JASNY POPIELATY BLOND GARNIER:)belle color - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Fryzury i styling

Notka

Fryzury i styling Forum dla osób, które interesują się stylizacją fryzur oraz stylingiem. Chcesz pogłębić swoją wiedzę, podzielić się doświadczeniem? To miejsce jest dla ciebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-08-23, 11:05   #1
roxx
Raczkowanie
 
Avatar roxx
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 312

JASNY POPIELATY BLOND GARNIER:)belle color


uzywalyscie kiedys tej farby?? dziewczyny jaki moze wyjsc kolorek po tej farbie?? macie moze jakies zdjecia? same moze uzywalyscie? nie chce miec bardzo jasnego blondu
szukalam juz w innych podobnych watkach ale nic nie moge znalesc
prosze pomozcie bo chcialabym sobie jak najszybciej pofarbowac wlosy
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg ffffff.jpg (34,8 KB, 458 załadowań)
roxx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-23, 11:37   #2
roxx
Raczkowanie
 
Avatar roxx
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 312
Dot.: JASNY POPIELATY BLOND GARNIER:)belle color

pomozcieee
roxx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-23, 14:37   #3
roxx
Raczkowanie
 
Avatar roxx
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 312
Dot.: JASNY POPIELATY BLOND GARNIER:)belle color

up
roxx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-19, 07:40   #4
julittaa22
Zadomowienie
 
Avatar julittaa22
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Bolesławiec
Wiadomości: 1 868
Post Dot.: JASNY POPIELATY BLOND GARNIER:)belle color

Ja tak samo jak ty chce pofarbowac tym odcieniem i nic nie moge znalesc Kolor jest super. Piszcie dziewczyny jesli miałyscie do czynienia z tym odcieniem!!!
julittaa22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-19, 08:21   #5
truskawkowawiosna
Zakorzenienie
 
Avatar truskawkowawiosna
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9 384
Dot.: JASNY POPIELATY BLOND GARNIER:)belle color

zerknijcie na kwc, na pewno ktos w recenzji wspomnial o tym kolorze
truskawkowawiosna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-21, 00:11   #6
mergirl
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 12
GG do mergirl
Dot.: JASNY POPIELATY BLOND GARNIER:)belle color

Witam, ja użyłam tej farby w tej chwili drugi raz, miałam wcześniej rozjaśniane włosy i oczywiście bezpośrednio po zabiegu zrobiły się żółte ta farba zneutralizowała kolor - stały się popielate, dokładnie takie jak chciałam tylko zastanawia mnie jedna rzecz: od jakiegoś czasu moje włosy mimo, że są nadal bardzo gęste, zrobiły się cienkie, plączą się i często nie mogę ich rozczesać, dotychczas nigdy takie nie były (a farbuję je od zawsze), więc nie wiem, czy to wina akurat tej farby, czy po prostu zmęczenie materiału :/
__________________
nie wstydź się upadków -
zahartują Cię
pozbądź się poczucia winy -
jeszcze nie jest czas
mergirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-21, 07:12   #7
julittaa22
Zadomowienie
 
Avatar julittaa22
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Bolesławiec
Wiadomości: 1 868
Post Dot.: JASNY POPIELATY BLOND GARNIER:)belle color

A Jakie Mialas Wlosy Przed Rozjasnianiem? Bo Ja Tez Chce Rozjasnic I Polozyc Ten Kolor A Mam Wlosy Sredni Braz.
julittaa22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-09-21, 10:16   #8
agatka222
Rozeznanie
 
Avatar agatka222
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 517
Dot.: JASNY POPIELATY BLOND GARNIER:)belle color

Cytat:
Napisane przez mergirl Pokaż wiadomość
Witam, ja użyłam tej farby w tej chwili drugi raz, miałam wcześniej rozjaśniane włosy i oczywiście bezpośrednio po zabiegu zrobiły się żółte ta farba zneutralizowała kolor - stały się popielate, dokładnie takie jak chciałam tylko zastanawia mnie jedna rzecz: od jakiegoś czasu moje włosy mimo, że są nadal bardzo gęste, zrobiły się cienkie, plączą się i często nie mogę ich rozczesać, dotychczas nigdy takie nie były (a farbuję je od zawsze), więc nie wiem, czy to wina akurat tej farby, czy po prostu zmęczenie materiału :/
Moim zdaniem, to nie tyle wina farby, co samego rozjaśniania Wiem, bo też miałam zdrowe, gęste włosy przed rozjaśnianiem, a teraz zrobiło mi się lekkie sianko na głowie, włosy nie układają się tak dobrze jak kiedyś, a podczas rozczesywania mam dużo więcej kłopotów. Pomagają dobre odżywki, maski - polecam WAXa i jedwab Biosilk
agatka222 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-22, 09:27   #9
mergirl
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 12
GG do mergirl
Dot.: JASNY POPIELATY BLOND GARNIER:)belle color

julittaa22 przed nazwijmy to pierwotnym rozjaśnianiem miałam włosy średni brąz i powoli wychodziłam z tego koloru do swojego naturalnego (ciemny popielaty blond), ale włosy po każdym kolejnym rozjaśnieniu robiły się paskudnie żółte, mimo że rozjaśniane profesjonalnie i stopniowo - niby to normalne, ale wyglądało naprawdę makabrycznie:/ chyba po prostu trzeba przez to przejść, bo innej drogi do pięknego blondu nie ma Jeżeli mogę Ci coś jeszcze doradzić, to zrób to rozjaśnianie w dobrym (ale naprawdę dobrym!) zakładzie fryzjerskim - wiem, że to kosztuje, ale warto wydać trochę kasy więcej i pewność, że nie nałożą Ci na głowę jakiejś Joanny ::

agatka222 dzięki za radę, na razie naczytałam się forum i zamówiłam sobie odżywkę (maskę???) mleczną z Kallosa, żeby mieć na codzień, i maskę L'oreal Absolut Repair raz w tygodniu, może to coś pomoże. Oczywiście o Waxie i jedwabiu również czytałam same superlatywy, więc w najbliższym czasie zamierzam zainwestować w te środki - w końcu włosy ma się tylko jedne i trza o nie dbać, dopóki są
__________________
nie wstydź się upadków -
zahartują Cię
pozbądź się poczucia winy -
jeszcze nie jest czas
mergirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-22, 18:48   #10
cyn@monk@
Zadomowienie
 
Avatar cyn@monk@
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 1 164
Dot.: JASNY POPIELATY BLOND GARNIER:)belle color

ja co prawda nie farbowałam włosów tym odcieniem, ale mam doświadczenie z samą farbą. Farbowałam chyba na beżowy blond. Kolor po zafarbowaniu był rewelacyjny, ale potwornie szybko się zmywał i włosy stawały się żłóte. Nie polecam bell color.
cyn@monk@ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-22, 18:55   #11
truskawkowawiosna
Zakorzenienie
 
Avatar truskawkowawiosna
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9 384
Dot.: JASNY POPIELATY BLOND GARNIER:)belle color

Cytat:
Napisane przez cyn@monk@ Pokaż wiadomość
ja co prawda nie farbowałam włosów tym odcieniem, ale mam doświadczenie z samą farbą. Farbowałam chyba na beżowy blond. Kolor po zafarbowaniu był rewelacyjny, ale potwornie szybko się zmywał i włosy stawały się żłóte. Nie polecam bell color.
niestety bezowe odcienie maja to do siebie, ze sie szybko wyplukuja i to na zolto, popielate jeszcze szybciej, pomocne sa plukanki
pare lat temu farbowalam belle color tym najjasniejszym z popielatych, wyszedl przeslicznie, ale juz nie chcialbym miec tak jasnych wlosow. mam dobre wspomnienia zwiazane z ta farba, nie przesuszala drastycznie, a odzywka pachnie wspaniale, szkoda ze nie ma jej w sprzedazy
truskawkowawiosna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-08-03, 10:41   #12
ekstazija
Raczkowanie
 
Avatar ekstazija
 
Zarejestrowany: 2004-02
Wiadomości: 77
Dot.: JASNY POPIELATY BLOND GARNIER:)belle color

mnie tez interesuje ta fraba,prosze o wiecej komentarzy. Czy z ciemnego blondu dalobu rade wyjsc nia na sredni blond??????? PRPSZE O ODPOWIEDZ.
ekstazija jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-07, 09:36   #13
im.13
Raczkowanie
 
Avatar im.13
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: łódzkie
Wiadomości: 45
Dot.: JASNY POPIELATY BLOND GARNIER:)belle color

Witam.
Wracam powoli do natury i najbliżej niej jest właśnie Garnier Belle Color 11 ale... NIGDZIE JEJ NIE WIDZĘ!!! Czy jest może pomocny ktoś, kto wie gdzie są szanse by ją zakupić??? Takiego odcienia szukałam od dawna, niestety podobno już jej nie produkują- dlaczego? A może jakiś znawca odcieni farb poleciłby mi niemal identyczny odcień z innej firmy? Pomocy, pleaseeee
im.13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-08, 14:44   #14
xpalinkax
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 19
Dot.: JASNY POPIELATY BLOND GARNIER:)belle color

mieszkam w UK i wlasnie te farby tu sa bardzo popularne, a fryzjerka kazala mi wlasnie tym odcieniem farbowac moje rozjasniane wlosy, boje sie ze wyjda mi jakies dziwne kolory
xpalinkax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Fryzury i styling


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:01.