Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.9 - Strona 74 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Ginekologia

Notka

Ginekologia Miejsce, w którym rozmawiamy o ginekologii. Tutaj znajdziesz pytania i odpowiedzi związane ze zdrowiem intymnym kobiety. Rozmawiamy np. o antykoncepcji.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-07-18, 11:27   #2191
kingula111
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 809
GG do kingula111
Dot.: Czy to ciąża? A może jakaś choroba?

-paula78---ty to sie na kazdym forum wszystkich czepiasz,niemasz co w domu robic???to ze dziewczyna nie jest ubezpieczona i studiuje to powod aby nie mogla zostac matka,i przez to wlasnie jest mega nieodpowiedzialna??zastan ow sie co piszesz.Nie znasz jej sytuacji materialnej wiec nie udzielaj sie w ten sposob bo to az smieszne
kingula111 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-18, 11:58   #2192
kawa_zmlekiem
damn good coffee
 
Avatar kawa_zmlekiem
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 11 448
Dot.: Czy to ciąża? A może jakaś choroba?



Tak z ciekawości - masz 20 lat? (93 rocznik?)
No to gratuluję pomysłu z tym dzieckiem.
__________________

2015: 70
2016: 67

kawa_zmlekiem jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-18, 12:54   #2193
roksana_93
Przyczajenie
 
Avatar roksana_93
 
Zarejestrowany: 2013-07
Lokalizacja: Świętokrzyskie
Wiadomości: 18
Dot.: Czy to ciąża? A może jakaś choroba?

Cytat:
Napisane przez kingula111 Pokaż wiadomość
-paula78---ty to sie na kazdym forum wszystkich czepiasz,niemasz co w domu robic???to ze dziewczyna nie jest ubezpieczona i studiuje to powod aby nie mogla zostac matka,i przez to wlasnie jest mega nieodpowiedzialna??zastan ow sie co piszesz.Nie znasz jej sytuacji materialnej wiec nie udzielaj sie w ten sposob bo to az smieszne

dzięki

---------- Dopisano o 13:54 ---------- Poprzedni post napisano o 13:48 ----------

Cytat:
Napisane przez kawa_zmlekiem Pokaż wiadomość


Tak z ciekawości - masz 20 lat? (93 rocznik?)
No to gratuluję pomysłu z tym dzieckiem.

masakra co za ludzie...
założyłam konto na wizażu z innego powodu, a nie po to żeby się usprawiedliwiać.
Akurat przy rejestracji podsunięto mi taki nick.

Edytowane przez roksana_93
Czas edycji: 2013-07-18 o 13:10
roksana_93 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-18, 12:56   #2194
kawa_zmlekiem
damn good coffee
 
Avatar kawa_zmlekiem
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 11 448
Dot.: Czy to ciąża? A może jakaś choroba?

Takie fochy, to świadczą tylko o Twojej (nie)dojrzałości. Lepiej się zastanów - szkoda dziecka, a poza tym zamiast pójść do lekarza szukasz pomocy na forum internetowym...
__________________

2015: 70
2016: 67

kawa_zmlekiem jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-18, 13:09   #2195
roksana_93
Przyczajenie
 
Avatar roksana_93
 
Zarejestrowany: 2013-07
Lokalizacja: Świętokrzyskie
Wiadomości: 18
Dot.: Czy to ciąża? A może jakaś choroba?

Żadne fochy... Do lekarza umówiłam się dzisiaj, muszę czekać na wizytę. No chyba po to jest to forum, żeby się poradzić innych, prawda? Chyba, że dla Ciebie jest to tylko świetna zabawa.
roksana_93 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-18, 14:29   #2196
emilia91
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 30
GG do emilia91
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.9

Pierwszy raz zwracam się do Was z tego typu zapytaniem:
Biorę ATYWIE, jestem w połowie 5 opakowania. Ostatnie przytulaski z moim Lubym były 1,5miesiąca temu, trwały przez 10 dni po kilka razy w ciągu doby (przyjechał na 10 dni do PL i po tych 10 dniach wrócił na obczyznę) I do sedna - krwawienie z odstawienia trwało od 4.07(w piątym dniu przerwy) do 6.07(ost.dzień przerwy) z tym, że krwi nie było,tylko ciemno-brunatne plamienie,które z całych tych 3 dni(a w zasadzie 2,5 bo w sobotę do południa nie było po nim śladu) zmieściłoby się na 1 wkładce.. Potem zaczęłam obecne,5 opakowanie. Od 7 tabletki (od 4 dni) mam rozmiar większe,ciężkie i bolące piersi oraz jestem taka jakaś osowiała,zmęczona i nie do życia ;p+ od 3dni boli mnie podbrzusze, i mam huśtawki nastroju. Wczoraj rano zrobiłam test i wyszedł negatywny.

W ten wtorek byłam u gina mówiąc mu o tych bolących piersiach i mdłościach bez wymiotów i że to pewnie przez tabletki (bo po atywii źle się czułam więc przyszłam po receptę na inną metodę anty) On do mnie z pytaniem = a nie jest Pani czasem w ciąży? = ja oczy na wierzch i się zaśmiałam,powiedziałam, że nie że borę wszystko regularnie itp On się nie zaśmiał XD skończylismy rozmowę o anty i mówi proszę siadać (sama kontrolnie chciałam się zbadać) włożyl wziernik pooglądał,pokazał na ekranie że jest wszystko ok jestem zdrowa.Wyjął wziernik i mówi = to teraz sprawdzimy tą ciążę, ja znowu oczy na wierzch zaśmialam się i mowię żeby nie żartował.Włożył paluchy,przycisnął podbrzusze i mówi jajniki zdrowe i w zasadzie na tym skończyło się badanie. Gdybym takie teksty uslyszała od internisty to bym je olała,ale on mnie zszokował dlatego z tego wszystkiego nie pytałam o nic więcej.

Tabletki brałam co do minuty, ale w czasie gdy był mój Luby sporo imprezowaliśmy i alko tez było sporo i często, a wymioty zdarzyły się 1x w środku nocy także sporo po przyjęciu tabletki bo od 16:00. Co o tym myślicie? Nie chcę panikować,a test był negatywny mimo iż się na nic nie nastawiłam i nie poorałam tymi uwagami lekarza to samopoczucie płata mi figle.
__________________
" Co Cię nie zabije, to Cię wzmocni " !!
emilia91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-18, 14:41   #2197
malootka
Zakorzenienie
 
Avatar malootka
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: pomorskie
Wiadomości: 4 567
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.9

Cytat:
Napisane przez emilia91 Pokaż wiadomość
Tabletki brałam co do minuty, ale w czasie gdy był mój Luby sporo imprezowaliśmy i alko tez było sporo i często, a wymioty zdarzyły się 1x w środku nocy także sporo po przyjęciu tabletki bo od 16:00. Co o tym myślicie? Nie chcę panikować,a test był negatywny mimo iż się na nic nie nastawiłam i nie poorałam tymi uwagami lekarza to samopoczucie płata mi figle.
Nie jesteś w ciąży. Lekarz użyl skrótu myślowego.
malootka jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-07-18, 14:46   #2198
emilia91
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 30
GG do emilia91
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.9

skąd w takim razie to 1razowe plamienie i takie objawy w połowie 5 już opakowania? przez ostatnie opakowania nie miałam pms, krwawienie było 4dniowe z normalną krwią w sporych ilościach
__________________
" Co Cię nie zabije, to Cię wzmocni " !!
emilia91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-18, 15:18   #2199
keepsmilebaby
Raczkowanie
 
Avatar keepsmilebaby
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 51
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.9

Cześć dziewczyny dzisiaj odebrałam wynik beta hcg i wynosi on 8,2, tyle że pani w laboratorium nie powiedziała mi co on oznacza, jestem w ciąży czy też nie, może wy mi pomożecie?
keepsmilebaby jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-18, 15:41   #2200
panna mati_
Zakorzenienie
 
Avatar panna mati_
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Płońsk
Wiadomości: 7 831
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.9

Cytat:
Napisane przez keepsmilebaby Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny dzisiaj odebrałam wynik beta hcg i wynosi on 8,2, tyle że pani w laboratorium nie powiedziała mi co on oznacza, jestem w ciąży czy też nie, może wy mi pomożecie?
3 tydzień ma normę chyba 5 - 50. Musisz powtórzyć czy przyrasta
__________________
Każdego dnia, z każdą godziną rośnie liczba osób, które mogą pocałować mnie w d...
panna mati_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-18, 15:42   #2201
keepsmilebaby
Raczkowanie
 
Avatar keepsmilebaby
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 51
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.9

a jak zrobię jutro zwykły z moczu o czułości 10 to wyjdzie czy nie za bardzo?
keepsmilebaby jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-07-18, 15:49   #2202
Diablica z Tasmanii
Zakorzenienie
 
Avatar Diablica z Tasmanii
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: z zielonej łąki:)
Wiadomości: 3 503
Dot.: Czy to ciąża? A może jakaś choroba?

Cytat:
Napisane przez roksana_93 Pokaż wiadomość
Nie jestem ubezpieczona z przyczyn prywatnych, za dwa tygodnie będę. nie możesz oceniać mojej sytuacji finansowej skoro mnie nie znasz. Mieszkam z chłopakiem, który pracuje. To że ja nie pracuje nie oznacza, że nie mam dochodów - wręcz przeciwnie. Jestem dość odpowiedzialną osobą, jeśli się na coś decyduję to najpierw to przemyslam i ustalam z moim partnerem. Dziecko to bardzo wielka odpowiedzialność, wychowałam już młodszą siostrę wiem co to znaczy i ile energii, czasu i poświęcenia trzeba włożyć w trud jakim jest wychowanie dziecka. Założyłam ten wątek po to aby dziewczyny, które miały podobną sytuację czy też wiedzę na ten temat pomogły mi i doradziły, a nie po to by czytać opinie innych ludzi na mój temat. To chyba nie po to jest to forum...
Jakie dochody może mieć niepracująca dziewczyna?
Jeśli to są dochody tylko twojego chłopaka, to gratuluję bezmyślności, facet może się ulotnić, a ty zostaniesz z dzieciakiem
Nie skomentuję faktu, iż masz raptem 20lat.
__________________
...gdyby tak człowieka skrzyżować z kotem,
człowiekowi wyszłoby to na dobre, ale kotu by z pewnością zaszkodziło...

Mark Twain
Diablica z Tasmanii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-18, 16:57   #2203
panna mati_
Zakorzenienie
 
Avatar panna mati_
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Płońsk
Wiadomości: 7 831
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.9

Cytat:
Napisane przez keepsmilebaby Pokaż wiadomość
a jak zrobię jutro zwykły z moczu o czułości 10 to wyjdzie czy nie za bardzo?
Powinien wyjśc z porannego, pierwszego moczu. Jak nie dokładna to pewnie blada kreska będzie.
__________________
Każdego dnia, z każdą godziną rośnie liczba osób, które mogą pocałować mnie w d...
panna mati_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-18, 18:02   #2204
bumbum bum
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 8
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.9

Przede wszystkim potrzebuję wsparcia. Mam 16 lat, jestem dziewicą. Kilka razy chłopak wkładał mi palec ale nic nie miał na rękach i na palcu się skończyło. Tydzień spóźnia mi się okres. Nie mam teraz możliwości zrobienia testu. Mam biały śluz z przezroczystym. Zaczynam mieć schizy, że jestem w ciązy. Nie mam z kim o tym pogadać, więc pisze tutaj. Co to moze być?
bumbum bum jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-18, 18:06   #2205
kawa_zmlekiem
damn good coffee
 
Avatar kawa_zmlekiem
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 11 448
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.9

Cytat:
Napisane przez bumbum bum Pokaż wiadomość
Przede wszystkim potrzebuję wsparcia. Mam 16 lat, jestem dziewicą. Kilka razy chłopak wkładał mi palec ale nic nie miał na rękach i na palcu się skończyło. Tydzień spóźnia mi się okres. Nie mam teraz możliwości zrobienia testu. Mam biały śluz z przezroczystym. Zaczynam mieć schizy, że jestem w ciązy. Nie mam z kim o tym pogadać, więc pisze tutaj. Co to moze być?
To normalne, jak za seks biorą się dzieci, nie przejmuj się. Są wakacje, poczytaj podręcznik.
__________________

2015: 70
2016: 67

kawa_zmlekiem jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-18, 18:11   #2206
bumbum bum
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 8
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.9

Cytat:
Napisane przez kawa_zmlekiem Pokaż wiadomość
To normalne, jak za seks biorą się dzieci, nie przejmuj się. Są wakacje, poczytaj podręcznik.
Dziękuję za pomoc. Właśnie tego oczekiwałam ;x.
bumbum bum jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-18, 18:22   #2207
keepsmilebaby
Raczkowanie
 
Avatar keepsmilebaby
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 51
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.9

Cytat:
Napisane przez panna mati_ Pokaż wiadomość
Powinien wyjśc z porannego, pierwszego moczu. Jak nie dokładna to pewnie blada kreska będzie.
Dzięki za odpowiedź
keepsmilebaby jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-18, 18:55   #2208
leleczka
Wtajemniczenie
 
Avatar leleczka
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Mazowieckie
Wiadomości: 2 709
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.9

Cytat:
Napisane przez bumbum bum Pokaż wiadomość
Przede wszystkim potrzebuję wsparcia. Mam 16 lat, jestem dziewicą. Kilka razy chłopak wkładał mi palec ale nic nie miał na rękach i na palcu się skończyło. Tydzień spóźnia mi się okres. Nie mam teraz możliwości zrobienia testu. Mam biały śluz z przezroczystym. Zaczynam mieć schizy, że jestem w ciązy. Nie mam z kim o tym pogadać, więc pisze tutaj. Co to moze być?
spokojnie nie jesteś w ciąży
__________________
06.07.2019
leleczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-18, 19:10   #2209
bumbum bum
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 8
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.9

Cytat:
Napisane przez leleczka Pokaż wiadomość
spokojnie nie jesteś w ciąży
ale co z tym okresem?
bumbum bum jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-07-18, 19:18   #2210
emilia91
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 30
GG do emilia91
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.9

Dziewczyny, nie była żadna z Was w takiej sytuacji jak ja? serio nie wiem co o tym myśleć dziwne rzeczy się ze mną dzieją
__________________
" Co Cię nie zabije, to Cię wzmocni " !!
emilia91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-18, 19:29   #2211
kamila_amelia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 7
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.9

Witajcie,

W zeszłym miesiącu w związku z nawałem obowiązków i egzaminów pominęłam dwie tabletki pod rząd z pierwszego tygodnia (bodajże 5 i 6). Podczas siedmiodniowej przerwy nie współżyłam współżyłam natomiast w dniu kiedy przyjęłam 4 tabletkę (bez końca w środku) - jak napisałam wcześniej pominęłam 5 i 6 tabletkę - przerwa po między tabletkami wynosiła więc około 40 h. W dniach w których zapomniałam tabletek nie współżyłam - do końca miesiąca przyjmowałam tabletki regularnie i również nie współżyłam. Istotne jest, iż w drugim dniu gdy nie przyjęłam tabletki dostałam już krwawienia z odstawienia, wtedy zdecydowałam kontynuować opakowanie do końca, po zakończeniu opakowania znowu dostałam krwawienia z odstawienia - w prawidłowym terminie, krwawienie miało normalną dla mnie obfitość.

Po siedmiodniowej przerwie zaczęłam przyjmować tabletki z kolejnego blistra, wszystkie regularnie. W ciągu tego miesiąca współżyłam może 2 razy. Po skończeniu blistra dostałam krwawienia z odstawienia, które jak na mają naturę jest b. skąpe, aczkolwiek jak sięgam pamięcią myslę, że coś takiego się już zdarzało, lecz teraz wiadomo, że "złe myśli" robią swoje. Naturalnie pobolewał mnie brzuch, bolały piersi (przed krwawieniem, teraz już nie). Jak wspomniałam krwawienie jest skąpe (brązowe, jest go mało lecz jednocześnie pojawiają się skrzepy dziś mija drugi dzień jego trwania i zdaje się ono kończyć). Przez cały ten miesiąc prześladowała mnie co jakiś czas jakaś infekcja zwłaszcza na wyjeździe na wakacje. Był to też kolejny stresujący miesiąc - przeprowadzka, obrona pracy itp. To skąpe krwawienie pojawiło się, zaraz po powrocie z wakacji, bo całonocnej podróży - wiąże się z tym zmęczenie i generalnie wyjazd - zmiana otoczenia, klimatu. Ostatnio też sporo schudłam.

Rany, rozpisałam się. Podsumowując, mimo skąpego krwawienia ale i normalnego krwawienia w zeszłym miesiącu - zatem łącznie dwóch krwawień od niebezpiecznego stosunku mogę być w miarę spokojna?
Czy stres, zmiana otoczenia, zmęczenie, utrata wagi mogą mieć takie działanie? Wiem, prawdopodobnie odpowiedź brzmi - tak, lecz chciałabym się upewnić.

Przepraszam za tak długi post i podziwiam tych, którzy to przeczytają i co więcej odpowiedzą.

Pozdrawiam wszystkie panikary!!
kamila_amelia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-18, 19:45   #2212
emilia91
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 30
GG do emilia91
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.9

kamila_amelia

były skrzepy więc ciąży nie ma
__________________
" Co Cię nie zabije, to Cię wzmocni " !!

Edytowane przez emilia91
Czas edycji: 2013-07-18 o 19:55
emilia91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-18, 20:13   #2213
kamila_amelia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 7
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.9

Cytat:
Napisane przez emilia91 Pokaż wiadomość
kamila_amelia

były skrzepy więc ciąży nie ma
rozumiem, że gdyby ich nie było, miałabym powody do zmartwień ?
kamila_amelia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-18, 20:19   #2214
kisielova
ReklaMO(D)żerca.
 
Avatar kisielova
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 9 889
Dot.: Czy to ciąża? A może jakaś choroba?

a mnie najbardziej uderzyło "chcę dziecko. nie śpię. pragnę" a chłop co na to?
kisielova jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-18, 20:25   #2215
emilia91
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 30
GG do emilia91
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.9

Cytat:
Napisane przez kamila_amelia Pokaż wiadomość
rozumiem, że gdyby ich nie było, miałabym powody do zmartwień ?
Kochana z tego co piszesz mialaś dużo stresu,zmieniłaś otoczenie, schudlaś myślę,że to główne powody Twojego złego samopoczucia. Nie jestem w tej dziedzinie żadnym ekspertem, sama mam problem z określeniem tego co dzieje się z moim organizmem, ale u Ciebie już sam fakt zapomnianych tabletek wywołał na pewno ogromny stres i niepewność. Myślę, że nie masz się czym przejmować Jeśli jednak zdarzyło by się, że następne krwawienie będzie dla Ciebie niepokojące to zrób test,albo wybierz się do ginekologa i rozwiejesz wszystkie swoje wątpliwości. Póki co nie zapominaj więcej o tabletkach i zaoszczędzisz sobie tym dodatkowego stresu pozdrawiam
__________________
" Co Cię nie zabije, to Cię wzmocni " !!
emilia91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-18, 20:51   #2216
kingula111
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 809
GG do kingula111
Dot.: Czy to ciąża? A może jakaś choroba?

a co wy jestescie rodzicami tej dziewczyny??co was odchodzi ile ma lat,co chlopak na to ,jakie ma dochody.Zadała inne pytanie a jak nie umiecie czytac to prosze do szkoly sie wrocic,albo nie komentowac proste
kingula111 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-18, 21:25   #2217
leleczka
Wtajemniczenie
 
Avatar leleczka
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Mazowieckie
Wiadomości: 2 709
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.9

Cytat:
Napisane przez bumbum bum Pokaż wiadomość
ale co z tym okresem?
pewnie okres Ci się trochę spóźni. Mi samej ostatnio prawie tydzień się spóźnił tak o bez przyczyny
__________________
06.07.2019
leleczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-18, 21:35   #2218
malootka
Zakorzenienie
 
Avatar malootka
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: pomorskie
Wiadomości: 4 567
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.9

Cytat:
Napisane przez emilia91 Pokaż wiadomość
skąd w takim razie to 1razowe plamienie i takie objawy w połowie 5 już opakowania? przez ostatnie opakowania nie miałam pms, krwawienie było 4dniowe z normalną krwią w sporych ilościach
przecież to normalne. czasem krwawienie z odstawienia w ogóle się nie pojawia mimo braku ciąży.
malootka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-18, 21:55   #2219
emilia91
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 30
GG do emilia91
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.9

Cytat:
Napisane przez malootka Pokaż wiadomość
przecież to normalne. czasem krwawienie z odstawienia w ogóle się nie pojawia mimo braku ciąży.
Pytam o wszystkie moje dziwne dolegliwości, nie tylko o plamienie
__________________
" Co Cię nie zabije, to Cię wzmocni " !!
emilia91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-18, 21:56   #2220
olasia99
Zakorzenienie
 
Avatar olasia99
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Reszty nie trzeba, dalej sama trafię
Wiadomości: 26 139
Send a message via Skype™ to olasia99
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.9

Cytat:
Napisane przez bumbum bum Pokaż wiadomość
Przede wszystkim potrzebuję wsparcia. Mam 16 lat, jestem dziewicą. Kilka razy chłopak wkładał mi palec ale nic nie miał na rękach i na palcu się skończyło. Tydzień spóźnia mi się okres. Nie mam teraz możliwości zrobienia testu. Mam biały śluz z przezroczystym. Zaczynam mieć schizy, że jestem w ciązy. Nie mam z kim o tym pogadać, więc pisze tutaj. Co to moze być?
Co cię miało zapłodnić?!
Co cię miało zapłodnić, wyjaśnij mi, błagam
JAK MOŻNA BAĆ SIĘ CIĄŻY, KIEDY NIE MIAŁO SIĘ KONTAKTU ZE SPERMĄ
Bądź trollem, proszę, bo nie wierzę, że są tak niedoinformowani ludzie na świecie! Plemniki mogą teleportować się z pępka do macicy, to fakt, potwierdzone na sto pro info, ale żeby z ciała jednego człowieka do drugiego to nie wiedziałam
__________________
olasia99 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Ginekologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-23 13:13:04


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:45.