Magnesy lepimy, czapeczki dziergamy, bunt naszych dzieci jakoś przetrwamy. 07-08.2011 - Strona 167 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Pokaż wyniki sondy: Zapraszam do glosowania na kolejny tytuł wątku!
W majteczkach biegam, plecak noszę-przedszkolak będę za rok o tej porze 3 10,71%
Drugie lato już na nami, na zimę i sanki teraz czekamy 4 14,29%
Bunt dwulatka w pełnej krasie, żyć się jednak z tym jakoś da się 6 21,43%
Super mamy, super dzieci, drugi roczek szybko zleci 5 17,86%
Dzieciaki nasz maja 2 lata, a my w komplecie nadal "tratatata" 1 3,57%
Sikamy po kątach, psocimy że strach, a nasze mamy tylko "och" i "ach" 9 32,14%
Głosujący: 28. Nie możesz głosować w tej sondzie

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-09-16, 18:16   #4981
bella7
Zakorzenienie
 
Avatar bella7
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: łódzkie
Wiadomości: 5 507
GG do bella7
Dot.: Magnesy lepimy, czapeczki dziergamy, bunt naszych dzieci jakoś przetrwamy. 07-0

Hej zdrówka dla przeziębionyćh.
Czytam i jak zwykle nie wiem co miałam odpisać.
__________________
Lenka i Lilianka 26.04.2011r.
Miłosz 19.01.2014r.
bella7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-16, 20:25   #4982
pieleszka
Wtajemniczenie
 
Avatar pieleszka
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 2 869
Dot.: Magnesy lepimy, czapeczki dziergamy, bunt naszych dzieci jakoś przetrwamy. 07-0

chelsea zdrówka dla Jula!!
dla pozostałych chorowitków również zdrowia!!

Monia super

brumku to się obłowiliście w grzyby. uwielbiam zapach świeżo zebranych grzybów..

Telik i jak Jasiu dzisiaj?? byliście u lekarza??

bella a jak Ty się czujesz?? jak dziewczynki??

witam
puściłam Hankę po południu bez pieluchy. efekt - jedne siku złapane w miarę, raz spodnie całkiem zasikane, a po minucie kolejne..poddałam się jak zalała wszystkie body ale może jutro zrobimy powtórkę
u nas ziąb. i zimno. któraś pytała jak tż nabiegał: otóz był 55 sklasyfikowany (na 836 biegaczy, którzy ukończyli)
__________________
Haneczka

Kobiety nigdy nie zrozumiesz. Nawet jeśli jesteś kobietą! (A.J.Cronin)
pieleszka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-16, 21:18   #4983
telik
Wtajemniczenie
 
Avatar telik
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: oleśnica
Wiadomości: 2 882
GG do telik
Dot.: Magnesy lepimy, czapeczki dziergamy, bunt naszych dzieci jakoś przetrwamy. 07-0

Hejo

Chelsea trzymam kciuki za spadek goraczki

Monia za pozytywna decyzj kredytowa

Brumciu te sztuće meeeeega, ale chyba nie zrozumiałam z Twoim bratankiem. To jak on je raczkami?


Pieleszko dla Tzta, jak często on trenuje?


U nas biegunka nieco zażegnana, ale jest katarek i gorączka

A przy tym Jaś jest taki spokojny i grzeczny
Wypił smecte bez mrugniecia okiem, a przed chwilą przy piciu syropu mówi ale pysne - lekoman mój słodki
A wogole oglądaliśmy dziś program kulinarny podczas którego pieczony był tort i całe 15 minut Janek wpatrywal sie w tv i mruczal ale Noble, mmmh pysne...
__________________
telik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-16, 21:29   #4984
brumek
Zakorzenienie
 
Avatar brumek
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Wa-wa
Wiadomości: 8 001
Dot.: Magnesy lepimy, czapeczki dziergamy, bunt naszych dzieci jakoś przetrwamy. 07-0

Cytat:
Napisane przez bella7 Pokaż wiadomość
Hej zdrówka dla przeziębionyćh.
Czytam i jak zwykle nie wiem co miałam odpisać.
Tak rzadko teraz wpadasz...
Jak brzuszek? Rośnie ?

Chelsea - duuuzo zdrówka

Cytat:
Napisane przez pieleszka Pokaż wiadomość
któraś pytała jak tż nabiegał: otóz był 55 sklasyfikowany (na 836 biegaczy, którzy ukończyli)
No to łaaadnie

Cytat:
Napisane przez telik Pokaż wiadomość
Brumciu te sztuće meeeeega, ale chyba nie zrozumiałam z Twoim bratankiem. To jak on je raczkami?


U nas biegunka nieco zażegnana, ale jest katarek i gorączka

A przy tym Jaś jest taki spokojny i grzeczny
Wypił smecte bez mrugniecia okiem, a przed chwilą przy piciu syropu mówi ale pysne - lekoman mój słodki
A wogole oglądaliśmy dziś program kulinarny podczas którego pieczony był tort i całe 15 minut Janek wpatrywal sie w tv i mruczal ale Noble, mmmh pysne...
- On niczym nie je, bo mu nie dają. Sami go karmią łyżeczką. I nie przesadzam pisząc, że NIGDY nie jadł jeszcze sam Pomijając, że ma dwa latka, a je wyłącznie słoiczki (te dla niemowląt) i owoce też ze słoiczków, nawet teraz latem
- Jasiu - zdrowiej maleńki
- Mój też lekoman - nurofen lubi i teraz łazi za mną i mówi "mama sylopek"
- Jaś-smakosz U nas to samo - jedzenie to największa miłość. Aż mnie to przeraża momentami...


U nas dziś byłą moja przyjaciółka z córeczką. Ta córeczka to przecudowne dziecko (4,5 miesiąca młodsza od Tymka) - zawsze uśmiechnięta od ucha do ucha, do każdego się klei od razu, zaczepia, cudna po prostu Tymek od rana nie mógł się ich doczekać, ale jak już przyszły to zrobił się jakiś smętny i choć się bawił z Mają, to chyba ani razu się nie uśmiechnął i nic nie mówił. A tak to od rana buzia mu się nie zamyka
__________________
........................
brumek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-16, 21:34   #4985
Chelsea91
Rozeznanie
 
Avatar Chelsea91
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 921
GG do Chelsea91
Odp: Magnesy lepimy, czapeczki dziergamy, bunt naszych dzieci jakoś przetrwamy. 07-08

Dziekuje
Telik to zdrowka dla Janka.
Slodki jest

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
Juluś 20.07.11


Kornelia 04.02.2016

Będę powtarzać zawsze: bieda to stan umysłu.
Chelsea91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-16, 22:53   #4986
Iwa_iw
Zakorzenienie
 
Avatar Iwa_iw
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 4 489
GG do Iwa_iw
Dot.: Magnesy lepimy, czapeczki dziergamy, bunt naszych dzieci jakoś przetrwamy. 07-0

Cytat:
Napisane przez 83monia Pokaż wiadomość

a my otrzymalismy druga decyzje z banku ze da kredyt
super wiadomość!

Cytat:
Napisane przez Stronczek27 Pokaż wiadomość
Ogłaszam koniec oddawania głosów w sondzie

Nowy wątek juz istnieje... Jak dobijemy do 5000, to zapraszam


https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...8#post42833848
dziękujemy

Cytat:
Napisane przez Chelsea91 Pokaż wiadomość
Hejo
Jul przeziebiony. Z goraczka. Czwartkowy wyjazd na slask pod malym znakiem zapytania. Lekarka powiedziala ze jak nie bedzie goraczkowal to mozemy jechac. Mam nadzieje ze do srody juz bedzie ok. Mamy wor lekow. Teraz po czopku troche odzyl. Trzymajcie kciuki

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
oj kciuki oczywiście zaciśnięte!

Cytat:
Napisane przez pieleszka Pokaż wiadomość
któraś pytała jak tż nabiegał: otóz był 55 sklasyfikowany (na 836 biegaczy, którzy ukończyli)
no to super wynik! gratuluję!

Cytat:
Napisane przez telik Pokaż wiadomość

U nas biegunka nieco zażegnana, ale jest katarek i gorączka

A przy tym Jaś jest taki spokojny i grzeczny
Wypił smecte bez mrugniecia okiem, a przed chwilą przy piciu syropu mówi ale pysne - lekoman mój słodki
A wogole oglądaliśmy dziś program kulinarny podczas którego pieczony był tort i całe 15 minut Janek wpatrywal sie w tv i mruczal ale Noble, mmmh pysne...
zdróweczka!
smakosz Ci rośnie

Cytat:
Napisane przez brumek Pokaż wiadomość


- On niczym nie je, bo mu nie dają. Sami go karmią łyżeczką. I nie przesadzam pisząc, że NIGDY nie jadł jeszcze sam Pomijając, że ma dwa latka, a je wyłącznie słoiczki (te dla niemowląt) i owoce też ze słoiczków, nawet teraz latem



U nas dziś byłą moja przyjaciółka z córeczką. Ta córeczka to przecudowne dziecko (4,5 miesiąca młodsza od Tymka) - zawsze uśmiechnięta od ucha do ucha, do każdego się klei od razu, zaczepia, cudna po prostu Tymek od rana nie mógł się ich doczekać, ale jak już przyszły to zrobił się jakiś smętny i choć się bawił z Mają, to chyba ani razu się nie uśmiechnął i nic nie mówił. A tak to od rana buzia mu się nie zamyka

-strasznie dziwne podejście :/
- Tymek może po prostu nie chciał koleżanki zagłuszać i dał jej pole do rozmowy


idę spać bo i mnie przeziębienie jakieś rozkłada
z Alą chyba ciut ciut lepiej bo nawet coś więcej dzisiaj zjadła
jutro idę wreszcie do fryzjera
troszkę chcę włosy zapuścić więc zwlekałam z tym ostatnio, ale już kompletnie nic nie daje się z nimi zrobić więc idę podciąć trochę tył i jakoś je "ujarzmić"

i proszę jutro o kciuki - trochę stresa mamy, ale ciiiii
dam znać jutro PO w klubie
__________________


HANIA 29.10.2008r.

ALUTKA 13.06.2011r.
Iwa_iw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-16, 23:02   #4987
brumek
Zakorzenienie
 
Avatar brumek
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Wa-wa
Wiadomości: 8 001
Dot.: Magnesy lepimy, czapeczki dziergamy, bunt naszych dzieci jakoś przetrwamy. 07-0

Iwa - biedactwo Wygrzej się, wyśpij i nie daj się!!!
A o pamiętam
__________________
........................
brumek jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-09-16, 23:08   #4988
mme_audrey
Raczkowanie
 
Avatar mme_audrey
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 278
Dot.: Magnesy lepimy, czapeczki dziergamy, bunt naszych dzieci jakoś przetrwamy. 07-0

I ja dołączam do grona chorowitków... Boli mnie każda część ciała chyba :/

Nie pozaznaczałam, nie wiem, ile do tyłu mam się cofnàć :/ wiem że gratulujè kredytów (dziwnie brzmi gratulowanie kredytu, no ale wiecir o co chodzi ) , zdrowia dla wszystkich horowitków, brawa dla rozgadającego się Igiego i w ogóle i w szczególw

JesCze odnośnie tych body dopiszę, że to nie jest tak, że Hela diè nie wyrabia, bardziej się złości, jal sama biegnie do toalety i walczy z zapièciem, a nir każde się raz dwa otwiera kupiłam podkoszulki w h&m, jesteśmy gotowe chociaż po domu dalej w bodziakach biega, rozpiètych

Przepraszam za literówki, wygodniej mi teraz tel. w pionie trzymać i mam mniejsze literki i się nie źle trafiam czasem

Dobrej nocy!

---------- Dopisano o 00:08 ---------- Poprzedni post napisano o 00:06 ----------

I jeszcze zjadłam "c" przy chorowitkach trzeba brać leki i ißć spać, no tylko człowiek z siebie głupka robi
mme_audrey jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-16, 23:43   #4989
brumek
Zakorzenienie
 
Avatar brumek
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Wa-wa
Wiadomości: 8 001
Magnesy lepimy, czapeczki dziergamy, bunt naszych dzieci jakoś przetrwamy. 07...

Nie martw sie Audrey. Zrzucimy to na karb pisania w malignie
A tak serio, to trzymaj sie! A Hela sie trzyma?
Kurcze, jeszcze sie jesien kalendarzowa nie zaczela, a juz pol Polski chora

---------- Dopisano o 00:43 ---------- Poprzedni post napisano o 00:21 ----------

Dziewczyny, a powiedzcie jeszcze, ile (+/-) NA DOBĘ śpią Wasze dzieci?
__________________
........................
brumek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-16, 23:48   #4990
Stronczek27
Wtajemniczenie
 
Avatar Stronczek27
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Lomza (PL), Slough (UK)
Wiadomości: 2 465
GG do Stronczek27
Magnesy lepimy, czapeczki dziergamy, bunt naszych dzieci jakoś przetrwamy. 07...

Brumku ok 12-13 godzin ( wiki w dzien duzo spi, potrafi i 3 godziny )

Dobry wieczor


Sent from my iPhone using Tapatalk - now Free
Stronczek27 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-17, 04:40   #4991
aania_20
Zakorzenienie
 
Avatar aania_20
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 4 494
Dot.: Magnesy lepimy, czapeczki dziergamy, bunt naszych dzieci jakoś przetrwamy. 07..

Cytat:
Napisane przez Natka_ Pokaż wiadomość
Hej!

Aniu, super domek! Zamknkecie na zimę?
Taki jest plan. Teraz po stropie ostatni etap to będzie zrobienie dachu i postawienie garażu, oby w październiku pogoda dopisała. Ale nie wiem co z drzwiami i oknami, bo doradzano nam żeby je pod koniec wstawić.....
Cytat:
Napisane przez Oliweczka1985 Pokaż wiadomość
No tak Aniu-jak się zacznie chodzić do lekarza, to tak będą wynajdywac coraz coś nowego
dokładnie! Juz sobie obiecałam że jakby płakał to więcej tam nie idę bo to bez sensu, ale nie było źle więc zaryzykuję jeszcze raz.
Cytat:
Napisane przez Iwa_iw Pokaż wiadomość
dziewczyny potrzebuję rady, namiaru, pomysłu gdzie można coś takiego kupić,
przeszukałam kilka sklepów internetowych, ale z koszulek to nic mi w oko nie wpadło a co do zabawek to przez neta boję się zamówić, żeby jakimś badziewiem się to nie okazało.
potrzebuję prezentu urodzinowego dla 2 letniego chłopczyka
popieram dziewczyny, wszelkich pojazdów nigdy za wiele Im większe tym lepsze, pod warunkiem że rodzice mają to gdzie trzymać.
Cytat:
Napisane przez telik Pokaż wiadomość
Janek ma cały czas biegunkę, pupcia cała odparzona
dałam go dziś do mamy, popołudniu zadzwonie do lekarza
Biedulek
Cytat:
Napisane przez mamad1 Pokaż wiadomość
Babcia chyba jakoś sobie radzi. Nie pytałam Jak przychodzimy, to liczy się tylko Patryk. Wczoraj na obiad zjadł misie z kremem takie "odpustowe" i dziwili się, że woli to niż rosół (też bym wolała, gdybym miała taki wybór). Na szczęście raz w tygodniu mogę to przeżyć. Dopiero jak babcia poszłą do kościoła, to dziecko usiadło do stołu i odgrzewaliśmy drugie danie - uwielbia "mniamniaki" Mógł spokojnie sobie coś przekąsić.

Cytat:
Napisane przez pieleszka Pokaż wiadomość
u nas ziąb. i zimno. któraś pytała jak tż nabiegał: otóz był 55 sklasyfikowany (na 836 biegaczy, którzy ukończyli)
świetny wynik! klask i:
Cytat:
Napisane przez brumek Pokaż wiadomość
- On niczym nie je, bo mu nie dają. Sami go karmią łyżeczką. I nie przesadzam pisząc, że NIGDY nie jadł jeszcze sam Pomijając, że ma dwa latka, a je wyłącznie słoiczki (te dla niemowląt) i owoce też ze słoiczków, nawet teraz latem

U nas dziś byłą moja przyjaciółka z córeczką. Ta córeczka to przecudowne dziecko (4,5 miesiąca młodsza od Tymka) - zawsze uśmiechnięta od ucha do ucha, do każdego się klei od razu, zaczepia, cudna po prostu Tymek od rana nie mógł się ich doczekać, ale jak już przyszły to zrobił się jakiś smętny i choć się bawił z Mają, to chyba ani razu się nie uśmiechnął i nic nie mówił. A tak to od rana buzia mu się nie zamyka
no co Ty mówisz

Adaś ma teraz chyba podobny etap, bo zaczął się obcych wstydzić, chwilkę trwa zanim się rozkręci
Cytat:
Napisane przez Iwa_iw Pokaż wiadomość
i proszę jutro o kciuki - trochę stresa mamy, ale ciiiii
dam znać jutro PO w klubie
No to mocne
Cytat:
Napisane przez brumek Pokaż wiadomość

Dziewczyny, a powiedzcie jeszcze, ile (+/-) NA DOBĘ śpią Wasze dzieci?
Starszy około 11 godzin, ale zdarza się że i mniej, wyjątkowo trochę więcej.
__________________
"...Ale miłość - kiedy jedno spada w dół,
drugie ciągnie je ku górze... "

aania_20 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-09-17, 06:25   #4992
83monia
Zakorzenienie
 
Avatar 83monia
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: (prawie) Koszalin, ta wiocha obok Mielna
Wiadomości: 12 219
Dot.: Magnesy lepimy, czapeczki dziergamy, bunt naszych dzieci jakoś przetrwamy. 07..

brumek - spi w nocy 10-11h plus drzemka 1-3h nawet. Spi duzo.
__________________
Słoneczka, Gwiazdeczki i Złotka

BLOGUJĘ: http://www.konfabula.pl
83monia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-17, 06:31   #4993
Oliweczka1985
Zakorzenienie
 
Avatar Oliweczka1985
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 4 158
Dot.: Magnesy lepimy, czapeczki dziergamy, bunt naszych dzieci jakoś przetrwamy. 07-0

Moonia- za decyzję

Chelsea-zdrówka dla Jula, do czwartku to pewnie już gorączka minie

Pieleszka- to wysokie miejsce zajął Twój mążPodłączam się pod pytanie Telika-jak często trenuje?

Audrey- biedaku zdrówka

Brumek- moja tylko w nocy śpi- tak ok.12h z wieloma pobudkami, ale śpi A Timo?

Hejka.
Wczoraj dzieci zabarali moi rodzice, bo P. chory i ani ręką ani nogą, a dokładając do tego jak chorują faceci, to same wiecie Dzisiaj ma przyjść teściowa wziaść ich na spacer, ale nie na długo, bo jak zwykle nie ma czasu
A zaraz będę dzwonić do przychodni zapisać Mateuszka, bo ma okropne odparzenia od tygodnia, albo to coś innego?Smarowałam już wieloma maściami, wieczorem chodził w majtkach celem wietrzenia, ale nic tylko się stopniowo pogarsza
__________________

"...w małych rączkach mieści się cała miłość …''

Juleńka
Mateuszek
Oliweczka1985 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-17, 06:40   #4994
bella7
Zakorzenienie
 
Avatar bella7
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: łódzkie
Wiadomości: 5 507
GG do bella7
Dot.: Magnesy lepimy, czapeczki dziergamy, bunt naszych dzieci jakoś przetrwamy. 07-0

Hej
Brumku brzusio rośnie ale ostatnio miałam zawirowania, i dlatego tak a nie inaczej.

Moje śpią 12-13godzin -razem z drzemką.

2 latek i sam nie je? moje ostatnio raz jedza same a raz chcą,zeby to tatuś je nakarmił bo raz pokazał,że on tak umie i kaplica... No musi być TATA.

Iwa

Jak zachęcacie dzieci do sprzatania? np klocków bo mi juz inwencji brakuje?
Tż mówi i po co to sprzatasz, a ja odpowiadam ,ze po nico a mnie to tak wkurza, lubie mieć czysto a moje damy to BAŁAGANIARY.
__________________
Lenka i Lilianka 26.04.2011r.
Miłosz 19.01.2014r.
bella7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-17, 06:42   #4995
pieleszka
Wtajemniczenie
 
Avatar pieleszka
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 2 869
Dot.: Magnesy lepimy, czapeczki dziergamy, bunt naszych dzieci jakoś przetrwamy. 07-0

dziękuję za gratulacje dla tż. przekażę
Teliku on biega tak 5 razy w tyg. tylko, że różnie to wygląda. ma tam jakiś swój plan treningowy (on biega już 14 lat) i go realizuje. czasem biega dłużej, czasem krótko, ale intensywnie. no i tak ok. 3/4 roku raz w roku biegnie w półmaratonie, no i raz w roku w maratonie poznańskim. teraz za miesiąc znowu ruszymy zablokować pół Poznania no i do tego trzyma tą swoją dietę (żadnych węglowodanów typu pieczywo, makaron itp. po godz. 18).
a Jasia chorowitka żal...ale w sumie dobrze, że bez problemowo łyka leki. przejdzie pewnie szybciutko!

Iwa kuruj się! kciuki trzymam! i dobrze, że z Alą lepiej!

Brumku tak serio nigdy nie jadł sam ten chłopczyk?? masakra! i nie dopomina się?? bo ja bym nawet chciała nakarmić nieraz Hanię (np. jak mi się gdzieś spieszy...), ale ta nie daje, bo ona musi "siama"
co do spania to mała jakieś 13 godz. śpi. w nocy ok. 10-11 i w dzień zależy, przeważnie 1,5-2 godz. (ale zdarza się mniej, zdarza więcej, ale to w tyg. z nianią. w weekendy jest maks godzina drzemki!)

Audrey zdrówka!!

witam
od rana deszcz. Hania obudziła się razem ze mną po 6 więc wzięłam ją do sklepu po pieczywo. i do tego sklepu normalnie idę minutę, a z nią chyba ok. 15 bo kałuże trzeba było wszystkie zaliczyć po drodze
__________________
Haneczka

Kobiety nigdy nie zrozumiesz. Nawet jeśli jesteś kobietą! (A.J.Cronin)
pieleszka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-17, 06:54   #4996
Oliweczka1985
Zakorzenienie
 
Avatar Oliweczka1985
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 4 158
Dot.: Magnesy lepimy, czapeczki dziergamy, bunt naszych dzieci jakoś przetrwamy. 07-0

Pieleszko-to dużo trenuje(jak dla mnie).
ja to sie czasem zastanawiam jak my będziemy rano wychodzić do przedszkola, jak jeszcze mama się śpieszy do pracy, a na dworze tyyyle ciekawych rzeczy
__________________

"...w małych rączkach mieści się cała miłość …''

Juleńka
Mateuszek
Oliweczka1985 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-17, 08:11   #4997
pieleszka
Wtajemniczenie
 
Avatar pieleszka
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 2 869
Dot.: Magnesy lepimy, czapeczki dziergamy, bunt naszych dzieci jakoś przetrwamy. 07-0

oliweczko idzie się przyzwyczaić mąż i tak z wielu swoich "pasji" siłą rzeczy musiał zrezygnować (np. z piłki nożnej - grał kiedyś w lokalnej 5 lidze ). czasem tylko mnie "wkurza" to bieganie jego, np. jak jesteśmy gdzieś na urlopie, a tutaj trening musi być...
no na takie wyjście do przedszkola to trzeba będzie pewnie zebrać się jeszcze wcześniej, niż teraz tylko do pracy. na szczęście u mnie "spóźnienia" są tolerowane

Bella takie dzieci to chyba normalne, że "bałaganią". chociaż akurat na Hanię nie mogę narzekać. niania jej w miarę wpoiła, że jak się skończy czymś bawić to trzeba odłożyć na miejsce. ale to raczej z tego względu, że w pokoiku mało miejsca i nie byłoby się jak rozłożyć z inną zabawką. ale Haniowe "bałaganienie" mi nie przeszkadza specjalnie .. gorzej z tż. ten to dopiero jest nieuleczalny przypadek!

monia a Ty jak się w ogóle czujesz?? niebawem rodzisz! masakra jak to zleciało
__________________
Haneczka

Kobiety nigdy nie zrozumiesz. Nawet jeśli jesteś kobietą! (A.J.Cronin)
pieleszka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-17, 08:18   #4998
Marina1
Zakorzenienie
 
Avatar Marina1
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: podkarpacie
Wiadomości: 3 069
Dot.: Magnesy lepimy, czapeczki dziergamy, bunt naszych dzieci jakoś przetrwamy. 07-0

Hej!

bella a który masz już tc? dziewczyny coś kumają?

brumek mój nawet nie wiem ile śpi, łącznie tak z 10-11h? jeśli chodzi o karmienie to ja mojemu daje sama np. rosół i inne takie rzadkie zupy, ale naleśniki/bułki/jakieś jogurty/parówki je sam.

---------- Dopisano o 09:18 ---------- Poprzedni post napisano o 09:15 ----------

monia no szok, kiedy to zleciało ja czasem podczytuję Wasz wątek wrześniowy, znaczy raczej to tak zerkam teraz która urodziła i czytam opisy poródów kilka mam ma takie dzieci jak nasze 2-latki
__________________
"...- Taki jest los kobiety. Musisz ugotować obiad z tego, co masz w kuchni. Musisz nauczyć się udawać podniecenie. To akt, pozwól, że Ci powiem, samczy akt. A gdy dojdziesz do perfekcji jesteś już stara. Młodość wyparowuje jak rosa, która rodzi się rano, a ginie po południu."
Marina1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-17, 08:21   #4999
Gomra
Zakorzenienie
 
Avatar Gomra
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 12 751
GG do Gomra
Dot.: Magnesy lepimy, czapeczki dziergamy, bunt naszych dzieci jakoś przetrwamy. 07-0



u nas ostatnio zamieszanie
chłopacy dochodzą do siebie po wirusisku, moja mama i siostra są w niemczech, i jakos wcale nie tęsknie, taki spokój w domu, cisza, pomimo że doszło mi obowiazków, to nikt specjalnie nie bałagani... i daje rade.
W niedziele tesciowej robiliśmy po cichaczu 60 urodziny, upieklam tort i zrobiłam jakieś sałatki i nie wiedziałam jaki prezent, tż sam się głowił, i nie miał pomysłu. Teściowa to taki typ, który nigdy nic nie potrzebuje, a prezenty muszą się zestarzeć żeby je wyciągnąć.
W koncy wymyśliłam, ze weźmiemy ja do fotografai zrobimy duże zdjęcie jej i wnuków.

Szagier z zoną który wyszedł z inicjatywą imprezy, oczywiście zachował się nie do konca fair, bo jak przyszło co do czego, to oni szykowac nic do jedzenia nie bedą bo juz kupili drogi prezent i ze to my mamy sie sami o to martwić, i jeszcze szopkę odstawili i dali przed nami przeznt, zamiast zaczekać na torta i razem tak jakoś bardziej rodzinnie to wszystko zrobić... no ale cóż...
Gomra jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-09-17, 08:23   #5000
aania_20
Zakorzenienie
 
Avatar aania_20
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 4 494
Dot.: Magnesy lepimy, czapeczki dziergamy, bunt naszych dzieci jakoś przetrwamy. 07-0

Cytat:
Napisane przez pieleszka Pokaż wiadomość
oliweczko idzie się przyzwyczaić mąż i tak z wielu swoich "pasji" siłą rzeczy musiał zrezygnować (np. z piłki nożnej - grał kiedyś w lokalnej 5 lidze ). czasem tylko mnie "wkurza" to bieganie jego, np. jak jesteśmy gdzieś na urlopie, a tutaj trening musi być...
Pogratulować mu trzeba samozaparcia, naprawdę

Bella, ja też mam czasami dośc, wszystko leży porozrzucane i nie da się namówić do sprzątania. Chyba że na zasadzie zawodów "zobaczymy kto więcej klocków zbierze, na pewno mama wygra", wtedy pędem do pokoju i zbiera zanim dojdę
__________________
"...Ale miłość - kiedy jedno spada w dół,
drugie ciągnie je ku górze... "

aania_20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-17, 08:30   #5001
Stronczek27
Wtajemniczenie
 
Avatar Stronczek27
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Lomza (PL), Slough (UK)
Wiadomości: 2 465
GG do Stronczek27
Magnesy lepimy, czapeczki dziergamy, bunt naszych dzieci jakoś przetrwamy. 07...

5001 K O N I E C



Sent from my iPhone using Tapatalk - now Free

Edytowane przez Stronczek27
Czas edycji: 2013-09-17 o 08:32
Stronczek27 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:57.