Wrzucić na luz - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-10-17, 09:18   #1
cetrizini
Raczkowanie
 
Avatar cetrizini
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 368

Wrzucić na luz


Powiem wam dziewczyny że daję sobie bana na forum intymne...
Mam wrażenie że czytanie tych wątków miesza mi w głowie i tylko generuje problemy :P
Faceci są różni, bywają introwertykami, mają różne swoje jazdy, problemy z przeszłości... czyli dokładnie tak samo jak my
Może lepiej byłoby dla wszystkich przestać nadmiernie analizować i wciskać ich pod jeden szablon?
Ostatnio doszłam do wniosku, że póki nie próbowałam wymagać od faceta rzeczy dla niego trudnych to było idealnie, a jak zaczęłam cisnąć to było tylko gorzej.
Dlatego kochajmy ich takich jacy są,a jeżeli się tak nie da to chyba znaczy,że to nie ten facet....
Kochajmy tych,którzy nas kochają, nie traćmy czasu na tych którzy nas źle traktują i bądźmy szczęśliwe!
Wątek tak trochę z d.py wzięty ale siedziało mi w głowie takie orędzie, do którego sama chętnie wrócę gdy znów zacznę sobie niepotrzebnie komplikować życie

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
cetrizini jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-17, 09:53   #2
ralzuk
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 65
Dot.: Wrzucić na luz

Heh, ja z kolei przyszedłem tu i niedawno zarejestrowałem się, gdyż po trafieniu na jakiś tam wątek zacząłem przeglądać inne i stwierdziłem, że chyba dla bezpieczeństwa przydałby się tutaj może czasem męski punkt widzenia - by łatwiej znaleźć złoty środek. ;p Wszystko jest dla ludzi, byle z rozsądkiem. ;p
ralzuk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-17, 10:24   #3
Shira Yuki
Zakorzenienie
 
Avatar Shira Yuki
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 3 634
Dot.: Wrzucić na luz

Cytat:
Napisane przez ralzuk Pokaż wiadomość
Heh, ja z kolei przyszedłem tu i niedawno zarejestrowałem się, gdyż po trafieniu na jakiś tam wątek zacząłem przeglądać inne i stwierdziłem, że chyba dla bezpieczeństwa przydałby się tutaj może czasem męski punkt widzenia - by łatwiej znaleźć złoty środek. ;p Wszystko jest dla ludzi, byle z rozsądkiem. ;p
E tam, stado bab cie zagada, wciśnie słowa, których nie powiedziałeś , a na koniec stwierdzi, że wszyscy jesteście tacy sami.

Wysłane z mojego GT-I9300
__________________
Twierdzisz,że to co mówię jest chamskie?
Ciesz się,że nie słyszysz co myślę
***
Opowiadając obcym ludziom o swoich problemie ,musisz liczyc sie z tym,że 20% ma gdzieś twój problem,a 80 % cieszy się z twojego kłopotu.
***
Jestem jak dziki Mustang.
Jesli mnie oswoisz ,na zawsze będę Twoja
.
Shira Yuki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-17, 10:35   #4
cetrizini
Raczkowanie
 
Avatar cetrizini
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 368
Dot.: Wrzucić na luz

jak czytam takie posty to żałuje że nie moge kliknąć 'lubię to'

Sent from my GT-I9070 using Wizaz Forum mobile app
cetrizini jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-17, 10:38   #5
ralzuk
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 65
Dot.: Wrzucić na luz

Haha. Nie, aż tak to może nie, chyba tylko na początku trafiłem na wątek, w którym było szczególnie dużo estrogenu, bo tak ogólnie to jest spoko.
ralzuk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-17, 10:38   #6
Mick
Rozeznanie
 
Avatar Mick
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 955
Dot.: Wrzucić na luz

Cytat:
Napisane przez cetrizini Pokaż wiadomość
Powiem wam dziewczyny że daję sobie bana na forum intymne...
Mam wrażenie że czytanie tych wątków miesza mi w głowie i tylko generuje problemy :P
Faceci są różni, bywają introwertykami, mają różne swoje jazdy, problemy z przeszłości... czyli dokładnie tak samo jak my
Może lepiej byłoby dla wszystkich przestać nadmiernie analizować i wciskać ich pod jeden szablon?
Ostatnio doszłam do wniosku, że póki nie próbowałam wymagać od faceta rzeczy dla niego trudnych to było idealnie, a jak zaczęłam cisnąć to było tylko gorzej.
Dlatego kochajmy ich takich jacy są,a jeżeli się tak nie da to chyba znaczy,że to nie ten facet....
Kochajmy tych,którzy nas kochają, nie traćmy czasu na tych którzy nas źle traktują i bądźmy szczęśliwe!
Wątek tak trochę z d.py wzięty ale siedziało mi w głowie takie orędzie, do którego sama chętnie wrócę gdy znów zacznę sobie niepotrzebnie komplikować życie

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Ot, idealne rozwiązanie - nie wymagać!
Dzięki, moje życie właśnie stało się lepsze!
Mick jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-17, 10:41   #7
cetrizini
Raczkowanie
 
Avatar cetrizini
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 368
Dot.: Wrzucić na luz

"rzeczy dla nuego trudnych" już nie przeczytałaś? jasne jak chcesz to wymagaj od ryby żeby się chodzić nauczyła

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
cetrizini jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-10-17, 10:42   #8
Mick
Rozeznanie
 
Avatar Mick
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 955
Dot.: Wrzucić na luz

Cytat:
Napisane przez cetrizini Pokaż wiadomość
"rzeczy dla nuego trudnych" już nie przeczytałaś? jasne jak chcesz to wymagaj od ryby żeby się chodzić nauczyła

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Może zdefiniuj "trudne rzeczy", bo dla jednego trudne będzie mówienie o dzieciństwie, dla innego odstawienie piwa od ust na tydzień.
Mick jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-17, 10:48   #9
cetrizini
Raczkowanie
 
Avatar cetrizini
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 368
Dot.: Wrzucić na luz

nie widze potrzeby mówienia tu o trudnościach mojego faceta. Wątek tego nie dotyczy
Radziłabym przeczytać pierwszy post ze zrozumieniem zamiast czepiać się jednego zdania bo ma on zupełnie inny wydźwięk imo.

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
cetrizini jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-17, 11:29   #10
JanePanzram
Zakorzenienie
 
Avatar JanePanzram
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 5 479
Dot.: Wrzucić na luz

Łe, myślałam, że będzie fajny temart, bo też musze wrzucić na luz i bana dać sobie. Tymczasem widzę tu kolejne płaczki, co wszystko co złe to w kobietach widzą, a jak facet coś powie, to na pewno ma rację. Kicha =/

---------- Dopisano o 12:29 ---------- Poprzedni post napisano o 11:59 ----------

proponuję wam nie podchodzić do wszelkich wypowiedzi facetów jak do świętych słów proroka
gdybyście z dystansem na sprawe spojrzały, to niektórzy tak pitolą, że ręce opadają: ani rozumu toto nie ma, ani logiki, ale za to ma wieeeele uporu, a jeszcze więcej uprzedzeń do kobiet
tak samo pitolą tu i dziewczyny

jednak są panowie, których poczytać warto, bo mają coś sensownego do powiedzenia, nawet jakby człowiek nie zgadzał sie z nimi

---------------------
co do tematu: tak, jak się czyta za dużo takich działów jak Intymnie, to powstaje w końcu wrażenie w głowie, że nie-mieć patolskiego związku to jest wyczyn oraz doszukiwanie sie 7 dna w tym co chłop zrobił - też może nastąpić
takie same wrażenia mają faceci po dłuższym pobycie na forum chłopów: że są przewrażliwieni na pierdaty, oraz, że chyba nie idzie znaleźć co normalniejszej
to jest najzabawniejsze w tym, że czy jesteś tu, czy tam - to nie zmienia się natura takich działów: bo w nich się pisze głównie o tym, ze komuś tam idzie źle, a w innym związku się sypie, a gdzie indziej są przypały

i z tego można wyciągnąć wniosek, że nie może być dobrze

Edytowane przez JanePanzram
Czas edycji: 2013-10-17 o 11:34
JanePanzram jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-17, 11:41   #11
cetrizini
Raczkowanie
 
Avatar cetrizini
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 368
Dot.: Wrzucić na luz

JanePanzram:
no właśnie o to mi chodziło
Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
cetrizini jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-10-17, 11:49   #12
JanePanzram
Zakorzenienie
 
Avatar JanePanzram
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 5 479
Dot.: Wrzucić na luz

no to nie jesteś w tym sama, też mam to, co ty a z biegiem czasu to sie nasila jakby
JanePanzram jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-17, 16:37   #13
coffee
and cigarettes
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 6 965
Dot.: Wrzucić na luz

Cytat:
Napisane przez cetrizini Pokaż wiadomość
JanePanzram:
no właśnie o to mi chodziło
Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
W pierwszym poście tego nie napisałaś.
To, co Jane pisze sens ma. To, co Ty napisałas - wg mnie nie bardzo.

Z jednym fragmentem Twojego posta natomiast zgodzić się mogę w 100%. Zgaduj z jakim.


ralzuk - było już paru panów tutaj, którzy przekazywali tym durnym babom "męski punkt widzenia". Godny uwagi był Eos, Andrzej, Bober (tak mu było?)... Każdy z nich miał naprawdę wiele wnoszący do dyskusji "męski punkt widzenia". Dowiedziałam się na przykład, że jak pójdę ze ZNAJOMYM na piwo to znaczy, że on mnie kocha, bo normalni faceci piwa nie piją z koleżankami. Od tego mają kolegów. Ach ten "męski punkt widzenia".
coffee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-17, 17:16   #14
WDM
Rozeznanie
 
Avatar WDM
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 980
Dot.: Wrzucić na luz

Cytat:
Napisane przez cetrizini Pokaż wiadomość
Powiem wam dziewczyny że daję sobie bana na forum intymne...
Mam wrażenie że czytanie tych wątków miesza mi w głowie i tylko generuje problemy :P
Faceci są różni, bywają introwertykami, mają różne swoje jazdy, problemy z przeszłości... czyli dokładnie tak samo jak my
Może lepiej byłoby dla wszystkich przestać nadmiernie analizować i wciskać ich pod jeden szablon?
Ostatnio doszłam do wniosku, że póki nie próbowałam wymagać od faceta rzeczy dla niego trudnych to było idealnie, a jak zaczęłam cisnąć to było tylko gorzej.
Dlatego kochajmy ich takich jacy są,a jeżeli się tak nie da to chyba znaczy,że to nie ten facet....
Kochajmy tych,którzy nas kochają, nie traćmy czasu na tych którzy nas źle traktują i bądźmy szczęśliwe!
Wątek tak trochę z d.py wzięty ale siedziało mi w głowie takie orędzie, do którego sama chętnie wrócę gdy znów zacznę sobie niepotrzebnie komplikować życie

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.

Też sobie dam bana (jutro...)

Ale co Ty właściwie próbujesz tu powiedzieć, tego nie rozumiem

Pozdro
WDM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-17, 17:25   #15
b82ed09e83d6cc96f3cec4b39c6008ed9e8c5acd_5dd330825eb9e
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 6 592
Dot.: Wrzucić na luz

Coś w tym jest, czytałam ostatnio wywiad z psychologiem, który powiedział, że powinniśmy zdać sobie sprawę z tego, że nasz partner też ma pewne ograniczenia i żeby być z taką osobą szczęśliwym, trzeba te ograniczenia zaakceptować. Wiadomo, że nie chodzi o coś w stylu "Jak nie może przestać pić, to niech sobie pije", ale np. o to, że jak facet nie jest romantykiem grającym na gitarze przy świetle ksieżyca, to małe prawdopodobieństwo, że się zmieni. Też kiedyś miałam tak, że chciałam kilka rzeczy w moim facecie zmienić. Nie trudnych, ale twierdziłam, że będzie nam się wtedy lepiej żyło. Nie udało mi się ich zmienić, ale wypracowaliśmy kompromis i sama zdałam sobie sprawę, że w pewnych kwestiach też na pewno jestem dla niego trudna i on to akceptuje, bo nigdy nie słyszałam z jego strony prośby o zmianę tego czy tamtego. I ja i on jestesmy szczesliwsi jak nie zawracam d. takimi glupotami

Edytowane przez b82ed09e83d6cc96f3cec4b39c6008ed9e8c5acd_5dd330825eb9e
Czas edycji: 2013-10-17 o 18:31
b82ed09e83d6cc96f3cec4b39c6008ed9e8c5acd_5dd330825eb9e jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-17, 17:47   #16
Fleur_D
Zakorzenienie
 
Avatar Fleur_D
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 4 266
Dot.: Wrzucić na luz

A ja mam dokładnie odwrotnie w wyniku czytania tego forum zaczęłam zauważać, że otaczają mnie fajni, normalni ludzie. Nie chodzi mi tylko o związek, ale także o rodzinę i dalsze otoczenie.
Fleur_D jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-17, 17:55   #17
Stookrotka
Raczkowanie
 
Avatar Stookrotka
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 413
Dot.: Wrzucić na luz

Ja jak czytam intymne to widzę jakich mam fajnych ludzi w otoczeniu i cudownego Tżta. Potem czytam temat o zdradach i intrygach i zastanawiam się czy aby na pewno, może jestem naiwniaczka
Stookrotka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-17, 17:59   #18
c640cdfa886255292692728c9c3f51a456c1754b_657ce90228a24
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 4 727
Dot.: Wrzucić na luz

Cytat:
Napisane przez JanePanzram Pokaż wiadomość
co do tematu: tak, jak się czyta za dużo takich działów jak Intymnie, to powstaje w końcu wrażenie w głowie, że nie-mieć patolskiego związku to jest wyczyn oraz doszukiwanie sie 7 dna w tym co chłop zrobił - też może nastąpić
Też tak mam właśnie czasem. Zwłaszcza pogrubione.

Cytat:
Napisane przez Fleur_D Pokaż wiadomość
A ja mam dokładnie odwrotnie w wyniku czytania tego forum zaczęłam zauważać, że otaczają mnie fajni, normalni ludzie. Nie chodzi mi tylko o związek, ale także o rodzinę i dalsze otoczenie.
O, akurat odnośnie rodziny to tak mam. Myślę sobie jak bardzo kocham moich rodziców, jak czytam czasem o patologicznych rodzinach...

Edytowane przez c640cdfa886255292692728c9c3f51a456c1754b_657ce90228a24
Czas edycji: 2013-10-17 o 18:00
c640cdfa886255292692728c9c3f51a456c1754b_657ce90228a24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-17, 18:17   #19
eMeL
Raczkowanie
 
Avatar eMeL
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 233
Dot.: Wrzucić na luz

Wizaż czasem potrafi sporo ubarwić i oderwać od rzeczywistości także niektóre czytane historie należy brać z przymrużeniem oka Dla przykladu..
Jakis czas temu założyłam wątek, ze wkurza mnie to, że są wakacje i w koncu mam czas dla Tż i ogólnie na przyjemności, a tu Tż bez pracy od kilku miesięcy i jakoś marnie szuka więc jak gdzies wychodzimy to place ja gdy chce cos wiecej niz lody za 2 zlote. Po przemaglowaniu tego przez niektóre wizażanki wyszło..:

-ze jest bezrobotny przez 3 lata (nie wiem skad takie info jak go nie podalam )
-ze powinnam go rzucic

Obecnie Tż od miesiaca pracuje, w pracy jaka chcial i w koncu znalazł. Za pierwsza wyplate dostałam piekny komplet z Apartu za "wytrwalosc gdy nie mial kasy by mnie rozpieszczac". Ogólnie układa nam się świetnie. A ja głupia powinnam go wtedy rzucic!
__________________
Tak, to prawda. Jestem tu dla emotek

Edytowane przez eMeL
Czas edycji: 2013-10-17 o 18:18 Powód: błąd ort
eMeL jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-10-17, 18:25   #20
b82ed09e83d6cc96f3cec4b39c6008ed9e8c5acd_5dd330825eb9e
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 6 592
Dot.: Wrzucić na luz

Cytat:
Napisane przez eMeL Pokaż wiadomość
Wizaż czasem potrafi sporo ubarwić i oderwać od rzeczywistości także niektóre czytane historie należy brać z przymrużeniem oka Dla przykladu..
Jakis czas temu założyłam wątek, ze wkurza mnie to, że są wakacje i w koncu mam czas dla Tż i ogólnie na przyjemności, a tu Tż bez pracy od kilku miesięcy i jakoś marnie szuka więc jak gdzies wychodzimy to place ja gdy chce cos wiecej niz lody za 2 zlote. Po przemaglowaniu tego przez niektóre wizażanki wyszło..:

-ze jest bezrobotny przez 3 lata (nie wiem skad takie info jak go nie podalam )
-ze powinnam go rzucic

Obecnie Tż od miesiaca pracuje, w pracy jaka chcial i w koncu znalazł. Za pierwsza wyplate dostałam piekny komplet z Apartu za "wytrwalosc gdy nie mial kasy by mnie rozpieszczac". Ogólnie układa nam się świetnie. A ja głupia powinnam go wtedy rzucic!
Nie przejmuj sie, nieraz wizazanki wiedzą lepiej niz Ty sama zeby mie bylo lubie wizaz, ale to faktycznie jest czasem wkurzajace, taka analiza Twojego zycia i oczywiście wytkniecie jaki masz beznadziejny zwiazek, faceta itp... oczywiście wytykaja to swietnie zorganizowane wizazanki z idealnym facetem u boku, studiujace dwa kierunki i pracujace na pelen etat i z 10 tysiącami postow na koncie
b82ed09e83d6cc96f3cec4b39c6008ed9e8c5acd_5dd330825eb9e jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-17, 18:30   #21
578537b29e2e39e1d6e3dc9dfc9821e485b809af_62f97e73ceb2a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 3 521
Dot.: Wrzucić na luz

Cytat:
Napisane przez cetrizini Pokaż wiadomość
Powiem wam dziewczyny że daję sobie bana na forum intymne...
Mam wrażenie że czytanie tych wątków miesza mi w głowie i tylko generuje problemy :P
Faceci są różni, bywają introwertykami, mają różne swoje jazdy, problemy z przeszłości... czyli dokładnie tak samo jak my
Może lepiej byłoby dla wszystkich przestać nadmiernie analizować i wciskać ich pod jeden szablon?
Ostatnio doszłam do wniosku, że póki nie próbowałam wymagać od faceta rzeczy dla niego trudnych to było idealnie, a jak zaczęłam cisnąć to było tylko gorzej.
Dlatego kochajmy ich takich jacy są,a jeżeli się tak nie da to chyba znaczy,że to nie ten facet....
Kochajmy tych,którzy nas kochają, nie traćmy czasu na tych którzy nas źle traktują i bądźmy szczęśliwe!
Wątek tak trochę z d.py wzięty ale siedziało mi w głowie takie orędzie, do którego sama chętnie wrócę gdy znów zacznę sobie niepotrzebnie komplikować życie

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.

Bardzo ładny post! Ja jestem w związku ponad pól roku, prawie rok. Przez wiele miesięcy cisnęłam faceta o wszystko: a to chciałam tego, a to tamtego... wydawało mi się, że to są sprawy ważne i zasadnicze.
A potem mi przeszło.
I, o dziwo, związek układa się super.
Także jak ktoś jest dla nas dobry, trzeba brać, co bozia dała, a nie wybrzydzać
578537b29e2e39e1d6e3dc9dfc9821e485b809af_62f97e73ceb2a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-17, 19:39   #22
cetrizini
Raczkowanie
 
Avatar cetrizini
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 368
Dot.: Wrzucić na luz

to widocznie musze popracować nad jasnością przekazu ale np. alma mater dokładnie wyjaśniła

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
cetrizini jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-17, 20:26   #23
mm444
Władca Wizażu
 
Avatar mm444
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 17 366
Dot.: Wrzucić na luz

Treść usunięta
mm444 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-17, 21:17   #24
Hultaj
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 27 877
Dot.: Wrzucić na luz

co to są te trudne rzeczy? Nie umie zadzwonić o 2 w nocy, że jest na wódce z kolegami? Podrywa wszystkie koleżanki wkoło bo taka męska natura? Nic nie robi i oczekuje, że żonka wszystko podstawi pod nosek bo tak robiła mamusia?

---------- Dopisano o 22:17 ---------- Poprzedni post napisano o 22:13 ----------

Cytat:
Nie przejmuj sie, nieraz wizazanki wiedzą lepiej niz Ty sama zeby mie bylo lubie wizaz, ale to faktycznie jest czasem wkurzajace, taka analiza Twojego zycia i oczywiście wytkniecie jaki masz beznadziejny zwiazek, faceta
no ja ze streszczenia jej wątku przez nią zrozumiałam, że pani jest materialistką, która miała problem, bo były wakacje i chciała wychodzić się pobawić, a pan smiał nie mieć pracy i kasy na wyjścia. Zresztą można odnieść wrażenie, że chłopak wie, jaka jego ''rola w związku'' , skoro za priorytet uznał za 1 pensję kupić pani komplet biżuterii.
Hultaj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-17, 21:28   #25
b82ed09e83d6cc96f3cec4b39c6008ed9e8c5acd_5dd330825eb9e
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 6 592
Dot.: Wrzucić na luz

Cytat:
Napisane przez Hultaj Pokaż wiadomość
co to są te trudne rzeczy? Nie umie zadzwonić o 2 w nocy, że jest na wódce z kolegami? Podrywa wszystkie koleżanki wkoło bo taka męska natura? Nic nie robi i oczekuje, że żonka wszystko podstawi pod nosek bo tak robiła mamusia?

---------- Dopisano o 22:17 ---------- Poprzedni post napisano o 22:13 ----------

no ja ze streszczenia jej wątku przez nią zrozumiałam, że pani jest materialistką, która miała problem, bo były wakacje i chciała wychodzić się pobawić, a pan smiał nie mieć pracy i kasy na wyjścia. Zresztą można odnieść wrażenie, że chłopak wie, jaka jego ''rola w związku'' , skoro za priorytet uznał za 1 pensję kupić pani komplet biżuterii.
Nie wypowiem się, bo nie czytałam tego wątku :P Mi głównie chodzi o to, że dziewczyny czasem zbyt pochopnie wyciągają daleko idące wnioski i mieszają wręcz dziewczyny i ich związki z błotem. Nie wierzę, że każda tutaj chwaląca się ma takie idealne życie, żeby traktować innych z góry. Mi też ostatnio sprawiono przykrość przyczepiając się do moich słów, gdy wcale nie prosiłam o radę, ale jedna z wizażanek zinterpretowała to na swoją melodię i podejrzewam, że gdybym dalej pociągnęła dyskusję, to powiedziałaby, że mój chłopak to leń, brudas i buk wie co jeszcze, chociaż wcale go nie widziała na oczy i nie zamieniła z nim zdania. A najlepsze było to, że to była moja odpowiedź do autorki wątku, więc w ogóle nie rozumiem po co mnie zacytowała i pociągnęła dyskusję. Chyba ją to w duchu cisnęło, a mnie uraziło. Także widzisz... Niby Internet, trzeba zachować dystans itp., ale słowo pisane od kogoś obcego też może zaboleć, tym bardziej jak jest nieprawdą.

Jeszcze mi się przypomniał dobry motyw, jak napisałam w wątku "rzeczy, które nas wkurzają w naszych tż" (czy jakoś tak), że mój facet poprosi o 2 kanapki, a później tak mu zasmakują i chce jeszcze, a ja przerywam jedzenie i mu dorabiam te kanapki, to mi dziewczyna wyjechała, że zachowanie mojego chłopaka jest beznadziejne, że się sama podstawiam itp. Co z tego, że wątek miał raczej charakter humorystyczny i myślą przewodnią było "pierdoły jakie was wkurzają w waszych facetach". Nie, mój facet jest beznadziejny, a ja jestem głupia pinda i daję się misiowi wykorzystywać, bo mu robię kanapki Na pewno za parę lat mnie wyroluje i zdradzi, skoro mu tak wszystko podstawiałam pod nos, a jakże!

Edytowane przez b82ed09e83d6cc96f3cec4b39c6008ed9e8c5acd_5dd330825eb9e
Czas edycji: 2013-10-17 o 21:36
b82ed09e83d6cc96f3cec4b39c6008ed9e8c5acd_5dd330825eb9e jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-17, 21:37   #26
Hultaj
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 27 877
Dot.: Wrzucić na luz

Cytat:
Nie wypowiem się, bo nie czytałam tego wątku :P
no ja też nie, przeczytałam tylko to :
Cytat:
wkurza mnie to, że są wakacje i w koncu mam czas dla Tż i ogólnie na przyjemności, a tu Tż bez pracy od kilku miesięcy i jakoś marnie szuka więc jak gdzies wychodzimy to place ja gdy chce cos wiecej niz lody za 2 zlote.
chyba bym się delikatnie poirytowała, jakbym miała dziewczynę , która stroi focha, że hamburgerka i śminki nie dostaje w prezencie.
Cytat:
i podejrzewam, że gdybym dalej pociągnęła dyskusję, to powiedziałaby, że mój chłopak to leń, brudas i buk wie co jeszcze, chociaż wcale go nie widziała na oczy i nie zamieniła z nim zdania. A najlepsze było to, że to była moja odpowiedź do autorki wątku, więc w ogóle nie rozumiem po co mnie zacytowała i pociągnęła dyskusję. Chyba ją to w duchu cisnęło, a mnie uraziło. Także widzisz... Niby Internet, trzeba zachować dystans itp., ale słowo pisane od kogoś obcego też może zaboleć, tym bardziej jak jest nieprawdą.
dlatego zaciekawiło mnie, co to jest ta trudność; bo dla mnie pogodzenie się z tym, że facet jest fleją i sprzątanie/prowadzenie domu (np.) w pojedynkę nie jest cieplutką akceptacją jego słodkich niedoskonałości tylko porażką pełną gębą wynikającą z desperacji ''lepsza byle para portek niż żadna'' i której imię ''nie ma to jak zasuwać całe życie na 2 czy 3 etatach bo jaśnie pan jest stworzony do wyższych celów''.

Edytowane przez Hultaj
Czas edycji: 2013-10-17 o 21:38
Hultaj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-17, 21:42   #27
b82ed09e83d6cc96f3cec4b39c6008ed9e8c5acd_5dd330825eb9e
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 6 592
Dot.: Wrzucić na luz

Cytat:
Napisane przez Hultaj Pokaż wiadomość
no ja też nie, przeczytałam tylko to :
chyba bym się delikatnie poirytowała, jakbym miała dziewczynę , która stroi focha, że hamburgerka i śminki nie dostaje w prezencie.
dlatego zaciekawiło mnie, co to jest ta trudność; bo dla mnie pogodzenie się z tym, że facet jest fleją i sprzątanie/prowadzenie domu (np.) w pojedynkę nie jest cieplutką akceptacją jego słodkich niedoskonałości tylko porażką pełną gębą wynikającą z desperacji ''lepsza byle para portek niż żadna'' i której imię ''nie ma to jak zasuwać całe życie na 2 czy 3 etatach bo jaśnie pan jest stworzony do wyższych celów''.
A no właśnie widzisz
Też bym nie zaakceptowała tego, że mam faceta fleję (i na szczęście nie mam) i byłby to dla mnie poważny problem zakłócający codzienne życie. Dla mnie te trudności do zaakceptowania to są pierdoły, które nie zaważają na moim życiu. Np. wkurzało mnie to, że mój chłopak długo śpi. Denerwowałam się, bo ja już się obudziłam i chciałam, żeby on też wstał. Tylko, że nie mogę go zmusić, żeby wstawał 2h wcześniej, bo ja mam takie widzimisię i w takich momentach wypracowujemy kompromis. Ja się nie sapię o to, że śpi, tylko zajmuję się swoimi sprawami, a on stara się nie spać do południa, a nawet ustawia sobie budzik na jakąś ludzką godzinę. Tym bardziej, że to nie było tak, że on np. spóźniał się do pracy, na zajęcia bo zaspał, tylko spał dłużej w weekend, a ja już tak strasznie chciałam żeby wstał. Denerwowałam tym siebie i jego, aż w końcu poszliśmy na kompromis i zaakceptowałam to, że jest niedźwiedziem i żyjemy w zgodzie. Ba, nawet wyciągam z tego pozytywy, bo jak śpi to mogę sobie w spokoju zjeść (uwielbiam jeść śniadania sama), wyszykować się i nie musi na mnie potem czekać godzinę itp.

Edytowane przez b82ed09e83d6cc96f3cec4b39c6008ed9e8c5acd_5dd330825eb9e
Czas edycji: 2013-10-17 o 21:44
b82ed09e83d6cc96f3cec4b39c6008ed9e8c5acd_5dd330825eb9e jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-17, 21:48   #28
Hultaj
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 27 877
Dot.: Wrzucić na luz

Cytat:
Dla mnie te trudności do zaakceptowania to są pierdoły, które nie zaważają na moim życiu. Np. wkurzało mnie to, że mój chłopak długo śpi. Denerwowałam się, bo ja już się obudziłam i chciałam, żeby on też wstał. Tylko, że nie mogę go zmusić, żeby wstawał 2h wcześniej, bo ja mam takie widzimisię i w takich momentach wypracowujemy kompromis. Ja się nie sapię o to, że śpi, tylko zajmuję się swoimi sprawami, a on stara się nie spać do południa, a nawet ustawia sobie budzik na jakąś ludzką godzinę. Tym bardziej, że to nie było tak, że on np. spóźniał się do pracy, na zajęcia bo zaspał, tylko spał dłużej w weekend, a ja już tak strasznie chciałam żeby wstał. Denerwowałam tym siebie i jego, aż w końcu poszliśmy na kompromis i zaakceptowałam to, że jest niedźwiedziem i żyjemy w zgodzie. Ba, nawet wyciągam z tego pozytywy, bo jak śpi to mogę sobie w spokoju zjeść (uwielbiam jeść śniadania sama), wyszykować się i nie musi na mnie potem czekać godzinę itp.
ano zgadzam się, nie warto szarpać się o bzdurne drobiazgi i o to, że ktoś nie jest identyczny. Ale np. nie myliłabym od razu z tym niańczenia cwaniaka, który udaje, że tłucze szklanki niezgrabek ;-), za to przy konsoli ma sprawne paluszki.
To luźny przykład, dla mnie sprzątanie (tu podawane jako przykład) jest średnio istotne, choć wydaje mi się, że najwięcej konfliktów w związku rzeczywiście powstaje na tle prowadzenia odmiennych stylów życia, delikatnie ujmując.
Hultaj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-17, 21:51   #29
b82ed09e83d6cc96f3cec4b39c6008ed9e8c5acd_5dd330825eb9e
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 6 592
Dot.: Wrzucić na luz

Cytat:
Napisane przez Hultaj Pokaż wiadomość
ano zgadzam się, nie warto szarpać się o bzdurne drobiazgi i o to, że ktoś nie jest identyczny. Ale np. nie myliłabym od razu z tym niańczenia cwaniaka, który udaje, że tłucze szklanki niezgrabek ;-), za to przy konsoli ma sprawne paluszki.
To luźny przykład, dla mnie sprzątanie (tu podawane jako przykład) jest średnio istotne, choć wydaje mi się, że najwięcej konfliktów w związku rzeczywiście powstaje na tle prowadzenia odmiennych stylów życia, delikatnie ujmując.
No jasne, rozumiem o co chodzi. Ja np. nie potrafiłabym zaakceptować maniaka gier komputerowych i jak mój facet przeginał z siedzeniem przy grach, to mu zwróciłam uwagę, że nie podoba mi się to i się ogarnął w porę, nawet gry odinstalował z kompa, tak się przejął A wiem ile dziewczyn użera się z facetami uzależnionymi od gier, dla mnie to jak wszystkie inne nałogi.

Edytowane przez b82ed09e83d6cc96f3cec4b39c6008ed9e8c5acd_5dd330825eb9e
Czas edycji: 2013-10-17 o 21:52
b82ed09e83d6cc96f3cec4b39c6008ed9e8c5acd_5dd330825eb9e jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-17, 21:56   #30
Hultaj
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 27 877
Dot.: Wrzucić na luz

dla mnie to wszystko nie ma znaczenia, czy chodzi o sprzątanie czy gry, bo to sprawy prywatne, co kto lubi, po prostu o ile zgadzam się, że ci, co są wyluzowani, mają lepiej ;-), o tyle - na ile ja znam wątki forum - rzadko kiedy opisywany facet przez własną dziewczynę rzeczywiście jawi się jako perła a niedobre wizażanki - no co one od bidulka kcom. Raczej, w mojej ocenie, jak laska przegina ;-), to też pojawiają się opinie, żeby się ogarnęła, bo chyba lekutko przesadza.
No nic, może autorka przybliży, czym są te trudne rzeczy.
Hultaj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:37.