Porodówka w LEGNICY prośba o opinie :-) - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-08-29, 10:51   #31
kaczina
Rozeznanie
 
Avatar kaczina
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: Legnica
Wiadomości: 501
GG do kaczina
Dot.: Porodówka w LEGNICY prośba o opinie :-)

.Witam, mam termin na 02.09.2013. 2 tygodnie temu pytałam mojego ginekologa pracującego w szpitalu o rodzaje znieczulenia stosowane u nas w szpitalu, to na chwilę obecną jest tylko gaz rozweselający. Ponoć jednym pacjentkom pomaga, innym nie.

Pierwsze dziecko rodziłam w Legnicy 2 lata temu i obsługa na samej porodówce ekstra, panie miłe, co chwila się pytały czy wygodnie, czy coś podać, zmienić itd. Na położniczym raczej obsługa była OK, zależy na kogo się trafiło. Ja prosiłam o pomoc w nauce karmienia piersią i wtedy jej nie uzyskałam. Na patologii leżałam 20 minut, więc się nie wypowiem, ale dużo dziewczyn narzekało na niemiła obsługę, ale to było 2 lata temu. Mam nadzieję, że do tej pory się wiele zmieniło.

Z mlekiem dla dzidziusia nie było problemów, ciuszki faktycznie nieprzydatne aż do wyjścia.

Edytowane przez kaczina
Czas edycji: 2013-08-31 o 15:07
kaczina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-21, 21:45   #32
rydelko111
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 2
Dot.: Porodówka w LEGNICY prośba o opinie :-)

no mi właśnie odmówili KTG w szpitalu z Legnicy.... jestem po koszmarnym przeziębieniu w 39tyg ciąży, pojechałam jak tylko mogłam się ruszyć z łóżka... odesłali mnie bez badania, bo "nie ma czynności porodowych i co by to było jakby tak każdy chciał sobie zrobić ktg w szpitalu?".... nic dziwnego, że ten szpital ma tak złą opinię ... normalnie chodzę do lekarza w Lubinie i tam będę rodzić
rydelko111 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-28, 17:32   #33
puchaczmalinowy
Rozeznanie
 
Avatar puchaczmalinowy
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Dolny Śląsk
Wiadomości: 501
Dot.: Porodówka w LEGNICY prośba o opinie :-)

Cytat:
Napisane przez rydelko111 Pokaż wiadomość
no mi właśnie odmówili KTG w szpitalu z Legnicy.... jestem po koszmarnym przeziębieniu w 39tyg ciąży, pojechałam jak tylko mogłam się ruszyć z łóżka... odesłali mnie bez badania, bo "nie ma czynności porodowych i co by to było jakby tak każdy chciał sobie zrobić ktg w szpitalu?".... nic dziwnego, że ten szpital ma tak złą opinię ... normalnie chodzę do lekarza w Lubinie i tam będę rodzić
jestem z Legnicy i mam koleżanki, które już rodziły i korzystały z opieki szpitala i jakoś nie słyszałam, żeby odmówiono KTG przy wskazaniach, nawet jeśli nie było "czynności porodowych"; który lekarz Cię przyjmował?
__________________
28.06.2014 żona swego męża

You made me feel like a million bucks
You do… I was made for you

"Na zawsze" składa się z wielu "teraz".
puchaczmalinowy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-10-28 18:32:18


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:26.