Z nowym wątkiem może zacznę dietę, czyli VIII część plotek! - Strona 6 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Wizażowe Społeczności

Notka

Wizażowe Społeczności Wizażowe społeczności to forum, na którym poznasz osoby w swoim wieku, spod tego samego znaku zodiaku, szkoły. Dołącz do nas i daj się poznać.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-06-11, 08:54   #151
karola_plm
Rozeznanie
 
Avatar karola_plm
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 908
Dot.: Z nowym wątkiem może zacznę dietę, czyli VIII część plotek!

Burak został bez zmian tragedia! A dzisiaj prowadzę szkolenie. Muszę ogarnąć dzisiaj jakiś mega mejkap, bo inaczej mnie NASA namierzy z kosmosu

Cytat:
Napisane przez Sunday Rose Pokaż wiadomość
Figura z drugiego zdjęcia także mocno motywująca, zwłaszcza uda - umięśnione, ale nie rozbudowane zbyt mocno, piękna
Ta jest po prostu genialna! Cud miód malyna!

Cytat:
Napisane przez moooniaaaa Pokaż wiadomość
Dziewczyny, mam świeże liście szpinaku. Co z nich mogę zrobić? Nigdy tego nie jadłam
Makaron tagliatelle z pesto zielonym, do tego pesto pepperoncini (w proszku, bez konserwantów i żadnych syfów, to same przyprawy, kupisz w PiPie) + oliwki i szamankooooo

Cytat:
Napisane przez Loriette Pokaż wiadomość
Ale blender by się przydał Chyba mamie ukradnę. Bo w czwartek tż przywiózł mi 2kg truskawek, kg bananów i nektarynki, a ja nie mogłam nic z nich zrobić! Jednak teściu z własnym sklepem to jest to!
Jaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa ale zazdroszczę Chciałabym tak

Cytat:
Napisane przez psyhe666 Pokaż wiadomość
Wybrałam sobie suknię ślubną
Szalooona A kiecka piękna! Ale tak jak mówi Laura, wybrałabym taką do kostek

Cytat:
Napisane przez Loriette Pokaż wiadomość
Hahaha, widzę, że nie tylko ja mam manię oglądania filmików ślubnych. Zawsze wpisujęna YT "przygotowania do ślubu" i oglądam Czasami aż mi wstyd! Ale nic nie poradzę na to, że od małej dziewczynki marzyłam o białej kiecce
za egzamin!

Nie wiecie co to filmiki ze ślubu dopóki nie zobaczycie tych... to jest jakaś magia, buczę na nich jak głupek. Koleś jeździ po całym świecie i nagrywa śluby... marzy mi się, żeby mnie było na niego stać Ostrzegam, zanim klikniecie w link upewnijcie się że macie 2h wolnego czasu, bo się nie oderwiecie od tego kanału






Cytat:
Napisane przez alexis77 Pokaż wiadomość


Psyhe widziałam że pytałaś o mnie w poprzednim wątku, miło mi się zrobiło że ktoś o mnie pamięta
Heeej Alexis!!!! Miło Cię widzieć!

Cytat:
Napisane przez Butterfly_27 Pokaż wiadomość

Szkoda, myślałam że sobie z Wami sporo popisze, bo ja lubi dużo pisać, a tutaj aby na Waszym wątku się coś dzieje, przynajmniej wcześniej się coś więcej działo, a tak to bez sensu mi cos czytać, jak nie jestem w temacie
Na tym wątku raz coś się dzieje, raz jest cisza kilka dni. Mamy klub, bo kilka z nas już baaardzo się przejechało na umieszczaniu informacji na głównym wątku. Ale zgadzam się z almą... my jesteśmy razem kilka lat, znamy się bardzo dobrze, więc chyba trudno się dziwić że mamy wspólne tematy?




Laskii wróciłam z nad morza, było pięknie, 3 dni absolutnego lenistwa, piękna pogoda, długie spacery, bieg wzdłuż plaży, gofry, lody, i my No coś pięknego. Odpoczęłam psychicznie, teraz mam siłę walczyć dalej. A za miesiąc urlop! Wrzucę Wam kilka fotek wieczorem
__________________
Earned, not given.


Failure is only an option if you make it one.
karola_plm jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-11, 10:40   #152
Butterfly_27
Zakorzenienie
 
Avatar Butterfly_27
 
Zarejestrowany: 2013-03
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 7 740
Dot.: Z nowym wątkiem może zacznę dietę, czyli VIII część plotek!

ja się nie obrażam,nie odbierajcie tego tak, rozumiem żeby nie pisać wzystkiego na ogólnym forum, też udzielam się na jednym wątku dość długo i mam swój klub. Ja to rozumiem, że każdy może to czytać, ale bez przesady troszkę, żeby po roku czasu jeszcze kogoś nie zaprosić do klubiku
Ja osobiście myśle, że 2-4 miesiące wystarczy, ale to tylko moje zdanie.
Wspólne tematy rozumiem, chociaż nowe osoby też mogłyby się szybko zaaklimatyzować, tym bardziej ja, bo jestem troche gaduła
Ale ok, nie bedę wam już przeszkadzać, widzę że nowe osoby są tutaj zbędne, tylko mnie po prostu przyciągnął tytuł wątku (z nowym wątkiem zacznę dietę) to tak jakby zaproszenie dla nowych osób, może ja to źle odczytałam, sorki. Mogliście dopisać, ze to jest tylko dla starych znanych przez was juz wizażanek.
Trudno zostanę jedynie przy moim forum.
Butterfly_27 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-11, 11:08   #153
SlodkoOstra
Rozeznanie
 
Avatar SlodkoOstra
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 923
Dot.: Z nowym wątkiem może zacznę dietę, czyli VIII część plotek!

Cytat:
Napisane przez psyhe666 Pokaż wiadomość
Jakiś wykładowca u nas na wydziale nim rzucił
Taką chcę tylko białą
szalona i piękna
fajne masz włosy! tak jak Alma pisała - świetnie uniesione, no i kolor to naturalny??

Cytat:
Napisane przez Loriette Pokaż wiadomość
ZDAŁAM EGZAMIN
Psyhe, te kiecki strasznie mi się podobają, jednak ja chcę do kostek!
Gratki
Do kostek, w sensie nie do ziemi?

Cytat:
Napisane przez moooniaaaa Pokaż wiadomość
Ale masz kochanego tż pewnie wiedział, że dostanie nagrodę
A dokładnie sprząta bo mój raz ma manię, że wszystkie szafki poodsuwa i na błysk, a innym razem nawet krzeseł nie odsunie i tak
nie no mój to tak średnio sprząta. Ale teraz było po raz 1wszy w całości i dokładnie i najważniejsze -sam z siebie - dlatego tak się ucieszyłam. Normalnie jego dyżurna odpowiedź na "sprzątamy" to "przecież nie jest brudno" potem ja się wściekam, kłócimy się, w końcu źli razem sprzątamy a potem jest sex na zgodę, nasza standardowa sobota

[1=b82ed09e83d6cc96f3cec4b 39c6008ed9e8c5acd_5dd3308 25eb9e;41253721]Psyhe, nom Ja w ogóle chciałabym melisski, ale te prawdziwe. Mam wrażenie, że te podrabiane będą niewygodne O Boże, już angażujesz mamę w ślubne sprawy, czy TŻ wie? Mój się denerwuje jak zażartuję o zaręczynach, tak się twardo trzyma kawalerskiego stanu :P A z drugiej strony mam czas do wakacji na zmierzenie rozmiaru pierścionka (poprosił mnie o to) i weź tu zrozum chłopa.

Monia, Wrócę za dwa miesiące! Przywiozę Wam prezenty.

Zaraz znowu idę ćwiczyć pilates.[/QUOTE]

Alma, ja się chyba zgubiłam, gdzie wyjeżdżasz??

Cytat:
Napisane przez psyhe666 Pokaż wiadomość

Hahaha jeszcze nie planujemy nic konkretnego gupolku
Póki co jest słodko, uroczo i różowo do porzygu, mówimy sobie, że chcemy być już zawsze ze sobą, on mi mówi, że jestem jego księżniczką (o kuwa ), najcudowniejszą kobietą na świecie, że jego przyszłą żoną itp. Czyli standardzik
Hihihi słodziaki cudowny etap związku
__________________
start: 65, teraz: 64, cel I - 59,9 cel II - 58, cel III - 55, cel IV - 53

było: talia68(-6)brzuch82(-7)biodra95(-5)udo54(-5)łydka35(-1)

SlodkoOstra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-11, 15:53   #154
Loriette
Zakorzenienie
 
Avatar Loriette
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 4 042
Dot.: Z nowym wątkiem może zacznę dietę, czyli VIII część plotek!

Cytat:
Napisane przez karola_plm Pokaż wiadomość
Nie wiecie co to filmiki ze ślubu dopóki nie zobaczycie tych... to jest jakaś magia, buczę na nich jak głupek. Koleś jeździ po całym świecie i nagrywa śluby... marzy mi się, żeby mnie było na niego stać Ostrzegam, zanim klikniecie w link upewnijcie się że macie 2h wolnego czasu, bo się nie oderwiecie od tego kanału






Laskii wróciłam z nad morza, było pięknie, 3 dni absolutnego lenistwa, piękna pogoda, długie spacery, bieg wzdłuż plaży, gofry, lody, i my No coś pięknego. Odpoczęłam psychicznie, teraz mam siłę walczyć dalej. A za miesiąc urlop! Wrzucę Wam kilka fotek wieczorem
1. Karolina Ty chyba nie wiesz z kim rozmawiasz! OCZYWIŚCIE, ŻE ZNAM TEGO PANA! Uwielbiam Jego filmy i na każdym się wzruszam Zresztą działają tak na mnie śluby i cała ta słodka otoczka.
Dlatego z niecierpliwością czekam na październikowe weselicho!

2. Co to za szkolenie ;>

3. Też chcę nad morze, a póki co nie ma czasu Moi rodzice jadą na 16 dni w lipcu z Młodym to może skoczymy ich odwiedzić. Chyba, że znajdę pracę to zostaję. Mama proponowała mi wyjazd do Niemiec, ale wiem, że sama bym się tam męczyła i zrezygnowałam.
Cytat:
Napisane przez SlodkoOstra Pokaż wiadomość

Gratki
Do kostek, w sensie nie do ziemi?
Dziękuję

Do kostek, w sensie, że do ziemi.. Zawsze jak tak mówię to mam na myśli długość do samego podłoża. Chociaż z drugiej strony - jeśli w trakcie zmieniałabym buty na płaskie to mogłoby być nieciekawie. Na chwilę obecną mam upatrzoną kieckę i tego się trzymam.

Historio mediów, zgiń
__________________
BLOG KULINARNY Z NACISKIEM NA WYPIEKI
Piekarnik Laury

Zapraszam do miejsca, gdzie objawia się prawdziwa miłość do kuchni.
Loriette jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-11, 16:44   #155
alexis77
Zadomowienie
 
Avatar alexis77
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 1 257
Dot.: Z nowym wątkiem może zacznę dietę, czyli VIII część plotek!

Monia pamiętam zdj efektów odchudzania jakie wstawiałaś , pięknie Ci zleciało! gratulację !!

Psyhe świetnie Ci się włosy układają , przyznaj się teraz bez bicia , prostowane?

Agnes zdjęcie mega ba zdjęcie , ciało !! Należy Ci się , tyle nad nim pracujesz

Aniabania a ja nie widzę Twoich efektów bo nie mam Was w znajomych , ale pewnie różnica jest ogromna skoro dziewczyny tak mówia

Laura namiętnie podglądam Twojego bloga , tylko coś ostatnio świeci pustkami , w wolnych chwilach proszę coś napisać No i gratuluję zdanego egzaminu
alexis77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-11, 17:02   #156
psyhe666
Zakorzenienie
 
Avatar psyhe666
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: ;)
Wiadomości: 12 669
Dot.: Z nowym wątkiem może zacznę dietę, czyli VIII część plotek!

Alexis prostowane od tego momentu gdzie jest jeszcze farba Naturalne są gładkie i lśniące więc mi szkoda
__________________
Hey, I just met you
and this is crazy!
But here's my indeks
so trójka maybe.

psyhe666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-11, 17:06   #157
alexis77
Zadomowienie
 
Avatar alexis77
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 1 257
Dot.: Z nowym wątkiem może zacznę dietę, czyli VIII część plotek!

Psyhe a odkąd masz farbę? bo albo taka ślepota ze mnie albo nie widać za bardzo

A ja mam mega odżywkę do włosów od Garniera którą kocham od pierwszego użycia
alexis77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-06-11, 17:15   #158
Szaruch
Zadomowienie
 
Avatar Szaruch
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Hogwart
Wiadomości: 1 217
GG do Szaruch
Dot.: Z nowym wątkiem może zacznę dietę, czyli VIII część plotek!

Cytat:
Napisane przez Butterfly_27 Pokaż wiadomość
ja się nie obrażam,nie odbierajcie tego tak, rozumiem żeby nie pisać wzystkiego na ogólnym forum, też udzielam się na jednym wątku dość długo i mam swój klub. Ja to rozumiem, że każdy może to czytać, ale bez przesady troszkę, żeby po roku czasu jeszcze kogoś nie zaprosić do klubiku
Ja osobiście myśle, że 2-4 miesiące wystarczy, ale to tylko moje zdanie.
Wspólne tematy rozumiem, chociaż nowe osoby też mogłyby się szybko zaaklimatyzować, tym bardziej ja, bo jestem troche gaduła
Ale ok, nie bedę wam już przeszkadzać, widzę że nowe osoby są tutaj zbędne, tylko mnie po prostu przyciągnął tytuł wątku (z nowym wątkiem zacznę dietę) to tak jakby zaproszenie dla nowych osób, może ja to źle odczytałam, sorki. Mogliście dopisać, ze to jest tylko dla starych znanych przez was juz wizażanek.
Trudno zostanę jedynie przy moim forum.
:conf used:

mrrrrr
__________________
ramię - 28
biust - 90
talia - 70
pas - 83
biodra - 101
udo - 59


Szaruch jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-11, 17:57   #159
b82ed09e83d6cc96f3cec4b39c6008ed9e8c5acd_5dd330825eb9e
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 6 592
Dot.: Z nowym wątkiem może zacznę dietę, czyli VIII część plotek!

Karola, jak to urodzinowy? Miałaś urodziny wczoraj?!
b82ed09e83d6cc96f3cec4b39c6008ed9e8c5acd_5dd330825eb9e jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-11, 18:00   #160
psyhe666
Zakorzenienie
 
Avatar psyhe666
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: ;)
Wiadomości: 12 669
Dot.: Z nowym wątkiem może zacznę dietę, czyli VIII część plotek!

Alexis, pomijając kilka pasemek to odtąd:
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMAG0229.jpg (70,0 KB, 18 załadowań)
__________________
Hey, I just met you
and this is crazy!
But here's my indeks
so trójka maybe.

psyhe666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-11, 20:03   #161
aniabaniaa
Zakorzenienie
 
Avatar aniabaniaa
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 4 947
Dot.: Z nowym wątkiem może zacznę dietę, czyli VIII część plotek!

Cytat:
Napisane przez SlodkoOstra Pokaż wiadomość
Wróciłam ze szkolenia! nie bylo tak źle w końcu, wszyscy bardzo fajni, już wiem wszystko o kuchennym AGD
a Karpacz przepiękny!! wrócę tam kiedyś na jakieś wakacje, żeby zdobyć Śnieżkę
powiedz, że byłas na imprezie w chacie karczowiska?
Cytat:
W ogóle mega zmęczona wrócilam w sobotę wieczorem do domu a tu - niespodzianka, TŻ posprzątał caaaaaaly dom!!!!! kochany mój. Tak się ucieszyłam że od razu był seks
hahahahahah! ale tak sobie mysle, ze to wcale nie smieszne, dla nas to oczywiste ze trzeba posprzatac chate, ale facet ktory sie tego domysla, to prawdziwy skarb!


Cytat:

Agnesuk: idealny tyłek masz
ja się podpinam, bo chyba jeszcze nie chwaliłam

Cytat:
Napisane przez psyhe666 Pokaż wiadomość
Wybrałam sobie suknię ślubną
eee, taka dziewicza jest ta kiecka :P moja kolezanka tez sie nią zachwyca,w podobnej bedzie brala slub.
to dopiero klasa!
http://www.gala.pl/uploads/pics/5_93.jpg

xD
Cytat:
Napisane przez Loriette Pokaż wiadomość
ZDAŁAM EGZAMIN
brawo!
Cytat:
Napisane przez Loriette Pokaż wiadomość
Ja tak samo! Że to gorsze od chińskich baletek bez specjalnych skarpetek
ja mam takie jedna i juz przestaly smierdziec
[1=b82ed09e83d6cc96f3cec4b 39c6008ed9e8c5acd_5dd3308 25eb9e;41256891]
Edit: Boooze, wlasnie patrze, ze CIAGLE nas ktos obcy obserwuje. Obecnie jakas Zainteresowana2013, która ma 0 postów i niedawno się zarejestrowała. Czy my bijemy jakieś rekordy popularności np. na pudelku?[/QUOTE]
koleżanka sensual?
pepsi? cola? bo jesli tak, to pozdrawiamy goraco! **
Cytat:
Napisane przez Szaruch Pokaż wiadomość
a ja bym chciała mini :P



ja nie piszę, zołzy mnie nie wzięły jeszcze ;p
ja też! tylko!

my naprawde miałyśmy jazdy z prywatnymi rzeczami pisanymi na forum, znudzone życiem wizazanki potrafia wycinac niezle numery

---------- Dopisano o 20:58 ---------- Poprzedni post napisano o 20:39 ----------

Cytat:
Napisane przez karola_plm Pokaż wiadomość

Nie wiecie co to filmiki ze ślubu dopóki nie zobaczycie tych... to jest jakaś magia, buczę na nich jak głupek. Koleś jeździ po całym świecie i nagrywa śluby... marzy mi się, żeby mnie było na niego stać Ostrzegam, zanim klikniecie w link upewnijcie się że macie 2h wolnego czasu, bo się nie oderwiecie od tego kanału







Laskii wróciłam z nad morza, było pięknie, 3 dni absolutnego lenistwa, piękna pogoda, długie spacery, bieg wzdłuż plaży, gofry, lody, i my No coś pięknego. Odpoczęłam psychicznie, teraz mam siłę walczyć dalej. A za miesiąc urlop! Wrzucę Wam kilka fotek wieczorem
o boze, jakie filmy! mega... okazuje sie, ze nawet ja moge czasami miec ochote na slub i jego nagranie xD

heheeh kocham takie wyjazdy! fajnie, ze odpoczeliscie!
jak tam tz, nadal chodzi na silownie? bo ja ciagle trzymam kciuki!
Cytat:
Napisane przez SlodkoOstra Pokaż wiadomość
nie no mój to tak średnio sprząta. Ale teraz było po raz 1wszy w całości i dokładnie i najważniejsze -sam z siebie - dlatego tak się ucieszyłam. Normalnie jego dyżurna odpowiedź na "sprzątamy" to "przecież nie jest brudno" potem ja się wściekam, kłócimy się, w końcu źli razem sprzątamy a potem jest sex na zgodę, nasza standardowa sobota
hahahahahah dlatego uwielbiam klotnie i lubie swoj zaczepny i zryty charakter :P
Cytat:
Napisane przez alexis77 Pokaż wiadomość

Aniabania a ja nie widzę Twoich efektów bo nie mam Was w znajomych , ale pewnie różnica jest ogromna skoro dziewczyny tak mówia
ej, jak to?:P przeciez mialysmy siebie w znajomych, widzialas moje poprzednie albumy nie ogarniam wizazu :P to wysylam zaproszenie
Cytat:
Napisane przez alexis77 Pokaż wiadomość
A ja mam mega odżywkę do włosów od Garniera którą kocham od pierwszego użycia
a ktora? dla mnie ostatnio najlepsza jest odzywka garniera, taka w pudeleczku zielonym - magia!
Cytat:
Napisane przez Szaruch Pokaż wiadomość

mrrrrr
byl seks?
[1=b82ed09e83d6cc96f3cec4b 39c6008ed9e8c5acd_5dd3308 25eb9e;41270773]Karola, jak to urodzinowy? Miałaś urodziny wczoraj?! [/QUOTE]


---------- Dopisano o 21:03 ---------- Poprzedni post napisano o 20:58 ----------

aaaa, Psycholu, fajne włoski! jestes niziutka, pewnie Ci w nich fajnie
ja czaje sie nad rozjasnieniem na ten kolor ktory aktualnie mam na koncowkach i podcieciem np. do ramion
__________________


Edytowane przez aniabaniaa
Czas edycji: 2013-06-11 o 19:59
aniabaniaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-06-11, 20:10   #162
moooniaaaa
Zakorzenienie
 
Avatar moooniaaaa
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 16 600
Dot.: Z nowym wątkiem może zacznę dietę, czyli VIII część plotek!

Cytat:
Napisane przez psyhe666 Pokaż wiadomość
Hahaha jeszcze nie planujemy nic konkretnego gupolku
Póki co jest słodko, uroczo i różowo do porzygu, mówimy sobie, że chcemy być już zawsze ze sobą, on mi mówi, że jestem jego księżniczką (o kuwa ), najcudowniejszą kobietą na świecie, że jego przyszłą żoną itp. Czyli standardzik
a ile chcecie dzieci?

Cytat:
Napisane przez psyhe666 Pokaż wiadomość
Dawno nie pokazywałam Wam moich włosów (wracam do naturalek )
Chyba najlepiej się w takich czujesz co Bo takie włosy (długość, kolor) zawsze przypominaja mi o Tobie :P

Cytat:
Napisane przez alexis77 Pokaż wiadomość
tak tak , 2 miesiące po Was
aaa ale ślubny rok bedzie, ja, Ty, Sandej i może ktoś jeszcze dojdzie boże, starzejemy się

[1=b82ed09e83d6cc96f3cec4b 39c6008ed9e8c5acd_5dd3308 25eb9e;41256891]
Edit: Boooze, wlasnie patrze, ze CIAGLE nas ktos obcy obserwuje. Obecnie jakas Zainteresowana2013, która ma 0 postów i niedawno się zarejestrowała. Czy my bijemy jakieś rekordy popularności np. na pudelku?[/QUOTE]
Regularnie czytam pudelka i nic mi o tym nie wiadomo

Cytat:
Napisane przez SlodkoOstra Pokaż wiadomość
nie no mój to tak średnio sprząta. Ale teraz było po raz 1wszy w całości i dokładnie i najważniejsze -sam z siebie - dlatego tak się ucieszyłam. Normalnie jego dyżurna odpowiedź na "sprzątamy" to "przecież nie jest brudno" potem ja się wściekam, kłócimy się, w końcu źli razem sprzątamy a potem jest sex na zgodę, nasza standardowa sobota
A mój zauważa jak jest brudno, ale jak mówie "teraz Ty myjesz kuchenke" to nagle jest "ale przecież jest czysta"

Cytat:
Napisane przez aniabaniaa Pokaż wiadomość

a ktora? dla mnie ostatnio najlepsza jest odzywka garniera, taka w pudeleczku zielonym - magia!
Zarzuć linkiem
moooniaaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-11, 20:18   #163
aniabaniaa
Zakorzenienie
 
Avatar aniabaniaa
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 4 947
Dot.: Z nowym wątkiem może zacznę dietę, czyli VIII część plotek!

Cytat:
Napisane przez moooniaaaa Pokaż wiadomość


aaa ale ślubny rok bedzie, ja, Ty, Sandej i może ktoś jeszcze dojdzie boże, starzejemy się




A mój zauważa jak jest brudno, ale jak mówie "teraz Ty myjesz kuchenke" to nagle jest "ale przecież jest czysta"


Zarzuć linkiem
spadówa! :P

hahahaha!

wiesz co, na kwc chyba jej nie ma w tej formie
http://www.aptekaslonik.pl/images/pr...-72h-300ml.jpg
__________________

aniabaniaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-11, 22:18   #164
karola_plm
Rozeznanie
 
Avatar karola_plm
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 908
Dot.: Z nowym wątkiem może zacznę dietę, czyli VIII część plotek!

Cytat:
Napisane przez Loriette Pokaż wiadomość
1. Karolina Ty chyba nie wiesz z kim rozmawiasz! OCZYWIŚCIE, ŻE ZNAM TEGO PANA! Uwielbiam Jego filmy i na każdym się wzruszam Zresztą działają tak na mnie śluby i cała ta słodka otoczka.
Dlatego z niecierpliwością czekam na październikowe weselicho!

2. Co to za szkolenie ;>
Nooo to jest coś cudnego po prostu, nie mogę się oderwać!

Aaa takie tam normalne w pracy

[1=b82ed09e83d6cc96f3cec4b 39c6008ed9e8c5acd_5dd3308 25eb9e;41270773]Karola, jak to urodzinowy? Miałaś urodziny wczoraj?! [/QUOTE]

Ano!

Cytat:
Napisane przez aniabaniaa Pokaż wiadomość
jak tam tz, nadal chodzi na silownie? bo ja ciagle trzymam kciuki!
Chodziiii! Twardo jestem dumna!


Wrzuciłam Wam kilka fotek mojego przysadzistego dupska (tzn całej mnie, TŻa i ogólnie morza, ale moje dupsko się tam odznacza najbardziej). Tyle mam na ten temat do powiedzenia:
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 943200_10151437688488314_440187954_n.jpg (43,4 KB, 15 załadowań)
__________________
Earned, not given.


Failure is only an option if you make it one.
karola_plm jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-11, 23:31   #165
bita smietana
Zakorzenienie
 
Avatar bita smietana
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 3 371
Dot.: Z nowym wątkiem może zacznę dietę, czyli VIII część plotek!

Komu dzisiaj zdjęto szynę i wreszcie może normalnie pisać?

Zacznę od tego, że siema siema w nowym wątasku, ciesze się niezmiernie że nie ma w nazwie tych "5kg" bo u mnie z 5 zrobiło się 15 i juz bym chyba nie mogła pisać Chociaż z drugiej strony gdybym zamiast tego ćwiczyła, pewnie wyszłoby mi to jedynie na dobre, no ale cóż.

Pisałyście o weselach, ja wróciłam właśnie z superowego góralskiego wesela na ponad 200 osób, ach i och (zgadzam się z psyhe, gdzie jest ikonka love? ) i chyba się starzeję i dojrzewam bo wielkiego hejtera wszystkiego co ślubne pozostaje we mnie coraz mniej. Aczkolwiek sama na razie bym nie chciała, no i w sumie nie mam z kim

No i teraz to już będę z Wami na bieżąco, a co nie mogłyście się doczekać i na pewno mocno odczuwałyście mój brak, prawda prawda?

a teraz szybki klub i spać

Aaaa właśnie dziewczyny (w sensie - dziewczyny, które niedawno dołączyły) co do klubu i w ogóle - to jest chyba tak, że najpierw trzeba załapać specyfikę wątku, zjeść z kimś beczkę soli (albo napić ), jak to mówią i potem dzielenie się najbardziej osobistymi rzeczami przychodzi naturalnie. Tylko wiecie, to tak z czasem, nic na siłę


alma, kiedy Ty dokładnie jedziesz, 15-go, tak? Weź się tam trzymaj
psyholek, jakie ładne naturalki i w ogóle jaka Ty cała ładnie zakochana! (tu wstawiamy ikonke love ) strasznie się ciesze!
karola, idę obczaić te fotki, ale już teraz coś czuje, że ostatnie co mogłabym na ich temat napisać to coś o grubym tyłku
Banna,kieca widze w Twoim stylu, wszystkie będziemy zazdrościły
Laura, gratki za egzamin!


I jezcze coś chciałam napisać ale tyle tego że z wrażenia zapomniałam
__________________
bita smietana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-12, 13:40   #166
Szaruch
Zadomowienie
 
Avatar Szaruch
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Hogwart
Wiadomości: 1 217
GG do Szaruch
Dot.: Z nowym wątkiem może zacznę dietę, czyli VIII część plotek!

Cytat:
Napisane przez aniabaniaa Pokaż wiadomość

byl seks?


aaaa, Psycholu, fajne włoski! jestes niziutka, pewnie Ci w nich fajnie
ja czaje sie nad rozjasnieniem na ten kolor ktory aktualnie mam na koncowkach i podcieciem np. do ramion


ja się zastanawiam nad brązowymi ;p

Cytat:
Napisane przez bita smietana Pokaż wiadomość
Komu dzisiaj zdjęto szynę i wreszcie może normalnie pisać?
brawo

dziś koncert dead can dance i spotkanie po raz pierwszy na żywo pewnego kolesia - coś czuję że może mi się życie wywrócić
__________________
ramię - 28
biust - 90
talia - 70
pas - 83
biodra - 101
udo - 59


Szaruch jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-12, 13:44   #167
b82ed09e83d6cc96f3cec4b39c6008ed9e8c5acd_5dd330825eb9e
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 6 592
Dot.: Z nowym wątkiem może zacznę dietę, czyli VIII część plotek!

Karola, no to wszystkiego najlepszego, przede wszystkim realizacji wszystkich planów i spełnienia marzeń!

Śmietanka, super że już Ci zdjęli szynę A jak reszta spraw zdrowotnych? Jadę jutro jednak Przeraża mnie ilość rzeczy do zabrania!!! Jak tam się podjeżdża busem, to na taki parking, a moje mieszkanie jest po drugiej stronie ulicy. Mam nadzieję, że pan zawiezie moje bagaże pod sam dom Przysięgam z ręką na sercu, że nie zaniosę ich sama i to jeszcze po schodach. Poczekam na mamę, może coś uradzimy razem, bo jeszcze muszę spakować garnek, kubek, sztućce, ręczniki, suszarkę, prostownicę i inne pierdoły. No masakra jakaś. Samo 17 zupek chińskich zajmuje tyyyyle miejsca

Edytowane przez b82ed09e83d6cc96f3cec4b39c6008ed9e8c5acd_5dd330825eb9e
Czas edycji: 2013-06-12 o 13:50
b82ed09e83d6cc96f3cec4b39c6008ed9e8c5acd_5dd330825eb9e jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-12, 15:43   #168
Loriette
Zakorzenienie
 
Avatar Loriette
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 4 042
Dot.: Z nowym wątkiem może zacznę dietę, czyli VIII część plotek!

Teraz moja kolej na zdjęcie od tyłka strony Redukcja cellulitu i lekkie modelowanie - w galerii
__________________
BLOG KULINARNY Z NACISKIEM NA WYPIEKI
Piekarnik Laury

Zapraszam do miejsca, gdzie objawia się prawdziwa miłość do kuchni.
Loriette jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-12, 16:34   #169
alexis77
Zadomowienie
 
Avatar alexis77
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 1 257
Dot.: Z nowym wątkiem może zacznę dietę, czyli VIII część plotek!

Cytat:
Napisane przez psyhe666 Pokaż wiadomość
Alexis, pomijając kilka pasemek to odtąd:
No to już połowa prawie naturalek , jeszcze tak z 5 cm i pewnie najdzie Cię ochota żeby zafarbować
Cytat:
Napisane przez aniabaniaa Pokaż wiadomość
ej, jak to?:P przeciez mialysmy siebie w znajomych, widzialas moje poprzednie albumy nie ogarniam wizazu :P to wysylam zaproszenie

a ktora? dla mnie ostatnio najlepsza jest odzywka garniera, taka w pudeleczku zielonym - magia!
Zgadza się tylko jak przez jakiś czas się nie udzielałam to wstawiałam jakieś tam zdjęcia do galerii i redukowałam znajomych do tych z którymi aktualnie miałam 'kontakt'
Garnier Fructis Oleo repair z połączeniu z olejkami włosy po niej są cudne
Muszę się zaopatrzyć w tą Twoją
Cytat:
Napisane przez moooniaaaa Pokaż wiadomość

aaa ale ślubny rok bedzie, ja, Ty, Sandej i może ktoś jeszcze dojdzie boże, starzejemy się
ooo ja nie wiedziałam że Sandej też a kiedy>?
No ja będę jeszcze nieświadoma, w tej całej ślubnej gorączce a Ty już będziesz płakała za wolnością

---------- Dopisano o 17:34 ---------- Poprzedni post napisano o 17:31 ----------

Cytat:
Napisane przez Loriette Pokaż wiadomość
Teraz moja kolej na zdjęcie od tyłka strony Redukcja cellulitu i lekkie modelowanie - w galerii
Laura ekstra tyłek warto było cwiczyć !

Edytowane przez alexis77
Czas edycji: 2013-06-12 o 16:32
alexis77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-06-12, 20:52   #170
moooniaaaa
Zakorzenienie
 
Avatar moooniaaaa
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 16 600
Dot.: Z nowym wątkiem może zacznę dietę, czyli VIII część plotek!

Cytat:
Napisane przez aniabaniaa Pokaż wiadomość
wiesz co, na kwc chyba jej nie ma w tej formie
http://www.aptekaslonik.pl/images/pr...-72h-300ml.jpg
Znalezione, zapisane, będę w rossie to kupię

Cytat:
Napisane przez karola_plm Pokaż wiadomość
Wrzuciłam Wam kilka fotek mojego przysadzistego dupska (tzn całej mnie, TŻa i ogólnie morza, ale moje dupsko się tam odznacza najbardziej). Tyle mam na ten temat do powiedzenia:
Ja tam żadnego dupska nie widzę
Spóźnione STO LAT STO LAT!!!!!

Cytat:
Napisane przez bita smietana Pokaż wiadomość
Zacznę od tego, że siema siema w nowym wątasku, ciesze się niezmiernie że nie ma w nazwie tych "5kg" bo u mnie z 5 zrobiło się 15 i juz bym chyba nie mogła pisać Chociaż z drugiej strony gdybym zamiast tego ćwiczyła, pewnie wyszłoby mi to jedynie na dobre, no ale cóż.

No i teraz to już będę z Wami na bieżąco, a co nie mogłyście się doczekać i na pewno mocno odczuwałyście mój brak, prawda prawda?
Honey bierz się teraz za siebie wszystkie się jako tako ogarniamy, sezon plażowy się zaczyna co cię gubi? jesz niezdrowo czy na noc się obżerasz? musimy się w końcu wszystkie zmobilizować

[1=b82ed09e83d6cc96f3cec4b 39c6008ed9e8c5acd_5dd3308 25eb9e;41284508]
Śmietanka, super że już Ci zdjęli szynę A jak reszta spraw zdrowotnych? Jadę jutro jednak Przeraża mnie ilość rzeczy do zabrania!!! Jak tam się podjeżdża busem, to na taki parking, a moje mieszkanie jest po drugiej stronie ulicy. Mam nadzieję, że pan zawiezie moje bagaże pod sam dom Przysięgam z ręką na sercu, że nie zaniosę ich sama i to jeszcze po schodach. Poczekam na mamę, może coś uradzimy razem, bo jeszcze muszę spakować garnek, kubek, sztućce, ręczniki, suszarkę, prostownicę i inne pierdoły. No masakra jakaś. Samo 17 zupek chińskich zajmuje tyyyyle miejsca [/QUOTE]
Ale bedziesz trochę do nas pisać, prawda?


Laura, poprosze o linka do mel b i squatów biorę się dzisiaj za ten zestaw


Co prawda zeżarłam dzisiaj pizzę, ale tragedii nie ma :P
I: 2 hity kokosowe
II: dwie kromki żytniego posmarowane florą light, wędlina drobiowa, wielki pomidor. W międzyczasie dwie kawy
III: pizza z zamrażalki :P i jakieś 20dag truskawek

---------- Dopisano o 21:52 ---------- Poprzedni post napisano o 20:01 ----------

Aaa już wiem co to za squaty! R. to robi
Wybrałam sobie zestaw: Mel B abs + te squaty + skakanka co drugi dzień, o :P
moooniaaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-13, 08:04   #171
karola_plm
Rozeznanie
 
Avatar karola_plm
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 908
Dot.: Z nowym wątkiem może zacznę dietę, czyli VIII część plotek!

Cytat:
Napisane przez bita smietana Pokaż wiadomość
Komu dzisiaj zdjęto szynę i wreszcie może normalnie pisać?

Zacznę od tego, że siema siema w nowym wątasku, ciesze się niezmiernie że nie ma w nazwie tych "5kg" bo u mnie z 5 zrobiło się 15 i juz bym chyba nie mogła pisać Chociaż z drugiej strony gdybym zamiast tego ćwiczyła, pewnie wyszłoby mi to jedynie na dobre, no ale cóż.
Jeeee śmietanka wróciła! Uważaj teraz na siebie, bo możemy nie wytrzymać drugiej takiej przerwy!

15 zamiast 5? no chyba aż tak nie poszalałaś! Podejrzewam że z ręką w gipsie raczej ciężko było ćwiczyć, podjadałaś nam?

[1=b82ed09e83d6cc96f3cec4b 39c6008ed9e8c5acd_5dd3308 25eb9e;41284508]Karola, no to wszystkiego najlepszego, przede wszystkim realizacji wszystkich planów i spełnienia marzeń!
[/QUOTE]

Cytat:
Napisane przez moooniaaaa Pokaż wiadomość
Spóźnione STO LAT STO LAT!!!!!

Dzięki dziewczynki

Cytat:
Napisane przez Loriette Pokaż wiadomość
Teraz moja kolej na zdjęcie od tyłka strony Redukcja cellulitu i lekkie modelowanie - w galerii
:brzyda l: Aaaa piękna! Dawaj namiar na te squaty


Jestem dzisiaj jakaś kopnięta w system, nie chce mi się ćwiczyć. Muszę się zebrać do kupy, bo przecież jeszcze tyle pracy przede mną... podłamałam się trochę po tym morzu.. jak patrzę na Was, na Bańkę, na efekty Laury to mam wrażenie, że moje efekty są kompletnie nieadekwatne do tego, ile pracy i czasu w siebie wkładam
__________________
Earned, not given.


Failure is only an option if you make it one.
karola_plm jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-13, 08:42   #172
Sunday Rose
Zakorzenienie
 
Avatar Sunday Rose
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 3 988
Dot.: Z nowym wątkiem może zacznę dietę, czyli VIII część plotek!

Cytat:
Napisane przez psyhe666 Pokaż wiadomość
Jakiś wykładowca u nas na wydziale nim rzucił
Niie, to nie był JAKIŚ wykładowca To doktor B.

Cytat:
Napisane przez Loriette Pokaż wiadomość
ZDAŁAM EGZAMIN
brawo!

Cytat:
Napisane przez Loriette Pokaż wiadomość
Ty już tyle nie gadaj tylko won do klubu i opowiadaj co i jak!
O właśnie :P

[1=b82ed09e83d6cc96f3cec4b 39c6008ed9e8c5acd_5dd3308 25eb9e;41253721] Mój się denerwuje jak zażartuję o zaręczynach, tak się twardo trzyma kawalerskiego stanu :P A z drugiej strony mam czas do wakacji na zmierzenie rozmiaru pierścionka (poprosił mnie o to) i weź tu zrozum chłopa.

Monia, Wrócę za dwa miesiące! Przywiozę Wam prezenty.

Zaraz znowu idę ćwiczyć pilates.[/QUOTE]
Ej, no to na pewno coś jest na rzeczy Bez powodu nie gadałby o rozmiarze :P

Przywieziesz na truskawki?

Cytat:
Napisane przez psyhe666 Pokaż wiadomość
Póki co jest słodko, uroczo i różowo do porzygu, mówimy sobie, że chcemy być już zawsze ze sobą, on mi mówi, że jestem jego księżniczką (o kuwa ), najcudowniejszą kobietą na świecie, że jego przyszłą żoną itp. Czyli standardzik
OMG, ale Cię wzięło szczęścia!

Cytat:
Napisane przez psyhe666 Pokaż wiadomość
Dawno nie pokazywałam Wam moich włosów (wracam do naturalek )
Włosy ładne, ale moją uwagę przyciągnął bicek, coś tam rośnie! Ćwiczysz?

Cytat:
Napisane przez alexis77 Pokaż wiadomość
a tu i tam.. ciągle podczytywałam ale nie mogłam się wbić w rozmowę , ładnie ćwiczyłam osiągnęłam cel ale 2-3 mies temu sie poddałam i znów zaczynam prawie od początku dlatego uznałam że jednak dobrze pasuje do tego wątku
siedem części nie poszło na darmo

Cytat:
Napisane przez agnesuk Pokaż wiadomość
dziękuje każdej za tyłkowe komplementy
To jeszcze ja, gratuluję i życzę dalszej wytrwałości a nie mówiłam, że siłowy jest najlepszy?:P tylko progresuj, 10 kg w przysiadzie to już coś, ale wiesz, dorzucaj, dorzucaj ^^

Cytat:
Napisane przez Szaruch Pokaż wiadomość
daj spokój, też niedawno byłam nowa (zresztą dalej jestem, ile ja tu siedzę, z rok?) a jakoś się wkręciłam ;p
No co Ty, już rok?;o
__________________
w Twych ramionach jest wszystko, co chciałam zawsze mieć..
Sunday Rose jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-13, 08:42   #173
Sunday Rose
Zakorzenienie
 
Avatar Sunday Rose
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 3 988
Dot.: Z nowym wątkiem może zacznę dietę, czyli VIII część plotek!

Cytat:
Napisane przez karola_plm Pokaż wiadomość
Laskii wróciłam z nad morza, było pięknie, 3 dni absolutnego lenistwa, piękna pogoda, długie spacery, bieg wzdłuż plaży, gofry, lody, i my No coś pięknego. Odpoczęłam psychicznie, teraz mam siłę walczyć dalej. A za miesiąc urlop! Wrzucę Wam kilka fotek wieczorem
Ale zaaaazdroszczę! I dołączam się do życzeń, spóźnione, ale szczere - wszystkiego, o czym marzysz i dużo zdrówka

Cytat:
Napisane przez aniabaniaa Pokaż wiadomość
ja czaje sie nad rozjasnieniem na ten kolor ktory aktualnie mam na koncowkach i podcieciem np. do ramion
Ja ostatnio ścięłam jakieś 12-13 cm ale spooko, mnie szybko rosną włosy, a na wakacje tak wygodniej
Cytat:
Napisane przez moooniaaaa Pokaż wiadomość

aaa ale ślubny rok bedzie, ja, Ty, Sandej i może ktoś jeszcze dojdzie boże, starzejemy się

A mój zauważa jak jest brudno, ale jak mówie "teraz Ty myjesz kuchenke" to nagle jest "ale przecież jest czysta"
No właśnie, Monia, muszę Cię podpytać o parę rzeczy

Ahahahahaha Twój TŻ jest super I kto wtedy myje?

Cytat:
Napisane przez karola_plm Pokaż wiadomość
Wrzuciłam Wam kilka fotek mojego przysadzistego dupska (tzn całej mnie, TŻa i ogólnie morza, ale moje dupsko się tam odznacza najbardziej). Tyle mam na ten temat do powiedzenia:
Bardzo ładnie wyglądasz

Cytat:
Napisane przez bita smietana Pokaż wiadomość
Komu dzisiaj zdjęto szynę i wreszcie może normalnie pisać?

No i teraz to już będę z Wami na bieżąco, a co nie mogłyście się doczekać i na pewno mocno odczuwałyście mój brak, prawda prawda?

a teraz szybki klub i spać
No heeeej! Tęskniłyśmy

Cytat:
Napisane przez Loriette Pokaż wiadomość
Teraz moja kolej na zdjęcie od tyłka strony Redukcja cellulitu i lekkie modelowanie - w galerii
Super efekty, ale mam prośbę wstawisz porównawcze w tej samej bieliźnie? Bo wtedy najlepiej widać różnicę tzn. nie mam wątpliwości, że są efekty, bo to widać od razu! tylko krój majtek też robi swoje w każdym razie gratulacje!

Karola, nie zawsze więcej znaczy lepiej - no chyba, że dorzucasz obciążenie Znacie moje zdanie

Idę do podatków, podateeeczków!
__________________
w Twych ramionach jest wszystko, co chciałam zawsze mieć..
Sunday Rose jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-13, 09:52   #174
bita smietana
Zakorzenienie
 
Avatar bita smietana
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 3 371
Dot.: Z nowym wątkiem może zacznę dietę, czyli VIII część plotek!

Cytat:
Napisane przez Szaruch Pokaż wiadomość
dziś koncert dead can dance i spotkanie po raz pierwszy na żywo pewnego kolesia - coś czuję że może mi się życie wywrócić
kolejny raz? Trzymam kciuki!

[1=b82ed09e83d6cc96f3cec4b 39c6008ed9e8c5acd_5dd3308 25eb9e;41284508]
Śmietanka, super że już Ci zdjęli szynę A jak reszta spraw zdrowotnych? Jadę jutro jednak Przeraża mnie ilość rzeczy do zabrania!!! Jak tam się podjeżdża busem, to na taki parking, a moje mieszkanie jest po drugiej stronie ulicy. Mam nadzieję, że pan zawiezie moje bagaże pod sam dom Przysięgam z ręką na sercu, że nie zaniosę ich sama i to jeszcze po schodach. Poczekam na mamę, może coś uradzimy razem, bo jeszcze muszę spakować garnek, kubek, sztućce, ręczniki, suszarkę, prostownicę i inne pierdoły. No masakra jakaś. Samo 17 zupek chińskich zajmuje tyyyyle miejsca [/QUOTE]
Współczuję, pamiętam moje przeprowadzki i takie wyjazdy, przerażały mnie te wszystkie rzeczy do zabrania. Trzymam kciuki za powodzenie, a zupki chińskie najlepiej przebić i pokruszyc żeby zmniejszyć objętość, też przerabiałam. I przede wszystkim, trzymaj się tam!

Cytat:
Napisane przez Loriette Pokaż wiadomość
Teraz moja kolej na zdjęcie od tyłka strony Redukcja cellulitu i lekkie modelowanie - w galerii
fajnie, ładny efekt!

Cytat:
Napisane przez alexis77 Pokaż wiadomość
No ja będę jeszcze nieświadoma, w tej całej ślubnej gorączce a Ty już będziesz płakała za wolnością


Cytat:
Napisane przez moooniaaaa Pokaż wiadomość
Honey bierz się teraz za siebie wszystkie się jako tako ogarniamy, sezon plażowy się zaczyna co cię gubi? jesz niezdrowo czy na noc się obżerasz? musimy się w końcu wszystkie zmobilizować
sama się gubię w klubie opisałam co i jak, zbieram się powoli

Cytat:
Napisane przez karola_plm Pokaż wiadomość
Jeeee śmietanka wróciła! Uważaj teraz na siebie, bo możemy nie wytrzymać drugiej takiej przerwy!

15 zamiast 5? no chyba aż tak nie poszalałaś! Podejrzewam że z ręką w gipsie raczej ciężko było ćwiczyć, podjadałaś nam?

Jestem dzisiaj jakaś kopnięta w system, nie chce mi się ćwiczyć. Muszę się zebrać do kupy, bo przecież jeszcze tyle pracy przede mną... podłamałam się trochę po tym morzu.. jak patrzę na Was, na Bańkę, na efekty Laury to mam wrażenie, że moje efekty są kompletnie nieadekwatne do tego, ile pracy i czasu w siebie wkładam
wszystkiego wszystkiego wszystiego Karola! zdrowia, miłości i zebyś zauwazyła te podobno "nieadekwatne" efekty, bo my na fotach zdecydowanie widzimy!

Dzień po zdjęciu szyny chciałam coś ugotowac i rozcięłam sobie palec Starałam się nie podjadać! Nawet nie myślę ile pomidorków koktajlowych i winogron zjadłam przez te 2 miesiące, bo najprościej je się jadło

Cytat:
Napisane przez Sunday Rose Pokaż wiadomość
Idę do podatków, podateeeczków!
Moje podateeeeczkiiii
__________________
bita smietana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-13, 10:21   #175
Szaruch
Zadomowienie
 
Avatar Szaruch
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Hogwart
Wiadomości: 1 217
GG do Szaruch
Dot.: Z nowym wątkiem może zacznę dietę, czyli VIII część plotek!

Cytat:
Napisane przez Sunday Rose Pokaż wiadomość

No co Ty, już rok?;o
no wydaje mi się że prawie, na pewno byłam z Wami w okolicach zeszłorocznego woodstocku.

a co do "znowu?" :P toooo zobaczymy, ale zostałam postawiona przed faktem dokonanym - za rok jadę na miesiąc do Indii!
a teraz odezwałam się do organizacji co szuka studentom praktyk/wolontariatów za granicą - czekam na tel oby mnie zaniosło gdzieś daleko

i właśnie piszę maila do Narodowego Parku Corbetta w północnych Indiach, czy nadal szukają wolontariuszy to by się może w tym roku udało
__________________
ramię - 28
biust - 90
talia - 70
pas - 83
biodra - 101
udo - 59



Edytowane przez Szaruch
Czas edycji: 2013-06-13 o 10:31
Szaruch jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-13, 10:58   #176
SlodkoOstra
Rozeznanie
 
Avatar SlodkoOstra
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 923
Dot.: Z nowym wątkiem może zacznę dietę, czyli VIII część plotek!

Karola, Laura, zmotywowałyście mnie swoimi ćwiczeniami i znów zaczynam wczoraj zaczęłam 2 podejście do 30day Shred (ostatnio mi sie udało 16/30 tylko), przestaję podjadać słodycze (a dokładniej to cholerne masło orzechowa KAROLA PRZEZ CIEBIE ) i codziennie będę ćwiczyć brzuch (po wczorajszym i przedwczorajszym jak chcę odkaszlnąć to umieram :P)

Będę piękna i szczupła!!

Śmietanka: Welcome back!
Zazdroszczę weselicha góralskiego, musiało być wypaśnie

ja już schudłam 7 kg, jeszcze mi 4 zostały i się nie poddam, Ty też dasz radę

Karola:
Wszystkiego naaaaaaaj!!!!!

co do ćwiczeń, ja na przykład czuję że mam mięśnie brzucha i nóg, ale, ekhem, "schowane" pod tym czego nie powinno być! :P może Ty też musisz jeszcze te 2-3 kg zejść w dół żeby było widać?


Cytat:
Napisane przez moooniaaaa Pokaż wiadomość
A mój zauważa jak jest brudno, ale jak mówie "teraz Ty myjesz kuchenke" to nagle jest "ale przecież jest czysta"
hahaha no dokładnie
A Wy ile chcecie dzieci?


Cytat:
Napisane przez Szaruch Pokaż wiadomość


ja się zastanawiam nad brązowymi ;p
eeejjjjjjjjjjj Twoje rude są piękne...

Laura: a zapodaj linki do Mel B i squats? ciężkie to?
__________________
start: 65, teraz: 64, cel I - 59,9 cel II - 58, cel III - 55, cel IV - 53

było: talia68(-6)brzuch82(-7)biodra95(-5)udo54(-5)łydka35(-1)

SlodkoOstra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-13, 12:27   #177
Sunday Rose
Zakorzenienie
 
Avatar Sunday Rose
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 3 988
Dot.: Z nowym wątkiem może zacznę dietę, czyli VIII część plotek!

Szaruch, znalazłam
https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...postcount=2709

SłodkoOstra, Jillian jest super, ja od niej zaczynałam - takie przygotowanie przed prawdziwym siłowym Bardzo polecam, to co zrobił Shred moim udom
__________________
w Twych ramionach jest wszystko, co chciałam zawsze mieć..
Sunday Rose jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-13, 18:23   #178
Szaruch
Zadomowienie
 
Avatar Szaruch
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Hogwart
Wiadomości: 1 217
GG do Szaruch
Dot.: Z nowym wątkiem może zacznę dietę, czyli VIII część plotek!

dopiero w październiku?
no to i tak już 9 miesięcy!

obejrzałam właśnie czwarty odcinek Gry o Tron... Deanerys i jej smoki <3

zasadźcie mi kopa w dupsko żebym ćwiczyć zaczęła -.-

a teraz wychodzę z panem barmanem, wrócę pewnie rano
__________________
ramię - 28
biust - 90
talia - 70
pas - 83
biodra - 101
udo - 59


Szaruch jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-13, 18:49   #179
SlodkoOstra
Rozeznanie
 
Avatar SlodkoOstra
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 923
Dot.: Z nowym wątkiem może zacznę dietę, czyli VIII część plotek!

ja jestem na bieżąco z Grą o Tron, co tydzień czekam na poniedziałek
A Ty byłaś na Woodstock rok temu Szaruch? Jedziesz też w tym? ja się właśnie zastanawiam
__________________
start: 65, teraz: 64, cel I - 59,9 cel II - 58, cel III - 55, cel IV - 53

było: talia68(-6)brzuch82(-7)biodra95(-5)udo54(-5)łydka35(-1)

SlodkoOstra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-13, 19:23   #180
moooniaaaa
Zakorzenienie
 
Avatar moooniaaaa
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 16 600
Dot.: Z nowym wątkiem może zacznę dietę, czyli VIII część plotek!

Cytat:
Napisane przez Sunday Rose Pokaż wiadomość
No właśnie, Monia, muszę Cię podpytać o parę rzeczy

Ahahahahaha Twój TŻ jest super I kto wtedy myje?
Pytaj
Noo fajny jest, w końcu mój myjemy na zmianę albo kto ma chęć :P


Idę klub poczytać :P



Mama mi dzisiaj powiedział, że schudłam
moooniaaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Wizażowe Społeczności


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-05-24 18:29:15


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:16.