Życie z kierowcą TIRa - Strona 155 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-11-17, 11:36   #4621
2016051109231
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 670
Dot.: Życie z kierowcą TIRa

Właśnie pokłóciłam się z tż i jak dla mnie może nie zjeżdżać do domu aż do świąt. Dziś wychodzi do kumpli więc mam go z głowy a jutro to nie wiem jak to będzie wyglądać.
Na dodatek strasznie mi zimno i coś czuję że będe chora
2016051109231 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-17, 12:07   #4622
Goonita
Raczkowanie
 
Avatar Goonita
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 393
Dot.: Życie z kierowcą TIRa

Cytat:
Napisane przez Agusiaczek1985 Pokaż wiadomość
O to dzieje sie u Ciebie
Co do aparatu wiem co przechodzisz współlokatorka miała to samo. Miała do wyrwania 4 ósemki i chyba jedną czwórkę
4 ósemki? Masakra... A mnie poza tymi dwoma zębami czeka jeszcze wyrwanie dolnej ósemki, bo nie wiadomo czemu nie stoi jak normalny ząb tylko leży, w poziomie sobie urosła, taka leniwa była i sobie leży no i dwie czwórki na dole, ale to jak będę zakładać aparat na dolną szczenę.

Cytat:
Napisane przez elvegirl Pokaż wiadomość

Goonita - dobre papki nie są złe chociaż ja nie pamiętam żebym jakoś bardzo na mocno sycących zupach-kremach i serkach danio schudła .
A ja jestem wybredna i gęstych, mocno zaciąganych zup nie lubię. Poza tym jak mam myć zęby po każdym posiłku to odechciewa mi się jeść


Cytat:
Napisane przez ryba871019 Pokaż wiadomość
Właśnie pokłóciłam się z tż i jak dla mnie może nie zjeżdżać do domu aż do świąt. Dziś wychodzi do kumpli więc mam go z głowy a jutro to nie wiem jak to będzie wyglądać.
Na dodatek strasznie mi zimno i coś czuję że będe chora
No dobra, opowiadaj o co poszło?
__________________
27.11.11 Już jako My
07.07.2013 Zaręczyny
15.08.2015

10.11.2015 Odszedł ukochany Aniołek
21.04.2016 Straciliśmy drugiego Aniołka
28.04.2017 Planowany termin porodu
Goonita jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-17, 12:20   #4623
2016051109231
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 670
Dot.: Życie z kierowcą TIRa

Cytat:
Napisane przez Goonita Pokaż wiadomość
4 ósemki? Masakra... A mnie poza tymi dwoma zębami czeka jeszcze wyrwanie dolnej ósemki, bo nie wiadomo czemu nie stoi jak normalny ząb tylko leży, w poziomie sobie urosła, taka leniwa była i sobie leży no i dwie czwórki na dole, ale to jak będę zakładać aparat na dolną szczenę.



A ja jestem wybredna i gęstych, mocno zaciąganych zup nie lubię. Poza tym jak mam myć zęby po każdym posiłku to odechciewa mi się jeść




No dobra, opowiadaj o co poszło?
O to, że ostatnio nigdzie razem nie wychodzimy i czuje sie jak opiekunka jego dziecka. Jak sie kłócimy to na całego aż któreś nie wytrzyma i rzuci słuchawką. A jak wróci teraz do domu i bedzie udawał że nic sie nie stało (zawsze tak robi jak kłócimy się z jego winy) to chyba się wystrzelę w kosmos ze złości
2016051109231 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-18, 08:42   #4624
Agusiaczek1985
Wtajemniczenie
 
Avatar Agusiaczek1985
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 2 524
Dot.: Życie z kierowcą TIRa

Cytat:
Napisane przez ryba871019 Pokaż wiadomość
O to, że ostatnio nigdzie razem nie wychodzimy i czuje sie jak opiekunka jego dziecka. Jak sie kłócimy to na całego aż któreś nie wytrzyma i rzuci słuchawką. A jak wróci teraz do domu i bedzie udawał że nic sie nie stało (zawsze tak robi jak kłócimy się z jego winy) to chyba się wystrzelę w kosmos ze złości
No to nie miło. Mam nadziej ze się jakoś pogodzicie i wszystko sie ułoży
__________________
Agusiaczek1985 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-18, 08:58   #4625
elvegirl
po drugiej stronie szafy
 
Avatar elvegirl
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 41 748
Dot.: Życie z kierowcą TIRa

Cytat:
Napisane przez Goonita Pokaż wiadomość
A ja jestem wybredna i gęstych, mocno zaciąganych zup nie lubię. Poza tym jak mam myć zęby po każdym posiłku to odechciewa mi się jeść
Ja też jestem wybredna i zupy-kremy to właściwie jedyne zupy które naprawdę lubię A zęby od zawsze myłam często, więc mycie przy aparacie nie było dla mnie jakąś niedogodnością. Co prawda ja po swoich doświadczeniach nigdy nikomu aparatu nie polecę, mimo że wiem że technika bardzo przez te kilkanaście lat poszła do przodu, ale akurat sam czas noszenia całkiem nieźle wspominam

Cytat:
Napisane przez ryba871019 Pokaż wiadomość
Jak sie kłócimy to na całego aż któreś nie wytrzyma i rzuci słuchawką.
Nie kłócę się przez telefon, uważam że to kompletnie bez sensu. Tylko rozmowa na żywo, bez tego nigdy nie umiałam dojść z nikim do konstruktywnych wniosków.
__________________
"Widziałeś tę dziewczynę? Ma nogi za milion złotych!" - pomagamy Dianie https://www.siepomaga.pl/dla-diany
elvegirl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-18, 10:37   #4626
Agusiaczek1985
Wtajemniczenie
 
Avatar Agusiaczek1985
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 2 524
Dot.: Życie z kierowcą TIRa

Jest mi strasznie smutno. Bez powodu. A do tego chyba jeszcze ta jesień. Nie umiem dziś znaleść sobie miejsca bez świadomosci że K. jest obok. Spędziliśmy miło razem 2 dni a dzis trzeba było się pożegnać na tydzień
Nie nawidze poniedziałków
__________________

Edytowane przez Agusiaczek1985
Czas edycji: 2013-11-18 o 15:40
Agusiaczek1985 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-19, 10:19   #4627
Purely
Raczkowanie
 
Avatar Purely
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 87
Dot.: Życie z kierowcą TIRa

Cytat:
Napisane przez ryba871019 Pokaż wiadomość
Właśnie pokłóciłam się z tż i jak dla mnie może nie zjeżdżać do domu aż do świąt. Dziś wychodzi do kumpli więc mam go z głowy a jutro to nie wiem jak to będzie wyglądać.
Na dodatek strasznie mi zimno i coś czuję że będe chora
Serio ? To ale nabroił

Cześć !
Wpadłam po dłuższej przerwie. U nas wszystko leci powolutku. Póki co spokojnie chociaż bywają zgrzyty. TŻ coraz częściej jest przez cały tydzień poza domem, odzwyczaiłam się ale jak mus to mus.

Słoneczko pięknie świeci dziś u nas, dlatego zaraz po obiadku Młodej idziemy na spacerek
Purely jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-11-19, 15:30   #4628
Goonita
Raczkowanie
 
Avatar Goonita
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 393
Dot.: Życie z kierowcą TIRa

Cytat:
Napisane przez ryba871019 Pokaż wiadomość
O to, że ostatnio nigdzie razem nie wychodzimy i czuje sie jak opiekunka jego dziecka. Jak sie kłócimy to na całego aż któreś nie wytrzyma i rzuci słuchawką. A jak wróci teraz do domu i bedzie udawał że nic sie nie stało (zawsze tak robi jak kłócimy się z jego winy) to chyba się wystrzelę w kosmos ze złości
Nie ma sensu kłócić się przez telefon, później oboje to przeżywacie z tym, że z daleka od siebie. Jak macie coś do siebie to warto poczekać z tym, aż oboje będziecie mogli pogadać o tym w cztery oczy. Nie odbierz mnie tylko jakbym się tu wymądrzała, po prostu wyrażam swoje zdanie

Cytat:
Napisane przez elvegirl Pokaż wiadomość
Ja też jestem wybredna i zupy-kremy to właściwie jedyne zupy które naprawdę lubię A zęby od zawsze myłam często, więc mycie przy aparacie nie było dla mnie jakąś niedogodnością. Co prawda ja po swoich doświadczeniach nigdy nikomu aparatu nie polecę, mimo że wiem że technika bardzo przez te kilkanaście lat poszła do przodu, ale akurat sam czas noszenia całkiem nieźle wspominam
Noszenie aparatu jeszcze przede mną Póki co dziś byłam na wyrwaniu jednego zęba, i jutro jadę wyrwać drugi. Wrażenia z dziś? Dzięki Bogu za znieczulenie Szkoda tylko, że teraz puszcza i cholernie boli...

Cytat:
Napisane przez elvegirl Pokaż wiadomość
Nie kłócę się przez telefon, uważam że to kompletnie bez sensu. Tylko rozmowa na żywo, bez tego nigdy nie umiałam dojść z nikim do konstruktywnych wniosków.
o to to, elve wyjęłaś mi to z usta

Cytat:
Napisane przez Agusiaczek1985 Pokaż wiadomość
Jest mi strasznie smutno. Bez powodu. A do tego chyba jeszcze ta jesień. Nie umiem dziś znaleść sobie miejsca bez świadomosci że K. jest obok. Spędziliśmy miło razem 2 dni a dzis trzeba było się pożegnać na tydzień
Nie nawidze poniedziałków
Tydzień szybko minie i znów będziecie razem , także głowa do góry
__________________
27.11.11 Już jako My
07.07.2013 Zaręczyny
15.08.2015

10.11.2015 Odszedł ukochany Aniołek
21.04.2016 Straciliśmy drugiego Aniołka
28.04.2017 Planowany termin porodu

Edytowane przez Goonita
Czas edycji: 2013-11-19 o 15:31
Goonita jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-19, 16:44   #4629
Agusiaczek1985
Wtajemniczenie
 
Avatar Agusiaczek1985
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 2 524
Dot.: Życie z kierowcą TIRa

Cytat:
Napisane przez Goonita Pokaż wiadomość

Tydzień szybko minie i znów będziecie razem , także głowa do góry
Juz mi przeszło dziś. Bluza ukochanego pełni zastepstwo

Co tam słychac u Ciebie wiecej?


Aaa i chrzciny przesunięte na 30 bo chrzesna nei mogła przybyć na 23
__________________
Agusiaczek1985 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-19, 17:04   #4630
elvegirl
po drugiej stronie szafy
 
Avatar elvegirl
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 41 748
Dot.: Życie z kierowcą TIRa

Cytat:
Napisane przez Purely Pokaż wiadomość
Póki co spokojnie chociaż bywają zgrzyty.
Zgrzyty to chyba wszędzie się zdarzają, grunt żeby były drobne

Cytat:
Napisane przez Goonita Pokaż wiadomość
Noszenie aparatu jeszcze przede mną Póki co dziś byłam na wyrwaniu jednego zęba, i jutro jadę wyrwać drugi. Wrażenia z dziś? Dzięki Bogu za znieczulenie Szkoda tylko, że teraz puszcza i cholernie boli...
A mnie nie bolało, 4 ząbki miałam usuwane, obżarłam się lodami po i było całkiem ok

Cytat:
Napisane przez Agusiaczek1985 Pokaż wiadomość
Juz mi przeszło dziś. Bluza ukochanego pełni zastepstwo
Zazdraszczam, mnie to nie pomaga jak tęsknię...zdecydowanie lepiej mi robi zajęcie się czymś bardzo zajmującym
__________________
"Widziałeś tę dziewczynę? Ma nogi za milion złotych!" - pomagamy Dianie https://www.siepomaga.pl/dla-diany
elvegirl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-19, 17:23   #4631
Agusiaczek1985
Wtajemniczenie
 
Avatar Agusiaczek1985
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 2 524
Dot.: Życie z kierowcą TIRa

Cytat:
Napisane przez elvegirl Pokaż wiadomość


Zazdraszczam, mnie to nie pomaga jak tęsknię...zdecydowanie lepiej mi robi zajęcie się czymś bardzo zajmującym
Przeszedł mi zły nastrój. Tęsknota nie przechodzi
__________________
Agusiaczek1985 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-11-19, 17:37   #4632
elvegirl
po drugiej stronie szafy
 
Avatar elvegirl
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 41 748
Dot.: Życie z kierowcą TIRa

Cytat:
Napisane przez Agusiaczek1985 Pokaż wiadomość
Przeszedł mi zły nastrój. Tęsknota nie przechodzi
No właśnie tą zdołowaną tęsknotę miałam na myśli Ja rzadko mam doła odkąd wyjeżdża na krótko, przeważnie spadek nastroju jest spowodowany PMSem + jego nieobecnością ale tak jak mówię, jego ciuchy czy inne romantiko klimaty nie pomagają, jestem chyba zbyt praktyczna

---------- Dopisano o 18:37 ---------- Poprzedni post napisano o 18:34 ----------

Cytat:
Napisane przez Goonita Pokaż wiadomość
Jak macie coś do siebie to warto poczekać z tym, aż oboje będziecie mogli pogadać o tym w cztery oczy.
Ja to w ogóle staram się nie poruszać przez telefon tematów, które mogłyby wywołać burzę, nie ma to sensu. Jak jest w trasie to ani mnie ani jemu nie jest to potrzebne, a wiadomo że i tak konkrety obgadamy dopiero jak się spotkamy, więc po co się nakręcać i przeżywać jak się nie widzimy? Bez sensu kompletnie, tylko się człowiek zmarszczek dorabia
__________________
"Widziałeś tę dziewczynę? Ma nogi za milion złotych!" - pomagamy Dianie https://www.siepomaga.pl/dla-diany
elvegirl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-19, 17:48   #4633
Agusiaczek1985
Wtajemniczenie
 
Avatar Agusiaczek1985
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 2 524
Dot.: Życie z kierowcą TIRa

Cytat:
Napisane przez elvegirl Pokaż wiadomość
No właśnie tą zdołowaną tęsknotę miałam na myśli Ja rzadko mam doła odkąd wyjeżdża na krótko, przeważnie spadek nastroju jest spowodowany PMSem + jego nieobecnością ale tak jak mówię, jego ciuchy czy inne romantiko klimaty nie pomagają, jestem chyba zbyt praktyczna
Spadek nastroju był też spowodowany czymś innym, ale narazie nei che o tym mówić.
__________________
Agusiaczek1985 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-19, 17:57   #4634
elvegirl
po drugiej stronie szafy
 
Avatar elvegirl
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 41 748
Dot.: Życie z kierowcą TIRa

Ok, pisałaś wcześniej "bez powodu", to wiadomo że delikatnością się nie wykazywałam
__________________
"Widziałeś tę dziewczynę? Ma nogi za milion złotych!" - pomagamy Dianie https://www.siepomaga.pl/dla-diany
elvegirl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-19, 18:05   #4635
Agusiaczek1985
Wtajemniczenie
 
Avatar Agusiaczek1985
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 2 524
Dot.: Życie z kierowcą TIRa

Nic sie nie stało

I wyszyłam juz pamiatkę chrztu dla Oliwki Ale jeszcze wam nie pokaże bo muszę ją wyprać i wsadzic w ramkę
__________________

Edytowane przez Agusiaczek1985
Czas edycji: 2013-11-19 o 18:11
Agusiaczek1985 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-19, 18:29   #4636
Goonita
Raczkowanie
 
Avatar Goonita
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 393
Dot.: Życie z kierowcą TIRa

Cytat:
Napisane przez Agusiaczek1985 Pokaż wiadomość
Juz mi przeszło dziś. Bluza ukochanego pełni zastepstwo

Co tam słychac u Ciebie wiecej?


Aaa i chrzciny przesunięte na 30 bo chrzesna nei mogła przybyć na 23
Cieszę się bardzo, że humor Ci się poprawił
A co więcej u mnie? Poza tym, że od jutra będę bardziej szczerbata, a od czwartku będę ściągać wszystkie pioruny świata to tak w zasadzie po staremu Tż w trasie, ja sobie pracuje, a po pracy pielęgnuję życie towarzyskie i siebie samą Wczoraj odezwał się mój ex, z którym byłam jakieś 6 lat temu. W zasadzie to mamy kontakt i tak od czasu do czasu dzwonimy do siebie, czy piszemy co tam u nas słychać Miłe to, że nie rozstaliśmy się w kłótni Nie wiem czemu ale mam sentyment do tego faceta i zawsze miło będę wspominała spędzony z nim czas.

Cytat:
Napisane przez elvegirl Pokaż wiadomość

A mnie nie bolało, 4 ząbki miałam usuwane, obżarłam się lodami po i było całkiem ok
Patrz, o lodach nie pomyślałam Jutro jak będę sobie drugi ząb wyrywać to w drodze powrotnej obkupię się lodami i niech pójdzie w te biodra, bo już zaczynają na mnie wisieć rzeczy...

Cytat:
Napisane przez elvegirl Pokaż wiadomość
No właśnie tą zdołowaną tęsknotę miałam na myśli Ja rzadko mam doła odkąd wyjeżdża na krótko, przeważnie spadek nastroju jest spowodowany PMSem + jego nieobecnością ale tak jak mówię, jego ciuchy czy inne romantiko klimaty nie pomagają, jestem chyba zbyt praktyczna

---------- Dopisano o 18:37 ---------- Poprzedni post napisano o 18:34 ----------
Ja jakbym miała rzeczy swoje Tżta to bym chyba co chwila ryczała że jego tu nie ma. Poza tym jego perfumy tak na mnie nakręcają, że co chwila mam ochotę na sex Także podsumowując bym beczała w podnieceniu
Jestem na środkach przeciwbólowych, tak bredzę jakby co
__________________
27.11.11 Już jako My
07.07.2013 Zaręczyny
15.08.2015

10.11.2015 Odszedł ukochany Aniołek
21.04.2016 Straciliśmy drugiego Aniołka
28.04.2017 Planowany termin porodu
Goonita jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-19, 18:44   #4637
Agusiaczek1985
Wtajemniczenie
 
Avatar Agusiaczek1985
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 2 524
Dot.: Życie z kierowcą TIRa

Cytat:
Napisane przez Goonita Pokaż wiadomość
Cieszę się bardzo, że humor Ci się poprawił
A co więcej u mnie? Poza tym, że od jutra będę bardziej szczerbata, a od czwartku będę ściągać wszystkie pioruny świata to tak w zasadzie po staremu Tż w trasie, ja sobie pracuje, a po pracy pielęgnuję życie towarzyskie i siebie samą Wczoraj odezwał się mój ex, z którym byłam jakieś 6 lat temu. W zasadzie to mamy kontakt i tak od czasu do czasu dzwonimy do siebie, czy piszemy co tam u nas słychać Miłe to, że nie rozstaliśmy się w kłótni Nie wiem czemu ale mam sentyment do tego faceta i zawsze miło będę wspominała spędzony z nim czas.


Ja jakbym miała rzeczy swoje Tżta to bym chyba co chwila ryczała że jego tu nie ma. Poza tym jego perfumy tak na mnie nakręcają, że co chwila mam ochotę na sex Także podsumowując bym beczała w podnieceniu
Jestem na środkach przeciwbólowych, tak bredzę jakby co
Ja tez mam kontakt z ostatnim ex w wakacje nawet sie spotkalismy ale wiekszą paczką raz był pijany i sie do mnie przytulał żeby było jasne, nie ja do niego

Mi rzeczy K. akurat pomagają a ochote na małe co nie co to mamy często
__________________
Agusiaczek1985 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-19, 18:47   #4638
elvegirl
po drugiej stronie szafy
 
Avatar elvegirl
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 41 748
Dot.: Życie z kierowcą TIRa

Cytat:
Napisane przez Goonita Pokaż wiadomość
Patrz, o lodach nie pomyślałam
Mnie dentystka poleciła, podobno zimno znieczula obolałe dziąsełka Spróbować nie zaszkodzi, grunt to nie pchać jęzora w dziurę po zębie, żeby nie wydłubać skrzepu


Cytat:
Napisane przez Goonita Pokaż wiadomość
Także podsumowując bym beczała w podnieceniu
Ómarłam
__________________
"Widziałeś tę dziewczynę? Ma nogi za milion złotych!" - pomagamy Dianie https://www.siepomaga.pl/dla-diany
elvegirl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-19, 18:54   #4639
2016051109231
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 670
Dot.: Życie z kierowcą TIRa

a my pogodziliśmy się już w niedzielę i było super. A dziś tż pojechał już w trasę. W poniedziałek mieliśmy dzień zakupów i teraz mamy tel. na abonament i możemy do siebie dzwonić za darmo nawet jak tż będzie zagranicą kupiłam sobie puzzle 2 obrazki po 1000 elementów, więc będe miała co robić wieczorami. No i tż dostał już ode mnie prezent na święta bo nie mógł się już doczekać
2016051109231 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-11-19, 19:00   #4640
elvegirl
po drugiej stronie szafy
 
Avatar elvegirl
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 41 748
Dot.: Życie z kierowcą TIRa

Cytat:
Napisane przez ryba871019 Pokaż wiadomość
teraz mamy tel. na abonament i możemy do siebie dzwonić za darmo nawet jak tż będzie zagranicą
Zazdraszczam, my mamy na abonament, ale mój luby jeździ bardzo często na wschód, a tam niestety super hiper promocje polskich sieci można o kant tyłka potłuc. Cyrki są zawsze jak tam jedzie, bo w swój telefon wkłada kartę tamtejszej sieci, żeby mieć taniej, a ja odpisuję na jego polski telefon firmowy, żeby mieć taniej...a ten telefon jest na stałym podglądzie jego szefa Czyta wszystkie moje buziaczki i tęsknotki, że o zboczonych tekścikach nie wspomnę Z tego powodu luby się przerzucił na tamtejszy internet bezprzewodowy i ograniczamy smsy
__________________
"Widziałeś tę dziewczynę? Ma nogi za milion złotych!" - pomagamy Dianie https://www.siepomaga.pl/dla-diany
elvegirl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-19, 19:01   #4641
Agusiaczek1985
Wtajemniczenie
 
Avatar Agusiaczek1985
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 2 524
Dot.: Życie z kierowcą TIRa

Cytat:
Napisane przez ryba871019 Pokaż wiadomość
a my pogodziliśmy się już w niedzielę i było super. A dziś tż pojechał już w trasę. W poniedziałek mieliśmy dzień zakupów i teraz mamy tel. na abonament i możemy do siebie dzwonić za darmo nawet jak tż będzie zagranicą kupiłam sobie puzzle 2 obrazki po 1000 elementów, więc będe miała co robić wieczorami. No i tż dostał już ode mnie prezent na święta bo nie mógł się już doczekać
Super że sie pogodziliscie.
Szybko sie uwinęłaś z prezentem Co TZ dostał?
__________________
Agusiaczek1985 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-19, 19:06   #4642
2016051109231
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 670
Dot.: Życie z kierowcą TIRa

Cytat:
Napisane przez elvegirl Pokaż wiadomość
Zazdraszczam, my mamy na abonament, ale mój luby jeździ bardzo często na wschód, a tam niestety super hiper promocje polskich sieci można o kant tyłka potłuc. Cyrki są zawsze jak tam jedzie, bo w swój telefon wkłada kartę tamtejszej sieci, żeby mieć taniej, a ja odpisuję na jego polski telefon firmowy, żeby mieć taniej...a ten telefon jest na stałym podglądzie jego szefa Czyta wszystkie moje buziaczki i tęsknotki, że o zboczonych tekścikach nie wspomnę Z tego powodu luby się przerzucił na tamtejszy internet bezprzewodowy i ograniczamy smsy
No u nas nie ma problemu bo tż jeździ tylko po skandynawii ewentualnie po europie

Cytat:
Napisane przez Agusiaczek1985 Pokaż wiadomość
Super że sie pogodziliscie.
Szybko sie uwinęłaś z prezentem Co TZ dostał?
Kupiłam mu kamerkę do nagrywania jazdy, bardzo taka chciał więc sie cieszę że mam z głowy wymyślanie co mu kupić. Teraz jeździ i nagrywa wszystko a radochę ma przy tym jak dziecko i czasami mam wrażenie, że teraz tylko czeka aż będzie miał wypadek (oczywiście nie ze swojej winy)
2016051109231 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-19, 19:14   #4643
Agusiaczek1985
Wtajemniczenie
 
Avatar Agusiaczek1985
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 2 524
Dot.: Życie z kierowcą TIRa

Cytat:
Napisane przez ryba871019 Pokaż wiadomość
Kupiłam mu kamerkę do nagrywania jazdy, bardzo taka chciał więc sie cieszę że mam z głowy wymyślanie co mu kupić. Teraz jeździ i nagrywa wszystko a radochę ma przy tym jak dziecko i czasami mam wrażenie, że teraz tylko czeka aż będzie miał wypadek (oczywiście nie ze swojej winy)
Mojemu też sie marzy taka kamerka, a jeszcze jak mój brat dostał taka od wujka to tym bardziej Powiedziałam mu ze jak będzie grzeczny to kiedys dostanie taką kamerkę ale niestety nie w tym roku
__________________
Agusiaczek1985 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-19, 19:17   #4644
elvegirl
po drugiej stronie szafy
 
Avatar elvegirl
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 41 748
Dot.: Życie z kierowcą TIRa

Dobra rzecz taka kamerka mój luby ma i przez pierwsze pół roku używał jej nawet w prywatnym samochodzie Radochy było co niemiara
__________________
"Widziałeś tę dziewczynę? Ma nogi za milion złotych!" - pomagamy Dianie https://www.siepomaga.pl/dla-diany
elvegirl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-19, 19:22   #4645
Agusiaczek1985
Wtajemniczenie
 
Avatar Agusiaczek1985
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 2 524
Dot.: Życie z kierowcą TIRa

Wyobrażam sobie te radość
__________________
Agusiaczek1985 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-19, 19:29   #4646
2016051109231
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 670
Dot.: Życie z kierowcą TIRa

Tż też cały poniedziałek miał to w osobówce i aż strach było się odezwać bo później wszyscy te nagrania musieli oglądać i słuchali co ja tam za głupoty opowiadam
2016051109231 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-19, 19:32   #4647
Goonita
Raczkowanie
 
Avatar Goonita
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 393
Dot.: Życie z kierowcą TIRa

Cytat:
Napisane przez Agusiaczek1985 Pokaż wiadomość
Ja tez mam kontakt z ostatnim ex w wakacje nawet sie spotkalismy ale wiekszą paczką raz był pijany i sie do mnie przytulał żeby było jasne, nie ja do niego

Mi rzeczy K. akurat pomagają a ochote na małe co nie co to mamy często
No no, mam nadzieję, że rączki mu nie wędrowały :P


Cytat:
Napisane przez elvegirl Pokaż wiadomość
Mnie dentystka poleciła, podobno zimno znieczula obolałe dziąsełka Spróbować nie zaszkodzi, grunt to nie pchać jęzora w dziurę po zębie, żeby nie wydłubać skrzepu

Ómarłam
Mi to powiedziała, że jak spuchnę to mam sobie lód przyłożyć albo zmrożony kawał mięcha A języka nie mogę powstrzymać, co chwila penetracja gołego dziąsła

Cytat:
Napisane przez elvegirl Pokaż wiadomość
Zazdraszczam, my mamy na abonament, ale mój luby jeździ bardzo często na wschód, a tam niestety super hiper promocje polskich sieci można o kant tyłka potłuc. Cyrki są zawsze jak tam jedzie, bo w swój telefon wkłada kartę tamtejszej sieci, żeby mieć taniej, a ja odpisuję na jego polski telefon firmowy, żeby mieć taniej...a ten telefon jest na stałym podglądzie jego szefa Czyta wszystkie moje buziaczki i tęsknotki, że o zboczonych tekścikach nie wspomnę Z tego powodu luby się przerzucił na tamtejszy internet bezprzewodowy i ograniczamy smsy
Tak zwana inwigilacja szefa A szef nie wali jakimiś głupimi podtekstami w stronę Twojego Tżta jak tak sobie poczyta te wasze esemeski?

Cytat:
Napisane przez ryba871019 Pokaż wiadomość
No u nas nie ma problemu bo tż jeździ tylko po skandynawii ewentualnie po europie

Kupiłam mu kamerkę do nagrywania jazdy, bardzo taka chciał więc sie cieszę że mam z głowy wymyślanie co mu kupić. Teraz jeździ i nagrywa wszystko a radochę ma przy tym jak dziecko i czasami mam wrażenie, że teraz tylko czeka aż będzie miał wypadek (oczywiście nie ze swojej winy)
Marzy mi się podróż do Skandynawii, zresztą mojemu też, i tak myślimy czy by czasem tam nie ruszyć w podróż poślubną wiem wiem, miejsce mało sympatyczne na smażenie dupska na plaży :P ale te tereny ahh...pomarzyć można W ogóle to oboje byśmy chcieli kupić sobie kampera i ruszyć gdzieś w świat, przed siebie, bez planowania miejsc....może kiedyś uda nam się spełnić to marzenie
__________________
27.11.11 Już jako My
07.07.2013 Zaręczyny
15.08.2015

10.11.2015 Odszedł ukochany Aniołek
21.04.2016 Straciliśmy drugiego Aniołka
28.04.2017 Planowany termin porodu
Goonita jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-19, 19:35   #4648
Agusiaczek1985
Wtajemniczenie
 
Avatar Agusiaczek1985
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 2 524
Dot.: Życie z kierowcą TIRa

Moze nie było tak źle

---------- Dopisano o 20:35 ---------- Poprzedni post napisano o 20:32 ----------

Cytat:
Napisane przez Goonita Pokaż wiadomość
No no, mam nadzieję, że rączki mu nie wędrowały :P

Marzy mi się podróż do Skandynawii, zresztą mojemu też, i tak myślimy czy by czasem tam nie ruszyć w podróż poślubną wiem wiem, miejsce mało sympatyczne na smażenie dupska na plaży :P ale te tereny ahh...pomarzyć można W ogóle to oboje byśmy chcieli kupić sobie kampera i ruszyć gdzieś w świat, przed siebie, bez planowania miejsc....może kiedyś uda nam się spełnić to marzenie
Na pośladki nie wędrowały po pleckach jeździł, az ciary miałam

Życzę spełnienia waszego marzenia
__________________
Agusiaczek1985 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-19, 19:41   #4649
elvegirl
po drugiej stronie szafy
 
Avatar elvegirl
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 41 748
Dot.: Życie z kierowcą TIRa

Cytat:
Napisane przez ryba871019 Pokaż wiadomość
Tż też cały poniedziałek miał to w osobówce i aż strach było się odezwać bo później wszyscy te nagrania musieli oglądać i słuchali co ja tam za głupoty opowiadam
Ja nie cierpię słuchać swojego głosu w filmie, strasznie obco brzmi. I wyglądam też dziwnie

Cytat:
Napisane przez Goonita Pokaż wiadomość
A języka nie mogę powstrzymać, co chwila penetracja gołego dziąsła
Też tak miałam, zwłaszcza że jeszcze mi wyrywali zęby bliżej przodu Jęzor sam leciał, ale starałam się powstrzymywać, bo jednak nikt przedłużonego gojenia nie lubi.

Cytat:
Napisane przez Goonita Pokaż wiadomość
Tak zwana inwigilacja szefa A szef nie wali jakimiś głupimi podtekstami w stronę Twojego Tżta jak tak sobie poczyta te wasze esemeski?
Nic mi o tym nie wiadomo ale sądzę że nie, nie lubi mojemu chłopu podpadać

Cytat:
Napisane przez Goonita Pokaż wiadomość
Marzy mi się podróż do Skandynawii, zresztą mojemu też, i tak myślimy czy by czasem tam nie ruszyć w podróż poślubną
Piękne tereny, zakochana jestem w Skandynawii, na stałe mieszkać bym tam nie mogła - za zimno i za mało słońca jak na moje wymagania - ale te fioooooooooooordyyyyyyyyy ...!!!

---------- Dopisano o 20:41 ---------- Poprzedni post napisano o 20:40 ----------

Agusiaczek, nu nu nu
__________________
"Widziałeś tę dziewczynę? Ma nogi za milion złotych!" - pomagamy Dianie https://www.siepomaga.pl/dla-diany
elvegirl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-19, 19:45   #4650
Agusiaczek1985
Wtajemniczenie
 
Avatar Agusiaczek1985
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 2 524
Dot.: Życie z kierowcą TIRa

__________________
Agusiaczek1985 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-20 21:44:37


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:55.