Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz.22 - Strona 22 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-11-15, 12:51   #631
2016051109231
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 670
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz.22

Cytat:
Napisane przez Dotka90 Pokaż wiadomość
Każdy musi sprzątać po psie, mandaty są bodajże od 50 do 500zł.
Zgłosić możesz, ale wątpię żeby to skutek przyniosło.
Nie każdy pies musi być wyprowadzany na smyczy ORAZ w kagańcu, w wiekszości miast, musi być po prostu na smyczy.
Ew. niektóre miasta regulują to, że może być bez smyczy, ALE w kagańcu, musisz poszukać jak jest u Ciebie.
W niektórych miejscach istnieje pozwolenie na spuszczanie psa z smyczy (np. w parku).
Dziękuje za odpowiedzi
Czyli nic z tym nie zrobię. U mnie chyba nikt nie sprząta po swoim psie a straży miejskiej jeszcze tu nie widziałam. Jestem zła bo mam małe dziecko, za oknem piękny las wszędzie dużo chodników i ławek idealne miejsca na spacery. Niestety wszędzie pełno psich kup, nie mogę dziecka puścić samego żeby sobie pobiegało bo zaraz w cos wdepnie albo podbiega jakiś pies bez kagańca i smyczy.

Edytowane przez 2016051109231
Czas edycji: 2013-11-15 o 12:52
2016051109231 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-15, 12:55   #632
Dotka90
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: stąd
Wiadomości: 36 831
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz.22

Możesz zgłosić SM problem, powinni wtedy podesłać kogoś do patrolowania
Z tym, że nic nie zrobisz, chodziło mi o konkretny przypadek: ktoś wychodzi, nie sprząta, Ty dzwonisz.
Ale ogólnie zgłosić problem możesz
Dotka90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-15, 13:18   #633
lucciola
Zakorzenienie
 
Avatar lucciola
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 5 208
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz.22

Cytat:
Napisane przez ryba871019 Pokaż wiadomość
Dziękuje za odpowiedzi
Czyli nic z tym nie zrobię. U mnie chyba nikt nie sprząta po swoim psie a straży miejskiej jeszcze tu nie widziałam. Jestem zła bo mam małe dziecko, za oknem piękny las wszędzie dużo chodników i ławek idealne miejsca na spacery. Niestety wszędzie pełno psich kup, nie mogę dziecka puścić samego żeby sobie pobiegało bo zaraz w cos wdepnie albo podbiega jakiś pies bez kagańca i smyczy.
U mnie sprząta jakieś 30% właścicieli. Najrzadziej sprzątają starsi ludzie. Raz tylko widziałam patrol SM. Akurat szłam z kupą do specjalnego kosza a oni widząc, że ktoś jednak sprząta zrobili oczy jak spodki. Czyli: złudzeń nie mają
Jeśli chodzi o wyprowadzanie psów to obowiązuje wyprowadzanie na smyczy a rasy agresywne (jest specjalny spis) dodatkowo w kagańcu. Można spuścić psa ze smyczy w miejscu mało uczęszczanym (ale nie ma precyzyjnej definicji takiego miejsca). Czasem jest dodatkowy przepis, że OK, możesz spuścić psa w takim miejscu, ale ma biegać sobie w kagańcu.
lucciola jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-15, 13:41   #634
baby montana
Zakorzenienie
 
Avatar baby montana
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 5 329
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz.22

u mnie sprzątają 50/50. jak widzę na plaży kogoś z psem bez smyczy i niesprzątającego (znacie ten typ - 'ten pies nie jest mój' ) to zwracam uwagę, bo nie uśmiecha mi się później w kupie leżeć. na drogach 'terenowych' w okolicach mojej miejscowości mi to wisi, bo i tak są zakurzone i brudne
__________________
'zapytaj się siebie, czy chcesz mieć "poważaną" pracę, czy być szczęśliwa'

http://www.youtube.com/watch?v=h7NEQT3tQu8 soy orgullosa de vivir en ese lugar unico, en CANARIAS <3

mi vida en cholas czyli moje życie na Wyspach Kanaryjskich - 12 dni w Kostaryce
baby montana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-15, 13:49   #635
2016051109231
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 670
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz.22

Ja mieszkam tutaj ponad 3lata na osiedlu są chyba 3automaty z torebkami na odchody i tylko raz widziałam jak ktoś z nich korzysta. wkurza mnie to że jest tu fajny las no ale tam to w ogóle nikt psa na smyczy nie wyprowadza o sprzątaniu nie wspomnę ale ludziom jest mało i oczywiście całe trawniki też sa w minach. Zgłoszę sprawę do SM, pewnie nic to nie da ale chociaż spróbuję no i chyba zacznę zwracać po prostu ludziom uwagę bo może niektórzy nie zdają sobie sprawy, że to spory problem, ja jak nie miałam dziecka to na psie kupy uwagi nie zwracałam.
2016051109231 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-15, 13:56   #636
lasoa
Zakorzenienie
 
Avatar lasoa
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 16 346
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz.22

Ja sprzątam zawsze po moich psach, ale denerwuje mnie mała ilość koszty stworzonych do tego oraz brak specjalnych torebek.

Aha sprzatam jako jedyna na osiedlu
lasoa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-15, 13:59   #637
lucciola
Zakorzenienie
 
Avatar lucciola
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 5 208
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz.22

Cytat:
Napisane przez baby montana Pokaż wiadomość
u mnie sprzątają 50/50. jak widzę na plaży kogoś z psem bez smyczy i niesprzątającego (znacie ten typ - 'ten pies nie jest mój' ) to zwracam uwagę, bo nie uśmiecha mi się później w kupie leżeć. na drogach 'terenowych' w okolicach mojej miejscowości mi to wisi, bo i tak są zakurzone i brudne
Kiedyś podczas okopywania parawanu "znalazłam" pełnego pampersa. Ktoś miał daleko do koszta

Cytat:
Napisane przez ryba871019 Pokaż wiadomość
Ja mieszkam tutaj ponad 3lata na osiedlu są chyba 3automaty z torebkami na odchody i tylko raz widziałam jak ktoś z nich korzysta. wkurza mnie to że jest tu fajny las no ale tam to w ogóle nikt psa na smyczy nie wyprowadza o sprzątaniu nie wspomnę ale ludziom jest mało i oczywiście całe trawniki też sa w minach. Zgłoszę sprawę do SM, pewnie nic to nie da ale chociaż spróbuję no i chyba zacznę zwracać po prostu ludziom uwagę bo może niektórzy nie zdają sobie sprawy, że to spory problem, ja jak nie miałam dziecka to na psie kupy uwagi nie zwracałam.
Wiesz, ja na przykład nie biorę tych darmowych torebek bo nie umiem się z nimi obchodzić i noszę przy sobie foliówki i w nie kupy zbieram. Tak więc to, że prawie nikt nie korzysta to jeszcze nie dowód, że nie sprzątają
Jeśli mogę Ci coś zasugerować to jeśli będziesz zwracać komuś uwagę, mimo całego swojego wkurzenia, zrób to na spokojnie albo na wesoło. Inaczej będzie spięcie a właściciel jak się zatnie to i tak nie sprzątnie.
lucciola jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-11-15, 13:59   #638
baby montana
Zakorzenienie
 
Avatar baby montana
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 5 329
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz.22

Cytat:
Napisane przez lasoa Pokaż wiadomość
Ja sprzątam zawsze po moich psach, ale denerwuje mnie mała ilość koszty stworzonych do tego oraz brak specjalnych torebek.

Aha sprzatam jako jedyna na osiedlu
na szczęście tu gdzie mieszkam nie ma specjalnych koszy, czyli wrzuca się do każdego dostępnego, ale za to mandat za niesprzątanie może sięgnąć prawie 2tys euro...
__________________
'zapytaj się siebie, czy chcesz mieć "poważaną" pracę, czy być szczęśliwa'

http://www.youtube.com/watch?v=h7NEQT3tQu8 soy orgullosa de vivir en ese lugar unico, en CANARIAS <3

mi vida en cholas czyli moje życie na Wyspach Kanaryjskich - 12 dni w Kostaryce
baby montana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-15, 13:59   #639
Dotka90
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: stąd
Wiadomości: 36 831
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz.22

Ja mam to gdzieś i wrzucam do zwykłego kosza na śmieci, bo w okolicy nie ma tych specjalnych, nie będę popylać z kupą w kieszeni na drugie osiedle, żeby wyrzucić
Też sprzątam jako jedyna/jedna z baaaardzo niewielu.
Dotka90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-15, 14:02   #640
lasoa
Zakorzenienie
 
Avatar lasoa
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 16 346
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz.22

Cytat:
Napisane przez baby montana Pokaż wiadomość
na szczęście tu gdzie mieszkam nie ma specjalnych koszy, czyli wrzuca się do każdego dostępnego, ale za to mandat za niesprzątanie może sięgnąć prawie 2tys euro...
Ja też wyrzucam do zwykłego, nie uśmiecha mi się iść 2 km do specjalnego kosza
lasoa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-15, 14:02   #641
lucciola
Zakorzenienie
 
Avatar lucciola
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 5 208
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz.22

Cytat:
Napisane przez lasoa Pokaż wiadomość
Ja sprzątam zawsze po moich psach, ale denerwuje mnie mała ilość koszty stworzonych do tego oraz brak specjalnych torebek.

Aha sprzatam jako jedyna na osiedlu
O to, to. U mnie koszy może i nie brakuje ale są zapchane puszkami, butelkami i wszelkimi śmieciami, które zwykle wystają z tego małego otworka więc na to do czego kosze są przeznaczone często nie ma w nich już miejsca. Nie wiem jak u Ciebie ale u mnie można też wyrzucać do zwykłych koszy na śmieci i ja tak czasem robię kiedy jestem zmuszona.
lucciola jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-11-15, 14:03   #642
lasoa
Zakorzenienie
 
Avatar lasoa
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 16 346
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz.22

Cytat:
Napisane przez lucciola Pokaż wiadomość
O to, to. U mnie koszy może i nie brakuje ale są zapchane puszkami, butelkami i wszelkimi śmieciami, które zwykle wystają z tego małego otworka więc na to do czego kosze są przeznaczone często nie ma w nich już miejsca. Nie wiem jak u Ciebie ale u mnie można też wyrzucać do zwykłych koszy na śmieci i ja tak czasem robię kiedy jestem zmuszona.
Skąd można się dowiedzieć czy można wyrzucać do zwykłych ?
lasoa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-15, 14:04   #643
szprotka_
Zakorzenienie
 
Avatar szprotka_
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 4 550
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz.22

Cytat:
Napisane przez lucciola Pokaż wiadomość
U mnie sprząta jakieś 30% właścicieli. Najrzadziej sprzątają starsi ludzie. Raz tylko widziałam patrol SM. Akurat szłam z kupą do specjalnego kosza a oni widząc, że ktoś jednak sprząta zrobili oczy jak spodki. Czyli: złudzeń nie mają
Jeśli chodzi o wyprowadzanie psów to obowiązuje wyprowadzanie na smyczy a rasy agresywne (jest specjalny spis) dodatkowo w kagańcu. Można spuścić psa ze smyczy w miejscu mało uczęszczanym (ale nie ma precyzyjnej definicji takiego miejsca). Czasem jest dodatkowy przepis, że OK, możesz spuścić psa w takim miejscu, ale ma biegać sobie w kagańcu.
u mnie na osiedlu jest inaczej. to starsi ludzie sprzątają, a młodym się nie chce. to wygląda tak, że sąsiadka zawsze po psie sprząta, a jej dzieci (ma ich troje) nigdy. do tego, często się zdarza, że pies biega luzem. wiem, że ten pies, mi krzywdy nie zrobi, bo go znam x lat, ale i tak się boję, bo jak byłam mała to na mnie boxer skoczył i podrapał twarz (ach te zastrzyki przeciwtężcowe). no i do tych "dzieci" (bo to studenty są) nie dociera, że ja tak mam i wolałabym żeby ich pies na mnie nie skakał.

wyżaliłam się :P
szprotka_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-15, 14:25   #644
kuki9
Zakorzenienie
 
Avatar kuki9
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 8 420
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz.22

Cytat:
Napisane przez lucciola Pokaż wiadomość
Jeśli mogę Ci coś zasugerować to jeśli będziesz zwracać komuś uwagę, mimo całego swojego wkurzenia, zrób to na spokojnie albo na wesoło. Inaczej będzie spięcie a właściciel jak się zatnie to i tak nie sprzątnie.

No mi ostatnio ktos zwrócił uwagę, że sprzątam
Tzn, że pies robi kupę koło czyjegoś ogrodzenia, na kawałku błotka(zadne tam piękne rabatki). Mówię, że przecież mam folióweczkę, kupę zabieram. Ale nie, krzyk był, że pies kupę robi etc. Odechciało mi się i najchętniej zostawiłabym to kupsko tam
__________________


kuki9 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-15, 14:30   #645
lucciola
Zakorzenienie
 
Avatar lucciola
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 5 208
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz.22

Cytat:
Napisane przez lasoa Pokaż wiadomość
Skąd można się dowiedzieć czy można wyrzucać do zwykłych ?
Miasta mają w tej sprawie własne przepisy. Ewentualnie zapytaj w spółdzielni.

Cytat:
Napisane przez kuki9 Pokaż wiadomość
No mi ostatnio ktos zwrócił uwagę, że sprzątam
Tzn, że pies robi kupę koło czyjegoś ogrodzenia, na kawałku błotka(zadne tam piękne rabatki). Mówię, że przecież mam folióweczkę, kupę zabieram. Ale nie, krzyk był, że pies kupę robi etc. Odechciało mi się i najchętniej zostawiłabym to kupsko tam
Jest taki typ ludzi, którzy poszukują wrażeń i dzień bez spięcia to dla nich dzień stracony.
Na mnie kiedyś sąsiadka nawrzeszczała, że pies stoi na trawie kilka metrów od jej balkonu. Nie robił nic oprócz tego, że stał i patrzył na innego psa. Także tego...
lucciola jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-15, 14:34   #646
kuki9
Zakorzenienie
 
Avatar kuki9
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 8 420
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz.22

Cytat:
Napisane przez lucciola Pokaż wiadomość

Jest taki typ ludzi, którzy poszukują wrażeń i dzień bez spięcia to dla nich dzień stracony.
Na mnie kiedyś sąsiadka nawrzeszczała, że pies stoi na trawie kilka metrów od jej balkonu. Nie robił nic oprócz tego, że stał i patrzył na innego psa. Także tego...
A tak, tak sąsiad też mnie ochrzanił, że pies stoi na trwaniku. Nic to, że kawałek dalej dzieci radośnie zadeptywały trawkę.

Zebrałam równiez ochrzany za to, że pies sika np na jakieś chaszcze lub brudną bryłę śmiegu bo to przecież jest "koło mojego domu!" dobre 20 metrów...
__________________


kuki9 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-15, 14:35   #647
Bysanda
Zadomowienie
 
Avatar Bysanda
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 1 353
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz.22

Czy zna ktos kogos z Dębrzna?

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Bysanda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-15, 15:01   #648
lucciola
Zakorzenienie
 
Avatar lucciola
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 5 208
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz.22

Cytat:
Napisane przez kuki9 Pokaż wiadomość
A tak, tak sąsiad też mnie ochrzanił, że pies stoi na trwaniku. Nic to, że kawałek dalej dzieci radośnie zadeptywały trawkę.

Zebrałam równiez ochrzany za to, że pies sika np na jakieś chaszcze lub brudną bryłę śmiegu bo to przecież jest "koło mojego domu!" dobre 20 metrów...
No absurdów nie brakuje.
U mnie jest tak: blok okolony trawnikiem, potem szeroki chodnik-droga wewnętrzna i kolejny, większy trawnik. No i kiedyś, kiedy mój pies był szczeniorem i odbywaliśmy trening czystości, ta sama baba nawrzeszczała na mnie, że pies sika na trawnik (ten za chodnikiem). Ona chyba uważała, że szczeniak powinien przejść pół osiedla, żeby miał prawo siknąć. A dla niego doniesienie tego za ten chodnik na trawę to była sztuka.
Od jakiegoś czasu chodzę na spacery z mp4 i głooośną muzyką
lucciola jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-15, 15:04   #649
Ewelina_Waw
Raczkowanie
 
Avatar Ewelina_Waw
 
Zarejestrowany: 2013-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 367
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz.22

Cytat:
Napisane przez olasia99 Pokaż wiadomość
Falvit jest suuuuper! Bardzo polecam Wypadały mi włosy i miałam bardzo łamliwe paznokcie przez anemię, a Falvit pomógł mi dosyć mocno


Są ok


A cyz ja napisałam, żeby tak robić Tylko sobie wyobraziłam
Dziękuję, właśnie o coś takiego mi chodziło
Ewelina_Waw jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-11-15, 15:26   #650
lasoa
Zakorzenienie
 
Avatar lasoa
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 16 346
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz.22

Cytat:
Napisane przez lucciola Pokaż wiadomość
No absurdów nie brakuje.
U mnie jest tak: blok okolony trawnikiem, potem szeroki chodnik-droga wewnętrzna i kolejny, większy trawnik. No i kiedyś, kiedy mój pies był szczeniorem i odbywaliśmy trening czystości, ta sama baba nawrzeszczała na mnie, że pies sika na trawnik (ten za chodnikiem). Ona chyba uważała, że szczeniak powinien przejść pół osiedla, żeby miał prawo siknąć. A dla niego doniesienie tego za ten chodnik na trawę to była sztuka.
Od jakiegoś czasu chodzę na spacery z mp4 i głooośną muzyką
Ja udaje ze nie słysze
lasoa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-15, 15:28   #651
WrednaMyszka
Zakorzenienie
 
Avatar WrednaMyszka
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 4 004
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz.22

Cytat:
Napisane przez Dotka90 Pokaż wiadomość
Każdy musi sprzątać po psie, mandaty są bodajże od 50 do 500zł.
Zgłosić możesz, ale wątpię żeby to skutek przyniosło.
Nie każdy pies musi być wyprowadzany na smyczy ORAZ w kagańcu, w wiekszości miast, musi być po prostu na smyczy.
Ew. niektóre miasta regulują to, że może być bez smyczy, ALE w kagańcu, musisz poszukać jak jest u Ciebie.
W niektórych miejscach istnieje pozwolenie na spuszczanie psa z smyczy (np. w parku).
A u nas jak jest? Ja sie boje psow i jak widze takiego bez smyczy i kaganca to zwracam uwage i ide do okola.

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
"Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz. One przyjdą same."

WrednaMyszka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-15, 16:44   #652
kamelka33
Zadomowienie
 
Avatar kamelka33
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 1 759
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz.22

Cytat:
Napisane przez eibhlin87 Pokaż wiadomość
Są ok, bierz
Cytat:
Napisane przez Ewelina_Waw Pokaż wiadomość
Mi się podobają, sama chętnie bym takie kupiła, mimo że teraz choruję na workery
Mnie również podobają się workery Masz może jakieś ciekawe na oku?

Cytat:
Napisane przez semantique Pokaż wiadomość
Są ok, po ile w internecie? Na all? Widziałam dokładnie te same po 99zł w sklepie stacjonarnym.
Buty pochodzą ze sklepu elilu.pl, kosztują 89zł
kamelka33 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-15, 16:48   #653
lucciola
Zakorzenienie
 
Avatar lucciola
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 5 208
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz.22

Cytat:
Napisane przez lasoa Pokaż wiadomość
Ja udaje ze nie słysze
Też tak robiłam przez jakieś dwa lata. Ale już mi się cierpliwość skończyła i chęć udawania

---------- Dopisano o 17:48 ---------- Poprzedni post napisano o 17:46 ----------

Cytat:
Napisane przez WrednaMyszka Pokaż wiadomość
A u nas jak jest? Ja sie boje psow i jak widze takiego bez smyczy i kaganca to zwracam uwage i ide do okola.

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Wydaje mi się, że to dość powszechny przepis, że pies ma być na smyczy a rasy agresywne dodatkowo w kagańcu.
lucciola jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-15, 16:52   #654
Dotka90
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: stąd
Wiadomości: 36 831
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz.22

Cytat:
Napisane przez WrednaMyszka Pokaż wiadomość
A u nas jak jest? Ja sie boje psow i jak widze takiego bez smyczy i kaganca to zwracam uwage i ide do okola.

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
na smyczy, bez kagańca, chyba że rasy 'potencjalnie agresywne'.
Bez smyczy w mało uczęszczanych miejscach, o ile pies jest odwoływalny + nie ma akurat w tym miejscu zakazu.
Dotka90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-15, 16:52   #655
bordowa
Wtajemniczenie
 
Avatar bordowa
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 2 936
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz.22

Cytat:
Napisane przez Charmain Pokaż wiadomość
Podbijam pytanie o kalendarze, bo były w A. ładne kolory, ale malutkie. Mam po co się tłuc do innych?
Widziałam wczoraj w Realu w pastelowych kolorach. Ale ceny jakoś powyżej 20zł.
bordowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-15, 17:15   #656
miss kitsch
Zakorzenienie
 
Avatar miss kitsch
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 5 673
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz.22

[1=150f22149d232a15625e38a 732d46b6c6e220cbb_63e0430 22f3b0;43727275]Na poczcie nic nie dostaniesz, możesz coś kupić, ale będzie drogo. Możesz poszukać jakiegoś starego kartonu wyciąć go zapakować fiszki, a potem zawinąć w szary papier, żeby było ładnie Adres napiszesz na takiej przyklejanej kartce - dostaniesz ją na poczcie, tylko musisz poprosić o druk do paczki.

edit: ewentualnie jakaś większa koperta bąbęlkowa (polecam papiernicze), ale nie wiem jakiego rozmiaru te fiszki, więc nie wiem czy się zmieszczą,[/QUOTE]

Ależ na poczcie są kartony, koperty duże, małe i z bąblami. I w marketach również

Ale można się zapakować z wysyłką praktycznie we wszystko co się w domu znajdzie, kartony po butach to chyba klasyka

Ostatnio dostałam nawet przesyłkę zapakowaną po prostu w gruby worek na śmieci....
__________________
miss kitsch jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-15, 17:17   #657
150f22149d232a15625e38a732d46b6c6e220cbb_63e043022f3b0
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 2 792
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz.22

Cytat:
Napisane przez miss kitsch Pokaż wiadomość
Ależ na poczcie są kartony, koperty duże, małe i z bąblami. I w marketach również

Ale można się zapakować z wysyłką praktycznie we wszystko co się w domu znajdzie, kartony po butach to chyba klasyka

Ostatnio dostałam nawet przesyłkę zapakowaną po prostu w gruby worek na śmieci....
To prawda, ale na pocztach są straszne marże. Ta sama koperta w papierniczym 1 zł, na poczcie 2,5.
150f22149d232a15625e38a732d46b6c6e220cbb_63e043022f3b0 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-15, 17:34   #658
Elladorea
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 915
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz.22

Dziękuję, koreczka, baby montana i miss kitsch
Jutro przejdę się do papierniczego po kartonik albo po prostu owinę opakowanie papierem, zastanowię się jeszcze.
Fiszki to hiszpański, praktyczne zwroty konwersacyjne z Edgarda. Opakowanie duże nie jest, ma wymiary jakieś 16x6x5 cm, ale wiadomo, w coś trzeba je owinąć/zapakować.

Cytat:
Napisane przez baby montana
niedługo będę miała obronę pracy licencjackiej z 4 osobami których nie znam i nie mam jak się dowiedzieć kim są/skontaktować z nimi, przez co na pewno nie kupimy wspólnie żadnych kwiatów itd. promotor mi się zmienił i ten nowy ma mi tylko zatwierdzić pracę, bo nie zajmuje się zupełnie moją tematyką. czy bardzo źle będzie widziane jeśli nie kupię nic dla komisji? kwiatów itd?


aaa i jeszcze - czy podstaw jogi albo pilatesu można nauczyć się samemu, z filmików itd?
Nie przejmuj się, dogadacie się podczas czekania Może być też tak, że każdy indywidualnie kupuje kwiaty - u mnie tak było, osoby po egzaminie szły po kwiatek i go wręczały wtedy, gdy akurat w sali nikogo nie było (po każdej osobie komisja chwilę się naradzała nad oceną i wtedy wchodzili z kwiatkiem). A jak nic nie dasz, też się nic nie stanie.

Spokojnie mozesz się nauczyć, ja właśnie tak ćwiczyłam jogę przez jakiś czas, z tv filmików. Możesz też się w książkę zaopatrzyć, widziałam ostatnio kilka w Empiku.
Elladorea jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-15, 18:09   #659
miss kitsch
Zakorzenienie
 
Avatar miss kitsch
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 5 673
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz.22

[1=150f22149d232a15625e38a 732d46b6c6e220cbb_63e0430 22f3b0;43734022]To prawda, ale na pocztach są straszne marże. Ta sama koperta w papierniczym 1 zł, na poczcie 2,5.[/QUOTE]

Na serio? Nawet nie wiedziałam bo ja tylko recycling uprawiam


Cytat:
Napisane przez Elladorea Pokaż wiadomość
Dziękuję, koreczka, baby montana i miss kitsch
Jutro przejdę się do papierniczego po kartonik albo po prostu owinę opakowanie papierem, zastanowię się jeszcze.
Fiszki to hiszpański, praktyczne zwroty konwersacyjne z Edgarda. Opakowanie duże nie jest, ma wymiary jakieś 16x6x5 cm, ale wiadomo, w coś trzeba je owinąć/zapakować.
Małe te fiszki, polecam kopertę z bąblami i możesz ewentualnie jeszcze czymś kartonik dla bezpieczeństwa obwinąć i dopiero w kopertę
__________________
miss kitsch jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-15, 18:33   #660
LeejdiNaati
Zakorzenienie
 
Avatar LeejdiNaati
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 23 352
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz.22

Kupowała któraś z Was ze strony zegarki.worldtrade24.pl ? Chcę TŻowi kupić zegarek, ale nie wiem czy nie będzie problemów ze sklepem.
__________________
LeejdiNaati jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-10 21:51:42


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:04.