Najlepsze Prostownice Do Włosów - Strona 148 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Fryzury i styling

Notka

Fryzury i styling Forum dla osób, które interesują się stylizacją fryzur oraz stylingiem. Chcesz pogłębić swoją wiedzę, podzielić się doświadczeniem? To miejsce jest dla ciebie.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2007-04-25, 15:15   #4411
Charlize
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 109
Dot.: Najlepsze Prostownice Do Włosów

Oj masz rację Moi nie wierzą w ten bajer z tym, że włosy będą zdrowsze ;] Zawzięcie powtarzają, iż ładniej mi w falowanych (taa jasssnee).
Tak mnie jeszcze ta Ga.Ma z aktywną jonizacją bez regulacji temp męczy
I postanowiłam sobie, że odpracuje tą kase wydaną na prostownicę zbierając wiśnie lub czereśnie
Charlize jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-25, 17:22   #4412
benito_mruffkolini
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 4 247
Dot.: Najlepsze Prostownice Do Włosów

Cytat:
Napisane przez kaaroolaa Pokaż wiadomość
heh to fajnie ze rozgladasz sie za TOndeo ja tez. jak juz jestem pewna, to zachwile cos złego o tym sprzecie przeczytam i znowu dużo watpliwosci i tak to jestw kółko.
a jakie masz wlosy swoje?
pozdr
włosy mam takie za ramiona, gęste i sztywne, i w sumie to u góry są proste, a jak osiągną pewną długość (taką w okolicach ramion) to dostają jakiegoś świra i się robią kędziory... ogólnie to skaranie boskie

w sumie ja tu z taką misją, ostrzec przed Babylissem, a tu widzę dziewczyny kilka postów później kupują no ale jeśli sprawdza się na Waszych włoskach to super, najgorzej to tak w ciemno kupować (jak ja )
benito_mruffkolini jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-25, 23:00   #4413
Tiger Lilly
Przyczajenie
 
Avatar Tiger Lilly
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 26
Dot.: Jaką prostownice wybrać? Prosze o pomoc

Ja miałam Babyliss ceramiczną i była o pupę potłuc, że tak się wyrażę, długo się nagrzewała i w dodatku nie rpostawała tak dokońca idelanie.
Moja przyajciółka kupiła Braun za ponad 200 zł i po paru tygodniach zaczęły odpadać jej kawałki tej płytki ceramicznej, więc tez do nieczego.
O innych nic nie wiem.
Ja kupiłam sobie Remington ceramiczną, jeszcze 3 lata temu. Taką z żółtymi płytkami i jest rewelacyjna muszę Wam powiedzieć. Nie jest zbyt droga, jeśli chodzi o rpostownice, zapłaciłam za nią 25 funtów w Londynie, ale są napewno w Media MArkt, bo moja koleżanka kupiła sobie taką jeszcze przede mną, to właśnie dzięki niej ja się o tym cudzie techniki dowiedziałam
Z pełną odpowiedzialnością Wam polecam.
Po 1 - dlatego, że nie niszczy aż tak bardzo włosów, używam co drugi dzień od 3 lat i nie mam siana, tylko głądziutkie włosy ( może to zasługa odżywek :P )
Po 2 - nagrzewa się w ciągu 20 sekund i utrzymuje stałą temperaturę
Po 3 - Idealnie prostuje.

Już kilka moich koleżanek kupiło sobie prostownice tej firmy i wszystkie są jak najbardziej zadowolone.

Polecam
Tiger Lilly jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-26, 13:41   #4414
Charlize
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 109
Dot.: Jaką prostownice wybrać? Prosze o pomoc

Jedni mówią, że Remingtony są dobre, inni że nie i już sama nie wiem.
Charlize jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-26, 13:43   #4415
Charlize
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 109
Dot.: Najlepsze Prostownice Do Włosów

Cytat:
Napisane przez benito_mruffkolini Pokaż wiadomość
włosy mam takie za ramiona, gęste i sztywne, i w sumie to u góry są proste, a jak osiągną pewną długość (taką w okolicach ramion) to dostają jakiegoś świra i się robią kędziory... ogólnie to skaranie boskie

w sumie ja tu z taką misją, ostrzec przed Babylissem, a tu widzę dziewczyny kilka postów później kupują no ale jeśli sprawdza się na Waszych włoskach to super, najgorzej to tak w ciemno kupować (jak ja )
A czemu nas chciałaś przed nią ustrzec?

Ja już zgłupiałam totalnie, jedni piszą o Babyliss Pro, inni o Gamie, Remingtonie a ja nie wiem którą wybrać, chociaż nadal jakoś podoba mi się ta Babyliss
Charlize jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-26, 13:53   #4416
kira126
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 20
Dot.: Najlepsze Prostownice Do Włosów

pisałam juz ale nie doszła chyba moja wiadomość mam prostowniće przyszła wczoraj z 24.04 wysłana...ze wszystkim zapłaciłam 221zł...jestem zadowolona bardzo ...jest cieższa miz myslałam ale to mi nie przeszkadza w prostowaniu wyglada solidnie,,,(ta z marketu była lekka plastikowa i się porozłaziła)bez kosmetyków prostowałam efekt super włoski śliskie...lejące..błyszcz ace..końcuwki proste sypkie...spałam z włosami rozpuszczonymi rano nic nie musiałam poprawiac ..musowo na temperature uwazać bo to 210 stopni ja na 100 prostowałm wczoraj i super efekt tylko wprawy muszę nabrac żeby palców nie pażyc ..jest tam nad ceramicznymi płytkani i pod materiał izolacyjny chroni przed goracem ale mam inne nawyki po starej prostownicy...no i mam to afro więć muszę przy samej głowie prostowac ...rade kupować z regulacja (np przy głowie mniejsza jest potrzebnaskóry głowy się nie parzy) no i do poprawek///
na czubku sterczy mi kilka włosków -pozostałosci po starej prostownicy rwała mi włosy...wysuszyła (były tez farbowane) a mimo to efekt super
po tej nowej włoski sto razy zdrowiej wyglądaja niz moje naturalnie pokręcone ...nie wiem czy mogą byc bardziej lśniące...a i nie elektryzuja się wcale(ale nie wiem czy to ważne)ale środki do prostowania mlecko czy coś kupie napewno...moze jaszcze serum z loreala (podobne do jedwabiu tym mi fryzjer smarował włosy )nie wiem co wam jeszcze napisac nie martwcie się wybór między dobrym a dobrym musi byc dobry ..ta turmalinowa i ta tandeo(ga.ma) tez pewnie sa fajne a nic nie jest na wieki...(ja mam na rok spokój bo gwarancja tyle obejmuje)każda się popsuje kieduys ...ja wzięłam taka bo jest solidna moje włoski trzeba pzrycisnąc płytkami bałam sie o obudowę w tanddeo-gama czy wytrzyma długo no i płytki czy się ie zetra (ponoć nie sa w tandeo i ga.mie pełnoceramiczne...ale pewna nie jestem, ktos pisał na forum że mu warsta ceramicznea zeszła)tyle opini ile prostownic a na co trzeba się zdecydować niestety nie możemy ich na sobiue wypróbować ...a do każdych włosków inna może byc leprsz/..co do jednych starcza do innych nie)
mnie tez kusiła turmalinowa 24mm ponoc następczyni babylis pro new tech 24mm ceramicznej-ale ile tej ceramiki a ile turmaliny(czy mieszana ...czy na wierzchu czy pod spodem czy efekt prostowania nie osłabi ten turmalin...czy ta warstwa nie zejdzie ..itp...miałam dylemat...a szerokość płytek nie robi mi różnicy jak sie okazało35mm jest ok dla mnie bałam się ze będzie za szeroka...myślę że turmalinowa też jest fajna ...a jak ktos ma mniej włoski kręcone niz moje to pewnie tamta mu spokojnie wystarczy...powodzenia dziewuszki glowy do góry...
kira126 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-26, 15:07   #4417
hairka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 93
Dot.: Jaką prostownice wybrać? Prosze o pomoc

Njlepsza prostownica do wlosow to GHD jest to firma ktora zajmuje sie tylko produktami do wlosow odzywki do prostownia szczotki itp. prostownica jest rewelacyjne uzywamn jej rok czasu i nie zamienilabym jej na zadna inna watpie zeby jaks wizazystka potepila te prostownice jest poprostu rewelacyjna
hairka jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-04-26, 16:09   #4418
fallen*in*love
Zadomowienie
 
Avatar fallen*in*love
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 1 356
Dot.: Jaką prostownice wybrać? Prosze o pomoc

Cytat:
Napisane przez Charlize Pokaż wiadomość
Jedni mówią, że Remingtony są dobre, inni że nie i już sama nie wiem.
ja na przykład zaliczam się do osób uważających, że Remingtony są dobre ( a przynajmniej mój model )
fallen*in*love jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-26, 16:15   #4419
Tiger Lilly
Przyczajenie
 
Avatar Tiger Lilly
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 26
Dot.: Jaką prostownice wybrać? Prosze o pomoc

Jeśli chodzi o Remingtony to napewno też są różne prostownice. Wiem, że są też teflonowe i one np nie prostują tak, jak ceramiczne.
Znowu jest kolejny rodzaj teflonowo-ceramiczne, którymi można prostować mokre włosy od razu. Ale też nei wiem czy są dobre.

Ogólnie rzecz birąc - ja mogę z czystym sumieniem polecić tą z żółtymi płytkami ceramicznymi ( jest też kilka modeli ). Co do reszty remingtonów to nie wiem.

W każdym bądź razie remington to też firma zajmująca się tylko i ywłącznie produktami do stylizacji włosów, podobnie jak GHD a to o czymś świadczy. Bo jak coś jest do wszystkiego to jest do ncizego.
Tiger Lilly jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-26, 16:22   #4420
fallen*in*love
Zadomowienie
 
Avatar fallen*in*love
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 1 356
Dot.: Jaką prostownice wybrać? Prosze o pomoc

Cytat:
Napisane przez Tiger Lilly Pokaż wiadomość
Wiem, że są też teflonowe i one np nie prostują tak, jak ceramiczne.

czyli te z teflonem prostują gorzej od tych ceramicznych?
fallen*in*love jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-26, 16:37   #4421
Charlize
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 109
Dot.: Jaką prostownice wybrać? Prosze o pomoc

Z tego co słyszałam to tak Ale nie wiem Wszyscy zachwalają te ceramiczne
Charlize jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-04-26, 16:40   #4422
fallen*in*love
Zadomowienie
 
Avatar fallen*in*love
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 1 356
Dot.: Jaką prostownice wybrać? Prosze o pomoc

bo ja mam z ceramiczną, teflonem i turmalinem w jednym i uważam że jest super
fallen*in*love jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-26, 16:44   #4423
Charlize
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 109
Dot.: Najlepsze Prostownice Do Włosów

Kira, uwielbiam twoje wypowiedzi, bo są przejrzyste i długaśne i dokładnie opisane

To teraz mnie przekonałaś
Charlize jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-26, 16:48   #4424
Charlize
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 109
Dot.: Jaką prostownice wybrać? Prosze o pomoc

Ja się przymierzam do kupienia Babyliss Pro ceramiczno-turmalinowej (nie wiem czy dobrze napisałam) Dużo osób zachwala babylissa

Tylko ta cena.. :/
Charlize jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-26, 16:50   #4425
fallen*in*love
Zadomowienie
 
Avatar fallen*in*love
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 1 356
Dot.: Jaką prostownice wybrać? Prosze o pomoc

Cytat:
Napisane przez Charlize Pokaż wiadomość
Ja się przymierzam do kupienia Babyliss Pro ceramiczno-turmalinowej (nie wiem czy dobrze napisałam) Dużo osób zachwala babylissa

Tylko ta cena.. :/
a ile kosztuje?
fallen*in*love jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-26, 17:04   #4426
Charlize
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 109
Dot.: Jaką prostownice wybrać? Prosze o pomoc

ok. 210 zł

Plus przesyłka

Rodzicom to się nie podoba ;/
Charlize jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-26, 17:08   #4427
fallen*in*love
Zadomowienie
 
Avatar fallen*in*love
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 1 356
Dot.: Jaką prostownice wybrać? Prosze o pomoc

moja remingtona kosztowała 200zł bez przesyłki bo kupiłam ją w sklapie AGD w moim mieście a ma 3 powłoki
fallen*in*love jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-26, 17:13   #4428
Charlize
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 109
Dot.: Jaką prostownice wybrać? Prosze o pomoc

Tylko że na forum wszyscy zachwalają babylissy, tondeo, efalock, game itp I jakoś tak głównie na prostownice tych firm patrze Bo podobno używają ich fryzjerzy ;P
Charlize jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-26, 17:17   #4429
fallen*in*love
Zadomowienie
 
Avatar fallen*in*love
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 1 356
Dot.: Jaką prostownice wybrać? Prosze o pomoc

też to zauważyłam, że na wątku o najlepszych prostownicach mało jest o Remingtonie, a całkiem nie rozumiem dlaczego... a może dlatego, że z droższych i profesjonalnych prostownic mają niewiele modeli ( w sklapie spotkałam się tylko z 2 godnymi uwagi i właśnie wybrałam jedną z nich, bo druga kosztowała 260 zł:/ )
fallen*in*love jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-04-26, 17:44   #4430
Tiger Lilly
Przyczajenie
 
Avatar Tiger Lilly
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 26
Dot.: Jaką prostownice wybrać? Prosze o pomoc

Babyliss kupiłam sobie jeszcze przed Remingtonem. Ceramiczna, droga jak cholera, bo na tamte czasy kosztowała ponad 200 zł !! Teraz te ceny są podobne, i prostownica cały czas w sklepach... nie wiem któ kupuje...

Myślałam na początku że moja jest wadliwa, bo nie prostowała tak do końca, włosy były tylko wygładzone, a nie porste. W sklepie wymienili mi na drugą. I to samo. ten typ tak ma, a podobno ceramiczna ?
Może dla kogoś kto ma niewymagające włosy jest ok, ale ja mam dosyć nieujażmione i szybko się skręcają pod wpływem wilgoci.
Z Remingtonem jest już całkiem inna sprawa.

Babyliss oddałam koleżance, która do dziś używa i jest raczej zadowolona.


Najlepsza jest ceramiczna, bo najlepiej się włosy prostują. Oczywiście jest też najbezpieczniejsza.
A im więcej warstw tym ponoć lepiej, ale nie wiem jak to w praktyce wygląda
Najważniejsze, zeby płytki były jak najbardziej gładkie i przylegały do siebie, oraz trzeba patrzeć na czas nagrzewania - najlepsze są te, co się szybko nagrzewają i mają dużą moc.
Tiger Lilly jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-26, 17:51   #4431
Tiger Lilly
Przyczajenie
 
Avatar Tiger Lilly
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 26
Dot.: Jaką prostownice wybrać? Prosze o pomoc

Produkty Remington - link z Argosa

www.argos.co.uk/webapp/wcs/stores/servlet/ArgosBrowseIterator?jspSt oreDir=argos&catalogId=10 651&identifier=8561082&la ngId=-1&Trail=C%24cip%3D50116%3 EC%24cip%3D50145%3EC%24ci p%3D50146%3EFC%24Brands%3 DRemington&storeId=10001& FC$Brands=Remington

Ja mam podobną do tej za 12 funciakow.
Tiger Lilly jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-26, 17:54   #4432
Charlize
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 109
Dot.: Jaką prostownice wybrać? Prosze o pomoc

Tiger Lily: Miałaś pewnie zwykła Babyliss. Po podobno ta babyliss pro (profesjonalna) jest zupełnie inna, dużo lepsza

A do tego remingtona, to one całkiem fajnie wygladaja ;d


fallen in love:
ty masz taką prostownice?
http://www.allegro.pl/item189285202_..._temp_lcd.html

Bo ona wygląda wy***ongo Ten wyświetlacz i grubość mmm bomba ;]
Charlize jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-26, 17:56   #4433
fallen*in*love
Zadomowienie
 
Avatar fallen*in*love
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 1 356
Dot.: Jaką prostownice wybrać? Prosze o pomoc

ja mam remingtona model S1031 Slim i jestem bardzo zadowolona z tej prostownicy, prostuje dokładnie, końcówki się nie podkręcają, włosy są na prawde! gładkie i błyszczące, płytki się idealnie stykaja i nie ciągną włosów, a do tego jest również funkcja kręcenia.... żałuję tylko (czasami!) jednego, że nie dałam 20zł więcej i nie kupiłam szerszego modelu do długich włosów, szybciej bym prostowała moje dość długie włosy

nie mam porównania z bybyliss, więc niestety nie mogę stwierdzić czy jest lepsza czy gorsza
fallen*in*love jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-26, 17:58   #4434
fallen*in*love
Zadomowienie
 
Avatar fallen*in*love
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 1 356
Dot.: Jaką prostownice wybrać? Prosze o pomoc

Cytat:
Napisane przez Charlize Pokaż wiadomość
Tiger Lily: Miałaś pewnie zwykła Babyliss. Po podobno ta babyliss pro (profesjonalna) jest zupełnie inna, dużo lepsza

A do tego remingtona, to one całkiem fajnie wygladaja ;d


fallen in love:
ty masz taką prostownice?
http://www.allegro.pl/item189285202_..._temp_lcd.html

Bo ona wygląda wy***ongo Ten wyświetlacz i grubość mmm bomba ;]
mam dokładnie tą samą tylko cieńsze płytki (węższa)
http://www.allegro.pl/item186305133_...zem_i_dvd.html o taką

rzeczywiście jest bardzo dobrze wykonana, gładka i płytki dobrze się stykają i jak narazie u mnie zadna warstwa ie schodzi ( mam ok 3 miesiące i prostuje włosy co 2 dzień)
fallen*in*love jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-26, 18:04   #4435
Charlize
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 109
Dot.: Jaką prostownice wybrać? Prosze o pomoc

A jeszcze mi powiedz, jaki masz rodzaj włosów I jak dlugie

Ja mam falowane, za łopatki, grube i puszyste

I ile Ci zajmuje prostowanie? Bo moją zwykła prostownicą to 40 minut się męczyłam
Charlize jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-26, 18:14   #4436
fallen*in*love
Zadomowienie
 
Avatar fallen*in*love
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 1 356
Dot.: Jaką prostownice wybrać? Prosze o pomoc

mam długie do połowy pleców, ale za to średnio cieńkie, falowane, dlatego prostowanie takie bardzo dokładne ( efekt drutów ) zajmuje mi ok 20min , pewnie jakbym miała krótsze to bym prostowała w 10 min.

Wcześniej, gdy miałam prostownice firmy mpm taka za 50 zł - totalny szajs- to używałam ją raz w tygodniu, bo nie lubiałam strasznie, bo ręka mnie bolała bo była ciężka a na dodatek prostowałam włosy z godzinę :/ ale bardzo lubie mieć proste włosy , bardzo mi się podobają i zapragnełam mieć profesjonalną prostownicę! Teraz poprawa jest diametralna!
Jest lekka i jeszcze ani razu mi nie spadła (poprzedia z imilion razy), a i co najważniejsze ma regulację temp!
fallen*in*love jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-26, 18:19   #4437
Charlize
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 109
Dot.: Jaką prostownice wybrać? Prosze o pomoc

A ile już ją masz?
Czy schodzi coś z płytek?

Ale ja ciekawska, ale muszę wiedzieć wszystko
Charlize jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-26, 18:20   #4438
fallen*in*love
Zadomowienie
 
Avatar fallen*in*love
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 1 356
Dot.: Jaką prostownice wybrać? Prosze o pomoc

ale jakbyś miała się zdecydować na tego remingtona to doradzam szerszy model, bo będzie szybciej prostować włosy, a jeśli masz grube włosy to tym bardziej
fallen*in*love jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-26, 18:23   #4439
fallen*in*love
Zadomowienie
 
Avatar fallen*in*love
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 1 356
Dot.: Jaką prostownice wybrać? Prosze o pomoc

Cytat:
Napisane przez Charlize Pokaż wiadomość
A ile już ją masz?
Czy schodzi coś z płytek?

Ale ja ciekawska, ale muszę wiedzieć wszystko

mam ok 3 miesiąc, a prostuję włosy co drugi dzień

do tej pory mam płytki w idealnym stanie i nic mi nie schodzi

(dokładnie cię rozumiem, ja zanim kupiłam swoją też się długo zastanawiałam, wkońcu 200zł nie leży na ulicy)
fallen*in*love jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-26, 18:42   #4440
Charlize
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 109
Dot.: Jaką prostownice wybrać? Prosze o pomoc

Oj racja, racja

Muszę jeszcze z rodzicami podyskutować
Dziękuję za wszystkie info fallen ;*:
Charlize jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Fryzury i styling


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:17.