GG do Baobabek Send a message via Skype™ to Baobabek
Dot.: Zaczynamy wątek piąty, brzdące froterują kąty! Mamusie IX - X 2012r.

Cytat:
Napisane przez angel166 Pokaż wiadomość
Gda oj dużo zdrowka. A nmoże to alergie jakąś?
W ogóle nie zgadniecue gdzie jestem na spacerze! Jagoda spi już pol godziny, byłyśmy z rossmqnie i w biedrze-w niej zasnela szok! Usiadlam sobie na ławkę na chwilę u musiałam wam się pochwalic u nas tylko 10st.
Na siedzaco prawie spi ale nie opuszczam,bo oparcie ciężko chodzi i boję się, ze ja obudze
Nawet nie wiecie jaka jestem happy
super, ale jak ona cudnie śpi w tym wózku, taki aniołeczek świetne ma papucie też chce takie

Miło, ze was mój synek rozśmieszył w ten ponury dzień

Wstawiłabym fotki jak już dostane, ale na nich są chrzestni i inni goście, to tak publicznie nie wstawię może w wolnej chwili pozamazuję twarzeale to jak dostanę, bo zdj. robił mój ojciec i teść.
__________________
K & I

Baobabek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-27, 15:00   #2681
Filusia88
Zadomowienie
 
Avatar Filusia88
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 536
Dot.: Odp: Zaczynamy wątek piąty, brzdące froterują kąty! Mamusie IX - X 2012r.

Cytat:
Napisane przez ula2689 Pokaż wiadomość
śpiworków też nie uzywałam,
nożyczki kupiłam nowe specjalnie dla dzieci ale takie jakich my używamy w drogerii,
gruszki nie umiem używać mam fride nam wystarcza.
Łóżeczka przydatne bo spią w nich od początku,
wózek kupiłabym jakiś tańszy a potem droższą spacerówkę bo w zimę nie wychodziliśmy,
pokrowców nie kupowałam wolałam podkłady,
huśtawki używamy do tej pory,leżaczka też,
krzesełko chętnie nabędę jak będę miała kase.


Złamanie nadgarstka z przemieszczeniem,nie ma całościowego gipsu tylko szynę chyba


Siedzieli w busie się bawili i jeden drugiego wypchnął przez otwarte drzwi
Chciałam dziś wyjść z nim na żądanie jeśli by nie puścili,to powiedział że ręka spuchnięta.
a spuchnięta pewnie dlatego że za ciasno miał zawinięte bo pielęgniarka przecięła bandaż i zawinęła od nowa.Jak jutro nas nie wypuszczą to się sami wypiszemy
pozdrowienia dla Kamila
i trzymam kciuki za wypis

my nie kupiliśmy niczego zbednego, też nam wystarczyła gruszka ale Basiek mój bezchorobowy więc moze przez to w razie W już sobie spisałam żeby ten słynny KATAREK kupić

Cytat:
Napisane przez Konczita Pokaż wiadomość
dziękuję bardzo za tę informację, bardzo przydatna ... ale chyba te łóżeczka turystyczne czy kojce zwał jak zwał to ciężkie są z reguły ??

to był piękny dzień ... jestem tak zmęczona że chyba padnę nim mąż się wykąpie
ciężkie, ale są takie które na jednym z tych krótszych boków zamiast nóżek mają kółka i wtedy: 1. łatwiej dziada przestawić jak rozłożony 2. po złożeniu z etui wystają kółka i można to opakowanie ciągnąć jak walizkę
my dostaliśmy od mikołaja i bardzo sobie chwalę, bo jak idę do kuchni a mała nie chce w krzesełku siedzieć to nie mogę zostawić jej na podłodze samej, więc kojec jest świetną opcją

Cytat:
Napisane przez kasiam187 Pokaż wiadomość
Jaś


dziewczyny wybieram basen zamiast pisac mgr
i tak na razie chce go wypelnic pilkami, chyba nie predko skorzystamy z wody przy tej pogodzie i jak myslicie wystarczy taki
http://allegro.pl/show_item.php?item...cf77d00be2ff62

czy lepiej wiekszy http://allegro.pl/basen-motylek-dmuc...278239856.html

http://allegro.pl/basen-osmiorniczka-dmuchany-brodzik-somap-tychy-i3278240086.html
ja też póki co wybrałabym mniejszy

Cytat:
Napisane przez Baobabek Pokaż wiadomość
witajcie z rana, spałąm tylko 2 godziny bo za późno wypiłąm wczoraj kawę chrzciny meag super udane, Izeńka jak powszechnie wiadomo to anioł, więc i co do jej zachowania nie można nic sie przyczepić msze przespała, wybudziłam ją na chrzest po mszy, to tylko sie śmiała i ziewała, nie zapłakała nic, do zdjęć pozowała, jadła bez problemu, na sali spała, wybudzałam na torta, to też nie płakała szła do wszystkich bez problemu, zadowolona i uśmiechnięta moja mała kochana dziewczynka za to Kubuś....boszzzz gdyby go mama z kościoła nie zabrała to chyba by nas ksiądz sam wyprosił, gadał, potem jęczał, śiweczki chciał zdmuchiwać na ołtarzu, do konfesjonału chciał sikać, bo mu się chciało, a na komuni sie zaczął drzeć do ksiedza na cały kościół, że on też chce ciasteczko dokładnie słowami "daj mi daj mi daaaaaaj ciasteczko daaaaj, ejjjjjj ŁOBUZIE JEDEN (do księdza). Normalnie ledwo sie powstrzymywaliśmy ze śmiechu, a z drugiej strony nerwy o takie zachowaniew międzyczasie jeszcze chciał lody, czekoladkę, jechać almerą (dziadkową) do babci Joleczki mama w końcu po komuni go wyprowadziła na sali też zmęczony już był wiec marudził, dopiero potem się rozkręcił z dziećmi i szaleli w najlepsze.
Mała zebrała prawie 5 tyś, z prezentów tylko obrazek święty srebrny i poducha i album na zdjęcia, jak na te 16 osób ( 8 par) to wynik niezły chociaż głupio mi, bo moja koleżanka, ta co jest chrzestną dała kasę, a wiem, że u nich kiepsko i umawiałyśmy się, ze tylko jakiś drobny upominek - jako pamiątkę, no to się uparła wiem, ze dane szczerze, a nie bo MUSI czy WYPADA, ale mimo wszystko mi głupio
pozdrów Kubusia

Cytat:
Napisane przez gda Pokaż wiadomość
Ja niedawno wstałam. Kocham mojego męża za to wstawanie z Heniem o 5.30 i bawienie się z nim do 7.30-8 (no dobra, kocham go za jeszcze kilka innych rzeczy ) Potem mi go przynosi na drzemkę i śpimy razem do 9-10 jak dobrze pójdzie

Za oknem znowu szaro, kiedy to słońce wróci... I jeszcze poproszę moje zdrowie z powrotem do mnie! Całe gałki oczne mnie bolą, wiecie od czego to może być? Zatoki?
też sądzę że to zatoki Ci atakuje :/ zdrówka!

Cytat:
Napisane przez angel166 Pokaż wiadomość
Gda oj dużo zdrowka. A nmoże to alergie jakąś?
W ogóle nie zgadniecue gdzie jestem na spacerze! Jagoda spi już pol godziny, byłyśmy z rossmqnie i w biedrze-w niej zasnela szok! Usiadlam sobie na ławkę na chwilę u musiałam wam się pochwalic u nas tylko 10st.
Na siedzaco prawie spi ale nie opuszczam,bo oparcie ciężko chodzi i boję się, ze ja obudze
Nawet nie wiecie jaka jestem happy
brawa dla Jagody!

oby ta dobra passa się utrzymała i probemy z wózkiem się raz na zawsze zakończyły!
__________________
Basia
17.09.2012
Filusia88 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-05-27, 16:58   #2682
Anusia479
Zakorzenienie
 
Avatar Anusia479
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Dolny Śląsk
Wiadomości: 3 374
GG do Anusia479
Odp: Dot.: Zaczynamy wątek piąty, brzdące froterują kąty! Mamusie IX - X 2012r.

Cytat:
Napisane przez angel166 Pokaż wiadomość
Gda oj dużo zdrowka. A nmoże to alergie jakąś?
W ogóle nie zgadniecue gdzie jestem na spacerze! Jagoda spi już pol godziny, byłyśmy z rossmqnie i w biedrze-w niej zasnela szok! Usiadlam sobie na ławkę na chwilę u musiałam wam się pochwalic u nas tylko 10st.
Na siedzaco prawie spi ale nie opuszczam,bo oparcie ciężko chodzi i boję się, ze ja obudze
Nawet nie wiecie jaka jestem happy
Super! Oby juz jej tak zostało





Cytat:
Napisane przez aga_ton Pokaż wiadomość
hej dziewczyny.

ja dzisiaj średnio wyspana bo wczoraj najpierw nie mogłam zasnąć a po północy Lenie odechciało się spać

ale rano znalazłam winowajcę,druga dolna jedynka się przebiła

teraz Mała ma drzemkę a ja zamiast spać z nią to do Was zajrzałam

Weronika
, brawa dla Jasia, zuch chłopiec

---------- Dopisano o 10:45 ---------- Poprzedni post napisano o 10:42 ----------



wybrałabym ten pierwszy, mniejszy.
na ten sezon w sam raz a wątpię by wytrzymał do kolejnego lata.
za rok kupi się większy
Brawa za zabek!

Gda zdrowka dla Ciebie !

Mąż położył Fabianka spać,Dandi się bawi więc mam wolne
Aż sobie kawusie z radości zrobie

Wysłane z Xperia Arc za pomocą Tapatalk
__________________
Kiedyś będziesz miał dorosłą duszę, ale dzisiaj jesteś mały jak okruszek

Gracjanek

Fabianek
Anusia479 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-27, 19:08   #2683
afternoon
Rozeznanie
 
Avatar afternoon
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 634
Dot.: Zaczynamy wątek piąty, brzdące froterują kąty! Mamusie IX - X 2012r.

Hej

Melduję się,że żyję, ale wbić mi się tutaj trudno przez zaległości związane z wizytą teściów

Zdrówka dla wszystkich chorujących

Angel, brawa dla Jagódki za ładne spanie na spacerze

Baobabek, Kubuś wymiata

Lidka, świetne rezultaty w traceniu centymetrów

Co do wyprawki, to u nas ani bujaczek ania kokon ( masakrycznie drogi) się nie sprawdził, frida ok - ale w oczyszczaniu codziennym, bo kataru ( odpukać) nie zaliczyliśmy do tej pory, nożyczki do dupy, obcinam normalnymi ostrymi, ciuszków w rozm. 56-62 miałam zdecydowanie za dużo

Aha, miałam napisać , że na widok teściów Filip odwalił taką histerię,że chcieli warcać do domu - a mają 500 k drogim bał się okrutnie biedaczek, nie widział ich 2 miesiące.

Chyba w końcu pierwszy ząbek się ujawni, bo lewa dolna jedynka coraz wyżej
afternoon jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-27, 19:15   #2684
Katiaskaa
Zadomowienie
 
Avatar Katiaskaa
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 1 277
Dot.: Odp: Dot.: Zaczynamy wątek piąty, brzdące froterują kąty! Mamusie IX - X 2012r.

Podczytywałam was przez weekend potem napisałam wiadomość, ale przeładowaną grafiką i w tym czasie młody zaczął płakać pod górę z wizazem.
Na dzień mamy dostałam kwiatka od Tż
Elena, gratuluję cudowne wieści i świetnie, że się dobrze czujesz. na kiedy masz termin??
Baobabek, Kubuś moim bohaterem i cieszę się, że chrzciny udane
Ula, zdrówka dla Kamila i mam nadzieję, że szybko dojdzie do siebie.
Jagódka, pięknie wygląda w wózku i oby to nie było jednorazowe
Weronika, Jasiu jest świetny pięknie się rozwija
__________________
Moja miłość - Antek 16.09.2012
Katiaskaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-27, 19:18   #2685
marta1986222
Zakorzenienie
 
Avatar marta1986222
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: z naszego M.
Wiadomości: 6 436
Dot.: Zaczynamy wątek piąty, brzdące froterują kąty! Mamusie IX - X 2012r.

Cytat:
Napisane przez afternoon Pokaż wiadomość
Hej

Melduję się,że żyję, ale wbić mi się tutaj trudno przez zaległości związane z wizytą teściów

Zdrówka dla wszystkich chorujących

Angel, brawa dla Jagódki za ładne spanie na spacerze

Baobabek, Kubuś wymiata

Lidka, świetne rezultaty w traceniu centymetrów

Co do wyprawki, to u nas ani bujaczek ania kokon ( masakrycznie drogi) się nie sprawdził, frida ok - ale w oczyszczaniu codziennym, bo kataru ( odpukać) nie zaliczyliśmy do tej pory, nożyczki do dupy, obcinam normalnymi ostrymi, ciuszków w rozm. 56-62 miałam zdecydowanie za dużo

Aha, miałam napisać , że na widok teściów Filip odwalił taką histerię,że chcieli warcać do domu - a mają 500 k drogim bał się okrutnie biedaczek, nie widział ich 2 miesiące.

Chyba w końcu pierwszy ząbek się ujawni, bo lewa dolna jedynka coraz wyżej
witaj kochana

w końcu jesteś

za wychodzący ząbek

---------- Dopisano o 20:18 ---------- Poprzedni post napisano o 20:17 ----------

Cytat:
Napisane przez Katiaskaa Pokaż wiadomość
Na dzień mamy dostałam kwiatka od Tż
dla tż
__________________

Zuzia
04.09.2012
g.3.20
3020g,52cm


Hania
09.03.2016
g.20.45
3000g 53 cm










marta1986222 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-27, 19:23   #2686
Katiaskaa
Zadomowienie
 
Avatar Katiaskaa
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 1 277
Dot.: Zaczynamy wątek piąty, brzdące froterują kąty! Mamusie IX - X 2012r.

A i dziewczyny polecicie jakiś serial?? Najlepiej taki, który ma 1-2 sezony, żeby nie było dużo nadrabiania
__________________
Moja miłość - Antek 16.09.2012
Katiaskaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-27, 19:37   #2687
afternoon
Rozeznanie
 
Avatar afternoon
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 634
Dot.: Zaczynamy wątek piąty, brzdące froterują kąty! Mamusie IX - X 2012r.

Katiaskaa, polecam Homeland, aktualnie 2 sezony jak dla mnie rewelacja, poczytaj sobie o nim
afternoon jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-27, 20:06   #2688
Katiaskaa
Zadomowienie
 
Avatar Katiaskaa
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 1 277
Dot.: Zaczynamy wątek piąty, brzdące froterują kąty! Mamusie IX - X 2012r.

Cytat:
Napisane przez afternoon Pokaż wiadomość
Katiaskaa, polecam Homeland, aktualnie 2 sezony jak dla mnie rewelacja, poczytaj sobie o nim
obejrzałam trailer i już mnie zainteresowało dziękuję
__________________
Moja miłość - Antek 16.09.2012
Katiaskaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-27, 20:33   #2689
lourose
Wtajemniczenie
 
Avatar lourose
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 2 494
Odp: Zaczynamy wątek piąty, brzdące froterują kąty! Mamusie IX - X 2012r.

Hej dziewczyny
Gda bidulko Ciebie caly czas cos meczy, wspolczuje Ci bardzo
Elena, pokaz fotki
Angel moze to nowy spacerowy poczatek?
Katiaska, Homeland jest super!

Co do wyprawki - to ja sobie nie wyobrazam spania bez spiworka! W domu jest dosc chlodno i gdyby miala sie odgrzebywac to byloby kiepsko.
lourose jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-05-27, 21:42   #2690
Nariiko
Raczkowanie
 
Avatar Nariiko
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: wlkp
Wiadomości: 214
Dot.: Zaczynamy wątek piąty, brzdące froterują kąty! Mamusie IX - X 2012r.

Witajcie
Weekend zleciał tak szybko, że nie miałam czasu nawet zajrzeć
ale udało mi się nadrobić a miałam poprasować

Angel świetnie, że spacer udany oby tak dalej może teraz Jagódka zacznie Ci wynagradzać dotychczasowe wyjścia trzymam kciuki
Kasiam super te baseniki co wkleiłaś
też mam dylemat co do wielkości ale chyba zdecyduję się na większy bo Zuza uwielbia się pluskać na brzuchu i chcę żeby miała trochę miejsca

Gda zdrówka moja Zuzia odkąd odstawiłam od piersi to śpi w łóżeczku ładnie, jedynie czasem nad ranem ok 5 jak się przebudzi to zabieram do siebie do łóżka i razem śpimy jeszcze

Ula to Ci Kamil nawywijał z tą ręką, oby szybko doszedł do siebie

Konczi my mamy taki zwykły kojec 100cm x 100cm w tym stylu: http://allegro.pl/kojec-dzieciecy-lo...274417924.html
i u nas się sprawdza wiem, że mogę zostawić mała w nim na chwilę i nie poobija mi się o żadne szafki (bo teraz zaczęła wstawać) no i na wyjazdy mam nadzieję, że też będzie służył

Z wyprawki odnośnie gadżetów to u nas mata nadal służy i leżaczek też był super ale na razie poszedł w odstawkę, karuzela nad łóżeczko też ładnie spełniała swoją funkcję, wózek służy, nadal jest funkcjonalny bo przy zakupie kierowaliśmy się aby był lekki łatwo się składał i mieścił spokojnie do bagażnika ale o parasolce na pewno też pomyślę niedługo

Też polecam garnuszek na klocuszek a apropo zabawek...
Co kupujecie swoim maluszkom na dzień dziecka?

afternoon, katiaskaa, lourose fajnie, że piszecie o serialu, bo też chętnie bym jakiś dobry obejrzała bo wszystkie co oglądałam (raptem 2 ) się pokończyły i nie ma na czym oka zawiesić
Nariiko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-28, 05:36   #2691
Baobabek
Zakorzenienie
 
Avatar Baobabek
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 5 576
GG do Baobabek Send a message via Skype™ to Baobabek
Dot.: Zaczynamy wątek piąty, brzdące froterują kąty! Mamusie IX - X 2012r.

heloł
co do "gadżetów", to u nas leżaczek fp nadal w użyciu, matę miałam po kubusiu - rewelacji nie było przy obojgu, teraz leży bez zabawek jako przedłużenie dywanu z zabawek: szczeniaczek uczniaczek, garnuszek na klocuszek, gąsienica gawędziarka, keirownica, stoliczek edukacyjny z krzesełkiem - to wszystko z fp, mam po kubusiu wysłużone a w idealnym stanie, mała teraz sie bawi i już widać, ze jej się szybko nie znudzą te zabawki. Polecam też zabawki drewniane z ikei, z kolekcji mula - mały uwielbial przekłądankę
Kojec miałam dla synka, jak szybko kupiłam, tak jeszcze szybciej sprzedałam dobrze, ze za tę samą cenę
ehhhh lecę do pracy, bo jak sie rozpiszę o zabawkach to końca nie ma
miłego pochmurnego wtorku
__________________
K & I

Baobabek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-28, 05:44   #2692
lourose
Wtajemniczenie
 
Avatar lourose
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 2 494
Odp: Zaczynamy wątek piąty, brzdące froterują kąty! Mamusie IX - X 2012r.

Dobrego dnia w pracy, Baobabku

Nariko, u nas kroluje Gra o tron, Californication, Mad men, Girls.
lourose jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-28, 06:19   #2693
Anusia479
Zakorzenienie
 
Avatar Anusia479
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Dolny Śląsk
Wiadomości: 3 374
GG do Anusia479
Odp: Zaczynamy wątek piąty, brzdące froterują kąty! Mamusie IX - X 2012r.

Dzień dobry
U Nas leje jak cholera i pochmurno więc szybko nie przestanie

Wysłane z Xperia Arc za pomocą Tapatalk
__________________
Kiedyś będziesz miał dorosłą duszę, ale dzisiaj jesteś mały jak okruszek

Gracjanek

Fabianek
Anusia479 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-28, 06:32   #2694
Iwoncia81
Zakorzenienie
 
Avatar Iwoncia81
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 3 451
Odp: Zaczynamy wątek piąty, brzdące froterują kąty! Mamusie IX - X 2012r.

Doberek

U nas też leje, piździ bardziej niż wczoraj i przez najbliższe kilka dni sie aura chyba nie zmieni.

Właśnie mi sie przypomniało odnosnie wyprawki że jest jeden niewypał i to totalny.
Karuzela z FP. Chciałam ją niedawno sprzedać to sie okazalo że sie zepsuła bo nagle przestała grać sama od siebie
Tż ją przerabia ale jakoś bez zapału.
Chyba prędzej wyląduje w śmietniku bo mi zawadza to
Iwoncia81 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-28, 07:44   #2695
angel166
Zakorzenienie
 
Avatar angel166
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 3 954
Odp: Zaczynamy wątek piąty, brzdące froterują kąty! Mamusie IX - X 2012r.

Witam sie porannie i zaraz nadrobie o ile tel mi pozwoli

Jagode chyba po tej biegunce odetkalo,bo robi mi teraz po 3kupki dziennie ale konsystencji ok. Nie jak wcześniej te bobki kozie. 3,4kupki dziennie to ok czy nadal ja czyści po tym jedzeniu? bo się odzwyczailam od kupek bez kłopotow dodam, ze w czwartek matka ja tak nakarmila

---------- Dopisano o 08:29 ---------- Poprzedni post napisano o 08:26 ----------

Kochane znalaxlam używany pchacz fp za 50zl i garnuszek fp uzywany też za 50zl w moim mieście. Pisze, ze stan idealny. Garnuszel pl-ang. Opłaca się?bo nie stać mnie na nowe...ale wiem, ze vtecha pchacz polecacie i nie wiem jak ten fp

---------- Dopisano o 08:30 ---------- Poprzedni post napisano o 08:29 ----------

Jak myslicie poprosic by potrzymala mi do 10czerwca jak coś? Czy to za długi czas?

---------- Dopisano o 08:31 ---------- Poprzedni post napisano o 08:30 ----------

Anusia u mnie tak samo "piekna" pogoda

---------- Dopisano o 08:44 ---------- Poprzedni post napisano o 08:31 ----------

Nariko ja nie dam rady nic malej kupić na dzień dziecka.kupiłam jej w wcześniej w biedronce talerzyki, pilke, kubek ale już korzysta
__________________
Ślubowaliśmy
Aniołkowa mama 10.08.2010r., 10tc
Byłam przy Tobie od pierwszego grama...

Jagódka
angel166 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-28, 07:55   #2696
tamlin111
Zakorzenienie
 
Avatar tamlin111
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: ZWA :)
Wiadomości: 12 988
Dot.: Zaczynamy wątek piąty, brzdące froterują kąty! Mamusie IX - X 2012r.

Angel możesz zapytać czy przetrzyma Jeśli nie będzie innych chętnych to pewnie tak, ale obawiam się że przed dniem dziecka może być ciężko.

Baobabek Kuba mnie rozwalił totalnie Ciasteczkooooooooo

Ja właśnie mam problem z prezentem na dzień dziecka. Dla Pauli kucyk Rainbow Dash do dekoracji już czeka, ale dla Matiego na serio nie mam pomysłu. On ma dużo zabawek po Paulince, i tak tego nie ogarnia wszystkiego więc chyba nie ma sensu kupować kolejnej zabawki. Może po prostu dołożę mu pieniążka do tych co na chrzciny dostał.
__________________
Paulinka terrorystka
Boczuś
tamlin111 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-28, 08:05   #2697
kraven
Zakorzenienie
 
Avatar kraven
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Z naszego mieszkanka
Wiadomości: 4 833
Dot.: Zaczynamy wątek piąty, brzdące froterują kąty! Mamusie IX - X 2012r.

CZeść.

Tamlin ja podobnie jak Ty nie kupuje nic JAsiowi, bo ma już i tak za dużo, a założyłam Mu polisę na życie

Baobabek sznek da czadu

Ja oglądam chirurgów, mentaliste, jak poznałem Waszą matkę i 2 i pół
__________________
Bo szczęście jest tam, gdzie jesteś Ty...

Jestem żonką

Dwa szczęścia:
Jaś - 08.11.2012
Hania - 06.11.2015
kraven jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-28, 08:13   #2698
afternoon
Rozeznanie
 
Avatar afternoon
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 634
Dot.: Zaczynamy wątek piąty, brzdące froterują kąty! Mamusie IX - X 2012r.

Witam

U nas pogoda paskudna również, ciemno, wichura i leje nici ze spaceru, a zęby dokuczają i mamy dni marudy

Dziewczyny, ja do tej pory nie zastanawiałam się specjalnie nad składami kosmetyków dla dzieci, ostatnio natrafiłam na blog i sobie podczytuję, dziewczyna robi fajne analizy składów. Polecam: http://www.srokao.pl/

Miłego dnia
afternoon jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-28, 08:26   #2699
lilka00
Wtajemniczenie
 
Avatar lilka00
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 2 447
Dot.: Zaczynamy wątek piąty, brzdące froterują kąty! Mamusie IX - X 2012r.

Cytat:
Napisane przez Baobabek Pokaż wiadomość
witajcie z rana, spałąm tylko 2 godziny bo za późno wypiłąm wczoraj kawę chrzciny meag super udane, Izeńka jak powszechnie wiadomo to anioł, więc i co do jej zachowania nie można nic sie przyczepić msze przespała, wybudziłam ją na chrzest po mszy, to tylko sie śmiała i ziewała, nie zapłakała nic, do zdjęć pozowała, jadła bez problemu, na sali spała, wybudzałam na torta, to też nie płakała szła do wszystkich bez problemu, zadowolona i uśmiechnięta moja mała kochana dziewczynka za to Kubuś....boszzzz gdyby go mama z kościoła nie zabrała to chyba by nas ksiądz sam wyprosił, gadał, potem jęczał, śiweczki chciał zdmuchiwać na ołtarzu, do konfesjonału chciał sikać, bo mu się chciało, a na komuni sie zaczął drzeć do ksiedza na cały kościół, że on też chce ciasteczko dokładnie słowami "daj mi daj mi daaaaaaj ciasteczko daaaaj, ejjjjjj ŁOBUZIE JEDEN (do księdza). Normalnie ledwo sie powstrzymywaliśmy ze śmiechu, a z drugiej strony nerwy o takie zachowaniew międzyczasie jeszcze chciał lody, czekoladkę, jechać almerą (dziadkową) do babci Joleczki mama w końcu po komuni go wyprowadziła na sali też zmęczony już był wiec marudził, dopiero potem się rozkręcił z dziećmi i szaleli w najlepsze.
Mała zebrała prawie 5 tyś, z prezentów tylko obrazek święty srebrny i poducha i album na zdjęcia, jak na te 16 osób ( 8 par) to wynik niezły chociaż głupio mi, bo moja koleżanka, ta co jest chrzestną dała kasę, a wiem, że u nich kiepsko i umawiałyśmy się, ze tylko jakiś drobny upominek - jako pamiątkę, no to się uparła wiem, ze dane szczerze, a nie bo MUSI czy WYPADA, ale mimo wszystko mi głupio
za udane chrzciny, a Kubuś super
Cytat:
Napisane przez angel166 Pokaż wiadomość
Gda oj dużo zdrowka. A nmoże to alergie jakąś?
W ogóle nie zgadniecue gdzie jestem na spacerze! Jagoda spi już pol godziny, byłyśmy z rossmqnie i w biedrze-w niej zasnela szok! Usiadlam sobie na ławkę na chwilę u musiałam wam się pochwalic u nas tylko 10st.
Na siedzaco prawie spi ale nie opuszczam,bo oparcie ciężko chodzi i boję się, ze ja obudze
Nawet nie wiecie jaka jestem happy
Cytat:
Napisane przez angel166 Pokaż wiadomość
WAM TEZ w mieszkaniach tak zimno?no masakra, mimo pozamykanych okien mamy 18st. A jak gotuje i w kuchni otworze, to w sypialni do 15st spada. Jak poszłysmy ba spacer to pootqieralam,by wywietrzyc i już całkiem 10st mam Chodzę w swetrze i dresach długach i mimo to mi zimno strasznie o dziwo Jagoda cieplutka jak piecyk

---------- Dopisano o 14:10 ---------- Poprzedni post napisano o 14:08 ----------

A na spacerze spala godzinę i wysiedziala jeszcze pół we wozki to wokół bloku jeździłam,bo nie chcialam ryzykowac
Tak sobie myślę, a może Jagoda nie lubi wysokich temperatur, dlatego jej spacerki przy pięknej pogodzie tak nie odpowiadały. Kinga jest dużo grzeczniejsza w wózku jak jest zimniej, bo ona też z tych ciepłych, najgrzeczniejsza była jak był jeszcze mróz, chociaż to akurat mogła być kwestia wieku.


Ja na dzień dziecka chyba nic nie kupie, może zabiorę Kingę do zoo, myślicie, że zwierzęta już ja zainteresują?
W ogóle niedawno sąsiadka nam dała bujawkę ogrodowa, chyba ja wyczyszczę jakoś na dniach i najwyżej ta bujawkę dam, nie będę kupowała nic na siłę.

---------- Dopisano o 09:25 ---------- Poprzedni post napisano o 09:20 ----------

W ogóle się miałam jeszcze pochwalić, że Kinga nauczyła się sama siadać z raczkowania albo od boczku i raczkuje tez już sprawnie, po całym domu mi się przemieszcza, wyszłam do kuchni zrobić kawę, patrzę a ona już w drzwiach, a w dzień matki złapała się brzegu kanapy i się prawie do stania podciągnęła, dorasta mi dziecię. No i tak fajnie gada od ostatnich dwóch dni dziadzaidzia i nie nie nie moje słoneczko

---------- Dopisano o 09:26 ---------- Poprzedni post napisano o 09:25 ----------

Weronika super Jasiu z tym pchaczem!
lilka00 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-28, 08:28   #2700
Anusia479
Zakorzenienie
 
Avatar Anusia479
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Dolny Śląsk
Wiadomości: 3 374
GG do Anusia479
Odp: Zaczynamy wątek piąty, brzdące froterują kąty! Mamusie IX - X 2012r.

Ja nie wiem czy coś kupimy Fabikowi,a Dandiemu planujemy rower
Z Nim to już problem bo zabawek ma baaaardzo dużo.
Wysłane z Xperia Arc za pomocą Tapatalk
__________________
Kiedyś będziesz miał dorosłą duszę, ale dzisiaj jesteś mały jak okruszek

Gracjanek

Fabianek
Anusia479 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:07.