Włosomaniaczki cz. VIII - Strona 162 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Wizażowe Społeczności

Notka

Wizażowe Społeczności Wizażowe społeczności to forum, na którym poznasz osoby w swoim wieku, spod tego samego znaku zodiaku, szkoły. Dołącz do nas i daj się poznać.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-07-17, 14:49   #4831
ImmortalLover
Zakorzenienie
 
Avatar ImmortalLover
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 14 384
Dot.: Włosomaniaczki cz. VIII

Cytat:
Napisane przez 'Estelle' Pokaż wiadomość
Gosia, jak tam impreza?
A dziękuję, faaaaajnie było
Cytat:
Napisane przez 'Estelle' Pokaż wiadomość
Idę się myć, bo jutro z rana tyranie w korpo.
A urlop jakiś będzie?
Mam nadzieję,że z domem wszystko szybko się rozwiąże i będzie git

Cytat:
Napisane przez Heroldin Pokaż wiadomość
Dojdziesz do wprawy i to pewnikiem szybciej niż ja. Jak wiesz ja wyjątkowo za kosmetykami z Catrice nie przepadam, ale toto naprawdę warto mieć w szufladzie.
Zrobię na to obczajkę. Teraz mam i tak włosy "blond",więc nie chcę przyciemniać brwi

Cytat:
Napisane przez Heroldin Pokaż wiadomość
Aga pewnie już z Krzyżakami walczy (oby Polacy wygrali),

Cytat:
Napisane przez NaKrawedzi Pokaż wiadomość
Kasiu mówisz o tych kapsułkach tak?
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,1...twist-off.html
ja nimi brwi nie smarowałam, uzywam tylko do skórek i jestem zadowolona.
...używałam, ale ta cholerna systematyczność
Nie widziałam ich nigdy
Muszę coś znaleźć,żeby paznokcie przestały się rozdwajać :| Obecnie mam to https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,6...re-breaks.html . Straszny badziew :|
__________________

Zawartość torebki dzieli się na części: "powinnam" , "mam" i "a skąd się to wzięło?".




ImmortalLover jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-17, 17:39   #4832
201612231846
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 4 143
Dot.: Włosomaniaczki cz. VIII

Cytat:
Napisane przez Heroldin Pokaż wiadomość
Cześć !


Dojdziesz do wprawy i to pewnikiem szybciej niż ja. Jak wiesz ja wyjątkowo za kosmetykami z Catrice nie przepadam, ale toto naprawdę warto mieć w szufladzie.



Aga pewnie już z Krzyżakami walczy (oby Polacy wygrali), Madzioszek (Magda ?) po sklepach lata, ja z weterynarzami walczę. Dominika fruwa po forum, ale do nas nie zagląda.
Co z resztą Lenią się, kaca leczą ? A też ciekawa jestem co tam w Wielkim Świecie.



Fajna fucha na dzisiejsze czasy. Pracy na pewno nie zabraknie.


Już dobrze. Teraz tylko gimnastykuję się coby "zdrowe" zbyt dużo karmy "chorego" nie żarły. Jak przyjdą pojedynczo - daje radę, jak się zlecą trzy na raz -macham ręką, niech żrą.
W sobotę miałam dwóch weterynarzy na wizycie domowej. Teraz dla odmiany Max. Przyjechali krew pobierać. Jak zwykle u żarłoka - wątroba. Przy okazji dwa szczepienia i obcięcie u obu psów pazurów. Ale, wbrew prognozom, wynik badań u Maxa nadzwyczaj dobry. Nie ma cukrzycy, nerki zdrowe, wątroba też. Coś jest z jelitami. Ale Pani weterynarz mnie ogłupiła (do mnie przyjeżdża małżeństwo wetów) i na sylimarolu "70" się skończyło. Jutro jadę na konsultacje do innego.

Co w kosmetykach ? Krem nadal uważam za rewelację, ale rysę juz znalazłam : ciut za suchy. Ale za to jaki mat na buzi ... Z tym, że ja lubię tłustości, tak na talerzu, tak i na gębie
Natomiast dopiero teraz zauważyłam, że kosmetyki ruskie (te moje), które z nową dostawą nadeszły, kolor opakowań mają zmieniony. Matko kochana, już się obawiam, że w składach też namieszali. Jeszcze nie próbowałam. Się zarąbię !

Asia, bo już zapomniałam. Podkład bazowy pod lakier potrzebuję. Ty brylujesz na salonach blogosfery, to może coś zauważyłaś. Wiem, wiem - Essie. Ale jeszcze w Gdańsku nie byłam, a tam najbliższa Sephora. Pytałam Was, która ma Super Pharm lub Hebe w mieście.

A teraz poradźcie - co mam zrobić (oprócz eksmisji do śmieci) z kapsułkami rybek z keratyną bez keratyny i z olejem Alterry migdał - papaja ? Z paznokciami i skórkami nie robią dosłownie nic, a Herome już sobie ściągnęłam. Na etykiecie od rybek jest napisane, że można sobie ich zawartością brwi smarować. Smarowałyście ?

Miłego dnia
Zaglądam, zaglądam . Tylko czasami nie wiem co by tu napisać .
201612231846 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-17, 20:21   #4833
NaKrawedzi
Zakorzenienie
 
Avatar NaKrawedzi
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Moon
Wiadomości: 3 923
Dot.: Włosomaniaczki cz. VIII

Gosia akurat podczas stosowania tych kapsułek żadnego pozytywnego wpływu na paznokcie nie zauwazyłam, tylko na skorki.
__________________
NK- Natural Killer


Nakarm pieska



Wymienię
NaKrawedzi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-17, 20:46   #4834
ImmortalLover
Zakorzenienie
 
Avatar ImmortalLover
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 14 384
Dot.: Włosomaniaczki cz. VIII

Cytat:
Napisane przez NaKrawedzi Pokaż wiadomość
Gosia akurat podczas stosowania tych kapsułek żadnego pozytywnego wpływu na paznokcie nie zauwazyłam, tylko na skorki.
Myślałam o włosachi z tego co wyczytałam używają też na rzęsy.
Jeśli się nie sparwdzi wykorzystam chociażby do stóp. o ile znajdę to u siebie
__________________

Zawartość torebki dzieli się na części: "powinnam" , "mam" i "a skąd się to wzięło?".




ImmortalLover jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-18, 03:56   #4835
Heroldin
Zakorzenienie
 
Avatar Heroldin
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 4 627
Dot.: Włosomaniaczki cz. VIII

Cześć !

NaKrawedzi, Sie nie opitalaj ! Musisz być najlepsza na tym kursie.

Cytat:
Napisane przez ImmortalLover Pokaż wiadomość
Teraz mam i tak włosy "blond",więc nie chcę przyciemniać brwi
Ja też prawie blond, bo robię włosy blondami, ale na 6% oksydancie. Dlatego brwi u kosmetyczki brązowe se każę. A ten jaśniejszy w tym zestawie do brwi jest ok.

Cytat:
Napisane przez ImmortalLover
Nie widziałam ich nigdy
W każdej aptece są.

Cytat:
Napisane przez ImmortalLover
Muszę coś znaleźć,żeby paznokcie przestały się rozdwajać
Zewnętrznie - nic Ci nie pomoże. Nie słuchaj bzdur.
Podstawa dobrych paznokci to dieta : magnez, cynk, krzem, żelazo no i ... żelatyna (wsmarowywana we włosy Ci nie pomoże )

Cytat:
Napisane przez domiwika93 Pokaż wiadomość
Tylko czasami nie wiem co by tu napisać .
Gadaj z nami o wszystkim, jako i my gadamy.

Cytat:
Napisane przez ImmortalLover Pokaż wiadomość
Jeśli się nie sparwdzi wykorzystam chociażby do stóp. o ile znajdę to u siebie
Chciałam napisać : szkoda pieniędzy, ale wiem co to znaczy : muszę spróbować.
Do stóp to się raczej nie nada, bo zasycha, a nie wchłania się.


Miłego dnia
Heroldin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-18, 09:40   #4836
ImmortalLover
Zakorzenienie
 
Avatar ImmortalLover
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 14 384
Dot.: Włosomaniaczki cz. VIII

Cytat:
Napisane przez Heroldin Pokaż wiadomość
Ja też prawie blond, bo robię włosy blondami, ale na 6% oksydancie. Dlatego brwi u kosmetyczki brązowe se każę. A ten jaśniejszy w tym zestawie do brwi jest ok.
Niestety nie pamiętam jakim rozjaśniałam,ale wyszedł okropny złoty(?)kolor i machnęłam jeszcze raz Cappuccino z Joanny,jeśli dobrze pamiętam.

Cytat:
Napisane przez Heroldin Pokaż wiadomość
W każdej aptece są.


Zewnętrznie - nic Ci nie pomoże. Nie słuchaj bzdur.
Podstawa dobrych paznokci to dieta : magnez, cynk, krzem, żelazo no i ... żelatyna (wsmarowywana we włosy Ci nie pomoże )
U nas pewnie nawet o tym nie słyszeli
Magnez jem,ale i tak czuję,że czasem mi go brakuje :| Od żelatyny się trzymam z daleka


Cytat:
Napisane przez Heroldin Pokaż wiadomość
Chciałam napisać : szkoda pieniędzy, ale wiem co to znaczy : muszę spróbować.
Do stóp to się raczej nie nada, bo zasycha, a nie wchłania się.
O widzisz, czytałam opinie i ciapały na stopy Dzięki
__________________

Zawartość torebki dzieli się na części: "powinnam" , "mam" i "a skąd się to wzięło?".




ImmortalLover jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-18, 13:03   #4837
NaKrawedzi
Zakorzenienie
 
Avatar NaKrawedzi
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Moon
Wiadomości: 3 923
Dot.: Włosomaniaczki cz. VIII

Kasiu na ten kurs chodzą bardzo ogarnięci ludzie i cienko to widzę, a jak dołączyc do tego mój słomiany zapał to juz w ogóle...
__________________
NK- Natural Killer


Nakarm pieska



Wymienię
NaKrawedzi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-07-18, 22:49   #4838
Finlora
Zakorzenienie
 
Avatar Finlora
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: To tu, to tam ;)
Wiadomości: 28 698
Dot.: Włosomaniaczki cz. VIII

Cytat:
Napisane przez Heroldin Pokaż wiadomość
Kurde, a on mi na paznokciach skorupą zasycha i nic : paznokcie i skórki nadal suche. Regularnie używałam.
Dziwne, może za dużo nakładasz? Mnie jedna rybka wystarczała co najmniej na 2 razy.

Cytat:
Napisane przez Heroldin Pokaż wiadomość
Najważniejsze, że Polacy zwyciężyli
Pamiętam, że któregoś roku mało brakowało, żeby wygrali Niemcy

Cytat:
Napisane przez Heroldin Pokaż wiadomość
Ja też prawie blond, bo robię włosy blondami, ale na 6% oksydancie. Dlatego brwi u kosmetyczki brązowe se każę. A ten jaśniejszy w tym zestawie do brwi jest ok.
Ja mam blond (taki średniociemny) i mam ciemną oprawę oczu, więc z Essence używam ciemniejszego cienia. Po jaśniejszym praktycznie nie widzę różnicy.


Jak dobrze, że jutro piątek. Będę szczęśliwa po godzinie 18, kiedy skończę pracę i zacznę weekend

Robię sobie właśnie pierś z kurczaka na parze na jutrzejszy obiad
Muszę jeszcze tylko wyjść z psem i spaaać.

Edytowane przez Finlora
Czas edycji: 2013-07-18 o 22:50
Finlora jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-18, 23:31   #4839
NaKrawedzi
Zakorzenienie
 
Avatar NaKrawedzi
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Moon
Wiadomości: 3 923
Dot.: Włosomaniaczki cz. VIII

szaleję na allegro
kupiłam sobie m.in, ten szampon tigi:
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,5...s-shampoo.html
pamiętam, że kiedyś miałam odżywke tigi i byłam zadowolona
kupiłam sobie tez 2 zele dermeny do włosów i kremik avene...
a miałam oszczędzac
__________________
NK- Natural Killer


Nakarm pieska



Wymienię
NaKrawedzi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-19, 05:49   #4840
Heroldin
Zakorzenienie
 
Avatar Heroldin
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 4 627
Dot.: Włosomaniaczki cz. VIII

Cześć !

Cytat:
Napisane przez ImmortalLover Pokaż wiadomość
Niestety nie pamiętam jakim rozjaśniałam,ale wyszedł okropny złoty(?)kolor i machnęłam jeszcze raz Cappuccino z Joanny,jeśli dobrze pamiętam.
Ja nie używam tzw. "drogeryjnych". Mam o nich swoje zdanie. Odkąd postanowiłam zaoszczędzić ( ) na fryzjerze, kupuję farby w hurtowni fryzjerskiej i eksperymentuję. Ostatnie dwa farbowania były Matrixem. Najlepsze jednak kolorystycznie są dla mnie farby Allwaves. Suki jednak wadę mają : szybko zmywają się. Tylko, że ja sam kolor używam, bez dodania natury.

Cytat:
Napisane przez ImmortalLover
Od żelatyny się trzymam z daleka
Dlaczego ? Nie lubisz galaretek ?

Cytat:
Napisane przez ImmortalLover
O widzisz, czytałam opinie i ciapały na stopy
Szczerze ? Na Wizażu już mnie nie jest w stanie nic zaskoczyć. Co tam : zaskoczyć. Ja już przestałam się czemukolwiek dziwić.

Cytat:
Napisane przez NaKrawedzi Pokaż wiadomość
Kasiu na ten kurs chodzą bardzo ogarnięci ludzie i cienko to widzę, a jak dołączyc do tego mój słomiany zapał to juz w ogóle...
Wszystko rozumiem, ale musisz w końcu postanowić : co dalej .

Cytat:
Napisane przez Finlora Pokaż wiadomość
Dziwne, może za dużo nakładasz? Mnie jedna rybka wystarczała co najmniej na 2 razy.
Jedna kapsułka na dziesięć paznokci.
A temu Twojemu ; "na 2 razy" nie dziwię się. Kiedyś mnie próbowano na siłę wmówić, że ilością oleju mieszczącego się w łyżeczce do herbaty włosy dość długie można dobrze pokryć

Cytat:
Napisane przez Finlora
Ja mam blond (taki średniociemny) i mam ciemną oprawę oczu, więc z Essence używam ciemniejszego cienia. Po jaśniejszym praktycznie nie widzę różnicy.

Jak jest pogoda i słońce z nieba wali, moje włosy, tak gdzieś dwa tygodnie po farbowaniu, słowiańsko - pszeniczne stają się. Wówczas to
z ciemnymi brwiami jak maszkara wyglądam . Łyp okiem w lustro i szybciutko do sklepu po farbę.

Cytat:
Napisane przez Finlora
Robię sobie właśnie pierś z kurczaka na parze na jutrzejszy obiad

Ja mam chęć na pomidorową. Ale to już jutro, bom dziś w rozjazdach.

Cytat:
Napisane przez NaKrawedzi
kupiłam sobie m.in, ten szampon tigi
Chrzań oszczędzanie !
Użyj i napisz co i jak. Jakiś czas temu krążyłam wokół tej firmy. Jakoś nie pamiętam dlaczego nie kupiłam. A kosmetyki ciekawie i zacnie wyglądają.


Jadę dzisiaj do Gdyni. Do internisty / diabetologa i to za 150,00 zł. Źle się czuję i wyniki paskudne. Oprócz starych nieprawidłowości potężne zakwaszenie organizmu doszło. Pewnie za taką cenę to ozdrowieję po tej wizycie . Nie wiem tylko czy się dostanę, bo zapisów nie ma, lekarz tylko godzinę przyjmuje i na ślepo jadę, bo nie wiem gdzie ta ulica, na której jest gabinet. Wydrukowałam sobie mapkę dojścia, ale ... ja map czytać nie umiem. Nic to - łapankę na ludzi będę robić.

Miłego dnia
Heroldin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-19, 09:27   #4841
ImmortalLover
Zakorzenienie
 
Avatar ImmortalLover
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 14 384
Dot.: Włosomaniaczki cz. VIII

Cytat:
Napisane przez Heroldin Pokaż wiadomość
Ja nie używam tzw. "drogeryjnych". Mam o nich swoje zdanie. Odkąd postanowiłam zaoszczędzić ( ) na fryzjerze, kupuję farby w hurtowni fryzjerskiej i eksperymentuję. Ostatnie dwa farbowania były Matrixem. Najlepsze jednak kolorystycznie są dla mnie farby Allwaves. Suki jednak wadę mają : szybko zmywają się. Tylko, że ja sam kolor używam, bez dodania natury.
Mnie się sprawdza Joanna,więc też już nie chcę kombinować z innymi

Cytat:
Napisane przez Heroldin Pokaż wiadomość
Dlaczego ? Nie lubisz galaretek ?
Lubię Ale nie lubię zapachu żelatyny

Cytat:
Napisane przez Heroldin Pokaż wiadomość
Szczerze ? Na Wizażu już mnie nie jest w stanie nic zaskoczyć. Co tam : zaskoczyć. Ja już przestałam się czemukolwiek dziwić.
W sumie to też racja

I mam nadzieję,że załatwisz dziś wizytę u lekarza i wszystko będzie ok
__________________

Zawartość torebki dzieli się na części: "powinnam" , "mam" i "a skąd się to wzięło?".




ImmortalLover jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-07-19, 17:22   #4842
201612231846
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 4 143
Dot.: Włosomaniaczki cz. VIII

Cytat:
Napisane przez Heroldin Pokaż wiadomość
Cześć !

NaKrawedzi, Sie nie opitalaj ! Musisz być najlepsza na tym kursie.


Ja też prawie blond, bo robię włosy blondami, ale na 6% oksydancie. Dlatego brwi u kosmetyczki brązowe se każę. A ten jaśniejszy w tym zestawie do brwi jest ok.


W każdej aptece są.


Zewnętrznie - nic Ci nie pomoże. Nie słuchaj bzdur.
Podstawa dobrych paznokci to dieta : magnez, cynk, krzem, żelazo no i ... żelatyna (wsmarowywana we włosy Ci nie pomoże )


Gadaj z nami o wszystkim, jako i my gadamy.


Chciałam napisać : szkoda pieniędzy, ale wiem co to znaczy : muszę spróbować.
Do stóp to się raczej nie nada, bo zasycha, a nie wchłania się.


Miłego dnia
Nie pochwaliłam się . Ścięłam włosy. Ponad 10 cm
201612231846 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-20, 05:21   #4843
Heroldin
Zakorzenienie
 
Avatar Heroldin
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 4 627
Dot.: Włosomaniaczki cz. VIII

Cześć !

Cytat:
Napisane przez ImmortalLover Pokaż wiadomość
Mnie się sprawdza Joanna,więc też już nie chcę kombinować z innymi
Ale ja nie twierdzę, że to co w drogeriach stoi nie nadaje się do użytku. Sama parokrotnie używałam w okresie, kiedy to w "czekoladach" gustowałam i kiedy tym czymś jasny brąz chciałam uzyskać. Zawsze uzyskiwałam kolor przynajmniej dwa tony ciemniejszy niż ten obiecywany. Mnie do tych kolorantów zraziło przede wszystkim to, że utleniacze do nich dołączone nie mają podanego stężenia. Ładujesz na łeb sama nie wiesz co.

Cytat:
Napisane przez domiwika93 Pokaż wiadomość
Nie pochwaliłam się . Ścięłam włosy. Ponad 10 cm
No i jak ? Wizualnie lepiej ? Nie zawsze to co długie jest ładne. Sama popatrz po narcyzowych włosowych wątkach. Mnie jak łapie podłe myślenie o moich włosach, pooglądam trochę zdjęć pięknych włosów i fal / loków (ostatnio na topie ), poczytam sobie o "potencjale" i natychmiast wszystkie moje kompleksy idą precz.

U lekarza byłam. O dziwo - trafiłam
Efekt - zdurniałam i zgłupłam jeszcze bardziej. Jak się okazało Pani Doktór Nauk Medycznych ( a jak ...) z charakterku do mnie podobna. Oj, podobna. To zaleta Po przejrzeniu dokumentacji stwierdziła, że do tej pory leczyłam się u homeopatów. A jak Jej powiedziałam, że mi prognozują w niedalekiej przyszłości amputację stopy, popukała się w głowę i jadowicie wysyczała : efekt reformy szkolnictwa wyższego; każdy może studiować, bezmózgi też. Wykręciła mi całe leczenie o 180 stopni. Dużo trzeba byłoby gadać. W efekcie : jestem tak skołowana, że sama nie wiem co dalej.

Jak wiecie mam Reisefieber i do lekarza dojechałam dwie godziny wcześniej. Miałam czas na połażenie po wielkim mieście. Najpierw oczywiście sprawdziłam czy mi słoma z butów nie wystaje. Trafiłam na ogromniaste centrum handlowe. Obawa mną targała czy będę umiała się zachować w tym sanktuarium, ale wlazłam. Nawet drzwi obrotowe nie straszne mi były.

Zaraz przy drzwiach natchnęłam się na wysepkę Inglota. Chciałam kupić na próbunek cień i lakier, ale panienka była tak przeraźliwie durnowata i skretyniała , że zrezygnowałam, bo pianę z ust toczyć zaczęłam. Nie na moje skołatane nerwy to było.

Tak na marginesie - wiecie, że są "oddychające lakiery do paznokci" ? Zapytałam : a czym one oddychają ? Odpowiedzi nie uzyskałam.

W tymże CH dopadłam Marionnaud. Rzuciłam się na lakiery. Ku rozżaleniu pani konsultantki () dużo nie wydałam, bo w "drogich" firmach nie znalazłam koloru, który rzuciłby mi się w oko . Kupiłam tylko ich firmowy lakier w kolorze koralowym. Nawet testery mieli i na paznokciu sprawdziłam. Ładny.

Następnie trafiłam do Douglasa. Ale se O.P.I. nakupię - tak sobie pomyślałam. I co ? I nico ! Dwa przerzedzone rządki, chyba z dziesięć sztuk w cmentarno - prosektoryjnych kolorach. Fuj ! Konsultantka na siłę zaciągnęła mnie ( a jak, odpicowałam się to i na klienta godnego uwagi wyglądałam) do stojaka z produktami do paznokci z firmy Anny. Pierwszy raz o czymś takim słyszałam. "Amerykańska" - nęciła mnie pani pod tytułem : sprzedawca - makijażystka (tak było napisane na dyndającym jej na cyckach identyfikatorze ). Powiedziałam, że nic o tej firmie nie słyszałam, poczytam sobie na jej temat i może wrócę.

I na tym moje zakupy się skończyły. Nęcił mnie jeszcze zapachem "kebab u Turka" (nigdy jeszcze w Polsce nie jadłam), ale mój hart ducha wygrał.
Ot i cała relacja z mojej podróży do wielkiego świata. Ale co miejskiego smrodu łyknęłam, to łyknęłam. Morza nie widziałam.

Miłego dnia

*************
Asia, zostało Ci jeszcze ociupinkę tego naturalnego kremu ? Jeśli tak - wrzuć w kopertę z moim adresem

Edytowane przez Heroldin
Czas edycji: 2013-07-20 o 05:29
Heroldin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-20, 09:50   #4844
NaKrawedzi
Zakorzenienie
 
Avatar NaKrawedzi
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Moon
Wiadomości: 3 923
Dot.: Włosomaniaczki cz. VIII

Cytat:
Napisane przez Heroldin Pokaż wiadomość
Cześć !


Miałam czas na połażenie po wielkim mieście. Najpierw oczywiście sprawdziłam czy mi słoma z butów nie wystaje.
__________________
NK- Natural Killer


Nakarm pieska



Wymienię
NaKrawedzi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-20, 14:44   #4845
Finlora
Zakorzenienie
 
Avatar Finlora
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: To tu, to tam ;)
Wiadomości: 28 698
Dot.: Włosomaniaczki cz. VIII

Cytat:
Napisane przez NaKrawedzi Pokaż wiadomość
a miałam oszczędzac
Nie oszczędzaj

Cytat:
Napisane przez Heroldin Pokaż wiadomość
Jedna kapsułka na dziesięć paznokci.
A temu Twojemu ; "na 2 razy" nie dziwię się. Kiedyś mnie próbowano na siłę wmówić, że ilością oleju mieszczącego się w łyżeczce do herbaty włosy dość długie można dobrze pokryć
Co się śmiejesz Ja nie z tych, którym łyżeczka oleju wystarcza na całe włosy, ale jeśli chodzi o te rybki to jak nałożyłam za dużo (jedną rybkę na raz) to nie mogłam tego za cholerę wsmarować w skórę i cały czas miałam tłuste palce. A jak nakładałam po odrobince to wszystko ładnie się wchłaniało i nic nie zasychało, skorupki żadnej nie było.

Cytat:
Napisane przez Heroldin Pokaż wiadomość
Jak jest pogoda i słońce z nieba wali, moje włosy, tak gdzieś dwa tygodnie po farbowaniu, słowiańsko - pszeniczne stają się. Wówczas to
Cytat:
Napisane przez Heroldin Pokaż wiadomość
z ciemnymi brwiami jak maszkara wyglądam . Łyp okiem w lustro i szybciutko do sklepu po farbę.
Ale to chyba niedobrze jak słońce tak mocno rozjaśnia włosy?

Cytat:
Napisane przez Heroldin Pokaż wiadomość
Wydrukowałam sobie mapkę dojścia, ale ... ja map czytać nie umiem. Nic to - łapankę na ludzi będę robić.
To tak jak ja Zawsze jak jadę do innego miasta to drukuję sobie mapki ze strony jakdojechac.pl, żeby wiedzieć jak dostać się w różne miejsca komunikacją miejską. I potem i tak stoję jak głupia i obracam mapkę na wszystkie strony bo nie wiem dokładnie, w którym miejscu jestem i gdzie dokładnie powinnam pójść, żeby wsiąść w odpowiedni tramwaj Najczęściej kończy się na zaczepianiu ludzi

Cytat:
Napisane przez ImmortalLover Pokaż wiadomość
Lubię Ale nie lubię zapachu żelatyny
Zapachu samej żelatyny też nie lubię, ale przecież galaretki pachną owocowo.

Cytat:
Napisane przez Heroldin Pokaż wiadomość
U lekarza byłam. O dziwo - trafiłam
Efekt - zdurniałam i zgłupłam jeszcze bardziej. Jak się okazało Pani Doktór Nauk Medycznych ( a jak ...) z charakterku do mnie podobna. Oj, podobna. To zaleta Po przejrzeniu dokumentacji stwierdziła, że do tej pory leczyłam się u homeopatów. A jak Jej powiedziałam, że mi prognozują w niedalekiej przyszłości amputację stopy, popukała się w głowę i jadowicie wysyczała : efekt reformy szkolnictwa wyższego; każdy może studiować, bezmózgi też. Wykręciła mi całe leczenie o 180 stopni. Dużo trzeba byłoby gadać. W efekcie : jestem tak skołowana, że sama nie wiem co dalej.
Mam nadzieję, że trafiłaś w końcu na kompetentnego lekarza. Chociaż wcale Ci się nie dziwię, że jesteś skołowana.

Cytat:
Napisane przez Heroldin Pokaż wiadomość
Jak wiecie mam Reisefieber i do lekarza dojechałam dwie godziny wcześniej. Miałam czas na połażenie po wielkim mieście. Najpierw oczywiście sprawdziłam czy mi słoma z butów nie wystaje. Trafiłam na ogromniaste centrum handlowe. Obawa mną targała czy będę umiała się zachować w tym sanktuarium, ale wlazłam. Nawet drzwi obrotowe nie straszne mi były.
Jak to?? Trafiłaś do sanktuarium i do Zary nie weszłaś???

Cytat:
Napisane przez Heroldin Pokaż wiadomość
Zaraz przy drzwiach natchnęłam się na wysepkę Inglota. Chciałam kupić na próbunek cień i lakier, ale panienka była tak przeraźliwie durnowata i skretyniała , że zrezygnowałam, bo pianę z ust toczyć zaczęłam. Nie na moje skołatane nerwy to było.
Było nie pytać tylko oglądać i do kasy To Ty jeszcze nie wiesz, że panie w takich sklepach to trzeba omijać?

Cytat:
Napisane przez Heroldin Pokaż wiadomość
I na tym moje zakupy się skończyły. Nęcił mnie jeszcze zapachem "kebab u Turka" (nigdy jeszcze w Polsce nie jadłam), ale mój hart ducha wygrał.
Nie jadasz kebabów? Dlaczego? Coś z nimi nie tak? Pytam bo mnie się czasami zdarza zjeść i nie powiem, żeby mi nie smakowało. Chociaż czasami mam obawy czy to mięso to rzeczywiście to co ma być. W zasadzie jak zamawiam coś chińskiego to też się czasami zastanawiam czy to rzeczywiście kurczak


Wróciłam do mozilli bo chrome zaczęło mnie wkurzać ale mozilla też już zaczyna mi przypominać czemu zmieniłam przeglądarkę - zacytowałam posta Kasi i jak cytowałam poszczególne wypowiedzi w środku zdania wstawił mi się niechcący początek i koniec cytatu i wypowiedź Kasi podzieliło mi na 2 części - już kilka razy edytowałam posta, wykasowałam co trzeba i co? Po zapisaniu nadal jest tak jak przed

Edytowane przez Finlora
Czas edycji: 2013-07-20 o 14:51
Finlora jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-20, 18:31   #4846
201612231846
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 4 143
Dot.: Włosomaniaczki cz. VIII

Cytat:
Napisane przez Heroldin Pokaż wiadomość
Cześć !


Ale ja nie twierdzę, że to co w drogeriach stoi nie nadaje się do użytku. Sama parokrotnie używałam w okresie, kiedy to w "czekoladach" gustowałam i kiedy tym czymś jasny brąz chciałam uzyskać. Zawsze uzyskiwałam kolor przynajmniej dwa tony ciemniejszy niż ten obiecywany. Mnie do tych kolorantów zraziło przede wszystkim to, że utleniacze do nich dołączone nie mają podanego stężenia. Ładujesz na łeb sama nie wiesz co.


No i jak ? Wizualnie lepiej ? Nie zawsze to co długie jest ładne. Sama popatrz po narcyzowych włosowych wątkach. Mnie jak łapie podłe myślenie o moich włosach, pooglądam trochę zdjęć pięknych włosów i fal / loków (ostatnio na topie ), poczytam sobie o "potencjale" i natychmiast wszystkie moje kompleksy idą precz.

U lekarza byłam. O dziwo - trafiłam
Efekt - zdurniałam i zgłupłam jeszcze bardziej. Jak się okazało Pani Doktór Nauk Medycznych ( a jak ...) z charakterku do mnie podobna. Oj, podobna. To zaleta Po przejrzeniu dokumentacji stwierdziła, że do tej pory leczyłam się u homeopatów. A jak Jej powiedziałam, że mi prognozują w niedalekiej przyszłości amputację stopy, popukała się w głowę i jadowicie wysyczała : efekt reformy szkolnictwa wyższego; każdy może studiować, bezmózgi też. Wykręciła mi całe leczenie o 180 stopni. Dużo trzeba byłoby gadać. W efekcie : jestem tak skołowana, że sama nie wiem co dalej.

Jak wiecie mam Reisefieber i do lekarza dojechałam dwie godziny wcześniej. Miałam czas na połażenie po wielkim mieście. Najpierw oczywiście sprawdziłam czy mi słoma z butów nie wystaje. Trafiłam na ogromniaste centrum handlowe. Obawa mną targała czy będę umiała się zachować w tym sanktuarium, ale wlazłam. Nawet drzwi obrotowe nie straszne mi były.

Zaraz przy drzwiach natchnęłam się na wysepkę Inglota. Chciałam kupić na próbunek cień i lakier, ale panienka była tak przeraźliwie durnowata i skretyniała , że zrezygnowałam, bo pianę z ust toczyć zaczęłam. Nie na moje skołatane nerwy to było.

Tak na marginesie - wiecie, że są "oddychające lakiery do paznokci" ? Zapytałam : a czym one oddychają ? Odpowiedzi nie uzyskałam.

W tymże CH dopadłam Marionnaud. Rzuciłam się na lakiery. Ku rozżaleniu pani konsultantki () dużo nie wydałam, bo w "drogich" firmach nie znalazłam koloru, który rzuciłby mi się w oko . Kupiłam tylko ich firmowy lakier w kolorze koralowym. Nawet testery mieli i na paznokciu sprawdziłam. Ładny.

Następnie trafiłam do Douglasa. Ale se O.P.I. nakupię - tak sobie pomyślałam. I co ? I nico ! Dwa przerzedzone rządki, chyba z dziesięć sztuk w cmentarno - prosektoryjnych kolorach. Fuj ! Konsultantka na siłę zaciągnęła mnie ( a jak, odpicowałam się to i na klienta godnego uwagi wyglądałam) do stojaka z produktami do paznokci z firmy Anny. Pierwszy raz o czymś takim słyszałam. "Amerykańska" - nęciła mnie pani pod tytułem : sprzedawca - makijażystka (tak było napisane na dyndającym jej na cyckach identyfikatorze ). Powiedziałam, że nic o tej firmie nie słyszałam, poczytam sobie na jej temat i może wrócę.

I na tym moje zakupy się skończyły. Nęcił mnie jeszcze zapachem "kebab u Turka" (nigdy jeszcze w Polsce nie jadłam), ale mój hart ducha wygrał.
Ot i cała relacja z mojej podróży do wielkiego świata. Ale co miejskiego smrodu łyknęłam, to łyknęłam. Morza nie widziałam.

Miłego dnia

*************
Asia, zostało Ci jeszcze ociupinkę tego naturalnego kremu ? Jeśli tak - wrzuć w kopertę z moim adresem
No pewnie .

Lubiłam swoje długie włosy, ale resztki włosów po rozjaśnianiu były bardzo rozdwojone. Generalnie wizualnie lepiej, ale...? Po kilku dniach zauważyłam białe kropki. Ścięłam włosy nad rozdwojeniem, miałam dosyć ostre nożyczki. Olejowałam włosy przed każdym myciem, myłam je łagodnym szamponem i zabezpieczałam końcówki po każdym myciu jedwabiem z GP. Jedynym grzechem było pójście na basen. Ale przed wejściem do basenu nałożyłam olejek Alterra i zrobiłam koka. Nie suszyłam ich suszarką, wiec nie wiem o co chodzi?? .


Rozpisałam się . Tutaj fotki:

Przed cięciem https://wizaz.pl/forum/album.php?alb...ctureid=160187

Jak widać włosy były dosyć długie, ale końcówki przerzedzone.

Po ścięciu:
https://wizaz.pl/forum/album.php?alb...ctureid=160188

Włosy zrobiły się bardziej gęste i mięsiste. Pięknie się układają . Praktycznie wyglądają idealnie po każdym myciu.
201612231846 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-21, 06:10   #4847
Heroldin
Zakorzenienie
 
Avatar Heroldin
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 4 627
Dot.: Włosomaniaczki cz. VIII

Cześć !
Cytat:
Napisane przez NaKrawedzi Pokaż wiadomość
Czego rżysz ?! Toż ja z kaszubskiego zadupia wsiowego.

Cytat:
Napisane przez Finlora Pokaż wiadomość
jak nałożyłam za dużo (jedną rybkę na raz) to nie mogłam tego za cholerę wsmarować w skórę i cały czas miałam tłuste palce.

To może ja tu właśnie robię błąd, bo każdorazowo wykorzystuję całą rybkę.

Cytat:
Napisane przez Finlora
Ale to chyba niedobrze jak słońce tak mocno rozjaśnia włosy?

To farby tracą kolor. Na tyle na ile ja na słońcu przebywam to nie jest raczej szkodliwe. No i nie widzę, nie czuję jakichkolwiek zniszczeń.

Cytat:
Napisane przez Finlora
Mam nadzieję, że trafiłaś w końcu na kompetentnego lekarza. Chociaż wcale Ci się nie dziwię, że jesteś skołowana.

Szczerze ? Nadal jestem kompletnie skołowana i nie wiem co robić.
Do lekarza, któremu zaufałabym z zamkniętymi oczami i na wdechu, nie mam szansy dostać się. Nie przyjmuje nowych pacjentów, oficjalnie prywatnie nie przyjmuje, a ja nie mam znajomości na nieoficjalną prywatna wizytę. No cóż - do jutra muszę podjąć decyzję.

Cytat:
Napisane przez Finlora
Jak to?? Trafiłaś do sanktuarium i do Zary nie weszłaś???

Kudy mi wiejskiej dziewusze na takie salony ? Nie zdążyłabym wejść, a pogoniliby od progu. Przez szybę i to z pewnej odległości mogłabym jedynie popatrzeć.

Cytat:
Napisane przez Finlora
Było nie pytać tylko oglądać i do kasy To Ty jeszcze nie wiesz, że panie w takich sklepach to trzeba omijać?

Ale ja nic, ja tylko zapytałam, który z cieni ( bo kilka rodzajów było) jest jej zdaniem najtrwalszy. Odpowiedziała, że nie wie, bo nie zna tych produktów. No i jeszcze parę podobnych kfiatkuf było. Coś w stylu sprzedawcy w sklepie z krawatami, w sweter z golfem ubranego.

Cytat:
Napisane przez Finlora
Nie jadasz kebabów? Dlaczego?

A Ty kotlety mielone lub gulasz w restauracji zjesz ?!
Ja jestem straszliwy jedzeniowy ortodoks : pizza to we Włoszech, paella w Hiszpanii,
moussakas w Grecji, döner kebab w Turcji, a szisz kebab krajach arabskich. A do tego nie natknęłam się jeszcze tu u nas na bar / restaurację, w której döner sami produkują. Wszystko to z fabryk. Wiem jak do lokalu mojej (byłej ) Psiapsiółki przywozili. No i ten wał jest ze zmielonego kurczakowego mięsa zrobiony. Toż to czysta profanacja.
No niby gdzieś w wielkich miastach są już restauracje z takim prawdziwym różnonarodowym jedzeniem, przyrządzonym z oryginalnych składników. Ale ja ze wsi , a nie z wielkiego świata to zapewne nie znam się.

Cytat:
Napisane przez domiwika93 Pokaż wiadomość
nie wiem o co chodzi?? .
Ty mnie nie pytaj, bo za głoszone przeze mnie poglądy już parę razy chciano mnie z Wizażu na taczce wywieźć.
Nie wierzę w zbawienne działanie olei (olejowałam, a jakże), kosmetyki z Alterry uważam za wielkie nieporozumienie, tak samo jak te wszystkie "dziecinne", co cztery tygodnie farbuję włosy, używam suszarki i nie stronię od silikonów. Wręcz przeciwnie, po tym jak zniszczyłam sobie włosy dietą bezsilnikową, chwalę je na wszelkie możliwe sposoby. Ja bardzo krytyczna również w stosunku do siebie jestem, a po tych wszystkich wyżej wymienionych i jeszcze kilkunastu innych grzechach oraz po obejrzeniu narcyzowych zdjęć z fryzjerskiego, uważam, że stan moich włosów plasuje się na pozycji wyższej niż średnia.

Cytat:
Napisane przez domiwika93
Praktycznie wyglądają idealnie po każdym myciu.
To czego jeszcze chcesz ?

A tak w temacie włosowym : ostatnio jakaś posucha na "rewelacyjne odkrycia". Wakacje ? U Królowej Sproszkowanej Żelatyny też nic, bo jak zajrzę na fryzjerkę, to nie potykam się o posty, nakazujące natychmiastowe wejście na jej blog i pobieranie nauk.
Kurde, kremy do rąk - były, do cycków - też, balsamy do ciała - były, myjadła do higieny intymnej - były. Jak nic czas na kremy do stóp z 30% mocznikiem, bo nawilża ( ), a może te żele intymne Durex , bo też - jak producent obiecuje - nawilżające. . Może coś nowego do picia będzie. Oby Black Label


Miłego dnia
Heroldin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-21, 09:28   #4848
ImmortalLover
Zakorzenienie
 
Avatar ImmortalLover
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 14 384
Dot.: Włosomaniaczki cz. VIII

Cytat:
Napisane przez Heroldin Pokaż wiadomość
U lekarza byłam. O dziwo - trafiłam
Może warto spróbować? Bo fakt faktem na medycynę idzie każdy, kto ma albo znajomości albo zdolność do kucia,niekoniecznie myślenia...
Cytat:
Napisane przez Heroldin Pokaż wiadomość
Obawa mną targała czy będę umiała się zachować w tym sanktuarium, ale wlazłam. Nawet drzwi obrotowe nie straszne mi były.
oj Kasia,Kasia


Cytat:
Napisane przez Finlora Pokaż wiadomość
To tak jak ja Zawsze jak jadę do innego miasta to drukuję sobie mapki ze strony jakdojechac.pl, żeby wiedzieć jak dostać się w różne miejsca komunikacją miejską.
Lubię tę stronę. Korzystam jak nie wiem,jak dojechać gdzieś w Krk

Cytat:
Napisane przez domiwika93 Pokaż wiadomość
Włosy zrobiły się bardziej gęste i mięsiste. Pięknie się układają . Praktycznie wyglądają idealnie po każdym myciu.
Wychodzi na to,że zmiana ma same plusy
Ja żałuję,że obcięłam dwa lata temu. Do tej pory nie udało mi się dojść do poprzedniej długości

Cytat:
Napisane przez Heroldin Pokaż wiadomość

Kurde, kremy do rąk - były, do cycków - też, balsamy do ciała - były, myjadła do higieny intymnej - były. Jak nic czas na kremy do stóp z 30% mocznikiem, bo nawilża ( ), a może te żele intymne Durex , bo też - jak producent obiecuje - nawilżające. . Może coś nowego do picia będzie. Oby Black Label
Myślę,że niektóre używają "przy okazji" na włosy, tylko nie te na głowie
__________________

Zawartość torebki dzieli się na części: "powinnam" , "mam" i "a skąd się to wzięło?".




ImmortalLover jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-21, 11:30   #4849
201612231846
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 4 143
Dot.: Włosomaniaczki cz. VIII

Cytat:
Napisane przez Heroldin Pokaż wiadomość
Cześć !

Czego rżysz ?! Toż ja z kaszubskiego zadupia wsiowego.


To może ja tu właśnie robię błąd, bo każdorazowo wykorzystuję całą rybkę.


To farby tracą kolor. Na tyle na ile ja na słońcu przebywam to nie jest raczej szkodliwe. No i nie widzę, nie czuję jakichkolwiek zniszczeń.


Szczerze ? Nadal jestem kompletnie skołowana i nie wiem co robić.
Do lekarza, któremu zaufałabym z zamkniętymi oczami i na wdechu, nie mam szansy dostać się. Nie przyjmuje nowych pacjentów, oficjalnie prywatnie nie przyjmuje, a ja nie mam znajomości na nieoficjalną prywatna wizytę. No cóż - do jutra muszę podjąć decyzję.


Kudy mi wiejskiej dziewusze na takie salony ? Nie zdążyłabym wejść, a pogoniliby od progu. Przez szybę i to z pewnej odległości mogłabym jedynie popatrzeć.


Ale ja nic, ja tylko zapytałam, który z cieni ( bo kilka rodzajów było) jest jej zdaniem najtrwalszy. Odpowiedziała, że nie wie, bo nie zna tych produktów. No i jeszcze parę podobnych kfiatkuf było. Coś w stylu sprzedawcy w sklepie z krawatami, w sweter z golfem ubranego.


A Ty kotlety mielone lub gulasz w restauracji zjesz ?!
Ja jestem straszliwy jedzeniowy ortodoks : pizza to we Włoszech, paella w Hiszpanii,
moussakas w Grecji, döner kebab w Turcji, a szisz kebab krajach arabskich. A do tego nie natknęłam się jeszcze tu u nas na bar / restaurację, w której döner sami produkują. Wszystko to z fabryk. Wiem jak do lokalu mojej (byłej ) Psiapsiółki przywozili. No i ten wał jest ze zmielonego kurczakowego mięsa zrobiony. Toż to czysta profanacja.
No niby gdzieś w wielkich miastach są już restauracje z takim prawdziwym różnonarodowym jedzeniem, przyrządzonym z oryginalnych składników. Ale ja ze wsi , a nie z wielkiego świata to zapewne nie znam się.


Ty mnie nie pytaj, bo za głoszone przeze mnie poglądy już parę razy chciano mnie z Wizażu na taczce wywieźć.
Nie wierzę w zbawienne działanie olei (olejowałam, a jakże), kosmetyki z Alterry uważam za wielkie nieporozumienie, tak samo jak te wszystkie "dziecinne", co cztery tygodnie farbuję włosy, używam suszarki i nie stronię od silikonów. Wręcz przeciwnie, po tym jak zniszczyłam sobie włosy dietą bezsilnikową, chwalę je na wszelkie możliwe sposoby. Ja bardzo krytyczna również w stosunku do siebie jestem, a po tych wszystkich wyżej wymienionych i jeszcze kilkunastu innych grzechach oraz po obejrzeniu narcyzowych zdjęć z fryzjerskiego, uważam, że stan moich włosów plasuje się na pozycji wyższej niż średnia.


To czego jeszcze chcesz ?

A tak w temacie włosowym : ostatnio jakaś posucha na "rewelacyjne odkrycia". Wakacje ? U Królowej Sproszkowanej Żelatyny też nic, bo jak zajrzę na fryzjerkę, to nie potykam się o posty, nakazujące natychmiastowe wejście na jej blog i pobieranie nauk.
Kurde, kremy do rąk - były, do cycków - też, balsamy do ciała - były, myjadła do higieny intymnej - były. Jak nic czas na kremy do stóp z 30% mocznikiem, bo nawilża ( ), a może te żele intymne Durex , bo też - jak producent obiecuje - nawilżające. . Może coś nowego do picia będzie. Oby Black Label


Miłego dnia
A któż jest królową sproszkowanej żelatyny?


Co do sylikonów to i ja używam. Używam odżywek z sylikonami i bez sylikonów. .

Ludzie są dziwnie nastawieni na ,,inne zdanie'' ze strony pewnych użytkowników. Kiedyś napisałam, że TŻ pomaga mi przy zakupach i trzyma wieszaki, jak chce przymierzyć więcej ubrań. Dla mnie to było normalne. Tym bardziej, że sam chciał mi pomagać A dziewczyny zjechały mnie jak burą sukę i się ze mnie chamsko nabijały . Z związku z tym, że nie chciałam się z nikim kłócić ani dostać bana, więc pożegnałam to forum

A tak poza tym powiem Ci szczerze, że trochę przyniłaś się do pozbycia moich 10 cm zniszczonych końcówek. Napisałaś mi kiedyś, że przydałoby się podciąć kilka cm. Nie jestem negatywnie nastawiona na krytykę innych. A wolę jak ktoś mi napiszę :,,Masz ładne włosy. Ale końcówki warto ściąć'' niż ,,Cudowne włosy. Nie ścinaj ich nigdy''.

---------- Dopisano o 12:30 ---------- Poprzedni post napisano o 11:52 ----------

Cytat:
Napisane przez Heroldin Pokaż wiadomość
Cześć !

Czego rżysz ?! Toż ja z kaszubskiego zadupia wsiowego.


To może ja tu właśnie robię błąd, bo każdorazowo wykorzystuję całą rybkę.


To farby tracą kolor. Na tyle na ile ja na słońcu przebywam to nie jest raczej szkodliwe. No i nie widzę, nie czuję jakichkolwiek zniszczeń.


Szczerze ? Nadal jestem kompletnie skołowana i nie wiem co robić.
Do lekarza, któremu zaufałabym z zamkniętymi oczami i na wdechu, nie mam szansy dostać się. Nie przyjmuje nowych pacjentów, oficjalnie prywatnie nie przyjmuje, a ja nie mam znajomości na nieoficjalną prywatna wizytę. No cóż - do jutra muszę podjąć decyzję.


Kudy mi wiejskiej dziewusze na takie salony ? Nie zdążyłabym wejść, a pogoniliby od progu. Przez szybę i to z pewnej odległości mogłabym jedynie popatrzeć.


Ale ja nic, ja tylko zapytałam, który z cieni ( bo kilka rodzajów było) jest jej zdaniem najtrwalszy. Odpowiedziała, że nie wie, bo nie zna tych produktów. No i jeszcze parę podobnych kfiatkuf było. Coś w stylu sprzedawcy w sklepie z krawatami, w sweter z golfem ubranego.


A Ty kotlety mielone lub gulasz w restauracji zjesz ?!
Ja jestem straszliwy jedzeniowy ortodoks : pizza to we Włoszech, paella w Hiszpanii,
moussakas w Grecji, döner kebab w Turcji, a szisz kebab krajach arabskich. A do tego nie natknęłam się jeszcze tu u nas na bar / restaurację, w której döner sami produkują. Wszystko to z fabryk. Wiem jak do lokalu mojej (byłej ) Psiapsiółki przywozili. No i ten wał jest ze zmielonego kurczakowego mięsa zrobiony. Toż to czysta profanacja.
No niby gdzieś w wielkich miastach są już restauracje z takim prawdziwym różnonarodowym jedzeniem, przyrządzonym z oryginalnych składników. Ale ja ze wsi , a nie z wielkiego świata to zapewne nie znam się.


Ty mnie nie pytaj, bo za głoszone przeze mnie poglądy już parę razy chciano mnie z Wizażu na taczce wywieźć.
Nie wierzę w zbawienne działanie olei (olejowałam, a jakże), kosmetyki z Alterry uważam za wielkie nieporozumienie, tak samo jak te wszystkie "dziecinne", co cztery tygodnie farbuję włosy, używam suszarki i nie stronię od silikonów. Wręcz przeciwnie, po tym jak zniszczyłam sobie włosy dietą bezsilnikową, chwalę je na wszelkie możliwe sposoby. Ja bardzo krytyczna również w stosunku do siebie jestem, a po tych wszystkich wyżej wymienionych i jeszcze kilkunastu innych grzechach oraz po obejrzeniu narcyzowych zdjęć z fryzjerskiego, uważam, że stan moich włosów plasuje się na pozycji wyższej niż średnia.


To czego jeszcze chcesz ?

A tak w temacie włosowym : ostatnio jakaś posucha na "rewelacyjne odkrycia". Wakacje ? U Królowej Sproszkowanej Żelatyny też nic, bo jak zajrzę na fryzjerkę, to nie potykam się o posty, nakazujące natychmiastowe wejście na jej blog i pobieranie nauk.
Kurde, kremy do rąk - były, do cycków - też, balsamy do ciała - były, myjadła do higieny intymnej - były. Jak nic czas na kremy do stóp z 30% mocznikiem, bo nawilża ( ), a może te żele intymne Durex , bo też - jak producent obiecuje - nawilżające. . Może coś nowego do picia będzie. Oby Black Label


Miłego dnia
Cytat:
Napisane przez ImmortalLover Pokaż wiadomość
Może warto spróbować? Bo fakt faktem na medycynę idzie każdy, kto ma albo znajomości albo zdolność do kucia,niekoniecznie myślenia...
oj Kasia,Kasia


Lubię tę stronę. Korzystam jak nie wiem,jak dojechać gdzieś w Krk

Wychodzi na to,że zmiana ma same plusy
Ja żałuję,że obcięłam dwa lata temu. Do tej pory nie udało mi się dojść do poprzedniej długości

Myślę,że niektóre używają "przy okazji" na włosy, tylko nie te na głowie
Prawdę mówiąc tak .

Ale i tak tęskni mi się za tymi włosiskami:
https://wizaz.pl/forum/album.php?alb...ctureid=154882


A jeżeli chodzi o ścięcie włosów to niestety u mnie krótsze fryzury niż przed cycki odpadają. Jak ścięłam włosy za ramiona to każdy mi mówił, że źle wyglądam. A ja chodziłam tylko w kucyku.

Tu foteczka:
https://wizaz.pl/forum/album.php?alb...ctureid=154644.

Jantar i Redical czekają sobie w kolejce. Będzie wcieranie .

A teraz muszę się wam pochwalić i ja będę blogować. .

Edytowane przez 201612231846
Czas edycji: 2013-07-21 o 11:31
201612231846 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-07-22, 05:35   #4850
Heroldin
Zakorzenienie
 
Avatar Heroldin
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 4 627
Dot.: Włosomaniaczki cz. VIII

Cześć !

Cytat:
Napisane przez ImmortalLover Pokaż wiadomość
Może warto spróbować?
Będę próbować. Od dzisiejszego wieczoru.

Cytat:
Napisane przez ImmortalLover
Lubię tę stronę.
Nie znałam jej. Zapisałam sobie w "zakładkach" - na przyszłość.
Podobno od miejsca, w którym w Gdyni byłam, do morza parę metrów. Bez mapy nie wiedziałam i słonej wody nie łyknęłam.

Cytat:
Napisane przez ImmortalLover
Myślę,że niektóre używają "przy okazji" na włosy, tylko nie te na głowie
No i co ? Są efekty ? Może warto spróbować na nagłownym owłosieniu

Przeoczyłam aktywność wizażowej Roszpunki od sproszkowanej żelatyny (sama sobie z tego powodu karę cielesną wymierzyłam). Dojrzałam nowy temat na włosowym. Była na nim przepychanka na temat farbowania włosów. Nawet chciałam się odezwać, bo temat mi znany. Zrezygnowałam jednak, po przeczytaniu, że : " farby apteczne Color&Soin są zdrowe, bo X nimi farbuje i ma piękne i zdrowe włoski". Pewnie na blogu podała tę informację. Tylko, w czasie przeliczania profitów od sponsora, zapomniała dodać, że te farby zawierają pochodne amoniaku i wiele innego chłamu ( np. p-aminofenol, p-fenylenodiamina, 4-chlororezorcyna i inne), no i utleniacze nie mają podanego stężenia. Wiem, bo macałam te farby już jakiś czas temu. Farba jak farba. Ot, moda na "zioła".
Matko kochana, ale ja wredna jestem ...

Cytat:
Napisane przez domiwika93 Pokaż wiadomość
Kiedyś napisałam, że TŻ pomaga mi przy zakupach i trzyma wieszaki, jak chce przymierzyć więcej ubrań.
W normalnej Europie już w średniej klasy sklepach z ubraniami są specjalne kąciki, usytuowane w pobliżu boksów przymierzalni. W tych to kącikach stoją krzesła / fotele i często automat z napojami. Dla kogo to ? Dla panów, towarzyszących paniom w zakupach. I siedzą tacy partnerzy, trzymając sterty ubrań i damskie torebki, rozmawiają ze sobą, kawkę piją, a ich partnerki w tym czasie szaleją i co pewien czas wyskakują zza kotary boksu przymierzalni z pytaniem : no i co, ładnie mi w tym. To sytuacja zupełnie normalna. Matko kochana, jak ja zazdrościłam tym kobitom ... Ja to z patykiem buty dla Mojego szlam kupować.

Cytat:
Napisane przez domiwika93
A tak poza tym powiem Ci szczerze, że trochę przyniłaś się do pozbycia moich 10 cm zniszczonych końcówek.
Trudno, ja jestem wredne babsko. Pytasz - odpowiadam co myślę. Chcesz kłamliwych zachwytów ? To na inny wątek .
Ścięłaś i warto było. Sama widzisz różnicę .

Cytat:
Napisane przez domiwika93
Ale i tak tęskni mi się za tymi włosiskami
Włosy nie zęby. Lepiej krótsze i ładniejsze, niż smętnie wiszące nadgryzione kłaczki.

Cytat:
Napisane przez domiwika93
Jak ścięłam włosy za ramiona to każdy mi mówił, że źle wyglądam.
Rada od cioci Kasi ? Olewaj prostym sikiem to : "każdy mówił". To Ty masz się dobrze czuć. I jeszcze jeden truizm : włosy są dla Ciebie, a nie Ty dla włosów.

Cytat:
Napisane przez domiwika93
A teraz muszę się wam pochwalić i ja będę blogować .
Dawaj ! A o czym będziesz pisać ?

Miłego dnia
Heroldin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-22, 07:56   #4851
ImmortalLover
Zakorzenienie
 
Avatar ImmortalLover
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 14 384
Dot.: Włosomaniaczki cz. VIII

Cytat:
Napisane przez domiwika93 Pokaż wiadomość
A jeżeli chodzi o ścięcie włosów to niestety u mnie krótsze fryzury niż przed cycki odpadają. Jak ścięłam włosy za ramiona to każdy mi mówił, że źle wyglądam. A ja chodziłam tylko w kucyku.
A ja właśnie dążę do takiej długości i nie chcę jej przekraczać

Cytat:
Napisane przez Heroldin Pokaż wiadomość
Nie znałam jej. Zapisałam sobie w "zakładkach" - na przyszłość.
Podobno od miejsca, w którym w Gdyni byłam, do morza parę metrów. Bez mapy nie wiedziałam i słonej wody nie łyknęłam.
Nie wiem,czy przedarłabyś się przez nadmiar parawanów

Cytat:
Napisane przez Heroldin Pokaż wiadomość
No i co ? Są efekty ? Może warto spróbować na nagłownym owłosieniu
Tego nie wiem,może warto zainwestować


Cytat:
Napisane przez Heroldin Pokaż wiadomość
W normalnej Europie już w średniej klasy sklepach z ubraniami są specjalne kąciki, usytuowane w pobliżu boksów przymierzalni. W tych to kącikach stoją krzesła / fotele i często automat z napojami. Dla kogo to ? Dla panów, towarzyszących paniom w zakupach.
http://www.jakbycszczesliwakobieta.p...zyzn%C4%85.jpg Tak mi się skojarzyło
__________________

Zawartość torebki dzieli się na części: "powinnam" , "mam" i "a skąd się to wzięło?".




ImmortalLover jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-22, 11:27   #4852
NaKrawedzi
Zakorzenienie
 
Avatar NaKrawedzi
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Moon
Wiadomości: 3 923
Dot.: Włosomaniaczki cz. VIII

Cytat:
Napisane przez Finlora Pokaż wiadomość
Nie oszczędzaj
nie oszczędzam
Cytat:
Napisane przez Heroldin Pokaż wiadomość

Czego rżysz ?! Toż ja z kaszubskiego zadupia wsiowego.
a bo lubię
__________________
NK- Natural Killer


Nakarm pieska



Wymienię
NaKrawedzi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-22, 23:31   #4853
'Estelle'
The Pink Power Mołderajtor
 
Avatar 'Estelle'
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 10 745
Dot.: Włosomaniaczki cz. VIII

Siema Laski

Napisałam wczoraj takiego pięknego posta długaśnego, pocytowałam, że hej, a dzisiaj patrzę, że się nie dodał

A pisałam, że dla mnie cienie do brwi Essence są w źle dobranej tnacji, za ciepłe i najlepiej pasuje mi jakimś grafitowym cieniem smarować, a nie brązem.

Że trzymam kciuki za Mirelkę i kurs.

Że urlop to gdzieś pod koniec sierpnia dopiero. O ile w ogóle.

Że włosy Dimi o wiele lepiej teraz wyglądają

Że się cieszę iż ze zwierzami Kasi lepiej i żeby wreszcie lekarz okazał się pomocny.

Więcej nie pamiętam
Cytat:
Napisane przez Heroldin Pokaż wiadomość
[...]
Zaraz przy drzwiach natchnęłam się na wysepkę Inglota. Chciałam kupić na próbunek cień i lakier, ale panienka była tak przeraźliwie durnowata i skretyniała , że zrezygnowałam, bo pianę z ust toczyć zaczęłam. Nie na moje skołatane nerwy to było.

Tak na marginesie - wiecie, że są "oddychające lakiery do paznokci" ? Zapytałam : a czym one oddychają ? Odpowiedzi nie uzyskałam.

W tymże CH dopadłam Marionnaud. Rzuciłam się na lakiery. Ku rozżaleniu pani konsultantki () dużo nie wydałam, bo w "drogich" firmach nie znalazłam koloru, który rzuciłby mi się w oko . Kupiłam tylko ich firmowy lakier w kolorze koralowym. Nawet testery mieli i na paznokciu sprawdziłam. Ładny.

Następnie trafiłam do Douglasa. Ale se O.P.I. nakupię - tak sobie pomyślałam. I co ? I nico ! Dwa przerzedzone rządki, chyba z dziesięć sztuk w cmentarno - prosektoryjnych kolorach. Fuj ! Konsultantka na siłę zaciągnęła mnie ( a jak, odpicowałam się to i na klienta godnego uwagi wyglądałam) do stojaka z produktami do paznokci z firmy Anny. Pierwszy raz o czymś takim słyszałam. "Amerykańska" - nęciła mnie pani pod tytułem : sprzedawca - makijażystka (tak było napisane na dyndającym jej na cyckach identyfikatorze ). Powiedziałam, że nic o tej firmie nie słyszałam, poczytam sobie na jej temat i może wrócę.

I na tym moje zakupy się skończyły. Nęcił mnie jeszcze zapachem "kebab u Turka" (nigdy jeszcze w Polsce nie jadłam), ale mój hart ducha wygrał.
Ot i cała relacja z mojej podróży do wielkiego świata. Ale co miejskiego smrodu łyknęłam, to łyknęłam. Morza nie widziałam.

Miłego dnia

*************
Asia, zostało Ci jeszcze ociupinkę tego naturalnego kremu ? Jeśli tak - wrzuć w kopertę z moim adresem
Uwielbiam Twoje poczucie humoru

I d.upa wołowa ze mnie straszliwa, bo paczka do Ciebie stoi już od wielu tygodni, a ja się do tego kremu składam i składam i wiecznie czasu na bełty mi brakuje Zrobię Ci od razu podwójną porcję, zakonserwuję to do pół roku da radę wytrzymać w łazience, a w lodówce nawet może ciut dłużej

Ostatni tydzien znów miałam nerwowy i jeszcze trochę tego będzie, ale najważniejsze już za mną - w końcu załatwiliśmy sprawę mieszkania Teraz oczywiście jeszcze przeprowadzka, więc znowu urwanie głowy, ale to już jakby mniejszy problem
__________________
Myślałam, że śmierć będzie zimna i straszna. Nie taka jak Ty...

'Estelle' jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-23, 00:06   #4854
NaKrawedzi
Zakorzenienie
 
Avatar NaKrawedzi
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Moon
Wiadomości: 3 923
Dot.: Włosomaniaczki cz. VIII

Cytat:
Napisane przez 'Estelle' Pokaż wiadomość
Siema Laski


Ostatni tydzien znów miałam nerwowy i jeszcze trochę tego będzie, ale najważniejsze już za mną - w końcu załatwiliśmy sprawę mieszkania Teraz oczywiście jeszcze przeprowadzka, więc znowu urwanie głowy, ale to już jakby mniejszy problem
Siema

to będzie parapetówa
__________________
NK- Natural Killer


Nakarm pieska



Wymienię
NaKrawedzi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-23, 07:17   #4855
Heroldin
Zakorzenienie
 
Avatar Heroldin
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 4 627
Dot.: Włosomaniaczki cz. VIII

Cześć !

Cytat:
Napisane przez ImmortalLover Pokaż wiadomość
Nie wiem,czy przedarłabyś się przez nadmiar parawanów
Ja ? Podeptałabym i sypnęłabym piaskiem w oczy.

Cytat:
Napisane przez ImmortalLover
Tak mi się skojarzyło
Otóż to !

Cytat:
Napisane przez 'Estelle' Pokaż wiadomość
Siema Laski
Siema Lachon !

Cytat:
Napisane przez Estelle
dla mnie cienie do brwi Essence są w źle dobranej tnacji
Spróbuj te z Catrice. Ja nie mam żadnych zastrzeżeń. A u mnie to dziwne.

Cytat:
Napisane przez Estelle
Że włosy Dimi o wiele lepiej teraz wyglądają
Też tak uważam i nie widzę powodu rozpaczania nad utratą długości.

Cytat:
Napisane przez Estelle
żeby wreszcie lekarz okazał się pomocny.
Czego i ja sobie szczerze życzę.
Tylko już wczoraj, przy realizacji recept i usłyszeniu ile mam płacić, doznałam takiej traumy, że nadal w szoku jestem i mam zaburzenia psychiczne. No to jak mam się dobrze czuć ? Jak nic w tym tygodniu do psychiatry.

Cytat:
Napisane przez Estelle
Zrobię Ci od razu podwójną porcję, zakonserwuję to do pół roku da radę wytrzymać
Nie rób ( ), bo się zmarnuje. Jakieś trzy tygodnie temu kupiłam pudło ( 100 ml) kremu. A że na jedno smarowanko ociupinka wystarczy zejdzie mi się z jego zużyciem.
Mnie chodziło o ten nawilżający z Handmade Cosmetics. Doczytałam jednak, że miałaś tylko próbkę.


Cytat:
Napisane przez Estelle
w końcu załatwiliśmy sprawę mieszkania
To najważniejsze. A przeprowadzka to pikuś .
Jakie to nowe mieszkanko ?

Miłego dnia
Heroldin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-23, 10:22   #4856
201612231846
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 4 143
Dot.: Włosomaniaczki cz. VIII

Cześć!

Cytat:
Napisane przez Heroldin Pokaż wiadomość
Trudno, ja jestem wredne babsko. Pytasz - odpowiadam co myślę. Chcesz kłamliwych zachwytów ? To na inny wątek .
Ścięłaś i warto było. Sama widzisz różnicę .


Włosy nie zęby. Lepiej krótsze i ładniejsze, niż smętnie wiszące nadgryzione kłaczki.


Rada od cioci Kasi ? Olewaj prostym sikiem to : "każdy mówił". To Ty masz się dobrze czuć. I jeszcze jeden truizm : włosy są dla Ciebie, a nie Ty dla włosów.


Dawaj ! A o czym będziesz pisać ?

Miłego dnia
Wiem, wiem . Za pół roku będą identycznej długości, a przynajmniej nie będą to suche i cienkie piórka. Tak jak 90% dziewczyn, będę pisać o kosmetykach

Cytat:
Napisane przez ImmortalLover Pokaż wiadomość
A ja właśnie dążę do takiej długości i nie chcę jej przekraczać
Ooo . No to powodzenia w zapuszczaniu
Cytat:
Napisane przez 'Estelle' Pokaż wiadomość
Siema Laski

Że włosy Dimi o wiele lepiej teraz wyglądają


Ostatni tydzien znów miałam nerwowy i jeszcze trochę tego będzie, ale najważniejsze już za mną - w końcu załatwiliśmy sprawę mieszkania Teraz oczywiście jeszcze przeprowadzka, więc znowu urwanie głowy, ale to już jakby mniejszy problem
Dziękuję kochana . Ale jestem ciekawa jak wyglądają Twoje włosy, widziałam je może raz na Twoim blogu

Gratulacje co do przeprowadzki.

A ja doszłam do wniosku, że skoro końcówki mi się rozdwajają przy tej długości to potrzebuje ciężkich sylikonów. Na pierwszy ogień pójdzie to: https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,5...olute-oil.html. Cena dosyć spora jak na moją :,,bezrobotną kieszeń'', ale i tak kupię
201612231846 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-23, 17:17   #4857
ImmortalLover
Zakorzenienie
 
Avatar ImmortalLover
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 14 384
Dot.: Włosomaniaczki cz. VIII

Cytat:
Napisane przez Heroldin Pokaż wiadomość
Ja ? Podeptałabym i sypnęłabym piaskiem w oczy.
Ach,no tak


Cytat:
Napisane przez domiwika93 Pokaż wiadomość
A ja doszłam do wniosku, że skoro końcówki mi się rozdwajają przy tej długości to potrzebuje ciężkich sylikonów. Na pierwszy ogień pójdzie to: https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,5...olute-oil.html. Cena dosyć spora jak na moją :,,bezrobotną kieszeń'', ale i tak kupię
Ale na co te silikony?

Asia przeprowadzka to faktycznie pikuś I cieszę się,że sprawy z nim ułożone

Wróciłam właśnie z Sosnowca i poza pierdółkami nie znalazłam nic w sklepach. Najbardziej mnie cieszy pasta do zębów,ale ze mnie szalona kosmetoholiczka I lakier z Golden Rose http://goldenrose-styl.pl/sklep/img/...9-thickbox.jpg . Żałuję,że nie widziałam piaskowych,bo te z Adosa są fajne
__________________

Zawartość torebki dzieli się na części: "powinnam" , "mam" i "a skąd się to wzięło?".




ImmortalLover jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-23, 17:37   #4858
201612231846
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 4 143
Dot.: Włosomaniaczki cz. VIII

Cytat:
Napisane przez ImmortalLover Pokaż wiadomość
Ach,no tak


Ale na co te silikony?

Asia przeprowadzka to faktycznie pikuś I cieszę się,że sprawy z nim ułożone

Wróciłam właśnie z Sosnowca i poza pierdółkami nie znalazłam nic w sklepach. Najbardziej mnie cieszy pasta do zębów,ale ze mnie szalona kosmetoholiczka I lakier z Golden Rose http://goldenrose-styl.pl/sklep/img/...9-thickbox.jpg . Żałuję,że nie widziałam piaskowych,bo te z Adosa są fajne
Na końcówki . Na włosowym dziewczyny pisały mi, że jeżeli przy tak intensywnej pielęgnacji włosy się rozdwajają to warto włączyć ciężkie sylikony to pielęgnacji. Jedwab GP nie dał rady ich zabezpieczyć

Lakier piękny
201612231846 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-23, 21:12   #4859
ImmortalLover
Zakorzenienie
 
Avatar ImmortalLover
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 14 384
Dot.: Włosomaniaczki cz. VIII

Cytat:
Napisane przez domiwika93 Pokaż wiadomość
Na końcówki . Na włosowym dziewczyny pisały mi, że jeżeli przy tak intensywnej pielęgnacji włosy się rozdwajają to warto włączyć ciężkie sylikony to pielęgnacji. Jedwab GP nie dał rady ich zabezpieczyć
Myślałam,że na "zlepienie" rozdwojonych już końcówek bo w to to już nigdy nie uwierzę
__________________

Zawartość torebki dzieli się na części: "powinnam" , "mam" i "a skąd się to wzięło?".




ImmortalLover jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-23, 21:41   #4860
Finlora
Zakorzenienie
 
Avatar Finlora
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: To tu, to tam ;)
Wiadomości: 28 698
Dot.: Włosomaniaczki cz. VIII

Cytat:
Napisane przez Heroldin Pokaż wiadomość
To może ja tu właśnie robię błąd, bo każdorazowo wykorzystuję całą rybkę.
No i jak, próbowałaś trochę mniej nakładać?

Cytat:
Napisane przez Heroldin Pokaż wiadomość
Kudy mi wiejskiej dziewusze na takie salony ? Nie zdążyłabym wejść, a pogoniliby od progu. Przez szybę i to z pewnej odległości mogłabym jedynie popatrzeć.
Cytat:
Napisane przez Heroldin Pokaż wiadomość
Ale do Douglasa Cię wpuścili, więc nie mogło być tak źle

Cytat:
Napisane przez Heroldin Pokaż wiadomość
Ale ja nic, ja tylko zapytałam, który z cieni ( bo kilka rodzajów było) jest jej zdaniem najtrwalszy. Odpowiedziała, że nie wie, bo nie zna tych produktów. No i jeszcze parę podobnych kfiatkuf było. Coś w stylu sprzedawcy w sklepie z krawatami, w sweter z golfem ubranego.
Dobre, nie dziwię się, że uciekłaś, skoro na taką specjalistkę trafiłaś

Cytat:
Napisane przez Heroldin Pokaż wiadomość
A Ty kotlety mielone lub gulasz w restauracji zjesz ?!
Cytat:
Napisane przez Heroldin Pokaż wiadomość
W sumie to nigdy nie jadłam

Cytat:
Napisane przez Heroldin Pokaż wiadomość
Wręcz przeciwnie, po tym jak zniszczyłam sobie włosy dietą bezsilnikową, chwalę je na wszelkie możliwe sposoby.
To tak jak ja Pamiętam jak kiedyś naczytałam się na wizażu jakie to silikony są złe, więc je odstawiłam - nigdy w życiu nie miałam tak zmasakrowanych włosów jak wtedy, z podkulonym ogonem wróciłam do silikonów

Cytat:
Napisane przez 'Estelle' Pokaż wiadomość
Siema Laski
Że urlop to gdzieś pod koniec sierpnia dopiero. O ile w ogóle.
Czeeeść
Ja też dopiero pod koniec sierpnia, więc może mimo wszystko udałoby nam się spotkać


Cytat:
Napisane przez 'Estelle' Pokaż wiadomość
Ostatni tydzien znów miałam nerwowy i jeszcze trochę tego będzie, ale najważniejsze już za mną - w końcu załatwiliśmy sprawę mieszkania Teraz oczywiście jeszcze przeprowadzka, więc znowu urwanie głowy, ale to już jakby mniejszy problem
Super! Ciesze się, że udało Ci się w końcu znaleźć coś odpowiedniego

Cytat:
Napisane przez domiwika93 Pokaż wiadomość
A ja doszłam do wniosku, że skoro końcówki mi się rozdwajają przy tej długości to potrzebuje ciężkich sylikonów. Na pierwszy ogień pójdzie to: https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,5...olute-oil.html. Cena dosyć spora jak na moją :,,bezrobotną kieszeń'', ale i tak kupię
A może spróbuj najpierw czegoś tańszego, np tego https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,5...arganowym.html. Masz tu silikony i olej arganowy, używam od jakiegoś czasu na końcówki i nie pamiętam już kiedy ostatni raz coś mi się rozdwoiło. No może raz na 2 miesiące dojrzę jedną czy dwie rozdwojone końcówki na krzyż
Finlora jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Wizażowe Społeczności


Ten wątek obecnie przeglądają: 2 (0 użytkowników i 2 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:38.