Magnesy lepimy, czapeczki dziergamy, bunt naszych dzieci jakoś przetrwamy. 07-08.2011 - Strona 130 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Pokaż wyniki sondy: Zapraszam do glosowania na kolejny tytuł wątku!
W majteczkach biegam, plecak noszę-przedszkolak będę za rok o tej porze 3 10,71%
Drugie lato już na nami, na zimę i sanki teraz czekamy 4 14,29%
Bunt dwulatka w pełnej krasie, żyć się jednak z tym jakoś da się 6 21,43%
Super mamy, super dzieci, drugi roczek szybko zleci 5 17,86%
Dzieciaki nasz maja 2 lata, a my w komplecie nadal "tratatata" 1 3,57%
Sikamy po kątach, psocimy że strach, a nasze mamy tylko "och" i "ach" 9 32,14%
Głosujący: 28. Nie możesz głosować w tej sondzie

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-07-30, 13:33   #3871
ellika
Rozeznanie
 
Avatar ellika
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 749
Dot.: Magnesy lepimy, czapeczki dziergamy, bunt naszych dzieci jakoś przetrwamy. 07-0

Karolcia nasikała na nasze łóżko Pokrowiec na materac suszy się na balkonie, nawet do pralki mi się nie zmieści, musiałabym do pralni oddać.
Tego właśnie się obawiałam...To nie na moje nerwy. U siebie na dywan też już nasiusiała. Nie wiem jak to wypiorę...
ellika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-30, 13:54   #3872
Stronczek27
Wtajemniczenie
 
Avatar Stronczek27
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Lomza (PL), Slough (UK)
Wiadomości: 2 465
GG do Stronczek27
Dot.: Magnesy lepimy, czapeczki dziergamy, bunt naszych dzieci jakoś przetrwamy. 07-0

Sweet o matko!!!! Szybkiego powrotu do zdrowia zycze !!

Cytat:
Napisane przez isiaok Pokaż wiadomość

O!Zawssze razniej, skoro tż i tak całe dnie w pracy. A on pierwszy raz w Anglii?Bedzie zwiedzanie?
I takiego lata chyba dawno u Was nie było?
---------- Dopisano o 12:03 ---------- Poprzedni post napisano o 12:00 ----------
Nie pierwszy raz. w sumie juz trzeci. Pierwszy raz był u nas jak miał 12 lat (5lat temu), w zeszle wakacje no i jutro przylatuje. Zwiedzone juz wszystko co bylo w okolicy.
a lato, fakt. Udalo sie w tym roku (odczasu kiedy tu miszkam jeszcze takiego nie bylo)

Emilie wszytskiego najlepszego !

a gdzie podziała sie Agni???

Witam sie z nad talerza kopytek
Stronczek27 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-30, 14:56   #3873
agni82
Zadomowienie
 
Avatar agni82
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 1 232
Dot.: Magnesy lepimy, czapeczki dziergamy, bunt naszych dzieci jakoś przetrwamy. 07-0

Stronczku- jestem, tylko czasu brak. zaczęłam pracę, wcześniej miałam gości zapowiedzianych i nie zapowiedzianych. Za tydzień kolejna tura: koloniści i brat Tż. zaraz po nich. więc do połowy sierpnia zamęt. W pracy od 7:30 do 12:00, potem po Emila do żłobka i w sumie mam jakies niecałe 2 godzinki na ogarnięcie mieszkania, a jeszcze obiad, książki i tak brak czasu. czasem przeczytam jedna stronę tego co piszecie, ale zatrzymałam się gdzieś na 90 chyba
agni82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-30, 16:09   #3874
Stronczek27
Wtajemniczenie
 
Avatar Stronczek27
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Lomza (PL), Slough (UK)
Wiadomości: 2 465
GG do Stronczek27
Dot.: Magnesy lepimy, czapeczki dziergamy, bunt naszych dzieci jakoś przetrwamy. 07-0

Cytat:
Napisane przez agni82 Pokaż wiadomość
Stronczku- jestem, tylko czasu brak. zaczęłam pracę, wcześniej miałam gości zapowiedzianych i nie zapowiedzianych. Za tydzień kolejna tura: koloniści i brat Tż. zaraz po nich. więc do połowy sierpnia zamęt. W pracy od 7:30 do 12:00, potem po Emila do żłobka i w sumie mam jakies niecałe 2 godzinki na ogarnięcie mieszkania, a jeszcze obiad, książki i tak brak czasu. czasem przeczytam jedna stronę tego co piszecie, ale zatrzymałam się gdzieś na 90 chyba
oj to naprawde masz co robic, usprawiedliwiona

a tak z innej beczki, jak wyłapałas ze o Ciebie pytam?
Stronczek27 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-30, 17:52   #3875
bella7
Zakorzenienie
 
Avatar bella7
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: łódzkie
Wiadomości: 5 507
GG do bella7
Dot.: Magnesy lepimy, czapeczki dziergamy, bunt naszych dzieci jakoś przetrwamy. 07-0

Dominiku Jaciowy,i Emilie wszystkiego najlepszego.

Ellika odpoczniesz sobie,i Karolinka się ucieszy. U nas co do uczenia się wołania potrzeb kupy i siku to Lena mi wczoraj narobiła na krześle z tapicerowanym,i na podłodze ze 2 razy i jeszcze w tym orła wyrzneła ...

Pieleszko,tort pomysłowy a zdjęcia super.

Agni masz co robić!

Coś jeszcze mi latało po głowie...

U nas chłodno,ale za to ta temperatura mi odpowiada. Moje dziewczyny oczywiście stale by na dworze,chociaż dziś dobra godzinę bawiły się w domu, jakby ich nie było-a dyskutowały przy tym

---------- Dopisano o 18:52 ---------- Poprzedni post napisano o 18:48 ----------

Stronczku dopisz mi następnym razem jeden rok więcej w moim wieku, z góry dziękuję.
__________________
Lenka i Lilianka 26.04.2011r.
Miłosz 19.01.2014r.
bella7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-30, 17:53   #3876
Stronczek27
Wtajemniczenie
 
Avatar Stronczek27
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Lomza (PL), Slough (UK)
Wiadomości: 2 465
GG do Stronczek27
Magnesy lepimy, czapeczki dziergamy, bunt naszych dzieci jakoś przetrwamy. 07...

Bella bedzie zrobione, a czy cos jeszcze mam moze dopisac ???


Sent from my iPhone using Tapatalk 2
Stronczek27 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-30, 18:04   #3877
Gomra
Zakorzenienie
 
Avatar Gomra
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 12 751
GG do Gomra
Dot.: Odp: Magnesy lepimy, czapeczki dziergamy, bunt naszych dzieci jakoś przetrwamy.

Marinko współczuje przeżyć, dobrze że już lepiej!

Sweet coś potwornego! Nawet nie chce wiedzieć jak to się stało, koszmar. Ważne że tż wraca do zdrowia, i niedługo na pewno dojdzie do siebie, pisz na bieżąco co i jak, w takich sprawach zawsze pomożemy chociażby dobrym słowem


Co do odpieluchowania, my chyba nie damy rady tego lata
Karol chodzi już od 1,5 miesiąca bez pieluchy, lapie kiedy sie da, kiedy sie nie da to leje gdzie popadnie. Usunęłam wszystkie dywany w domu, bo i tak musiałam wyprać, teraz czekają w garażu.
Wie że robi siku, wie że powienien na kibelek, ale tylko wie - nic więcej.
Czasem zawoła siku, ale nie umie go na zawołanie zrobić, jak wyjdziemy z łazienki to leci po nogach.
Chyba nie jest jeszcze na to gotowy.
Trzeba na jesień odpuścić jak nie da rady, jeszcze przez sierpien bedziemy sie uczyć.


A dziś byliśmy u cioci 50 km od domu, wracaliśmy to chłopaki zasnęłi, i tak śpią już od 17.... coś czuje bardzo aktywny wieczór, a tylko ich ruszyć, to zaraz mnie wyganiają
Gomra jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-07-30, 19:01   #3878
AgaGuernsey
Wtajemniczenie
 
Avatar AgaGuernsey
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 923
GG do AgaGuernsey
Dot.: Magnesy lepimy, czapeczki dziergamy, bunt naszych dzieci jakoś przetrwamy. 07-0

Dominik, Emi sto lat!

Sweet co się stało? Wspolczuje przejść, oby Tz szybko doszedł do siebie.
Pieleszka sliczny tort! Jaki w smaku? Fajne takie garden party, my nie mamy na takie możliwości, a szkoda.
Chelsea zdrowka dla Was!
Shira oj ciotunia już przegina, pogon ja. I jak wizyta? Wiadomo już kto mieszka w brzuszku?
Zanetka długo Wam wozek posluzy, znaczy Emi. Alez ona sliczna.

No i więcej nie pamiętam, bo mi się podglad skonczyl...

Ale ma dużo przyjaciol Milo mi, ze Wam się zdjęcia podobają.

aaa ktoras się pytala ile tam było stopni. 30-34 ale tam często wieje wiatr meltemi przez co upaly nie sa odczuwalne. Na pewno było lepiej niż wczoraj w Krakowie.
AgaGuernsey jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-30, 20:45   #3879
Iwa_iw
Zakorzenienie
 
Avatar Iwa_iw
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 4 489
GG do Iwa_iw
Dot.: Magnesy lepimy, czapeczki dziergamy, bunt naszych dzieci jakoś przetrwamy. 07-0

Pieleszko ja Ci oczywiście buciki mogę wysłać tylko nie wiem co na to Oliweczka?

Ellika no dywany ciężka sprawa, najlepiej zwinąć jak jest możliwość natomiast z meblami tapicerowanymi sama miałam problem
na szczęście jakoś udało nam się uniknąć wpadek na tych miejscach - starałam się pod pupę koc albo ręcznik podkładać.

Agni to masz życie na wysokich obrotach

Gomra a może akurat Karolek na jesień załapie? niegdy nie wiadomo przecież. są dzieci, które potrafią z dnia na dzień załapać
Ala miesiąc nie mogła zakumać aż w końcu coś zaskoczyło.....

zachorowałam na taką bluzkę dla Ali
ona tak ładnie w czerni wygląda!!!

http://allegro.pl/hm-nowa-bluzka-nad...407230065.html

tylko na stronie h&m nie mogę jej znaleźć i nie wiem ile kosztuje
może uda mi się jutro podjechać do CH bo nawet nie wiem czy to 92 to nie byłoby takie na styk na Alę....
__________________


HANIA 29.10.2008r.

ALUTKA 13.06.2011r.
Iwa_iw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-30, 21:21   #3880
Vaniliova11
Zadomowienie
 
Avatar Vaniliova11
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 849
Dot.: Magnesy lepimy, czapeczki dziergamy, bunt naszych dzieci jakoś przetrwamy. 07-0

Cytat:
Napisane przez brumek Pokaż wiadomość
Chyba nawet dla mnie jest ciut za ciepło

.
Niemożliwe
Cytat:
Napisane przez pieleszka Pokaż wiadomość
hej dziewczęta
wrzucam parę zdjęć z naszych imprez urodzinowych i zmykam spać bo padam! do jutra!
Śliczna Haneczka my niestety nie mogliśmy w tym roku zrobić imprezy na świeżym powietrzu przez pogode
Cytat:
Napisane przez Stronczek27 Pokaż wiadomość
o to wspolczuje, nie ma to jak klimatyzacja, ale malo kto w domu posiada...
Zawsze można posiedzieć w samochodzie
Cytat:
Napisane przez Oliweczka1985 Pokaż wiadomość

Hej.
Wczoraj wyszłam z maluchami o 17:30 i było 34 stopnie już sama nie wiedziałam, czy wychodzić czy nie, ale w domu Julka tylko by bajki oglądała...krzyk jak wyłączę TV. Dużo Wasze dzieci oglądają TV?
My wczoraj wyszliśmy o tej samej godzinie a jeśli chodzi o TV to Krystek jeszcze nie zainteresowany za bardzo
Cytat:
Napisane przez SweetAngel1984 Pokaż wiadomość
Hej.

Wpadam na chwile....

Nie iem czy wiecie czy nie wicie ale nie bylo mnie gdyż moj Tż mial wypadek a raczej koszmarna przygode i ledwo uszedl z zyciem Szczeka zlamana w dwoch miejscch z przemieszczeniem i rana od noza przy tetnicy Niedawno wrocil z norwegii ze szpitala i wreszcie jest w domu. wiec mam troche czasu na W. nie nadrabiam bo nie dam rady napewno.
Nie bede was zanudzac swoim zmartwieniem wiec pozdrawiam i jak tylko sytuacja wroci troche do normy to pojawie sie znowu poki co musze sie opiekowac tż-em
Sweet to straszne ... Dużo zdrowia dla Tża
Cytat:
Napisane przez Shira_83 Pokaż wiadomość




ojjj zasłużyła w czwartek chyba jedzie już 3 tygodnie siedzi
żeby szybko sobie pojechała
Cytat:
Napisane przez Marina1 Pokaż wiadomość
najgorsze, że siedzieliśmy w izolatce, nie wolno było wyjść na korytarz. Przez biegunkę itp.
Najgorsza ta bezsilność, czekanie itp.
Mieliśmy to samo ...
Cytat:
Napisane przez zanetaa88 Pokaż wiadomość
Iwa taki jak na zdjęciu
Dzisiaj z wózkiem poleciała do żłobka,
wczoraj z resztą też każdemu mówi "mam duzi wóziek" i "lala ma nupel" bo dostała lalkę ze smoczkiem...
Ślicznotka

Tak mi sie przypomniało że ja kiedyś jakieś sto lat temu też dostałam wózek dla lalek Był taki śliczny czerwony
Cytat:
Napisane przez ellika Pokaż wiadomość
Karolcia nasikała na nasze łóżko Pokrowiec na materac suszy się na balkonie, nawet do pralki mi się nie zmieści, musiałabym do pralni oddać.
Tego właśnie się obawiałam...To nie na moje nerwy. U siebie na dywan też już nasiusiała. Nie wiem jak to wypiorę...
Cytat:
Napisane przez Gomra Pokaż wiadomość


Co do odpieluchowania, my chyba nie damy rady tego lata
Karol chodzi już od 1,5 miesiąca bez pieluchy, lapie kiedy sie da, kiedy sie nie da to leje gdzie popadnie. Usunęłam wszystkie dywany w domu, bo i tak musiałam wyprać, teraz czekają w garażu.
Wie że robi siku, wie że powienien na kibelek, ale tylko wie - nic więcej.
Czasem zawoła siku, ale nie umie go na zawołanie zrobić, jak wyjdziemy z łazienki to leci po nogach.
Chyba nie jest jeszcze na to gotowy.
Trzeba na jesień odpuścić jak nie da rady, jeszcze przez sierpien bedziemy sie uczyć.
Elika Gomra ja też jeszcze niedawno miałam dość Krystian potrafił godzinami siedzieć na nocniku i nic - rekord 3 godziny . Oczywiście jak tylko ubrałam mu majtki zaraz były mokre spodnie i skarpetki też . Poddałam sie wróciłam do pieluch z postanowieniem że podczas urlopu spróbujemy . A moje dziecko nagle samo z siebie zaczęło wołać

Solenizanci wczorajsi i dzisiejsi Dominik Emi sto latek


Witam
A my dziś zostaliśmy zbilansowani Krystianek ma 12,10 kg i 88 cm oprócz tego zeza i bardzo zdrowe płuca cała dzielnica słyszała
Vaniliova11 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-30, 23:04   #3881
brumek
Zakorzenienie
 
Avatar brumek
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Wa-wa
Wiadomości: 8 001
Dot.: Odp: Magnesy lepimy, czapeczki dziergamy, bunt naszych dzieci jakoś przetrwamy.

Hello

Cytat:
Napisane przez ellika Pokaż wiadomość
Jeszcze nie wiem jaka kolejka do kardiologa, bo się dodzwonić nie mogę
Nie chcę być złym prorokiem (tfu tfu), ale u nas, jak się dowiadywałam na początku kwietnia, to już do KOŃCA ROKU nie było nigdzie żadnych miejsc. Dlatego poszliśmy prywatnie.


Cytat:
Napisane przez Chelsea91 Pokaż wiadomość
U nas noc tragiczna ale nie Jul nie spal tylko ja i tz. Mnie bolalo gardlo, brzuch, drapalo mnie w gardle i swedzialo poparzenie, a tz kaszlal, na dodatek strasznie goraco.


Cytat:
Napisane przez pieleszka Pokaż wiadomość
Brumku faktycznie znowu mi się schudło. mnie to już denerwuje.. wszystko na mnie wisi!! jem normalnie, a nawet chyba więcej niż normalnie... nie wiem, chyba jakieś badania zrobię...
Zrób, jasne. Z tarczycą nigdy nie miałaś problemów?
Ale tak po cichu to zazdroszczę trochę

Cytat:
Napisane przez SweetAngel1984 Pokaż wiadomość
Nie iem czy wiecie czy nie wicie ale nie bylo mnie gdyż moj Tż mial wypadek a raczej koszmarna przygode i ledwo uszedl z zyciem Szczeka zlamana w dwoch miejscch z przemieszczeniem i rana od noza przy tetnicy Niedawno wrocil z norwegii ze szpitala i wreszcie jest w domu. wiec mam troche czasu na W. nie nadrabiam bo nie dam rady napewno.
Co Ty piszesz? Brzmi strasznie.

Cytat:
Napisane przez Madziulka_17 Pokaż wiadomość
Niesamowite jak dzieciaki sie za soba stesknily Az sie wzruszylam Szymon jak zobaczyl Monike krzyknal glosno: Moooniii Wycalowali sie i wyprzytulali, a teraz razem jezdza autem

Identyczne autko jest dziś w ofercie grouponowej ZA chyba 87 zł!

Cytat:
Napisane przez Shira_83 Pokaż wiadomość
dziś wizyta u gina na 14
I jak, i jak??? Kogo tam mamy w parze do Żbiczka?

Cytat:
Napisane przez Marina1 Pokaż wiadomość
Hej kochane!
A my jakoś się ogarniamy, bo tu w sumie taki tydzień wyjęty z życiorysu. Nie było wielkiej traumy, ale było ciężko mimo wszystko. Igor zachowywał się dobrze, współpracował, przyjmował kroplówki bez płaczu, zmiany wenflonu. najgorsze, że siedzieliśmy w izolatce, nie wolno było wyjść na korytarz. Przez biegunkę itp.
Najgorsza ta bezsilność, czekanie itp.
Ale przeżyliście A co to w końcu było, powiedzieli? Jakiś rotawirus?

Cytat:
Napisane przez zanetaa88 Pokaż wiadomość
Iwa taki jak na zdjęciu
Dzisiaj z wózkiem poleciała do żłobka,
wczoraj z resztą też każdemu mówi "mam duzi wóziek" i "lala ma nupel" bo dostała lalkę ze smoczkiem...
Zmieniła się bardzo Emi! Włoski jej jeszcze zjaśniały i coraz bardziej podobna do Ciebie

Cytat:
Napisane przez Oliweczka1985 Pokaż wiadomość
Brumek- rower nadal stoi nieużywany?
Nie no, trochę używamy

Cytat:
Napisane przez Chelsea91 Pokaż wiadomość
Naprawdę sam się nigdy nie bawił? Julek odkąd skończył 8 miesięcy potrafi sam sobą się zająć
My wychidziliśmy ale dopiero po 16, potem wróciliśmy i o 18.30 poszłam z nim na plac zabaw na godzinkę, tż siedział w domu i jęczał, jak mu źle i niedobrze. Nie ma to jak chory facet. :p
Tymek się sam sobą zajmował właśnie gdzieś do tego 8 miesiąca A od tamtej pory już tylko z mamą i z mamą. W zasadzie nigdy nie bawi się sam. Tzn. zaczyna coś sobie robić, robi to ze 3 minuty najdłużej i już woła albo po mnie przybiega i musimy razem to robić

Cytat:
Napisane przez ellika Pokaż wiadomość
Karolcia nasikała na nasze łóżko Pokrowiec na materac suszy się na balkonie, nawet do pralki mi się nie zmieści, musiałabym do pralni oddać.
Tego właśnie się obawiałam...To nie na moje nerwy. U siebie na dywan też już nasiusiała. Nie wiem jak to wypiorę...
To pewnie dlatego na czas odpieluchowywania radzą dywany zwijać

Cytat:
Napisane przez agni82 Pokaż wiadomość
Stronczku- jestem, tylko czasu brak. zaczęłam pracę, wcześniej miałam gości zapowiedzianych i nie zapowiedzianych. Za tydzień kolejna tura: koloniści i brat Tż. zaraz po nich. więc do połowy sierpnia zamęt. W pracy od 7:30 do 12:00, potem po Emila do żłobka i w sumie mam jakies niecałe 2 godzinki na ogarnięcie mieszkania, a jeszcze obiad, książki i tak brak czasu. czasem przeczytam jedna stronę tego co piszecie, ale zatrzymałam się gdzieś na 90 chyba
O masz, znowu koloniści Nie za często oni się koloniują?
Jak w pracy, pisz! Ciężko, sympatycznie, męcząco, wesoło?

Cytat:
Napisane przez AgaGuernsey Pokaż wiadomość
Ale ma dużo przyjaciol Milo mi, ze Wam się zdjęcia podobają.
Moja droga przyjaciółko, ależ cudne mieliście wakacje :love
Ja wiem, ze to po raz setny powtarzam, aż mi głupio, ale nadal po tych prawie 3 latach znajomości wizażowej, nie mogę uwierzyć, że Ty te dzieci naprawdę sama urodzialaś!


U nas pogoda dziś średnio fajna (dla mnie przynajmniej ). Nie było zimno, ale ciepło też nie. I popadywało. I pochmurno cały dzień prawie.
Pojechałam z Tymkiem do brata (tego co ma synka młodszego o 1,5 miesiąca od nas). Miło było, bo mają przeogromny ogród, Tymuś szalał Za to sobą się chłopcy zupełnie nie interesowali. tzn. nie wiem, jak mój, ale Piotruś panicznie boi się obcych. Jak widzi kogokolwiek, to płacz, uciekanie, nie chce wychodzić, zbliżać się, nie. A jak tylko obcy znikną mu z oczu, to robi się normalnym, radosnym i szalejącym dzieckiem. Naprawdę bardzo silny ten jego strach I w związku z tym wcale się do nas nie zbliżał przez kilka godzin.

---------- Dopisano o 00:04 ---------- Poprzedni post napisano o 00:03 ----------

Cytat:
Napisane przez Vaniliova11 Pokaż wiadomość
A my dziś zostaliśmy zbilansowani Krystianek ma 12,10 kg i 88 cm oprócz tego zeza i bardzo zdrowe płuca cała dzielnica słyszała
Brawo dla zdrowego i głośno wyrażającego swoje potrzeby dwulatka
A co z zezem?
__________________
........................
brumek jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-07-31, 05:38   #3882
agni82
Zadomowienie
 
Avatar agni82
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 1 232
Dot.: Magnesy lepimy, czapeczki dziergamy, bunt naszych dzieci jakoś przetrwamy. 07-0

Cytat:
Napisane przez brumek Pokaż wiadomość
O masz, znowu koloniści Nie za często oni się koloniują?
Jak w pracy, pisz! Ciężko, sympatycznie, męcząco, wesoło?
a no za często brumku, za często. O tyle dobrego, że my nie musimy tam jechac. nsatępna wizyta pewnie w październiku. i tak co 2 miesiące...

a w pracy jest spoko, wdrażam się w system, bo trochę zmian nastąpiło odkąd odeszłam. W tym tygodniu pracuję do 12, w przyszłym może już pół godzinki krócej. Ogólnie nastawienie mam pozytywne, trochę męcząco bo to jest praca pod presją czasu. to jest dużo bardziej ruchliwy interes niż w Polsce. i tak muszę trzymac rękę na pulsie, ale fajnie jest rozmawiac z dorosłymi o czymś innym niż dzieci. Poza tym do pracy podchodze lekko, bo nie musze pracować, wiec jeśli coś mnie wkurzy to po prostu odejdę.
Cytat:
Napisane przez Vaniliova11 Pokaż wiadomość
Elika Gomra ja też jeszcze niedawno miałam dość Krystian potrafił godzinami siedzieć na nocniku i nic - rekord 3 godziny . Oczywiście jak tylko ubrałam mu majtki zaraz były mokre spodnie i skarpetki też . Poddałam sie wróciłam do pieluch z postanowieniem że podczas urlopu spróbujemy . A moje dziecko nagle samo z siebie zaczęło wołać
co ty mówisz 3 godziny?????? Emil jedynie wejdzie noga do nocnika, albo nałoży go sobie na głowę o siadaniu na nim nie chce słyszeć
Cytat:
Napisane przez Stronczek27 Pokaż wiadomość
oj to naprawde masz co robic, usprawiedliwiona

a tak z innej beczki, jak wyłapałas ze o Ciebie pytam?
, bo akurat tą stronę dziś przeczytałam.. Wspominałam, że czytam wyrywkowo.Dzięki że pytasz

Przepraszam, że tak mało się udzielam, ale serio nie wyrabiam. Oprócz tych obowiązków, o których wspomniałam w poprzednim poście jest kupa innych rzeczy które próbuje doprowadzić do ładu i składu. Mam wiele robótek pozaczynanych, zaczęlam porządkowac zdjęcia (jest ich około 4 tys) i muszę to ogarnąć obrobić i czasu brak i sto innych projekcików które trzeba podokańczac.Podczytuję, może jakoś się zmobilizuję i będe regularniej zaglądac.
agni82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-31, 06:20   #3883
zanetaa88
Zakorzenienie
 
Avatar zanetaa88
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 5 346
Magnesy lepimy, czapeczki dziergamy, bunt naszych dzieci jakoś przetrwamy. 07-08.2011

WÓZEK taki duży kupiliśmy aby Emilie miała wlasnie go na dłużej,ma raczke regulowana to nie ma problemu z prowadzeniem. W budzie jest w połowie folią wiec tez widzi co jest na wprost jak go prowadzi, choć z tym prowadzeniem to rożne cyrki sa, chce mi opowiadać co widzi, co robiła to wg nie patrzy gdzie idzie no i ona jest dumna ze ma taki DUZI wozek generalnie strasznie jest za wózkiem, nawet w nocy sie przebudzi i krzyczy "wozek" raczej ma za duzo emocji i teraz jeszcze etap ze to wszystko jest jej, no ale na szczęście to mija

AGNI fajnie ne miec parcia na prace i miec komfort psychiczny ze można z niej zrezygnować powodzenia.




Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
"Pozwól dzieciom błądzić i radośnie dążyć do poprawy..."


zanetaa88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-31, 06:57   #3884
aania_20
Zakorzenienie
 
Avatar aania_20
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 4 494
Dot.: Magnesy lepimy, czapeczki dziergamy, bunt naszych dzieci jakoś przetrwamy. 07-0

Dzien dobry
no nie nadrobię chyba, nie zdążę

ellika, brawa za postępy pieluszkowe!

Pieleszko, śliczne zdjęcia!!


Cytat:
Napisane przez brumek Pokaż wiadomość
teraz w domu mamy równo 30 stopni, a na zewnątrz 30,4 O 23 wieczorem!
ciepełko

Emi, Dominiczku, spóźnione Wszystkiego Najlepszego!!!

Oliweczko, Adaś czasami ogląda Polsat JimJam. Tam wg mnie są dość spokojne bajki, bez przemocy, no i fajne - i Reksio się zdarza, i Bolek i Lolek. Zwykle jak np moja mama musiałaby zostać z dwoma, czego się obawia, to na chwilę mu włącza, by cokolwiek z Bartkiem zrobić

pieleszko, Adaś nie umie się przedstawić, umie tylko powiedzieć że ma na imię Adam. O sobie mówi że jest gaduła, więc jak czasami pytam, kto ty jesteś to w towarzystwie przedstawia się "Ja Adam daduła"

Sweet, co się stało TŻowi?

zanetko, gratulacje dla szwagierki!

Drażni mnie HelloKitty nie wiem dlaczego, niemniej jednak cieszę się że to nie bardzo dla chłopców

Marina, biedaku, ale mieliście przygody


Pytanie: ma któraś doświadczenie z ubrankami z Ententino? Kupiłam przez neta trochę koszulek dla Adasia, przesyłka przyszła. Bardzo fajne, miłe w dotyku, materiał wygląda na porządny, no i co rzadko spotykane, na metce "wyprodukowano w Polsce". Ciekawe jak będą się dalej nosiły... macie?

Byłam wczoraj na rezonansie. Brumek, nawet nie tak zimno było, głośno ale dostałam słuchawki i niewiele brakowało, bym się zdrzemnęła ale się badanie skończyło Z wyników nic nie rozumiem, same medyczne terminy, ale w podsumowaniu "Wnioski: obraz kręgosłupa L-S w granicach normy"
Z całego badania jestem bardzo zadowolona. Po tym co się słyszy o tego typu badaniach, terminach i lekarzach to naprawdę, tylko pochwalić mogę. Panie bardzo, bardzo miłe, badanie punktualnie, kulturalnie, warunki rewelacja, telewizor i wygodne kanapy w poczekalni, aż dziwne że to badanie refundowane przez NFZ
Teraz muszę czekać co mi na to neurolog powie, ale to dopiero na początku września, bo jest na urlopie...

TŻ miał ze mną jechać, bo miał wczoraj mieć wolne. To jak poszedł do pracy w poniedziałek rano to dopiero dziś wieczorem wróci. Chyba. :///

Wczoraj po przerwie panowie do budowy przyszli, pokażę wam co zrobili. Do wczoraj tylko piwnica była, czyli ta dolna, ciemna część.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSCF5584.jpg (39,0 KB, 29 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSCF5587.jpg (38,1 KB, 30 załadowań)
__________________
"...Ale miłość - kiedy jedno spada w dół,
drugie ciągnie je ku górze... "

aania_20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-31, 06:59   #3885
Oliweczka1985
Zakorzenienie
 
Avatar Oliweczka1985
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 4 158
Dot.: Magnesy lepimy, czapeczki dziergamy, bunt naszych dzieci jakoś przetrwamy. 07-0

Iwa, Pieleszka- nie mam nic przeciwko temu, żebyś przesłała buty Pieleszce z reszta nawet niewiem jaka ich cena.
Iwa-Jula miała identyczne spodnie, ale na rozmiar 62

Ellika- ja od początku liczyłam się z tym, że Jula będzie sikała jak mały szczeniaczek i jakoś nie przejmuję się jak naleje na dywan-wezmę szmatkę i wytrę( raz na rok oddajemy do prania), ostatnio też nam pięknie nalała w pościel
A wogóle, to miała zdjęty ten pampers, dlatego, że dzień wcześniej byłam z maluchami u rodziców, było bardzo gorąco i Julcia latała na golasa, postawiłam obok nocnik, a Ona ni z tego, ni z owego usiadła na niego i zrobila siku, więc myślałam, że to JUŻ, już wie o co chodzi, ale następnego dnia okazało się, że to byla tylko taka zmyłka

Vaniliowa- za bilansto Krystek ma zeza?
Szkoda że się nie spotkałyśmy na tym spacerze

Ja wczoraj ważyłam Julę, to wyszło 14kg

Agni- fajnie, że masz wybór, jeśli chodzi o pracę.
To często Was odwiedzają koloniści

Hej.
Wczoraj chłodniej było mocno, jeszcze na dodatek popsuło się okno i nie można go było zamknąć-dzwoniłam po fachowca z tej firmy co zakladali i naprawił w 5sekund, a ja wogóle nie mogłam. Przewietrzyło się równiutko-siedziałam z dziećmi u Juli w pokoju, bo tam to normalnie zimno było.
Wieczorem byliśmy na rodzinnych zakupach
__________________

"...w małych rączkach mieści się cała miłość …''

Juleńka
Mateuszek
Oliweczka1985 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-31, 07:10   #3886
pieleszka
Wtajemniczenie
 
Avatar pieleszka
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 2 869
Dot.: Magnesy lepimy, czapeczki dziergamy, bunt naszych dzieci jakoś przetrwamy. 07-0

Agni zapracowana kobieto, kiedy Ty czas dla gości znajdziesz?? a na powaznie to życzę, żeby cię koloniści nie irytowali jakoś bardzo...
u nas z nocnikiem tak samo. Hanka ma wstęt i nawet usiąść nie chce ostatnio!
Sweet coś okropnego ...niech tż zdrowieje!!!
AgaG tort to kakaowy biszkopt przekładany śmietaną, konfiturą wiśniową i wiśniami(jedna warstwa to konfitura, a jedna to całe wiśnie). tort jest pycha, nie jest "obrzydliwie" słodki. teściowa go robi na każdą okazję (chrzty, urodziny, ostatnio nawet na komunie mojej siostrzenicy robiła) i zawsze się udaje. ponoć łatwizna. ja tam nie wiem, bo piec nie umiem
brumku nigdy nie badałam tarczycy, w sumie to nawet w ciąży mi gin nie kazał robić... ja zawsze byłam z tych szczuplejszych, ale teraz to jakaś masakra!
Żanetko .śliczna Emi!!!
Iwa no to musze uzgodnić z Oliweczką... Oliweczko jesteś zainteresowana butkami od Iwy??? byłaś piewrsza więc jeżeli chciałabyś je kupić to nie ma problemu!

witam się
czuję się jakby mnie walec przejechał..co za dzień wczoraj mieliśmy!! w domu byłam chyba godzinę tylko..
1. byłam z Hanią na bilansie. Hania waży 13,400 (czyli mniej niż na łazienkowej wadze teściowej) i ma 89 cm. wszystko ok. tylko to opóźnione ząbkowanie
2. wybrałam się z Hanką na działkę do koleżanki z zamiarem pojedzenia trochę agrestu prosto z krzaka.. pojadłam, Hanka się nalatała, do tego wróciłam z siatą pomidorów, ogórków i pudłem borówek
3. ok. 20 u mnie na osiedlu (pod balkonem w sąsiedniej klatce) znaleziono jakiś niewybuch z czasów II wojny światowej. i była przymusowa ewakuacja... takie akcje to do tej pory w kinie widziałam tylko dobrze, że mam przyjaciółkę która blisko mieszka to mogliśmy do niej pójść z Hanią, bo samochodem nie można było nigdzie wyjechać, ani wjechać... i tak do 24 siedzieliśmy u znajomych... a wiecie co zabrałam ze sobą jak mi strażak kazał w ciągu minuty mieszkanie opuścić?? służbowy laptop męża, mleko i butelkę dla małej!!!! ale o swoim telefonie zupełnie nie pomyślałam
__________________
Haneczka

Kobiety nigdy nie zrozumiesz. Nawet jeśli jesteś kobietą! (A.J.Cronin)

Edytowane przez pieleszka
Czas edycji: 2013-07-31 o 07:12
pieleszka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-31, 07:46   #3887
SweetAngel1984
Zadomowienie
 
Avatar SweetAngel1984
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: LBN
Wiadomości: 1 521
Dot.: Magnesy lepimy, czapeczki dziergamy, bunt naszych dzieci jakoś przetrwamy. 07-0

Hej dzieki za troske

Tż byl w delegacji w Norwegii mieszkali na campingu na ktorym byli tez turysci noi jeden z nich zaatakowal go nozem wbil w szyje a gdy Tż upadl zaczal go kopac az szczeke zlamal Jakis wariat potem chchial tez innych dźgać co sie Tż rzucuili na ratunek nawet dziewczyne swoja z ktora byl :/wyrzucil noz w krzaki i powiedzial policji ze w samoobronie dzialal :/ to poco noz wyrzucal nienormalny najprawdopodobniej nacpany jakis byl..... zamkneli go i dlugo nei wyjdzie ale co z tego nikt Tż zdrowia nie wroci najwazniejsze ze jest juz w pln i nie siedze nie mysle non stop co tam jak tam w polsce powiedzieli ze to powazne zlamanie do tego cos z zebem sie zrobilo korzen pekl czy cos noi szew nie chche sie goic bo upaly normalnei historia jak z horroru tragedia.....

fajnie tylko ze firma porzadnie do tego podeszla....wynajeli adwokata ma ja byc dwie sprawy 1. o straty finansowe 2. o odszkodowanie za uszczerbek na zdrowiu
noi jeszcze maja jakies odszkodowanie wyplacic mu z firmy. przetlumaczyli tez papiery ze szpitala na swoj koszt takze milo bo z doswiadczenia wiem ze inny pracodawca mialby w dupie

wybieramy sie na dzialke zeby odsapnac bo juz za duzo tego wszystkiego ostatnio

pzdr.
SweetAngel1984 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-31, 08:23   #3888
Oliweczka1985
Zakorzenienie
 
Avatar Oliweczka1985
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 4 158
Dot.: Magnesy lepimy, czapeczki dziergamy, bunt naszych dzieci jakoś przetrwamy. 07-0

Aniu- to czekamy teraz na opinie neurologa, ale pewnie wszystko ok
Adaś daduła
O ubrankach z Ententino pierwszy raz słyszę.
Domek rośnie w oczach-cudnie!!!

Pieleszko- kupuj Tynaprawdę nie ma sprawy
Coś ty-niewybuch? Ostatnio też słyszałam, że w sąsiedniej miejscowości znaleźli niewybuch z II wojny ś.
I co- Hania pewnie usnęła do tej 24, nie?
Zbadaj tę tarczycę koniecznie. Ile schudłaś?

Sweet- tragedia, współczuję tżtowi przeżyć i cierpienia...teraz takie debile chodzą po ulicy, że aż strach pomyśleć!
__________________

"...w małych rączkach mieści się cała miłość …''

Juleńka
Mateuszek

Edytowane przez Oliweczka1985
Czas edycji: 2013-07-31 o 08:32
Oliweczka1985 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-31, 08:30   #3889
pieleszka
Wtajemniczenie
 
Avatar pieleszka
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 2 869
Dot.: Magnesy lepimy, czapeczki dziergamy, bunt naszych dzieci jakoś przetrwamy. 07-0

Oliweczko ok to kupuję ja. dzięki
Iwa to wyślę ci na pw moje dane i dogadamy się do przesyłki.
AAniu Adam Daduła boskie
a domek rośnie pięknie
co do ubranek to też nie miałam styczności
i super z tym badaniem! teraz zaciskam kciuki za wyniki!
__________________
Haneczka

Kobiety nigdy nie zrozumiesz. Nawet jeśli jesteś kobietą! (A.J.Cronin)
pieleszka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-07-31, 08:40   #3890
ellika
Rozeznanie
 
Avatar ellika
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 749
Dot.: Magnesy lepimy, czapeczki dziergamy, bunt naszych dzieci jakoś przetrwamy. 07-0

Cytat:
Napisane przez Vaniliova11 Pokaż wiadomość
Elika Gomra ja też jeszcze niedawno miałam dość Krystian potrafił godzinami siedzieć na nocniku i nic - rekord 3 godziny . Oczywiście jak tylko ubrałam mu majtki zaraz były mokre spodnie i skarpetki też . Poddałam sie wróciłam do pieluch z postanowieniem że podczas urlopu spróbujemy . A moje dziecko nagle samo z siebie zaczęło wołać


A my dziś zostaliśmy zbilansowani Krystianek ma 12,10 kg i 88 cm oprócz tego zeza i bardzo zdrowe płuca cała dzielnica słyszała
No mam nadzieję, że i moja w końcu sama załapie
Łoj - zez? pewnie będziecie teraz ćwiczyć z ortoptystą?
Cytat:
Napisane przez brumek Pokaż wiadomość

Nie chcę być złym prorokiem (tfu tfu), ale u nas, jak się dowiadywałam na początku kwietnia, to już do KOŃCA ROKU nie było nigdzie żadnych miejsc. Dlatego poszliśmy prywatnie.
no to pięknie .... dzięki za szczerość, może dlatego już telefonów nie odbierają ....
Cytat:
Napisane przez Oliweczka1985 Pokaż wiadomość

Ellika- ja od początku liczyłam się z tym, że Jula będzie sikała jak mały szczeniaczek i jakoś nie przejmuję się jak naleje na dywan-wezmę szmatkę i wytrę( raz na rok oddajemy do prania), ostatnio też nam pięknie nalała w pościel
A wogóle, to miała zdjęty ten pampers, dlatego, że dzień wcześniej byłam z maluchami u rodziców, było bardzo gorąco i Julcia latała na golasa, postawiłam obok nocnik, a Ona ni z tego, ni z owego usiadła na niego i zrobila siku, więc myślałam, że to JUŻ, już wie o co chodzi, ale następnego dnia okazało się, że to byla tylko taka zmyłka
CHyba też zwinę dywan u niej w pokoju. No też mnie zmyliła, że dzień wcześniej wołała i było bez wpadki
Cytat:
Napisane przez SweetAngel1984 Pokaż wiadomość
Hej dzieki za troske

Tż byl w delegacji w Norwegii mieszkali na campingu na ktorym byli tez turysci noi jeden z nich zaatakowal go nozem wbil w szyje a gdy Tż upadl zaczal go kopac az szczeke zlamal Jakis wariat potem chchial tez innych dźgać co sie Tż rzucuili na ratunek nawet dziewczyne swoja z ktora byl :/wyrzucil noz w krzaki i powiedzial policji ze w samoobronie dzialal :/ to poco noz wyrzucal nienormalny najprawdopodobniej nacpany jakis byl..... zamkneli go i dlugo nei wyjdzie ale co z tego nikt Tż zdrowia nie wroci najwazniejsze ze jest juz w pln i nie siedze nie mysle non stop co tam jak tam w polsce powiedzieli ze to powazne zlamanie do tego cos z zebem sie zrobilo korzen pekl czy cos noi szew nie chche sie goic bo upaly normalnei historia jak z horroru tragedia.....

fajnie tylko ze firma porzadnie do tego podeszla....wynajeli adwokata ma ja byc dwie sprawy 1. o straty finansowe 2. o odszkodowanie za uszczerbek na zdrowiu
noi jeszcze maja jakies odszkodowanie wyplacic mu z firmy. przetlumaczyli tez papiery ze szpitala na swoj koszt takze milo bo z doswiadczenia wiem ze inny pracodawca mialby w dupie

wybieramy sie na dzialke zeby odsapnac bo juz za duzo tego wszystkiego ostatnio

pzdr.
Straszne Najważniejsze, że żyje, jest już z Wami i dochodzi do zdrowia - będzie dobrze

Karolcia jeszcze śpi Ja sama wstałam o 9tej. Nowa jakość życia
ellika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-31, 09:00   #3891
pieleszka
Wtajemniczenie
 
Avatar pieleszka
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 2 869
Dot.: Magnesy lepimy, czapeczki dziergamy, bunt naszych dzieci jakoś przetrwamy. 07-0

Cytat:
Napisane przez Oliweczka1985 Pokaż wiadomość

Pieleszko- kupuj Tynaprawdę nie ma sprawy
Coś ty-niewybuch? Ostatnio też słyszałam, że w sąsiedniej miejscowości znaleźli niewybuch z II wojny ś.
I co- Hania pewnie usnęła do tej 24, nie?
Zbadaj tę tarczycę koniecznie. Ile schudłaś?
no serio, serio Hania zasnęła jakoś po 22 u mojej koleżanki w domu (na szczęście mleko dla niej zabrałam!), ale potem się obudziła jak do siebie wracaliśmy i troszkę się wierciła. rano jak szłam dzisiaj do pracy to ją obudziłam, ale była jeszcze tak zmęczona, że niania zadzwoniła, że jej Hania zasnęła przed 8 przy stole podczas śniadania

schudłam znowu ok. 2 kg...już naprawdę niefajnie wyglądam

Elliko no z poradnią kardiologiczną i terminem faktycznie może być niewesoło...wiem, że u nas też takie "kolejki" jak Brumek napisała...
a z sikaniem to też nie mam nerwów, poza tym Hanka w zaparte idzie i nie chce siadać na nocnik odwidziało się królewnie...
zazdroszczę wyspania
__________________
Haneczka

Kobiety nigdy nie zrozumiesz. Nawet jeśli jesteś kobietą! (A.J.Cronin)
pieleszka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-31, 09:05   #3892
Oliweczka1985
Zakorzenienie
 
Avatar Oliweczka1985
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 4 158
Dot.: Magnesy lepimy, czapeczki dziergamy, bunt naszych dzieci jakoś przetrwamy. 07-0

Ellika do 9 powiadasz, ale korzystaj , korzystaj póki możesz

U nas już od dłuższego czasu 6:30 pobudka, albo Macio, albo Jula, albo oboje

Zapomniałam Wam napisać- wczoraj robiłam z Maciem obiad na dzisiaj-siedział na podłodze i 'uciekł' mi do drugiego pokoju przepełzał- ale już mobilny, fajny facet
__________________

"...w małych rączkach mieści się cała miłość …''

Juleńka
Mateuszek
Oliweczka1985 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-31, 09:23   #3893
Iwa_iw
Zakorzenienie
 
Avatar Iwa_iw
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 4 489
GG do Iwa_iw
Dot.: Magnesy lepimy, czapeczki dziergamy, bunt naszych dzieci jakoś przetrwamy. 07-0

hej hej

Aania o kurcze, ale fajne te ubranka z tej firmy co pisałaś
tak mi troszkę wizualnie Endo przypomina
i jakie fajne ceny na promocjach
może się skuszę i coś zamówię?

super domek pnie się do góry
a powiedz - wklejałaś linka z projektem?
bo nie pamiętam...Natki wiem i kojarzę
wkleisz w wolnej chwili? chociaż oczy nacieszę

Oliweczko jak mi raz Ala na dywan nasikała to nie miałam problemu, ale jak się zdardzyło więcej razy to już mi wszystko śmierdziało, zwłaszcza jak usiadłam z dziewczynami na podłodze....
teraz przy malowaniu dywan wyprany a nowego nie chciałam "chrzić" siuśkami :/

Pieleszko o rany, ale dzień miałaś wczoraj :/
współczuję
i tak jak dziewczyny radzą na dzień dobry TSH bym zrobiła tarczycę skontrolować.

Sweet rany co za przeżycie :/ straszne to co piszesz
zdrowia dla TŻ i siły dla Was!

Oliweczko gratulacje dla pełzaczka

ja dzisiaj schowałam nocnik i zobaczymy czy Ala zdecyduje się na sikanie do normalnego WC
póki co rano jak zaspana byłam to normalnie do nocnika zrobiła a przed chwilą poszłyśmy do WC na "zaznajomienie się" o zobaczymy czy jak się zachce to się wysika
no i do CH chcę wyskoczyć do tego H&M i muszę zakupić jeszcze jedną butelkę zabawkową taką ze "znikającym mlekiem" bo jest jedna i kłótnia o nią cały czas a że parę groszy kosztuje to obydwie będą mogły karmić
__________________


HANIA 29.10.2008r.

ALUTKA 13.06.2011r.
Iwa_iw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-31, 09:37   #3894
Madziulka_17
Wtajemniczenie
 
Avatar Madziulka_17
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 2 262
Dot.: Magnesy lepimy, czapeczki dziergamy, bunt naszych dzieci jakoś przetrwamy. 07-0

Dzien dobry

Brumku poszukalam tej oferty, bo cena wydala mi sie nieprawdopodobna Akurat te autka sa za 157,90, ale to i tak bardzo korzystna cena, bo my zaplacilismy 45 funtow A w ogole mialam Ci pisac, ze te kuchnie dla dzieci z ikea sa w Anglii w nowej, nizszej cenie ( z 90 funtow na 65 ) wiec moze i w Polsce obnizyli cene. Pisze to, bo cos pisalas, ze dla Tymcia planujesz kupic

Ja to nie wiem jak mam uczyc Szymka na nocnik jak mam w wiekszej czesci mieszkania wykladziny Majtki treningowe sie nie sprawdzaja, bo te co my mamy sa prawie tak chlonne jak pampersy..

---------- Dopisano o 09:37 ---------- Poprzedni post napisano o 09:30 ----------

Aga wlasnie obejrzalam zdjecia. Cudna rodzinke tworzycie i te widoki
__________________
Szymon

' Dziecko jest chodzącym cudem, jedynym, wyjątkowym i niezastąpionym '

http://suwaczki.maluchy.pl/li-54402.png

http://kociewianka.w.interia.pl/mamy/dzieci2011.html
Madziulka_17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-31, 10:12   #3895
Shira_83
Zadomowienie
 
Avatar Shira_83
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 1 646
Dot.: Magnesy lepimy, czapeczki dziergamy, bunt naszych dzieci jakoś przetrwamy. 07-0

Bry Kuny

Cytat:
Napisane przez Oliweczka1985 Pokaż wiadomość
[B]
Bidna Shira- ale ciotka przegina-3 tyg.komus siedzieć na głowie...ugotuje chociaz obiad, czy weźmie malucha na spacer, albo coś z tych rzeczy, czy woli leżeć i pachnieć?
Kciuki za gina.l
woli pachnieć raczej

Cytat:
Napisane przez Iwa_iw Pokaż wiadomość
C

Shira powodzenia u gina


Cytat:
Napisane przez pieleszka Pokaż wiadomość
[
Shira kciuki za gina! a ciotunia szanowna niech w końcu Was opuści!
właśnie pojechała

Cytat:
Napisane przez zanetaa88 Pokaż wiadomość
Iwa taki jak na zdjęciu
Dzisiaj z wózkiem poleciała do żłobka,
wczoraj z resztą też każdemu mówi "mam duzi wóziek" i "lala ma nupel" bo dostała lalkę ze smoczkiem...


Cytat:
Napisane przez isiaok Pokaż wiadomość

Shira To trzymam kciuki za wizyte
a ciotexzka niech Ci chociaz ogorkow nakisi

.
taaaaaa już to widze

Cytat:
Napisane przez Chelsea91 Pokaż wiadomość

Trzymam kciuki.
Łolaboga to długo strasznie!


.
też mi się już brzydło

Cytat:
Napisane przez Stronczek27 Pokaż wiadomość
Bella bedzie zrobione, a czy cos jeszcze mam moze dopisac ???


Sent from my iPhone using Tapatalk 2
a mi byś dopisała termin mam na 10 01,2014

Cytat:
Napisane przez AgaGuernsey Pokaż wiadomość
[B]
Shira oj ciotunia już przegina, pogon ja. I jak wizyta? Wiadomo już kto mieszka w brzuszku?
.

pojechała uffff

chyba siusiak, ale doktor nie jest pewny jeszcze bo małe skrzyżowało nóżki

Cytat:
Napisane przez brumek Pokaż wiadomość
I jak, i jak??? Kogo tam mamy w parze do Żbiczka?

chyba braciszek ale za msc się dowiem czy faktycznie
__________________
maleństwo-synek
Shira_83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-31, 10:19   #3896
aania_20
Zakorzenienie
 
Avatar aania_20
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 4 494
Dot.: Magnesy lepimy, czapeczki dziergamy, bunt naszych dzieci jakoś przetrwamy. 07-0

Sweet, ale przejścia Dużo zdrowia dla TŻa!
\
Cytat:
Napisane przez pieleszka Pokaż wiadomość
3. ok. 20 u mnie na osiedlu (pod balkonem w sąsiedniej klatce) znaleziono jakiś niewybuch z czasów II wojny światowej. i była przymusowa ewakuacja... takie akcje to do tej pory w kinie widziałam tylko dobrze, że mam przyjaciółkę która blisko mieszka to mogliśmy do niej pójść z Hanią, bo samochodem nie można było nigdzie wyjechać, ani wjechać... i tak do 24 siedzieliśmy u znajomych... a wiecie co zabrałam ze sobą jak mi strażak kazał w ciągu minuty mieszkanie opuścić?? służbowy laptop męża, mleko i butelkę dla małej!!!! ale o swoim telefonie zupełnie nie pomyślałam
ale atrakcje..... nie zazdroszczę. Jak się można w minutę spakować?
Cytat:
Napisane przez Oliweczka1985 Pokaż wiadomość
Zapomniałam Wam napisać- wczoraj robiłam z Maciem obiad na dzisiaj-siedział na podłodze i 'uciekł' mi do drugiego pokoju przepełzał- ale już mobilny, fajny facet
No to Ci się zacznie bieganie
Cytat:
Napisane przez Iwa_iw Pokaż wiadomość
Aania o kurcze, ale fajne te ubranka z tej firmy co pisałaś
tak mi troszkę wizualnie Endo przypomina
i jakie fajne ceny na promocjach
może się skuszę i coś zamówię?

super domek pnie się do góry
a powiedz - wklejałaś linka z projektem?
bo nie pamiętam...Natki wiem i kojarzę
wkleisz w wolnej chwili? chociaż oczy nacieszę
mnie też Endo przypominaj
Wklejam, pewnie że tak: DOMEK

---------- Dopisano o 11:19 ---------- Poprzedni post napisano o 11:14 ----------

Cytat:
Napisane przez Shira_83 Pokaż wiadomość
chyba siusiak, ale doktor nie jest pewny jeszcze bo małe skrzyżowało nóżki



chyba braciszek ale za msc się dowiem czy faktycznie


I drugie : jupi: za pożegnanie
__________________
"...Ale miłość - kiedy jedno spada w dół,
drugie ciągnie je ku górze... "

aania_20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-31, 11:11   #3897
brumek
Zakorzenienie
 
Avatar brumek
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Wa-wa
Wiadomości: 8 001
Dot.: Magnesy lepimy, czapeczki dziergamy, bunt naszych dzieci jakoś przetrwamy. 07-0

Cytat:
Napisane przez Oliweczka1985 Pokaż wiadomość
Zapomniałam Wam napisać- wczoraj robiłam z Maciem obiad na dzisiaj-siedział na podłodze i 'uciekł' mi do drugiego pokoju przepełzał- ale już mobilny, fajny facet
Już?!? Super Ale to leci!

Cytat:
Napisane przez Iwa_iw Pokaż wiadomość
no i do CH chcę wyskoczyć do tego H&M i muszę zakupić jeszcze jedną butelkę zabawkową taką ze "znikającym mlekiem" bo jest jedna i kłótnia o nią cały czas a że parę groszy kosztuje to obydwie będą mogły karmić
Dwie matki polki
Kciuki za sedes

Cytat:
Napisane przez agni82 Pokaż wiadomość
a no za często brumku, za często. O tyle dobrego, że my nie musimy tam jechac. nsatępna wizyta pewnie w październiku. i tak co 2 miesiące...

a w pracy jest spoko, wdrażam się w system, bo trochę zmian nastąpiło odkąd odeszłam. W tym tygodniu pracuję do 12, w przyszłym może już pół godzinki krócej. Ogólnie nastawienie mam pozytywne, trochę męcząco bo to jest praca pod presją czasu. to jest dużo bardziej ruchliwy interes niż w Polsce. i tak muszę trzymac rękę na pulsie, ale fajnie jest rozmawiac z dorosłymi o czymś innym niż dzieci. Poza tym do pracy podchodze lekko, bo nie musze pracować, wiec jeśli coś mnie wkurzy to po prostu odejdę.
Fajnie, że tak masz, bo komfort psychiczny jest najważniejszy

Cytat:
Napisane przez aania_20 Pokaż wiadomość
Pytanie: ma któraś doświadczenie z ubrankami z Ententino? Kupiłam przez neta trochę koszulek dla Adasia, przesyłka przyszła. Bardzo fajne, miłe w dotyku, materiał wygląda na porządny, no i co rzadko spotykane, na metce "wyprodukowano w Polsce". Ciekawe jak będą się dalej nosiły... macie?

Byłam wczoraj na rezonansie. Brumek, nawet nie tak zimno było, głośno ale dostałam słuchawki i niewiele brakowało, bym się zdrzemnęła ale się badanie skończyło Z wyników nic nie rozumiem, same medyczne terminy, ale w podsumowaniu "Wnioski: obraz kręgosłupa L-S w granicach normy"
Z całego badania jestem bardzo zadowolona. Po tym co się słyszy o tego typu badaniach, terminach i lekarzach to naprawdę, tylko pochwalić mogę. Panie bardzo, bardzo miłe, badanie punktualnie, kulturalnie, warunki rewelacja, telewizor i wygodne kanapy w poczekalni, aż dziwne że to badanie refundowane przez NFZ
Teraz muszę czekać co mi na to neurolog powie, ale to dopiero na początku września, bo jest na urlopie...
Pierwsze słyszę o tej firmie. Zaraz sobie pooglądam

Z rezonansem dobrze, że tak wyszło. U mnie własnie w tym odcinku wyszły aż trzy nieciekawe rzeczy. I wciąż się do neurologa nie zapisałam
U nas dawali korki do uszu, ale i tak spać się nie dało. Bo co zaczęłam przysypiać, to natężenia tych dźwięków się zmieniało i mnie podrzucało do góry

Już widać Wasz domek!

Cytat:
Napisane przez pieleszka Pokaż wiadomość
1. byłam z Hanią na bilansie. Hania waży 13,400 (czyli mniej niż na łazienkowej wadze teściowej) i ma 89 cm. wszystko ok. tylko to opóźnione ząbkowanie
2. wybrałam się z Hanką na działkę do koleżanki z zamiarem pojedzenia trochę agrestu prosto z krzaka.. pojadłam, Hanka się nalatała, do tego wróciłam z siatą pomidorów, ogórków i pudłem borówek
3. ok. 20 u mnie na osiedlu (pod balkonem w sąsiedniej klatce) znaleziono jakiś niewybuch z czasów II wojny światowej. i była przymusowa ewakuacja... takie akcje to do tej pory w kinie widziałam tylko dobrze, że mam przyjaciółkę która blisko mieszka to mogliśmy do niej pójść z Hanią, bo samochodem nie można było nigdzie wyjechać, ani wjechać... i tak do 24 siedzieliśmy u znajomych... a wiecie co zabrałam ze sobą jak mi strażak kazał w ciągu minuty mieszkanie opuścić?? służbowy laptop męża, mleko i butelkę dla małej!!!! ale o swoim telefonie zupełnie nie pomyślałam
Rany, co za historia! Można chyba głowę stracić, jak się każą spakować w pół minuty. Też bym pewnie wzięła tylko kilka rzeczy dla Tymkai laptopa

I brawa za bilans

Cytat:
Napisane przez SweetAngel1984 Pokaż wiadomość
Tż byl w delegacji w Norwegii mieszkali na campingu na ktorym byli tez turysci noi jeden z nich zaatakowal go nozem wbil w szyje a gdy Tż upadl zaczal go kopac az szczeke zlamal Jakis wariat potem chchial tez innych dźgać co sie Tż rzucuili na ratunek nawet dziewczyne swoja z ktora byl :/wyrzucil noz w krzaki i powiedzial policji ze w samoobronie dzialal :/ to poco noz wyrzucal nienormalny najprawdopodobniej nacpany jakis byl..... zamkneli go i dlugo nei wyjdzie ale co z tego nikt Tż zdrowia nie wroci najwazniejsze ze jest juz w pln i nie siedze nie mysle non stop co tam jak tam w polsce powiedzieli ze to powazne zlamanie do tego cos z zebem sie zrobilo korzen pekl czy cos noi szew nie chche sie goic bo upaly normalnei historia jak z horroru tragedia.....
Nie do wiary!
A czemu w delegacji na kempingu mieszkali?

Cytat:
Napisane przez Madziulka_17 Pokaż wiadomość
Brumku poszukalam tej oferty, bo cena wydala mi sie nieprawdopodobna Akurat te autka sa za 157,90, ale to i tak bardzo korzystna cena, bo my zaplacilismy 45 funtow A w ogole mialam Ci pisac, ze te kuchnie dla dzieci z ikea sa w Anglii w nowej, nizszej cenie ( z 90 funtow na 65 ) wiec moze i w Polsce obnizyli cene. Pisze to, bo cos pisalas, ze dla Tymcia planujesz kupic
Ale czad z tą obniżką! U nas niestety ani widu, ani słychu, żeby coś podobnego miało być

Cytat:
Napisane przez Shira_83 Pokaż wiadomość
chyba braciszek ale za msc się dowiem czy faktycznie
To się Żbik ucieszy!

Cytat:
Napisane przez aania_20 Pokaż wiadomość
Wklejam, pewnie że tak: DOMEK
Ależ bym posiedziała na tym cudnym tarasie

Jak oglądam projekty domów i czyjeś zdjęcia z budowy, to mi się łezka w oku kręci


Dzień dobry
Dziś znowu ładnie i ciepło. I urodziny teścia Wieczorem chyba pójdziemy. Wiecie, że mój Tymek nie mówi na teściów dziadek i babcia? Tylko na moją mamę tak mówi.
__________________
........................
brumek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-31, 11:43   #3898
Oliweczka1985
Zakorzenienie
 
Avatar Oliweczka1985
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 4 158
Dot.: Magnesy lepimy, czapeczki dziergamy, bunt naszych dzieci jakoś przetrwamy. 07-0

Shira- to równie dobrze możesz też i w tym roku urodzić
Ciocia
Ale zaprosilaś Ją jeszcze?

Aniu- projekt domku moim marzeniem daj posiedziec chociaż w ogródku

Brumek- to dzisiaj póóźźźźna kolacja przed Wami(smieję się, bo kiedyś pisałaś, że teściowa późno podaje jedzenie).
__________________

"...w małych rączkach mieści się cała miłość …''

Juleńka
Mateuszek

Edytowane przez Oliweczka1985
Czas edycji: 2013-07-31 o 11:44
Oliweczka1985 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-31, 11:43   #3899
agawoo
Zakorzenienie
 
Avatar agawoo
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Mx
Wiadomości: 4 538
Dot.: Magnesy lepimy, czapeczki dziergamy, bunt naszych dzieci jakoś przetrwamy. 07-0

Witam
Jeszcze nie nadrobiam, ale rzucił mi się w oczy post od Sweet
Cytat:
Napisane przez SweetAngel1984 Pokaż wiadomość
Hej dzieki za troske

[...]

wybieramy sie na dzialke zeby odsapnac bo juz za duzo tego wszystkiego ostatnio

pzdr.
Sweet, najwazniejsze, że TZ żyje. Ale współczuję Tobie strachu a jemu ciepienia Oby szybko doszedł do siebie
Dobrze, że firma pomaga, w koncu na wyjeździe służbowym był.


Aha, ponieważ chwilę mnie nie było chciałkam zaległe życzenia dwulatkom wszystkim złożyć Wszystkiego najlepszego maluszki (biorąc pod uwagę fakt, że mamy na wątku noworodki i niemowlaczki, to dwulatki już nie są maluszkami, ale co tam )

Brumku, a jak na nich mówi?
__________________
Damska torebka nie jest po to, żeby cokolwiek w niej znaleźć,

tylko po to, żeby w niej wszystko było

Edytowane przez agawoo
Czas edycji: 2013-07-31 o 11:45
agawoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-31, 12:29   #3900
83monia
Zakorzenienie
 
Avatar 83monia
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: (prawie) Koszalin, ta wiocha obok Mielna
Wiadomości: 12 219
Dot.: Magnesy lepimy, czapeczki dziergamy, bunt naszych dzieci jakoś przetrwamy. 07-0

brumek - wysłalam bluze

znowu ząb mnie boli. dentystka błaga bym przeczekala do... porodu... bo nie moge w sumie robic rtg w ciazy a juz tyle co sie nad nim nadłubala to masakra. zab jest w sumie do usuniecia...
__________________
Słoneczka, Gwiazdeczki i Złotka

BLOGUJĘ: http://www.konfabula.pl
83monia jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:01.