Problemy skórne- wątek ogólny - Strona 18 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dermatologia

Notka

Dermatologia Forum dla osób, które interesują się dermatologią lub mają problemy ze skórą. Masz trądzik lub atopowe zapalenie skóry? Dołącz do nas, pomóż sobie i innym.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-11-23, 13:20   #511
pikantna_wanilia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 1
Dot.: Biała skóra po namoczeniu wodą

Mam dla Was złą wiadomość. Specjalnie założyłam tutaj konto, aby powiedzieć, że tego wyleczyć się niestety nie da, natomoast można to zaleczyć jednak nigdy nie wiadomo kiedy to powróci. Byłam już chyba u miliona lekarzy, dopiero kosmetyczka tak naprawde wytłumaczyła mi o co chodzi. Mam problem z potliwością stóp, więc kiedy chodzę w pełnych butach i skarpetkach stopy cały czas są mokre, a skóra się maceruje. Polecam moczenie stóp w nadmanganianie potasu, wysokoprocentowe kremy z mocznikiem, krótkie prysznice i jak najczęstsze chodzenie bez butów, skarpetek, a w lecie mimo brzydkiej skóry chodzenie w sandałkach. Moje stopy dzięki temu zawsze po lecie wyglądają lepiej.
P.s.: Może znacie jakieś super sposoby na nadmierną potliwość stóp?
pikantna_wanilia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-24, 00:36   #512
EmmKaa
Przyczajenie
 
Avatar EmmKaa
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 9
Dot.: czerwone plamy koło ust i nosa

U mnie w ten sposób objawiła się alergia na cytrusy. Pomógł CetAlergin w tabletkach i Zinalfat do smarowania. Popijałam też wapno.
EmmKaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-26, 09:06   #513
Usmiechnietazakrecona
Rozeznanie
 
Avatar Usmiechnietazakrecona
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 654
Dot.: Problemy skórne- wątek ogólny

Dołączam do wątku.

Mam problem z oczami, a dokładniej z powiekami: mam uczulenie na cienie, kredi, żelowy eyeliner - w sumie wszystko, co na powieki (a dokładniej w załamaniu) bym nie nałożyła to i tak zacznie piec, swędzieć i zejdzie. Że jak wyjdę to łzawią mi oczy nie wspomnę (nie zdziwiłabym się, jakby to była wina tuszu o zmieniłam - ale tylko łzawienie). Żeby było ciekawiej taki stan rzeczy jest tylko na jednej powiece, druga się trzyma git, nie swędzi, nie piecze.

Może któraś z Was tak miała? Możecie polecić jakiś dobry krem pod oczy/na powieki? Słyszałam rozbieżne opinie o NoniCare - skład niby dobry ale cudów nie robi. I mam zagwozdkę.
__________________
Usmiechnietazakrecona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-04, 09:07   #514
agnszp
Rozeznanie
 
Avatar agnszp
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 851
zmiany skórne w zimie

Wraz z przyjściem zimna pojawiły mi się na twarzy czerwone zmiany, najpierw pod okiem, potem na powiekach, nie swędzą, ale są czerwone, czasem się łuszczą, i widzę że rozchodzą się coraz bardziej..... macie pomysł co to może być, miałyście tak?
agnszp jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-04, 09:54   #515
Hiromi_Ise
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 297
Dot.: zmiany skórne w zimie

Moim zdaniem nie trzeba się uciekać od razu do drogich dermokosmetyków, może najpierw spróbować intensywniejszego nawilżania skóry. To normalne w zimie, że skóra się bardziej przesusza. Gorzej jak skóra skłonności do zapychania, wtedy rzeczywiście lepiej zainwestować w coś droższego.
Hiromi_Ise jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-04, 13:27   #516
agnszp
Rozeznanie
 
Avatar agnszp
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 851
Dot.: zmiany skórne w zimie

slodkaalicja, a który to jest krem? bo na tej stronie mi się sporo wyświetliło
agnszp jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-04, 13:57   #517
Jacqueline27
Raczkowanie
 
Avatar Jacqueline27
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 479
Dot.: zmiany skórne w zimie

Ja miałam czerwone i suche plamy, ale to było uczulenie. U mnie pomógł zwykły krem Nivea Wiem że dla niektórych pewnie zabrzmi to dziwnie, zważywszy na skład kremu Nivea, ale naprawdę przetestowałam prawie wszystkie kremy (na zaczerwienienia, na podrażnienia, na alergię) i tylko Nivea dał radę. Dziwną mam te skórę
Jacqueline27 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-12-04, 14:01   #518
kolejna_wizazanka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 276
Dot.: zmiany skórne w zimie

Tak, też mam ten problem. Nie tylko przy oczach, ale tam najbardziej, bo cera jest najcieńsza. Na dzień dzisiejszy smaruję się każdym nawilżającym kremem, który wpadnie mi w ręce, ale nie odkryłam jeszcze niczego skutecznego.
kolejna_wizazanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-05, 12:53   #519
Mo_niczka
Raczkowanie
 
Avatar Mo_niczka
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: mazowsze
Wiadomości: 238
Dot.: zmiany skórne w zimie

Podobno istnieje tez alergia na zimno...
__________________
blogbezzapachu.blogspot.c om
idealneczterdziestoletnie .blogspot.com
Mo_niczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-05, 20:11   #520
Betth
Przyczajenie
 
Avatar Betth
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 3
Dot.: wysypka na szyi, twarzy,policzkach, drobne krosteczki,pomocy

Ja niestety mam ten sam problem...Nigdy nie miałam problemów z cera a teraz dosłownie zasypały mnie małe krostki. Nie swedza, jak nakladam makijaz tez bardzo ich nie widac..ale wystarczy ze je czuc i widac pod swiatlo (jak makijaż zmyje). Takie malutkie, drobne. Brałam amertil ale jakoś bez rewelacji, przemywam twarz kremowym olejkiem myjacym Ziaja, ale też nic...podejrzewam że to moze byc u mnie skutek uboczny brania leków, bo niestety zlapalam okropnego wirusa i przez prawie miesiac brałam po dwa antybiotyki co osiem godzin wydaje mi sie, ze tutaj tylko dermatolog pomoże, bo sama na własną reke boje sie brac jakis leków i smarować sie maściami
Betth jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-06, 10:59   #521
agnszp
Rozeznanie
 
Avatar agnszp
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 851
Dot.: zmiany skórne w zimie

Niestety samo mocne nawilżanie nie pomagało, kupiłam też la roche posay cicaplast i próbowałam tak ale nie dało rady
poszłam do dermatologa, chciała mi oczywiście przepisać maść sterydową, twierdząc że nie ma szans żeby mi potem jakieś przebawienia powychodziły, nie zająknęła się o ochronie przeciwsłonecznej! ale powiedziałam żę chcę coś innego i przepisała mi krem Elidel, jest drogi - 70 zł, ale skuteczny jak na razie, bo po jednym dniu już nie jest czerwone, zostały tylko szorstkie placki, zobaczę jak będzie dalej
oczywiście absolutnie nie wiedziała od czego to może być, wizyta trwała 5 min, zapłaciłam 140 zł, ledwo co obejrzała moje plamy.... a wydawałoby się że wybrałam porządną klinikę
agnszp jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-12-06, 12:24   #522
dark01
Zakorzenienie
 
Avatar dark01
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa/Łęczna
Wiadomości: 5 132
GG do dark01 Send a message via Skype™ to dark01
Dot.: zmiany skórne w zimie

....
apropos nawilżania,często nie wystarcza,bo trzeba skórze bardziej dostarczyc ceramidów i lipidów,nawilżanie w takim wypadku to jak przelewanie wody przez sito.
__________________
DO ZApamiętania : Dry skin is a lack of oil, dehydrated skin is a lack of water.

wizażowo&pazurkowo
dark01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-10, 11:45   #523
my_dreams
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 13
GG do my_dreams
Dot.: Problemy skórne- wątek ogólny

Co myślicie o tym?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_2152.jpg (40,1 KB, 21 załadowań)
my_dreams jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-08, 12:05   #524
gratka1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 4
Pomocyyyy! Czerwone plamki na twarzy!

Witam.

Mam taki problem jak na zdjęciu czasami te plamki prawie nikną obecnie się zaostrzyły, czasami swędzą, obecnie pieczą.
Na te plamki schodzi czasem wodno-ropny płyn.
Skóra na plamkach złuszcza się.
Są na szyi i twarzy.

Spożywanie 3-4 x dziennie zielonej herbaty + cytryna pogorszyły sprawę.

Do lekarza proszę mnie nie odsyłać.

Maści cynkowe itp nie pomogą tylko pogorszą bo wysuszają.

Może ktoś miał podobny problem i pomoże. Co jeść pić jaki krem a co nie.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Dowód 2 001.jpg (44,6 KB, 38 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Dowód 2 003.jpg (40,1 KB, 30 załadowań)
gratka1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-08, 13:17   #525
jarek4589
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 95
Dot.: Pomocyyyy! Czerwone plamki na twarzy!

Masz to tylko w tych miejscach? To nie są zwykłe podrażnienia po goleniu,powinieneś jak najszybciej iść na wizytę do dermatologa!
Sam próbowałem uporać się z trądzikiem kiedy mi się w ciągu ostatnich miesięcy bardzo nasilił i gdybym od razu poszedł do lekarza problem nie byłby taki duży jak teraz,a tak nie dość,że wydałem kase na prywatne wizyty to jeszcze na mnóstwo zbędnych,a czasem nawet pogarszających sprawę specyfików bez recypty..także idź do lekarza i nie kombinuj nic na własną rękę
jarek4589 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-08, 14:33   #526
gratka1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 4
Dot.: Pomocyyyy! Czerwone plamki na twarzy!

No na szyji i na twarzy też.
Szczypię/pieczę obecnie.
Jak sie nie poprawi to pojde do lekarza.

Może ktoś coś jeszcze?
gratka1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-08, 23:31   #527
Ainglorion
Przyczajenie
 
Avatar Ainglorion
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 10
Dot.: Pomocyyyy! Czerwone plamki na twarzy!

Są to, o ile dobrze widzę, płaskie, silnie zaognione przestrzenie. Wygląda mi to na silną reakcję alergiczną. Jakby zmiany były wyraźnie wypukłe, i aż "błyszczące" od napiętej treścią skóry, to wtedy owszem, byłby to wyjątkowo ciężki rodzaj cysty spotykanej w trądziku.

"Do lekarza proszę nie odsyłać". A co to, lekarz taki straszny i niepomocny ? Odeślę Cię do lekarza bo to nie jest jakiśtam banał. Zwłaszcza, że problem, jak piszesz, nawraca. Uwierz mi, może się pogorszyć. Jeżeli to faktycznie zmiana alergiczna, dostaniesz maść steroidową (hydrokortyzon) która powinna złagodzić go na tyle, by wszystko się zagoiło. Jak otrzymasz specyfik dodatkowo z antybiotykiem (oxycort np.) to bedzie jeszcze lepiej, bo zapobiegniesz nadkażaniu tej zmiany. Ale jak piszę. Musisz odstać swoje w ogonku i poprosić o pomoc lekarza - jakkolwiek problematyczne by to nie było.

Nie wiem, co picie zielonej herbaty ma do tego . Co jeść, co pić - no pewno ludzie poradzą Ci, by pić wapno Różnie z opiniami na jego temat, uszczelnia śródbłonek naczyń więc zmniejsza w ten sposób możliwość obrzęku, jak wypijesz - może odrobinę pomóc. ALE nie powinien być stosowany samodzielnie, tylko w skojarzeniu z innymi lekami. Od lekarza. Do którego polecam się wybrać
Ainglorion jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-09, 14:46   #528
gratka1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 4
Dot.: Pomocyyyy! Czerwone plamki na twarzy!

Dzięki za pomoc.
Te plamki są podobne do łuszczycy którą mam ale nigdy na twarzy,
tym bardziej że są płaskie a nie lekko wypukłe jak przy łuszczycy.
gratka1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-10, 15:15   #529
ejakubowski
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 2
Smile Dot.: Pomocyyyy! Czerwone plamki na twarzy!

Ja stosowałem maść "ZEJ-a" i jestem czysty, może i tobie pomoże.
ejakubowski jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-01-10, 22:19   #530
akusia1
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 108
Dot.: Pomocyyyy! Czerwone plamki na twarzy!

Cytat:
Napisane przez gratka1 Pokaż wiadomość
Dzięki za pomoc.
Te plamki są podobne do łuszczycy którą mam ale nigdy na twarzy,
tym bardziej że są płaskie a nie lekko wypukłe jak przy łuszczycy.
Właśnie miałam pisać, że to wygląda na łuszczycę gdy doczytałam, że na nią chorujesz. Łuszczyca na różnych częściach ciała może różnie wyglądać i raczej nie spodziewałabym się niczego innego. Uważaj też na różne rady co do stosowania przeróżnych specyfików bo przy łuszczycy nie można stosować wszystkiego. Znam problem bardzo dobrze bo choruje na nią mój mąż. Nie wiem czy ją leczysz bo nie leczona prowadzi do przykrych konsekwencji np. łuszczycy stawów. Polecam nowość na rynku krem ze srebrem koloidalnym, polecany min. przy łuszczycy Beta-Skin-NATURAL ACTIVE CREAM
akusia1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-18, 16:20   #531
lilani25
Przyczajenie
 
Avatar lilani25
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 1
Dot.: wysypka na szyi, twarzy,policzkach, drobne krosteczki,pomocy

miałam to samo.poszłam do dermatologa.dostałam antybiotyk w końskiej dawce przez 10 dni .efekt było widać po trzech dniach teraz jest super.jeśli chcesz kup w aptece żel bez recepty nazywa się Skinoren.antybioty to na receptę Tetralysal.
lilani25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-19, 14:01   #532
metteorek
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 1
Proszę o pomoc napsikałem dezedorantem na ręke

Mam troszkę stracha bo robiliśmy durne zawody z kolegami w szkole kto sobie najdłużej napsika na rękę dezedorantem :/ i mam teraz taką bordową blizne i jak dotykam to troszeczke boli i psikałem sobie z 6 sek a koledzy po 30sek

Proszę o p[omoc

Edytowane przez metteorek
Czas edycji: 2014-01-19 o 14:17 Powód: Błąd w temacie
metteorek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-19, 16:12   #533
Stokrotek90
Wtajemniczenie
 
Avatar Stokrotek90
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Dziki Wschód
Wiadomości: 2 303
Dot.: Proszę o pomoc napsikałem dezedorantem na ręke

Może masz uczulenie? Idź do dermatologa jeśli Cię martwi stan skóry.
__________________
Stokrotek90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-22, 20:47   #534
orchis_27
Raczkowanie
 
Avatar orchis_27
 
Zarejestrowany: 2013-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 43
Spuchnięte usta

Mam w nawyku odrywanie skórki na ustach. Robię to od jakiegoś czasu do tego stopnia, że leje się krew. Bez względu na czas i miejsce. W tej chwili nie mogę tego robić, gdyż miejsce w którym odrywam po prostu spuchło i boli (jest to dokładnie środek na górnej wardze). Co robić? Jeśli jest to możliwe, prosiłabym o jakieś domowe i szybkie sposoby.
orchis_27 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-23, 00:44   #535
Aaniol_apokalipsy
Wtajemniczenie
 
Avatar Aaniol_apokalipsy
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: Mazowieckie
Wiadomości: 2 073
Dot.: Spuchnięte usta

Po pierwsze musisz koniecznie zwalczyć ten odruch. Po pierwsze źle to wygląda, po drugie robisz sobie krzywdę

Z prostych sposobów do zastosowania w domu możesz położyć na usta odrobinę miodu, tylko nie zlizuj go odrazu wytrzymaj jak najdłużej, maść z witaminą A.
__________________
,,Jestem Panią swojego życia i sumienia....
Twojego też będę..."
Aaniol_apokalipsy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-23, 14:07   #536
pieronica
Raczkowanie
 
Avatar pieronica
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 71
Dot.: Spuchnięte usta

Uważaj też na te wszystkie pomadki ochronne bo one często ostatecznie wysuszają jeszcze bardziej. Sama zmagam się z tym problemem, ale zauważyłam, że idzie mi łatwiej, jak umaluję sobie usta szminką szkoda mi "zjadać" efektu.
__________________
pieronica jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-23, 19:19   #537
lukasz0007
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 1
Dot.: Problemy skórne- wątek ogólny

Witam, mam problem z cerą zapewne jak połowa piszących w tym temacie.. Nigdzie nie znalazłem odpowiedzi na moje problemy, może coś wizażystki pomogą.
Mój problem wygląda następująco.

1-2 razy dziennie na tylko twarzy wyskakują mi czerwone plamy, lekko swędzą/pieką. Plamy znikają po około 2 godzinach. To już trwa od jakichś 2 lat.
Byłem u kilku dermatologów jednak, żaden nic nie pomógł. Po prostu nie wiedzą co to jest. Ostatni dermatolog przepisał mi Zineryt oraz Tetralysal. Oczywiście leki nic nie pomagają, plamy nadal się pojawiają i znikają.

Dodam jeszcze, że nie mam łupieżu.
Twarz w lato mam zaczerwienioną oraz całą tłustą, jak bym miał smalec na twarzy oraz wyskakują mi wyżej wymienione plamy.
W zimę mam cerę normalną(przy normalnej temperaturze pokojowej ) tylko występują plamy opisane powyżej.
Było by miło jak by ktoś coś wiedział jak poradzić sobie z takimi problemami..
Pozdrawiam
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1.jpg (130,1 KB, 9 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 2.jpg (130,3 KB, 7 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 3.jpg (101,7 KB, 4 załadowań)
lukasz0007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-23, 20:42   #538
orchis_27
Raczkowanie
 
Avatar orchis_27
 
Zarejestrowany: 2013-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 43
Dot.: Spuchnięte usta

ogólnie pryskam to octeniseptem, a gdy wyschnie nanoszę masło do ust (lip butter) nivei co jakiś czas. no i na noc dzisiaj naniosę trochę tego miodku. zdaję mi się, że to będę ponad tydzień leczyła, bo źle to wygląda - wielka, ciemna plamka
orchis_27 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-23, 23:10   #539
Aaniol_apokalipsy
Wtajemniczenie
 
Avatar Aaniol_apokalipsy
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: Mazowieckie
Wiadomości: 2 073
Dot.: Spuchnięte usta

Nie wiem czy powinnaś to pryskać occtiniseptem, ten preparat z tego co pamiętam zawiera alkohol, a to dodatkowo wyskusza. Zainwestuj w dobrą pomadkę na usta na wyjścia w domu, jak, dalej aplikuj miodek, jak będziesz w aptece zaopatrz się też w maść z witaminą a, kosztuje ok. 3 zł, a naprawdę potrafi pomóc.
__________________
,,Jestem Panią swojego życia i sumienia....
Twojego też będę..."
Aaniol_apokalipsy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-25, 17:43   #540
anoxxknim
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 8
Nogi, BŁAGAM O POMOC!

Hej dziewczyny! Od jakiegoś czasu zauważyłam, że mam straszny problem z moimi nogami. Mam 16 lat, nie wiem dlaczego mam taki problem... Dojrzewanie? nie wiem co robić, więc licze na waszą pomoc. Na moich nogach pojawiły się takie krosty. PODKREŚLAM, ŻE NIE GOLE OBECNIE NÓG. nie mam pojęcia od czego. Są z tyłu łydek i z przodu ud. Cholernie brzydko to wygląda. A najgorsze, że niedługo jadę na wycieczkę do Włoch.. Nie wygląda to aż tak źle jak na tym zdjęciu ( zdjęcie z internetu). Czytałam dużo, i piszą, że może to być zapalenie mieszków włosowych. Ale dlaczego? moja bratowa to miała, ale dlatego, że często goliła nogi... jak się tego pozbyć? POMOCY!
anoxxknim jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dermatologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-03-08 18:12:32


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:50.