Krakowianki po raz XXIII - Strona 86 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Spotkania Wizażanek

Notka

Spotkania Wizażanek Spotkania Wizażanek to forum, gdzie umawiamy się na spotkania w realu. Uwaga! W temacie wpisz region, w którym chciałybyście się spotkać.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-08-05, 05:52   #2551
2016070953
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 8 603
Dot.: Krakowianki po raz XXIII

szkoda rybek
cholerko
2016070953 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-05, 06:36   #2552
Ineso
Matka Smoka
 
Avatar Ineso
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 11 937
Dot.: Krakowianki po raz XXIII

Cytat:
Napisane przez Malla Pokaż wiadomość
Ja go miałam ze 2 tygodnie... ORLY Bonder rulez!
Uważam, że Twój komentarz odnośnie jego zmywania był bardzo adekwatny
Cytat:
Napisane przez cholernarejestracja Pokaż wiadomość
Wróciłam z konwentu w dobrym humorze i zastałam katastrofę biologiczną w akwarium...przez te upały temperatura poszybowała do prawie 40 stopni i wszystko wyzdychało, przeżyło trochę ślimaków, krewetek, i dwie ryby...zdechł nawet mój ukochany glonojad-staruszek którego kupiłam jeszcze chyba w liceum...siedzę i wyję
A jak to wczesniej funkcjonowało? Przecież to nie pierwsze upały.
Ineso jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-05, 08:49   #2553
Malla
Nie depcze krokusów
 
Avatar Malla
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 53 233
Dot.: Krakowianki po raz XXIII

Cytat:
Napisane przez Ineso Pokaż wiadomość
Uważam, że Twój komentarz odnośnie jego zmywania był bardzo adekwatny
Dlatego zainwestowałam w dobry podkład, dobry top i cieszyłam się, że nic mi nie odpada... Chyba bym pękacza nałożyła na końcówki, gdyby mi zaczął odpryskiwać. Ze zmywaniem niestety jest tragedia.
__________________
- Rób swoje, wiedźminie. Resztą się nie turbuj.
Geralt solennie obiecał sobie nie turbować się.
Malla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-05, 09:01   #2554
Ineso
Matka Smoka
 
Avatar Ineso
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 11 937
Odp: Krakowianki po raz XXIII

A jaki to dobry podkład?
Ineso jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-05, 09:18   #2555
cholernarejestracja
Copyraptor
 
Avatar cholernarejestracja
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 21 283
Dot.: Krakowianki po raz XXIII

Cytat:
Napisane przez Ineso Pokaż wiadomość
Uważam, że Twój komentarz odnośnie jego zmywania był bardzo adekwatny

A jak to wczesniej funkcjonowało? Przecież to nie pierwsze upały.
No tak, ale mnie nie było, więc nie wietrzyłam pokoju nocami żeby obniżyć temperatury, nie mogłam usuwać regularnie roślin z góry i się zrobił kożuch blokujący odpływ temperatury, nie mogłam zdjąć pokrywy i wyłączyć świateł, które dodatkowo podwyższały temperaturę...w skrajnych przypadkach mam też w zamrażarce te takie wkłady do lodówek przenośnych i je mogę włożyć do akwarium żeby obniżyły temperaturę...to moja wina
cholernarejestracja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-05, 09:31   #2556
gg22
Zakorzenienie
 
Avatar gg22
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 4 925
Dot.: Krakowianki po raz XXIII

Cytat:
Napisane przez hiperaktywna Pokaż wiadomość
platyna rulez
fiuuuuu! szybka jesteś i jak?

Cytat:
Napisane przez cholernarejestracja Pokaż wiadomość
No tak, ale mnie nie było, więc nie wietrzyłam pokoju nocami żeby obniżyć temperatury, nie mogłam usuwać regularnie roślin z góry i się zrobił kożuch blokujący odpływ temperatury, nie mogłam zdjąć pokrywy i wyłączyć świateł, które dodatkowo podwyższały temperaturę...w skrajnych przypadkach mam też w zamrażarce te takie wkłady do lodówek przenośnych i je mogę włożyć do akwarium żeby obniżyły temperaturę...to moja wina
weź przestań! jaka Twoja wina? to co, miałąś nie wyjeżdżać bo rybki?
__________________
Nie warto żałować naszych wyborów,
bo w momencie kiedy je podejmujemy wydają się najlepszymi decyzjami,
a przecież nie jesteśmy w stanie przewidzieć ich konsekwencji
.
gg22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-05, 09:32   #2557
Malla
Nie depcze krokusów
 
Avatar Malla
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 53 233
Dot.: Odp: Krakowianki po raz XXIII

Cytat:
Napisane przez Ineso Pokaż wiadomość
A jaki to dobry podkład?
Orly Bonder. Ma działanie przyklejające lakiery do płytki, faktycznie dłużej się trzymają niż po zwykłym podkładzie.
Cytat:
Napisane przez cholernarejestracja Pokaż wiadomość
No tak, ale mnie nie było, więc nie wietrzyłam pokoju nocami żeby obniżyć temperatury, nie mogłam usuwać regularnie roślin z góry i się zrobił kożuch blokujący odpływ temperatury, nie mogłam zdjąć pokrywy i wyłączyć świateł, które dodatkowo podwyższały temperaturę...w skrajnych przypadkach mam też w zamrażarce te takie wkłady do lodówek przenośnych i je mogę włożyć do akwarium żeby obniżyły temperaturę...to moja wina
Zasłoniłaś okna, by się nie nagrzewało mieszkanie?
Czemu nie zaryzykowałaś wyłączenia świateł? Nie masz automatycznej regulacji?
Strasznie szkoda żyjątek Akwarysta w żałobie?
Wyjeżdżałaś już wcześniej i nie było takiej tragedii. Jak coś, to mogę wpadać kolejnym razem.
__________________
- Rób swoje, wiedźminie. Resztą się nie turbuj.
Geralt solennie obiecał sobie nie turbować się.

Edytowane przez Malla
Czas edycji: 2013-08-05 o 09:34
Malla jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-08-05, 09:40   #2558
cholernarejestracja
Copyraptor
 
Avatar cholernarejestracja
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 21 283
Dot.: Krakowianki po raz XXIII

Mam regulację na timer, zmniejszyłam liczbę godzin świecenia, ale nie wystarczyło...nie miałam czym zasłonić okien, bo jak na złość - rolety będą za dwa tygodnie

Gg, nie wiem, nie mogę przestać gdybać

Malla, dzięki, teraz na pewno będę przy dłuższych wyjazdach kogoś zostawiać do kontroli, więc się przypomnę kurde, zawsze wyjeżdżałam i było ok

Akwaryście nie pisałam...powiem mu jak wróci do Kraka albo jak się odezwie.
cholernarejestracja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-05, 10:01   #2559
WrednaMyszka
Zakorzenienie
 
Avatar WrednaMyszka
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 4 004
Dot.: Krakowianki po raz XXIII

Kolejny szczyt zdobyty Wczoraj szło się gorzej, bo było gorąco i po drodze było mnóstwo borówek, więc mieliśmy kilka postojów na pożywienie się Szłam w traperach i znowu zrobiły mi się bąble Poprzednim razem myślałam, że to może przez to, że byłam tuż po pedicure i miałam cienki naskórek, ale wczoraj znowu. Co może być powodem? Za grube skarpetki czy może buty do wymiany?

Prawdopodobnie muszę kupić buty do chodzenia po górach. Gdzie się wybrać? Na co zwracać uwagę? Jaki budżet powinnam mieć? Malla, granatowo, kasiencja?

Cytat:
Napisane przez Lenkapuma Pokaż wiadomość


Cytat:
Napisane przez granatowo Pokaż wiadomość
Zrobiłam pierwszą hybrydę, od razu na dłoniach Jakie to banalne, nawet malując prawą dłoń. TŻ zbędny Czasowo wychodzi tyle co przy zwykłym manicure a sam lakier wygląda tak jak po wizycie w salonie. Muszę teraz tylko dopracować kształt płytki i dbać o skórki

Jaki masz kolor lakieru? Czy kupiłaś od razu kilka?

Cytat:
Napisane przez OneMoreDress Pokaż wiadomość
Dziewczyny, które szukały 'halek wyszczuplających'-będą od poniedziałku w Lidlu
http://www.lidl.pl/cps/rde/xchg/SID-...ndex_43557.htm
Ja kupię oba kolory, są idealne pod sukienki w zimę
Byłam dzisiaj po jedną. Potrzebuję pod obcisłą sukienkę, bo trochę mi się przytyło, a boję się, że nie zdążę na czas zeszczupleć Wzięłam S i M, S dobra, ale w ogóle nie wyszczupla Miałam kiedyś figi wyszczuplające z Intimo i one faktycznie wyszczuplają, a to nic.

Cytat:
Napisane przez cholernarejestracja Pokaż wiadomość
Wróciłam z konwentu w dobrym humorze i zastałam katastrofę biologiczną w akwarium...przez te upały temperatura poszybowała do prawie 40 stopni i wszystko wyzdychało, przeżyło trochę ślimaków, krewetek, i dwie ryby...zdechł nawet mój ukochany glonojad-staruszek którego kupiłam jeszcze chyba w liceum...siedzę i wyję

Nie obwiniaj się, to już nic nie zmieni, a szkoda się jeszcze zadręczać

Cytat:
Napisane przez OneMoreDress Pokaż wiadomość
Moja to M ale zapewne co firma to inne rozmiary
Ja planuję właśnie M wziąć ale w Lidlu zazwyczaj są rozpakowane rzeczy więc mam nadzieję sobie pomacać te cuda przed zakupem
Według mnie powinnaś wziąć S, ale rób jak uważasz
__________________
"Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz. One przyjdą same."

WrednaMyszka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-05, 10:14   #2560
Malla
Nie depcze krokusów
 
Avatar Malla
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 53 233
Dot.: Krakowianki po raz XXIII

Cytat:
Napisane przez WrednaMyszka Pokaż wiadomość
Kolejny szczyt zdobyty Wczoraj szło się gorzej, bo było gorąco i po drodze było mnóstwo borówek, więc mieliśmy kilka postojów na pożywienie się Szłam w traperach i znowu zrobiły mi się bąble Poprzednim razem myślałam, że to może przez to, że byłam tuż po pedicure i miałam cienki naskórek, ale wczoraj znowu. Co może być powodem? Za grube skarpetki czy może buty do wymiany?

Prawdopodobnie muszę kupić buty do chodzenia po górach. Gdzie się wybrać? Na co zwracać uwagę? Jaki budżet powinnam mieć? Malla, granatowo, kasiencja?
Super! Gdzie byłaś?

Nie polecam glanów ani adidasów, to obuwie dla hardkorów Po sobotnim 30km spacerze w adidasach (firmy produkującej górskie obuwie, z goretexem i takimi tam) koleżanka ma całe stopy w bąblach, a w normalnych górskich butach nie zdarzały jej się. Kolega w butach wojskowych miał odparzone stopy (jeden plus - szedł po strumieniu i ani kropelka się nie wlała), inny kolega w adidasach czuł każdy kamień i dziś ledwo chodzi, tak ma zmasakrowane stopy. A ja? A ja zbiegałam w dół jak sarenka Tylko jestem do dziś tak słaba, jakbym w ogóle mocy nie miała...

Najważniejsze przy zakupie butów jest ruszenie tyłka do sklepu Raczej nie pracują w nich przypadkowi ludzie, więc dobrze doradzą, zresztą można pytać o wszystko, nie spotkałam jeszcze gbura. Osobiście polecam Polar Sport na Siennej. Możesz przymierzyć but i kupić taniej w necie, choć uważam to za niezgodne z zasadami fair play i nie praktykuję takich rozwiązań (dotyczy to też biustonoszy itp.).

Każdy but górski z vibramem i goretexem będzie lepszy niż najdroższe adidasy.
__________________
- Rób swoje, wiedźminie. Resztą się nie turbuj.
Geralt solennie obiecał sobie nie turbować się.
Malla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-05, 10:14   #2561
gg22
Zakorzenienie
 
Avatar gg22
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 4 925
Dot.: Krakowianki po raz XXIII

Cytat:
Napisane przez WrednaMyszka Pokaż wiadomość
Byłam dzisiaj po jedną. Potrzebuję pod obcisłą sukienkę, bo trochę mi się przytyło, a boję się, że nie zdążę na czas zeszczupleć Wzięłam S i M, S dobra, ale w ogóle nie wyszczupla Miałam kiedyś figi wyszczuplające z Intimo i one faktycznie wyszczuplają, a to nic.
wg mnie też nie wyszczuplają średnio nawet z jakimś lekkim "wyrzeźbieniem". ale fakt faktem, że na zimę mogą być ok, przylegają do ciała więc będzie w nich dużo cieplej

Cholerko
- nie zadręczaj się to nic nie da
a w ogóle to nie zrobiłaś mi przelewu za filtry
__________________
Nie warto żałować naszych wyborów,
bo w momencie kiedy je podejmujemy wydają się najlepszymi decyzjami,
a przecież nie jesteśmy w stanie przewidzieć ich konsekwencji
.
gg22 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-08-05, 10:19   #2562
cholernarejestracja
Copyraptor
 
Avatar cholernarejestracja
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 21 283
Dot.: Krakowianki po raz XXIII

Gg, zrobiłam wczoraj jak tylko wróciłam do domu, dziś powinni zaksięgować już
cholernarejestracja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-05, 10:24   #2563
hiperaktywna
Zakorzenienie
 
Avatar hiperaktywna
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 7 966
Dot.: Krakowianki po raz XXIII

Cytat:
Napisane przez gg22 Pokaż wiadomość
fiuuuuu! szybka jesteś i jak?
No jest tak jasno, że musiałam dodatkowo rozjaśnić brwi
hiperaktywna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-05, 10:24   #2564
WrednaMyszka
Zakorzenienie
 
Avatar WrednaMyszka
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 4 004
Dot.: Krakowianki po raz XXIII

Cytat:
Napisane przez Malla Pokaż wiadomość
Super! Gdzie byłaś?

Nie polecam glanów ani adidasów, to obuwie dla hardkorów Po sobotnim 30km spacerze w adidasach (firmy produkującej górskie obuwie, z goretexem i takimi tam) koleżanka ma całe stopy w bąblach, a w normalnych górskich butach nie zdarzały jej się. Kolega w butach wojskowych miał odparzone stopy (jeden plus - szedł po strumieniu i ani kropelka się nie wlała), inny kolega w adidasach czuł każdy kamień i dziś ledwo chodzi, tak ma zmasakrowane stopy. A ja? A ja zbiegałam w dół jak sarenka Tylko jestem do dziś tak słaba, jakbym w ogóle mocy nie miała...

Najważniejsze przy zakupie butów jest ruszenie tyłka do sklepu Raczej nie pracują w nich przypadkowi ludzie, więc dobrze doradzą, zresztą można pytać o wszystko, nie spotkałam jeszcze gbura. Osobiście polecam Polar Sport na Siennej. Możesz przymierzyć but i kupić taniej w necie, choć uważam to za niezgodne z zasadami fair play i nie praktykuję takich rozwiązań (dotyczy to też biustonoszy itp.).

Każdy but górski z vibramem i goretexem będzie lepszy niż najdroższe adidasy.
Turbacz Dużo bardziej podobało mi się na Babiej Górze- widoki ładniejsze, a trasa lepiej przygotowana. Zastanawiam się jaki szczyt mógłby być następny. Podpowiesz coś?

Nie chcę adidasów Myślałam właśnie o typowych butach do takich wypraw W adidasach czułabym każdy kamień. Teraz w traperach dobrze mi się idzie, nie czuję nic, przy aucie ściągam buty, a na stopach bąble

Dzięki To w takim razie przejadę się na Sienną Podobno jest też fajny sklep na Mogilskiej, na przeciwko policji. Byłaś może?

Cytat:
Napisane przez gg22 Pokaż wiadomość
wg mnie też nie wyszczuplają średnio nawet z jakimś lekkim "wyrzeźbieniem". ale fakt faktem, że na zimę mogą być ok, przylegają do ciała więc będzie w nich dużo cieplej
No właśnie Teraz to już muszę zeszczupleć, nie ma bata
__________________
"Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz. One przyjdą same."

WrednaMyszka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-05, 10:51   #2565
Malla
Nie depcze krokusów
 
Avatar Malla
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 53 233
Dot.: Krakowianki po raz XXIII

Cytat:
Napisane przez gg22 Pokaż wiadomość
nie zadręczaj się to nic nie da
a w ogóle to nie zrobiłaś mi przelewu

Cytat:
Napisane przez WrednaMyszka Pokaż wiadomość
Turbacz Dużo bardziej podobało mi się na Babiej Górze- widoki ładniejsze, a trasa lepiej przygotowana. Zastanawiam się jaki szczyt mógłby być następny. Podpowiesz coś?

Nie chcę adidasów Myślałam właśnie o typowych butach do takich wypraw W adidasach czułabym każdy kamień. Teraz w traperach dobrze mi się idzie, nie czuję nic, przy aucie ściągam buty, a na stopach bąble

Dzięki To w takim razie przejadę się na Sienną Podobno jest też fajny sklep na Mogilskiej, na przeciwko policji. Byłaś może?
Moim zdaniem z Turbacza są lepsze widoki, widać Babią
Którędy szliście?

Oprócz butów ważne są też skarpetki. W moich najtańszych z Decathlonu (jakieś 40 zł za 2 pary) chodzi się jak po puchu

Nie byłam jeszcze w tym sklepie, a to na moim osiedlu
__________________
- Rób swoje, wiedźminie. Resztą się nie turbuj.
Geralt solennie obiecał sobie nie turbować się.

Edytowane przez Malla
Czas edycji: 2013-08-05 o 11:42
Malla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-05, 11:30   #2566
gg22
Zakorzenienie
 
Avatar gg22
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 4 925
Dot.: Krakowianki po raz XXIII

Cytat:
Napisane przez cholernarejestracja Pokaż wiadomość
Gg, zrobiłam wczoraj jak tylko wróciłam do domu, dziś powinni zaksięgować już
właśnie doszedł

Cytat:
Napisane przez hiperaktywna Pokaż wiadomość
No jest tak jasno, że musiałam dodatkowo rozjaśnić brwi
no jestem bardzo ciekawa!
__________________
Nie warto żałować naszych wyborów,
bo w momencie kiedy je podejmujemy wydają się najlepszymi decyzjami,
a przecież nie jesteśmy w stanie przewidzieć ich konsekwencji
.
gg22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-05, 11:38   #2567
granatowo
Zadomowienie
 
Avatar granatowo
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 666
Dot.: Krakowianki po raz XXIII

Cytat:
Napisane przez OneMoreDress Pokaż wiadomość
To co, kiedy zaczynasz przyjmować prywatne wizyty?

Dziewczyny, które szukały 'halek wyszczuplających'-będą od poniedziałku w Lidlu
http://www.lidl.pl/cps/rde/xchg/SID-...ndex_43557.htm
Ja kupię oba kolory, są idealne pod sukienki w zimę
Hehe, jak zjawisz się w mieście Zawsze też można to ode mnie pożyczyć jakby komuś było wygodniej

Kupowałam poprzednim razem, ani razu nie założyłam Może tej zimy będzie lepiej?

Cytat:
Napisane przez SdC Pokaż wiadomość
W sumie po fakcie i nie chciałam wcześniej roztrząsać, ale skoro normalnym lakierem malujesz prawą dłoń, to czemu hybrydą miałoby być trudniej .
Maluję, brzydko i nierówno. Z tymże za 2 dni zmywam, bo odpryskują, więc wkurzam się tylko 48h.
Potem obgryzam paznokcie i kolejne 2 tyg zapuszczam wracając do długości nadającej się do malowania Znów nerwy na dwa dni i tak w kółko Teraz jeśli mam to nosić przez 10-14 to nie mogą być krzywe, bo oszaleję

Cytat:
Napisane przez Ineso Pokaż wiadomość
Widzę, że nadal Cię to bawi Fajna piosenka, czego chcesz?
Lenka chciała żeby jej wkleić jakiś song tej pani
Swoją drogą jak festyn?

Cytat:
Napisane przez cholernarejestracja Pokaż wiadomość
Wróciłam z konwentu w dobrym humorze i zastałam katastrofę biologiczną w akwarium...przez te upały temperatura poszybowała do prawie 40 stopni i wszystko wyzdychało, przeżyło trochę ślimaków, krewetek, i dwie ryby...zdechł nawet mój ukochany glonojad-staruszek którego kupiłam jeszcze chyba w liceum...siedzę i wyję
O nieeee

Cytat:
Napisane przez gg22 Pokaż wiadomość
Granatowa- zajmuje sobie 1sza miejsce w kolejce!!!!! nie moge patrzec na to moje cos na paznokciach mimo ze pojechalam je normalnym lakierem. Aceton kupilas czy Ci sprezentowac w ramach "oplaty"?

Lalaith- hej hej jak u Ciebie? Zastanawialam sie nawet ostatnio z ktoras z dziewczyn kiedy do nas wrocisz
Wszystko mam

Ze mną Co słychać Lalaith? Kiedy wracasz? Góry czekają

Cytat:
Napisane przez WrednaMyszka Pokaż wiadomość
Szłam w traperach i znowu zrobiły mi się bąble
Prawdopodobnie muszę kupić buty do chodzenia po górach. Gdzie się wybrać? Na co zwracać uwagę? Jaki budżet powinnam mieć? Malla, granatowo, kasiencja?


Jaki masz kolor lakieru? Czy kupiłaś od razu kilka?
Nie ma sensu chodzić na pedicure przy takich butach Gdybyś chciała kupić internetowo to polecam 8a, jakoś tak się kończy, że od nich zawsze zamawiamy drogi ekwipunek (kurtki, śpiwory, polary itp.) - mają konkurencyjne ceny


Ledwo żyję i wzięłam wolne. Byliśmy na weekend w Poznaniu, brat TŻ startował wczoraj w triathlonie na Malcie (rany, co to za ekstremalny wysiłek!). Wyjechaliśmy w drogę powrotną koło 17, ale we Wrześni musieliśmy zjechać do szpitala. Chrześniak Tż, który był z nami, źle się czuł, wymiotował itp (również w samochodzie ). Diagnoza- zapalenie otrzewnej i transport karetką do Poznania, więc my za nimi w drogę powrotną. O 21 był operowany a do północy czekaliśmy aż się wybudzi i wróci na salę. Potem wyruszyliśmy ponownie do domu. Tż za kółkiem, ja obok zagadująca go a teściowie spali, bo rano szli do pracy. U niego byliśmy jakoś na 3:30, przepakowaliśmy się do naszego auta i usiadłam za kółkiem, żeby Tż mógł chociaż parę godzin przespać. Na moment jeszcze podjechaliśmy do mnie po moje pakunki i w Krakowie byliśmy na 7. Ja zasnęłam w momencie a Tż poszedł do pracy.
Gdyby nie redbull to nie dałabym rady dojechać. W życiu bym nie pomyślała, że to rzeczywiście pomaga (nigdy wcześniej nie piłam).
__________________
Czasami musisz zapomnieć, jak się czujesz, przypomnieć sobie, na co zasługujesz i przedzierać się do przodu.
granatowo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-05, 11:46   #2568
Malla
Nie depcze krokusów
 
Avatar Malla
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 53 233
Dot.: Krakowianki po raz XXIII

Granatowo - straszne, co się maluszkowi stało jak się czuje?
Cytat:
Napisane przez SdC Pokaż wiadomość
W sumie po fakcie i nie chciałam wcześniej roztrząsać, ale skoro normalnym lakierem malujesz prawą dłoń, to czemu hybrydą miałoby być trudniej .
Każdym lakierem manipuluje się inaczej, a to konsystencja gęsta, a to pędzelek szeroki... Hybrydą musisz pomalować wszystkie paznokcie idealnie, bo zmywanie i powtórne mycie jest katorgą.
__________________
- Rób swoje, wiedźminie. Resztą się nie turbuj.
Geralt solennie obiecał sobie nie turbować się.
Malla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-05, 14:15   #2569
OneMoreDress
Zakorzenienie
 
Avatar OneMoreDress
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 3 388
Dot.: Krakowianki po raz XXIII

Granatowo historia straszna Dobrze, że zdecydowaliście się jechać do szpitala bo zapewne niektórzy próbowali by wytrzymać 'do domu'. Jak tam malec? Jest ktoś z rodziny przy nim?


W temacie segregacji śmieci-w mojej rodzinnej gminie wymyślili świetny patent! Spis tego co z czym segregować, do jakiego pojemnika itd rozdano po domach w formie..magnesu na lodówkę! Magnes jest formatu kartki pocztowej, czytelny, po prostu super
__________________
Kiedy kobieta nie może się zdecydować czy kupić pierwszą czy drugą sukienkę to bierze wszystkie trzy
OneMoreDress jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-08-05, 15:30   #2570
Ineso
Matka Smoka
 
Avatar Ineso
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 11 937
Odp: Krakowianki po raz XXIII

Granatowo- na Prońko nie zdążyłyśmy, a szkoda bo podobno super było:P Na KK bardzo nam się podobało.

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Ineso jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-05, 16:31   #2571
cholernarejestracja
Copyraptor
 
Avatar cholernarejestracja
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 21 283
Dot.: Krakowianki po raz XXIII

http://www.etsy.com/listing/15649073...uery=toothless patrzcie, jaka bezczelność rysunek oczywiście mój.
cholernarejestracja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-05, 19:50   #2572
kasiencja
Pani Buka
 
Avatar kasiencja
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 9 854
Dot.: Krakowianki po raz XXIII

ależ tu się mało dzieje wrócilam z Trójmiasta, pogoda cudowna, woda ciepła, Gdańsk jak zwykle piękny niestety od przyszłego tygodnia pora wziąć się w końcu za coś pożytecznego

Myszka, ja się nie będę wypowiadała jako ekspert w sprawie zakupu butów, bo cała moja rodzina jest wyposażona w profesjonalne buty, tyle że kupione po kilkadziesiąt zł w SH natomiast też muszę wypróbować lepsze skarpetki, bo mam wrażenie że bąble i obtarcia które tworzą się przy schodzeniu, mogą być spowodowane właśnie nieodpowiednimi skarpetami. mimo tego uważam, że ten typ butów jest zdecydowania najwygodniejszy do pokonywania długich dystansów w terenie ale TŻ w adidasach zdobywał różne szczyty, a ja się tylko za głowę łapałam.

w Tatrach wiele pięknych miejsc jest łatwo dostępnych. dacie spokojnie radę
__________________
How I choose to feel is how I am.

kasiencja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-05, 20:46   #2573
Cara_Mel
Zadomowienie
 
Avatar Cara_Mel
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 201
Dot.: Krakowianki po raz XXIII

Cytat:
Napisane przez kasiencja Pokaż wiadomość
ależ tu się mało dzieje wrócilam z Trójmiasta, pogoda cudowna, woda ciepła, Gdańsk jak zwykle piękny niestety od przyszłego tygodnia pora wziąć się w końcu za coś pożytecznego
Ale Ci zazdroszczę, tak uwielbiam Gdańsk!

W ogóle, wczoraj miałam niezłą przygodę, jak wracaliśmy z meczu, z Wrocławia. Chcieliśmy zatankować na Orlenie po drodze, zaraz przy górze św.Anny, bo już z 20 min jechaliśmy na rezerwie i to wcale nie był eco-driving. Pech chciał, że padły światłowody i żadna stacja w promieniu kilkunastu/dziesięciu km nie miała internetu i system nie działał. Po drugiej stronie drogi za to nie było prądu na takim samym odcinku. Czekaliśmy ponad 3 h, aż system wstanie, a w międzyczasie nawiązaliśmy nowe znajomości z innymi kibicami i ludźmi wracającymi z Woodstocku. Alkoholu nie brakowało, za to paliwa ani kropelki. Na stacji cały czas czatowała z boku policja pilnując porządku. A ludzi z pobliskiego kfc musieli siłą wywalać, bo każdy siedział tylko sącząc dolewkowe napoje.
Cara_Mel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-05, 21:12   #2574
Lenkapuma
Zakorzenienie
 
Avatar Lenkapuma
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 4 050
Dot.: Krakowianki po raz XXIII

Dziewczynom, które pokończyly oglądać dotychczasowe seriale polecam Suits (hiper, chyba Ty go wcześniej polecałaś, dzięęęki ). Jest inteligentny, gra w nim ciacho (Harvey ) - dużo szermierki słownej, eleganckich garniturów i ogólnie klasy
__________________
Jeśli jest ci źle, mocno przytul kota – I to wszystko.
Teraz źle jest kotu.

Lenkapuma jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-05, 21:33   #2575
Malla
Nie depcze krokusów
 
Avatar Malla
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 53 233
Dot.: Krakowianki po raz XXIII

Cytat:
Napisane przez cholernarejestracja Pokaż wiadomość
http://www.etsy.com/listing/15649073...uery=toothless patrzcie, jaka bezczelność rysunek oczywiście mój.
Darn. This item is no longer available.
__________________
- Rób swoje, wiedźminie. Resztą się nie turbuj.
Geralt solennie obiecał sobie nie turbować się.
Malla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-05, 21:57   #2576
kasiencja
Pani Buka
 
Avatar kasiencja
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 9 854
Dot.: Krakowianki po raz XXIII

Cara_Mel - ja też
a przygodę pewnie zapamietacie na długo

Malla - pewnie interwencja Cholerki przyniosła skutek
widziałam zdjęcia kotki na fb. przecudna. chętnie zobaczyłabym ją kiedyś na żywo, bo jak jestem na jakiejś wystawie, to devon rexy są jedną z ras, która najbardziej przyciąga moją uwagę
__________________
How I choose to feel is how I am.

kasiencja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-05, 23:40   #2577
Malla
Nie depcze krokusów
 
Avatar Malla
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 53 233
Dot.: Krakowianki po raz XXIII

Cara_Mel - dobra zabawa do samego końca

Kasiencja - to zapraszamy w październiku
__________________
- Rób swoje, wiedźminie. Resztą się nie turbuj.
Geralt solennie obiecał sobie nie turbować się.
Malla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-05, 23:42   #2578
cholernarejestracja
Copyraptor
 
Avatar cholernarejestracja
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 21 283
Dot.: Krakowianki po raz XXIII

Cytat:
Napisane przez Malla Pokaż wiadomość
Darn. This item is no longer available.
Dostałam 200$ rekompensaty, usunęła rzeczy z moim obrazkiem i dodatkowo usunęła wszystkie itemy z innymi skradzionymi grafikami z internetu. Dziękuję, dobranoc
cholernarejestracja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-06, 08:50   #2579
OneMoreDress
Zakorzenienie
 
Avatar OneMoreDress
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 3 388
Dot.: Krakowianki po raz XXIII

Cytat:
Napisane przez WrednaMyszka Pokaż wiadomość
Byłam dzisiaj po jedną. Potrzebuję pod obcisłą sukienkę, bo trochę mi się przytyło, a boję się, że nie zdążę na czas zeszczupleć Wzięłam S i M, S dobra, ale w ogóle nie wyszczupla Miałam kiedyś figi wyszczuplające z Intimo i one faktycznie wyszczuplają, a to nic.

Według mnie powinnaś wziąć S, ale rób jak uważasz
A S nie spłaszcza Ci cycków?
Ja wzięłam M-jest dopasowana, nie uciska. Dla mnie to 'halka', bez dodatku 'wyszczuplająca' Czyli takie coś co chciałam
__________________
Kiedy kobieta nie może się zdecydować czy kupić pierwszą czy drugą sukienkę to bierze wszystkie trzy
OneMoreDress jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-06, 09:17   #2580
hiperaktywna
Zakorzenienie
 
Avatar hiperaktywna
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 7 966
Dot.: Krakowianki po raz XXIII

Cytat:
Napisane przez Lenkapuma Pokaż wiadomość
Dziewczynom, które pokończyly oglądać dotychczasowe seriale polecam Suits (hiper, chyba Ty go wcześniej polecałaś, dzięęęki ). Jest inteligentny, gra w nim ciacho (Harvey ) - dużo szermierki słownej, eleganckich garniturów i ogólnie klasy
Polecam jeszcze Demony da Vinci (http://www.filmweb.pl/serial/Demony+...ci-2013-644580), The White Queen (http://www.filmweb.pl/serial/The+Whi...en-2013-665898) i The Killing (http://www.filmweb.pl/serial/Dochodzenie-2011-576962)

Cytat:
Napisane przez cholernarejestracja Pokaż wiadomość
Dostałam 200$ rekompensaty, usunęła rzeczy z moim obrazkiem i dodatkowo usunęła wszystkie itemy z innymi skradzionymi grafikami z internetu. Dziękuję, dobranoc
No i pięknie sprawa rozegrana


Awanti?
hiperaktywna jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Spotkania Wizażanek


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:37.