Mamusie styczniowo-lutowe 2013 cz IV - Strona 76 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-05-28, 20:03   #2251
marta00537
Raczkowanie
 
Avatar marta00537
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 482
Dot.: Mamusie styczniowo-lutowe 2013 cz IV

Cytat:
Napisane przez e_vel Pokaż wiadomość
Jeszcze Wam pokażę jaką kiecę kupiłam dziś na Allegro dla Mai na wesele we wrześniu, i lecę bo małż wraca z pracy, to trza poudawać zapracowaną a nie siedzącą na wizażu
śliczna
Cytat:
Napisane przez Kija80 Pokaż wiadomość
Mnie teściowa w niedzielę zaserwowała pomidorową na obiad. Jadłam jako pierwsza żeby zdążyć zanim się młoda obudzi. Obiadek był w wersji dla matek karmiących czyli generalnie wszystko mdłe, zresztą ona w ogóle wszystko mało przyprawia. Zaczęłam jeść tę zupę no i coś mi nie pasuje bo ostra jak to danie co to szewczyk dratewka dla smoka wawelskiego przygotował. Głupio mi się było odzywać, jem dalej i po cichu kombinuję co może być nie tak, gardło mnie piecze jak cholera. Wahałam się między wersją że coś mi się stało dziwnego ze smakiem a drugą że jak teściowa pieprzyła zupę to jej odpadło wieczko od pieprzniczki i się cały pieprz wysypał. Idzie mi to jedzenie coraz wolniej, w końcu przyszła z kuchni teściowa i pyta czy czasem nie przesolone albo za mało posolone bo ona jeszcze nie próbowała. No to mówię że posolone chyba dobrze ale ciut za mocno popieprzone bo w gardło piecze. Teściowa poleciała do kuchni i się za głowę złapała. Okazało się że chciała zrobić taką pyszną delikatną zupkę na naturalnych składnikach i zamiast na koncentracie pomidorowym zrobiła ją na takim soku pomidorowym z pudełka. Tylko nie zwròciła uwagi że zamiast łagodnego kupiła pikantne chili
hahaha
przypomniało mi się jak moja mama kiedyś byłego chłopaka mojej siostry uraczyła herbatą, zamiast cukru wsypała mu soli, co najlepsze wypił całą i nawet mu brewka nie pykła

Cytat:
Napisane przez s i l v e r Pokaż wiadomość
Ehh...dziś się dowiedziałam że moja mama będzie miała operację. Ma mięśniaki które szybko rosną
Na skierowaniu miała napisane Pilne, więc termin do szpitala ma na 27 sierpnia.....jakby nie pisało że pilne to pewnie rok by czekała.... ehh martwię się...
trzymam kciuki, nie denerwuj się będzie wszystko dobrze

Cytat:
Napisane przez djerba Pokaż wiadomość
takie własne własne
czekamy, aż developer skończy budowę.. odbiory mają być pod koniec listopada..i chcemy wziąć dwie ekipy, żeby wykończyć szybko i zamieszkać tam już na święta.
mieszkanko jest na trzecim(ostatnim) piętrze (na szczęście z windą!!!).. 80m2 - 4 pokoje
ładny metraż

Cytat:
Napisane przez sarah67 Pokaż wiadomość
ile u Was bylo osob na chrzcinach


i ile trzeba byc przed zeby termin zaklepac?
u nas miało być 23 osoby, ale ostatecznie było 16 plus my i Filippe

Cytat:
Napisane przez LadyWhisper Pokaż wiadomość
Hej kochane
NI CHOLYRY was nie nadrobie!!!!! Zreszta tylko wpadlam sie zameldowac ze zyje.
Jestem nad morzem u dziadkow dalej, pogrzeb byl...straszny, po prostu straszny..... mam nadzieje, ze wiecej czegos takiego nie bedziemy musieki przezywac.....
Wracamy z soboty na niedziele, Piotrus w drodze tutaj byl aniolkiem, pieknie przespal cala noc w pociagu, ale jest tak niesamowicie rozstrojony ze szok, histeria za histeria, ale tyle jest ludzi, codziennie dzieje sie co innego, nie trzymamy sie w ogole naszego planu dnia i Maly glupieje biedaczek, mam nadzieje, ze sie uspokoi jak wrocimy do domu, bo nie daje sobie z nim rady.
Slyszalam, ze u was pogoda fatalna??? Podsylam zdjecie z dzisiaj, lezelismy sobie na hustawce w ogrodzie
Do powrotu jestem na ograniczonym necie z telefonu, zreszta tyle sie dzieje, ze nie mam kompletnie czasu na forum, cale dnie spedzamy na dworze i u wujka, takze wybaczcie, wroce do was w poniedzialek, obiecuje

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
super zdjęcie i udanej powrotnej podróży

Filip śpi, nawet obyło się bez histerii przy usypianiu nawet ładnie słuchał jak mu bajeczki czytałam.
__________________
razem od - 02.10.2004
zaręczyny - 09.08.2009
ślub - 25.09.2010


marta00537 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-28, 20:04   #2252
litllesweetangel
Lurker ;)
 
Avatar litllesweetangel
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 2 112
Dot.: Mamusie styczniowo-lutowe 2013 cz IV

Szaja nie mam na mysli typowej parasolki, po prostu cos lzejszego i latwiejszego do przeniesienia z pietra niz moj 17 kilowy kolos
__________________

It's okay
I got lost on the way
But I'm a supergirl
And supergirls don't cry
litllesweetangel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-28, 20:11   #2253
BlackSanctum
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Warmia. :)
Wiadomości: 6 752
Dot.: Mamusie styczniowo-lutowe 2013 cz IV

Little, to po co pisać, skoro "i tak nie zrozumiecie"? Ja pamiętam, jak pisałaś o tej huśtawce.

Skalpel zrobiłam i się nawet nie namęczyłam za bardzo.

Do jutra trwa promocja w Rossie, mam nadzieję, że się jeszcze załapię na coś.
BlackSanctum jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-28, 20:13   #2254
marta00537
Raczkowanie
 
Avatar marta00537
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 482
Dot.: Mamusie styczniowo-lutowe 2013 cz IV

[1=0096a1e2f6245c4e98bc18d e9b0ed84c369ef137_632f8bf 2adc0b;41045180]
----------------------- Widzicie, co na foto? właśnie się piecze [/QUOTE]
zjadłabym
w tym moim pożal się boże piekarniku nic nie wychodzi
Cytat:
Napisane przez charlizz Pokaż wiadomość
Ale zasuwacie!
Ja dziś miałam kolokwium zadne notatki ani nauka nie pomogły, facet wprost powiedział, że test jest wyjątkowo złośliwy i sam trudniejszego jeszcze nie widział
Wróciłam po 18, wykąpałam Oleńkę, nakaramiłam i już śpi. W ogole się nia dziś nie nacieszyłam tęsknię
ostatnio mamy taki tak system, że po kąpieli odkładam do łóżeczka, daję mleko z kaszką i ona zasypia. Super.
dwie ostatnie noce trochę smutałam, więc Ola całą noc ze mną w łóżku, przytulam się do niej, tzn. biorę jej rączkę i przykładam do policzka i tak śpimy

byłam dziś na zakupach z kolegą
kupiłam marynarkę i koszulę dżinsową. Ale będę dupeczka
na zakupach z kolegą?
fajny macie system
my po kąpieli, cyc, czytanie bajeczek, histeria/cyc, histeria/cyc, spanie, dzisiaj była opcja- cyc, czytanie bajeczek, spanie
__________________
razem od - 02.10.2004
zaręczyny - 09.08.2009
ślub - 25.09.2010


marta00537 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-28, 20:14   #2255
Aga8484
Zakorzenienie
 
Avatar Aga8484
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 3 828
GG do Aga8484
Dot.: Mamusie styczniowo-lutowe 2013 cz IV

Cytat:
Napisane przez nafiyqa Pokaż wiadomość


Mamy KP - zamierzacie jesc truskawki?

Wszystkie mamy - co macie na obiad?
Tak nie cierpie gotowaaaaaaaaaaaaac...

Ja już jadłam, rozmrażane, bo miałam Małej nic nie było
Na obiad nic, kanapki. Nienawidzę gotować !!!!!!!!!!!!!







[1=0096a1e2f6245c4e98bc18d e9b0ed84c369ef137_632f8bf 2adc0b;41036958]http://www.youtube.com/watch?v=pU4yv...ature=youtu.be[/QUOTE]

Ale pięknie je a ile ma włosów śliczna jest


Cytat:
Napisane przez sylwietta1988 Pokaż wiadomość
to ode mnie na dobry poczatek wieczoru- jak parsknełam to mi spiacy nocnie Bartulo oczy otworzył

http://demotywatory.pl/4139134/Snilo-mu-sie

Oplułam sie : hahaha:
Aga8484 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-28, 20:15   #2256
BlackSanctum
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Warmia. :)
Wiadomości: 6 752
Dot.: Mamusie styczniowo-lutowe 2013 cz IV

Charlizz, nawet bardzo rozgarnięty, jakoś będzie. Na razie praca jest, ale nie wiemy, na jak długo jeszcze, może jednak mu przedłuży tę umowę, ale to i tak lipa, bo tak z miesiąca na miesiąc będziemy liczyć na jego łachę? Ehh.

Djerba, nie podał konkretów - "bo tak, bo mam do tego prawo, nie muszę Ci się tłumaczyć".
BlackSanctum jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-28, 20:16   #2257
nafiyqa
Zakorzenienie
 
Avatar nafiyqa
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 17 000
Dot.: Mamusie styczniowo-lutowe 2013 cz IV

Cytat:
Napisane przez s i l v e r Pokaż wiadomość
Ja dziś miałam makaron rurki z sosem śmietanowo ziołowym i kurczakiem pokrojonym w kosteczkę
Sos sama robilas czy jakis fix?

Cytat:
Napisane przez djerba Pokaż wiadomość
ooo ooo mam te kupiłam sobie 2 i mamka też 2 będziemy się wymieniać..a aktualnie mam nr 427 na paznokciach
Ja juz mialam go w lapce, ale w drodze do kasy zawrocilam
__________________
Kubeczek - 17.02.2013

nafiyqa jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-05-28, 20:19   #2258
litllesweetangel
Lurker ;)
 
Avatar litllesweetangel
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 2 112
Dot.: Mamusie styczniowo-lutowe 2013 cz IV

Black liczylam, ze ktos zrozumie ale widocznie sie przeliczylam



Dobra ta szarlotka sypana? Ona tak hmm namaka od tych jablek? Wyprobuje w sobote




Co do obiadow, jak jestem sama w domu tak jak teraz ( czyt. TZ ma popoludniowke) i nie chce mi sie babrac z obiadem to zawsze robie nalesnika z serem i obficie polewam go keczupem <3
__________________

It's okay
I got lost on the way
But I'm a supergirl
And supergirls don't cry

Edytowane przez litllesweetangel
Czas edycji: 2013-05-28 o 20:23
litllesweetangel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-28, 20:22   #2259
Ewik86
Zakorzenienie
 
Avatar Ewik86
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 6 051
Dot.: Mamusie styczniowo-lutowe 2013 cz IV

Ja tylko na chwilkę, Domcia śpi od ponad godziny, więc i ja zaraz lecę do łóżeczka.

Caławdeszczu Julka świetną ma butlę Ciekawe co jutro wymyśli

Cytat:
Napisane przez s i l v e r Pokaż wiadomość
Ehh...dziś się dowiedziałam że moja mama będzie miała operację. Ma mięśniaki które szybko rosną
Na skierowaniu miała napisane Pilne, więc termin do szpitala ma na 27 sierpnia.....jakby nie pisało że pilne to pewnie rok by czekała.... ehh martwię się...
będzie dobrze

Cytat:
Napisane przez pstryczek84 Pokaż wiadomość
------------------
dziec wtranzolil caluskie 120 ml kleiku i poszedl w kime umyje sie i tez bede sie kladla. poczytam sobie w lozeczku Greja, moze mi sie przysni

Stosunkowo dobrej nocki zycze
Ile łyżeczek kleiku dosypałaś? Z butli do picia mu dajesz?
__________________
Niebo czuwa nad tymi, którzy odeszli.





Dominika

Alicja
Ewik86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-28, 20:23   #2260
charlizz
Zadomowienie
 
Avatar charlizz
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 1 865
Dot.: Mamusie styczniowo-lutowe 2013 cz IV

Ja pierdzielę, tak konsola dotykowa w laptopie mi oszalała i nie mogę nic zrobić, kuror, ta strzałka, jak zwał tak zwał lata jak oszalały więc zacytuję ile mi się udało, nie bijcie
Silver, trzymam kciuki za mamę mocno! będzie dobrze, musi.

Cytat:
Napisane przez laurka23 Pokaż wiadomość
U nas strasznie zimno, w domu mam 18 stopni. Dogrzewam się farelką brrr. Zobaczcie jak moja kota się grzeje i przy okazji wysyła wiadomości na forum
Laurko, uwielbiam koty
i nie dogrzewaj się farelką, tylko wskakuj pod kołdrę i grzej suszarką, mówię Ci, poczujesz się jak w niebie
Cytat:
Napisane przez calawdeszczu Pokaż wiadomość
ona mi nie powiedziała ze jest za gruba, tylko powiedziała ze to 75 centyl wiec zrozumiałam, że jest poza siatką..

a kurde niech spada i tak Kocham mojego Julaska, dla mnie ona wcale gruba nie jest, widze na spacerach bardziej upasione dzieci
Julasek nie jest za gruby!!!!!! jest cudowna i słodka
Cytat:
Napisane przez Ifwka Pokaż wiadomość
Dziewczyny nie bijcie ale teraz nie dam rady nadrobić.
Chrzest udał się Mała jak aniołek pół mszy przespała, nawet woda lana na główkę jej nie ruszyła, impreza spoko, goście dopisali, tylko aniołek się Oliwce wyłączył jak mama chciała sesję zdjeciową zrobić, no i dzisiaj zobaczymy jakie te zdjecia wyszły.
Do tego na chrzcinach news był: kuzynka w ciązy z drugim dzieciaczkiem, termin na listopad więc to będzie już 3 dziecko w tym roku, no i chyba w przyszłym już nie bedzie bo w tym taki wysyp.

A jeszcze się pochwalę: Mała spała dzisiaj od 21 do 4 bez przerwy, zjadła i jeszcze do 7 pociągnęłą. Wyspałam się że hohoho. Teraz tez śpi w wózku na polu więc mam chwilę na neta.
poka zdjęcia jak będziesz miała!
Moja siostra tez zaciązyła, w listopadzie rodzi
Cytat:
Napisane przez sylwietta1988 Pokaż wiadomość
i mam pytanie techniczne- do mądrych w rozszerzaniu czy jak dalam młodemu w południe tą jarzynową to moge za niedługo dac np banana? czy to za duzo na jeden dzien?
Ja robię tak:
daję rano mleczko
potem deser i najczęściej musi kichę dopchać mlekiem :p
potem mleko
zupka i znowu musi kichę dopchać mlekiem
i na noc mleko plus kaszka

ogólnie dają i to i to, przeplatam butlą
nie wiem czy dobrze robię trudne to strasznie
Cytat:
Napisane przez Debrah Pokaż wiadomość
mam pomysł- watek kulinarny w klubie? tez chcę szarlotkę sypaną ale zanim zrobię to zgubię przepis wtym morzu postów...

nancy: u nas tez cyckowy dzien
o taaaaak, ja uwielbiam ogotować, więc chętnie wypróbuję Wasze sprawdzone przepisy
Cytat:
Napisane przez mala_19kw Pokaż wiadomość
Widziałyście wiadomości? W Chinach ktoś próbował utopić noworodka w kanalizacji i go uratowali.
weź nic nie mów, od razu smutno się robi
Cytat:
Napisane przez bokeh Pokaż wiadomość
Ku*** uśpiłam małą a za chwilę ktoś na górze zaczął wiercić w ścianie i co???!!! obudziła się.

Wyskocze przez balkon...

Sylwia, ty już rozszerzasz diete Bartkowi?? przecież Ty całkiem cycowa?
bokeh, zanim wyskoczysz, to zapisz mi w spadku swój new mikser
Cytat:
Napisane przez sylwietta1988 Pokaż wiadomość
podjęłam postanowienie- od dzis koniec słodyczy bo mam oponke na brzuchu nawet po porodzie tak nie miałam....
ja też dziś doszlam do takiego wniosku!!!!!
charlizz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-28, 20:24   #2261
Aga8484
Zakorzenienie
 
Avatar Aga8484
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 3 828
GG do Aga8484
Dot.: Mamusie styczniowo-lutowe 2013 cz IV

Cytat:
Napisane przez s i l v e r Pokaż wiadomość
Ehh...dziś się dowiedziałam że moja mama będzie miała operację. Ma mięśniaki które szybko rosną
Na skierowaniu miała napisane Pilne, więc termin do szpitala ma na 27 sierpnia.....jakby nie pisało że pilne to pewnie rok by czekała.... ehh martwię się...

Będzie dobrze



Cytat:
Napisane przez LadyWhisper Pokaż wiadomość
Hej kochane
NI CHOLYRY was nie nadrobie!!!!! Zreszta tylko wpadlam sie zameldowac ze zyje.
Jestem nad morzem u dziadkow dalej, pogrzeb byl...straszny, po prostu straszny..... mam nadzieje, ze wiecej czegos takiego nie bedziemy musieki przezywac.....
Wracamy z soboty na niedziele, Piotrus w drodze tutaj byl aniolkiem, pieknie przespal cala noc w pociagu, ale jest tak niesamowicie rozstrojony ze szok, histeria za histeria, ale tyle jest ludzi, codziennie dzieje sie co innego, nie trzymamy sie w ogole naszego planu dnia i Maly glupieje biedaczek, mam nadzieje, ze sie uspokoi jak wrocimy do domu, bo nie daje sobie z nim rady.
Slyszalam, ze u was pogoda fatalna??? Podsylam zdjecie z dzisiaj, lezelismy sobie na hustawce w ogrodzie
Do powrotu jestem na ograniczonym necie z telefonu, zreszta tyle sie dzieje, ze nie mam kompletnie czasu na forum, cale dnie spedzamy na dworze i u wujka, takze wybaczcie, wroce do was w poniedzialek, obiecuje

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
miło, że sie odezwałaś







Wisienko sukienka przepiekna
Aga8484 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-05-28, 20:25   #2262
nomenklaturabinominalna
Rozeznanie
 
Avatar nomenklaturabinominalna
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Pomorze
Wiadomości: 535
Odp: Mamusie styczniowo-lutowe 2013 cz IV

Djerba,no nawet pamietam jak pisalas,ze chcialabys mieszkac wlasnie na Wiczlinie Spokojna okolica,fajnie ze bedziecie na swoim
Sarah,u nas bylo 23 osoby, impreza u tescia,ja robilam zarelko. A do kosciola poszlam tydzien wczesniej,robia u nas w 3 sobote i 1 niedziele miesiaca. Ale w dniu chrztu widzialam,ze jedna para bezposrednio przed chrztem sie zapisala i ochrzcili dzidzie

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
nomenklaturabinominalna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-28, 20:26   #2263
elllmi
Zakorzenienie
 
Avatar elllmi
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Beskid Sądecki
Wiadomości: 5 399
Dot.: Mamusie styczniowo-lutowe 2013 cz IV

przez cały dzisiejszy dzień zjadłąm miskę płatków i 2 jabłka i dopiero jak mi się zaczęło niedobrze robić, to sobie przypomniałam, że z głodu pewnie prawie cały czas nosiłam Filipa na rękach, bo jak usnął i odkładałam do łóżeczka, to po chwili się budził przez ten katar cholerny
a "odpowiedz" z cytatami wcisnęłam ok. 14:00 i do tej pory czekało, aż będę mogła przed kompem usiąść


Cytat:
Napisane przez ILLUSION Pokaż wiadomość

już widzę oczami wyobraźni jak siedzę w naczepie od tira i towar przetrzepuje zanim ktokolwiek inny go zobaczy


Cytat:
Napisane przez mala_19kw Pokaż wiadomość
W pokoju wylazło mi stado mrówek i moja mądra mama zaczęła je atakować perfumem. Je.bie teraz jak w murzyńskiej chacie aż rzygać się chce. Czuje że jestem naćpana
u nas kiedyś mrówki wchodziły przez szparę w drzwiach tarasowych i wędrowały pod szafki w kuchni, tam zabierały jakiś okruszek i wracały i to tak super równym rządkiem, po kolei, jak w wojsku; jak wróciłam po południu ze szkoły, to to zobaczyłam, ale nic z nimi do wieczora nie robiłam, bo chciałąm mamie pokazać jak fajnie

Cytat:
Napisane przez nancykenator Pokaż wiadomość
biedny Fifuś dobrze, że gorączka spadła trzymajcie się cieplutko i zdrowiejcie
teraz to biedna mamusia, bo nie pamiętam kiedy byłam tak chora ostatnio chyba te 3 dni przed porodem co mnie tak rozłożyło

Cytat:
Napisane przez ninagg Pokaż wiadomość
Ten syropek to rzeczywiście okropny, bo ośmioletnia bratanica mojego męża go nie chciała pić a co dopiero takie maleństwo. A próbowałaś szczykawką. Tyle żę wstrzykiwać tak na policzki nie na język. Tak u nas pielęgniarka dawała szczypionkę na rota.
Cytat:
Napisane przez ILLUSION Pokaż wiadomość
elllmi miałam pisać to co Nina, spróbuj strzykawką w policzek

już dzwoniłam do mamy żeby mi kupiła strzykawkę i rano będzie próba; teraz wieczorem był wielki płacz i połowa na mnie wylądowała; dziękuję



Cytat:
Napisane przez ewulkaaa Pokaż wiadomość

u nas Anulka ostatnio szczypie, ale to jak! całe cycki njuż mam podrapane, a wczoraj dziadek ją wziął, przychodzi za 3 minuty z czerwonym uchem i tekstem: "ona się staje agresywna!"
u nas też szczypawka mała i drapie, moja mama ma cały policzek jak od kota podrapany
__________________






elllmi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-28, 20:26   #2264
nafiyqa
Zakorzenienie
 
Avatar nafiyqa
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 17 000
Dot.: Mamusie styczniowo-lutowe 2013 cz IV

silver, kciuki za mame
__________________
Kubeczek - 17.02.2013

nafiyqa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-28, 20:26   #2265
BlackSanctum
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Warmia. :)
Wiadomości: 6 752
Dot.: Odp: Mamusie styczniowo-lutowe 2013 cz IV

Laseczki, pytanie do Was - znacie się na gotowaniu na parze? Jeśli tak, to co polecacie? Chcę kupić (chyba) taki garnek do mikrofali, może któraś miała?

Silver. Będzie dobrze.
BlackSanctum jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-28, 20:29   #2266
mala_19kw
Zakorzenienie
 
Avatar mala_19kw
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: Pomorskie
Wiadomości: 5 826
Dot.: Mamusie styczniowo-lutowe 2013 cz IV

Cytat:
Napisane przez charlizz Pokaż wiadomość
Ale zasuwacie!
Ja dziś miałam kolokwium zadne notatki ani nauka nie pomogły, facet wprost powiedział, że test jest wyjątkowo złośliwy i sam trudniejszego jeszcze nie widział
Wróciłam po 18, wykąpałam Oleńkę, nakaramiłam i już śpi. W ogole się nia dziś nie nacieszyłam tęsknię
ostatnio mamy taki tak system, że po kąpieli odkładam do łóżeczka, daję mleko z kaszką i ona zasypia. Super.
dwie ostatnie noce trochę smutałam, więc Ola całą noc ze mną w łóżku, przytulam się do niej, tzn. biorę jej rączkę i przykładam do policzka i tak śpimy

byłam dziś na zakupach z kolegą
kupiłam marynarkę i koszulę dżinsową. Ale będę dupeczka

lecę nadrabiać, ale co mi się rzuciło w oczy:
Black cholera, współczuję strasznie sytuacji! Ale Twój TŻ to chyba w miarę rozgarnięty i na pewno uda mu się coś znaleźć jeśli będzie musiał
mała ten szef Twojego TŻa to zwykły kutas ;]
pewnie za młodu był gnębiony i jak dostał się do koryta teraz to się na poczciwych ludziach wyzywa. ma sa kra!!!!
To młody jakiś. Ze 30tke ma. Ojciec też szefem był takiej potężnej firmy więc cóż się dziwić zachowaniu. Pewnie zawsze miał wszystko pod nos podstawiane więc nie ma poszanowania i miał nie będzie...
__________________
Od 20.04.2007r. Razem.
Od 11.08.2012r. Żona.
OSKAREK
Ur. 23.01.2013

"Dla Ciebie moje serce bije,tak jak kiedyś Twoje dla mnie bić zaczęło"

KosmetyczneSzaleństwo

7DniTygodnia
mala_19kw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-28, 20:32   #2267
charlizz
Zadomowienie
 
Avatar charlizz
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 1 865
Dot.: Mamusie styczniowo-lutowe 2013 cz IV

Cytat:
Napisane przez LadyWhisper Pokaż wiadomość
Hej kochane
NI CHOLYRY was nie nadrobie!!!!! Zreszta tylko wpadlam sie zameldowac ze zyje.
Jestem nad morzem u dziadkow dalej, pogrzeb byl...straszny, po prostu straszny..... mam nadzieje, ze wiecej czegos takiego nie bedziemy musieki przezywac.....
Wracamy z soboty na niedziele, Piotrus w drodze tutaj byl aniolkiem, pieknie przespal cala noc w pociagu, ale jest tak niesamowicie rozstrojony ze szok, histeria za histeria, ale tyle jest ludzi, codziennie dzieje sie co innego, nie trzymamy sie w ogole naszego planu dnia i Maly glupieje biedaczek, mam nadzieje, ze sie uspokoi jak wrocimy do domu, bo nie daje sobie z nim rady.
Slyszalam, ze u was pogoda fatalna??? Podsylam zdjecie z dzisiaj, lezelismy sobie na hustawce w ogrodzie
Do powrotu jestem na ograniczonym necie z telefonu, zreszta tyle sie dzieje, ze nie mam kompletnie czasu na forum, cale dnie spedzamy na dworze i u wujka, takze wybaczcie, wroce do was w poniedzialek, obiecuje

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Lady, zazdroszczę pobytu nad morzem, ale szkoda, że w takich okolicznościach, trzymaj się i wracaj do nas
Cytat:
Napisane przez marta00537 Pokaż wiadomość
zjadłabym
w tym moim pożal się boże piekarniku nic nie wychodzi

na zakupach z kolegą?
fajny macie system
my po kąpieli, cyc, czytanie bajeczek, histeria/cyc, histeria/cyc, spanie, dzisiaj była opcja- cyc, czytanie bajeczek, spanie
taaaaaaaaaaak, ale zapewniam Cię , że z nim wszystko w porzadku
charlizz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-28, 20:34   #2268
laurka23
Zakorzenienie
 
Avatar laurka23
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 3 872
Dot.: Mamusie styczniowo-lutowe 2013 cz IV

Cytat:
Napisane przez mala_19kw Pokaż wiadomość
Widziałyście wiadomości? W Chinach ktoś próbował utopić noworodka w kanalizacji i go uratowali.
Widziałam zdjęcia, straszne to

Cytat:
Napisane przez e_vel Pokaż wiadomość
Jeszcze Wam pokażę jaką kiecę kupiłam dziś na Allegro dla Mai na wesele we wrześniu, i lecę bo małż wraca z pracy, to trza poudawać zapracowaną a nie siedzącą na wizażu
Fajowa

Cytat:
Napisane przez Kija80 Pokaż wiadomość
Ciągle się zapominam zapytać - skąd się wzięło określenie "kota"? Bo ja się dopiero tutaj z nim spotkałam i za każdym razem się zastanawiam czy to coś wizażowego jak tż, czy kociary tak mówią w swoim środowisku, czy to na tym konkretnym wątku któraś kocia właścicielka rzuciła i się przyjęło? Bo ja osobiście zawsze mówiłam na kotkę kotka

---------- Dopisano o 18:15 ---------- Poprzedni post napisano o 18:12 ----------



A dajże już spokój z tą grubością, toż ona mieści się w siatce i to na bardzo dobrym miejscu
Sama nie wiem skąd takie określenie, od dawna na swoją tak mówię

Cytat:
Napisane przez Kija80 Pokaż wiadomość
Mnie teściowa w niedzielę zaserwowała pomidorową na obiad. Jadłam jako pierwsza żeby zdążyć zanim się młoda obudzi. Obiadek był w wersji dla matek karmiących czyli generalnie wszystko mdłe, zresztą ona w ogóle wszystko mało przyprawia. Zaczęłam jeść tę zupę no i coś mi nie pasuje bo ostra jak to danie co to szewczyk dratewka dla smoka wawelskiego przygotował. Głupio mi się było odzywać, jem dalej i po cichu kombinuję co może być nie tak, gardło mnie piecze jak cholera. Wahałam się między wersją że coś mi się stało dziwnego ze smakiem a drugą że jak teściowa pieprzyła zupę to jej odpadło wieczko od pieprzniczki i się cały pieprz wysypał. Idzie mi to jedzenie coraz wolniej, w końcu przyszła z kuchni teściowa i pyta czy czasem nie przesolone albo za mało posolone bo ona jeszcze nie próbowała. No to mówię że posolone chyba dobrze ale ciut za mocno popieprzone bo w gardło piecze. Teściowa poleciała do kuchni i się za głowę złapała. Okazało się że chciała zrobić taką pyszną delikatną zupkę na naturalnych składnikach i zamiast na koncentracie pomidorowym zrobiła ją na takim soku pomidorowym z pudełka. Tylko nie zwròciła uwagi że zamiast łagodnego kupiła pikantne chili


Cytat:
Napisane przez s i l v e r Pokaż wiadomość
Ehh...dziś się dowiedziałam że moja mama będzie miała operację. Ma mięśniaki które szybko rosną
Na skierowaniu miała napisane Pilne, więc termin do szpitala ma na 27 sierpnia.....jakby nie pisało że pilne to pewnie rok by czekała.... ehh martwię się...
Będzie dobrze, nasza Marsi też miała wycinane i co? W porząsiu

Cytat:
Napisane przez djerba Pokaż wiadomość
takie własne własne
czekamy, aż developer skończy budowę.. odbiory mają być pod koniec listopada..i chcemy wziąć dwie ekipy, żeby wykończyć szybko i zamieszkać tam już na święta.
mieszkanko jest na trzecim(ostatnim) piętrze (na szczęście z windą!!!).. 80m2 - 4 pokoje
Ale wam dobrze

Cytat:
Napisane przez djerba Pokaż wiadomość

aaaa i love his cheeks!!!
No poliki to on ma

[1=0096a1e2f6245c4e98bc18d e9b0ed84c369ef137_632f8bf 2adc0b;41044921]

ja postanowiłam: zamawiam Rumuna, model koło gospodyń wiejskich. no wiecie: tańczy, śpiewa, recytuje, daje d... i gotuje
[/QUOTE]



Charlizz, suszarką mówisz się podgrzać? Mąż by stwierdził że całkiem mi wizaż na głowę pierdyknął No i młodego obudzę, ale jak będę sama to wypróbuję

Chciałam dziś porównać, jak ten mój Misio rośnie i takie coś wam pokażę Jak mamy dziecko na codzień to tak nie widać, ale jak się porówna to szok. 1 zdjęcie z 25lutego, drugie zrobione dziś.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Desktop.jpg (106,4 KB, 51 załadowań)
laurka23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-28, 20:35   #2269
nafiyqa
Zakorzenienie
 
Avatar nafiyqa
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 17 000
Dot.: Mamusie styczniowo-lutowe 2013 cz IV

Cytat:
Napisane przez charlizz Pokaż wiadomość
o taaaaak, ja uwielbiam ogotować, więc chętnie wypróbuję Wasze sprawdzone przepisy
A ja chetnie zaprosze Cie do siebie, zebys troche pogotowala, w zamian skorzystasz sobie z kompa z dzialajacym kursorem
__________________
Kubeczek - 17.02.2013

nafiyqa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-05-28, 20:38   #2270
mala_19kw
Zakorzenienie
 
Avatar mala_19kw
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: Pomorskie
Wiadomości: 5 826
Dot.: Mamusie styczniowo-lutowe 2013 cz IV

Laurko-kolosalna różnica. Śliczny jest
__________________
Od 20.04.2007r. Razem.
Od 11.08.2012r. Żona.
OSKAREK
Ur. 23.01.2013

"Dla Ciebie moje serce bije,tak jak kiedyś Twoje dla mnie bić zaczęło"

KosmetyczneSzaleństwo

7DniTygodnia
mala_19kw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-28, 20:38   #2271
nafiyqa
Zakorzenienie
 
Avatar nafiyqa
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 17 000
Dot.: Mamusie styczniowo-lutowe 2013 cz IV

Slyszalyscie, ze przeglosowali w koncu ustawe o naszym macierzynskim?
__________________
Kubeczek - 17.02.2013

nafiyqa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-28, 20:39   #2272
Ewik86
Zakorzenienie
 
Avatar Ewik86
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 6 051
Dot.: Mamusie styczniowo-lutowe 2013 cz IV

Cytat:
Napisane przez laurka23 Pokaż wiadomość
Chciałam dziś porównać, jak ten mój Misio rośnie i takie coś wam pokażę Jak mamy dziecko na codzień to tak nie widać, ale jak się porówna to szok. 1 zdjęcie z 25lutego, drugie zrobione dziś.
ale się zmienił na twarzy no i urosł pięknie
__________________
Niebo czuwa nad tymi, którzy odeszli.





Dominika

Alicja
Ewik86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-28, 20:41   #2273
ewadylewska
Zadomowienie
 
Avatar ewadylewska
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 1 182
Dot.: Mamusie styczniowo-lutowe 2013 cz IV

Tak: http://m.interia.pl/fakty/news,nId,974025
__________________
ewadylewska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-28, 20:41   #2274
charlizz
Zadomowienie
 
Avatar charlizz
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 1 865
Dot.: Mamusie styczniowo-lutowe 2013 cz IV

Cytat:
Napisane przez nafiyqa Pokaż wiadomość
A ja chetnie zaprosze Cie do siebie, zebys troche pogotowala, w zamian skorzystasz sobie z kompa z dzialajacym kursorem
spoko, jak będe miała dla kogo gotować to jeszcze większa przyjemnośc. ALE Ty zmywasz zostanę Twoim rumunem od gotowania
Cytat:
Napisane przez nafiyqa Pokaż wiadomość
Slyszalyscie, ze przeglosowali w koncu ustawe o naszym macierzynskim?
taaaaak, wreszcie
charlizz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-28, 20:44   #2275
Ewik86
Zakorzenienie
 
Avatar Ewik86
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 6 051
Dot.: Mamusie styczniowo-lutowe 2013 cz IV

Cytat:
Napisane przez charlizz Pokaż wiadomość
spoko, jak będe miała dla kogo gotować to jeszcze większa przyjemnośc. ALE Ty zmywasz zostanę Twoim rumunem od gotowania
nie mogę z Was i z tych rumunów
__________________
Niebo czuwa nad tymi, którzy odeszli.





Dominika

Alicja
Ewik86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-28, 20:44   #2276
charlizz
Zadomowienie
 
Avatar charlizz
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 1 865
Dot.: Mamusie styczniowo-lutowe 2013 cz IV

Padam, dobranoc
charlizz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-28, 20:45   #2277
ewadylewska
Zadomowienie
 
Avatar ewadylewska
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 1 182
Dot.: Mamusie styczniowo-lutowe 2013 cz IV

Tak: http://m.interia.pl/fakty/news,nId,974025

A moja nie chce i dzis spac w lozeczku swoim tutejszym, obudzila sie juz dwa razy, trzymalam za raczke, glaskalam po glowce i usnela, ale zobaczymy. Ja mam przymusowe lezakowanie bo gdy sie znowu obudzi to chyba wezme do siebie...chyba sie boi naprawde...w dodatku napila mi sie wody w kapieli dzis... Oby jej nic nie bylo!
__________________
ewadylewska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-28, 20:45   #2278
Ewik86
Zakorzenienie
 
Avatar Ewik86
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 6 051
Dot.: Mamusie styczniowo-lutowe 2013 cz IV

Cytat:
Napisane przez charlizz Pokaż wiadomość
Padam, dobranoc
kolorowych na mnie też pora, więc dobranoc
__________________
Niebo czuwa nad tymi, którzy odeszli.





Dominika

Alicja
Ewik86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-28, 20:46   #2279
0096a1e2f6245c4e98bc18de9b0ed84c369ef137_632f8bf2adc0b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 44 997
Dot.: Mamusie styczniowo-lutowe 2013 cz IV

Dziewczyny... własnie zjadłam kawał szarlotki sypanej na gorąco z lodami waniliowo-nugatowymi - niebo w gębie
0096a1e2f6245c4e98bc18de9b0ed84c369ef137_632f8bf2adc0b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-28, 20:46   #2280
calawdeszczu
Wtajemniczenie
 
Avatar calawdeszczu
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 2 082
Dot.: Mamusie styczniowo-lutowe 2013 cz IV

dziewczyny u nas nie ciekawie po tej zasranej szczepionce
jeszcze nigdy Julka sie tak nie zachowywała.. jezusie drogi, daj siłe... ;(
tak mi jej szkoda... czemu to dziadostwo tak działa na maluszki

zasneła na chwile, mam nadzieje ze pospi chociaz z godzinke, bo juz taka jest umeczona, że o Boże...

płacze razem z nią a tż ją nosi... ehhhh
__________________
11.01.2013- Julia, nasze największe szczęście
Być Mamą- bezcenne

calawdeszczu jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:49.