Mamy z kielc 2013 - Strona 65 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-10-17, 11:17   #1921
czarne
Zakupowy odwyk :)
 
Avatar czarne
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 2 147
Dot.: Mamy z kielc 2013

Atena564 dziękujemy serdecznie My z Nataszką też wysyłamy dla Was buziaczki

Becik,jak Wam mija dzień ??
czarne jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-17, 16:47   #1922
becik_4
Zadomowienie
 
Avatar becik_4
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 1 359
Dot.: Mamy z kielc 2013

czarne no u nas dzień zaczął się od wołania eeeeeeee i tak się kończy, już nawet dzisiaj ochrzaniłam to moje dziecko ze nic tylko eeee i zeby zmienił melodię bo mi sie już to znudziło to popatrzył na mnie jak na jakąś wariatkę i dalej eeeee ciekawe jak dlugo to jeszcze potrwa
becik_4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-17, 19:41   #1923
kaaroolinaa00
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 27
Dot.: Mamy z kielc 2013

hej dziewczyny, 6.10.13 o g.11.40 urodziłam moją córeczkę Amandę 2840 g , 54 cm i 10 pkt , poród cc bo połozenie miednicowe, rodziłam na Kościuszki
Mam pytanie , gdzie najlepiej udać się na USG bioderek, na Zagnańskiej czy na Mickiewicza ? I czy długo się czeka na termin ?

Edytowane przez kaaroolinaa00
Czas edycji: 2013-10-17 o 19:54
kaaroolinaa00 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-17, 20:09   #1924
becik_4
Zadomowienie
 
Avatar becik_4
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 1 359
Dot.: Mamy z kielc 2013

Cytat:
Napisane przez kaaroolinaa00 Pokaż wiadomość
hej dziewczyny, 6.10.13 o g.11.40 urodziłam moją córeczkę Amandę 2840 g , 54 cm i 10 pkt , poród cc bo połozenie miednicowe, rodziłam na Kościuszki
Mam pytanie , gdzie najlepiej udać się na USG bioderek, na Zagnańskiej czy na Mickiewicza ? I czy długo się czeka na termin ?
Gratuluje córeczki
zarówno na Zagnanskiej jak i na Mickiewicza termin oczekiwania jest podobny w czasie wakacji sie zapisywalam i czekalam ok 1,5 miesiaca a poszłam na zagnańska bardzo szybko i sprawnie poszło
becik_4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-18, 07:46   #1925
wiewi
Raczkowanie
 
Avatar wiewi
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 364
Dot.: Mamy z kielc 2013

Co porabiacie w tak okropny dzień? Ja mam zamiar posprzątać, potem przyjeżdżają zakupy z tesco i na wieczór placka muszę upiec bo jutro z rańca mamy gości ...
__________________
24.06.2013 r- Kacperek
wiewi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-18, 08:10   #1926
becik_4
Zadomowienie
 
Avatar becik_4
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 1 359
Dot.: Mamy z kielc 2013

Cytat:
Napisane przez wiewi Pokaż wiadomość
Co porabiacie w tak okropny dzień? Ja mam zamiar posprzątać, potem przyjeżdżają zakupy z tesco i na wieczór placka muszę upiec bo jutro z rańca mamy gości ...
pogoda faktycznie do bani wieje pada i jest zimno br... my siedzimy w domciu i nie wychylimy dzisiaj nosa na zewnątrz ja sobie bede robić drzemki 20 minutowe razem z moim dzieckiem sprzątanie zostawiam na jutro jak tz bedzie w domu
becik_4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-18, 09:02   #1927
wiewi
Raczkowanie
 
Avatar wiewi
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 364
Dot.: Mamy z kielc 2013

Młody leży na macie edukacyjnej, przewraca się na bok, gada do miśków, ja mam chwilkę dla siebie.

Goście jutro przychodzą koło 11 więc muszę wszystko dzisiaj zrobić.... a ciasto takie spróbuję http://www.mojewypieki.com/przepis/c...asto-z-baileys jak nie wyjdzie to skoczę do cukierni
__________________
24.06.2013 r- Kacperek
wiewi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-10-18, 10:02   #1928
becik_4
Zadomowienie
 
Avatar becik_4
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 1 359
Dot.: Mamy z kielc 2013

Cytat:
Napisane przez wiewi Pokaż wiadomość
Młody leży na macie edukacyjnej, przewraca się na bok, gada do miśków, ja mam chwilkę dla siebie.

Goście jutro przychodzą koło 11 więc muszę wszystko dzisiaj zrobić.... a ciasto takie spróbuję http://www.mojewypieki.com/przepis/c...asto-z-baileys jak nie wyjdzie to skoczę do cukierni
wygląda bardzo apetycznie
becik_4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-18, 12:38   #1929
trooskava
Zadomowienie
 
Avatar trooskava
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Scyzorykownia :)
Wiadomości: 1 758
Dot.: Mamy z kielc 2013

Cytat:
Napisane przez kaaroolinaa00 Pokaż wiadomość
hej dziewczyny, 6.10.13 o g.11.40 urodziłam moją córeczkę Amandę 2840 g , 54 cm i 10 pkt , poród cc bo połozenie miednicowe, rodziłam na Kościuszki
Mam pytanie , gdzie najlepiej udać się na USG bioderek, na Zagnańskiej czy na Mickiewicza ? I czy długo się czeka na termin ?

gratulacje!


Cytat:
Napisane przez wiewi Pokaż wiadomość
Młody leży na macie edukacyjnej, przewraca się na bok, gada do miśków, ja mam chwilkę dla siebie.

Goście jutro przychodzą koło 11 więc muszę wszystko dzisiaj zrobić.... a ciasto takie spróbuję http://www.mojewypieki.com/przepis/c...asto-z-baileys jak nie wyjdzie to skoczę do cukierni

wyglada smakowicie. Sadze ze moznaby zrobic zwyklego murzynka i tylka ta polewe z bailays i tez byloby super. Jak bede robic murzynka to zrobie ta polewe i dam wam znac czy wyszło :P

a my na krotki spacerek chyba pojdziemy jak Matysia sie obudzi

Becik Wiewi patrzcie co mam :P
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Mamo_to_ja (7).jpg (88,0 KB, 47 załadowań)
trooskava jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-18, 13:24   #1930
wiewi
Raczkowanie
 
Avatar wiewi
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 364
Dot.: Mamy z kielc 2013

trooskava a skąd masz zdjęcie?
__________________
24.06.2013 r- Kacperek
wiewi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-18, 13:39   #1931
trooskava
Zadomowienie
 
Avatar trooskava
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Scyzorykownia :)
Wiadomości: 1 758
Dot.: Mamy z kielc 2013

Cytat:
Napisane przez wiewi Pokaż wiadomość
trooskava a skąd masz zdjęcie?

tajemnica zawodowa mam jeszcze jakies chyba z Tobą i Kacperkiem tylko nie wiem jak i gdzie Ci podesłac
trooskava jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-10-18, 13:40   #1932
wiewi
Raczkowanie
 
Avatar wiewi
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 364
Dot.: Mamy z kielc 2013

Już ci maila podaję wiewi16@poczta.onet.pl
__________________
24.06.2013 r- Kacperek
wiewi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-18, 14:03   #1933
becik_4
Zadomowienie
 
Avatar becik_4
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 1 359
Dot.: Mamy z kielc 2013

trooskava dzieki za zdjęcie faktycznie robili fotki na warsztatach
becik_4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-18, 15:37   #1934
Atena564
Zadomowienie
 
Avatar Atena564
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 1 281
Dot.: Mamy z kielc 2013

Becik mój tż znów był w delegacji, 2 tyg a ja mma dośc siedzenia sama samiutka z natka w CK, więc uciekłam do rodziców....wracam w weekend....a od poniedziałku znów jestem sama bo tż znów wyjeżdza na 3 dni
Zresztą zawsze jak chcę jechać do rodziców to mówie do tż ,ze jade i tyle, on zawsze zajęty pracą a u rodziców to przynajmniej moge odpocząc.....

Zdjęcie fajne z tych warsztatów
Atena564 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-18, 16:16   #1935
kaaroolinaa00
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 27
Dot.: Mamy z kielc 2013

dziękujemy za gratulacje
Dziewczyny a jak myślicie, kiedy pora na pierwszy spacerek ? Z Tż myślimy że po niedzieli , jak mała skończy 2 tyg. tylko ciekawe jak będzie z pogodą. A może najpierw werandowanie ? Już sama zgłupiałam
kaaroolinaa00 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-18, 16:31   #1936
becik_4
Zadomowienie
 
Avatar becik_4
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 1 359
Dot.: Mamy z kielc 2013

Cytat:
Napisane przez kaaroolinaa00 Pokaż wiadomość
dziękujemy za gratulacje
Dziewczyny a jak myślicie, kiedy pora na pierwszy spacerek ? Z Tż myślimy że po niedzieli , jak mała skończy 2 tyg. tylko ciekawe jak będzie z pogodą. A może najpierw werandowanie ? Już sama zgłupiałam
po niedzieli wlasnie ma byc ladna pogoda i 18 stopni to akurat ja bym sobie darowala werandowanie
becik_4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-18, 17:29   #1937
babku
Zadomowienie
 
Avatar babku
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 1 159
Dot.: Mamy z kielc 2013

Cytat:
Napisane przez wiewi Pokaż wiadomość
Co porabiacie w tak okropny dzień? Ja mam zamiar posprzątać, potem przyjeżdżają zakupy z tesco i na wieczór placka muszę upiec bo jutro z rańca mamy gości ...
Ja wije w dalszym ciągu gniazdo. W sensie robię porządki i polegiwuję, czyt. stosuję się do zaleceń mojego gina
Zakupy z tesco, kurcze ostatnio odkryłam tę opcję. Toż to rewelacyjny pomysł z tym dowożeniem
Zdecydowanie ułatwi mi to początki macierzyństwa
Cytat:
Napisane przez kaaroolinaa00 Pokaż wiadomość
hej dziewczyny, 6.10.13 o g.11.40 urodziłam moją córeczkę Amandę 2840 g , 54 cm i 10 pkt , poród cc bo połozenie miednicowe, rodziłam na Kościuszki
Mam pytanie , gdzie najlepiej udać się na USG bioderek, na Zagnańskiej czy na Mickiewicza ? I czy długo się czeka na termin ?
Gratuluję
Odnośnie usg nie pomogę.
A jak tam wrażenia z Kościuszki? Bo już niedługo i ja się tam znajdę
Cytat:
Napisane przez becik_4 Pokaż wiadomość
po niedzieli wlasnie ma byc ladna pogoda i 18 stopni to akurat ja bym sobie darowala werandowanie
O matko byłoby super. Potrzebuję trochę słońca
babku jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-18, 18:51   #1938
becik_4
Zadomowienie
 
Avatar becik_4
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 1 359
Dot.: Mamy z kielc 2013

to jest taka opcja z gratisowym dowozem do domu? kurcze to nie slyszalam musze to sprawdzic i mozna zamawiac wszystko nawet mieso?
becik_4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-18, 21:03   #1939
wiewi
Raczkowanie
 
Avatar wiewi
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 364
Dot.: Mamy z kielc 2013

Becik nie ma opcji z darmowym dowozem do domu.... była na początku... teraz pojawiają się promocje dla nowych klientów np. przy zakupie za 150 zł rabat 20 zł... Możesz kupić wszystko oprócz alkoholu, spójrz sobie na stronę http://ezakupy.tesco.pl/pl-PL/

U mnie był miły pan... pożartowaliśmy sobie... już był drugi raz.... ja tam z takich zakupów jestem zadowolona, nie muszę nosić tych rzeczy na górę.... ostatnio zamówiłam ponad 30 kg asortymentu
__________________
24.06.2013 r- Kacperek
wiewi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-10-18, 21:17   #1940
czarne
Zakupowy odwyk :)
 
Avatar czarne
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 2 147
Dot.: Mamy z kielc 2013

kaaroolinaa00 bardzo,bardzo gratuluję córeczki Jeśli chodzi o spacer,jeśli będzie tylko ładna pogoda to śmigaj. Pamietaj,żeby zadbać również o swoją wygodę.

Kurcze,laseczki jakie wy ciasta robicie to szok

wiewi,to dostawa ile kosztuje do domku i ile trwa od zakupów?
czarne jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-18, 23:47   #1941
babku
Zadomowienie
 
Avatar babku
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 1 159
Dot.: Mamy z kielc 2013

Z tego co się zorientowałam dostawa kosztuje 5 zł (do 20 km chyba), czyli i tak mniej niż wydałabym na paliwo, a zakupy masz na drugi dzień od momentu złożenia zamówienia. To jest trochę utrudnienie, że dopiero na drugi dzień, ale ogólnie i tak bardzo podoba mi się ta opcja.
babku jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-19, 07:54   #1942
adunia89
Zadomowienie
 
Avatar adunia89
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 1 401
Dot.: Mamy z kielc 2013

Dzień dobry wszystkim Słoneczko pięknie świeci, jakie macie plany na dziś? My jedziemy na urodziny teściowej

Cytat:
Napisane przez wiewi Pokaż wiadomość
U mnie tragedia z prezentem kupowała taka stara kwoka i kupiła zastawę stołową z zara home... kubek jak dla mnie wygląda jak do zębów, zresztą wszystko takie poważne....


o takie http://www.zarahome.com/webapp/wcs/s...ic%2BTableware
Wiewi, rzeczywiście taki zbyt "dorosły" ten zestaw
Cytat:
Napisane przez becik_4 Pokaż wiadomość
czarne no u nas dzień zaczął się od wołania eeeeeeee i tak się kończy, już nawet dzisiaj ochrzaniłam to moje dziecko ze nic tylko eeee i zeby zmienił melodię bo mi sie już to znudziło to popatrzył na mnie jak na jakąś wariatkę i dalej eeeee ciekawe jak dlugo to jeszcze potrwa
Ha ha, uwielbiam Kubusia i to jego eeeee, moja Kaja też to podłapała i od wczoraj co rusz też jest eeeee
Cytat:
Napisane przez kaaroolinaa00 Pokaż wiadomość
hej dziewczyny, 6.10.13 o g.11.40 urodziłam moją córeczkę Amandę 2840 g , 54 cm i 10 pkt , poród cc bo połozenie miednicowe, rodziłam na Kościuszki
Gratulacje!
Cytat:
Napisane przez wiewi Pokaż wiadomość
Młody leży na macie edukacyjnej, przewraca się na bok, gada do miśków, ja mam chwilkę dla siebie.

Goście jutro przychodzą koło 11 więc muszę wszystko dzisiaj zrobić.... a ciasto takie spróbuję http://www.mojewypieki.com/przepis/c...asto-z-baileys jak nie wyjdzie to skoczę do cukierni
Wygląda pysznie! Uwielbiam takie placki.
Ja też wczoraj robiłam, bo znajomi byli i szczerze polecam, bo poszła cała blacha 28cm I do tego jest bardzo proste w przygotowaniu.
Ciasto czekoladowe z musem
Cytat:
Napisane przez trooskava Pokaż wiadomość
Becik Wiewi patrzcie co mam :P
No no, jakie laski!
Cytat:
Napisane przez babku Pokaż wiadomość
Z tego co się zorientowałam dostawa kosztuje 5 zł (do 20 km chyba), czyli i tak mniej niż wydałabym na paliwo, a zakupy masz na drugi dzień od momentu złożenia zamówienia. To jest trochę utrudnienie, że dopiero na drugi dzień, ale ogólnie i tak bardzo podoba mi się ta opcja.
Też słyszałam o takiej opcji zakupów, ale jeszcze nie miałam okazji spróbować. Dostawa niedroga i tak jak piszesz, więcej na paliwo się straci

My w tym tygodniu byłyśmy na basenie i łaziłyśmy po lekarzach, bo na usg brzuszka, Kai wyszła niewielka asymetria nerek i lekki obrzęk cewki moczowej. Wyniki ma dobre, nic ją nie boli, więc lekarz stwierdził że najprawdopodobniej taka jej uroda. Za pół roku mamy powtórzyć usg. Musimy to skonsultować jeszcze z jakimś pediatrą, bo jednak nadal mnie to martwi
__________________
My...
Kajusia
05.09.2015

Najbardziej gorzka w naszym dzisiejszym smutku
jest pamięć o wczorajszej radości...

Amelia
adunia89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-19, 10:09   #1943
becik_4
Zadomowienie
 
Avatar becik_4
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 1 359
Dot.: Mamy z kielc 2013

wiewi dzieki za linka musze wykorzystac takie zakupy wlasnie jak bede miala duzo chemi do kupienia np proszki , plyny itp.

Ada chyba twoja Kaja wszystko przejmuje po moim Kubie i to te złe nawyki

jak tak wrzucacie te ciasta to mnie zachcialo sie najzwyklejszej drożdżówki z masełkiem ale tz sie buntuje przed wyrabianiem ciasta
becik_4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-19, 20:05   #1944
ycnan
Zadomowienie
 
Avatar ycnan
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 1 322
Dot.: Mamy z kielc 2013

Cytat:
Napisane przez adunia89 Pokaż wiadomość
My w tym tygodniu byłyśmy na basenie i łaziłyśmy po lekarzach, bo na usg brzuszka, Kai wyszła niewielka asymetria nerek i lekki obrzęk cewki moczowej. Wyniki ma dobre, nic ją nie boli, więc lekarz stwierdził że najprawdopodobniej taka jej uroda. Za pół roku mamy powtórzyć usg. Musimy to skonsultować jeszcze z jakimś pediatrą, bo jednak nadal mnie to martwi
Nie martw się na zapas U mojego Kacperka też jest nie tak jak powinno z układem moczowym (powiększona lekko miedniczka i kielich górny nad lewą nerką), ale dr Partyka jak robił usg to powiedział, że to jest minimalne powiększenie i raczej taka jego uroda. Nefrolog w szpitalu na Langiewicza powiedziała to samo, że powiekszenie znikome, ale że wyszło nam troszkę bakterii e.coli w posiewie moczu to kazała za 6 tyg powtórzyć badania wszystkie. W czwartek odebrałam wyniki drugiego posiewu i żadnych bakterii nie było Najprawdopodobniej siusiaka dobrze za pierwszym razem nie wymyłam Także nie martw się, jeśli lekarz powiedział, żeby poczekać i za jakiś czas zrobić tylko usg, to mu zaufaj


Ja ostatnio czasu nie mam, bo chłopaki znów smarkate i marudne A za tydzien idziemy na pierwsze urodziny sąsiada, więc w wolnym czasie szukam prezentu
ycnan jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-20, 21:39   #1945
ycnan
Zadomowienie
 
Avatar ycnan
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 1 322
Dot.: Mamy z kielc 2013

Dziewczyny, mam do sprzedania wózek zielony Implast Bolder SD Ecoline z czarnym stelażem,. Stan bdb minus (gąbka na rączce częściowo zdarta = do wymiany + drobne otarcia stelaża i felg). Kupiłam w czerwcu, używany, bo nie miałam gondoli, a ten wózek ma bardzo dużą. Liczyłam, że młody przejeździ w niej całą zimę, a potem przesiądzie się do spacerówki po starszym bracie, ale ten wariat rośnie jak na drożdżach i już się w nią ledwie mieści Jak wyprostuje nóżki, to jest dokładnie na długość gondoli Przymierzyłam go dziś do siedziska spacerówki w Bolder i do drugiego wózka, no i w tym naszym starym mu dużo wygodniej (oparcie na płasko, oczywiście). Także ten "nowy" chcę sprzedać przed zimą, bo powinien się super sprawdzić na śniegu (duże, pompowane koła), a po co ma u mnie stać i się kurzyć
Jak coś, to proszę o wiadomość na priv. Wózek do obejrzenia na Bocianku


A przy okazji, to przymierzam się do zakupu nosidła ergonomicznego Womar Eco Design. Czytałam troszkę i ma dobre opinie, nawet u mam popierających noszenie w chustach. Tylko pytanie, czy mogę bąbla nosić już teraz, czy jak siądzie dopiero? Ma teraz 3 miesiące i 3 tygodnie, ale rozwojowo jest jak 5-6 miesięczne dziecko. Wielkościowo też, bo nosi ciuszki r.74/80. Starszego syna tylko w wózku woziłam, więc się kompletnie nie orientuję w temacie.
ycnan jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-21, 22:48   #1946
trooskava
Zadomowienie
 
Avatar trooskava
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Scyzorykownia :)
Wiadomości: 1 758
Dot.: Mamy z kielc 2013

Coś nam wątek przycichl ........
trooskava jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-22, 07:31   #1947
wiewi
Raczkowanie
 
Avatar wiewi
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 364
Dot.: Mamy z kielc 2013

Pewnie przycichł bo dziewczyny z dziećmi na spacerki chodzą taka ładna pogoda szkoda w domu siedzieć....
__________________
24.06.2013 r- Kacperek
wiewi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-22, 07:56   #1948
becik_4
Zadomowienie
 
Avatar becik_4
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 1 359
Dot.: Mamy z kielc 2013

Cytat:
Napisane przez ycnan Pokaż wiadomość


A przy okazji, to przymierzam się do zakupu nosidła ergonomicznego Womar Eco Design. Czytałam troszkę i ma dobre opinie, nawet u mam popierających noszenie w chustach. Tylko pytanie, czy mogę bąbla nosić już teraz, czy jak siądzie dopiero? Ma teraz 3 miesiące i 3 tygodnie, ale rozwojowo jest jak 5-6 miesięczne dziecko. Wielkościowo też, bo nosi ciuszki r.74/80. Starszego syna tylko w wózku woziłam, więc się kompletnie nie orientuję w temacie.
zalecenia sa takie ze w nosidle nosi sie dzieci po 6 miesiacu ale jak dobrze trzyma glowe i siedzi to mozna spróbowac ja chcialam kupic nosidlo ale w koncu zdecydowalam sie na chuste bo mam pewnosc ze maly jest dobrze noszony i to bez wzgledu na wiek a nosidla troche sie balam zakupic dla 3 miesiecznego dziecka
becik_4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-22, 08:34   #1949
trooskava
Zadomowienie
 
Avatar trooskava
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Scyzorykownia :)
Wiadomości: 1 758
Dot.: Mamy z kielc 2013

Cytat:
Napisane przez wiewi Pokaż wiadomość
Pewnie przycichł bo dziewczyny z dziećmi na spacerki chodzą taka ładna pogoda szkoda w domu siedzieć....

ja tez brykam na spacerki z moim maruderem. wybieracie sie na warsztaty w pt?
trooskava jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-22, 11:09   #1950
marta1985_85
Raczkowanie
 
Avatar marta1985_85
 
Zarejestrowany: 2013-10
Lokalizacja: Kielce/Podkarczówka
Wiadomości: 32
Dot.: Mamy z kielc 2013

Cześć Dziewczyny
Jestem tu nowa, tzn od dziś, choć wcześniej Was trochę podglądałam - wreszcie zasiadłam przy kompie na trochę dłużej
Póki co, jeszcze jest nas dwoje, ale lada dzień, lada chwila mały Jacuś powinien przyjść na świat - termin mamy na 30.10.2013r.
To forum jest naprawdę bardzo fajne i cieszę się, że jest na nim poruszane wiele interesujących kwestii (przede wszystkim dla mnie, jako dla przyszłej mamy po raz pierwszy).
marta1985_85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-06-08 15:16:12


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:16.