Nałogowe Kosmetykoholiczki - XIV część kosmetycznych szaleństw :) - Strona 38 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Wizażowe Społeczności

Notka

Wizażowe Społeczności Wizażowe społeczności to forum, na którym poznasz osoby w swoim wieku, spod tego samego znaku zodiaku, szkoły. Dołącz do nas i daj się poznać.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-09-21, 14:16   #1111
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 453
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - XIV część kosmetycznych szaleństw :)

Rzyrafko:
pamiętam Twój zbiór cieni


Wczoraj zrobiłam zdjęcia całej kolorówki. Dla mnie jest tak w sam raz, choć dla wielu osób to za dużo.
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-21, 14:19   #1112
LeejdiNaati
Zakorzenienie
 
Avatar LeejdiNaati
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 23 352
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - XIV część kosmetycznych szaleństw :)

Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
Rzyrafko:
pamiętam Twój zbiór cieni


Wczoraj zrobiłam zdjęcia całej kolorówki. Dla mnie jest tak w sam raz, choć dla wielu osób to za dużo.
Mi wczoraj przeszło przez myśl obfocenie samej pielęgnacji, ale jednak za dużo zabawy z tym, bo musiałabym w ratach to wszystko na zewnątrz wynosić, bo jednak tam mam lepsze światło i domownicy by się pewnie patrzyli na mnie jak na dziwoląga, że tyle tego mam Ostatnio mama była w szoku, że siostra ma pełną szafkę kosmetyków. Dobrze, że nie widziała moich szafek, bo ja mam takie 2 upchane po same brzegi
__________________
LeejdiNaati jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-21, 15:20   #1113
isa666
Zakorzenienie
 
Avatar isa666
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Big Roads :D
Wiadomości: 24 540
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - XIV część kosmetycznych szaleństw :)

Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
Oj nie, do twarzy to dla mnie odpada. Używam tego z figą pod prysznic i jestem niepocieszona z tego powodu - strasznie agresywne i wysusza skórę.



Jeżeli chciałabyś tam zostać, to trzymam kciuki za pozytywną decyzję.
No własnie mam wrażenie, że z mydeł Dove to tylko klasyczna kostka jest w miarę delikatna i dobra do twarzy, bo reszta może być zbyt mocna. A ja też się boję ryzykować po tych moich niedawnych problemach z trądzikiem różowatym

Pewnie, że chciałabym tam zostać (zwłaszcza, że się zżyłam już z kilkoma osobami jak pracowałam z nimi w okresie przejścowym w kontenerze), ale dziś jeszcze nic się nie dowiedziałam


Cytat:
Napisane przez LeejdiNaati Pokaż wiadomość
Mi wczoraj przeszło przez myśl obfocenie samej pielęgnacji, ale jednak za dużo zabawy z tym, bo musiałabym w ratach to wszystko na zewnątrz wynosić, bo jednak tam mam lepsze światło i domownicy by się pewnie patrzyli na mnie jak na dziwoląga, że tyle tego mam Ostatnio mama była w szoku, że siostra ma pełną szafkę kosmetyków. Dobrze, że nie widziała moich szafek, bo ja mam takie 2 upchane po same brzegi
To trzeba poczekać jak nikogo nie będzie i wtedy szybko robić zdjęcia
Ja tak kiedyś robiłam, ale teraz na szczęście moje zbiory to zdrowy minimalizm, chociaż i tak jakbym miała to wszystko wyjąć do zdjęć to mi się nie chce
__________________
Trance is essential for my life
isa666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-21, 15:27   #1114
LeejdiNaati
Zakorzenienie
 
Avatar LeejdiNaati
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 23 352
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - XIV część kosmetycznych szaleństw :)

Cytat:
Napisane przez isa666 Pokaż wiadomość
To trzeba poczekać jak nikogo nie będzie i wtedy szybko robić zdjęcia
Ja tak kiedyś robiłam, ale teraz na szczęście moje zbiory to zdrowy minimalizm, chociaż i tak jakbym miała to wszystko wyjąć do zdjęć to mi się nie chce
U mnie mieszkają 2 rodziny i raz na rok zdarza się, że jestem sama w domu U mnie żele i balsamy do ciała królują i jest ich po kilkanaście sztuk
__________________
LeejdiNaati jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-22, 12:34   #1115
kochanie
Wtajemniczenie
 
Avatar kochanie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 282
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - XIV część kosmetycznych szaleństw :)

Cytat:
Napisane przez Organzza Pokaż wiadomość
Oo, dobrze, że mówisz ja takie wypatrzyłam na bazarku niedaleko mnie, ale jak teraz chciałam kupić, to zniknął ten model
Za 40zł to nawet nie szkoda, jak starczą na jeden sezon
Ja kiedyś nie przepadałam za nim, ale teraz spróbowałam i nawet ładny efekt daje - z tym, że trzeba się namachać tą szczoteczką, bo strasznie sucha jest jak dotknęłam palcami, to nawet odrobina tuszu na nich nie została
Dla mnie też nie pachnie kurczakiem
Nieplanowana kolekcja? Oby była w takim razie, bo brzmi tak
[...]
Fajnie z tym chlebem, zjadłabym taki prawdziwy Też masz maszynę czy normalnie pieczesz?
Jak na bazarku to na bank zaopatrują się w maximusie albo u krewnych
Dziwne, że sucha, z tego co pamiętam, to nie był taki bardzo suchy, pewnie za tydzień użyję swojego, bo chcę zużyć najpierw maybelline, to dam znać, czy też jest taki suchy...
Karolina mówiła o tym kurczaku

Piekę normalnie, tak jak Ice - tylko na zakwasie (noo dodaję okruszek drożdży na wszelki wypadek), w piekarniku, w dodatku w blaszce, bo nadal nie nauczyłam się formować bochenków

Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
No właśnie muszę to zrobić chyba, bo co prawda już domyty, ale orzechy dalej są i dalej kuszą i chyba im dzisiaj ulegnę. Też takie uwielbiam, a już całe lata takich nie jadłam.

My też nie kupujemy pieczywa już dawno. Mam obecnie mój czwarty zakwas (po jednym przekwaszonym i dwóch które zapleśniały, w tym jeden był dostany od kolegi z pracy, trzyletni ), ma 2 miesiące i póki co wszystko z nim dobrze. Ale nie mam ciągle czasu zgłębiać przepisów, więc w kółko pieczemy najzwyczajniejszego razowca pszenno-żytniego z podstawowego przepisu (400g mąki pszennej chlebowej, 450-500g mąki żytniej pełnoziarnistej, zakwas, woda, sól, kminek lub czarnuszka i od 1 do 2 szklanek ziaren i otrębów - daję słonecznika, siemie lniane, sezam, otręby owsiane). Ciągle sobie obiecuję znaleźć jakiś bardziej ambitny przepis, ale wtedy się okazuje, że chleb zjedzony i trzeba zagniatać kolejny i robimy znowu ten.

Wczoraj właśnie TŻ był w młynie po zapas mąki i został obśmiany przez sprzedawczynię w młynowym sklepiku, że musi sporo piec.
Ja jem takie orzechy co roku i co roku mam problem z paznokciami i skórkami

Ja też piekę ciągle to samo - tylko mam kilka zamiennych przepisów:
- pszenno-żytni - mój ulubiony jak jest świeży, teraz nie powinnam go jeść, ale czasem ulegam jeszcze ciepłej kromce
- razowy z mnóstwem ziaren - ten mam ostatnio ciągle, bo najadam się czasem jedną kromką. Zamiast mąki pszennej chlebowej daję pełnoziarnistą
- razowy "tatterowiec" - ten mi przez jakiś czas nie wychodził, teraz zaczęłam dokarmiać zakwas metodą "3-fazową" i rośnie fantastycznie. A w smaku jest super, nawet po tygodniu.

Kurczę, ja nie znam takiego sklepu przy młynie w naszych okolicach Żytnią razową grubą zdobywam po znajomości z piekarni, resztę kupuję w sklepie, ale ta mąka jest dużo gorsza...

Fajnie, że Twój TŻ się tak poświęcił z tym tuszem - mój nie wie, gdzie są Douglasy, myli je z Sephorami Ale jak pojechaliśmy razem do jednego, to ja wymieniłam jeden tusz, a on drugi
Cytat:
Napisane przez isa666 Pokaż wiadomość
To trzeba poczekać jak nikogo nie będzie i wtedy szybko robić zdjęcia
Ja tak kiedyś robiłam, ale teraz na szczęście moje zbiory to zdrowy minimalizm, chociaż i tak jakbym miała to wszystko wyjąć do zdjęć to mi się nie chce
Mi też się nie chce robić zdjęć, bo mam wszystko w różnych miejscach...


Już mam pokusę - muszę zrobić zamówienie apteczne, tylko jak wczoraj przejrzałam Gemini, to w koszyku pojawiło się rzeczy za ponad 300 złotych
__________________
.
.
Wszyscy mają bloga. mam i ja
(mój wątek o lakierach Isadora Graffiti)

kochanie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-22, 23:23   #1116
rzyrafka
Zakorzenienie
 
Avatar rzyrafka
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 14 598
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - XIV część kosmetycznych szaleństw :)

Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
Przy rozmiarze Twojej kolekcji, zawsze jak wrzucałaś zdjęcia to się zastanawiałam, czy używasz wszystkiego i jest to w sumie całkiem zrozumiałe, że nie.

Wczoraj właśnie TŻ był w młynie po zapas mąki i został obśmiany przez sprzedawczynię w młynowym sklepiku, że musi sporo piec.

Akurat u nas był tylko w Douglasie w najbardziej obleganym CH, TŻ objeździł mi 4 Douglasy i były tylko w jednym. Ale mam 2 miniaturki i na razie mogę sobie odpuścić zakup tuszu.

A do kiedy ta promocja na Aussie? Może też bym się wybrała.
Ja miałam 3MM z serii Lucious Long i to była super odżywka. Chętnie bym przetestowała coś jeszcze.
Tak więc moje mocne postanowienie oszczędzania w tym miesiącu leży i kwiczy, i to w obliczu pogorszenia sytuacji materialnej niedługo.
Bo jeszcze Mary-Lou Manizer mi chodzi po głowie i te Aussie można by kupić.

Dostałam maila z Gemini, że wysyłają moje zamówienie, ale to chyba dopiero w poniedziałek. Ale dobrze, bo już mi bardzo potrzeba kremu pod oczy, Eucerin Hyaluron Filler nie jest jednak fajny. Tylko że znowu im wyjdzie tydzień zamiast 48h, a to mi ostatnio najbardziej przeszkadzało w zamówieniu u nich.
Planuję wrócić do codziennego cienowania oka. Ostatnio robię postępy- cały tydzień malowałam kreskę avonowym pisakiem

A gdzie taki sklepik mamy?

Ja się zaprzyjaźniam z Wingsem, ale szortskie te nasze relacje jeszcze. Troszkę ta szoteczka za duża jest. Też się rozejrzę za miniaturkami na all niedługo.

Promo 20-26.09. Wzięłam własnie całą serię do włosów długich I też mi oszczędzanie nie poszło w ogóle, skończyłam wypłatę i jeszcze sporo wyjęłam ze skarbonki Kupiłam jeszcze pomarańczowe serum Fructis, Syrenkę- boję się jej użyć , bazę L'Oreala (w Firlicie cena 40 zł bez promocji!), mleko ryżowe Natumi i sojowe- nie wiem gdzie to ma nazwę firmy.
Mary-Lou na razie mi jakoś przeszedł

Fajnie, ciekawa jestem ziajowej pasty do zębów o smaku lodów
Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
Rzyrafko:
pamiętam Twój zbiór cieni
W sumie to się nie zmienił, w tym roku jeszcze nic nie dokupiłam. Jeszcze .


Ale pobalowałam- 2 dni z życiorysu
__________________
*
Łydka
*
rzyrafka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-23, 09:01   #1117
Organzza
Zakorzenienie
 
Avatar Organzza
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 712
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - XIV część kosmetycznych szaleństw :)

Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
Akurat u nas był tylko w Douglasie w najbardziej obleganym CH, TŻ objeździł mi 4 Douglasy i były tylko w jednym. Ale mam 2 miniaturki i na razie mogę sobie odpuścić zakup tuszu.
To zupełnie inna tendencja ja też w końcu wymieniłam drugi tusz
Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
Kusi mnie bardzo kupno zestawu miniaturek Essie z jesiennej kolekcji, tylko nie pasuje mi, ze jest tam The Lace Is On. Jak ja już mam Jamaica Me Crazy. Ale chyba je kliknę, tylko bliżej końca wolnego, bo specjalnie mi się nie chce do paczkomatu iść.
Tak więc moje mocne postanowienie oszczędzania w tym miesiącu leży i kwiczy, i to w obliczu pogorszenia sytuacji materialnej niedługo.
Kup, skoro reszta ma szansę Ci się spodobać
ja kupiłam przez weeekend kredkę khaki i lakier Elixir z jesiennej kolekcji Chanel nic tylko lać
Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
Wczoraj zrobiłam zdjęcia całej kolorówki. Dla mnie jest tak w sam raz, choć dla wielu osób to za dużo.
Jak tak się na nią spojrzy, to nie wygląda na tak dużo już bardziej wypisana lista kosmetyków brzmi groźnie, sam widok nie
Cytat:
Napisane przez kochanie Pokaż wiadomość
Dziwne, że sucha, z tego co pamiętam, to nie był taki bardzo suchy, pewnie za tydzień użyję swojego, bo chcę zużyć najpierw maybelline, to dam znać, czy też jest taki suchy...
Karolina mówiła o tym kurczaku
Jak zwykle mogłam przeczesać rzęsy i tusz był widoczny, tak tu dobrze jest najpierw rozprowadzić go zygzakiem i potem rozczesywać
Cytat:
Napisane przez kochanie Pokaż wiadomość
Już mam pokusę - muszę zrobić zamówienie apteczne, tylko jak wczoraj przejrzałam Gemini, to w koszyku pojawiło się rzeczy za ponad 300 złotych
To coś Ty nabrała
Cytat:
Napisane przez rzyrafka Pokaż wiadomość
Promo 20-26.09. Wzięłam własnie całą serię do włosów długich I też mi oszczędzanie nie poszło w ogóle, skończyłam wypłatę i jeszcze sporo wyjęłam ze skarbonki Kupiłam jeszcze pomarańczowe serum Fructis, Syrenkę- boję się jej użyć , bazę L'Oreala (w Firlicie cena 40 zł bez promocji!), mleko ryżowe Natumi i sojowe- nie wiem gdzie to ma nazwę firmy.
Mary-Lou na razie mi jakoś przeszedł

Fajnie, ciekawa jestem ziajowej pasty do zębów o smaku lodów
Przyjemne zakupy Syrena nie taka straszna - jak się przyzwyczaisz, to inne będą za słabe

Lodów? Czego to nie wymyślą
__________________
What you're drinking?
Rum or whiskey?
Now won't you have a
Double with me?
I'm sorry I'm a little late
I got your message by the way
I'm calling in sick today
So let's go out for old time's sake
Organzza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-09-23, 11:19   #1118
Organzza
Zakorzenienie
 
Avatar Organzza
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 712
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - XIV część kosmetycznych szaleństw :)

Właśnie pomalowałam paznokcie nowym essiakiem i jest wspaniały dzięki drobinkom tak pięknie się mieni nie mogę się napatrzeć
__________________
What you're drinking?
Rum or whiskey?
Now won't you have a
Double with me?
I'm sorry I'm a little late
I got your message by the way
I'm calling in sick today
So let's go out for old time's sake
Organzza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-23, 15:35   #1119
kochanie
Wtajemniczenie
 
Avatar kochanie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 282
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - XIV część kosmetycznych szaleństw :)

Cytat:
Napisane przez rzyrafka Pokaż wiadomość
Promo 20-26.09. Wzięłam własnie całą serię do włosów długich I też mi oszczędzanie nie poszło w ogóle, skończyłam wypłatę i jeszcze sporo wyjęłam ze skarbonki Kupiłam jeszcze pomarańczowe serum Fructis, Syrenkę- boję się jej użyć , bazę L'Oreala (w Firlicie cena 40 zł bez promocji!), mleko ryżowe Natumi i sojowe- nie wiem gdzie to ma nazwę firmy.
Mary-Lou na razie mi jakoś przeszedł

Fajnie, ciekawa jestem ziajowej pasty do zębów o smaku lodów
Dumałam dzisiaj w rossmannie nad odżywką z tej serii, ale przypomniałam sobie o pół litrowej Welli i odżywce Aussie z poprzedniej promocji i stwierdziłam, że przy mojej aktualnej częstotliwości mycia włosów nie zdążę ich zużyć do następnej takiej promocji
Fajne zakupy
Ale lodów o jakim smaku?
Cytat:
Napisane przez Organzza Pokaż wiadomość
ja kupiłam przez weeekend kredkę khaki i lakier Elixir z jesiennej kolekcji Chanel nic tylko lać
[...]
To coś Ty nabrała
Elixir na swatchach wygląda przepięknie

Kilka niezbędników
- hydracid svr, który zachwalała kiedyś madziarra
- dwupak micela Biodermy - Hydrabio, bo sensibio nie ma w promocji...
- ciążowe witaminy i magnez
- emulsję Lipidia
- żel cleanance - jakoś mi pasuje, a nie chce mi się nic nowego testować
i to tyle z tego co pamiętam Poza tym byłam dziś w ziko i kupiłam balsam na rostępy Musteli (na razie, odpukać, nic mi się nie pojawiło, ale profilaktycznie ciągle czymś smaruję) i chciałam zestaw z fitrem Biodermy AR, ale nie mieli, muszę poszukać, bo lubię ten filtr, a zaczyna mi się kończyć...
__________________
.
.
Wszyscy mają bloga. mam i ja
(mój wątek o lakierach Isadora Graffiti)

kochanie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-23, 16:04   #1120
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 453
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - XIV część kosmetycznych szaleństw :)

Cytat:
Napisane przez kochanie Pokaż wiadomość
- ciążowe witaminy i magnez
właśnie dzisiaj kupiłam
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-23, 16:17   #1121
isa666
Zakorzenienie
 
Avatar isa666
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Big Roads :D
Wiadomości: 24 540
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - XIV część kosmetycznych szaleństw :)

Boże, co za dzień! Wróciłam do domu i okazało się, że rodzice byli z psem u weta, bo dostał jakiegoś silnego zatrucia pokarmowego. Biedak miał robione USG i dostał aż 6 zastrzyków Nie wiem co mogło mu zaszkodzić, nie daliśmy mu do jedzenia niczego czego by wcześniej nie jadł.
W dodatku nieszczęście spotkało też naszego kota! Ma potłuczone nogi z tyłu, wygląda jakby zostal mocno uderzony.
To jakiś koszmar! Jakby ktoś specjalnie chciał zrobić naszym zwierzakom krzywdę Bo nie wierzę żeby oba w tym samym dniu spotkało coś takiego?
__________________
Trance is essential for my life
isa666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-09-23, 19:14   #1122
iceflower
Przyjaciółka KWC
 
Avatar iceflower
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 16 370
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - XIV część kosmetycznych szaleństw :)

Cytat:
Napisane przez kochanie Pokaż wiadomość
Piekę normalnie, tak jak Ice - tylko na zakwasie (noo dodaję okruszek drożdży na wszelki wypadek), w piekarniku, w dodatku w blaszce, bo nadal nie nauczyłam się formować bochenków
Też piekę w foremce myślałam, żeby kupią taki wiklinowy koszyk do wyrastania chleba, ale nasz chleb póki co się nie bardzo nadaje, bo taki mono zbity wychodzi. Jak przetestuję przepis na coś lżejszego, to może wtedy.

Cytat:
Napisane przez kochanie Pokaż wiadomość
Ja też piekę ciągle to samo - tylko mam kilka zamiennych przepisów:
- pszenno-żytni - mój ulubiony jak jest świeży, teraz nie powinnam go jeść, ale czasem ulegam jeszcze ciepłej kromce
- razowy z mnóstwem ziaren - ten mam ostatnio ciągle, bo najadam się czasem jedną kromką. Zamiast mąki pszennej chlebowej daję pełnoziarnistą
- razowy "tatterowiec" - ten mi przez jakiś czas nie wychodził, teraz zaczęłam dokarmiać zakwas metodą "3-fazową" i rośnie fantastycznie. A w smaku jest super, nawet po tygodniu.
Dzięki za przepisy przetestuję coś z tego na pewno w najbliższej przyszłości.

Cytat:
Napisane przez kochanie Pokaż wiadomość
Kurczę, ja nie znam takiego sklepu przy młynie w naszych okolicach Żytnią razową grubą zdobywam po znajomości z piekarni, resztę kupuję w sklepie, ale ta mąka jest dużo gorsza...
Na pewno jest u was też coś takiego. A mąka z młyna sporo lepsza i można od razu hurtem kupić. Nie mówiąc już o tym, że kupno mąki chlebowej w sklepie to dla mnie wyzwanie, naszukałam się kiedyś jak głupia, a w młynie każdy przemiał jest.

Cytat:
Napisane przez kochanie Pokaż wiadomość
Fajnie, że Twój TŻ się tak poświęcił z tym tuszem - mój nie wie, gdzie są Douglasy, myli je z Sephorami Ale jak pojechaliśmy razem do jednego, to ja wymieniłam jeden tusz, a on drugi
Mój też w sumie nie wie, ale dopytał.

Cytat:
Napisane przez kochanie Pokaż wiadomość
Już mam pokusę - muszę zrobić zamówienie apteczne, tylko jak wczoraj przejrzałam Gemini, to w koszyku pojawiło się rzeczy za ponad 300 złotych
My z rzyrafką też tak rozbiłyśmy bank ostatnio w Gemini.

Cytat:
Napisane przez rzyrafka Pokaż wiadomość
A gdzie taki sklepik mamy?
Przy Polskich Zakładach Zbożowych na Mogilskiej. Trzeba wjechać od tyłu (od Ślicznej, Pięknej czy jakiejś takiej) i tam jest sklepik fabryczny. Tylko otwarty w tygodniu do 16 a w sobotę do 12.

Cytat:
Napisane przez Organzza Pokaż wiadomość
Kup, skoro reszta ma szansę Ci się spodobać
No właśnie resztę chyba chcę - jest Cashmere Bathrobe, For The Twill of It, Vested Interest. Dobry zestaw na jesień.

Cytat:
Napisane przez isa666 Pokaż wiadomość
Boże, co za dzień! Wróciłam do domu i okazało się, że rodzice byli z psem u weta, bo dostał jakiegoś silnego zatrucia pokarmowego. Biedak miał robione USG i dostał aż 6 zastrzyków Nie wiem co mogło mu zaszkodzić, nie daliśmy mu do jedzenia niczego czego by wcześniej nie jadł.
W dodatku nieszczęście spotkało też naszego kota! Ma potłuczone nogi z tyłu, wygląda jakby zostal mocno uderzony.
To jakiś koszmar! Jakby ktoś specjalnie chciał zrobić naszym zwierzakom krzywdę Bo nie wierzę żeby oba w tym samym dniu spotkało coś takiego?
Współczuję, mam nadzieję, że czworonogi się szybko wyliżą.


Byłam dzisiaj w Rossmannie, kupiłam z Aussie 3MM Reconstructor. Poza tym Schaumę z kofeiną i olejek Soraya, bo mi się skończył a bardzo polubiłam. W ogóle to 'mój' Rossmann drobne przemeblowanie przeszedł i poczułam się zdezorientowana.

I podobno Hebe otwierają, ale oczywiście będę mieć do niej daleko.
__________________
nie musimy się katować
nienormalną sytuacją
nauczymy się kochać
przestaniemy się bać
życie stanie się muzyką
i stanie się to co ma się stać
iceflower jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-23, 19:24   #1123
LeejdiNaati
Zakorzenienie
 
Avatar LeejdiNaati
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 23 352
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - XIV część kosmetycznych szaleństw :)

Hej Dziewczyny Ja jestem dzisiaj w kosmetycznym raju Dostałam paczuchę z kosmetykami, których nie miałam szansy kupić w moim mieście
__________________
LeejdiNaati jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-24, 13:44   #1124
kochanie
Wtajemniczenie
 
Avatar kochanie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 282
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - XIV część kosmetycznych szaleństw :)

Cytat:
Napisane przez isa666 Pokaż wiadomość
Boże, co za dzień! Wróciłam do domu i okazało się, że rodzice byli z psem u weta, bo dostał jakiegoś silnego zatrucia pokarmowego. Biedak miał robione USG i dostał aż 6 zastrzyków Nie wiem co mogło mu zaszkodzić, nie daliśmy mu do jedzenia niczego czego by wcześniej nie jadł.
W dodatku nieszczęście spotkało też naszego kota! Ma potłuczone nogi z tyłu, wygląda jakby zostal mocno uderzony.
To jakiś koszmar! Jakby ktoś specjalnie chciał zrobić naszym zwierzakom krzywdę Bo nie wierzę żeby oba w tym samym dniu spotkało coś takiego?
Współczuję Psy niestety czasem są trute na wsiach, mojej babci psu podrzucili jakąś trutkę kiedyś
Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
Też piekę w foremce myślałam, żeby kupią taki wiklinowy koszyk do wyrastania chleba, ale nasz chleb póki co się nie bardzo nadaje, bo taki mono zbity wychodzi. Jak przetestuję przepis na coś lżejszego, to może wtedy.

Dzięki za przepisy przetestuję coś z tego na pewno w najbliższej przyszłości.

Na pewno jest u was też coś takiego. A mąka z młyna sporo lepsza i można od razu hurtem kupić. Nie mówiąc już o tym, że kupno mąki chlebowej w sklepie to dla mnie wyzwanie, naszukałam się kiedyś jak głupia, a w młynie każdy przemiał jest.
Ja mam taki koszyk... próby skończył się na dwóch razach - dwa razy musiałam potem zeskrobywać ciasto ze szczelin Więc na razie leży i się kurzy do kolejnej próby

No właśnie na pewno lepsza, wczoraj rozmawiałam z TŻtem o swoich internetowch próbach namierzenia młyna w okolicach Warszawy i się okazało, że on wie, gdzie jest jeden obok jego rodziców, więc może kiedyś uda się tam wybrać


Kupiłam dziś w SP dwie kredko-szminki Bourjois: pomarańczową i fuksjową - to wszystko wina Karoliny A potem już wracałam i okazało się, że likwidują "mój" mały sklep z kosmetykami przy Feminie, więc kupiłam jeszcze peeling Farmony pierniczkowy Nie pachnie jak pierniczki, które sama piekę, ale zapach jest fajny Szkoda, że likwidują się takie miejsca, bo w sieciówkach często nie ma wielu rzeczy... - w SP chciałam kupić żel Palmolive z różą a są tylko z olejkiem arganowym i morelowo-truskawkowy
I jeszcze zamówiłam w ziko zestaw Biodermy: filtr AR z małym micelem - mają teraz -50% na filtry Biodermy (tylko słaby wybór). Ale resztę kosmetyków pewnie zamówię w tym tygodniu w Gemini, bo potem trzeba będzie trochę poczekać
__________________
.
.
Wszyscy mają bloga. mam i ja
(mój wątek o lakierach Isadora Graffiti)


Edytowane przez kochanie
Czas edycji: 2013-09-24 o 13:46
kochanie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-24, 15:49   #1125
Organzza
Zakorzenienie
 
Avatar Organzza
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 712
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - XIV część kosmetycznych szaleństw :)

Cytat:
Napisane przez kochanie Pokaż wiadomość
Elixir na swatchach wygląda przepięknie

Kilka niezbędników
- hydracid svr, który zachwalała kiedyś madziarra
- dwupak micela Biodermy - Hydrabio, bo sensibio nie ma w promocji...
- ciążowe witaminy i magnez
- emulsję Lipidia
- żel cleanance - jakoś mi pasuje, a nie chce mi się nic nowego testować
i to tyle z tego co pamiętam Poza tym byłam dziś w ziko i kupiłam balsam na rostępy Musteli (na razie, odpukać, nic mi się nie pojawiło, ale profilaktycznie ciągle czymś smaruję) i chciałam zestaw z fitrem Biodermy AR, ale nie mieli, muszę poszukać, bo lubię ten filtr, a zaczyna mi się kończyć...
Oby na żywo też był ładny - w Douglasie oglądałam tylko w buteleczce, więc nie mam pewności jak się zachowa

Przyjemna lista, a Hydracid to serum czy krem? W ogóle jakie mają teraz paskudne opakowania - bardziej podobała mi się ta linia "na srebrno"
a Hydrabio używałaś? bo on zostawia taką trochę lepką powłoczkę, nie każdemu ona pasuje
Cytat:
Napisane przez isa666 Pokaż wiadomość
Boże, co za dzień! Wróciłam do domu i okazało się, że rodzice byli z psem u weta, bo dostał jakiegoś silnego zatrucia pokarmowego. Biedak miał robione USG i dostał aż 6 zastrzyków Nie wiem co mogło mu zaszkodzić, nie daliśmy mu do jedzenia niczego czego by wcześniej nie jadł.
W dodatku nieszczęście spotkało też naszego kota! Ma potłuczone nogi z tyłu, wygląda jakby zostal mocno uderzony.
To jakiś koszmar! Jakby ktoś specjalnie chciał zrobić naszym zwierzakom krzywdę Bo nie wierzę żeby oba w tym samym dniu spotkało coś takiego?
Ojej oby szybko im się poprawiło
ostatnio w parku czytałam, żeby uważać na ślimaki, bo roznoszą różne choroby groźne dla psów
Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
No właśnie resztę chyba chcę - jest Cashmere Bathrobe, For The Twill of It, Vested Interest. Dobry zestaw na jesień.

I podobno Hebe otwierają, ale oczywiście będę mieć do niej daleko.
To nie masz wyjścia

To niezbyt.. ale z drugiej strony u nas za pierwszą powstało kilka kolejnych, w różnych lokalizacjach
Cytat:
Napisane przez LeejdiNaati Pokaż wiadomość
Hej Dziewczyny Ja jestem dzisiaj w kosmetycznym raju Dostałam paczuchę z kosmetykami, których nie miałam szansy kupić w moim mieście
Pochwalisz się co w niej było?
Cytat:
Napisane przez kochanie Pokaż wiadomość
Współczuję Psy niestety czasem są trute na wsiach, mojej babci psu podrzucili jakąś trutkę kiedyś

Kupiłam dziś w SP dwie kredko-szminki Bourjois: pomarańczową i fuksjową - to wszystko wina Karoliny A potem już wracałam i okazało się, że likwidują "mój" mały sklep z kosmetykami przy Feminie, więc kupiłam jeszcze peeling Farmony pierniczkowy Nie pachnie jak pierniczki, które sama piekę, ale zapach jest fajny Szkoda, że likwidują się takie miejsca, bo w sieciówkach często nie ma wielu rzeczy... - w SP chciałam kupić żel Palmolive z różą a są tylko z olejkiem arganowym i morelowo-truskawkowy
TŻ mi opowiadał, że u niego też przez bramę podrzucano psom jedzenie z trucizną.. Niektórzy ludzie to potwory

Jest jakaś promocja na Bourjois? Ja tak narzekałam na tę kredkę, a ostatnio złapałam się na tym, że najczęściej jej używam Z tym, że najczęściej obrysowuję kontur ust i środek wypełniam tylko tym, co nałożyłam, żeby nie wyszło za mocno No i pomadka ochronna, żeby nie wysuszyć ust
__________________
What you're drinking?
Rum or whiskey?
Now won't you have a
Double with me?
I'm sorry I'm a little late
I got your message by the way
I'm calling in sick today
So let's go out for old time's sake

Edytowane przez Organzza
Czas edycji: 2013-09-24 o 15:51
Organzza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-24, 16:05   #1126
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 453
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - XIV część kosmetycznych szaleństw :)

Ice: jesteś fanką kremu Cold Cream, a czy miałaś kiedyś żel do mycia z tej serii?
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-24, 16:26   #1127
LeejdiNaati
Zakorzenienie
 
Avatar LeejdiNaati
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 23 352
Odp: Nałogowe Kosmetykoholiczki - XIV część kosmetycznych szaleństw :)

Na blogu wrzuciłam zdjęcia wszystkiego

Były masła TBS, Balea i inne kosmetyki z DM, mydło z Organique, kredka do oczu Clinique, odżywka do rzęs i jeszcze inne rzeczy

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
LeejdiNaati jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-24, 16:39   #1128
isa666
Zakorzenienie
 
Avatar isa666
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Big Roads :D
Wiadomości: 24 540
Dot.: Odp: Nałogowe Kosmetykoholiczki - XIV część kosmetycznych szaleństw :)

Dzięki za wsparcie dziewczyny Z psiakiem już lepiej, odzyskał już nawet apetyt, więc to musiało być tylko jednorazowe zatrucie. Wszystkie organy wewnętrzne są ok, także odetchnęłam
Za to kot wczoraj wieczorem wyszedł z domu i póki co go nie ma. On często znikał na 2-3 dni, bo to nie jest typowy kociak domowy i zawsze chodził swoimi ścieżkami. Mam nadzieję, że po prostu gdzieś się zaszył np. w sąsiadów w stodole i tam w spokoju spróbuje dojść do siebie (nie ma złamania na szczęście), bo zbyt daleko z takimi potłuczonymi nogami chyba nie odszedł
__________________
Trance is essential for my life
isa666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-24, 16:51   #1129
Organzza
Zakorzenienie
 
Avatar Organzza
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 712
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - XIV część kosmetycznych szaleństw :)

Cytat:
Napisane przez LeejdiNaati Pokaż wiadomość
Na blogu wrzuciłam zdjęcia wszystkiego

Były masła TBS, Balea i inne kosmetyki z DM, mydło z Organique, kredka do oczu Clinique, odżywka do rzęs i jeszcze inne rzeczy
Wow, też by mnie ucieszyła taka paczka! a zwłaszcza Balea
Cytat:
Napisane przez isa666 Pokaż wiadomość
Dzięki za wsparcie dziewczyny Z psiakiem już lepiej, odzyskał już nawet apetyt, więc to musiało być tylko jednorazowe zatrucie. Wszystkie organy wewnętrzne są ok, także odetchnęłam
Za to kot wczoraj wieczorem wyszedł z domu i póki co go nie ma. On często znikał na 2-3 dni, bo to nie jest typowy kociak domowy i zawsze chodził swoimi ścieżkami.
No to najważniejsze, że już lepiej a kot na pewno się znajdzie wkrótce
__________________
What you're drinking?
Rum or whiskey?
Now won't you have a
Double with me?
I'm sorry I'm a little late
I got your message by the way
I'm calling in sick today
So let's go out for old time's sake
Organzza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-09-24, 17:33   #1130
LeejdiNaati
Zakorzenienie
 
Avatar LeejdiNaati
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 23 352
Odp: Nałogowe Kosmetykoholiczki - XIV część kosmetycznych szaleństw :)

Oj tak Balea i Alverde cieszy mnie bardzo mam już kilka ich kosmetyków ale jednak zapasy nie zaszkodzą

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
LeejdiNaati jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-24, 23:00   #1131
rzyrafka
Zakorzenienie
 
Avatar rzyrafka
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 14 598
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - XIV część kosmetycznych szaleństw :)

Cytat:
Napisane przez Organzza Pokaż wiadomość
Przyjemne zakupy Syrena nie taka straszna - jak się przyzwyczaisz, to inne będą za słabe

Lodów? Czego to nie wymyślą
Użyłam tej delikatniejszej strony, bleee. Na razie przy niej pozostanę

A tak mi się zachciało Polskiej Pasty do zębów i wygooglałam, że tylko Ziaja i Eva (praktycznie niedostępna) mają w ofercie. Prócz lodowej wzięłam jeszcze 2, nie pamiętam jakie
Cytat:
Napisane przez kochanie Pokaż wiadomość
Dumałam dzisiaj w rossmannie nad odżywką z tej serii, ale przypomniałam sobie o pół litrowej Welli i odżywce Aussie z poprzedniej promocji i stwierdziłam, że przy mojej aktualnej częstotliwości mycia włosów nie zdążę ich zużyć do następnej takiej promocji

Fajne zakupy
Ale lodów o jakim smaku?

Poza tym byłam dziś w ziko i kupiłam balsam na rostępy Musteli (na razie, odpukać, nic mi się nie pojawiło, ale profilaktycznie ciągle czymś smaruję) i chciałam zestaw z fitrem Biodermy AR, ale nie mieli, muszę poszukać, bo lubię ten filtr, a zaczyna mi się kończyć...
Ja mam kupione w pierwszej promocji jak weszły i zużyte w ok 1/2, ale to dlatego, że sama i w międzyczasie innych rzeczy używam często

Dzięki.
Nie sprecyzowali, sprawdzę niedługo, bo paka już u Ice jest

Też nie mogę się doczekać filterka, ale Uriage sobie poczeka, bo na razie nie używam Iwostinu z racji spf 25 w minaiturce avonowej
Cytat:
Napisane przez isa666 Pokaż wiadomość
Boże, co za dzień! Wróciłam do domu i okazało się, że rodzice byli z psem u weta, bo dostał jakiegoś silnego zatrucia pokarmowego. Biedak miał robione USG i dostał aż 6 zastrzyków Nie wiem co mogło mu zaszkodzić, nie daliśmy mu do jedzenia niczego czego by wcześniej nie jadł.
W dodatku nieszczęście spotkało też naszego kota! Ma potłuczone nogi z tyłu, wygląda jakby zostal mocno uderzony.
To jakiś koszmar! Jakby ktoś specjalnie chciał zrobić naszym zwierzakom krzywdę Bo nie wierzę żeby oba w tym samym dniu spotkało coś takiego?
O jejku, ale pech. A kotek może pod jakis pojazd wpadł?

Mój Stefan ma podpuchnięte oko, możliwe, że znów nie wyrobił na zakręcie albo coś się dzieje. Przemywamy mu rumiankiem na razie.
Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
My z rzyrafką też tak rozbiłyśmy bank ostatnio w Gemini.

Przy Polskich Zakładach Zbożowych na Mogilskiej. Trzeba wjechać od tyłu (od Ślicznej, Pięknej czy jakiejś takiej) i tam jest sklepik fabryczny. Tylko otwarty w tygodniu do 16 a w sobotę do 12.

Byłam dzisiaj w Rossmannie, kupiłam z Aussie 3MM Reconstructor. Poza tym Schaumę z kofeiną i olejek Soraya, bo mi się skończył a bardzo polubiłam. W ogóle to 'mój' Rossmann drobne przemeblowanie przeszedł i poczułam się zdezorientowana.

I podobno Hebe otwierają, ale oczywiście będę mieć do niej daleko.
Ja taki trochę mniejszy

Myślałam, że gdzieś bardziej w okolicy

A ja go jeszcze nie wypróbowałam , z ZSK czekają biały grejfrut i śliwka. No nie ma gdzie tego wcisnąć w grafik pielęgnacji Jak wykończę mini Avonu to spróbuję, trzeba też zrobić porządek z saszetkami do wypróbowania nazbieranymi tego roku
W sensie, że NASZ rossek się zmienił? Jakoś mi ciągle do niego nie po drodze.
Cytat:
Napisane przez kochanie Pokaż wiadomość
Szkoda, że likwidują się takie miejsca, bo w sieciówkach często nie ma wielu rzeczy... - w SP chciałam kupić żel Palmolive z różą a są tylko z olejkiem arganowym i morelowo-truskawkowy
Krakowskiego Firlita mam nadzieję, że uchowają- na razie ma wspólną gazetkę promocyjną z siecią KOSMYK.

Na pilatesie maltretowaliśmy pośladki- to jest orka na ugorze, w ogóle powinnam na to chodzić codziennie- ledwo co pouruchamiałam to wszystko o czym mówiła trenerka

Fuuuj, czemu znowu leje

---------- Dopisano o 00:00 ---------- Poprzedni post napisano Wczoraj o 22:17 ----------

Zapomniałam sie pochwalić- dostałam paczkę od Mag wczoraj maseczka czosnkowa Lush i pędzle RT- trochę jadą chińskimi trampkami wzięłam nowy biały zestaw trzech duofiberków oraz duży pędzel do pudru i stippling. Muszę je jakoś wstępnie przepłukać, nie mam weny na razie.

I chcę nowe miniaturki http://sklep.eris.pl/drirenaeris/pl/...mamat-883.html tylko drogie i nie napisali pojemności.

Obserwuję odrzut od słodyczy, to chyba przez picie miksów owocowych od 5-ciu miesięcy (albo i wcześniej? nie pamiętam). Kupiłam w zeszłym tygodniu m&msy ryżowe w biedronce i od soboty nie mogę skończyć paczki chociaż bardzo mi smakują
__________________
*
Łydka
*
rzyrafka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-25, 07:19   #1132
Organzza
Zakorzenienie
 
Avatar Organzza
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 712
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - XIV część kosmetycznych szaleństw :)

Cytat:
Napisane przez rzyrafka Pokaż wiadomość
Zapomniałam sie pochwalić- dostałam paczkę od Mag wczoraj maseczka czosnkowa Lush i pędzle RT- trochę jadą chińskimi trampkami wzięłam nowy biały zestaw trzech duofiberków oraz duży pędzel do pudru i stippling. Muszę je jakoś wstępnie przepłukać, nie mam weny na razie.

I chcę nowe miniaturki http://sklep.eris.pl/drirenaeris/pl/...mamat-883.html tylko drogie i nie napisali pojemności.
Czosnkowa?

napisali: 100 ml + 20 ml + 20 ml
__________________
What you're drinking?
Rum or whiskey?
Now won't you have a
Double with me?
I'm sorry I'm a little late
I got your message by the way
I'm calling in sick today
So let's go out for old time's sake
Organzza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-26, 00:12   #1133
rzyrafka
Zakorzenienie
 
Avatar rzyrafka
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 14 598
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - XIV część kosmetycznych szaleństw :)

Cytat:
Napisane przez Organzza Pokaż wiadomość
Czosnkowa?

napisali: 100 ml + 20 ml + 20 ml
Taka https://www.lush.co.uk/product/100/C...resh-Face-Mask

A rzeczywiście, jak byk, w pierwszej linijce
To jednak się opłaca, skoro kremy stanowią 2/3 oryginalnej pojemności. Tylko ciekawe czy taki zestawik jest do dostania stacjonarnie

Zrobiłam 2 ekstrakty waniliowe i muffinki "integracyjne" z zielonej herbaty dla współpracowników
Jeszcze rano machnę krem do kompletu.

Isa jak Twoje sierściuszki? Z moim siostry były u weta, tym razem innego, chyba ma nawrót kociego kataru więc dostał nowe leki, podobno wywijał cyrkowe akrobacje w czasie wizyty
__________________
*
Łydka
*
rzyrafka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-26, 08:19   #1134
kochanie
Wtajemniczenie
 
Avatar kochanie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 282
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - XIV część kosmetycznych szaleństw :)

Cytat:
Napisane przez Organzza Pokaż wiadomość
Oby na żywo też był ładny - w Douglasie oglądałam tylko w buteleczce, więc nie mam pewności jak się zachowa

Przyjemna lista, a Hydracid to serum czy krem? W ogóle jakie mają teraz paskudne opakowania - bardziej podobała mi się ta linia "na srebrno"
a Hydrabio używałaś? bo on zostawia taką trochę lepką powłoczkę, nie każdemu ona pasuje
[...]
TŻ mi opowiadał, że u niego też przez bramę podrzucano psom jedzenie z trucizną.. Niektórzy ludzie to potwory

Jest jakaś promocja na Bourjois? Ja tak narzekałam na tę kredkę, a ostatnio złapałam się na tym, że najczęściej jej używam Z tym, że najczęściej obrysowuję kontur ust i środek wypełniam tylko tym, co nałożyłam, żeby nie wyszło za mocno No i pomadka ochronna, żeby nie wysuszyć ust
Na pewno będzie

Hydracid to niby krem - c20, w sumie zachęca mnie i opis Magdy i to, że ma sporo witaminy C, zobaczymy jak się u mnie spisze
Też mi się nie podobają te opakowania, nie rozumiem, czemu firmy zmieniają wszystko na gorsze Hyd rabio nie używałam, ale ja micelem zmywam najpierw wstępnie twarz, a potem i tak zawsze używam żelu. Za to zależy mi, żeby radził sobie z tuszem - miałaś go może? Zmywa tak dobrze jak Sensibio czy gorzej? Bo najwyżej wezmę Sebium...

Koło działki moich rodziców byłam bardzo ładna suka rottweillera i się oszczeniła - szczeniaki były śliczne i rasowe. Któregoś dnia ktoś otruł matkę i ukradł małe...

Jest promocja -30% w SP na wszystko Bourjois (tam kupiłam - jedna kosztowała mniej niż 20zł), a poza tym w D. -20% i chyba w rossmannie -25 Mi na razie ust nie wysuszyła, podoba mi się
Cytat:
Napisane przez rzyrafka Pokaż wiadomość
Zapomniałam sie pochwalić- dostałam paczkę od Mag wczoraj maseczka czosnkowa Lush i pędzle RT- trochę jadą chińskimi trampkami wzięłam nowy biały zestaw trzech duofiberków oraz duży pędzel do pudru i stippling. Muszę je jakoś wstępnie przepłukać, nie mam weny na razie.

I chcę nowe miniaturki http://sklep.eris.pl/drirenaeris/pl/...mamat-883.html tylko drogie i nie napisali pojemności.

Obserwuję odrzut od słodyczy, to chyba przez picie miksów owocowych od 5-ciu miesięcy (albo i wcześniej? nie pamiętam). Kupiłam w zeszłym tygodniu m&msy ryżowe w biedronce i od soboty nie mogę skończyć paczki chociaż bardzo mi smakują
Super paczka! Miałam tę maseczkę, śmierdziała, ale z tego co pamiętam, to wcale nie tak bardzo czosnkowo...

Oglądałam wczoraj ten zestaw w Hebe, kosztował chyba tyle samo co na stronie. Spojrzałam na skład tego kremu/nektaru (ale nazwa, phi) i miał na drugim miejscu silikon, nawet nie patrzyłam co dalej - na pewno wygładzi, trochę jak baza pod makijaż a nie krem... Jak się skusisz to napisz jak efekty, bo też mnie ciekawi ten zestaw

Ile ja bym dała za odrzut od słodyczy Po ponad miesiącu diety mam jakieś załamanie, mam dosyć wszystkiego co mogę jeść, nic mi nie smakuje i ciągle o tym myślę - niby nie powinnam, ale jak tu nie myśleć, skoro co 2 godziny się je
__________________
.
.
Wszyscy mają bloga. mam i ja
(mój wątek o lakierach Isadora Graffiti)


Edytowane przez kochanie
Czas edycji: 2013-09-26 o 09:34
kochanie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-26, 17:48   #1135
Organzza
Zakorzenienie
 
Avatar Organzza
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 712
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - XIV część kosmetycznych szaleństw :)

Cytat:
Napisane przez kochanie Pokaż wiadomość
Hydracid to niby krem - c20, w sumie zachęca mnie i opis Magdy i to, że ma sporo witaminy C, zobaczymy jak się u mnie spisze
Też mi się nie podobają te opakowania, nie rozumiem, czemu firmy zmieniają wszystko na gorsze Hydrabio nie używałam, ale ja micelem zmywam najpierw wstępnie twarz, a potem i tak zawsze używam żelu. Za to zależy mi, żeby radził sobie z tuszem - miałaś go może? Zmywa tak dobrze jak Sensibio czy gorzej? Bo najwyżej wezmę Sebium...

Jest promocja -30% w SP na wszystko Bourjois (tam kupiłam - jedna kosztowała mniej niż 20zł), a poza tym w D. -20% i chyba w rossmannie -25 Mi na razie ust nie wysuszyła, podoba mi się


Ile ja bym dała za odrzut od słodyczy Po ponad miesiącu diety mam jakieś załamanie, mam dosyć wszystkiego co mogę jeść, nic mi nie smakuje i ciągle o tym myślę - niby nie powinnam, ale jak tu nie myśleć, skoro co 2 godziny się je
Dobry jest ten micel zmywa dokładnie makijaż, zanieczyszczenia - tylko jest nawilżający i przez to po nim twarz jest trochę klejąca
Ja też zawsze na końcu myję twarz przy użyciu wody ostatnio strasznie polubiłam piankę LRP - miniaturki używam od ponad miesiąca a ubyła dopiero połowa - na allegro kosztuje ok. 5zł a to 1/3 normalnego opakowania (które kosztuje ok.50zł..) i chyba zrobię mały zapas

Dzięki, jakoś mi umknęła ta promocja w gazetce

Mam nadzieję, że to tylko chwilowy kryzys jedzeniowy
__________________
What you're drinking?
Rum or whiskey?
Now won't you have a
Double with me?
I'm sorry I'm a little late
I got your message by the way
I'm calling in sick today
So let's go out for old time's sake
Organzza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-26, 20:51   #1136
rzyrafka
Zakorzenienie
 
Avatar rzyrafka
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 14 598
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - XIV część kosmetycznych szaleństw :)

Cytat:
Napisane przez kochanie Pokaż wiadomość
Super paczka! Miałam tę maseczkę, śmierdziała, ale z tego co pamiętam, to wcale nie tak bardzo czosnkowo...

Oglądałam wczoraj ten zestaw w Hebe, kosztował chyba tyle samo co na stronie. Spojrzałam na skład tego kremu/nektaru (ale nazwa, phi) i miał na drugim miejscu silikon, nawet nie patrzyłam co dalej - na pewno wygładzi, trochę jak baza pod makijaż a nie krem... Jak się skusisz to napisz jak efekty, bo też mnie ciekawi ten zestaw

Ile ja bym dała za odrzut od słodyczy Po ponad miesiącu diety mam jakieś załamanie, mam dosyć wszystkiego co mogę jeść, nic mi nie smakuje i ciągle o tym myślę - niby nie powinnam, ale jak tu nie myśleć, skoro co 2 godziny się je
No nie czuć go, ciekawe jak działa. Jest w lodówce i zapominam o niej rano

Poszuka,, poczytam, zobaczę Aczkolwiek nawet jeśli kupię to chyba w tym roku nie zdążę wypróbować

Może nie tyle odrzut, co po prostu nie smakują mi, są niedobre, wręcz nie ma w nich żadnego smaku. Ja w tym tygodniu nie zrobiłam sobie nic porządnego do pracy na obiad- ciągle jakieś resztki zjadam, albo posiłkuję się kupnymi słoikami i czuję się źle od takiej jakości jedzenia

Odebrałam apteczną dostawę od Ice- lodowa pasta pachnie tak kremowo, troszke jakby waniliowo. Ta druga od pierwszego ząrka ma zapach nieidentyfikowalny przez mój nos

Muffinki zadziałały błyskawicznie- dostałam wreszcie umowę na papierze na czas nieokreślony
__________________
*
Łydka
*
rzyrafka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-27, 06:44   #1137
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 453
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - XIV część kosmetycznych szaleństw :)

Rzyrafko: gratuluję
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-27, 09:13   #1138
iceflower
Przyjaciółka KWC
 
Avatar iceflower
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 16 370
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - XIV część kosmetycznych szaleństw :)

Cytat:
Napisane przez kochanie Pokaż wiadomość
Ja mam taki koszyk... próby skończył się na dwóch razach - dwa razy musiałam potem zeskrobywać ciasto ze szczelin Więc na razie leży i się kurzy do kolejnej próby
Hmm mówisz? To niedobrze, myślałam, że on jest bardziej przydatny. Marzyły mi się takie bochenki jak prosto ze sklepu, ale chyba w takim razie póki co pozostanę przy keksówce.

Cytat:
Napisane przez kochanie Pokaż wiadomość
No właśnie na pewno lepsza, wczoraj rozmawiałam z TŻtem o swoich internetowch próbach namierzenia młyna w okolicach Warszawy i się okazało, że on wie, gdzie jest jeden obok jego rodziców, więc może kiedyś uda się tam wybrać
No to koniecznie, widzisz, odpowiedź była bliżej niż myślisz.

Cytat:
Napisane przez Organzza Pokaż wiadomość
To niezbyt.. ale z drugiej strony u nas za pierwszą powstało kilka kolejnych, w różnych lokalizacjach
No oby tak było tez i u nas, bo to juz przerasta wszelkie pojęcie, żeby Hebe powstawały w całej Polsce a Kraków omijali dalej.

Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
Ice: jesteś fanką kremu Cold Cream, a czy miałaś kiedyś żel do mycia z tej serii?
Nie miałam a przynajmniej nie przypominam sobie

Cytat:
Napisane przez LeejdiNaati Pokaż wiadomość
Były masła TBS, Balea i inne kosmetyki z DM, mydło z Organique, kredka do oczu Clinique, odżywka do rzęs i jeszcze inne rzeczy
Fajna paczuszka

Cytat:
Napisane przez rzyrafka Pokaż wiadomość
Krakowskiego Firlita mam nadzieję, że uchowają- na razie ma wspólną gazetkę promocyjną z siecią KOSMYK.
Kosmyk? To u nas też jest taka sieć, czy w innych miastach? Bo nie kojarzę.

Cytat:
Napisane przez kochanie Pokaż wiadomość
Ile ja bym dała za odrzut od słodyczy Po ponad miesiącu diety mam jakieś załamanie, mam dosyć wszystkiego co mogę jeść, nic mi nie smakuje i ciągle o tym myślę - niby nie powinnam, ale jak tu nie myśleć, skoro co 2 godziny się je
współczuję Ci bardzo tej diety, musi to być męczarnia.

Cytat:
Napisane przez rzyrafka Pokaż wiadomość
Muffinki zadziałały błyskawicznie- dostałam wreszcie umowę na papierze na czas nieokreślony
Ja już gratulowałam ale potwierdzam, że muffinki bardzo dobre, chociaż zielone.
__________________
nie musimy się katować
nienormalną sytuacją
nauczymy się kochać
przestaniemy się bać
życie stanie się muzyką
i stanie się to co ma się stać
iceflower jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-27, 09:53   #1139
Organzza
Zakorzenienie
 
Avatar Organzza
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 712
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - XIV część kosmetycznych szaleństw :)

Ice, to jutro mamy trzymać kciuki?
__________________
What you're drinking?
Rum or whiskey?
Now won't you have a
Double with me?
I'm sorry I'm a little late
I got your message by the way
I'm calling in sick today
So let's go out for old time's sake
Organzza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-27, 10:09   #1140
iceflower
Przyjaciółka KWC
 
Avatar iceflower
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 16 370
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - XIV część kosmetycznych szaleństw :)

Cytat:
Napisane przez Organzza Pokaż wiadomość
Ice, to jutro mamy trzymać kciuki?
Tak
__________________
nie musimy się katować
nienormalną sytuacją
nauczymy się kochać
przestaniemy się bać
życie stanie się muzyką
i stanie się to co ma się stać
iceflower jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Wizażowe Społeczności


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-11-05 20:08:50


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:02.