izotek - Strona 20 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dermatologia

Notka

Dermatologia Forum dla osób, które interesują się dermatologią lub mają problemy ze skórą. Masz trądzik lub atopowe zapalenie skóry? Dołącz do nas, pomóż sobie i innym.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-07-31, 11:08   #571
quleczka
Zakorzenienie
 
Avatar quleczka
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 3 765
Dot.: izotek

Cytat:
Napisane przez Alicjaa_23 Pokaż wiadomość
Ja biorę Izotek, ale nie miałam robionych żadnych badań przed rozpoczęciem.
Ehhh, kolejny madry lekarz...ktory nawet nie sprawdzi czy czlowiek nie ma przeciwskazan do brania tak silnego leku
quleczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-31, 19:00   #572
maustthings
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 7
Dot.: izotek

Wizażystki, przeszłam już dwie kuracje izotekiem i mam spore doświadczenie w przyjmowaniu tego leku. Jeśli macie jakieś pytanie, śmiało. Zapraszam również na bloga, tam sporo o izotretynoinie i ogólnym problemie trądziku.

http://anti-acne-together.blogspot.com
maustthings jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-31, 22:31   #573
Alicjaa_23
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 66
Dot.: izotek

Cytat:
Napisane przez maustthings Pokaż wiadomość
Wizażystki, przeszłam już dwie kuracje izotekiem i mam spore doświadczenie w przyjmowaniu tego leku. Jeśli macie jakieś pytanie, śmiało. Zapraszam również na bloga, tam sporo o izotretynoinie i ogólnym problemie trądziku.

http://anti-acne-together.blogspot.com
Przeszłaś dwie kuracje - czy to oznacza, że po pierwszej kuracji problem z trądzikiem powrócił?
Chciałam zapytać jak wygląda do końca sprawa z unikaniem słońca. Czy mogą pojawić się na ciele jakieś plamki powstałe od słońca?
__________________
lubię żyć. byłam niekiedy wściekle, rozpaczliwie, skrajnie nieszczęśliwa, ale choć przeszłam przez to wszystko, wiem omal z niezachwianą pewnością, że dar życia jest czymś wspaniałym.
Alicjaa_23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-01, 07:10   #574
maustthings
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 7
Dot.: izotek

Tak, po pierwszej kuracji trądzik powrócił. Na początku pojawiały się zaskórniki, potem właściwie w ciągu tygodnia (jakieś trzy miesiące po odstawieniu leku) moja twarz wróciła do stanu poprzedniego.

Nawroty trądziku są dosyć częste, szczególnie w przypadku najmłodszych pacjentek. Nie oczekujcie super trwałego efektu, jeśli zaczniecie przyjmować ten lek w wieku 16 lat, tj. kulminacji okresu dojrzewania.

Jeśli chodzi o słońce, po pierwsze, kurację należy dopasować do kalendarza. Ja zaczęłam brać izotek w październiku i skończyłam w kwietniu. Największe słońce mnie ominęło. Po drugie, w przypadku dłuższego kontaktu ze słońcem konieczny jest wysoki filtr. W przeciwnym razie, bardzo łatwo dostać poparzenie skóry, która jest wówczas cienka jak papier.

Pozdrawiam
maustthings jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-01, 12:59   #575
taktaktoja
Raczkowanie
 
Avatar taktaktoja
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 308
Dot.: izotek

Myślę,że nie ma co siać paniki z serii - trądzik na pewno wróci. Z tego co się orientuje ma na to duży wpływ dawka jaka została przyjęta w trakcie terapii,jeśli była ona za mała to jest większe prawdopodobieństwo,że wróci. Nikt nie może nam dać gwarancji,że do końca życia skóra pozostanie w takim stanie jakbyśmy sobie życzyły.Wiele zależy od organizmu danej osoby. Naprawdę dobre źródło informacji na temat kuracji tym lekiem stanowi pewne forum, gdzie udzielają się wyłącznie ludzie przyjmujący ten specyfik,lub już jakiś czas po zakończeniu.
__________________
braknie mi słów i powiem Prawdę :
jesteśmy stworzeni dla siebie
ja dla siebie
ty dla siebie
odchodząc zawstydzona aż brzydka zrozum
że naprawdę razem można się tylko rozstawać

Edytowane przez taktaktoja
Czas edycji: 2013-08-01 o 13:01
taktaktoja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-01, 13:04   #576
quleczka
Zakorzenienie
 
Avatar quleczka
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 3 765
Dot.: izotek

Ja nie zauwazylam, zeby tu ktos sial panike
quleczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-01, 13:39   #577
taktaktoja
Raczkowanie
 
Avatar taktaktoja
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 308
Dot.: izotek

Ok,źle się wyraziłam. Chodziło mi tylko o to,że skoro koleżanka wyżej musiała przejść kolejną kurację,nie oznacza to,że nas wszystkich to czeka również. Łapiesz mnie za słówka
__________________
braknie mi słów i powiem Prawdę :
jesteśmy stworzeni dla siebie
ja dla siebie
ty dla siebie
odchodząc zawstydzona aż brzydka zrozum
że naprawdę razem można się tylko rozstawać
taktaktoja jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-08-01, 13:47   #578
quleczka
Zakorzenienie
 
Avatar quleczka
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 3 765
Dot.: izotek

Nie, nie lapie A przynajmniej nie celowo

Wiadomo, nie nalezy siac paniki ale tez nalezy miec swiadomosc, ze izotek to nie jest cudowne lekarstwo i choc generalnie wiekszosci ludzi pomaga to moga byc tez i takie sytuacje, ze powtorka jest konieczna....z roznych przyczyn.

Czesto za to mam wrazenie, ze traktuje sie go jak cudowny lek co kazdemu na 100% pomoze
quleczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-01, 13:50   #579
taktaktoja
Raczkowanie
 
Avatar taktaktoja
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 308
Dot.: izotek

No dla mnie jest oczywiste,że nawrót jest możliwy.Wiesz,może ludzie go tak traktują,bo w większości przypadków jest to ostatnia deska ratunku, i bardzo by chcieli żeby to był właśnie ''cudowny'' lek.
__________________
braknie mi słów i powiem Prawdę :
jesteśmy stworzeni dla siebie
ja dla siebie
ty dla siebie
odchodząc zawstydzona aż brzydka zrozum
że naprawdę razem można się tylko rozstawać
taktaktoja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-01, 16:45   #580
palinkaaa13
Raczkowanie
 
Avatar palinkaaa13
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 254
Dot.: izotek

bądzmy dobrej myśli i myślmy pozytywnie !!!
powodzenia kobitki ja jeszcze 3 paczuszki i mam koniec:!!!
palinkaaa13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-01, 23:33   #581
Alicjaa_23
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 66
Dot.: izotek

No dokładnie, trzeba przyjąć odpowiednią dawkę.
Ja ważąc 55kg biorę dawkę 20mg dziennie przez 1 rok.
Niektórzy lekarze niebardzo biorą pod uwagę właśnie by kuracja trwała przez odpowiedni czas i w tych przypadkach trądzik powraca.
Forum Izotek.pl jest bardzo przydatne, tam są autentyczne historie Izotekowiczow, a nie jakieś kto coś usłyszał od kogoś. Można się sporo dowiedzieć, ale trzeba brać pod uwagę też to, że każdy ma inaczej.
__________________
lubię żyć. byłam niekiedy wściekle, rozpaczliwie, skrajnie nieszczęśliwa, ale choć przeszłam przez to wszystko, wiem omal z niezachwianą pewnością, że dar życia jest czymś wspaniałym.
Alicjaa_23 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-08-02, 09:19   #582
taktaktoja
Raczkowanie
 
Avatar taktaktoja
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 308
Dot.: izotek

Hmm ja mam 164cm i ważę 49 kg,a na razie dostałam 40 mg dziennie. Za miesiąc mam kontrole,więc albo taka zostanie albo ją zmniejszą.
__________________
braknie mi słów i powiem Prawdę :
jesteśmy stworzeni dla siebie
ja dla siebie
ty dla siebie
odchodząc zawstydzona aż brzydka zrozum
że naprawdę razem można się tylko rozstawać
taktaktoja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-02, 09:26   #583
GlaryBerry
Przyczajenie
 
Avatar GlaryBerry
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 14
Dot.: izotek

Cytat:
Napisane przez Alicjaa_23 Pokaż wiadomość
Przeszłaś dwie kuracje - czy to oznacza, że po pierwszej kuracji problem z trądzikiem powrócił?
Chciałam zapytać jak wygląda do końca sprawa z unikaniem słońca. Czy mogą pojawić się na ciele jakieś plamki powstałe od słońca?
Z tego co słyszałam, to niestety po odstawieniu leków trądzik powraca, a problemy zdrowotne nie znikają
GlaryBerry jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-02, 10:12   #584
maustthings
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 7
Dot.: izotek

Pamiętajcie, że naukowcy do dziś nie wiedzą dokładnie, na jakich zasadach działa izotretynoina! Tak jak ktoś powiedział tu wyżej, nie jest to lek-cud, który zagwarantuje nam niemowlęcią cerę.

Nikt nie sieje tu paniki, operuje tylko faktami i to dotyczącymi tylko mnie. Na ulotkach aknenorminu czy izoteku, które znam niemalże na pamięć, wyraźnie zaznaczone jest, że istnieje groźba nawrotu i dotyczy to zwykle ok. 20 % pacjentów. Wówczas zaleca się drugą terapię.

Warto zajrzeć a Izotek.pl, ale koleżanka, która nie lubi "siania paniki" może się przerazić, bo są tam osoby, które przeszły już trzy, a nawet cztery kuracje.

Pozdrawiam

http://anti-acne-together.blogspot.com

---------- Dopisano o 11:12 ---------- Poprzedni post napisano o 11:07 ----------

Cytat:
Napisane przez GlaryBerry Pokaż wiadomość
Z tego co słyszałam, to niestety po odstawieniu leków trądzik powraca, a problemy zdrowotne nie znikają
Po drugiej kuracji póki co trądzik nie powraca (odpukać). Problemy zdrowotne, które miałam podczas zażywania izotretynoiny (bóle mięśni, zmęczenie, suchość ust, skóry i oczu) ustąpiły. Izotretynoina nie jest zatrzymywana w organizmie.
maustthings jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-02, 10:34   #585
taktaktoja
Raczkowanie
 
Avatar taktaktoja
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 308
Dot.: izotek

Cytat:
Napisane przez maustthings Pokaż wiadomość
Pamiętajcie, że naukowcy do dziś nie wiedzą dokładnie, na jakich zasadach działa izotretynoina! Tak jak ktoś powiedział tu wyżej, nie jest to lek-cud, który zagwarantuje nam niemowlęcią cerę.

Nikt nie sieje tu paniki, operuje tylko faktami i to dotyczącymi tylko mnie. Na ulotkach aknenorminu czy izoteku, które znam niemalże na pamięć, wyraźnie zaznaczone jest, że istnieje groźba nawrotu i dotyczy to zwykle ok. 20 % pacjentów. Wówczas zaleca się drugą terapię.

Warto zajrzeć a Izotek.pl, ale koleżanka, która nie lubi "siania paniki" może się przerazić, bo są tam osoby, które przeszły już trzy, a nawet cztery kuracje.

Pozdrawiam

http://anti-acne-together.blogspot.com

---------- Dopisano o 11:12 ---------- Poprzedni post napisano o 11:07 ----------



Po drugiej kuracji póki co trądzik nie powraca (odpukać). Problemy zdrowotne, które miałam podczas zażywania izotretynoiny (bóle mięśni, zmęczenie, suchość ust, skóry i oczu) ustąpiły. Izotretynoina nie jest zatrzymywana w organizmie.
Zastanawia mnie skąd ta Twoja złośliwość w stosunku do mnie - nigdzie nie napisałam,że to lek cudowny, i że nie będzie nawrotów. A forum Izotek.pl sama polecałam jako swoiste źródło wiedzy. Jak sama napisałaś,nawroty dotyczą ok. 20% pacjentów - według Ciebie jest sens praktycznie na początku kuracji zamartwiać się,czy akurat to ja trafie do tej grupy? Naprawdę, nie znam Cię,nie jestem Twoim wrogiem, więc nie traktuj mnie protekcjonalnie.
__________________
braknie mi słów i powiem Prawdę :
jesteśmy stworzeni dla siebie
ja dla siebie
ty dla siebie
odchodząc zawstydzona aż brzydka zrozum
że naprawdę razem można się tylko rozstawać

Edytowane przez taktaktoja
Czas edycji: 2013-08-02 o 10:43
taktaktoja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-02, 10:59   #586
maustthings
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 7
Dot.: izotek

Absolutnie opowiadam się za myśleniem pozytywnym, ale z drugiej strony to nie jest witamina C, tylko lek niosący za sobą dużo różnych poważnych następstw. Obecnie propaguje się obraz izotretynoiny jako leku idealnego. Dziewczyny bez zastanowienia po niego sięgają, często nieświadome do jakich zmian w ich organizmach to prowadzi. Osobiście, ciężko było się zdecydować na drugą kurację. Nawet jeśli trądzik znowu wróci, na 1000 % nie podejmę kolejnej.

Oj, nie chciałam zabrzmieć protekcjonalnie, wybacz
maustthings jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-02, 12:11   #587
taktaktoja
Raczkowanie
 
Avatar taktaktoja
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 308
Dot.: izotek

Cytat:
Napisane przez maustthings Pokaż wiadomość
Absolutnie opowiadam się za myśleniem pozytywnym, ale z drugiej strony to nie jest witamina C, tylko lek niosący za sobą dużo różnych poważnych następstw. Obecnie propaguje się obraz izotretynoiny jako leku idealnego. Dziewczyny bez zastanowienia po niego sięgają, często nieświadome do jakich zmian w ich organizmach to prowadzi. Osobiście, ciężko było się zdecydować na drugą kurację. Nawet jeśli trądzik znowu wróci, na 1000 % nie podejmę kolejnej.

Oj, nie chciałam zabrzmieć protekcjonalnie, wybacz
Życzę Ci aby to była Twoja ostatnia kuracja i abyś cieszyła się długo efektami leczenia Pewnie nie pamiętasz,ale mam pytanie - po jakim czasie od przyjmowania leku zauważyłaś,że Twoja skóra zaczyna ''wysychać''?
__________________
braknie mi słów i powiem Prawdę :
jesteśmy stworzeni dla siebie
ja dla siebie
ty dla siebie
odchodząc zawstydzona aż brzydka zrozum
że naprawdę razem można się tylko rozstawać
taktaktoja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-02, 13:20   #588
quleczka
Zakorzenienie
 
Avatar quleczka
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 3 765
Dot.: izotek

Cytat:
Napisane przez maustthings Pokaż wiadomość
Obecnie propaguje się obraz izotretynoiny jako leku idealnego. Dziewczyny bez zastanowienia po niego sięgają, często nieświadome do jakich zmian w ich organizmach to prowadzi.
Dokladnie, mam to samo wrazenie, ze sa dermatolodzy, ktorzy nie tlumacza co to za lek tylko mowia,ze to na pewno pomoze i potem osoby zaczynaja brac, nie wiedzac tak naprawde co biora i w co "sie pakuja".

Pierwszy z brzegu przyklad na ktory ostatnio trafilam -> https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=707344 - normalnie masakra jak sie takie rzeczy czyta...

Juz kilka razy spotkalam sie z takimi opisami, ze dopiero po wizycie ktos zaczyna szukac co to...i jest mocno zdziwiony...a pewnie czesc osob zaczyna brac nawet nie majac tej wiedzy.

Tak wiec, ja jestem za izo o ile jest to naprawde swiadoma decyzja osoby, ktora sie decyduja brac i poprzedzona niezbednymi badaniami wczesniej

---------- Dopisano o 14:20 ---------- Poprzedni post napisano o 14:19 ----------

Cytat:
Napisane przez GlaryBerry Pokaż wiadomość
Z tego co słyszałam, to niestety po odstawieniu leków trądzik powraca, a problemy zdrowotne nie znikają
A jakis lekow konktetnie? Bo izotek to dziala jednak nieco inaczej niz typowe leki na tradzik....

Edytowane przez quleczka
Czas edycji: 2013-08-02 o 13:24
quleczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-02, 15:23   #589
maustthings
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 7
Dot.: izotek

Cytat:
Napisane przez taktaktoja Pokaż wiadomość
Życzę Ci aby to była Twoja ostatnia kuracja i abyś cieszyła się długo efektami leczenia Pewnie nie pamiętasz,ale mam pytanie - po jakim czasie od przyjmowania leku zauważyłaś,że Twoja skóra zaczyna ''wysychać''?
Zaraz na początku, tj. w okolicach drugiego tygodnia kuracji zaczęły wysychać mi usta do tego stopnia, że wyglądały jak spieczona, popękana od słońca ziemia. Natomiast jeśli chodzi o skórę, najgorzej było przy pierwszej kuracji. Po drugim miesiącu skóra stała się krucha i bardzo podatna na urazy mechaniczne. Wystarczyło przypadkowe draśnięcie paznokciem przy jakimś zabiegu, od razu zdzierał się naskórek i dość długo goiło jak na tak delikatną rankę.

Pozdrawiam

PS. Jeśli któraś z Was decyduje się na podjęcie kuracji izotretynoiną przedstawiam metodę, według której obliczycie swoją dawkę i szacowaną długość trwania leczenia:
http://anti-acne-together.blogspot.c...oja-dawke.html

Edytowane przez maustthings
Czas edycji: 2013-08-02 o 15:27
maustthings jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-08-02, 15:26   #590
quleczka
Zakorzenienie
 
Avatar quleczka
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 3 765
Dot.: izotek

Cytat:
Napisane przez maustthings Pokaż wiadomość
Wystarczyło przypadkowe draśnięcie paznokciem przy jakimś zabiegu, od razu zdzierał się naskórek i dość długo goiło jak na tak delikatną rankę.
Ooo, brzmi dokladnie jak opis tego co retinoidy zewnetrzne robia z moja skora Widac mechanizm jest podobny...czy sie je stosuje od zewnatrz czy od srodka
quleczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-03, 09:19   #591
apows
Zadomowienie
 
Avatar apows
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 1 168
Dot.: izotek

Cytat:
Napisane przez anetkapoznan Pokaż wiadomość
witam mam pytanko ... chciala bym wiziasc ten lek... nie mam duzych problemow z tradzikiem.... ale postanowilam wziasc ten lek ze wzledu na to ze zbliza sie wiosna i lato a chyba nikt nie lubi miec wtedy zanieczyszczonej cery.... niestey bardzo lubie chadzac do solarium...10 min na 2 tyg zupelnie mi starcza. ale czytalam ze podczas brania leku nie mozna korzystac z slarium hmm troszke jestem zawiedzona....ale z drugiej strony podczas kuracji kwasami aha tez nie mozna odwiedzac solarium a ja poszlam nie wiedzac o tym i zupelnie nic mi sie nie stalo... nie wiem jak bedzie w przypadu tego leku... probowal ktos w czasie tej kuracji isc na solarium?
Dermatolog mojego syna odradzała stanowczo opalanie w czasie stosowania izoteku.
Moj syn zażywał go 5 miesięcy i przestrzegał zaleceń lekarza no i po trądziku już pół roku po odstawieniu izoteku i trądzik nie powrócił. NIe radzę więc się opalać
__________________
Zapraszam na mój blog http://podwierzba.blogspot.com/
apows jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-03, 14:40   #592
quleczka
Zakorzenienie
 
Avatar quleczka
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 3 765
Dot.: izotek

To raczej nie ma wlywu an to czy tradzik wroci czy nie...ale generalnie wlasnie skora robi sie znacznie bardziej wysuszona i sklonna do podraznien...i nalezy ja chronic przed sloncem filtrami

inna sprawa, ze antekapoznan - pytala o to 5 lat temu na pierwszej stronie watku
quleczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-03, 22:39   #593
tys_16
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 5
Dot.: izotek

Ja biorę ten lek już 11 miesięcy, ale za miesiąc kończę Jeśli nie masz dużego trądziku to nie polecam tego leku, (to raczej lek dla osób dla których nie ma już innego ratunku) efekty uboczne niestety są. Jako tako solarium czy opalanie nie szkodzą tylko w trakcie kuracji już masz wystarczająco przesuszoną skórę, a po solarium będzie jeszcze gorzej. Lekarz mi powiedział, żebym nie leżała plackiem na słońcu bo sama będę narzekać, ale na wakacjach przez tydzień leżałam a nie zauważyłam jeszcze większej suchości niż przedtem. Wystarczy, że będziesz się dobrze nawilżać, a nie powinno być problemu

Edytowane przez tys_16
Czas edycji: 2013-08-03 o 22:55
tys_16 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-03, 23:16   #594
quleczka
Zakorzenienie
 
Avatar quleczka
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 3 765
Dot.: izotek

ludzie, to pytanie zostalo zadane 5 lat temu
quleczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-04, 14:01   #595
palinkaaa13
Raczkowanie
 
Avatar palinkaaa13
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 254
Dot.: izotek

a u mnie dziwna akcja bo skora sie łuszczy na twarzy po dawce mniejszej niz po wiekszej,,,,
palinkaaa13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-04, 16:13   #596
quleczka
Zakorzenienie
 
Avatar quleczka
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 3 765
Dot.: izotek

Cytat:
Napisane przez palinkaaa13 Pokaż wiadomość
a u mnie dziwna akcja bo skora sie łuszczy na twarzy po dawce mniejszej niz po wiekszej,,,,
To znaczy? Rozumiem, ze masz zmniejszona dawke?

Byc moze po prostu tamta wczesniejsza juz sie skumulowala na tyle w ogranizmie...i stad to luszczenie wieksze...

Albo doszly jakies inne czynniki do tego
quleczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-05, 19:32   #597
palinkaaa13
Raczkowanie
 
Avatar palinkaaa13
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 254
Dot.: izotek

Cytat:
Napisane przez quleczka Pokaż wiadomość
To znaczy? Rozumiem, ze masz zmniejszona dawke?

Byc moze po prostu tamta wczesniejsza juz sie skumulowala na tyle w ogranizmie...i stad to luszczenie wieksze...

Albo doszly jakies inne czynniki do tego

a no przed kuracją łuszczyłam się niemiłosiernie... codziennie musiałam przejechać caluśkie ciało balsamem i to jeszce do tego miałam podział który na któe częsci ciała bo nie każdy tak działąl dobrzea z niektórych częsci ciała się sypałam.

teraz nie mam na twarzy skorupki po pomalowaniu się, nie dopada to i nie ma efektu popękanej ziemi. Tak samo z ciało balsamuje czasem raz na 3 dni nawet. jest ok czasem troszke posypie sie ale jak dlugo nie balsamuje.
palinkaaa13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-07, 14:27   #598
Alicjaa_23
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 66
Dot.: izotek

Czy ktoś może mi powiedzieć jakie badania trzeba wykonać podczas brania Izoteku ?
__________________
lubię żyć. byłam niekiedy wściekle, rozpaczliwie, skrajnie nieszczęśliwa, ale choć przeszłam przez to wszystko, wiem omal z niezachwianą pewnością, że dar życia jest czymś wspaniałym.
Alicjaa_23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-07, 19:34   #599
quleczka
Zakorzenienie
 
Avatar quleczka
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 3 765
Dot.: izotek

na pewno proby watrobe i cholesterol przynajmniej...o tym jest w ulotce, z tym, ze je nalezaloby tez przed braniem wykonac
quleczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-08, 10:10   #600
KoralowaLady
Przyczajenie
 
Avatar KoralowaLady
 
Zarejestrowany: 2013-08
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 4
Dot.: izotek

Moja córka Bierze już Izotek od pół roku jak na razie jest duża poprawa skutków ubocznych też nie ma jakiś ogromnych nawet suchość skóry jej aż tak bardzo nie doskwiera, jednak bardzo często przynajmniej teraz robią jej się zajady. i cholesterol jej bardzo podskoczył jednak lekarz kazał pić jej olej lniany efekt jest zaskakująco dobry

Edytowane przez KoralowaLady
Czas edycji: 2013-08-08 o 10:11
KoralowaLady jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Dermatologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-01-19 11:02:46


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:07.