Zaczynamy wątek piąty, brzdące froterują kąty! Mamusie IX - X 2012r. - Strona 132 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-06-25, 08:21   #3931
kasiam187
Wtajemniczenie
 
Avatar kasiam187
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 714
GG do kasiam187 Wyślij wiadomość przez MSN do kasiam187 Send a message via Skype™ to kasiam187
Dot.: Zaczynamy wątek piąty, brzdące froterują kąty! Mamusie IX - X 2012r.

Cytat:
Napisane przez Konczita Pokaż wiadomość



myślałam, że jesteśmy sami w tym temacie



my te bezzębni

Cytat:
Napisane przez Baobabek Pokaż wiadomość
dzięki

dzięki

bestia śpi dalej w wózku, a ja na necie zamiast też się położyćona odeśpi, a mnie już głowa ćmi....do tego dzisiaj lub jutro ma mnie @ nawiedzić, tż po pracy na fuchę jedzie, wiec będzie późno...nie no super... dobrze, ze to l4 mam, bo chyba bym zdechła w szkole

Dziewczyny, apropo @, powiedzcie mi, czy biorąc tabletki, nie robiąc przerwy to można sobie @ przesunąć?? i o ile i ile razy można tak zrobić?? teraz po @ chcę iść po tabsy (brałam dawniej yasmin,a le zawsze robiłam normalne przerwy), no i właśnie bym chciała ten nieszczęsny @ sobie na lato darować
ja bym nie przesówała. na robisz sobie zamieszania w organizmie. jak juz tak bardzo chcesz to ja bym tylko raz, tzn dwa opakowania pod rząd. ponadto pamietaj, że nie gwarantuje to , żę okres mimo wszystko sie nie pojawi, albo plamienie.

ja raz robilam podobnie, wzielam kilka tabletek wiecej chyba 31, bo chcialam przesunac sobie okres z weekendu na normalny dzien w tyg



zdrówka dla Izy i Filipka

---------- Dopisano o 09:21 ---------- Poprzedni post napisano o 09:19 ----------

KOnczi ja bym brała laptop. my mamy dwa telefony, tak samo działaja jak te piloty i średnio zainteresowana. za to kupilam jej laptopa, tylko takiego juz co sie przyda tez dla starszego dziecka z myszka, i jest radocha, że hej.
__________________
Giulia 21.09.2012

kasiam187 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-25, 08:25   #3932
Konczita
Zakorzenienie
 
Avatar Konczita
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: aglomeracja
Wiadomości: 8 612
Dot.: Zaczynamy wątek piąty, brzdące froterują kąty! Mamusie IX - X 2012r.

Cytat:
Napisane przez afternoon Pokaż wiadomość
Hej Dziewczynki

My cały czas walczymy z katarem, wczoraj byliśmy u pediatry, osłuchowo czysto, gardło też, jedynie ten katar paskudny Filip dostał kropelki do nosa na receptę , mamy stosować przez tydzień, inhalacje solą fizjologiczną ( porażka, jak słyszy dźwięk nebulizatora to wrzeszczy i wyrywa się, więc trudno nam będzie podziałać w tym temacie) blizna na ramieniu po szczepionce dalej nam sie brzydko goi, przepisał maść z antybiotykiem.
Na komary polecał Fenistil maśc i spray z Ziajki. Do ząbków pastę Elmex.
Filip waży 9900.

Pogoda u nas okrutna, ciemno, wieje leje

Nie doczytałam dokładnie, ale z tego, co zdążyłam, to Izunia chora - dużo zdrówka


zdrówka dla Filipa
muszę ten fenistil nabyć a z ziajki to spraj jakiś dla dzieci jest ???


---------- Dopisano o 09:25 ---------- Poprzedni post napisano o 09:23 ----------

Cytat:
Napisane przez kasiam187 Pokaż wiadomość
my te bezzębni


KOnczi ja bym brała laptop. my mamy dwa telefony, tak samo działaja jak te piloty i średnio zainteresowana. za to kupilam jej laptopa, tylko takiego juz co sie przyda tez dla starszego dziecka z myszka, i jest radocha, że hej.

podlinkujesz? właśnie zastanawiałam się nad pilotem i laptopem tylko widziałam że z fp są różne rodzaje i ten dla starszych chyba bardziej podpada bo to taki już dorosły ale ten dla maluszków też fantastycznie wygląda nie ?

czyli razem czekamy na ząbki

gotuję bigos z młodej kapustki i botwinkę
__________________
Adunia
13.08.2012 godz 15:01
2532g i 50 cm naszej miłości
[*] .. dzieli nas już tylko czas ...
Konczita jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-25, 08:26   #3933
ula2689
Wtajemniczenie
 
Avatar ula2689
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: podlaskie
Wiadomości: 2 406
Dot.: Zaczynamy wątek piąty, brzdące froterują kąty! Mamusie IX - X 2012r.

Cytat:
Napisane przez kaczuszka69 Pokaż wiadomość
to kropla w morzu moich pomysłów mogę Wam w klubie pokazać resztę, jak chcecie
Pewnie że chcemy

Cytat:
Napisane przez lourose Pokaż wiadomość
Wlaśnie powstrzymuje męza przed kupnem kojca, moim zdaniem zaraz pojdzie w odstawke. Macie? Sprawdzają się?
Mamy u nas się sprawdza

Cytat:
Napisane przez Baobabek Pokaż wiadomość
padam po nocy całą noc chodził laptop z usypiaczem mała się wierciła, jęczała, popłakiwała, zatykał się jej nosek, no straszne ma te gile kaszel chyba zaczął odpuszczać, nie dusiła się już, może kilka razy zakasłała tylko w porównaniu do kaszlu z zeszłej nocy to poprawę widzę.
Wczoraj już nie miałąm czasu napisać po wizycie: osłuchowo czysta zawalone gardło i krtań z deka, mamy mucosolvan do inhalacji, pulneo, zyrtec i wapno. antybiotyk przepisała, ale mam go podać dopiero jakby miałą goraczke lub kaszel taki z krtani
no nie znowu jeczy
Biedna malupka,dobrze że jest poprawa
Oliwka też dziś jojczała całą noc,Hubert śpi ładnie do 2,3 w nocy a ta zaraz to pić to mleko to smok wypadnie

Cytat:
Napisane przez Baobabek Pokaż wiadomość

Dziewczyny, apropo @, powiedzcie mi, czy biorąc tabletki, nie robiąc przerwy to można sobie @ przesunąć?? i o ile i ile razy można tak zrobić?? teraz po @ chcę iść po tabsy (brałam dawniej yasmin,a le zawsze robiłam normalne przerwy), no i właśnie bym chciała ten nieszczęsny @ sobie na lato darować
Wiem,że można na ulotce chyba kiedys coś czytałam na ten temat
ula2689 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-25, 08:41   #3934
Katiaskaa
Zadomowienie
 
Avatar Katiaskaa
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 1 277
Dot.: Zaczynamy wątek piąty, brzdące froterują kąty! Mamusie IX - X 2012r.

Jak mi się nie chcę uczyć młody śpi, a ja piję kawkę i was przeglądam.
Miałyśmy dość upałów to przyszedł deszcz
Cytat:
Napisane przez Baobabek Pokaż wiadomość
padam po nocy całą noc chodził laptop z usypiaczem mała się wierciła, jęczała, popłakiwała, zatykał się jej nosek, no straszne ma te gile kaszel chyba zaczął odpuszczać, nie dusiła się już, może kilka razy zakasłała tylko w porównaniu do kaszlu z zeszłej nocy to poprawę widzę.
Wczoraj już nie miałąm czasu napisać po wizycie: osłuchowo czysta zawalone gardło i krtań z deka, mamy mucosolvan do inhalacji, pulneo, zyrtec i wapno. antybiotyk przepisała, ale mam go podać dopiero jakby miałą goraczke lub kaszel taki z krtani
no nie znowu jeczy
dużo dużo zdrówka dla Izy
Cytat:
Napisane przez Konczita Pokaż wiadomość

niestety tez mam wrażenie że bardzooo wkurzająca .... zresztą zawsze zadają te same pytania i tak też kolejny raz

ona - ile izb w mieszkaniu ?
ja - od ostatniego spotkania nic się nie zmieniło 4, i wychodek :P


mieszkam w mieszkaniu to jakim cudem mam dobudować izbę ?


samo słowo izba już mnie śmieszy
Cytat:
Napisane przez afternoon Pokaż wiadomość
Hej Dziewczynki

My cały czas walczymy z katarem, wczoraj byliśmy u pediatry, osłuchowo czysto, gardło też, jedynie ten katar paskudny Filip dostał kropelki do nosa na receptę , mamy stosować przez tydzień, inhalacje solą fizjologiczną ( porażka, jak słyszy dźwięk nebulizatora to wrzeszczy i wyrywa się, więc trudno nam będzie podziałać w tym temacie) blizna na ramieniu po szczepionce dalej nam sie brzydko goi, przepisał maść z antybiotykiem.
Na komary polecał Fenistil maśc i spray z Ziajki. Do ząbków pastę Elmex.
Filip waży 9900.

Pogoda u nas okrutna, ciemno, wieje leje

Nie doczytałam dokładnie, ale z tego, co zdążyłam, to Izunia chora - dużo zdrówka
biedny Filipek, zdrówka dla niego
a pogrubione zapamiętam
__________________
Moja miłość - Antek 16.09.2012
Katiaskaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-25, 08:42   #3935
Baobabek
Zakorzenienie
 
Avatar Baobabek
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 5 576
GG do Baobabek Send a message via Skype™ to Baobabek
Dot.: Zaczynamy wątek piąty, brzdące froterują kąty! Mamusie IX - X 2012r.

Cytat:
Napisane przez kasiam187 Pokaż wiadomość
my te bezzębni



ja bym nie przesówała. na robisz sobie zamieszania w organizmie. jak juz tak bardzo chcesz to ja bym tylko raz, tzn dwa opakowania pod rząd. ponadto pamietaj, że nie gwarantuje to , żę okres mimo wszystko sie nie pojawi, albo plamienie.

ja raz robilam podobnie, wzielam kilka tabletek wiecej chyba 31, bo chcialam przesunac sobie okres z weekendu na normalny dzien w tyg



zdrówka dla Izy i Filipka

---------- Dopisano o 09:21 ---------- Poprzedni post napisano o 09:19 ----------

KOnczi ja bym brała laptop. my mamy dwa telefony, tak samo działaja jak te piloty i średnio zainteresowana. za to kupilam jej laptopa, tylko takiego juz co sie przyda tez dla starszego dziecka z myszka, i jest radocha, że hej.
dzięki
właśnie się kurde obawiam jakiegoś rozregulowania, bo mam równo co 28 dni, właśnie sprawdzałam, termin na dzisiaj jednak nie na jutro, pewnie jak tak zrobię to już tak równo nie będzie

Cytat:
Napisane przez ula2689 Pokaż wiadomość
Pewnie że chcemy


Mamy u nas się sprawdza


Biedna malupka,dobrze że jest poprawa
Oliwka też dziś jojczała całą noc,Hubert śpi ładnie do 2,3 w nocy a ta zaraz to pić to mleko to smok wypadnie


Wiem,że można na ulotce chyba kiedys coś czytałam na ten temat
najgorsze takie wybudzanie co chwilę, upierdliwe to okropnie, ja zaraz mam ból głowy i dzień z bani
Cytat:
Napisane przez afternoon Pokaż wiadomość
Hej Dziewczynki

My cały czas walczymy z katarem, wczoraj byliśmy u pediatry, osłuchowo czysto, gardło też, jedynie ten katar paskudny Filip dostał kropelki do nosa na receptę , mamy stosować przez tydzień, inhalacje solą fizjologiczną ( porażka, jak słyszy dźwięk nebulizatora to wrzeszczy i wyrywa się, więc trudno nam będzie podziałać w tym temacie) blizna na ramieniu po szczepionce dalej nam sie brzydko goi, przepisał maść z antybiotykiem.
Na komary polecał Fenistil maśc i spray z Ziajki. Do ząbków pastę Elmex.
Filip waży 9900.

Pogoda u nas okrutna, ciemno, wieje leje

Nie doczytałam dokładnie, ale z tego, co zdążyłam, to Izunia chora - dużo zdrówka
my też ten katar paskudny mamy, jak kichnie to jej gluty to klatki nawet sięgają wiem co przeżywasz...zdrówka dla Filipka ładnie waży, Isia wczoraj ważona 9620 waży, a na mojej 9300, przynajmniej wiem, ze moja waga ujmuje

Cytat:
Napisane przez tamlin111 Pokaż wiadomość
Dzień dobry.
Pada u mnie strasznie, a ja bez samochodu. Ciekawe jak Paulę odbiorę.




Zdrówka dla Isi
I dla Filipka




Po prostu kolejne opakowanie zaczynasz zaraz po skończeniu pierwszego. Ale to tylko z tego co wiem przy jednofazowych ( np. Yasmin ). A można to kontynuować chyba do 3 miesięcy maks. Ale to już z ginem zagadaj. Ja kiedyś przesuwałam, ale tylko na jeden miesiąc.

Truteń pospał 5 minut
dzięki no nic skonsultuję jeszcze z moją gin, muszę się umówić zaraz na wizytę. Może jakieś inne metody zatrzymania @ są ale pewnie każda wiąże się z rozregulowaniem

U mnie też pogoda do bani, ale akurat mi na rękę, ze chłodniej i słońca brak
Zaczynają u nas ocieplać blok od jednej strony i panowie sobie ustawili toi toi'a centralnie na wprost mojej sypialni, odsuwam roletę i co widzę - Kibel
Idę się zabrać za pranie spacerówki, bo już taka zasyfiona dobrze, ze mam parasolkę, bo ten pewnie będzie schnął z tydzień

---------- Dopisano o 09:42 ---------- Poprzedni post napisano o 09:41 ----------

Cytat:
Napisane przez Katiaskaa Pokaż wiadomość
dużo dużo zdrówka dla Izy

dzięki
__________________
K & I

Baobabek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-25, 08:52   #3936
LadyBeatta
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 1 200
Dot.: Zaczynamy wątek piąty, brzdące froterują kąty! Mamusie IX - X 2012r.

czesc dziewczyny, dawno mnie nie bylo dziekuje za gratulacje wesele bylo super, nogi jeszcze mnie bola, a ja nabralam szalonej wrecz ochoty na mezusia, jak wczesniej nie chcialam wcale, tak teraz zmiana o 180 stopni jednak obraczka dziala na kobitki jak sie poogarniam postaram sie wiecej napisac i porozmawiac z Wami
__________________
konto nieaktywne
LadyBeatta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-25, 08:55   #3937
tamlin111
Zakorzenienie
 
Avatar tamlin111
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: ZWA :)
Wiadomości: 12 988
Dot.: Zaczynamy wątek piąty, brzdące froterują kąty! Mamusie IX - X 2012r.

Cytat:
Napisane przez Baobabek Pokaż wiadomość
Może jakieś inne metody zatrzymania @ są
Ciąża
__________________
Paulinka terrorystka
Boczuś
tamlin111 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-06-25, 09:00   #3938
marta1986222
Zakorzenienie
 
Avatar marta1986222
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: z naszego M.
Wiadomości: 6 436
Dot.: Zaczynamy wątek piąty, brzdące froterują kąty! Mamusie IX - X 2012r.

Hej

Na wstępie życzę dużo zdrówka Izuni i Filipkowi.

My taki laptop na roczek kupimy.


U nas też zimno i pada
ale dostrzegam plusy tej sytuacji ożywił się wątek

---------- Dopisano o 09:59 ---------- Poprzedni post napisano o 09:59 ----------

Cytat:
Napisane przez tamlin111 Pokaż wiadomość
Ciąża


---------- Dopisano o 10:00 ---------- Poprzedni post napisano o 09:59 ----------

Cytat:
Napisane przez LadyBeatta Pokaż wiadomość
czesc dziewczyny, dawno mnie nie bylo dziekuje za gratulacje wesele bylo super, nogi jeszcze mnie bola, a ja nabralam szalonej wrecz ochoty na mezusia, jak wczesniej nie chcialam wcale, tak teraz zmiana o 180 stopni jednak obraczka dziala na kobitki jak sie poogarniam postaram sie wiecej napisac i porozmawiac z Wami
witaj szczęśliwa żonko
__________________

Zuzia
04.09.2012
g.3.20
3020g,52cm


Hania
09.03.2016
g.20.45
3000g 53 cm










marta1986222 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-25, 09:11   #3939
Baobabek
Zakorzenienie
 
Avatar Baobabek
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 5 576
GG do Baobabek Send a message via Skype™ to Baobabek
Dot.: Zaczynamy wątek piąty, brzdące froterują kąty! Mamusie IX - X 2012r.

Cytat:
Napisane przez tamlin111 Pokaż wiadomość
Ciąża
a tfu, a fe never ever
__________________
K & I

Baobabek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-25, 09:11   #3940
afternoon
Rozeznanie
 
Avatar afternoon
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 634
Dot.: Zaczynamy wątek piąty, brzdące froterują kąty! Mamusie IX - X 2012r.

Dziękujemy za życzenia powrotu do zdrowia

Konczi
, tak, spray Ziajka dla dzieci
afternoon jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-25, 09:18   #3941
marta1986222
Zakorzenienie
 
Avatar marta1986222
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: z naszego M.
Wiadomości: 6 436
Dot.: Zaczynamy wątek piąty, brzdące froterują kąty! Mamusie IX - X 2012r.

Cytat:
Napisane przez Baobabek Pokaż wiadomość
a tfu, a fe never ever


---------- Dopisano o 10:18 ---------- Poprzedni post napisano o 10:12 ----------

Ciekawe czy uda mi się wyjść dzisiaj na spacer czy znowu cały dzień w domu,chyba że będę spacerować pomiędzy deszczem
__________________

Zuzia
04.09.2012
g.3.20
3020g,52cm


Hania
09.03.2016
g.20.45
3000g 53 cm










marta1986222 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-06-25, 09:32   #3942
kasiam187
Wtajemniczenie
 
Avatar kasiam187
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 714
GG do kasiam187 Wyślij wiadomość przez MSN do kasiam187 Send a message via Skype™ to kasiam187
Dot.: Zaczynamy wątek piąty, brzdące froterują kąty! Mamusie IX - X 2012r.

Cytat:
Napisane przez Konczita Pokaż wiadomość


zdrówka dla Filipa
muszę ten fenistil nabyć a z ziajki to spraj jakiś dla dzieci jest ???


---------- Dopisano o 09:25 ---------- Poprzedni post napisano o 09:23 ----------




podlinkujesz? właśnie zastanawiałam się nad pilotem i laptopem tylko widziałam że z fp są różne rodzaje i ten dla starszych chyba bardziej podpada bo to taki już dorosły ale ten dla maluszków też fantastycznie wygląda nie ?

czyli razem czekamy na ząbki

gotuję bigos z młodej kapustki i botwinkę
nie moge znalesc identyko jaki my mamy bo zamawialam na ebay, juz nie ma tej aukcji, ale cos w podobie do tego http://allegro.pl/smily-laptop-lcd-d...318698137.html tylko ze ma myszke tak jak w normalnym kompie dołączaną, mi zalezał na tym żeby była jak najbardziej podobny do normalnego komputera, bo moja cór jak widzi nasze to oczy jak 5 zloty ten z fp co podlinkowalas jest piekny, bardzo mi sie podoba. jest dylemat

Cytat:
Napisane przez tamlin111 Pokaż wiadomość
Ciąża
__________________
Giulia 21.09.2012


Edytowane przez kasiam187
Czas edycji: 2013-06-25 o 09:34
kasiam187 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-25, 09:46   #3943
Dearlie
Zakorzenienie
 
Avatar Dearlie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 3 206
Dot.: Zaczynamy wątek piąty, brzdące froterują kąty! Mamusie IX - X 2012r.

Hej.

Mi Antek obudził się dzisiaj niedospany o 7, bo zazwyczaj wstajemy między 8, a 9. Matko jaka maruda mu się załączyła! 3,5h walczyłam z tego jego marudami, aż właśnie przed chwilą padł... pewnie pośpi z 30 minut.

W ogóle idzie nam chyba górna jedynka, bo ma okropnie popuchnięte i miękkie dziąsło... już tydzień dobry jej wypatruję, a nadal nic.


Cytat:
Napisane przez Baobabek Pokaż wiadomość
padam po nocy całą noc chodził laptop z usypiaczem mała się wierciła, jęczała, popłakiwała, zatykał się jej nosek, no straszne ma te gile kaszel chyba zaczął odpuszczać, nie dusiła się już, może kilka razy zakasłała tylko w porównaniu do kaszlu z zeszłej nocy to poprawę widzę.
Wczoraj już nie miałąm czasu napisać po wizycie: osłuchowo czysta zawalone gardło i krtań z deka, mamy mucosolvan do inhalacji, pulneo, zyrtec i wapno. antybiotyk przepisała, ale mam go podać dopiero jakby miałą goraczke lub kaszel taki z krtani
no nie znowu jeczy
Jejciu, biedna Izunia. Dużo zdrówka dla niej!

Cytat:
Napisane przez Anusia479 Pokaż wiadomość

Dearlie my zazwyczaj jeździmy do Świnoujscia ale siostra poleciła Nam spokojną miejscowosc Pogorzelica,wiec ryzykujemy z ta nowoscia
Ale nie wiem jak tam jest
Kilka moich klientek jeździło do Pogorzelicy ( ktoś tam z naszego miasteczka ma tam kilka domków, stąd popularność tego miejsca w naszych okolicach) i bardzo sobie chwaliły to miejsce. Ja nigdy tam nie byłam, ale mam nadzieję, że Wy również będziecie zadowoleni.

Cytat:
Napisane przez Konczita Pokaż wiadomość

ona - ile izb w mieszkaniu ?
ja - od ostatniego spotkania nic się nie zmieniło 4, i wychodek :P

mieszkam w mieszkaniu to jakim cudem mam dobudować izbę ?

Ale się uśmiałam.

Cytat:
Napisane przez Iwa844 Pokaż wiadomość
Ja bym dała. Tylko nie doprawiaj za bardzo.
W ogóle mam dziś zamiar robić mielone takie pieczone w piekarniku i Alicja też dostanie.
Dzięki. W takim razie spróbuję następnym razem, może w takiej formie mu zasmakuje.

Cytat:
Napisane przez afternoon Pokaż wiadomość
Hej Dziewczynki

My cały czas walczymy z katarem, wczoraj byliśmy u pediatry, osłuchowo czysto, gardło też, jedynie ten katar paskudny Filip dostał kropelki do nosa na receptę , mamy stosować przez tydzień, inhalacje solą fizjologiczną ( porażka, jak słyszy dźwięk nebulizatora to wrzeszczy i wyrywa się, więc trudno nam będzie podziałać w tym temacie) blizna na ramieniu po szczepionce dalej nam sie brzydko goi, przepisał maść z antybiotykiem.
Na komary polecał Fenistil maśc i spray z Ziajki. Do ząbków pastę Elmex.
Filip waży 9900.
Trzymam mocno kciuki, aby ten paskudny katar odpuścił Filipkowi. Brawo za ładną wagę. A ten Fenistil to zwykły czy jest jakiś specjalny dla dzieci?

---------- Dopisano o 10:46 ---------- Poprzedni post napisano o 10:42 ----------

Cytat:
Napisane przez LadyBeatta Pokaż wiadomość
czesc dziewczyny, dawno mnie nie bylo dziekuje za gratulacje wesele bylo super, nogi jeszcze mnie bola, a ja nabralam szalonej wrecz ochoty na mezusia, jak wczesniej nie chcialam wcale, tak teraz zmiana o 180 stopni jednak obraczka dziala na kobitki jak sie poogarniam postaram sie wiecej napisac i porozmawiac z Wami
Witaj! Super, że wesele udało się. Kurde, to może ja też bym musiała sobie obrączkę na palcu sprawić.

Cytat:
Napisane przez tamlin111 Pokaż wiadomość
Ciąża
Padłam!
__________________
ANTOŚ 28.10.2012
Dearlie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-25, 10:13   #3944
Iwa844
Zakorzenienie
 
Avatar Iwa844
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 3 898
Dot.: Zaczynamy wątek piąty, brzdące froterują kąty! Mamusie IX - X 2012r.

Cytat:
Napisane przez Katiaskaa Pokaż wiadomość
Jak mi się nie chcę uczyć młody śpi, a ja piję kawkę i was przeglądam.
Miałyśmy dość upałów to przyszedł deszcz

dużo dużo zdrówka dla Izy

samo słowo izba już mnie śmieszy

biedny Filipek, zdrówka dla niego
a pogrubione zapamiętam
mnie też ale tego się nawet w aktach notarialnych używa


A tak w ogóle wczoraj u nas w mieście od 21:25 do 23:20 30% miasta nie miało prądu
__________________
Free mail
10 Minute mail
Iwa844 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-25, 10:14   #3945
maggie123
Zakorzenienie
 
Avatar maggie123
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 3 248
Dot.: Zaczynamy wątek piąty, brzdące froterują kąty! Mamusie IX - X 2012r.

dla mojego Matinucha
Zu wyszedł siódmy ząbek
Cytat:
Napisane przez Konczita Pokaż wiadomość



pytanie do mamuś starszych dzieciaczków a może i któraś już podaje - podajecie budyń taki domowy /?
Konczi, wczoraj pierwszy raz dałam Zu budyń z baby dream - zajadała aż uszka się trzęsły. swojego nie potrafię robić, tylko z torebki
Cytat:
Napisane przez marta1986222 Pokaż wiadomość
Konczi moja Zuzia często bawi się tym pilotem,nie żałuję zakupu.
właśnie zastanawiam sie nad tym, bo chciałabym nauczyć Zu, że są przedmioty, które nie służą do zabawy np. pilot. no i nie wiem, czy uczyć ją że w ogóle nie można, czy kupić taki dla dzieci, żeby miała swojego i sie nim bawiła.
w ogóle muszę jakieś nowe zabawki kupić na drogę. podróż 5 godzin będzie makabrą. Zu w foteliku wyje, wierci się i na chwilkę jedynie można ją czymś zająć... więc jakiś futrzak przytulak z metkami albo właśnie jakiś laptopik czy coś może uratują sytuację
BTW Zu ciągle jeździ w tym pierwszym foteliku. główka nie wystaje (tylko nóżki) a do 9 kg jeszcze sporo jej brakuje (teraz waży 8200g dopiero i 70 cm ma). może w tym większym byłoby jej lepiej, tylko trochę boję się ją do niego przesadzać, czy jeszcze za malutka nie jest?
jak czytam, że Wasze maluchy, mimo, że sporo młodsze już prawie 10 kg ważą, to muszę sobie nieźe tłumaczyć, że moja kruszynka zawsze kruszynką była

Cytat:
Napisane przez tamlin111 Pokaż wiadomość
http://allegro.pl/zupa-zupka-obiad-o...333657756.html
Ta druga z niebieską zakrętką

Zabieram się za skalpel, a mi się nie chce
nawet takiej nie widziałam.
Cytat:
Napisane przez Iwa844 Pokaż wiadomość

Mam nadzieję że w tym tygodniu będę częściej tu zaglądać bo mam jutro, czwartek i piątek wolne
Iwa odpoczywaj!!
Cytat:
Napisane przez colds Pokaż wiadomość

Nie wiem ile w tym prawdy, ale TZ uwaza, ze uczono go o tym w szkole (z zawodu jest kucharzem). Dlatego ja osobiście młodych ziemniaków nie daje.

EDIT:
tutaj o nowalijkach:
http://dzieci.pl/kat,1033627,page,2,...uticaid=610d3e
http://edzieci.blogspot.com/2013/03/...nowalijki.html
sporo prawdy w tym jest. dlatego warzywa albo swoje (matulo... jak ja nienawidzę babrać się w ziemi i być pokusą dla komarów, które chmarami mnie atakują) albo ze sprawdzonego źródła.
Cytat:
Napisane przez Anusia479 Pokaż wiadomość
Dzień dobry .

U Nas leje i ja jutro nad morze mam jechać .
Słońce chce na te kilka dni

A
spokojnej drogi i Słoneczka dużo!
Cytat:
Napisane przez Baobabek Pokaż wiadomość
dzięki

dzięki

bestia śpi dalej w wózku, a ja na necie zamiast też się położyćona odeśpi, a mnie już głowa ćmi....do tego dzisiaj lub jutro ma mnie @ nawiedzić, tż po pracy na fuchę jedzie, wiec będzie późno...nie no super... dobrze, ze to l4 mam, bo chyba bym zdechła w szkole

Dziewczyny, apropo @, powiedzcie mi, czy biorąc tabletki, nie robiąc przerwy to można sobie @ przesunąć?? i o ile i ile razy można tak zrobić?? teraz po @ chcę iść po tabsy (brałam dawniej yasmin,a le zawsze robiłam normalne przerwy), no i właśnie bym chciała ten nieszczęsny @ sobie na lato darować
Biedna... cieżka noc za Wami - zdrówka dużo
raz przesuwałam okres biorąc drugie op. tabsów bez przerwy
Cytat:
Napisane przez afternoon Pokaż wiadomość
Hej Dziewczynki

My cały czas walczymy z katarem, wczoraj byliśmy u pediatry, osłuchowo czysto, gardło też, jedynie ten katar paskudny Filip dostał kropelki do nosa na receptę , mamy stosować przez tydzień, inhalacje solą fizjologiczną ( porażka, jak słyszy dźwięk nebulizatora to wrzeszczy i wyrywa się, więc trudno nam będzie podziałać w tym temacie) blizna na ramieniu po szczepionce dalej nam sie brzydko goi, przepisał maść z antybiotykiem.
Na komary polecał Fenistil maśc i spray z Ziajki. Do ząbków pastę Elmex.
Filip waży 9900.

Pogoda u nas okrutna, ciemno, wieje leje

Nie doczytałam dokładnie, ale z tego, co zdążyłam, to Izunia chora - dużo zdrówka
Afternoon, a może to alergiczny katarek?

Cytat:
Napisane przez Konczita Pokaż wiadomość


gotuję bigos z młodej kapustki i botwinkę
Konczi podrzuć proszę przepis na botwinkę. zachciało mi się ugotować
Cytat:
Napisane przez tamlin111 Pokaż wiadomość
Ciąża
__________________
O miłości, macierzynstwie, pasji, pracy, codzienności czyli blogujemy

http://sukcespisanyszminka.com

Zapraszam
maggie123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-25, 10:16   #3946
tamlin111
Zakorzenienie
 
Avatar tamlin111
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: ZWA :)
Wiadomości: 12 988
Dot.: Zaczynamy wątek piąty, brzdące froterują kąty! Mamusie IX - X 2012r.

Cytat:
Napisane przez maggie123 Pokaż wiadomość
dla mojego Matinucha
Zu wyszedł siódmy ząbek
A jeszcze nie dawno była dwuzębnym królikiem, brawo
Matinuch dziękuje
__________________
Paulinka terrorystka
Boczuś
tamlin111 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-25, 10:31   #3947
Iwa844
Zakorzenienie
 
Avatar Iwa844
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 3 898
Dot.: Zaczynamy wątek piąty, brzdące froterują kąty! Mamusie IX - X 2012r.

Cytat:
Napisane przez maggie123 Pokaż wiadomość
dla mojego Matinucha
Zu wyszedł siódmy ząbek

Konczi, wczoraj pierwszy raz dałam Zu budyń z baby dream - zajadała aż uszka się trzęsły. swojego nie potrafię robić, tylko z torebki

jak czytam, że Wasze maluchy, mimo, że sporo młodsze już prawie 10 kg ważą, to muszę sobie nieźe tłumaczyć, że moja kruszynka zawsze kruszynką była
Po pierwsze, skąd Zuzia ma być duża jak Mamusia taka drobniutka i szczuplutka?
Po drugie - jak widzisz nadrabia ząbkami

Po trzecie:
Przepis na budyń

Składniki:
  • 100 ml wody mineralnej niegazowanej,
  • ok. 4 miarek mleka modyfikowanego (ilość mleka dopasuj do 100 ml wody, zgodnie z przepisem na opakowaniu mleka),
  • świeże żółtko,
  • dwie płaskie łyżeczki mąki ziemniaczanej (lub jedna czubata).
Sposób przyrządzenia
Połowę wody wlej do rondelka i wybełtaj w niej żółtko. Zagotuj całość. W pozostałej ilości wody rozprowadź dokładnie mleko według przepisu. Ostudź. Dodaj do chłodnej wody z mlekiem mąkę ziemniaczaną i wymieszaj tak, aby nie było grudek. Przygotowaną miksturę wlej do gotującej się wody z żółtkiem. Zmniejsz płomień i energicznie mieszając gotuj, aż całość zgęstnieje. Budyń waniliowy gotowy!
Gdy dziecko skończy roczek, możesz dodać do budyniu łyżeczkę kakaa i w ten sposób uzyskasz budyń czekoladowy. Niektórzy do przygotowanego budyniu waniliowego dodaj deserek owocowy, odpowiedni do wieku niemowlęcia.





Ja czasami Alicji robię jeszcze kisiel na soczku typu bobofrut, a nawet i na kubusiu się zdarzyło. Po prostu uwielbia taki deser!
__________________
Free mail
10 Minute mail
Iwa844 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-25, 10:32   #3948
_bagheera_
Wtajemniczenie
 
Avatar _bagheera_
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: WLKP
Wiadomości: 2 884
Dot.: Zaczynamy wątek piąty, brzdące froterują kąty! Mamusie IX - X 2012r.

hej
witajcie po długiej przerwie...
jestem już po tym nieszczęsnym egzaminie warunkowym i mimo, że jeszcze nie ma wyników to ja czarno to widzę.... do jutra mam się dowiedzieć jak poszło! Jak zobaczyłam pytania to myślałam, że spadnę z krzesła ale już po ptokach, zobaczymy co to będzie....

nie nadrobiłam jeszcze - raz po raz podczytałam ale niewiele, no i w końcu wczoraj odzyskałam naszego kompa od naprawy

u nas wszystko dobrze - Franki dalej się leni kosi kosi już nie chce robić - widocznie uznał, że wszyscy już widzieli, że umie i więcej nie trzeba za to czasami pokazuje jaki jest duży i namiętnie cały czas gada tatatatatata mama zdarzyło się raz, podczas ogólnego narzekania

obraził się na mleko ostatnio i je średnio co drugi dzień, ale raczej niewiele... dzisiaj np. wypił butlę o 5 rano, potem o 9 jęczał, że głodny ale jak poczuł mleko to zaczął pluć, a kaszki zjadł nawet nie połowę i poszedł spać... w ogóle przez te upały prawie cały był w potówkach ciągle był mokry dosłownie ten mój piecyk mały.... teraz ma jeszcze sporo na plecach, ale już nie wiem czy to potówki czy może jeszcze co innego, na razie obserwuję bo od dwóch dni pogoda nam się popsuła, więc patrzę czy mu to zejdzie, a jak nie to jutro do pediatry... A no i szczepiliśmy się na pneumo
__________________
25.05.2012

Franio
Staś

Edytowane przez _bagheera_
Czas edycji: 2013-06-25 o 10:35
_bagheera_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-25, 10:35   #3949
ula2689
Wtajemniczenie
 
Avatar ula2689
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: podlaskie
Wiadomości: 2 406
Dot.: Zaczynamy wątek piąty, brzdące froterują kąty! Mamusie IX - X 2012r.

Cytat:
Napisane przez LadyBeatta Pokaż wiadomość
czesc dziewczyny, dawno mnie nie bylo dziekuje za gratulacje wesele bylo super, nogi jeszcze mnie bola, a ja nabralam szalonej wrecz ochoty na mezusia, jak wczesniej nie chcialam wcale, tak teraz zmiana o 180 stopni jednak obraczka dziala na kobitki jak sie poogarniam postaram sie wiecej napisac i porozmawiac z Wami
Witaj mężatko!

Cytat:
Napisane przez Baobabek Pokaż wiadomość
a tfu, a fe never ever
Nigdy nie mów nigdy!

Hubcik dziś nad ranem stanął w łóżeczku na nózkach
ula2689 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-06-25, 10:35   #3950
Iwa844
Zakorzenienie
 
Avatar Iwa844
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 3 898
Dot.: Zaczynamy wątek piąty, brzdące froterują kąty! Mamusie IX - X 2012r.

Cytat:
Napisane przez _bagheera_ Pokaż wiadomość
hej
witajcie po długiej przerwie...
jestem już po tym nieszczęsnym egzaminie warunkowym i mimo, że jeszcze nie ma wyników to ja czarno to widzę.... do jutra mam się dowiedzieć jak poszło! Jak zobaczyłam pytania to myślałam, że spadnę z krzesła ale już po ptokach, zobaczymy co to będzie....

nie nadrobiłam jeszcze - raz po raz podczytałam alee niewiele, no i w końcu wczoraj odzyskałam naszego kompa od naprawy

u nas wszystko dobrze - Franki dalej się leni kosi kosi już nie chce robić - widocznie uzanł, że wszyscy już widzieli, że umie i więcej nie trzeba za to czasami pokazuje jaki jest duży i namiętnie cały czas i tatatatatata mama zdarzyło się raz, podczas ogólnego narzekania

obraził się na mleko ostatnio i je średnio co drugi dzień, ale raczej niewiele... dzisiaj np. wypił butlę o 5 rano, potem o 9 jęczał, że głodny ale jak poczuł mleko to zaczął pluć, a kaszki zjadł nawet nie połowę i poszedł spać... w ogóle przez te upały prawie cały był w potówkach ciągle był mokry dosłownie ten mój piecyk mały.... teraz ma jeszcze sporo na plecach, ale już nie wiem czy to potówki czy może jeszcze co innego, na arzaie obserwuję bo od dwóch dni pogoda nam się popsuła, więc patrzę czy mu to zejdzie, a jak nie to jutro do pediatry... A no i szczepiliśmy się na pneumo
No atrz, a moja to by cały dzień mleko jadła jakbym jej pozwoliła.
Alicja też ma potówki - mam nadzieję że potówki - na szyi, karku i ramionach, czasami na klatce piersiowej.

Czym szczepiliście na pneumo i w jakiej cenie? My właśnie mamy zamiar, u nas w przychodni Prevenar 310 zł ale mam znajoma farmaceutkę która mi za 270 sprowadzi, muszę tylko receptę wziąć, na 3 dawkach jednak będzie spora różnica w cenie.
__________________
Free mail
10 Minute mail
Iwa844 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-25, 10:36   #3951
maggie123
Zakorzenienie
 
Avatar maggie123
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 3 248
Dot.: Zaczynamy wątek piąty, brzdące froterują kąty! Mamusie IX - X 2012r.

Cytat:
Napisane przez Iwa844 Pokaż wiadomość
Po pierwsze, skąd Zuzia ma być duża jak Mamusia taka drobniutka i szczuplutka?
Po drugie - jak widzisz nadrabia ząbkami

Po trzecie:
Przepis na budyń

Składniki:
  • 100 ml wody mineralnej niegazowanej,
  • ok. 4 miarek mleka modyfikowanego (ilość mleka dopasuj do 100 ml wody, zgodnie z przepisem na opakowaniu mleka),
  • świeże żółtko,
  • dwie płaskie łyżeczki mąki ziemniaczanej (lub jedna czubata).
Sposób przyrządzenia
Połowę wody wlej do rondelka i wybełtaj w niej żółtko. Zagotuj całość. W pozostałej ilości wody rozprowadź dokładnie mleko według przepisu. Ostudź. Dodaj do chłodnej wody z mlekiem mąkę ziemniaczaną i wymieszaj tak, aby nie było grudek. Przygotowaną miksturę wlej do gotującej się wody z żółtkiem. Zmniejsz płomień i energicznie mieszając gotuj, aż całość zgęstnieje. Budyń waniliowy gotowy!
Gdy dziecko skończy roczek, możesz dodać do budyniu łyżeczkę kakaa i w ten sposób uzyskasz budyń czekoladowy. Niektórzy do przygotowanego budyniu waniliowego dodaj deserek owocowy, odpowiedni do wieku niemowlęcia.





Ja czasami Alicji robię jeszcze kisiel na soczku typu bobofrut, a nawet i na kubusiu się zdarzyło. Po prostu uwielbia taki deser!
Iwa nie myślałaś, żeby wydać książkę kucharską z przepisami dla maluchów?! kupiłabybm pierwszy egzmplarz i przyjechała po autograf! jak zawsze jesteś nieoceniona!
Cytat:
Napisane przez tamlin111 Pokaż wiadomość
A jeszcze nie dawno była dwuzębnym królikiem, brawo
Matinuch dziękuje
fajnie byłoby zatrzymać czas na troszkę... za szybko rosną nasze maluszki. zaraz przestaną się przytulać i mama nie będzie potrzebna
__________________
O miłości, macierzynstwie, pasji, pracy, codzienności czyli blogujemy

http://sukcespisanyszminka.com

Zapraszam
maggie123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-25, 10:42   #3952
Dearlie
Zakorzenienie
 
Avatar Dearlie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 3 206
Dot.: Zaczynamy wątek piąty, brzdące froterują kąty! Mamusie IX - X 2012r.

Maggie brawa za ząbki Zuzi!

Colds, a Melcia ile ma? Pamiętam, że w pewnym momencie była rekordzistką... nadal nią jest?

Cytat:
Napisane przez Iwa844 Pokaż wiadomość

Po trzecie:
Przepis na budyń

Składniki:
  • 100 ml wody mineralnej niegazowanej,
  • ok. 4 miarek mleka modyfikowanego (ilość mleka dopasuj do 100 ml wody, zgodnie z przepisem na opakowaniu mleka),
  • świeże żółtko,
  • dwie płaskie łyżeczki mąki ziemniaczanej (lub jedna czubata).
Sposób przyrządzenia
Połowę wody wlej do rondelka i wybełtaj w niej żółtko. Zagotuj całość. W pozostałej ilości wody rozprowadź dokładnie mleko według przepisu. Ostudź. Dodaj do chłodnej wody z mlekiem mąkę ziemniaczaną i wymieszaj tak, aby nie było grudek. Przygotowaną miksturę wlej do gotującej się wody z żółtkiem. Zmniejsz płomień i energicznie mieszając gotuj, aż całość zgęstnieje. Budyń waniliowy gotowy!
Gdy dziecko skończy roczek, możesz dodać do budyniu łyżeczkę kakaa i w ten sposób uzyskasz budyń czekoladowy. Niektórzy do przygotowanego budyniu waniliowego dodaj deserek owocowy, odpowiedni do wieku niemowlęcia.





Ja czasami Alicji robię jeszcze kisiel na soczku typu bobofrut, a nawet i na kubusiu się zdarzyło. Po prostu uwielbia taki deser!
Iwa wrzucisz na klub i jeszcze przepis na kisiel?
__________________
ANTOŚ 28.10.2012
Dearlie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-25, 10:46   #3953
Iwa844
Zakorzenienie
 
Avatar Iwa844
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 3 898
Dot.: Zaczynamy wątek piąty, brzdące froterują kąty! Mamusie IX - X 2012r.

Cytat:
Napisane przez maggie123 Pokaż wiadomość
Iwa nie myślałaś, żeby wydać książkę kucharską z przepisami dla maluchów?! kupiłabybm pierwszy egzmplarz i przyjechała po autograf! jak zawsze jesteś nieoceniona!
Jak mnie wywalą z pracy to pomyślę nad taką drogą dalszej kariery

Cytat:
Napisane przez Dearlie Pokaż wiadomość

Iwa wrzucisz na klub i jeszcze przepis na kisiel?
Wrzucę
__________________
Free mail
10 Minute mail
Iwa844 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-25, 10:53   #3954
_bagheera_
Wtajemniczenie
 
Avatar _bagheera_
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: WLKP
Wiadomości: 2 884
Dot.: Zaczynamy wątek piąty, brzdące froterują kąty! Mamusie IX - X 2012r.

Cytat:
Napisane przez Iwa844 Pokaż wiadomość
No atrz, a moja to by cały dzień mleko jadła jakbym jej pozwoliła.
Alicja też ma potówki - mam nadzieję że potówki - na szyi, karku i ramionach, czasami na klatce piersiowej.

Czym szczepiliście na pneumo i w jakiej cenie? My właśnie mamy zamiar, u nas w przychodni Prevenar 310 zł ale mam znajoma farmaceutkę która mi za 270 sprowadzi, muszę tylko receptę wziąć, na 3 dawkach jednak będzie spora różnica w cenie.
mój też tak do tej pory miał z mlekiem!!! a od kilku dni zmiana o 180 stopni!! szczepiliśmy też prevenar i u nas jedna dawka kosztuje 260 zł to kurczę spora różnica z waszą ceną!
__________________
25.05.2012

Franio
Staś
_bagheera_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-25, 10:55   #3955
Iwa844
Zakorzenienie
 
Avatar Iwa844
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 3 898
Dot.: Zaczynamy wątek piąty, brzdące froterują kąty! Mamusie IX - X 2012r.

Cytat:
Napisane przez _bagheera_ Pokaż wiadomość
mój też tak do tej pory miał z mlekiem!!! a od kilku dni zmiana o 180 stopni!! szczepiliśmy też prevenar i u nas jedna dawka kosztuje 260 zł to kurczę spora różnica z waszą ceną!
No właśnie co przychodnia to inaczej. Na szczęście pediatra sam zaproponował że jeśli znajdziemy taniej to chętnie nam receptę wypisze.
__________________
Free mail
10 Minute mail
Iwa844 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-25, 10:56   #3956
afternoon
Rozeznanie
 
Avatar afternoon
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 634
Dot.: Zaczynamy wątek piąty, brzdące froterują kąty! Mamusie IX - X 2012r.

Dearlie, zwykły Fenistil a ten spray Ziajka to ponoc super jest, bardzo polecał, znajoma też go ma i potwierdziła

Maggie, no właśnie wykluczył alergiczne podłoże, to ponoć katar infekcyjny
afternoon jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-25, 11:07   #3957
_bagheera_
Wtajemniczenie
 
Avatar _bagheera_
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: WLKP
Wiadomości: 2 884
Dot.: Zaczynamy wątek piąty, brzdące froterują kąty! Mamusie IX - X 2012r.

właśnie otrzymałam listę - nie zaliczyłam egzaminu w związku z czym nie mogę podchodzić do obrony 2 lipca.....
__________________
25.05.2012

Franio
Staś
_bagheera_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-25, 11:09   #3958
Baobabek
Zakorzenienie
 
Avatar Baobabek
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 5 576
GG do Baobabek Send a message via Skype™ to Baobabek
Dot.: Zaczynamy wątek piąty, brzdące froterują kąty! Mamusie IX - X 2012r.

Cytat:
Napisane przez ula2689 Pokaż wiadomość

Nigdy nie mów nigdy!

Hubcik dziś nad ranem stanął w łóżeczku na nózkach
tu akurat mówię NIGDY
Brawa dla Hubcia za stanie, teraz będzie tak stał non stop Iśka jak stanęła raz, tak teraz co ją chcę uśpić to nie da rady bo myk i już stoi i łazi wzdłuż łóżeczka namiętnie je ogryzając z każdej strony

Uprałam wózek, więc zasneła w parasolce - kurka, chyba poszukam jakiejś jeszcze jednej na płasko całkiem rozkładanej...ona mi za chiny w dzień w łóżeczku nie chce spać, w nocy owszem, w dzień tylko w wózku. Jak już całkiem z tego wózka 2w1 zrezygnuję, a tż już marudzi, ze możeby już w parasolkę ją, to ja nie wiem jak ona w tej parasolce mi będzie spała w dzień, taka wygięta

---------- Dopisano o 12:09 ---------- Poprzedni post napisano o 12:07 ----------

Cytat:
Napisane przez Iwa844 Pokaż wiadomość
Jak mnie wywalą z pracy to pomyślę nad taką drogą dalszej kariery


Wrzucę
wrzuć też tutaj, ja nie mam dostępu do klubu,
__________________
K & I

Baobabek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-25, 11:13   #3959
Iwa844
Zakorzenienie
 
Avatar Iwa844
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 3 898
Dot.: Zaczynamy wątek piąty, brzdące froterują kąty! Mamusie IX - X 2012r.

Cytat:
Napisane przez Baobabek Pokaż wiadomość


wrzuć też tutaj, ja nie mam dostępu do klubu,
KISIEL
150 ml soku typu bobofrut (może być kubuś jeśli dajecie dzieciom)
2 średnie łyżeczki mąki ziemniaczanej

Oba składniki wymieszać by nie było grudek, wlać do rondelka, najlepiej takiego nieprzywierającego, gotować na małym ogniu ciągle mieszając do osiągnięcia konsystencji kisielu. Lekko ostudzić i wcinać
__________________
Free mail
10 Minute mail
Iwa844 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-25, 11:32   #3960
Baobabek
Zakorzenienie
 
Avatar Baobabek
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 5 576
GG do Baobabek Send a message via Skype™ to Baobabek
Dot.: Zaczynamy wątek piąty, brzdące froterują kąty! Mamusie IX - X 2012r.

Cytat:
Napisane przez Iwa844 Pokaż wiadomość
KISIEL
150 ml soku typu bobofrut (może być kubuś jeśli dajecie dzieciom)
2 średnie łyżeczki mąki ziemniaczanej

Oba składniki wymieszać by nie było grudek, wlać do rondelka, najlepiej takiego nieprzywierającego, gotować na małym ogniu ciągle mieszając do osiągnięcia konsystencji kisielu. Lekko ostudzić i wcinać
dziękuję
__________________
K & I

Baobabek jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:23.