Focus T25 - Strona 17 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie

Notka

Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie Forum dla osób, które lubią aktywność fizyczną i chcą spalić zbędne kalorie. Wejdź, poznaj świat fitnessu i różne rodzaje aktywności fizycznej np. joga, pilates czy zumba.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-11-27, 19:59   #481
Miluchova
Zadomowienie
 
Avatar Miluchova
 
Zarejestrowany: 2013-09
Lokalizacja: Żywiec
Wiadomości: 1 354
Dot.: Focus T25

Kurde, ja dziś zrobiłam 10 minut i brat mi przerwał dzwoniąc z niefajnym telefonem, więc odpuściłam. Teraz muszę robić od początku za jakąś godzinę się wezmę, jestem głodna jak wilk i idę coś zjeść
Miluchova jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-28, 08:53   #482
live
Rozeznanie
 
Avatar live
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 941
Dot.: Focus T25

Cytat:
Napisane przez was1 Pokaż wiadomość
To będziemy razem szły! Ja dziś zaczynam, jeszcze jestem przed.

---------- Dopisano o 19:54 ---------- Poprzedni post napisano o 18:04 ----------

Ja już po. Cały czas było skakanie. Ćwiczyłam boso, żeby nie tupać, ale jutro już w butach. Oni cały czas robią na palcach i jak się boso ćwiczy, to łydki się strasznie obciążają.
Przeszkadzałam mi podskakujący biust i brzuch
Zastopowałam kilka razy, poszłam siku, ale robiłam bez modyfikacji.
Pozdrawiam
No właśnie nie wiem dlaczego ale przy cardio mam to samo , ostatnio to nawet podpaskę założyłam bo mam uczucie jakby nie trzymania moczu , dziwne to ,ale jast tak tylko przy intensywnych podskokach

---------- Dopisano o 09:53 ---------- Poprzedni post napisano o 09:48 ----------

Cytat:
Napisane przez joanstark Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny!
Ćwiczy już któraś fazę Gamma? Ja pominęłam Alfę i Betę, pociągają mnie ciężary, jeżeli ktoś ma takie same ciągoty jak ja to polecam właśnie tą fazę Mnóstwo ćwiczeń na ręce, biceps i triceps pracują jak nigdy! W Rip't up ramiona mnie po prostu palą

Mam ten sam problem co kilka osób wyżej - przy cardio strasznie boli mnie podbicie stóp. Mam specjalne buty do fitnessu, próbowałam też na boso - żadnej zmiany. Myślicie, że muszę się po prostu przyzwyczaić do tylu skoków w tak krótkim czasie? Mam nadzieję, że mi przejdzie, bo nie daję rady zrobić całego speed 3 bez przerwy...
Nie jestem za pomijaniem ustalonego z góry programu bo całość ma coś na celu,,,,ale ale jeśli ktoś woli od razu do ćwiczeń bardziej siłowych to oki co do tego to i ja wolę 100 razy bardziej siłowe tylko idę według programu ,jeśli lubisz tak jak ja siłowe to serdecznie polecam Body Revolution Jillian lub już poważniejszy Body Beast
live jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-28, 10:41   #483
joanstark
Rozeznanie
 
Avatar joanstark
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 684
Dot.: Focus T25

Cytat:
Napisane przez live Pokaż wiadomość
Nie jestem za pomijaniem ustalonego z góry programu bo całość ma coś na celu,,,,ale ale jeśli ktoś woli od razu do ćwiczeń bardziej siłowych to oki co do tego to i ja wolę 100 razy bardziej siłowe tylko idę według programu ,jeśli lubisz tak jak ja siłowe to serdecznie polecam Body Revolution Jillian lub już poważniejszy Body Beast

Szczerze mówiąc, to aktualnie nie chcę robić całego programu - zależy mi przede wszystkim na ćwiczeniach siłowych, od stycznia zaczynam przygodę z siłownią i z 'normalnym' siłowym treningiem, więc nie mam tyle czasu, żeby skończyć całe T25.
Dzięki za polecenie innych programów, Body Revolution już zrobiłam, sparwdzę cóż to za Body Beast
joanstark jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-28, 16:12   #484
live
Rozeznanie
 
Avatar live
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 941
Dot.: Focus T25

Cytat:
Napisane przez joanstark Pokaż wiadomość
Szczerze mówiąc, to aktualnie nie chcę robić całego programu - zależy mi przede wszystkim na ćwiczeniach siłowych, od stycznia zaczynam przygodę z siłownią i z 'normalnym' siłowym treningiem, więc nie mam tyle czasu, żeby skończyć całe T25.
Dzięki za polecenie innych programów, Body Revolution już zrobiłam, sparwdzę cóż to za Body Beast
Aha to wszystko jasne a jak ci się podobało Body R ? bo Body Beast jest o wiele trudniejszym treningiem i wymaga niestety zebrania minimalnego sprzęciku , odobiście wolę ćwiczyć w domu na wolnych ciężarach bo siłownia zajmuje mi czas a pracuję na 2 zmiany
live jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-29, 22:06   #485
was1
Raczkowanie
 
Avatar was1
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 81
Dot.: Focus T25

Wczoraj miałam migrenę i nie zrobiłam drugiego dnia alfy. Za to dziś zrobiłam drugi i trzeci. Trochę rzeźnia. Zwłaszcza te kombinacje z pompkami, robię modyfikacje albo coś tam po swojemu.
Szkoda, że tyle jest podskoków, bo mnie głowa od tego boli.
Nogi Was szczypią od butów. Dziś ubrałam nowe Reeboki z tworzyw sztucznych i też mnie tak podeszwy stóp szczypały.
Jutro mam Ab intervals. Najgorszy dla mnie cardio i total body. Speed przyjemny, bo co chwilę jest rozciąganie.
was1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-29, 22:42   #486
joanstark
Rozeznanie
 
Avatar joanstark
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 684
Dot.: Focus T25

Cytat:
Napisane przez live Pokaż wiadomość
Aha to wszystko jasne a jak ci się podobało Body R ? bo Body Beast jest o wiele trudniejszym treningiem i wymaga niestety zebrania minimalnego sprzęciku , odobiście wolę ćwiczyć w domu na wolnych ciężarach bo siłownia zajmuje mi czas a pracuję na 2 zmiany
BR bardzo mi się podobało: pierwsze tygodnie były lajtowe, ale już ostatnia faza ciężka Mam już na kompie BB i jak zobaczyłam tych pakerów, to się zaczęłam zastanawiać... ale obejrzałam kilka treningów i są spoko Jeżeli chodzi o sprzęt to mam gryf i obciążenie, ławeczkę też, ale jest trochę niestabilna, więc nie wiem jak da radę...

Ja będę chodzić na siłownię po pracy - praca do 16ej, siłownia 5 min drogi, no i mam bardzo taniego multisporta, więc się opłaca
joanstark jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-30, 12:36   #487
was1
Raczkowanie
 
Avatar was1
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 81
Dot.: Focus T25

Po 5 dniach diety w tym 3 dni T25 i 2 wyjścia na fitness 0,6 kg mniej. Za chwilę będę robić ab intervals fazy alfa. Tyle, że dziś idę na Andrzejki, wiadomo będzie trochę picia. Nie wiem jak jutro zrobię 2 treningi
was1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-11-30, 15:38   #488
was1
Raczkowanie
 
Avatar was1
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 81
Dot.: Focus T25

Nie wiedziałam, że kiedyś powiem, że ćwiczenia na brzuch są moimi ulubionymi, ale taka jest prawda w T25.
Choć przyznaję, że coś nie bolą mnie mięśnie brzucha po tym.
Nie ma tyle skakania, to na plus!
was1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-30, 16:54   #489
live
Rozeznanie
 
Avatar live
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 941
Dot.: Focus T25

Cytat:
Napisane przez joanstark Pokaż wiadomość
BR bardzo mi się podobało: pierwsze tygodnie były lajtowe, ale już ostatnia faza ciężka Mam już na kompie BB i jak zobaczyłam tych pakerów, to się zaczęłam zastanawiać... ale obejrzałam kilka treningów i są spoko Jeżeli chodzi o sprzęt to mam gryf i obciążenie, ławeczkę też, ale jest trochę niestabilna, więc nie wiem jak da radę...

Ja będę chodzić na siłownię po pracy - praca do 16ej, siłownia 5 min drogi, no i mam bardzo taniego multisporta, więc się opłaca
No tak trochę ci zazdroszczę ze masz taką mozliwość , ale co tam ja będę pociła się na dywanie , pozdrawiam pa
live jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-01, 16:43   #490
was1
Raczkowanie
 
Avatar was1
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 81
Dot.: Focus T25

Ja jestem po cardio, drugim w tym tygodniu i właśnie przygotowuję się na drugi trening, bo dziś mam TEN dzień. Ale za to jutro relaks i pojutrze przyjemny stretch. A Shaun T jest gejem, właśnie dziś wyczytałam i na ćwiczeniach jest jego mąż, ten co po lewej stoi.
Do przodu koleżanki!
was1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-01, 17:39   #491
live
Rozeznanie
 
Avatar live
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 941
Dot.: Focus T25

Cytat:
Napisane przez was1 Pokaż wiadomość
Ja jestem po cardio, drugim w tym tygodniu i właśnie przygotowuję się na drugi trening, bo dziś mam TEN dzień. Ale za to jutro relaks i pojutrze przyjemny stretch. A Shaun T jest gejem, właśnie dziś wyczytałam i na ćwiczeniach jest jego mąż, ten co po lewej stoi.
Do przodu koleżanki!
Żartujesz nie wyglada na geja tzn bije od niego 100% testosteronu
live jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-12-01, 17:51   #492
was1
Raczkowanie
 
Avatar was1
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 81
Dot.: Focus T25

Cytat:
Napisane przez live Pokaż wiadomość
Żartujesz nie wyglada na geja tzn bije od niego 100% testosteronu
Naprawdę, możesz sobie nawet wygooglać jego zdjęcia ze ślubu. Cóż to za strata dla rodzaju żeńskiego!

Zrobiłam drugi dziś trening, jestem happy! To mój ulubiony! Lower Focus. Zrobiony bez zatrzymywania, bez modyfikacji i w tempie równym z Shaunem i jego mężem


W ogóle czuję duży postęp w porównaniu z tym jak było 1. czy 2. dnia.
A teraz chleb graham z tuńczykiem. Stay focused
was1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-01, 21:50   #493
kami5
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 490
Dot.: Focus T25

Witajcie.jutro koncze 3 tydzien alfy. jakos daje rade i efekty nawet sa. Mam tylko jeden problem- dzisiaj musialam zalozyc podpaske bo ,,lało się ze mnie''. Sama nie wiem czy to mocz czy co. Na początku tak nie miałam. Może moje mięsnie kegla szwankują?
kami5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-02, 16:10   #494
live
Rozeznanie
 
Avatar live
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 941
Dot.: Focus T25

Cytat:
Napisane przez kami5 Pokaż wiadomość
Witajcie.jutro koncze 3 tydzien alfy. jakos daje rade i efekty nawet sa. Mam tylko jeden problem- dzisiaj musialam zalozyc podpaske bo ,,lało się ze mnie''. Sama nie wiem czy to mocz czy co. Na początku tak nie miałam. Może moje mięsnie kegla szwankują?
Mam dokładnie to samo , i niestety przy cardio i speed muszę mieć podpaskę ,gdzieś już wcześniej pisałam ze mam ten problem
live jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-02, 22:42   #495
was1
Raczkowanie
 
Avatar was1
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 81
Dot.: Focus T25

Dziewczyny to niepokojące, skonsultujcie się z lekarzem.
was1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-03, 15:51   #496
live
Rozeznanie
 
Avatar live
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 941
Dot.: Focus T25

Cytat:
Napisane przez was1 Pokaż wiadomość
Dziewczyny to niepokojące, skonsultujcie się z lekarzem.
Też myslałam o tym ale wydawało mi się że yo normalne przy szybszym ruchu chociaż pójdę do ginekologa
live jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-03, 17:19   #497
was1
Raczkowanie
 
Avatar was1
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 81
Dot.: Focus T25

Dziś przede mną przyjemniutki stretch i bardzo dobrze, bo dostałam @.
was1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-03, 20:12   #498
was1
Raczkowanie
 
Avatar was1
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 81
Dot.: Focus T25

Już po rozciąganku, dobry stretch, trzeba popracować, czuć mięśnie. Jutro uderzam z cardio
was1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-04, 19:57   #499
was1
Raczkowanie
 
Avatar was1
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 81
Dot.: Focus T25

Dziś początek drugiego tygodnia i jestem już po cardio. Dużo lepiej niż w zeszłym tygodniu, ból łydek znośny. Nie stawałam i robiłam z Shaunem. Jak u Was? Mam nadzieję, że jest nadal motywacja.
was1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-12-05, 09:04   #500
live
Rozeznanie
 
Avatar live
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 941
Dot.: Focus T25

Ten tydzien masakrycznie bo niestety choroba nie pozwoliła mi na wszystkie treningi w sumie zrobię tylko cztery , ale to i tak ok bo zakatarzona masakrycznie jestem i ciężko mi łapać powietrze , następny tydzień dam sobi porządnie w jestem w drugim tygodniu Bety, jeszcze tyle do konca programu , ale nie mogę sie doczekać Gammy
live jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-05, 21:03   #501
was1
Raczkowanie
 
Avatar was1
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 81
Dot.: Focus T25

Ja dziś po total circuit w Alpha. Nienawidzę tego programu. Zaczęło mnie podbrzusze w trakcie boleć, musiałam leżeć 15 minut plackiem. No i nie jestem w stanie zrobić pełnej normalnej pompki. Niektóre modyfikacje pompek są tam straszne. A w ostatnim alphy jest 3 razy ten circuit. Jutro mam speeda więc oki. Tylko ten circuit mnie wkurza, bo nie jestem w stanie zrobić wszystkiego w normalnej wersji, a jak robię Tanię, to mam wrażenie ociągania się.

---------- Dopisano o 22:03 ---------- Poprzedni post napisano o 21:58 ----------

A porównując alphę z betą jakie masz wrażenia? Czy któryś jest taki niefajny jakten total circuit z alphy - w sensie tych pompek i ćwiczeń w pozycji pompek?
was1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-06, 07:32   #502
Xiaaa
Raczkowanie
 
Avatar Xiaaa
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 204
Dot.: Focus T25

Cytat:
Napisane przez was1 Pokaż wiadomość
Ja dziś po total circuit w Alpha. Nienawidzę tego programu. Zaczęło mnie podbrzusze w trakcie boleć, musiałam leżeć 15 minut plackiem. No i nie jestem w stanie zrobić pełnej normalnej pompki. Niektóre modyfikacje pompek są tam straszne. A w ostatnim alphy jest 3 razy ten circuit. Jutro mam speeda więc oki. Tylko ten circuit mnie wkurza, bo nie jestem w stanie zrobić wszystkiego w normalnej wersji, a jak robię Tanię, to mam wrażenie ociągania się.[COLOR="Silver"]
Podpisuje sie pod wszystkimi slowami niestety
Xiaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-06, 16:36   #503
was1
Raczkowanie
 
Avatar was1
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 81
Dot.: Focus T25

Cytat:
Napisane przez Xiaaa Pokaż wiadomość
Podpisuje sie pod wszystkimi slowami niestety
I brzuch też Cię tak boli? Tak jak przy okresie, takie skurcze? Dziwi mnie to, bo na pewno jestem zdrowa w tym obszarze.

W którym tygodniu programu jesteś?
was1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-06, 16:50   #504
WarOfWorlds
Zadomowienie
 
Avatar WarOfWorlds
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 1 270
Dot.: Focus T25

Cytat:
Napisane przez live Pokaż wiadomość
Też myslałam o tym ale wydawało mi się że yo normalne przy szybszym ruchu chociaż pójdę do ginekologa
Takie rzeczy nie mają prawa być normalne, do lekarza
__________________
Zapuszczam włosy cel: do dooopy
włosomaniaczka od 18.11.2011

ZUZKA
WarOfWorlds jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-06, 21:04   #505
was1
Raczkowanie
 
Avatar was1
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 81
Dot.: Focus T25

Jestem z siebie dumna, bo taka dziś jestem senna, że już chciałam dziś odpuścić z treningu, ale znalazłam w sobie resztkę energii i zrobiłam dzisiejszego Speeda Bez bólu, no może trochę łydek od skakania. Jutro cardio, które nawet polubiłam. To teraz czas posprzątać trochę.
was1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-06, 21:10   #506
sb0998
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 1
Dot.: Focus T25

Niezle
sb0998 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-06, 21:19   #507
was1
Raczkowanie
 
Avatar was1
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 81
Dot.: Focus T25

Cytat:
Napisane przez sb0998 Pokaż wiadomość
Niezle
Fakt - źle nie jest A Ty? Zaczynasz T25?
was1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-07, 09:10   #508
Tigressa
Rozeznanie
 
Avatar Tigressa
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Radom
Wiadomości: 545
Dot.: Focus T25

.

Edytowane przez Tigressa
Czas edycji: 2013-12-07 o 09:13
Tigressa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-07, 09:16   #509
Xiaaa
Raczkowanie
 
Avatar Xiaaa
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 204
Dot.: Focus T25

Cytat:
Napisane przez was1 Pokaż wiadomość
I brzuch też Cię tak boli? Tak jak przy okresie, takie skurcze? Dziwi mnie to, bo na pewno jestem zdrowa w tym obszarze.

W którym tygodniu programu jesteś?
Podczas plankow brzuch bardzo boli, ale nie wiem czy jak skurcze - od wieli lat zazywam tabletki anty i nie wiem co to jest bol brzucha podczas okresu

Jestem w drugim tygodniu i dzisiaj mam SPEED
Xiaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-07, 12:24   #510
was1
Raczkowanie
 
Avatar was1
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 81
Dot.: Focus T25

Ja po 12 dniach diety, w tym T25 od 10 dni T25 ubytek wagi 0,9 kg

---------- Dopisano o 13:24 ---------- Poprzedni post napisano o 12:23 ----------

To jesteś dokładnie dzień za mną. Speed jest całkiem ok. Napisz jak było. Ja mam dziś cardio, a jutro podwójne, ale takie, które lubię. Mój ulubiony to chyba lower focus, a najgorszy to ten circuit.
was1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-07-13 14:59:17


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:33.