Kailas- himalajskie zioła - Strona 4 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-09-28, 19:04   #91
Ewelina_94
Raczkowanie
 
Avatar Ewelina_94
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 154
Dot.: Kailas- himalajskie zioła

Najpierw byłam napalona na Kailas, potem na Brevozyl, teraz wiem że ani to ani to się nie sprawdziło. Teraz wierzę w suplementację
Ewelina_94 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-28, 08:54   #92
Skomari
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 2
Dot.: Kailas- himalajskie zioła

W Koszalinie jest stary lekarz nazywa się Gerlach. Gabinet i poczekalnia jak z lat siedemdziesiątych ale efekty leczenia rewelacyjne. Zjeżdżają się ludzie z całego regionu. Niektórzy mają po 100 km. Przyjmuje od 14 do ostatniego pacjenta. Niestety trzeba odsiedzieć w poczekalni 3 - 4 godzin bo w ramach oszczędności nie ma tu rejestracji. Ale warto naprawdę. Po trzech tygodniach kurscji zapominasz o problemie.
Skomari jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-29, 13:50   #93
201610310857
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 15 803
Dot.: Kailas- himalajskie zioła

Kupilam dzisiaj tę maść, jeszcze nie stosowalam, mogę wrzucić zdjęcie sprzed i po.
Wierzę, że ta maść mi pomoże, bo nie mam aż takiej wielkiej tragedii, ale chce sie tych obleśnych krost pozbyć.
201610310857 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-29, 20:02   #94
karmazynka99
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 11 159
Dot.: Kailas- himalajskie zioła

Cytat:
Napisane przez Edeldredzia Pokaż wiadomość
Kupilam dzisiaj tę maść, jeszcze nie stosowalam, mogę wrzucić zdjęcie sprzed i po.
Wierzę, że ta maść mi pomoże, bo nie mam aż takiej wielkiej tragedii, ale chce sie tych obleśnych krost pozbyć.

oo to bardzo prosze o zdjęcia przed i po
__________________
Twoje kłamstwo trwa tak długo, ze sam zaczynasz w nie wierzyć?


Doceniamy dopiero kiedy stracimy.

Zapuszczanie włosów z wizażem : 65cm completed

Moja pielęgnacja włosów
karmazynka99 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-29, 21:31   #95
201610310857
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 15 803
Dot.: Kailas- himalajskie zioła

wrzucam zdjęcie przed.
Niektóre czerwone kropki to ślady po wyciśniętych ^%$U*I&%&^*((*$%^&*()_
Mam nadzieję, że bardzo wam nie obrzydziłam.

dla porównania wrzucam stan mojej skóry przed wyjazdem do Szwajcarii, gdzie woda jest tak twarda, ze moje czoło jej nie toleruje.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_0659.jpg (79,5 KB, 369 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_0493.jpg (61,8 KB, 356 załadowań)
201610310857 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-29, 21:37   #96
201610310857
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 15 803
Dot.: Kailas- himalajskie zioła

Mam jeszcze nadzieję, że moje czolo wróci do poprzedniego stanu;(
bo jak ta maśc nie da żadnych rezultatów w najbliższych dniach to idę po brevoxyl
201610310857 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-29, 21:45   #97
karmazynka99
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 11 159
Dot.: Kailas- himalajskie zioła

Cytat:
Napisane przez Edeldredzia Pokaż wiadomość
wrzucam zdjęcie przed.
Niektóre czerwone kropki to ślady po wyciśniętych ^%$U*I&%&^*((*$%^&*()_
Mam nadzieję, że bardzo wam nie obrzydziłam.

dla porównania wrzucam stan mojej skóry przed wyjazdem do Szwajcarii, gdzie woda jest tak twarda, ze moje czoło jej nie toleruje.
wow jaka róznica? i to wszystko przez wodę?

miałas naprawde sliczne czółko!

mam nadzieje że kalias pomoże
__________________
Twoje kłamstwo trwa tak długo, ze sam zaczynasz w nie wierzyć?


Doceniamy dopiero kiedy stracimy.

Zapuszczanie włosów z wizażem : 65cm completed

Moja pielęgnacja włosów
karmazynka99 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-12-29, 21:48   #98
201610310857
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 15 803
Dot.: Kailas- himalajskie zioła

Nigdy nie mialam problemów z cerą, NIGDY, przed okresem pojawiał się jeden wulkan.
Jak wyjechałam do Szwajcarii to zaczęło się to dziać, a w zasadzie to nawet gorsze, bo teraz jestem w Polsce na święta i je trochę podleczyłam.


aaa, mogę polecić jeszcze olejek z drzewa herbacianego,.
Kilka kropli na wacik i posmarować po krostach, trochę pomaga.
Na początku moze piec, ale nie boli )
201610310857 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-29, 22:12   #99
karmazynka99
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 11 159
Dot.: Kailas- himalajskie zioła

Cytat:
Napisane przez Edeldredzia Pokaż wiadomość
Nigdy nie mialam problemów z cerą, NIGDY, przed okresem pojawiał się jeden wulkan.
Jak wyjechałam do Szwajcarii to zaczęło się to dziać, a w zasadzie to nawet gorsze, bo teraz jestem w Polsce na święta i je trochę podleczyłam.


aaa, mogę polecić jeszcze olejek z drzewa herbacianego,.
Kilka kropli na wacik i posmarować po krostach, trochę pomaga.
Na początku moze piec, ale nie boli )

miałam kiedys próbowac olejej aleo nim zapomniałam


to moze w Szwajcarii nie myj woda z kranu tylko mineralnę/przegotowana?

albo spróbuj OCM?
__________________
Twoje kłamstwo trwa tak długo, ze sam zaczynasz w nie wierzyć?


Doceniamy dopiero kiedy stracimy.

Zapuszczanie włosów z wizażem : 65cm completed

Moja pielęgnacja włosów
karmazynka99 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-29, 22:13   #100
201610310857
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 15 803
Dot.: Kailas- himalajskie zioła

Nie myłam wodą z kranu po jakimś miesiacu. przegotowaną i mineralną próbowałam poprawić stan skóry.

co to jest OCM?

---------- Dopisano o 23:13 ---------- Poprzedni post napisano o 23:12 ----------

teraz po świętach jak wrócę to nie będę używać wody z kranu, tylko wody mineralnej
201610310857 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-29, 22:17   #101
karmazynka99
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 11 159
Dot.: Kailas- himalajskie zioła

Cytat:
Napisane przez Edeldredzia Pokaż wiadomość
Nie myłam wodą z kranu po jakimś miesiacu. przegotowaną i mineralną próbowałam poprawić stan skóry.

co to jest OCM?

---------- Dopisano o 23:13 ---------- Poprzedni post napisano o 23:12 ----------

teraz po świętach jak wrócę to nie będę używać wody z kranu, tylko wody mineralnej

OCM - to metoda oczyszczania olejem tu watek :https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=437723&page=47
__________________
Twoje kłamstwo trwa tak długo, ze sam zaczynasz w nie wierzyć?


Doceniamy dopiero kiedy stracimy.

Zapuszczanie włosów z wizażem : 65cm completed

Moja pielęgnacja włosów
karmazynka99 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-12-29, 22:23   #102
201610310857
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 15 803
Dot.: Kailas- himalajskie zioła

dzięęki!

jutro moze wypróbuję!
Tylko, wiesz, stan mojego czoła raczej nie zależy od zanieczyszczenia, a od baaaaaaaaaaaaaaaaaaaardzo twardej wody.Nie chcę sie zapchać tymi olejami, bo od takich rzeczy to mi na nosie lubią wyskakiwać niespodzianki
a póki co tylko czoło mam straszne, więc nie chcę pogarszać stanu policzków i nosa, bo tam nie mam nawet pół krostki
Nawilżam jak mogę, na razie troche się uspokaja, ropne schodzą, a te małe %^*^&^&*^&*^&&^ liczę że też niedługo zejdą)
201610310857 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-29, 22:27   #103
karmazynka99
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 11 159
Dot.: Kailas- himalajskie zioła

Cytat:
Napisane przez Edeldredzia Pokaż wiadomość
dzięęki!

jutro moze wypróbuję!
Tylko, wiesz, stan mojego czoła raczej nie zależy od zanieczyszczenia, a od baaaaaaaaaaaaaaaaaaaardzo twardej wody.Nie chcę sie zapchać tymi olejami, bo od takich rzeczy to mi na nosie lubią wyskakiwać niespodzianki
a póki co tylko czoło mam straszne, więc nie chcę pogarszać stanu policzków i nosa, bo tam nie mam nawet pół krostki
Nawilżam jak mogę, na razie troche się uspokaja, ropne schodzą, a te małe %^*^&^&*^&*^&&^ liczę że też niedługo zejdą)
a no to wiadomo ze jak reszte twarzy masz czysta to nie ma co kombinować
ale zawsze raz można spróbowac

napewno zejda niedługo powodzenia
__________________
Twoje kłamstwo trwa tak długo, ze sam zaczynasz w nie wierzyć?


Doceniamy dopiero kiedy stracimy.

Zapuszczanie włosów z wizażem : 65cm completed

Moja pielęgnacja włosów
karmazynka99 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-11, 11:14   #104
olkaaa_
Raczkowanie
 
Avatar olkaaa_
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Bełchatów
Wiadomości: 35
Dot.: Kailas- himalajskie zioła

Witam Od prawie tygodnia stosuję krem Kailas. Puki co na mojej twarzy nie zauważyłam efektu "wysypu" o którym piszecie wcześniej. I mam nadzieje że się nie pojawi.. Na razie jest zbyt wcześnie by zobaczyć efekty, alee mam nadzieje że z czasem one będą widoczne! Jeśli chodzi o mnie to jestem zadowolona z tego kremu, ponieważ on nie tylko ma leczyć, ale także nawilża moją skórę. Używałam już wielu specyfików, ale każdy okropnie wysuszał moją buźkę! :-( I potem musiałam nakładać grubą warstwę kremu nivea aby ponownie ją nawilżyć. Teraz nie mam już problemu "wysuszonej buźki" . Czekam na efekty. Pozdrawiam
olkaaa_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-24, 13:44   #105
honka18
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 3
Dot.: Kailas- himalajskie zioła

Witaaajcie !! Jestem "początkującą" posiadaczką kremu Kailas. Moja buzia nie jest zła. Zaskórniki na nosie, blizny na policzkach ;/ czasami coś wyskoczy, ale tragedii w sumie nie ma. Ostatnio jednak-ostatnio hm.. od około 4 mięsięcy(nie wiem, czy to jest ostatnio xD)-zaczęły wychodzić mi gule pod skórą. Pryszcze, których nie można wycisnąć. Są okropne. Sprawiają, że moja twarz jest nierównomierna- efekty wzgórz niczym w Ani Shirley xD- i przebarwiona. Plamy najbardziej widoczne są na policzkach. Trudno zakryć je nawet dobry fluidem.
Więc natknęłam sie na jakąś " aptekową" gazetkę i znalazłam Kailas. Za sekundę idę ją wypróbować. Ale zaczne od nosa-czyli auf Wiedersehen zaskóniczki Zobaczymy co to będzie. Nie chce smarować całej buzi, bo jutro szkoła.. Wstyd by mi było i tyle.
Do usłyszenia !! Zobaczymy, czy będę płakać z żalu, czy ze szczęścia
honka18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-02, 18:25   #106
bombonierka4
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 1
Dot.: Kailas- himalajskie zioła

Cześć wszystkim! Dziś moja mama kupiła mi tą maść, w zielarskim. posmarowałam większy obszar -ryzyk fizyk. narazie nic się chyba nie dzieje. uprzednio stosowałam maść z nagietka 5zł i krem z 45filtrem i to właśnie po tych specyfikach zauważyłam poprawę. czekam na efekty kailasu. Oglądam Wasze zdjęcia i powiem, że mam gorzej
bombonierka4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-02, 15:46   #107
kataluszka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 1
Dot.: Kailas- himalajskie zioła

Cytat:
Napisane przez honka18 Pokaż wiadomość
Witaaajcie !! Jestem "początkującą" posiadaczką kremu Kailas. Moja buzia nie jest zła. Zaskórniki na nosie, blizny na policzkach ;/ czasami coś wyskoczy, ale tragedii w sumie nie ma. Ostatnio jednak-ostatnio hm.. od około 4 mięsięcy(nie wiem, czy to jest ostatnio xD)-zaczęły wychodzić mi gule pod skórą. Pryszcze, których nie można wycisnąć. Są okropne. Sprawiają, że moja twarz jest nierównomierna- efekty wzgórz niczym w Ani Shirley xD- i przebarwiona. Plamy najbardziej widoczne są na policzkach. Trudno zakryć je nawet dobry fluidem.
Więc natknęłam sie na jakąś " aptekową" gazetkę i znalazłam Kailas. Za sekundę idę ją wypróbować. Ale zaczne od nosa-czyli auf Wiedersehen zaskóniczki Zobaczymy co to będzie. Nie chce smarować całej buzi, bo jutro szkoła.. Wstyd by mi było i tyle.
Do usłyszenia !! Zobaczymy, czy będę płakać z żalu, czy ze szczęścia
Hejka jestem w tej samej sytuacji co Ty, od kilku lat wyskakują mi właśnie takie gule pod skórą, z którymi nic się nie da zrobić, ani się nie wchłoną z powrotem, ani nie wyjdą na wierzch . Po prostu są, jak takie wzgórza właśnie, i nic nie daje przykrycie kremem z podkładem ani przyciapanie korektorem. Przyniosła mi mama dzisiaj ten kalias, i ciekawa jestem czy cokolwiek daje na te grudy, czy nic, czy stan skóry się poprawia, czy jest jeszcze gorzej.
kataluszka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-02, 19:41   #108
katieperry9
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 1
Dot.: Kailas- himalajskie zioła

Cześć, dziewczyny podbijam ten wątek, niech Kailas odżyje. własnie zakupiłam tubkę i chciałam bym zacząć stosować chociać mam mieszane teraz odczucia. z kednej strony boje się wysypu z drugiej chcałabym, żeby skóra się oczyściła. Narazie powstrzymuje mnie jedna rzecz, nie wiem jak ten krem ma się do opalania. Jest połowa wakacji będę jeszcze wyjeżdzać w ciepłe kraje i nie wiem czy lepiej poczekać z stosowaniem do września? jak myślicie ?
katieperry9 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-07, 18:53   #109
promolcia
Zadomowienie
 
Avatar promolcia
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 1 178
Dot.: Kailas- himalajskie zioła

kailas właśnie zamówiłam z ciekawości...będę stosować miejscowo

niestety taka walka z trądzikiem to tylko wierzchołek góry lodowej, trzeba się zabrać za toksyny, które siedzą w nas i przez skórę są wyrzucane na zewnątrz
zbadajcie najpierw hormony (przede wszystkim THS - te zaburzenia koniecznie trzeba leczyć), zróbcie odgrzybianie organizmu preparatami na candide, zdrowo się odżywiajcie, pijcie zioła oczyszczające krew, bierzcie dobre probiotyki/naturalną wit c/odżywki witaminowe w postaci spiruliny i chlorelli oraz używajcie najlepszych kosmetyków naturalnych na jakie Was stać...tak wiem,że to wszystko sporo kosztuje, ale tylko kompleksowe podejście jest w stanie coś zdziałać
życzę powodzenia i wytrwałości w walce o piękną cerę
promolcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-08-11, 00:24   #110
angeells
Rozeznanie
 
Avatar angeells
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: BERGEN
Wiadomości: 972
Dot.: Kailas- himalajskie zioła

Moja poprzedniczka dobrze podkreśliła problem

Mam 23 lata i nadal walcze z trądzikiem co prawda nie jest to tragedia ale mimo wszystko.... jest to krępujące Mam baaardzo tłustą cerę ... wystarczy 15 minut od przypudrowania żeby zauważyć jak powoli moja cera wraca do stanu "świecenia" jedną z przyczyn jakie odkryłam w ciągu ostatniego roku była PROLAKTYNA ! Pod złym nadzorem pani doktor.... o ile można ją tak nazwać nie zrobiłam reszty badań hormonalnych które mogą wpływać na stan mojej cery... m.in. TESTOSTERON
Mieszkam w Norwegii jednak znalazłam czas i zrobiłam wszystkie potrzebne badania, znalazłam dobrego lekarza teraz czekam na wyniki i mam nadzieje że w końcu coś się wyjaśni....

Trądzik u osób starszych to bardzo często problem z hormonami... kobiety często bagatelizują ten czynnik mówiąc sobie "mam regularny cykl wszystko jest ok". Jeśli próbowałyście wizyt u dermatologa, antybiotyków wszelkich specyfików maści i tabletek no i diety i nic nie pomogło... wtedy warto się przebadać pod kątem hormonów to nie jest tania sprawa ale być może w tym tkwi problem...

Ja aktualnie ograniczam sie w kosmetykach, myje buzie żelem i smaruje kremem himalaya a punktowo stosuje brevoxyl lub maść antyseptyczną z himalaya na ranki po wyciskaniu....
Nie polepsza to rewelacyjnie mojej cery ale też jej nie szkodzi
__________________
Zapuszczam włosy ^^
17cm(27.12.11)->
19cm(27.01.12)

Olejek rycynowy na brwi i rzęsy
30.12.2011-> widoczna poprawa

Piję drożdże 01.02.12

Piję skrzypopokrzywę 11.02.2012
angeells jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-27, 12:45   #111
mee75
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 5
Dot.: Kailas- himalajskie zioła

Witam

To mój pierwszy wpis wiec prosze o wyrozumiałość szukałam w całym necie informacji o tym kremie KAILAS i tu widze sporo opinii. Wiec postanowiał dożucic swoją subiektywną

Zastanawiał sie czy go kupić poleciła mi go koleżanka i tak troche bez przekonania po niego sięgnęłam... a tu proszę niespodzianka To jest naprawde SUPER PRODUKT !!! ten mój trądzik był tak uciążliwy, że nie dawałam rady, nie chce sterydów, bo pomagaja na jedno a niszcza drugie.

Szukałam czego naturalnego i ten krem to dla mnie BINGO !!! po tygodniu stosowania zmniejszył zacąco mój trądzik, jeszcze nie usunął go całokowiocie ale idze ku dobremu, i to mnie cieszy Myślę że warto go spróbować, spróbwałam go m.in dzieki wam za co jestem bardzo Wam wdzieczna ( najpierw poczytałam o nim na tym forum a potem kupiłam ). Mało pisze na frorach, ale za to duzo czytam.

Przepraszam ze tak chaotycznie ale co ciewae ten krem ma tak wiele zastosowań że w pierwszym momencie zwatpiłam czy to nie jest jakies naciaganie, ale jak się dłuzej zastanowic to wcale nie jest tak że on jest na wszystko on jest pioprostu na skóre. Podpowiem jeszcze że fajnie łagodzi podraznia skórne takie jak otarcia stopy w nowych butach

i fajnie że jest naturalny
mee75 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-27, 21:14   #112
Figula94
Zadomowienie
 
Avatar Figula94
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 1 146
Dot.: Kailas- himalajskie zioła

Używałam go kiedyś i nadal mam w domu, leży sobie i nikt z nim nic nie robi. Nie sprawdził się u mnie zupełnie, ma dobry skład, oprócz jednego składniku - talku. Znalazłam go w internecie i czytałam skład, ale to było dawno i nie zwróciłam aż tak wielkiej uwagi na tą jedną rzecz. Już używając kilka razy pudrów i kremów BB z talkiem wiedziałam, co u mnie powoduje - wszechobecne wysuszenie i bolące, podskórne guzy i tak to się właśnie skończyło. Poza tym ma też olej kokosowy, niektórym może pomóc, ale trądzikowców może czasem zapychać.
Figula94 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-30, 10:21   #113
mee75
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 5
Dot.: Kailas- himalajskie zioła

Odnośnie tego oleju kokosowego to właśnie dlatego sięgnęłam po niego .

Olej kokosowy ma właściwości głębokiego wnikania w skórę i w ten sposób przenosi substancje czynne w przypadku Kailasa to są zioła, które jak wynika z opisu sa całkiem ciekawe.

Wystarczy pogooglwac troche i cały ten egzotyczny skład przestaje byc juz egzotyczny.Wujek Google daje rade


Ja lubie naturalne rzeczy, które działają. Wiec używam
mee75 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-30, 11:12   #114
promolcia
Zadomowienie
 
Avatar promolcia
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 1 178
Dot.: Kailas- himalajskie zioła

jeśli szukacie czegoś naturalnego co pomaga w zewnętrznej walce z pryszczolami to miałam i polecam:

dowolny naturalny olejek eteryczny z drzewa herbacianego stosowany punktowo bez rozcieńczania lub jako dodatek do hydrolatu - stosowany jako tonik (przed użyciem wstrząsnąć)

lub
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,5...enerujacy.html

lub znacznie droższy
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,5...emish-gel.html
promolcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-01, 19:14   #115
mee75
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 5
Dot.: Kailas- himalajskie zioła

Tak jakoś poczułam naturalną sympatię do tego Kailasa i w związku z tym przekopałam internet żeby dowiedzieć sie o nim czegoś wiecej natrafiła na strone importera na facebooku i tam są opinie osób, którym ten krem pomógł na różne dolegliwości wklejam do wglądu OPINIE , nie wiem ile w tym prawdy , stąd moje pytanie

Interesuje mnie czy któraś z was stosowała go na jakieś inne dolegliwości niż trądzik ?
mee75 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-02, 08:44   #116
Eweleen
Raczkowanie
 
Avatar Eweleen
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 95
Dot.: Kailas- himalajskie zioła

Uspokoiłyście mnie tym wysypem Stan mojej cery się poprawił, ale za to mnóstwo badziewia wylazło z mojej skóry na światło dzienne. Ale liczę, że tak ma być i przejdzie Ja zużyłam jedną tubkę w jakiej 4 dni/noce
Eweleen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-04, 10:35   #117
mee75
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 5
Dot.: Kailas- himalajskie zioła

Cytat:
Napisane przez Eweleen Pokaż wiadomość
Uspokoiłyście mnie tym wysypem Stan mojej cery się poprawił, ale za to mnóstwo badziewia wylazło z mojej skóry na światło dzienne. Ale liczę, że tak ma być i przejdzie Ja zużyłam jedną tubkę w jakiej 4 dni/noce
Miałam dokładnie tak samo i zastanawiałam się czy nie odstawić Kailasa przestraszyłam sie i zasiegnełam nawet rady znajomej kosmetyczki która pracuje z tym kremem, jej opinia była taka że czesto ten krem tak działa jesli skóra jest mocno zanieczyszczona nie załagadza tylko wrzuca na zawnatrz żeby raz na zawsze załatwic sprawe. Wiec ciesze sie że przeczakałam i teraz już jest coraz lepiej

Pozdrawiam
mee75 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-07, 16:34   #118
Eweleen
Raczkowanie
 
Avatar Eweleen
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 95
Dot.: Kailas- himalajskie zioła

Mam nadzieję, że u mnie też tak będzie
Eweleen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-10, 11:03   #119
mee75
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 5
Dot.: Kailas- himalajskie zioła

Kosmetyki naturalne to moja pasja przebuszowując internet natknełam się na gratisy KAILAS,a do wzięcia ... w sumie nie tak do końca gratisy bo na FB importera kremu jest konkurs do wygrania kremy KAILAS

http://www.facebook.com/photo.php?fb...r&notif_t=like
mee75 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-08, 18:44   #120
migotka2106_90
Raczkowanie
 
Avatar migotka2106_90
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: Podkarpackie
Wiadomości: 128
Dot.: Kailas- himalajskie zioła

i ja też dziś kupiłam Kailas smarowałam już 2x w ciągu dnia, punktowo. przedokresowe krosteczki dają o sobie znać, do tego mój chłopak lubi bawić się w 'kosmetyczkę' i wyciska, jeżeli coś przyuważy. tak sobie myślę, że oprócz mazidełek, trzeba także z chipsów zrezygnować ;( nie mam masakry na buzi no ale jednak...coś się czasem zjawia (poza zaskórnikami na nosie i brodzie bo to, to norma). też dam znać co i jak za jakiś czas !
__________________
Kobiety to istoty nadprzyrodzone: potrafią zmienić życie w piekło lub zabrać do nieba - wszystko w zależności od nastroju, dnia cyklu miesiączkowego i tego, co było na obiad.

migotka2106_90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:53.