Mamy majowo-czerwcowe 2013 cz. 3 na odchowalni ;) - Strona 131 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Pokaż wyniki sondy: Jaki ma być tytuł 4 części naszego wątku?
Mamy majowo-czerwcowe 2013, cz. 4 2 4,35%
Śmiejemy się i gugamy, pierwsze miesiące już za nami. 3 6,52%
Kilkoro dzieci ma już ząbki, innym ciężko idą bąki. 0 0%
Pierwsze skoki już za nami, cieszymy się nowymi umiejętnościami. 0 0%
Bawimy się w pierdziochy i mamy mnóstwo radochy. 1 2,17%
Nasze słodkie niemowlaczki bączki puszczają i marchewką się zajadają. 0 0%
Nasze dzieci radośnie gaworzą i uśmiechy mnożą. 0 0%
Pierwsze ząbki i obiadki, jak nam dobrze w roli matki. 12 26,09%
Mamo, tato kończcie spanie bo przeżywam ząbkowanie! 17 36,96%
Mamo, tato kończcie spanie, kupa czeka na przebranie! 7 15,22%
Ząbki, marchewki, gluteny i cuda - idzie jesień złotoruda! 1 2,17%
Baczki wcinaja pierwsze obiadki, a mamy prowadza wizazowe /łizażowe gadki. 3 6,52%
Bączki wcinają zdrowe obiadki, a mamom ciastka i czekoladki idą w pośladki. 0 0%
Głosujący: 46. Nie możesz głosować w tej sondzie

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-10-02, 20:25   #3901
candace1
Zakorzenienie
 
Avatar candace1
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 15 873
Dot.: Mamy majowo-czerwcowe 2013 cz. 3 na odchowalni ;)

Justi ja go nigdy nie zapinałam jak wychodziłam na 1-2min..
A teraz już nie ma opcji, żeby go w nim zostawić nawet jak jest zapięty.
Dzis w takiej pozycji był w zapiętym bujaczku wiec dla mnie to definitywny koniec bujaczkowania bo oka z niego spuscic nie można.
Dzis Z. krzyczy "mamoooo szybkioo zobacz co on zrobił.."
Wpadam do pokoju jak po ogień a ten mały świr leży pod komodą
Przeturlał się ze swojego zabawkowego legowiska i wylądował po drugiej stronie pokoju pod komodą.
Chyba muszę mu kupić kojec do zabawy
__________________
'If nobody hates you,
you're doing something wrong'
House
candace1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-02, 20:28   #3902
salviae
Zadomowienie
 
Avatar salviae
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 1 532
Dot.: Mamy majowo-czerwcowe 2013 cz. 3 na odchowalni ;)

Cytat:
Napisane przez XxXJuSstiii Pokaż wiadomość
cooo

kurczę, Anoxee jedzie do rodzinki w sb, czwartek jest jutro moja droga w piątek nam nie pasuje, więc umówimy sie jak Anoxee wróci


Can a czy ja dobrze widzę czy Michaś nie był zapięty?
myslałam, że dzisiaj piątek na macierzynskim czasu się nie liczy, chodzi mi o nastepny czwartek

a od jutra w tesco -30% na baby, jade po bodziaki nowe
__________________
.
.
I Like You So Much Better WhenYou Are Naked
I Like Me So Much Better WhenYou Are Naked... Ouooo
Kubuś
salviae jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-02, 20:29   #3903
diabli
Zakorzenienie
 
Avatar diabli
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: B-B
Wiadomości: 7 237
Dot.: Mamy majowo-czerwcowe 2013 cz. 3 na odchowalni ;)

Cytat:
Napisane przez deb Pokaż wiadomość
Mój TŻ - znawca tematu żywienia który nic na ten temat nie czytał stwierdził właśnie że najpierw podamy ziemniaka bo marchewka jest słodka.
bo dla polakow ziemniak to podstawa!!!
diabli jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-02, 20:31   #3904
Magiusa
Zakorzenienie
 
Avatar Magiusa
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 926
Dot.: Mamy majowo-czerwcowe 2013 cz. 3 na odchowalni ;)

Cytat:
Napisane przez candace1 Pokaż wiadomość
Ale super.
Ja Wam pokarze jak ostatnio młodego zastałam na bujaczku a wyszłam tylko po sloiczeka dla niego do kuchni. Po minucie moje dziecko wygladalo tak:
[kuźwa za duże zdjęcie]

W każdym bądź razie pożegnamy się na dniach z bujaczkiem.Jeszcze chwilka i by wypadl
Akrobata utrzymywal tak nogi w gorze na tyle długo, że jeszcze fotę pstryknęłam ;-P
Cytat:
Napisane przez candace1 Pokaż wiadomość
Justi ja go nigdy nie zapinałam jak wychodziłam na 1-2min..
A teraz już nie ma opcji, żeby go w nim zostawić nawet jak jest zapięty.
Dzis w takiej pozycji był w zapiętym bujaczku wiec dla mnie to definitywny koniec bujaczkowania bo oka z niego spuscic nie można.
Dzis Z. krzyczy "mamoooo szybkioo zobacz co on zrobił.."
Wpadam do pokoju jak po ogień a ten mały świr leży pod komodą
Przeturlał się ze swojego zabawkowego legowiska i wylądował po drugiej stronie pokoju pod komodą.
Chyba muszę mu kupić kojec do zabawy
ale Ty masz z nim przygody. Tzn.ja się domyślam, że Tobie z tym do śmiechu nie jest i Ci serce w gardle staje, ale wygląda to przezabawnie.

A dziewczyny mam pytanko o to wprowadzanie glutenu. Czy w trakcie można zmienić sposób? Tzn. z piersi na mm? No bo np. załóżmy, że zacznę wprowadzać po skończonym 5mies., a do 6 będę karmiła, więc czy mogę wtedy od 6mies. zmienić właśnie ten sposób i ile wtedy należy prowadzić ekspozycję?
__________________
Dziś oprócz Was, wiem, nie mam nic

07.07.2012

12.06.2013 DARUŚ
&
20.02.2015 BARTUŚ



Magiusa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-02, 20:31   #3905
Mysia mysz
Zakorzenienie
 
Avatar Mysia mysz
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 4 578
Dot.: Mamy majowo-czerwcowe 2013 cz. 3 na odchowalni ;)

Cytat:
Napisane przez xal Pokaż wiadomość
Widziałam w M1 w Czeladzi jak byliśmy w niedzielę kupić teściowej TV (tak nawiązując do twojego nowego bajeranckego tv ) ale co tam się kupuje to nie wiem, zapytaj Mysi co tam ciekawego dają, ona była po nosidełko.
Ciężko stwierdzić co ciekawgo ja tam nie jeżdżę po konkretną rzecz tylko żeby wypaczyć coś fajnego dla małego, dla mnie coś markowego albo coś do domu oni mają pojedyncze sztuki więc zawsze coś oryginalnego można znaleźć no i rzeczy których nie ma w Polsce

wsadzam brownie do piekarnika i lecę ćwiczyć
__________________
Piotruś 8.06.13
Michaś 02.07.16
Mysia mysz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-02, 20:33   #3906
diabli
Zakorzenienie
 
Avatar diabli
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: B-B
Wiadomości: 7 237
Dot.: Mamy majowo-czerwcowe 2013 cz. 3 na odchowalni ;)

Cytat:
Napisane przez puchatkowa Pokaż wiadomość
Trochę się boję, ale z drugiej strony Lenka nie wypija mi ostatnio porcji mleka jakie powinna (są dni, że ani razu nie zje 120ml (a w czwartym miesiącu powinnam jej już w sumie dawać 150ml nawet ) no i boję się czy będzie na wadze odpowiednio przybierać. Szepienie i ważenie mamy za 3tyg dopiero.
ee kazde dziecko je inaczej. Nela tez max. 120 zjada, a synek koleżanki tylko tydzień od niej starszy już od dobrych kilku tygodni wcina po 180...
diabli jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-02, 20:36   #3907
candace1
Zakorzenienie
 
Avatar candace1
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 15 873
Dot.: Mamy majowo-czerwcowe 2013 cz. 3 na odchowalni ;)

Cytat:
Napisane przez Magiusa Pokaż wiadomość
ale Ty masz z nim przygody. Tzn.ja się domyślam, że Tobie z tym do śmiechu nie jest i Ci serce w gardle staje, ale wygląda to przezabawnie.

A dziewczyny mam pytanko o to wprowadzanie glutenu. Czy w trakcie można zmienić sposób? Tzn. z piersi na mm? No bo np. załóżmy, że zacznę wprowadzać po skończonym 5mies., a do 6 będę karmiła, więc czy mogę wtedy od 6mies. zmienić właśnie ten sposób i ile wtedy należy prowadzić ekspozycję?
Moja koleżanka zawsze mi zwracala uwagę na to, ze on jest baaardzo ruchliwy-no to mam

A co do glutenu to nie pomoge bo nie wiem
__________________
'If nobody hates you,
you're doing something wrong'
House
candace1 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-10-02, 20:40   #3908
diabli
Zakorzenienie
 
Avatar diabli
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: B-B
Wiadomości: 7 237
Dot.: Mamy majowo-czerwcowe 2013 cz. 3 na odchowalni ;)

Cytat:
Napisane przez XxXJuSstiii Pokaż wiadomość
a co do rozszerzania diety to przeczytałam wczoraj jak jedna mamusia się chwali, że jej dziecko, które ma 3,5m je papkę z... ziemniaka, brokuła i ... parówki PARÓWKI
jak jej jedna napisała, że parówki nie są dla dzieci, zwłaszcza tak małych to mamusia odpisała "matek się nie krytykuje"
a dzieci nie truje hehe.
diabli jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-02, 20:40   #3909
vujka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 200
Dot.: Mamy majowo-czerwcowe 2013 cz. 3 na odchowalni ;)

Melduje, że żyjemy Paweł już prawie zdrowy ale do końca tygodnia mamy nie wychodzić na spacery vil, deb miałam nadzieję, ze uda nam się spotakć, ale musimy jeszcze poczekać
wczoraj byłam z małym na kontroli. zapakowałam go do wózka, wychodzę z domu i okazało się, ze winda nie działa wróciłam się z powrotem zapakowałam małego do nosidła( zdążyl się zgrzać i rozpłakać) i mieliśmy spacer z 9 piętra i z powrotem - myślalam, że wyzionę ducha P. waży już 7,2kg.

Nadrabiam szybko i idę spać
vujka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-02, 20:45   #3910
XxXJuSstiii
Zakorzenienie
 
Avatar XxXJuSstiii
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 17 246
Dot.: Mamy majowo-czerwcowe 2013 cz. 3 na odchowalni ;)

Cytat:
Napisane przez candace1 Pokaż wiadomość
Justi ja go nigdy nie zapinałam jak wychodziłam na 1-2min..
A teraz już nie ma opcji, żeby go w nim zostawić nawet jak jest zapięty.
Dzis w takiej pozycji był w zapiętym bujaczku wiec dla mnie to definitywny koniec bujaczkowania bo oka z niego spuscic nie można.
Dzis Z. krzyczy "mamoooo szybkioo zobacz co on zrobił.."
Wpadam do pokoju jak po ogień a ten mały świr leży pod komodą
Przeturlał się ze swojego zabawkowego legowiska i wylądował po drugiej stronie pokoju pod komodą.
Chyba muszę mu kupić kojec do zabawy
no ja zapinam nawet jak siedzę koło niego, mam takie zboczenie
kurcze ae no to faktycznie Michaś już powinien się z bujakiem pożegnać...:/


Salvi a no tak, zakochani czasu nie liczą Nie wiem na ile Anoxee jedzie, zgadamy się
a ciuchów mam na 5 lat, nic nie chcę nowego
__________________
Justi






XxXJuSstiii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-02, 20:47   #3911
karolina2121
siedzę i myślę
 
Avatar karolina2121
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 5 439
Dot.: Mamy majowo-czerwcowe 2013 cz. 3 na odchowalni ;)

Cytat:
Napisane przez puchatkowa Pokaż wiadomość

Super! Masz zdjęcia?

mam, ale to nie na ogólnym

Cytat:
Napisane przez MoTyleKsw Pokaż wiadomość
Cześć

Meldujemy się ,że żyjemy, choć nikt nie tęsknił
ja się zastanawiałam gdzie się podziałyście
__________________
bla bla bla
karolina2121 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-10-02, 20:48   #3912
diabli
Zakorzenienie
 
Avatar diabli
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: B-B
Wiadomości: 7 237
Dot.: Mamy majowo-czerwcowe 2013 cz. 3 na odchowalni ;)

Cytat:
Napisane przez XxXJuSstiii Pokaż wiadomość
Dziewczyny które karmią piersią i rozszerzają już dietę - czy to będą jakieś stałe pory? Bo u nas na żądanie, niby co 3 godziny ale nie z zegarkiem w ręku i w sumie nie wiem jak to ogarnąć
u nas tak to się wszystko jakos wyregulowalo, ze z karmienia na zadanie wyszly naprawdę stale pory. od sierpnia notowałam każdy dzień - godzina, cyc, kupa, zmiana pieluszki. na koniec dnia taka analiza ile razy co. robiłam to z mysla o szpitalu,zeby babcia i tatuś mieli pojecie jak wygląda nasz dzień, ile mala je itd. im tez było wygodniej, bo jak się zmieniali to drugi miał czarno na białym kiedy dziecko jadlo albo czy za długo nie ma pieluchy i tak się jakos go tego przyzwyczaiłam, ze notowałam dalej, by wiedzieć ile mm w nia wlewam, ile razy cyc, czy idziemy w dobrym kierunku eliminując butle... gdyby na to popatrzyl ktoś z zewnątrz pomyslalby, ze mamy grafik idealny. także mysle, ze latwo będzie wcisnąć pomiędzy inne posilki i wszyscy będą zadowoleni, bo układ sam powstal i bardzo nam pasuje. od 19 mamy wolny wieczor. dzień tez tak intensywnie zaczynamy kolo 9...
diabli jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-02, 20:50   #3913
XxXJuSstiii
Zakorzenienie
 
Avatar XxXJuSstiii
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 17 246
Dot.: Mamy majowo-czerwcowe 2013 cz. 3 na odchowalni ;)

Cytat:
Napisane przez Magiusa Pokaż wiadomość
A dziewczyny mam pytanko o to wprowadzanie glutenu. Czy w trakcie można zmienić sposób? Tzn. z piersi na mm? No bo np. załóżmy, że zacznę wprowadzać po skończonym 5mies., a do 6 będę karmiła, więc czy mogę wtedy od 6mies. zmienić właśnie ten sposób i ile wtedy należy prowadzić ekspozycję?
ekspozycję niby 2 miesiące się przeprowadza, planujesz przejść na mm?

---------- Dopisano o 21:50 ---------- Poprzedni post napisano o 21:48 ----------

Cytat:
Napisane przez diabli Pokaż wiadomość
u nas tak to się wszystko jakos wyregulowalo, ze z karmienia na zadanie wyszly naprawdę stale pory. od sierpnia notowałam każdy dzień - godzina, cyc, kupa, zmiana pieluszki. na koniec dnia taka analiza ile razy co. robiłam to z mysla o szpitalu,zeby babcia i tatuś mieli pojecie jak wygląda nasz dzień, ile mala je itd. im tez było wygodniej, bo jak się zmieniali to drugi miał czarno na białym kiedy dziecko jadlo albo czy za długo nie ma pieluchy i tak się jakos go tego przyzwyczaiłam, ze notowałam dalej, by wiedzieć ile mm w nia wlewam, ile razy cyc, czy idziemy w dobrym kierunku eliminując butle... gdyby na to popatrzyl ktoś z zewnątrz pomyslalby, ze mamy grafik idealny. także mysle, ze latwo będzie wcisnąć pomiędzy inne posilki i wszyscy będą zadowoleni, bo układ sam powstal i bardzo nam pasuje. od 19 mamy wolny wieczor. dzień tez tak intensywnie zaczynamy kolo 9...
może też powinnam zacząć notować... tylko my raz śpimy do 8:00 a raz do 10:00
__________________
Justi






XxXJuSstiii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-02, 20:54   #3914
vil84
Wtajemniczenie
 
Avatar vil84
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Gliwice/Katowice
Wiadomości: 2 987
Dot.: Mamy majowo-czerwcowe 2013 cz. 3 na odchowalni ;)

Cytat:
Napisane przez Ag_nes Pokaż wiadomość
Umówiłam się jutro do fryzjera i mam dobry humor. Moje dziecko ktoś mi podmienił, dziś nic nie płakała, jest grzeczna i uśmiechnięta w domu jest stanowczo za cicho
Ach i zepsuł nam się TV stracił kolory i obraz jest zielono- siny. Ludzie mają zielone gęby i sine usta, ciągle mi się zdaje że oglądam jakiś horror a tu np zwykły klan czy na wspólnej leci
mojemu mężowi by się przydało coś takiego w ramach odwyku
btw kiedy na bioderka przyjeżdżasz?

Cytat:
Napisane przez vujka Pokaż wiadomość
Melduje, że żyjemy Paweł już prawie zdrowy ale do końca tygodnia mamy nie wychodzić na spacery vil, deb miałam nadzieję, ze uda nam się spotakć, ale musimy jeszcze poczekać
wczoraj byłam z małym na kontroli. zapakowałam go do wózka, wychodzę z domu i okazało się, ze winda nie działa wróciłam się z powrotem zapakowałam małego do nosidła( zdążyl się zgrzać i rozpłakać) i mieliśmy spacer z 9 piętra i z powrotem - myślalam, że wyzionę ducha P. waży już 7,2kg.

Nadrabiam szybko i idę spać
omg .... ja ledwie żyje jak wnoszę kluchę na drugie piętro teraz w kurtkach ....
spotkanie i tak musiałoby być w przyszłym tyg, bo jutro muszę siedzieć w domu (ma przyjść facet od gazu ale nie wie kiedy) a potem jedziemy na 3 dni do Gliwic
a w pon i wt ja nie mogłam a dziś Deb


zamówiłam kombinezonik. priorytetem. jak nie przyjdzie w pt to się wkurzę, bo w weekend mąż wypierze i jak wrócimy w pon to będzie ...
__________________
09.04.13 Przemuś



Edytowane przez vil84
Czas edycji: 2013-10-02 o 20:55
vil84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-02, 20:58   #3915
Magiusa
Zakorzenienie
 
Avatar Magiusa
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 926
Dot.: Mamy majowo-czerwcowe 2013 cz. 3 na odchowalni ;)

Cytat:
Napisane przez XxXJuSstiii Pokaż wiadomość
ekspozycję niby 2 miesiące się przeprowadza, planujesz przejść na mm?

---------- Dopisano o 21:50 ---------- Poprzedni post napisano o 21:48 ----------

może też powinnam zacząć notować... tylko my raz śpimy do 8:00 a raz do 10:00
Nie wiem czy planuję, ale nie wiem po prostu czy dam radę, tym bardziej, że dziś mi TŻ odebrał pewność w cycki i stwierdził, że może Daruś taki marudny bo głodny, a wieczorem jak chciałam odciągnąć coś laktatorem to poleciało jakieś 20 ml, mimo, że po naciśnięciu ręką leciało dalej i miałam wrażenie, że w piersi jest co nieco, ale już w siebie zwątpiłam i po prostu nie wiem jak nam wyjdzie z tym karmieniem.
Stąd moje pytanie.

Albo zastanawiam się np. czy można wprowadzać gluten przy pomocy tego
http://hipp.dodomku.pl/salon_hipp/ka...cy_kaszki.html

Pierwsze 2 słoiczki są z kaszką manną, tylko cholera wie ile i dlatego nie wiem ile bym musiała podać.
Nie wiem po prostu co zrobić i jak, jeśli faktycznie okaże się, że cyckami się Daro nie najada, a gluten będę wprowadzała.
Stąd moja prośba o poradę.
__________________
Dziś oprócz Was, wiem, nie mam nic

07.07.2012

12.06.2013 DARUŚ
&
20.02.2015 BARTUŚ



Magiusa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-02, 21:06   #3916
deb
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Tu i tam
Wiadomości: 4 207
Dot.: Mamy majowo-czerwcowe 2013 cz. 3 na odchowalni ;)

Vujka niech maly zdrowieje ladnie
Pisze z tableta blee wkurza mnie
__________________
21.05.2013 Helenka
deb jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-02, 21:14   #3917
XxXJuSstiii
Zakorzenienie
 
Avatar XxXJuSstiii
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 17 246
Dot.: Mamy majowo-czerwcowe 2013 cz. 3 na odchowalni ;)

Cytat:
Napisane przez Magiusa Pokaż wiadomość
Nie wiem czy planuję, ale nie wiem po prostu czy dam radę, tym bardziej, że dziś mi TŻ odebrał pewność w cycki i stwierdził, że może Daruś taki marudny bo głodny, a wieczorem jak chciałam odciągnąć coś laktatorem to poleciało jakieś 20 ml, mimo, że po naciśnięciu ręką leciało dalej i miałam wrażenie, że w piersi jest co nieco, ale już w siebie zwątpiłam i po prostu nie wiem jak nam wyjdzie z tym karmieniem.
Stąd moje pytanie.

Albo zastanawiam się np. czy można wprowadzać gluten przy pomocy tego
http://hipp.dodomku.pl/salon_hipp/ka...cy_kaszki.html

Pierwsze 2 słoiczki są z kaszką manną, tylko cholera wie ile i dlatego nie wiem ile bym musiała podać.
Nie wiem po prostu co zrobić i jak, jeśli faktycznie okaże się, że cyckami się Daro nie najada, a gluten będę wprowadzała.
Stąd moja prośba o poradę.
Bacik dla męża pierwsza i podstawowa zasada: nie wątpimy w swoje cyce
ja mam ostatnio ciąąąągle miękkie, w ogóle się nie napełniają, laktatorem kiepsko mi idzie a bąk połyka jak szalony i marudzi też,.... ale kto by nie marudził w taką pogodę

nie wiem czy takim słoczkiem powinno się wprowadzać gluten, nie mam pojęcia
__________________
Justi






XxXJuSstiii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-02, 21:15   #3918
diabli
Zakorzenienie
 
Avatar diabli
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: B-B
Wiadomości: 7 237
Dot.: Mamy majowo-czerwcowe 2013 cz. 3 na odchowalni ;)

Cytat:
Napisane przez MoTyleKsw Pokaż wiadomość
Cześć

Meldujemy się ,że żyjemy, choć nikt nie tęsknił
ale glupoty opowiadasz Motyl, ja dzisiaj o Was myslalam, naprawdę! caly dzień mi Matylda po glowie wedrowala. już chciałam Ci pisać, ze masz wylazic z dolka, bo na forum fajne pogawędki gdzie bylyscie jak Was nie było coooo?

Cytat:
Napisane przez MoTyleKsw Pokaż wiadomość
Diabli, Nelcia jest boska!
dawaj mamuska fotke Matyldziowej ja tez się chce pozachwycać.


Cytat:
Napisane przez MoTyleKsw Pokaż wiadomość
Aaaa i jeszcze polecam Szczeniaczka Kiwaczka z fp, młoda zachwycona, choć jest od 6 msc Zamówiliśmy też matę piankową, jak przyjdzie to dam znać
hehe myslalam, ze jest tylko szczeniaczek uczniaczek fajny ten kiwak, musze poszukać. a pianke jaka? z literkami czy gladka?

Cytat:
Napisane przez MoTyleKsw Pokaż wiadomość
Aaaa i jeszcze po raz drugi na aros.pl super ceny książek od -30 proc. do 13 października i dla tych co zakupiły książki z wierszykowa jest 6 nowych części
diabli jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-02, 21:18   #3919
banka26
Zakorzenienie
 
Avatar banka26
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 4 218
Dot.: Mamy majowo-czerwcowe 2013 cz. 3 na odchowalni ;)

Helo czytam Was ale nie mam hu.oru na pisanie, odpisywanie czy cytowanie mega deprecha mnoe dopadla
Color super ze sprawy ida do przodu
Puchatkowa ale jak wrazenia z fryca zadowolona z Przemka? Salon sie podoba ?
My sie xhyba nigdy nie spotkamy hehe
Can Michas akrobata niezle wywija mam taki sam lezaczek ale moj M. Az tak sie nie obraca hehe
Agnes nie mam weny na ciasta i wsYtkie przepisy mi wysLy z glowy i z kompa teraz ja od ciebie bede brala hehhe
Nuna pomysl ze teraz napewno bedzie lepij 3x w tyg. Da szybciej rezultaty

Aa Marchewka jak nie tesknilysmy jak tesknilysmy
Moj m. Za owocami nie przepadabjutro moze miwsny posilek mu dam ale troszKe tylko jakos nie widze tego ze obiad zastepuje posilek mleczny i jedzenie co 4 h 200 ml mleka ehhhh
W poradni sZepien profilaktycznych p. Doktor wyrazila zgode na dalsze sZepienia i zalecila wizyte neurologa

A wogole to dzisij mamybz tz roznice poznania sie 5 lat i ładny prezent dostalismy:banghead:

Zapomnielismy odebrac wyniki D. Wiwc jutro bedzie t musial pojexhac z rana

m. Lepiej ale smarkaty dalej jest i nauczyl sie mnie bic jak tylko zblizam sie z frida hehhe leje mnienreka i macha szybko glowa na boki nieraz nie.daje rady.unieruchomic go drze sie wtedy a jak tylko przestaje to takie nerwowe okrzyki wydaje na zmiane z usmiecham hehe
Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
testowanie było 4x II słabe kreseczki Michaś
http://suwaczki.maluchy.pl/li-64773.png
http://suwaczki.maluchy.pl/li-64774.png

Edytowane przez banka26
Czas edycji: 2013-10-02 o 21:20
banka26 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-10-02, 21:20   #3920
Veronic
Wtajemniczenie
 
Avatar Veronic
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Ciechocinek
Wiadomości: 2 398
Dot.: Mamy majowo-czerwcowe 2013 cz. 3 na odchowalni ;)

Cytat:
Napisane przez Magiusa Pokaż wiadomość
Nie wiem czy planuję, ale nie wiem po prostu czy dam radę, tym bardziej, że dziś mi TŻ odebrał pewność w cycki i stwierdził, że może Daruś taki marudny bo głodny, a wieczorem jak chciałam odciągnąć coś laktatorem to poleciało jakieś 20 ml, mimo, że po naciśnięciu ręką leciało dalej i miałam wrażenie, że w piersi jest co nieco, ale już w siebie zwątpiłam i po prostu nie wiem jak nam wyjdzie z tym karmieniem.
Stąd moje pytanie.

Albo zastanawiam się np. czy można wprowadzać gluten przy pomocy tego
http://hipp.dodomku.pl/salon_hipp/ka...cy_kaszki.html

Pierwsze 2 słoiczki są z kaszką manną, tylko cholera wie ile i dlatego nie wiem ile bym musiała podać.
Nie wiem po prostu co zrobić i jak, jeśli faktycznie okaże się, że cyckami się Daro nie najada, a gluten będę wprowadzała.
Stąd moja prośba o poradę.
moim zdaniem jak już się zacznie ekspozycję to chyba się jej nie przerywa, bez względu na to czy karmisz piersią czy mm ale to nie wiem na 100%


aa i nie wątp w swoje cycki dały radę wcześniej to dadzą i teraz

a co do słoiczków to ja bym jednak tego nie dawała... bo nie wiadomo czy Młody zje cały słoiczek naraz ...

my już jedziemy z glutenem gotuję zwykłą kaszkę manną z moim mlekiem i daję łyżeczką Wojtuś zadowolony
Veronic jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-02, 21:22   #3921
diabli
Zakorzenienie
 
Avatar diabli
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: B-B
Wiadomości: 7 237
Dot.: Mamy majowo-czerwcowe 2013 cz. 3 na odchowalni ;)

Cytat:
Napisane przez XxXJuSstiii Pokaż wiadomość
wiesz czym ja teraz pompuję? Załącznik 5430871
wczoraj się wkurzyłam i dokończyłam ręcznie
o mamoooo podziwiam szlag traflby mnie po 5 min w szpitalu pielęgniarki czy tam salowe komentowaly jak to "za naszych czasow" trzeba było się doic recznie... a wcale nie były stare.
diabli jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-02, 21:26   #3922
maarchewka
Zakorzenienie
 
Avatar maarchewka
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 4 120
Dot.: Mamy majowo-czerwcowe 2013 cz. 3 na odchowalni ;)

jeszcze mam sporo zaległosci ale
diabli- co do fryzury i męża... mąż mnie nie poznał i się zastanawiał cytuje "co to za laska mu wchodzi do samochodu" czasami umie posłodzic:p

a co do teścowej i smoczku na spacerach. Powiedz jej, że mój Wojtus non stop ciumka smoczka na spacerach i co raz chory.. ostatnio 2 tygodnie przeziębienia, tydzien przerwy i teraz znowu

A i ciągle zapominam napisać Annoinnette.. Ten Katarek do odkurzacza zmniejsza ciśnienie i nie jest to niebezpieczne dla dziecka.. Tak jak CI dziewczyny pisaly jedna koncówka to taki stozek i się powinna dopasowac do rurki.. Wydaje mi się, żę nawet jak masz stary odkurzacz to powinna pasować. Zmierz może jaką ma średnicę rurka to sprawdze czy to wejdzie. I ogólnie jeszcze raz polecam.. Tych gilów gruszką by nie dało się wyciągnąc.. Mały tak się rzuca, odpycha ręką.. a tak podsuwam rachu ciachu i gile wyciągnięte

A i Lonely - super łowy cuszkowe, kurteczka boska
__________________
/// tralalala///

Wojtek

Edytowane przez maarchewka
Czas edycji: 2013-10-02 o 21:30
maarchewka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-02, 21:26   #3923
humpback
Zakorzenienie
 
Avatar humpback
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 6 858
Dot.: Mamy majowo-czerwcowe 2013 cz. 3 na odchowalni ;)

Cytat:
Napisane przez diabli Pokaż wiadomość

pfff wesela? muzyka wszystko zagłuszy wyobraz sobie mega cichy szpital...slychac oddech (chciałam napisac muchy, ale wstep owadom zakazany ). i nagle wpadam ja z mini electric...teraz rozumiem dlaczego pielerniarki milkly albo uciszaly się za każdym razem jak przechodziłam
taa wejdzie ktoś do toalety, i usłyszy kosiarkę..mini electric ma moc

Cytat:
Napisane przez XxXJuSstiii Pokaż wiadomość
no właśnie ja wiem, że każda matka wie co dobre dla jej dziecka ale jeśli ktoś ewidentnie źle robi to myślę, że warto zasugerować, że coś jest nie tak... sama bym wolała zostać uświadomiona
ja chciałabym zostać uświadomiona, ale na większość uświadamiających mnie osób moja reakcja jest taka żeby mi się nie wtrącać bo ja wiem lepiej czego potrzebuje moje dziecko (i kij że czasem absolutnie nie wiem o co mu chodzi). tylko ewentualnie później zweryfikowałabym kto ma rację

Cytat:
Napisane przez XxXJuSstiii Pokaż wiadomość
Hump póki co rezygnuję z laktatora, Potterka ma mi wysłać silniczek ze swojego i będę działała tym co mam ale jak nie sprzedasz i to nie zda u nas egzaminu to odezwę się jeszcze
ok

Cytat:
Napisane przez deb Pokaż wiadomość
Hmm też może bym czekała ale po poprzednim szczepieniu nie wiem kiedy by się obudziła...obudziłam ją na jedzenie po 7 godzinach
Zapaliłam godzinę temu światło wybudziła się delikatnie, umyłam buzie, rączki pupę i nakarmiłam, śpi dalej ale niespokojnie coś
7 h to nieźle..tyle to jeszcze nie mieliśmy, jak spał kiedyś 5h po szczepieniu to byłam w szoku że potrafi tak długo spać

Cytat:
Napisane przez salviae Pokaż wiadomość
wybieram zdjecia do wtwolania i nie moge z tego
rewelacyjne zdjęcie
humpback jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-02, 21:30   #3924
colorblue
Zakorzenienie
 
Avatar colorblue
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 3 394
Dot.: Mamy majowo-czerwcowe 2013 cz. 3 na odchowalni ;)

Kochane!

Piszę w związku z moją wczorajszą prośbą o pomoc


Fundacja Dobro Powraca przyjęła moją mamę pod swoje skrzydła!!!.
Zeskanowałam wszystkie dokumenty,wypisy ze szpitala z diagnozą. Fundacja to zweryfikowała i na tej podstawie założyła mojej mamie subkonto,na które jeśli znajdą się dobre serca można wpłacać darowizny a po Nowym roku 1% zwrotu z podatku

Napisałam już do Adminki AgiZ z prośbą o przypięcie mojego apelu na głównej stronie Wizażu.. Zgoda jest więc czekam na realizację

Ale jeśli mogę to i tu wkleję dane,które otrzymałam od Fundacji:

Dane do przelewu darowizny to:

Dobro Powraca-fundacja na rzecz Chorych na stwardnienie rozsiane
ul. Hłaski 34/12, 54-608 Wrocław

Numer konta: 95 1140 1140 0000 2133 5400 1001

W tytule przelewu : Elżbieta Dolata



Teraz wszystko jest zweryfikowane i jak najbardziej legalne i sprawdzone..

Więc jeśli ktoś, coś.... to byłabym przeogromnie wdzięczna

__________________
START 64,7 kg
CEL 52 kg
OBECNIE 60,6 kg


min sierpnień 520/1000
Minuty lipiec 610/1000
Minuty CZERWIEC : 1205 /1000
Minuty MAJ: 1005 min/1000
colorblue jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-02, 21:31   #3925
diabli
Zakorzenienie
 
Avatar diabli
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: B-B
Wiadomości: 7 237
Dot.: Mamy majowo-czerwcowe 2013 cz. 3 na odchowalni ;)

Cytat:
Napisane przez pearl87 Pokaż wiadomość
co Ty piszesz jak nie tęsknili? i jakie zaginie w tłumie

jutro ma być wynik, oby tylko nie szpital... zobaczymy. Choć ten antybiotyk też mnie przeraża, bo jeśli to jest ta pałeczka ropy błękitnej, to jest lekooporna nie chcę nawet o tym myśleć. Skąd to kurna się wzięło, mam nawet podejrzenie, że ze szpitala, ale nie wiem czy tak długo by się nie objawiło. Nie będę Wam smęcić, ale mnie to rozbraja kilka razy dziennie na łopatki. Niepotrzebnie jeszcze net przegrzebałam w tym kierunku
nie dobijaj się internetowymi wieściami, bo ja tez po wynikach biopsji przeczytałam, ze "Dziesięcioletnie przeżycie wynosi 98%," i do smiechy mi nie było...będzie dobrze. antybiotyk da rade. a szpital to tez nie wielki dramat - będziecie razem i szybko się uporacie z jakims syfem.
diabli jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-02, 21:32   #3926
maarchewka
Zakorzenienie
 
Avatar maarchewka
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 4 120
Dot.: Mamy majowo-czerwcowe 2013 cz. 3 na odchowalni ;)

A i Wojtuś dalej maruda i dalej śpi na brzuszku Nie czaje swojego dziecka.. Dobrze Ash mowila, że jak się pozna już zwyczaje dziecka to on zaraz zmienia i trzeba się uczyć od nowa...

A i muszę się koniecznie pochwalic Mama -1kg do kg sprzed ciąży.. Zostały mi 4 kg do mojej pierwszej dream wagi zaczyna to być coraz bardziej realne
__________________
/// tralalala///

Wojtek
maarchewka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-02, 21:35   #3927
lonely_lady
Zakorzenienie
 
Avatar lonely_lady
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 4 242
Dot.: Mamy majowo-czerwcowe 2013 cz. 3 na odchowalni ;)

Melduję ze jesteśmy juz u moich rodziców. Troszke Was podczytywalam, ale mam tu słabego neta.. Ni i rodzicami nacieszyć sie nie mogę
Tz pije wodę ognista z moim tata i prowadzą ciekawe rozmowy. Mały śpi a ja siedzę z mamusia
__________________
Nasze Szczęście






Edytowane przez lonely_lady
Czas edycji: 2013-10-02 o 21:36
lonely_lady jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-02, 21:39   #3928
diabli
Zakorzenienie
 
Avatar diabli
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: B-B
Wiadomości: 7 237
Dot.: Mamy majowo-czerwcowe 2013 cz. 3 na odchowalni ;)

Cytat:
Napisane przez deb Pokaż wiadomość
Hihi Justi chciałabym dać radę przetrzymać, ale widzisz jak front tutaj się łamie i po kolei rozszerza dzieciom horyzonty smakowe...swoją drogą Twój Bartuś już też przecież zaczął jadać...a właściwie lizać jabłuszko
wszystkie pekaja tz chciał dzisiaj Neli dac polizać czekolade stwierdził, ze tak to żadne dziecko nie ma rozszerzanej diety i co tam marchewka, niech zaczyna od najlepszego! na szczęście tylko wkrecal mamuske. moja mina musiala być bezcenna
diabli jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-02, 21:41   #3929
karolina2121
siedzę i myślę
 
Avatar karolina2121
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 5 439
Dot.: Mamy majowo-czerwcowe 2013 cz. 3 na odchowalni ;)

tak sie zastanawiam jak to jest z ta odpornoscia u dzieci karmionych mm i kp... niby dzieci na mm maja gorsza, ale co raz ktoras mama kp pisze ze dziecko przeziebione ... to chyba zalezy od dziecka ? moj na mm i nawet kataru nie mial ani razu ( tfu tfu oby nie zapeszyc)

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
bla bla bla
karolina2121 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-02, 21:46   #3930
humpback
Zakorzenienie
 
Avatar humpback
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 6 858
Dot.: Mamy majowo-czerwcowe 2013 cz. 3 na odchowalni ;)

Cytat:
Napisane przez karolina2121 Pokaż wiadomość
tak sie zastanawiam jak to jest z ta odpornoscia u dzieci karmionych mm i kp... niby dzieci na mm maja gorsza, ale co raz ktoras mama kp pisze ze dziecko przeziebione ... to chyba zalezy od dziecka ? moj na mm i nawet kataru nie mial ani razu ( tfu tfu oby nie zapeszyc)

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
bo mleko matki zawiera przeciwciała ale nie gwarantuje 100% odporności. dużo zależy od dziecko i jego predyspozycji

Cytat:
Napisane przez maarchewka Pokaż wiadomość

A i muszę się koniecznie pochwalic Mama -1kg do kg sprzed ciąży.. Zostały mi 4 kg do mojej pierwszej dream wagi zaczyna to być coraz bardziej realne
pięknie
humpback jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:41.