Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz.21 - Strona 100 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-10-14, 09:44   #2971
a34
Zakorzenienie
 
Avatar a34
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 10 539
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz.21

Cytat:
Napisane przez chwast Pokaż wiadomość
Czym wypełniona jest taka prawdziwą dobra kurtka puchowa?

Wysyłane z mojego SK17i za pomocą Tapatalk 2
70-80% puchu i 30-20% pierza jest ok.
a34 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-14, 09:51   #2972
bujdanaresorach
histoire abracadabrante
 
Avatar bujdanaresorach
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 7 554
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz.21

Cytat:
Napisane przez iinnkkaa Pokaż wiadomość
Studia zaoczne.
Na pierwszym zjeździe napisałam pismo do rektora o przeniesienie na inny kierunek. Pani dziekan z wydziału się zgodziła i się pod tym podpisała, ale decyzje podejmuje rektor.
Na decyzje czekam już 3 tygodnie i już sama nie wiem na które zajęcia mam chodzic
Na pierwszym nie byłam, na drugim byłam na kierunku na którym chcę się przenieść, zaraz jest 3 zjazd i co? Trzeba oodpisac umowy, wpłacić pierwszą ratę a ja nadal nie mam decyzji. Zaraz pewnie przyjdzie pismo, że wyrzucają mnie z pierwszego kierunku bo nie ma umowy i kasy;/

Do kogo mam się zwrócić? Pani w dziekanacie nie będzie pamiętała o tym piśmie a przeciez do rektora nie zadzownie
Gdy u mnie była taka sytuacja, w sensie, gdy decyzję podejmował prodziekan, albo ktoś jeszcze wyżej to pani z dziekanatu kazała dzwonić i telefonicznie się dowiadywać jaka zapadła decyzja.
Wydaje mi się, że rektor decyzję już podjął, ale Ty o tym nie wiesz, bo nikt do Ciebie nie zadzwoni, ani do Ciebie się nie zgłosi. W Twoim interesie jest dowiedzieć się, co się dzieje. Dzwoń do dziekanatu
Każdy student ma swoją teczkę, więc nawet jak pani nie będzie pamiętała to powinna zajrzeć do Twojej teczki.
__________________
Cytat:
Napisane przez Terrence Pokaż wiadomość
Kiedyś przeczytałam: "Słuchaj uważnie, co mówi facet na początku związku. On mówi ci, jak to się skończy".
bujdanaresorach jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-14, 12:26   #2973
Kadin_
Zadomowienie
 
Avatar Kadin_
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 1 510
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz.21

Cytat:
Napisane przez chwast Pokaż wiadomość
Czym wypełniona jest taka prawdziwą dobra kurtka puchowa?

Wysyłane z mojego SK17i za pomocą Tapatalk 2
Pierzem Kupiłam chyba 2 lata temu taki płaszcz w Zarze i jest mega ciepły, a przy tym cienki. Ja jestem strasznym zmarzluchem, a czasami w zimie chodzę na krótki rękaw jak ubieram płaszcz na siebie.
__________________
Kadin_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-14, 13:16   #2974
201705250955
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 8 665
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz.21

Co sądzicie o kursie psychologii robionym w ramach e-learningu, np. przez ESKK? Interesuje mnie poznanie podstaw, rozeznanie się w temacie, zastanowienie się, czy to rzeczywiście jest dobry element drogi, która mnie interesuje. Taki kurs wybrałabym dlatego, że miałabym jakąś kontrolę nad osiąganymi postępami, są jakieś testy sprawdzające - zupełnie nie chodzi mi o zapewne niewiele znaczący certyfikat.
Studiuję coś zupełnie innego, z psychologią jako taką to byłby mój pierwszy kontakt.
201705250955 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-14, 13:21   #2975
szprotka_
Zakorzenienie
 
Avatar szprotka_
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 4 550
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz.21

Cytat:
Napisane przez asia_aisa Pokaż wiadomość
Co sądzicie o kursie psychologii robionym w ramach e-learningu, np. przez ESKK? Interesuje mnie poznanie podstaw, rozeznanie się w temacie, zastanowienie się, czy to rzeczywiście jest dobry element drogi, która mnie interesuje. Taki kurs wybrałabym dlatego, że miałabym jakąś kontrolę nad osiąganymi postępami, są jakieś testy sprawdzające - zupełnie nie chodzi mi o zapewne niewiele znaczący certyfikat.
Studiuję coś zupełnie innego, z psychologią jako taką to byłby mój pierwszy kontakt.
hobbistycznie - można zrobić, ale tak w konkretnych branżach, to te kursy są uznawane jako zło wcielone i psucie rynku. ESKK ma raczej dobry poziom kursów (koleżanka się uczyła japońskiego i sobie chwaliła).
szprotka_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-14, 13:35   #2976
201705250955
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 8 665
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz.21

Cytat:
Napisane przez szprotka_ Pokaż wiadomość
hobbistycznie - można zrobić, ale tak w konkretnych branżach, to te kursy są uznawane jako zło wcielone i psucie rynku. ESKK ma raczej dobry poziom kursów (koleżanka się uczyła japońskiego i sobie chwaliła).
Muszę (chcę) mieć po prostu podstawy psychologii, znać jakieś teorie, rozumieć je, wiedzieć, co się dzieje w taki i taki sposób, jednak nie jest to nigdzie ode mnie wymagane i nie będzie (wiem, że wiele osób startuje bez psychologii, kończąc raczej kierunki związane z zzl). Teoretycznie na razie można powiedzieć, że bardziej się interesuję tematem, ale chcę zacząć temat od ogółu do szczegółu.
201705250955 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-14, 13:51   #2977
cholernarejestracja
Copyraptor
 
Avatar cholernarejestracja
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 21 283
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz.21

Cytat:
Napisane przez asia_aisa Pokaż wiadomość
Muszę (chcę) mieć po prostu podstawy psychologii, znać jakieś teorie, rozumieć je, wiedzieć, co się dzieje w taki i taki sposób, jednak nie jest to nigdzie ode mnie wymagane i nie będzie (wiem, że wiele osób startuje bez psychologii, kończąc raczej kierunki związane z zzl). Teoretycznie na razie można powiedzieć, że bardziej się interesuję tematem, ale chcę zacząć temat od ogółu do szczegółu.
To polecam książkę Zimbardo - Psychologia i życie. To był nasz pierwszy podręcznik na studiach, na pierwszym kursie wprowadzającym. Świetna książka w której w przystępny sposób wytłumaczone są główne dziedziny psychologii, teorie, zagadnienia. Po jej przeczytaniu będziesz już mniej-więcej wiedziała co i jak, i jest to dobre wyjście do pogłębiania wiedzy
cholernarejestracja jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-10-14, 13:53   #2978
cholerna romantyczka
Zakorzenienie
 
Avatar cholerna romantyczka
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 4 437
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz.21

Cytat:
Napisane przez LusiaPlotkara Pokaż wiadomość
I? W starym składzie też zdarzały się przypadki że u kogoś spowodował wypadanie, ale są to pojedyncze przypadki. Prawie każdy kosmetyk może spowodować wypadanie włosów, u mnie był to np szampon Babydream.
I nie słyszałam żeby komuś to się przytrafiło używając wcierki ze starym składem a z nowym już tak. Jak się ma kłopoty z wypadaniem włosów to chyba logiczne jest, że się nie będzie testowała czegoś co może to nasilić
cholerna romantyczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-14, 13:58   #2979
201705250955
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 8 665
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz.21

Cytat:
Napisane przez cholernarejestracja Pokaż wiadomość
To polecam książkę Zimbardo - Psychologia i życie. To był nasz pierwszy podręcznik na studiach, na pierwszym kursie wprowadzającym. Świetna książka w której w przystępny sposób wytłumaczone są główne dziedziny psychologii, teorie, zagadnienia. Po jej przeczytaniu będziesz już mniej-więcej wiedziała co i jak, i jest to dobre wyjście do pogłębiania wiedzy
Dzięki! Studiujesz psychologię? Przejrzę, czy dostanę ją w jakiejś czytelni, jak mi przypadnie do gustu to może rozważę ten kierunek pogłębiania wiedzy. Ogólnie strasznie jestem podjarana tą nową tematyką ostatnio, jak dawno niczym
201705250955 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-14, 13:58   #2980
cholernarejestracja
Copyraptor
 
Avatar cholernarejestracja
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 21 283
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz.21

Cytat:
Napisane przez asia_aisa Pokaż wiadomość
Studiujesz psychologię? Przejrzę, czy dostanę ją w jakiejś czytelni, jak mi przypadnie do gustu to może rozważę ten kierunek pogłębiania wiedzy. Ogólnie strasznie jestem podjarana tą nową tematyką ostatnio, jak dawno niczym
Za tydzień mam obronę więc jakbyś miała jakieś pytania, to śmiało.
cholernarejestracja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-14, 14:05   #2981
kasiencja
Pani Buka
 
Avatar kasiencja
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 9 854
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz.21

Cytat:
Napisane przez cholernarejestracja Pokaż wiadomość
To polecam książkę Zimbardo - Psychologia i życie. To był nasz pierwszy podręcznik na studiach, na pierwszym kursie wprowadzającym. Świetna książka w której w przystępny sposób wytłumaczone są główne dziedziny psychologii, teorie, zagadnienia. Po jej przeczytaniu będziesz już mniej-więcej wiedziała co i jak, i jest to dobre wyjście do pogłębiania wiedzy
zgadzam się, książka baaardzo przystępna i wszystko wytłumaczone od podstaw, a jednocześnie dająca ogólne rozeznanie w różnych dziedzinach psychologii
__________________
How I choose to feel is how I am.

kasiencja jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-10-14, 14:11   #2982
Friese
Zakorzenienie
 
Avatar Friese
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 5 570
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz.21

Cytat:
Napisane przez cholernarejestracja Pokaż wiadomość
To polecam książkę Zimbardo - Psychologia i życie. To był nasz pierwszy podręcznik na studiach, na pierwszym kursie wprowadzającym. Świetna książka w której w przystępny sposób wytłumaczone są główne dziedziny psychologii, teorie, zagadnienia. Po jej przeczytaniu będziesz już mniej-więcej wiedziała co i jak, i jest to dobre wyjście do pogłębiania wiedzy
jeszcze jakieś książki może polecasz?
w stylu: CO KIERUJE ludźmi że zachowują się tak a nie inaczej, JAKIE SĄ osobowości ludzi, itp?



Pyt 2/ w jakim dziale, gdzie szukać w carefurze cebulki prażonej? nie mogłam znaleźć a obsługa nie wiedziała
__________________
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
03.2018: Pasjonatka Fotografii
FB: ARIKA - Fotografia

Edytowane przez Friese
Czas edycji: 2013-10-14 o 14:14
Friese jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-14, 14:13   #2983
201705250955
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 8 665
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz.21

Cytat:
Napisane przez kasiencja Pokaż wiadomość
zgadzam się, książka baaardzo przystępna i wszystko wytłumaczone od podstaw, a jednocześnie dająca ogólne rozeznanie w różnych dziedzinach psychologii
Dzięki za opinię.

Cytat:
Napisane przez cholernarejestracja Pokaż wiadomość
Za tydzień mam obronę więc jakbyś miała jakieś pytania, to śmiało.
Powodzenia

Znalazłam ją u siebie w wypożyczalni, rzeczywiście na pewno może stanowić konkretny punkt rozeznania w temacie. W wypożyczalni znalazłam wydanie z 2005 r. i liczy sobie nieco ponad 800 stron, nowsze na pewno są obszerniejsze.
Na allegro ta książka kosztuje 100 zł, jeśli trafi do mnie i uwzględni potrzeby wiedzy totalnego laika i psychologicznej ignorantki to zainwestuję, tym bardziej, że kurs wyjściowo kosztuje aż 8 stów w promocji (obstawiam, że mogłabym tę cenę jeszcze zbić, ale i tak jest jak na mój budżet 'hobbistyczny' koszmarnie wysoka).
201705250955 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-14, 14:20   #2984
szprotka_
Zakorzenienie
 
Avatar szprotka_
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 4 550
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz.21

Cytat:
Napisane przez Friese Pokaż wiadomość
jeszcze jakieś książki może polecasz?
w stylu: CO KIERUJE ludźmi że zachowują się tak a nie inaczej, JAKIE SĄ osobowości ludzi, itp?



Pyt 2/ w jakim dziale, gdzie szukać w carefurze cebulki prażonej? nie mogłam znaleźć a obsługa nie wiedziała
rozwiązywanie konfliktów by Cię interesowało? bo jak tak, to mam trochę takich książek dla mediatorów i nie tylko. z takich niebranżowych to mogę polecić "odchodząc od nie" i "dochodząc do tak".

pyt 2. na przyprawach.
szprotka_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-14, 14:43   #2985
weronika7
Wtajemniczenie
 
Avatar weronika7
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 2 238
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz.21

Znacie jakieś sposoby na to, żeby rajstopy się nie zaciągały?
weronika7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-14, 16:14   #2986
Agnieszka987
Zakorzenienie
 
Avatar Agnieszka987
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 5 143
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz.21

Pisząc CV piszecie "imie i nazwisko": TU TE DANE czy pomijacie takie rzeczy jak : imie i nazwisko, ponizej "adres" ?

I drugie: wymieniajac lata nauki, wymienia się też szkołę podstawową czy pomija się to?

Edytowane przez Agnieszka987
Czas edycji: 2013-10-14 o 16:16
Agnieszka987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-14, 16:22   #2987
martynusia222
Zakorzenienie
 
Avatar martynusia222
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 9 524
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz.21

Cytat:
Napisane przez Agnieszka987 Pokaż wiadomość
Pisząc CV piszecie "imie i nazwisko": TU TE DANE czy pomijacie takie rzeczy jak : imie i nazwisko, ponizej "adres" ?

I drugie: wymieniajac lata nauki, wymienia się też szkołę podstawową czy pomija się to?
Co do pierwszego to roznie pisalam. Co do drugiego - szkoly podstawowej nie wpisuje sie do cv.

Sent from my S7560 using Wizaz Mobile App.
__________________
Wciąż nie rozumiem, już nigdy nie zrozumiem
czemu nie umiem odnaleźć się w ludzi tłumie.
martynusia222 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-14, 16:32   #2988
taka_sobie_jedna
Wtajemniczenie
 
Avatar taka_sobie_jedna
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 2 737
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz.21

Cytat:
Napisane przez weronika7 Pokaż wiadomość
Znacie jakieś sposoby na to, żeby rajstopy się nie zaciągały?
pryskanie lakierem do włosów
taka_sobie_jedna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-14, 16:35   #2989
Euphoriaa
Raczkowanie
 
Avatar Euphoriaa
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Twin Peaks
Wiadomości: 405
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz.21

Cytat:
Napisane przez Agnieszka987 Pokaż wiadomość
Pisząc CV piszecie "imie i nazwisko": TU TE DANE czy pomijacie takie rzeczy jak : imie i nazwisko, ponizej "adres" ?

I drugie: wymieniajac lata nauki, wymienia się też szkołę podstawową czy pomija się to?
Ja mam tak:
imie i nazwisko a później dopiero:
adres wizażowa 5
telefon 123
itd

Moje CV jest bardzo proste, przejrzyste i czytelne. Nie robię jeszcze kariery , szukam pracy jakiejkolwiek :P

Po drugie, taką najzwyklejszą szkołę podstawową zazwyczaj się pomija.
__________________
to moja wina i mogę ją zwalić na kogo chcę!
~h. simpson

Edytowane przez Euphoriaa
Czas edycji: 2013-10-14 o 16:36
Euphoriaa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-10-14, 16:52   #2990
olasia99
Zakorzenienie
 
Avatar olasia99
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Reszty nie trzeba, dalej sama trafię
Wiadomości: 26 139
Send a message via Skype™ to olasia99
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz.21

Cytat:
Napisane przez Agnieszka987 Pokaż wiadomość
Pisząc CV piszecie "imie i nazwisko": TU TE DANE czy pomijacie takie rzeczy jak : imie i nazwisko, ponizej "adres" ?

I drugie: wymieniajac lata nauki, wymienia się też szkołę podstawową czy pomija się to?
Ja wpisuję tylko liceum, ale nawet tego się nie wpisuje już póxniej, bo skoro się było na studiach, to wiadomo, że i w liceum.
Adresu też nie mam w CV, to trochę niebezpieczne, szczególnie, jak się wysyła przez neta. Zresztą po co im mój adres? Mają zamiar przyjść i mi oficjalnie pogratulować pracy?
__________________
olasia99 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-14, 17:02   #2991
doleo
Zakorzenienie
 
Avatar doleo
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 4 074
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz.21

Cytat:
Napisane przez olasia99 Pokaż wiadomość
Ja wpisuję tylko liceum, ale nawet tego się nie wpisuje już póxniej, bo skoro się było na studiach, to wiadomo, że i w liceum.
Adresu też nie mam w CV, to trochę niebezpieczne, szczególnie, jak się wysyła przez neta. Zresztą po co im mój adres? Mają zamiar przyjść i mi oficjalnie pogratulować pracy?
O ile wpisywanie podstawówki jest niepotrzebne, to szkoła średnia jest istotna, a raczej to jaką szkołę ukończyłaś- czy to było technikum (i jakie), czy liceum.
__________________
gdyby wszyscy mieli po cztery jabłka
gdyby wszyscy byli silni jak konie
gdyby wszyscy byli jednakowo bezbronni w miłości
gdyby każdy miał to samo
nikt nikomu nie byłby potrzebny
doleo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-14, 17:02   #2992
cholernarejestracja
Copyraptor
 
Avatar cholernarejestracja
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 21 283
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz.21

Cytat:
Napisane przez asia_aisa Pokaż wiadomość
Dzięki za opinię.



Powodzenia

Znalazłam ją u siebie w wypożyczalni, rzeczywiście na pewno może stanowić konkretny punkt rozeznania w temacie. W wypożyczalni znalazłam wydanie z 2005 r. i liczy sobie nieco ponad 800 stron, nowsze na pewno są obszerniejsze.
Na allegro ta książka kosztuje 100 zł, jeśli trafi do mnie i uwzględni potrzeby wiedzy totalnego laika i psychologicznej ignorantki to zainwestuję, tym bardziej, że kurs wyjściowo kosztuje aż 8 stów w promocji (obstawiam, że mogłabym tę cenę jeszcze zbić, ale i tak jest jak na mój budżet 'hobbistyczny' koszmarnie wysoka).
Moim zdaniem ona jest właśnie idealna dla laika a jednocześnie nie ma tam zupełnie podstawowych rzeczy które wszyscy wiedzą typu "różnimy się od siebie" zawsze możesz iść do wypożyczalni, przeczytać dwa rozdziały i zdecydować nie mam porównania z kursem, bo nie wiem co na nim jest.

Cytat:
Napisane przez Friese Pokaż wiadomość
jeszcze jakieś książki może polecasz?
w stylu: CO KIERUJE ludźmi że zachowują się tak a nie inaczej, JAKIE SĄ osobowości ludzi, itp?



Pyt 2/ w jakim dziale, gdzie szukać w carefurze cebulki prażonej? nie mogłam znaleźć a obsługa nie wiedziała
Friese, "Psychologię społeczną" Wojciszke jeżeli chodzi o zachowywanie się tak, a nie inaczej. "Psychologia różnic indywidualnych" Strelaua w tej drugiej kwestii. Obie książki są "cięższe" niż Zimbardo, ale wciąż dość przystępnie napisane. Z kolei kompletnym klocem, tj. podobno ciężko się ją czyta (chociaż ja ją bardzo lubiłam) jest książka "psychologia poznawcza' Orzechowskiego, Nęcki i Szymury. To książka o tym, w jaki sposób człowiek rozumie, poznaje, zapamiętuje i utrwala, różne teorie i inne takie tam. Ale to już mocne pogłębienie tematu.
cholernarejestracja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-14, 18:13   #2993
Euphoriaa
Raczkowanie
 
Avatar Euphoriaa
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Twin Peaks
Wiadomości: 405
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz.21

Na Gumtree nie ma czegoś takiego jak licznik odwiedzin danego ogłoszenia, prawda? Nie mogę się tego dopatrzeć
__________________
to moja wina i mogę ją zwalić na kogo chcę!
~h. simpson
Euphoriaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-14, 18:19   #2994
grubella
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-11
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 5 995
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz.21

Cytat:
Napisane przez Euphoriaa Pokaż wiadomość
Na Gumtree nie ma czegoś takiego jak licznik odwiedzin danego ogłoszenia, prawda? Nie mogę się tego dopatrzeć
Jest. "Wizyty" w czarnym prostokącie na środku dołu strony otwartego ogloszenia.
grubella jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-14, 18:26   #2995
Euphoriaa
Raczkowanie
 
Avatar Euphoriaa
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Twin Peaks
Wiadomości: 405
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz.21

Cytat:
Napisane przez grubella Pokaż wiadomość
Jest. "Wizyty" w czarnym prostokącie na środku dołu strony otwartego ogloszenia.
Racja, przecież zawsze to widziałam
Dziękuję
__________________
to moja wina i mogę ją zwalić na kogo chcę!
~h. simpson
Euphoriaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-14, 18:26   #2996
Suvia
Zakorzenienie
 
Avatar Suvia
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: in Terra Mirabili
Wiadomości: 6 560
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz.21

przekleję się tu, bo jakoś zazwyczaj szybciej odpowiedzi uzyskuję
o allegro chodzi:


włożyłam do koszyka pare rzeczy, od dwoch sprzedawców. Potem przeszłam "do kasy", system PayU wygenerował rachunek łączny, przekierował mnie na stronę banku, przelew zrobiłam, poszedł.


I teraz paczka od jednego sprzedawcy już przyszła, a drugi wysłał maila, że czeka na płatność Wysłałam rano screeny z tej strony na allegro gdzie jest zestawienie moich zakupów i wypłat, wysłałam też dowód przelewu dla allegro.


I cisza Jeżeli jest jakaś pomyłka, to pomyłka systemu? czyli to sprawa między sprzedawcą a allegro? Ja przelew puściłam, suma (łącznie) jest prawidłowa...
__________________
My whole life is about doing better tomorrow, that's a solid philosophy.

~ Hank Moody
Suvia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-14, 18:26   #2997
201607111040
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 10 542
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz.21

Ile gotujecie brązowy długi ryż? Ja ostatnio gotowałam 15 min i miałam wrażenie że dalej był niedogotowany.
201607111040 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-14, 18:28   #2998
kawa_zmlekiem
damn good coffee
 
Avatar kawa_zmlekiem
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 11 448
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz.21

Cytat:
Napisane przez LusiaPlotkara Pokaż wiadomość
Ile gotujecie brązowy długi ryż? Ja ostatnio gotowałam 15 min i miałam wrażenie że dalej był niedogotowany.
Długo, co najmniej 20min.
kawa_zmlekiem jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-14, 18:46   #2999
Euphoriaa
Raczkowanie
 
Avatar Euphoriaa
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Twin Peaks
Wiadomości: 405
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz.21

Co zrobić żeby dokument tekstowy z czarno-kolorowymi napisami wydrukował mi się na czarno? Nie mam możliwości edytowania tego ręcznie (próbowałam, ale są tam wstawki nie-tekstowe). Przeszukałam ustawienia drukowania no i nic
__________________
to moja wina i mogę ją zwalić na kogo chcę!
~h. simpson
Euphoriaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-14, 18:55   #3000
taka_sobie_jedna
Wtajemniczenie
 
Avatar taka_sobie_jedna
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 2 737
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz.21

Cytat:
Napisane przez Euphoriaa Pokaż wiadomość
Co zrobić żeby dokument tekstowy z czarno-kolorowymi napisami wydrukował mi się na czarno? Nie mam możliwości edytowania tego ręcznie (próbowałam, ale są tam wstawki nie-tekstowe). Przeszukałam ustawienia drukowania no i nic
Musi być w ustawieniach drukowania coś w stylu "drukuj w skali szarości"
taka_sobie_jedna jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:32.