szczoteczki do zębów :) - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Medycyna estetyczna

Notka

Medycyna estetyczna W tym miejscu znajdziesz pytania i odpowiedzi z zakresu medycyny estetycznej. Wejdź i zobacz jak możesz podnieść jakość swojego życia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-07-29, 10:00   #31
marita_g
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 440
Dot.: Jaką szczoteczkę elektryczną wybrać?

Jak już elektryczna to najlepiej soniczna. Ona ma dodatkowo ultradźwięki. Może być też zwykła elektryczna. Ja mam akurat najzwyklejszą Oral-B i jestem zadowolona. Można dokupić sobie końcówki do wybielania (tak się nazywają- ale nie wiem czy wybielają bo też mam zęby wybielone) z taką żółtą okrągłą gumeczką w środku. Myślę, że działa bo już długo jej używam a wybielałam dawno i efekt mi się utrzymuje.
marita_g jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-31, 09:34   #32
kazzira
Raczkowanie
 
Avatar kazzira
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 119
Dot.: Jaką szczoteczkę elektryczną wybrać?

No właśnie mnie dr w Candeo też polecał Oral-B, zastanawiam się nad którąs z tych droższych z serii Professional, żeby już mieć ją na dłużej... A jaki masz model? A jakie wybielanie miałaś? Ja ze swojego jestem bardzo zadowolona i chciałabym jak najdłużej się cieszyć tym efektem
kazzira jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-01, 07:32   #33
marita_g
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 440
Dot.: Jaką szczoteczkę elektryczną wybrać?

Modelu nie pamiętam, musiałabym sprawdzić jak wrócę do domu. Ale to taka najzwyklejsza standardowa bez ładowarki tylko na baterie. Jakieś 1,5 roku temu kupiłam ją na promocji w Media Markt (chyba za 45 zł). Dla mnie sprawdza się rewelacyjnie. Tylko końcówki dokupuję.
Wybielanie miałam nakładkami i Opalescence. Robiłam sobie nakładki w pracowni techniki dentystycznej i płaciłam za nie i za żel 240 zł (ale to było 2 lata temu). Efekty mam do dziś
marita_g jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-06, 10:31   #34
kazzira
Raczkowanie
 
Avatar kazzira
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 119
Dot.: Jaką szczoteczkę elektryczną wybrać?

Ooo, to niezłą cenę miałaś, to jakoś po znajomości? Ja w Candeo płaciłam 699 zł i to w Poznaniu jest najtańsza opcja jaką znalazłam za takie wybielanie, ale nie żałuję Tylko teraz dbać muszę, by pieniądze nie były wyrzucone w błoto :P
Zastanawiam się nad tą szczoteczką: http://www.oralb.com/products/profes...00-toothbrush/ Widziałam chyba jakiś czas temu w Hebe ją w jakiejś promocji...

Podbijam nadal pytanie o polecane szczoteczki
kazzira jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-06, 10:53   #35
poprostuewelinka
Zadomowienie
 
Avatar poprostuewelinka
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: łódź
Wiadomości: 1 143
Dot.: Jaką szczoteczkę elektryczną wybrać?

http://www.domowystomatolog.pl/produ...-WB-Trial.html ja mam taka i bardzo polecam.
__________________

poprostuewelinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-07, 07:39   #36
marita_g
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 440
Dot.: Jaką szczoteczkę elektryczną wybrać?

Cytat:
Napisane przez kazzira Pokaż wiadomość
Ooo, to niezłą cenę miałaś, to jakoś po znajomości? Ja w Candeo płaciłam 699 zł i to w Poznaniu jest najtańsza opcja jaką znalazłam za takie wybielanie, ale nie żałuję Tylko teraz dbać muszę, by pieniądze nie były wyrzucone w błoto :P
Zastanawiam się nad tą szczoteczką: http://www.oralb.com/products/profes...00-toothbrush/ Widziałam chyba jakiś czas temu w Hebe ją w jakiejś promocji...

Podbijam nadal pytanie o polecane szczoteczki
Nie robiłam wybielania po znajomości, a z polecenie i akurat promocję mieli. To było wysyłkowo. Teraz mają za 400 zł, bo koleżanka się dowiadywała i za tyle samo lampą robią.

Szczoteczkę mam podobną jak z tego linku co podałaś, tylko moja jest bez ładowarki. Po prostu na baterie.

A może na początek kup sobie soniczną podróżną. Widziałam taka na stronie mall.pl. Koszt to chyba do 100 zł był (chyba 70 czy 80 zł). Myślę, że warto na początek. Oni na tej stronie różne rzeczy sprzedają. Ja tam kupuje np. karmę dla pieska.

Edytowane przez marita_g
Czas edycji: 2013-08-07 o 08:16 Powód: info
marita_g jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-08, 12:33   #37
Agatron
Raczkowanie
 
Avatar Agatron
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: W
Wiadomości: 122
Dot.: Jaką szczoteczkę elektryczną wybrać?

Cytat:
Napisane przez poprostuewelinka Pokaż wiadomość
Mam tą samą, polecam!
Agatron jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-08-11, 21:17   #38
shpyo
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 39
Dot.: Jaką szczoteczkę elektryczną wybrać?

Z Żonka używamy oral-b i bardzo sobie chwalimy. Teraz gdy musimy myć zęby ręcznie, to tak, jakoś dziwnie
shpyo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-19, 19:54   #39
Nouvelle87
Raczkowanie
 
Avatar Nouvelle87
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 36
Dot.: Jaką szczoteczkę elektryczną wybrać?

Ja polecam soniczną Philips Sonicare. Recenzja szczotki na moim blogu (adres w podpisie). Jest to szczotka, która wytwarza falę dźwiekową, a nie ultradźwiękową. Tak dla jasności. Niektóre modele mają program wybielający. Moi pacjenci bardzo sobie ją chwalą. Ja używam ją od 2 lat i jestem baaardzo zadowolona!
__________________
www.dentpress.pl - blog o stomatologii i nie tylko Zapraszam!
Nouvelle87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-20, 07:45   #40
marita_g
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 440
Dot.: Jaką szczoteczkę elektryczną wybrać?

Cytat:
Napisane przez Nouvelle87 Pokaż wiadomość
Ja polecam soniczną Philips Sonicare. Recenzja szczotki na moim blogu (adres w podpisie). Jest to szczotka, która wytwarza falę dźwiekową, a nie ultradźwiękową. Tak dla jasności. Niektóre modele mają program wybielający. Moi pacjenci bardzo sobie ją chwalą. Ja używam ją od 2 lat i jestem baaardzo zadowolona!
Skoro tutaj piszesz, że ta szczoteczka wytwarza fale dźwiękowe a nie ultradźwiękowe 'Tak dla jasności', to dlaczego na Twoim blogu jest opisana jako szczoteczka ultradźwiękowa wytwarzająca ultradźwięki?
Ja tu czegoś nie rozumiem...
marita_g jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-20, 08:05   #41
Nouvelle87
Raczkowanie
 
Avatar Nouvelle87
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 36
Dot.: Jaką szczoteczkę elektryczną wybrać?

Cytat:
Napisane przez marita_g Pokaż wiadomość
Skoro tutaj piszesz, że ta szczoteczka wytwarza fale dźwiękowe a nie ultradźwiękowe 'Tak dla jasności', to dlaczego na Twoim blogu jest opisana jako szczoteczka ultradźwiękowa wytwarzająca ultradźwięki?
Ja tu czegoś nie rozumiem...
Megasonex owszem, ale nie soniczna Philips:
"Szczoteczka soniczna Philips Sonicare to połączenie bardzo szybkich ruchów włókien z ruchami wymiatającymi. Ponadto posiada mikroprocesor, który wytwarza falę dźwiękową o częstotliwości 260 Hz. Dzięki tym właściwościom czyści nasze zęby 500 razy szybciej niż szczoteczka manulana. Fale dźwiękowe w połączeniu ze śliną i wodą wytwarzają bąbelki, które przenikają przez przestrzenie międzyzębowe czyszcząc je. Nie zastąpi ona nitki, ale na pewno wspomoże nasze czyszczenie. Generowane fale dźwiękowe rozbijają płytkę bakteryjną nawet wtedy, kiedy włosie jeszcze nie dotyka do powierzchni zębów. Jest szczególnie polecana osobom użytkującym stałe aparaty ortodontyczne, jak i posiadającym uzupełnienia protetyczne na implantach."
__________________
www.dentpress.pl - blog o stomatologii i nie tylko Zapraszam!
Nouvelle87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-08-20, 10:47   #42
marita_g
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 440
Dot.: Jaką szczoteczkę elektryczną wybrać?

Czym w takim razie różni się ta fala dźwiękowa od działania ultradźwięków?

Do tej pory myślałam, że własnie działanie ultradźwięków polega na tworzeniu pęcherzyków powietrza (jak np. w peelingu kawitacyjnym, czy myjce ultradźwiękowej), które rozbijają kamień nazębny (tak jak skaling czyli ultradźwiękowe oczyszczanie zębów.

Czy czasem dźwięki w tej szczoteczce o której piszesz i ultradźwięki to nie jest to samo?

Jakoś tej różnicy nie rozumiem...
marita_g jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-20, 13:02   #43
Nouvelle87
Raczkowanie
 
Avatar Nouvelle87
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 36
Dot.: Jaką szczoteczkę elektryczną wybrać?

Cytat:
Napisane przez marita_g Pokaż wiadomość
Czym w takim razie różni się ta fala dźwiękowa od działania ultradźwięków?

Do tej pory myślałam, że własnie działanie ultradźwięków polega na tworzeniu pęcherzyków powietrza (jak np. w peelingu kawitacyjnym, czy myjce ultradźwiękowej), które rozbijają kamień nazębny (tak jak skaling czyli ultradźwiękowe oczyszczanie zębów.

Czy czasem dźwięki w tej szczoteczce o której piszesz i ultradźwięki to nie jest to samo?

Jakoś tej różnicy nie rozumiem...
Różnica jest w częstotliwości fali. Soniczna wytwarza 260 Hz i to jest fala dźwiękowa. W szczoteczce ultradźwiękowej częstotliwość wynosi 1,6 MHz (1 600 000 Hz). Dolna granica ultradźwięków, to 20 kHz. Ultradźwięków nie słyszysz, a falę dźwiękową tak.
__________________
www.dentpress.pl - blog o stomatologii i nie tylko Zapraszam!
Nouvelle87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-20, 16:43   #44
marita_g
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 440
Dot.: Jaką szczoteczkę elektryczną wybrać?

Cytat:
Napisane przez Nouvelle87 Pokaż wiadomość
Różnica jest w częstotliwości fali. Soniczna wytwarza 260 Hz i to jest fala dźwiękowa. W szczoteczce ultradźwiękowej częstotliwość wynosi 1,6 MHz (1 600 000 Hz). Dolna granica ultradźwięków, to 20 kHz. Ultradźwięków nie słyszysz, a falę dźwiękową tak.
Aha, to już chyba rozumiem.
Tylko teraz zastanawiam się, bo jak na skaling chodzę czy na peeling kawitacyjny albo masaż ultradźwiękowy to coś tam słyszę- tzw. 'delfiny' w uszach i to mnie jakoś zmyliło chyba też. Ale znów jak to słyszę to czy to też fala dźwiękowa jest w tych urządzeniach czy tylko ultradźwięki? Bo jednak te 'delfiny' słychać...
marita_g jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-20, 20:25   #45
Nouvelle87
Raczkowanie
 
Avatar Nouvelle87
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 36
Dot.: Jaką szczoteczkę elektryczną wybrać?

Cytat:
Napisane przez marita_g Pokaż wiadomość
Aha, to już chyba rozumiem.
Tylko teraz zastanawiam się, bo jak na skaling chodzę czy na peeling kawitacyjny albo masaż ultradźwiękowy to coś tam słyszę- tzw. 'delfiny' w uszach i to mnie jakoś zmyliło chyba też. Ale znów jak to słyszę to czy to też fala dźwiękowa jest w tych urządzeniach czy tylko ultradźwięki? Bo jednak te 'delfiny' słychać...
Jak włączam sam scaler, to nie słyszę nic. Dopiero jak dotknę zęba lub narzędzia metalowego, to słychać. Podobnie z peelingiem kawitacyjnym - dopiero jak szpatułka dotknie skóry to słychać dźwięk.
__________________
www.dentpress.pl - blog o stomatologii i nie tylko Zapraszam!
Nouvelle87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-21, 07:41   #46
marita_g
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 440
Dot.: Jaką szczoteczkę elektryczną wybrać?

Znów się pogubiłam. To w końcu lepsza jest ta fala dźwiękowa czy ultradźwięki?
marita_g jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-21, 12:54   #47
Nouvelle87
Raczkowanie
 
Avatar Nouvelle87
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 36
Dot.: Jaką szczoteczkę elektryczną wybrać?

Cytat:
Napisane przez marita_g Pokaż wiadomość
Znów się pogubiłam. To w końcu lepsza jest ta fala dźwiękowa czy ultradźwięki?
Ultradźwięki działają dodatkowo biostymulacyjnie, co jest bardzo przydatne w leczeniu stanu zapalnego dziąseł lub przyzębia, więc jest to naprawdę supertechnologia.

Moim zdaniem i to i to jest ok. To wszystko zależy od tego jakie potrzeby ma pacjent.
__________________
www.dentpress.pl - blog o stomatologii i nie tylko Zapraszam!
Nouvelle87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-02, 11:39   #48
kakaowawariacja
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 3
Dot.: Jaką szczoteczkę elektryczną wybrać?

A jaką elektryczną szczoteczkę wybrać na samym początku? Doradźcie!
kakaowawariacja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-03, 21:35   #49
Nouvelle87
Raczkowanie
 
Avatar Nouvelle87
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 36
Dot.: Jaką szczoteczkę elektryczną wybrać?

Cytat:
Napisane przez kakaowawariacja Pokaż wiadomość
A jaką elektryczną szczoteczkę wybrać na samym początku? Doradźcie!
Ja polecam Ci soniczną Philips. Jestem z niej mega zadowolona
__________________
www.dentpress.pl - blog o stomatologii i nie tylko Zapraszam!
Nouvelle87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-10-05, 23:28   #50
rainbowww
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 13
Dot.: szczoteczki do zębów :)

Nie znam się na rodzajach szczoteczek, ale ostatnio dostałam w prezencie coś co mnie kompletnie rozbroiło szczoteczka soniczna Panasonic która wygląda jak szminka albo tusz do rzęs (w sensie opakowanie tak wygląda), noszę ją ze sobą w torebce (a zawsze mialam z tym problem, obrzydzała mnie normalna szczoteczka wiecznie zabrudzona i zawieruszona w torbie bleh, więc polecam!!!


Cytat:
Napisane przez Pusiakg_1987 Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny. Szukałam i nic nie znalazłam. Mam nowy pomysł Może porozmawiajmy o szczoteczkach do zębów, jakie Waszym zdaniem są najlepsze, jakich używacie itp.
Ja zacznę pierwsza
Używam normalnej i elektrycznej, powiem szczerze że lepsza wydaje mi się elektryczna , chociaż ta normalna czyści język a ta elektryczna nie i w sumie już sama nie wiem
a wy co myślicie na te tematy???
Ja
rainbowww jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-06, 23:58   #51
dzoania
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 9
Dot.: szczoteczki do zębów :)

Moja koleżanka ma też te szczoteczke. Faktycznie bardzo fajnie wygląda, bo jest "kobieca" jeśli można powiedziecię tak o szczoteczce
dzoania jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-07, 00:10   #52
rainbowww
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 13
Dot.: szczoteczki do zębów :)

Cytat:
Napisane przez dzoania Pokaż wiadomość
Moja koleżanka ma też te szczoteczke. Faktycznie bardzo fajnie wygląda, bo jest "kobieca" jeśli można powiedziecię tak o szczoteczce
Dokładnie, ale podobno też ta technologia soniczna jest lepsza niż elektryczna, nie wiem nie znam się, ale wygląda i u mnie działa świetnie, dodatkowo robi furorę na imprezach
rainbowww jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-07, 23:14   #53
cziripacha
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 6
Dot.: szczoteczki do zębów :)

Cytat:
Napisane przez rainbowww Pokaż wiadomość
Dokładnie, ale podobno też ta technologia soniczna jest lepsza niż elektryczna, nie wiem nie znam się, ale wygląda i u mnie działa świetnie, dodatkowo robi furorę na imprezach
Znalazłam na stronie i jest tylko czerwona, nie wiecie czy są jeszcze jakieś inne kolory tych szczoteczek od Panasonica?
cziripacha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-08, 00:16   #54
dzoania
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 9
Dot.: szczoteczki do zębów :)

Cytat:
Napisane przez cziripacha Pokaż wiadomość
Znalazłam na stronie i jest tylko czerwona, nie wiecie czy są jeszcze jakieś inne kolory tych szczoteczek od Panasonica?
A zgooglować to już się nie chciało? Są inne kolory http://www.ceneo.pl/13139082
dzoania jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-17, 10:08   #55
marcelkowa
Raczkowanie
 
Avatar marcelkowa
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: z miasteczka
Wiadomości: 407
Dot.: Elektryczne szczoteczki do zębów -czy warto?

Mam pytanie do rodziców.
Jaką szczoteczkę elektryczną polecacie dla dzieci w wieku 8-9 lat?
__________________
„Człowiek jest wielki nie przez to, co posiada, lecz przez to, kim jest i nie przez to, co ma, lecz przez to, czym dzieli się z innymi.”
Przekaż swój 1% z podatku na rehabilitację dziecka:www.marcel.mlody.pl
marcelkowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-18, 13:39   #56
Karolina2014
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 1
Dot.: szczoteczki do zębów :)

Wiem, że interesuje Cię szczoteczka elektryczna, ale ja zamieniłam elektryczną na manualną firmy Radius. Dostępna jest w ich sklepie internetowym. Bardzo polecam. Wygląda zupełnie inaczej niż zwykłe szczoteczki i zupełnie inaczej (lepiej) szczotkuje!

---------- Dopisano o 14:39 ---------- Poprzedni post napisano o 14:36 ----------

Ja polecam szczoteczki Radius, bardzo dokładnie szczotkują zęby, a ich super główka pozwala świetnie wymasować dziąsła i bardzo dokładnie oczyścić zęby. Do kupienia w sklepie internetowym.
Karolina2014 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-18, 13:53   #57
effcia82
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 7 007
Dot.: szczoteczki do zębów :)

A możecie polecić jakąś elektryczną, która:
-jest na baterie a nie ładowarkę,
-ma małą główkę
-ma bardzo miękkie włosie
?
effcia82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-22, 13:03   #58
piwoniia
Raczkowanie
 
Avatar piwoniia
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 69
Dot.: szczoteczki do zębów :)

Cytat:
Napisane przez effcia82 Pokaż wiadomość
A możecie polecić jakąś elektryczną, która:
-jest na baterie a nie ładowarkę,
-ma małą główkę
-ma bardzo miękkie włosie
?
Nie wiem, czy taka w ogóle istnieje Ja przerzuciłam się ze szczoteczki elektrycznej na soniczną (Sonicare) i jest zarąbista Zęby czyściutkie, dziąsła niepodrażnione. Generalnie szczoteczki soniczne czyszczą lepiej, bo mają ten ruch wymiatający, tak zalecany przez dentystów.
piwoniia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-22, 14:22   #59
Mabusama
Przyczajenie
 
Avatar Mabusama
 
Zarejestrowany: 2013-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 8
Dot.: szczoteczki do zębów :)

Cytat:
Napisane przez effcia82 Pokaż wiadomość
A możecie polecić jakąś elektryczną, która:
-jest na baterie a nie ładowarkę,
-ma małą główkę
-ma bardzo miękkie włosie
?
Oczywiście, że są takie np. Oral-B i Braun mają takie na baterie ale ja nie wiem czy to się opłaca, chyba że masz baterie akumulatorki. Jak wpiszesz w google szczoteczki elektryczne na baterie zobaczysz sama jaki wybór, warto też przy okazji czytać od razu opinie . Jeśli chodzi o główkę to są wymienne więc z tym raczej też nie powinno być problemu, często można dokupić główkę twardą, miękką albo wybielającą, opcji jest wiele.

Kiedyś dawno temu miałam elektryczną ale teraz zdecydowałam się na szczoteczkę soniczną firmy Whitewash, myjącą przy okazji język, ma 3 opcje mycia: normalne, wybielające i masaż dziąseł. Fajne jest wybielanie, z pastą wybielającą na prawdę widać efekt. Jestem bardzo zadowolona, przy regularnym stosowaniu muszę ładować ją co 3 tygodnie. Najtrudniejsze w przejściu ze szczoteczki manualnej na soniczną/elektryczną jest zmiana sposobu mycia zębów. Zamiast szorować jak zwykłą szczoteczką należy po kolei przykładać szczotkę do każdego zęba po kolei. Strasznie mi było się ciężko przyzwyczaić
Mabusama jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-23, 09:27   #60
effcia82
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 7 007
Dot.: szczoteczki do zębów :)

Miałam na baterie i długo wytrzymywała na jednym zestawie. Na ładowarkę nie mam miejsca. Dla mnie największą wadą tych szczoteczek jest duży rozmiar główki i twarde włosie. Poza tym wydaje mi się, że dobrze czyszczą powierzchnie płaskie zębów ale przy dziąsłach i między zębami niekoniecznie. No i trudno myć ruchem wymiatającym a ja powinnam tylko tak przy mojej skłonności do cofania dziąseł. Miałam też soniczną i byłaby ok gdyby nie to, że dla mnie za twarda i zeszło mi dziąsło na jednym zęboszczu.
Obecnie używam rossmannowej jakiejś ultramiękkiej manualnej i jestem w miarę zadowolona. Fajna jest też pooperacyjna ale po dłuższym używaniu widać, ze jednak do końca nie domywa.
effcia82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Medycyna estetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-06-22 13:10:36


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:18.