Święta nadchodzą a z nimi gwiazdka, chcemy mieć w brzuszku ślicznego bobaska - cz.10 - Strona 9 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-12-18, 06:38   #241
Lea_ny
Zakorzenienie
 
Avatar Lea_ny
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 6 354
Dot.: Święta nadchodzą a z nimi gwiazdka, chcemy mieć w brzuszku ślicznego bobaska -

Cytat:
Napisane przez Olgietka Pokaż wiadomość
Spoko Już naszykowałam poranną porcję witaminek dla siebie i dla TŻ.. Prosił tylko, żebym nie dawała mu tego na śluz (wiesiołek)...
Dostanie tylko magnez i kwas foliowy... No chyba, że mnie zainspiruje Twoje ovu
Jak ja bralam wiesiolka, to mój sam mi go podkradal Ale w sumie to dobrze, bo on nie tylko dobrze dziala na śluz, ale i na masę innych rzeczy - więc jak najbardziej nadaje sie dla faceta
W tym cyklu nie biorę wiesiola, ale jak zacznę, to TZ-owi tez dorzuce do jego porcji leków (szykuje mu je w takim pudeleczku na lekarstwa ).



A tak w ogole, to: Hello
Ja juz siedzę w przychodni - ciekawe czy dzisiaj tez spedze tu 4 godz. żeby dowiedzieć sie, ze na razie nic sie nie dzieje?
__________________
Lea_ny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-18, 06:38   #242
Juliette25
Zakorzenienie
 
Avatar Juliette25
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 3 955
Dot.: Święta nadchodzą a z nimi gwiazdka, chcemy mieć w brzuszku ślicznego bobaska -

Cytat:
Napisane przez brydziajones Pokaż wiadomość
Dzień dobry!

Kate fajnie, ze się pojawilas ***

Olgietka witaj spowrotem ))

Leine masz Ty babo przeboje..

Ja wczoraj poszłam wpac o 18 i wstałam dzisiaj o 6:50.... Czuje się strasznie wykończona i jakoś nastrój mi spadł....nie wiem czy to jakiś skutek uboczny Dupka?

Chyba nie będę mierzyć temperatury bo się za bardzo stresuje Dzisiaj mam wrażenie , ze ta IUI to jedna wielka dupa.... Cały czas mi chodzi po głowie ze zrobiliśmy to za późno albo ze plemniory nie dały rady ((

Ząb mnie masakrycznie boli i głowa ((

Mam dola ( ryczesmarkam)


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Biedna Ty... - oby zaraz zły humor Cię opuścił.
A co do IUI - musisz wierzyć, że się udało
Będzie dobrze, zobaczysz!
__________________
Bertunio
Juliette25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-18, 06:50   #243
Olgietka
Zakorzenienie
 
Avatar Olgietka
 
Zarejestrowany: 2012-09
Lokalizacja: Kopenhaga
Wiadomości: 4 752
Dot.: Święta nadchodzą a z nimi gwiazdka, chcemy mieć w brzuszku ślicznego bobaska -

Cytat:
Napisane przez Juliette25 Pokaż wiadomość
Fajne imie Takie... mało spotykane teraz
ale zbyszkowanie mnie rozwala
Powiem Ci w sekrecie, że liczę jednak na to, że Zbigniew to będzie co najwyżej drugie imię... Choć TŻ już nie chce słyszeć o żadnym innym... Ostatnio poprosiłam Dunkę o wymówienie "Zbyszek" ..... także ten...
ale fakt "Zbyszek" wkroczył do naszego słownika i nawet cała rodzina czeka na Zbigniewa


Ja tu opierdzielam brydzię.. a sama martwię się na zapas...
Oczy mi wyłażą na wierzch jak widzę mnogość Waszych wypowiedzi dotyczących lekarzy... a ja tu boję się, że będę zostawiona sama sobie... Może jak zwykle dramatyzuję?.. Mam do Was taką prośbę.. Jakoś w okolicach marca będę w PL ... więc gdyyyyby udało mi się do tego czasu zazbyszkować.. to jakie badania mogłabym i powinnam wtedy zrobić? Podpowiecie?

---------- Dopisano o 07:50 ---------- Poprzedni post napisano o 07:46 ----------

Cytat:
Napisane przez Lea_ny Pokaż wiadomość
Jak ja bralam wiesiolka, to mój sam mi go podkradal Ale w sumie to dobrze, bo on nie tylko dobrze dziala na śluz, ale i na masę innych rzeczy - więc jak najbardziej nadaje sie dla faceta
W tym cyklu nie biorę wiesiola, ale jak zacznę, to TZ-owi tez dorzuce do jego porcji leków (szykuje mu je w takim pudeleczku na lekarstwa ).



A tak w ogole, to: Hello
Ja juz siedzę w przychodni - ciekawe czy dzisiaj tez spedze tu 4 godz. żeby dowiedzieć sie, ze na razie nic sie nie dzieje?
No ja też naszykowałam wczoraj wieczorem dwa pojemniczki (ja używam małych osłonek na tealighty) i dziś rano to TŻ zarządził "wiiitaminkiii!!"
Lea_ny ... że tak palnę bez ładu.. w jakim celu udałaś się do lekarza? Ja jeszcze nie do końca łapę co? kto? kiedy? jak? ....
__________________
Helenka 10.03.2016
... jestem, bo jesteś ...
Olgietka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-18, 06:56   #244
Juliette25
Zakorzenienie
 
Avatar Juliette25
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 3 955
Dot.: Święta nadchodzą a z nimi gwiazdka, chcemy mieć w brzuszku ślicznego bobaska -

Cytat:
Napisane przez Olgietka Pokaż wiadomość
Powiem Ci w sekrecie, że liczę jednak na to, że Zbigniew to będzie co najwyżej drugie imię... Choć TŻ już nie chce słyszeć o żadnym innym... Ostatnio poprosiłam Dunkę o wymówienie "Zbyszek" ..... także ten...
ale fakt "Zbyszek" wkroczył do naszego słownika i nawet cała rodzina czeka na Zbigniewa


Ja tu opierdzielam brydzię.. a sama martwię się na zapas...
Oczy mi wyłażą na wierzch jak widzę mnogość Waszych wypowiedzi dotyczących lekarzy... a ja tu boję się, że będę zostawiona sama sobie... Może jak zwykle dramatyzuję?.. Mam do Was taką prośbę.. Jakoś w okolicach marca będę w PL ... więc gdyyyyby udało mi się do tego czasu zazbyszkować.. to jakie badania mogłabym i powinnam wtedy zrobić? Podpowiecie?

---------- Dopisano o 07:50 ---------- Poprzedni post napisano o 07:46 ----------



No ja też naszykowałam wczoraj wieczorem dwa pojemniczki (ja używam małych osłonek na tealighty) i dziś rano to TŻ zarządził "wiiitaminkiii!!"
Lea_ny ... że tak palnę bez ładu.. w jakim celu udałaś się do lekarza? Ja jeszcze nie do końca łapę co? kto? kiedy? jak? ....
Haha no, ale jak tu teraz zmieniać coś, jak już Zbyszek jest i koniec
Co do badań to ja podczas tych pierwszych miałam:
- grupa krwi, morfologia, mocz, hbs, hcv, hiv, tsh i toksoplazmoza. Tylko toxo było płatne.
teraz po 20 tc mam zlecone - glukoza na czczo i po spożyciu glukozy, mocz, morfologia, tsh i poprosiłam jeszcze o badanie czy miałam różyczkę za dziecka.
__________________
Bertunio
Juliette25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-18, 07:01   #245
Lea_ny
Zakorzenienie
 
Avatar Lea_ny
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 6 354
Dot.: Święta nadchodzą a z nimi gwiazdka, chcemy mieć w brzuszku ślicznego bobaska -

Cytat:
Napisane przez Olgietka Pokaż wiadomość
Lea_ny ... że tak palnę bez ładu.. w jakim celu udałaś się do lekarza? Ja jeszcze nie do końca łapę co? kto? kiedy? jak? ....
Ja poszłam do lekarza juz po 4 miesiacach starań - niecierpliwa jestem
A tak na serio, to ja zawsze miałam jakies problemy z hormonami, tylko nigdy żaden lekarz nie postawił żadnej konkretnej diagnozy Dlatego uznałam, ze lepiej pokazać sie szybciej, niż czekać ten niby zalecany rok

No i lekarz skierował mnie na monitoring cyklu. Pozniej zaginela mi owulacja, wiec miałam stymulacje, potem torbiel... no masakra, ciągle pod górę

Ale powiem Wam, ze będę szukac innego lekarza, bo ten tylko zleca ten monitoring i czasem estradiol mi zbada - a reszty hormonów nie... a może to w nich tkwi problem? Bo tak naprawde, to wiem, ze nie mam owulacji, ale nie wiem dlaczego? A on zamiast do tego dojść, to tylko by stymulowal
__________________
Lea_ny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-18, 07:02   #246
kindziulindzia
Zakorzenienie
 
Avatar kindziulindzia
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 6 309
Dot.: Święta nadchodzą a z nimi gwiazdka, chcemy mieć w brzuszku ślicznego bobaska -

Hej krewety

Karola to znowu zaczniemy razem cykl @ może nam pisane jest też razem skończyć

Lea daj znać co i jak

Brydzia głowa do góry i myśl pozytywnie a zobaczysz, że szczęśliwie się zakończy
__________________
razem 31.10.2005
czy zostaniesz moją żoną... 04.08.2010
czy zostaniesz moją żoną II 26.11.2011
19.05.2012
kindziulindzia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-18, 07:05   #247
Juliette25
Zakorzenienie
 
Avatar Juliette25
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 3 955
Dot.: Święta nadchodzą a z nimi gwiazdka, chcemy mieć w brzuszku ślicznego bobaska -

Cytat:
Napisane przez kindziulindzia Pokaż wiadomość
Hej krewety

Karola to znowu zaczniemy razem cykl @ może nam pisane jest też razem skończyć

Lea daj znać co i jak

Brydzia głowa do góry i myśl pozytywnie a zobaczysz, że szczęśliwie się zakończy
Hej KREWETO

A tak w ogóle ostatnio myłam się i mąż też był w łazience... na co ja tak spontanicznie powiedziałam - 'muszę umyć krewetę i zaraz wychodzę' - mąż wlepił we mnie gały i patrzył jak na nienormalną po czym stwierdził, że gorszego określenia nie słyszał. Na co powiedziałam mu, że to na forum takie powiedzenie krąży - a on "jesteście obrzydliwe"
__________________
Bertunio
Juliette25 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-12-18, 07:08   #248
kindziulindzia
Zakorzenienie
 
Avatar kindziulindzia
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 6 309
Dot.: Święta nadchodzą a z nimi gwiazdka, chcemy mieć w brzuszku ślicznego bobaska -

Cytat:
Napisane przez Juliette25 Pokaż wiadomość
Hej KREWETO

A tak w ogóle ostatnio myłam się i mąż też był w łazience... na co ja tak spontanicznie powiedziałam - 'muszę umyć krewetę i zaraz wychodzę' - mąż wlepił we mnie gały i patrzył jak na nienormalną po czym stwierdził, że gorszego określenia nie słyszał. Na co powiedziałam mu, że to na forum takie powiedzenie krąży - a on "jesteście obrzydliwe"
A mojego to śmieszy nawet miałyśmy "krewetę" w tytule wątku PM2012 jakoś się tak przyjęło i nawet do tej pory tego słowa używamy. Jak jest kreweta to i jest i krewetelog
__________________
razem 31.10.2005
czy zostaniesz moją żoną... 04.08.2010
czy zostaniesz moją żoną II 26.11.2011
19.05.2012
kindziulindzia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-18, 07:10   #249
maskora
Raczkowanie
 
Avatar maskora
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 234
Dot.: Święta nadchodzą a z nimi gwiazdka, chcemy mieć w brzuszku ślicznego bobaska -

Hej Ślicznoty

Karoloo szkoda, że dostałaś @ Trzymam kciuki za następny cykl

Co do suplementacji faceta to najlepszy jest cynk, poprawia jakość nasienia i płodności. Mój luby faszeruje się i nie narzeka http://www.olimp-labs.com/11,13,195/...HELA-CYNK.html

A ja nie mam nadal @, dzisiaj o 3 w nocy bardzo chciało mi się siusiu i miałam okropny dylemat czy zrobić test o 3 czy rano o 7, no ale zrobiłam o 3, wyszedł negatywny. Dziś 4 dzień po terminie.
Powiedzcie mi coś na temat badania z krwi? U nas w laboratorium jest tylko opcja ''Total HCG''- czy to to ? jak odczytać wyniki?

Tymczasem zmykam do fryzjera na 9

Życzę Wam miłego dnia
__________________
3cs - starania zawieszone

Rzekła lilia do motyla :
- Nikt nie patrzy, niech pan zapyla !
Jan Sztaudynger
maskora jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-18, 07:15   #250
Luzia
Zakorzenienie
 
Avatar Luzia
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 8 680
Dot.: Święta nadchodzą a z nimi gwiazdka, chcemy mieć w brzuszku ślicznego bobaska -

Debra, zgodnie z tym co jest napisane o testach owu to żaden z nich nie jest pozytywny. Ale też miałam kiedyś te paskowe i też niby nie wychodziły. Ja bym się nimi nie sugerowała.

Brydziu, kochana, nie martw się na zapas

Leany, nie zazdroszcze zakupów świątecznych ja już prawie wszystko mam, jakieś pierdoły zostały. Ale kupie w pt pod wieczór- liczę że uniknę tłumu, który pewnie będzie w ostatni przed świąteczny weekend.


Kusiło mnie żeby nasikać dzisiaj na test ale stwierdziłam, że pewnie i tak nic z tego bo czuje się tak jak co miesiąc, więc poszłam szybko siku żebym nie miała nad czym się zastanawiać dzisiaj 10dc. Średnio u mnie jest 12 dni więc czeka mnie weekend sponsorowany okresem. Mam w niedziele piec ciasta, a podobno w czasie okresu wychodzą zakalce hehe
__________________
Szczęście to sposób patrzenia na świat..

Luzia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-18, 07:20   #251
Juliette25
Zakorzenienie
 
Avatar Juliette25
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 3 955
Dot.: Święta nadchodzą a z nimi gwiazdka, chcemy mieć w brzuszku ślicznego bobaska -

Cytat:
Napisane przez kindziulindzia Pokaż wiadomość
A mojego to śmieszy nawet miałyśmy "krewetę" w tytule wątku PM2012 jakoś się tak przyjęło i nawet do tej pory tego słowa używamy. Jak jest kreweta to i jest i krewetelog
Mojemu 'kreweta" kojarzy się ze zdechłą rybą, z kutrem więc stwierdził, że jednak jesteśmy obrzydliwe
__________________
Bertunio

Edytowane przez Juliette25
Czas edycji: 2013-12-18 o 07:34
Juliette25 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-12-18, 07:22   #252
manieczka1
Zakorzenienie
 
Avatar manieczka1
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 9 622
Dot.: Święta nadchodzą a z nimi gwiazdka, chcemy mieć w brzuszku ślicznego bobaska -

Hej
Cytat:
Napisane przez Karoloo Pokaż wiadomość
No i dostalam @

Oficjalnie zaczynamy 5 cs

Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka
już Ci napisałam na ovuf - ten będzie szczęśliwy
Cytat:
Napisane przez (kicia) Pokaż wiadomość


sory że ja tak z doskoku ale ostatnio ode mnie się wszystko odbija ciągle bym spała a tu święta za pasem

dziś jak wyszłam o 11 do domu wróciłam 20,30

tu jak by ktoś chciał relacja z wizyty https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...postcount=1826



zostawiam duuuużżo niech się posypią fasolki
super, że wszystko gra
biorę fluidki
Cytat:
Napisane przez Lea_ny Pokaż wiadomość
Ja też mojemu daję kwas foliowy Generalnie łyka ten sam zestaw witaminek co ja Na moim wykresie na Ovuf możesz spojrzeć, co dokładnie


Dora, znikam, bo jutro od 7 muszę koczować w przychodni, żeby mi monitoring zrobili No i mam nadzieję, że będzie ten mój lekarz, to zapytam o to TSH
A po wizytach idziemy na zakupy świąteczne

Papapapa!
no to niech ładnie wyjdzie wszystko na tym monitoringu

Cytat:
Napisane przez debraM Pokaż wiadomość
Olałyście moje testy A ja się tyle namęczyłam żeby je tak ładnie ułożyć


Na Polsacie fajny film się zaczyna
ja nie olałam, tylko ja się na tym nie znam
Cytat:
Napisane przez brydziajones Pokaż wiadomość
Dzień dobry!

Kate fajnie, ze się pojawilas ***

Olgietka witaj spowrotem ))

Leine masz Ty babo przeboje..

Ja wczoraj poszłam wpac o 18 i wstałam dzisiaj o 6:50.... Czuje się strasznie wykończona i jakoś nastrój mi spadł....nie wiem czy to jakiś skutek uboczny Dupka?

Chyba nie będę mierzyć temperatury bo się za bardzo stresuje Dzisiaj mam wrażenie , ze ta IUI to jedna wielka dupa.... Cały czas mi chodzi po głowie ze zrobiliśmy to za późno albo ze plemniory nie dały rady ((

Ząb mnie masakrycznie boli i głowa ((

Mam dola ( ryczesmarkam)


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
brydziu! nie dołuj się
__________________
II kreseczki - 01.03.2014
22.11.2014, 3910 g, 57 cm Franio
16.08.2002
23.06.2011
01.06.2013
manieczka1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-18, 07:35   #253
Lea_ny
Zakorzenienie
 
Avatar Lea_ny
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 6 354
Dot.: Święta nadchodzą a z nimi gwiazdka, chcemy mieć w brzuszku ślicznego bobaska -

pfff... pecherzykow dalej brak
Czekam jeszcze na wizytę u tego od niepłodności - zobaczę co powie o tym TSH
__________________
Lea_ny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-18, 07:37   #254
wiecznie_pod_wiatr
Zakorzenienie
 
Avatar wiecznie_pod_wiatr
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 12 234
Dot.: Święta nadchodzą a z nimi gwiazdka, chcemy mieć w brzuszku ślicznego bobaska -

dzień dobry . Podłamała mnie dzisiejsza temperatura :/. Znów spadła . Oj chyba owu nie było niestety . Zaraz jadę zbadać ten progesteron i pewnie wynik potwierdzi moją teorię..

Cytat:
Napisane przez debraM Pokaż wiadomość
Olałyście moje testy A ja się tyle namęczyłam żeby je tak ładnie ułożyć


Na Polsacie fajny film się zaczyna
ja sie nie znam na tych testach więc nie pomogę

Cytat:
Napisane przez brydziajones Pokaż wiadomość
Dzień dobry!

Kate fajnie, ze się pojawilas ***

Olgietka witaj spowrotem ))

Leine masz Ty babo przeboje..

Ja wczoraj poszłam wpac o 18 i wstałam dzisiaj o 6:50.... Czuje się strasznie wykończona i jakoś nastrój mi spadł....nie wiem czy to jakiś skutek uboczny Dupka?

Chyba nie będę mierzyć temperatury bo się za bardzo stresuje Dzisiaj mam wrażenie , ze ta IUI to jedna wielka dupa.... Cały czas mi chodzi po głowie ze zrobiliśmy to za późno albo ze plemniory nie dały rady ((

Ząb mnie masakrycznie boli i głowa ((

Mam dola ( ryczesmarkam)


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
brydzia, przestań głupoty opowiadać, bo lanie zaraz dostaniesz . Bądź dobrej myśli. Armia żołnierzy miała ułatwione zadanie więc musi się udać

Cytat:
Napisane przez Lea_ny Pokaż wiadomość
Jak ja bralam wiesiolka, to mój sam mi go podkradal Ale w sumie to dobrze, bo on nie tylko dobrze dziala na śluz, ale i na masę innych rzeczy - więc jak najbardziej nadaje sie dla faceta
W tym cyklu nie biorę wiesiola, ale jak zacznę, to TZ-owi tez dorzuce do jego porcji leków (szykuje mu je w takim pudeleczku na lekarstwa ).



A tak w ogole, to: Hello
Ja juz siedzę w przychodni - ciekawe czy dzisiaj tez spedze tu 4 godz. żeby dowiedzieć sie, ze na razie nic sie nie dzieje?
daj znać jak po wizycie

Cytat:
Napisane przez Lea_ny Pokaż wiadomość
Ja poszłam do lekarza juz po 4 miesiacach starań - niecierpliwa jestem
A tak na serio, to ja zawsze miałam jakies problemy z hormonami, tylko nigdy żaden lekarz nie postawił żadnej konkretnej diagnozy Dlatego uznałam, ze lepiej pokazać sie szybciej, niż czekać ten niby zalecany rok

No i lekarz skierował mnie na monitoring cyklu. Pozniej zaginela mi owulacja, wiec miałam stymulacje, potem torbiel... no masakra, ciągle pod górę

Ale powiem Wam, ze będę szukac innego lekarza, bo ten tylko zleca ten monitoring i czasem estradiol mi zbada - a reszty hormonów nie... a może to w nich tkwi problem? Bo tak naprawde, to wiem, ze nie mam owulacji, ale nie wiem dlaczego? A on zamiast do tego dojść, to tylko by stymulowal
jeśli masz wątpliwości co do działań swojego lekarza to warto spróbować znaleźć innego

---------- Dopisano o 08:37 ---------- Poprzedni post napisano o 08:36 ----------

Cytat:
Napisane przez Lea_ny Pokaż wiadomość
pfff... pecherzykow dalej brak
Czekam jeszcze na wizytę u tego od niepłodności - zobaczę co powie o tym TSH
w ogóle brak? Nawet maluśkich nie ma?
wiecznie_pod_wiatr jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-18, 07:39   #255
kindziulindzia
Zakorzenienie
 
Avatar kindziulindzia
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 6 309
Dot.: Święta nadchodzą a z nimi gwiazdka, chcemy mieć w brzuszku ślicznego bobaska -

Cytat:
Napisane przez wiecznie_pod_wiatr Pokaż wiadomość
jeśli masz wątpliwości co do działań swojego lekarza to warto spróbować znaleźć innego
Zgadzam się z wiecznie ja jestem po zmianie 3 lekarzy i dopiero obecny postawił mnie na nogi i leczy jak Bóg przykazał
__________________
razem 31.10.2005
czy zostaniesz moją żoną... 04.08.2010
czy zostaniesz moją żoną II 26.11.2011
19.05.2012
kindziulindzia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-18, 07:40   #256
Lea_ny
Zakorzenienie
 
Avatar Lea_ny
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 6 354
Dot.: Święta nadchodzą a z nimi gwiazdka, chcemy mieć w brzuszku ślicznego bobaska -

Cytat:
Napisane przez wiecznie_pod_wiatr Pokaż wiadomość
dzień dobry . Podłamała mnie dzisiejsza temperatura :/. Znów spadła . Oj chyba owu nie było niestety . Zaraz jadę zbadać ten progesteron i pewnie wynik potwierdzi moją teorię..


ja sie nie znam na tych testach więc nie pomogę


brydzia, przestań głupoty opowiadać, bo lanie zaraz dostaniesz . Bądź dobrej myśli. Armia żołnierzy miała ułatwione zadanie więc musi się udać


daj znać jak po wizycie


jeśli masz wątpliwości co do działań swojego lekarza to warto spróbować znaleźć innego

---------- Dopisano o 08:37 ---------- Poprzedni post napisano o 08:36 ----------


w ogóle brak? Nawet maluśkich nie ma?
Nie no, drobne są - nawiekszy ma 8 mm, ale to za malo, żeby na razie sie na nim skupiać... zobacze czy do piątku cokolwiek urosnie.
__________________
Lea_ny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-18, 07:41   #257
wiecznie_pod_wiatr
Zakorzenienie
 
Avatar wiecznie_pod_wiatr
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 12 234
Dot.: Święta nadchodzą a z nimi gwiazdka, chcemy mieć w brzuszku ślicznego bobaska -

Cytat:
Napisane przez Lea_ny Pokaż wiadomość
Nie no, drobne są - nawiekszy ma 8 mm, ale to za malo, żeby na razie sie na nim skupiać... zobacze czy do piątku cokolwiek urosnie.
do piątku może jeszcze ładnie podrosnąć
wiecznie_pod_wiatr jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-18, 07:44   #258
Olgietka
Zakorzenienie
 
Avatar Olgietka
 
Zarejestrowany: 2012-09
Lokalizacja: Kopenhaga
Wiadomości: 4 752
Dot.: Święta nadchodzą a z nimi gwiazdka, chcemy mieć w brzuszku ślicznego bobaska -

Cytat:
Napisane przez kindziulindzia Pokaż wiadomość
A mojego to śmieszy nawet miałyśmy "krewetę" w tytule wątku PM2012 jakoś się tak przyjęło i nawet do tej pory tego słowa używamy. Jak jest kreweta to i jest i krewetelog
Hahaha dooobre.. tego jeszcze nie słyszałam
u nas przyjęła się "Bożenka" dziewczny z PM2013 nawet bożenkowy fanpejdż zakładały

A ostatnio... Zepsuła nam się bateria pod prysznicem.. TŻ rozpakowując nową baterię firmy grohe z pudła:
"Idę na górę montować groche, żebyś mogła golić....."
Nie dokończył.. Nie musiał.. zaplułam pół kuchni...
__________________
Helenka 10.03.2016
... jestem, bo jesteś ...
Olgietka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-18, 07:56   #259
ila87
Zakorzenienie
 
Avatar ila87
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 3 567
Dot.: Święta nadchodzą a z nimi gwiazdka, chcemy mieć w brzuszku ślicznego bobaska -

Hej dziewczyny! widzę że nasze grono się powiększa
zapewniam was, że żyje ale w związku odpuszczeniem ciągłego myślenia nasze forum tylko czytam i czasem udzielam sie na ovuf. tsh dalej zbijam i czekam na następne wyniki
Zmasakrowano mnie nieszczęście kamel

Wysłane z mojego GT-I9300
__________________
C6H5-NH-C2H5 I&M
31.08.2013
ila87 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-12-18, 08:03   #260
brydziajones
Zadomowienie
 
Avatar brydziajones
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: birthplace of Aphrodite
Wiadomości: 1 635
Dot.: Święta nadchodzą a z nimi gwiazdka, chcemy mieć w brzuszku ślicznego bobaska -

Ja tez juz nie wiem co mam ze sobą zrobić ... Fakt jest taki ze chyba zwariuje i ocipieje :/

Właśnie jestem po serduszku z TZtem i stwierdził ze jestem jakaś inna tam w środku lol powiedział ze go coś tam gilgotalo hahahah ohhh ten mój Tzt .... Idę na jakiś spacer babole nie będę Wam tu smecic ....


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
"Change your thoughts and you change your world"

Malzenstwo- 8.06.2013

27.12.13- IUI

2014- totalny spontan

Nie pale-http://www.suwaczek.pl/cache/e99fa1a9e5.png[/img][/url]

30.07.204 - dieta Montignac I faza
brydziajones jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-18, 08:06   #261
jagodzia133
Zakorzenienie
 
Avatar jagodzia133
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 5 059
Dot.: Święta nadchodzą a z nimi gwiazdka, chcemy mieć w brzuszku ślicznego bobaska -

Cytat:
Napisane przez Juliette25 Pokaż wiadomość
Ty masz się nie przemęczać - oszczędzaj się Kochana, żebyś potem nie żałowała
Nie szalej!
nie będę dzisiaj lecę po książę dla męża http://www.empik.com/super-tata-bean...1600,ksiazka-p mam nadzieję że jeszcze jest u mnie w sklepie. I ubieram choinkę A z wczorajszej wizyty bo mój lekarz jest chory więc idę dopiero w sobotę na ta płatną. Więc usg jednak na początku stycznia będę miała.
Cytat:
Napisane przez Leine Pokaż wiadomość
Hej!

Witam się z: bólem jajników, bólem miesiączkowym, bólem w cewce, bólem głowy, katarem, kaszlem i co tam jeszcze?

Chciałam poćwiczyć ale jakoś nie mam ochoty
a) bo się rozleniwiłam (nie ćwiczyłam ponad tydzień)
b) może to z powodu choroby nic mi się nie chce...

To nie jest normalne, że jajniki mnie bolą 2 tyg w w jednym cyklu miesiączkowym codziennie mam nospę brać czy co? dobija mnie to....
biedna
Cytat:
Napisane przez Olgietka Pokaż wiadomość
Dobra, teraz to już oficjalnie dołączam! Nie ma chowania się po krzakach
Zbyszkujemy od tego cyklu!
powodzenia
Cytat:
Napisane przez Limonelka Pokaż wiadomość
Kochane dołączę i ja - 5cs (i mam nadzieję, ze ostatni )
27 lat
witaj
Cytat:
Napisane przez katekatee Pokaż wiadomość
Witam... Bo długiej nieobecności spowodowanej nawałem pracy, ostatnio Wam pisałam że będziemy musieli przerwać starania jak nie będzie pracy a tu jak grom z jasnego nieba... ale transakcje są bardzo trudne, czasochłonne nawet tżt musiał się Wikim tydzień zaopiekować bo ja od rana do wieczora w pracy... Widzę że tu ostatnio same smutne wieści, a zdarzenie u Kamel aż mi się nie chce wierzyć i jestem przerażona ilością mam aniołkowych na pierwszej stronie Miałam Wam narazie nie pisać bo boje się że będzie znowu to samo ale dziś tj 29 dzień cyklu miałam cień drugiej kreski, chyba nie muszę pisać jak bardzo jestem przerażona... moja gin nie odbiera telefonu więc umówiłam się do innego lekarza tym bardziej że wczorajn miałam śluz w kolorze kawy z mlekiem tak jak za pierwszym razem... a teraz po tym co przeczytałam o Kamel wogóle siedzę i ryczę... dlaczego my to musimy przechodzić
super a plemieniem się nie martw dużo z nas je miało a już w połowie ciąży jesteśmy. Jest nadzieja
Cytat:
Napisane przez Karoloo Pokaż wiadomość
No i dostalam @

Oficjalnie zaczynamy 5 cs
Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka

Cytat:
Napisane przez brydziajones Pokaż wiadomość
Dzień dobry!
Ja wczoraj poszłam wpac o 18 i wstałam dzisiaj o 6:50.... Czuje się strasznie wykończona i jakoś nastrój mi spadł....nie wiem czy to jakiś skutek uboczny Dupka?

Chyba nie będę mierzyć temperatury bo się za bardzo stresuje Dzisiaj mam wrażenie , ze ta IUI to jedna wielka dupa.... Cały czas mi chodzi po głowie ze zrobiliśmy to za późno albo ze plemniory nie dały rady ((

Ząb mnie masakrycznie boli i głowa ((

Mam dola ( ryczesmarkam)
to na bank hormony a do tego jeszcze dupek i się skumulowało
Cytat:
Napisane przez Juliette25 Pokaż wiadomość
Hej KREWETO

A tak w ogóle ostatnio myłam się i mąż też był w łazience... na co ja tak spontanicznie powiedziałam - 'muszę umyć krewetę i zaraz wychodzę' - mąż wlepił we mnie gały i patrzył jak na nienormalną po czym stwierdził, że gorszego określenia nie słyszał. Na co powiedziałam mu, że to na forum takie powiedzenie krąży - a on "jesteście obrzydliwe"
mój jeszcze tego nie słyszał... ciekawe jak by zareagował.
__________________
początek
18.08.2010 - zaręczyny
19.05.2012 - ślub
Lili & Gabryś

jagodzia133 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-18, 08:08   #262
cowie
Zakorzenienie
 
Avatar cowie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 11 226
Dot.: Święta nadchodzą a z nimi gwiazdka, chcemy mieć w brzuszku ślicznego bobaska -

Cytat:
Napisane przez Jagatka_N Pokaż wiadomość
To moze jeszcze dziś będziecie mieli ochotę na <3
Też nie, zasnął mi o 20tej
A dzisiaj tak jak myślałam, skok i to niezły.
Jedynie mogę liczyć, że owulacja była jednak ze 2-3 dni przed skokiem, a plemniory pożyły trochę we mnie



Swoją drogą. Gdzie plemniki leżakują w oczekiwaniu na jajeczko?

Cytat:
Napisane przez brydziajones Pokaż wiadomość
Dzień dobry!

Kate fajnie, ze się pojawilas ***

Olgietka witaj spowrotem ))

Leine masz Ty babo przeboje..

Ja wczoraj poszłam wpac o 18 i wstałam dzisiaj o 6:50.... Czuje się strasznie wykończona i jakoś nastrój mi spadł....nie wiem czy to jakiś skutek uboczny Dupka?

Chyba nie będę mierzyć temperatury bo się za bardzo stresuje Dzisiaj mam wrażenie , ze ta IUI to jedna wielka dupa.... Cały czas mi chodzi po głowie ze zrobiliśmy to za późno albo ze plemniory nie dały rady ((

Ząb mnie masakrycznie boli i głowa ((

Mam dola ( ryczesmarkam)


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Weeeeź Ty się strzel
Przecież wszystko było pod nadzorem lekarza! Dobrze poszło

Cytat:
Napisane przez Olgietka Pokaż wiadomość
Pfff
Zostanę, zostanę... teraz przecież wszystko się zmieniło... Cowie?! Czujesz to kobieto?! Będzie Zbyszek! Z>B>Y>S>Z>E>K

No doobra


Cytat:
Napisane przez Lea_ny Pokaż wiadomość
Jak ja bralam wiesiolka, to mój sam mi go podkradal Ale w sumie to dobrze, bo on nie tylko dobrze dziala na śluz, ale i na masę innych rzeczy - więc jak najbardziej nadaje sie dla faceta
W tym cyklu nie biorę wiesiola, ale jak zacznę, to TZ-owi tez dorzuce do jego porcji leków (szykuje mu je w takim pudeleczku na lekarstwa ).
Żartujesz? Mój to nic nie chce łykać. Jak mu tą mini tableteczkę kwasu foliowego pchałam do paszczy to już wielkie pretensje



Kciuki, aby już jaja Ci tam urosły


Cytat:
Napisane przez Olgietka Pokaż wiadomość
Powiem Ci w sekrecie, że liczę jednak na to, że Zbigniew to będzie co najwyżej drugie imię... Choć TŻ już nie chce słyszeć o żadnym innym... Ostatnio poprosiłam Dunkę o wymówienie "Zbyszek" ..... także ten...
ale fakt "Zbyszek" wkroczył do naszego słownika i nawet cała rodzina czeka na Zbigniewa


Ja tu opierdzielam brydzię.. a sama martwię się na zapas...
Oczy mi wyłażą na wierzch jak widzę mnogość Waszych wypowiedzi dotyczących lekarzy... a ja tu boję się, że będę zostawiona sama sobie... Może jak zwykle dramatyzuję?.. Mam do Was taką prośbę.. Jakoś w okolicach marca będę w PL ... więc gdyyyyby udało mi się do tego czasu zazbyszkować.. to jakie badania mogłabym i powinnam wtedy zrobić? Podpowiecie?

Jak będziesz w Warszawie to Ty do żadnych lekarzy nie lataj tylko masz się z nami spotkać


Cytat:
Napisane przez Juliette25 Pokaż wiadomość
Mojemu 'kreweta" kojarzy się ze zdechłą rybą, z kutrem więc stwierdził, że jednak jesteśmy obrzydliwe
Mój mnie opierdzielił za krewetę.
Powiedział, że za brzydko nazywam moją....pusię

Cytat:
Napisane przez ila87 Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny! widzę że nasze grono się powiększa
zapewniam was, że żyje ale w związku odpuszczeniem ciągłego myślenia nasze forum tylko czytam i czasem udzielam sie na ovuf. tsh dalej zbijam i czekam na następne wyniki
Zmasakrowano mnie nieszczęście kamel

Wysłane z mojego GT-I9300

Oby Ci to TSH szybko spadło
__________________
Alek, 13tc
Tarczycówka



18.05.2015
Leoś
cowie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-18, 08:24   #263
Juliette25
Zakorzenienie
 
Avatar Juliette25
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 3 955
Dot.: Święta nadchodzą a z nimi gwiazdka, chcemy mieć w brzuszku ślicznego bobaska -

Cytat:
Napisane przez jagodzia133 Pokaż wiadomość
nie będę dzisiaj lecę po książę dla męża http://www.empik.com/super-tata-bean...1600,ksiazka-p mam nadzieję że jeszcze jest u mnie w sklepie. I ubieram choinkę A z wczorajszej wizyty bo mój lekarz jest chory więc idę dopiero w sobotę na ta płatną. Więc usg jednak na początku stycznia będę miała.

mój jeszcze tego nie słyszał... ciekawe jak by zareagował.
Świetna książka - chyba mojemu tż - towi taką zakupię.
Cytat:
Napisane przez cowie Pokaż wiadomość
Swoją drogą. Gdzie plemniki leżakują w oczekiwaniu na jajeczko?



Mój mnie opierdzielił za krewetę.
Powiedział, że za brzydko nazywam moją....pusię
Odpoczywają sobie gdzieś na ściance i czekają na jajco
Nie martw się, pewnie jakaś garstka najsilniejszych tam poczekała (i będzie córa)

a z pusi to nie mogę
__________________
Bertunio
Juliette25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-18, 08:26   #264
Lea_ny
Zakorzenienie
 
Avatar Lea_ny
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 6 354
Dot.: Święta nadchodzą a z nimi gwiazdka, chcemy mieć w brzuszku ślicznego bobaska -

Cytat:
Napisane przez cowie Pokaż wiadomość
Żartujesz? Mój to nic nie chce łykać. Jak mu tą mini tableteczkę kwasu foliowego pchałam do paszczy to już wielkie pretensje
Mój połknie wszystko, co mu dam
Ale on sam z siebie kupował sobie zawsze magnez czy wapń, więc jedna (dwie, trzy? ) tabletka więcej nie robi mu różnicy


Lekarz stwierdził, że 0,4 to super TSH i powinnam się cieszyć. A na pytanie czemu nagle zaczęło mi tak spadać, stwierdził, że czasem się tak dzieje I nie wiem czy mam mu wierzyć czy nie Za niecałe 2 tygodnie idę do pana psychola, to zapytam co on o tym myśli - jakoś jemu bardziej ufam w kwestii mojego TSH
__________________
Lea_ny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-18, 08:31   #265
brydziajones
Zadomowienie
 
Avatar brydziajones
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: birthplace of Aphrodite
Wiadomości: 1 635
Dot.: Święta nadchodzą a z nimi gwiazdka, chcemy mieć w brzuszku ślicznego bobaska -

Pisałam do Was ale mi skasowalo wiadomość !! Grrrrrrr

No napewno to po hormonach . Jeszcze dzisiaj po serduszku Tzt mówi ze jestem inna w środku i ze sie zmieniło tam lol ah ten Tzt moj kochany...

IDE na spacer...


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
"Change your thoughts and you change your world"

Malzenstwo- 8.06.2013

27.12.13- IUI

2014- totalny spontan

Nie pale-http://www.suwaczek.pl/cache/e99fa1a9e5.png[/img][/url]

30.07.204 - dieta Montignac I faza
brydziajones jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-18, 08:35   #266
ila87
Zakorzenienie
 
Avatar ila87
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 3 567
Dot.: Święta nadchodzą a z nimi gwiazdka, chcemy mieć w brzuszku ślicznego bobaska -

Cytat:
Napisane przez Lea_ny Pokaż wiadomość
Mój połknie wszystko, co mu dam
Ale on sam z siebie kupował sobie zawsze magnez czy wapń, więc jedna (dwie, trzy? ) tabletka więcej nie robi mu różnicy


Lekarz stwierdził, że 0,4 to super TSH i powinnam się cieszyć. A na pytanie czemu nagle zaczęło mi tak spadać, stwierdził, że czasem się tak dzieje I nie wiem czy mam mu wierzyć czy nie Za niecałe 2 tygodnie idę do pana psychola, to zapytam co on o tym myśli - jakoś jemu bardziej ufam w kwestii mojego TSH

Cowie

Leany
Lepiej nizsze niz za duze a jesli lekarz sie cieszy to tym bardziej moj rekord po euthyroxie to 0,04 :ndleje:

Wysłane z mojego GT-I9300
__________________
C6H5-NH-C2H5 I&M
31.08.2013
ila87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-18, 08:37   #267
Carmenaa_88
Zakorzenienie
 
Avatar Carmenaa_88
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 3 350
Dot.: Święta nadchodzą a z nimi gwiazdka, chcemy mieć w brzuszku ślicznego bobaska -


Olgietka
i za fajki. ja rzuciłam dopiero w ciąży, wcześniej nie miałam motywacji
Cytat:
Napisane przez Juliette25 Pokaż wiadomość
paczkę? o masakra.
mój pali 3dziennie

Cytat:
Napisane przez manieczka1 Pokaż wiadomość
Carmenaa! Tak jak któraś pisała - z nami szybko zleci
.
będzie musiało, będziecie mnie wspierać w gorszych dniach nie tak jak obiecałyście ?

Cytat:
Napisane przez Limonelka Pokaż wiadomość
Kochane dołączę i ja - 5cs (i mam nadzieję, ze ostatni )
27 lat
witaj

Cytat:
Napisane przez Lea_ny Pokaż wiadomość
Dziewczyny mam dla Was ciekawostkę przyrodniczą
Odebrałam dziś wyniki badań, na które skierował mnie pan psychol i cóż... nie ogarniam mojej tarczycy
Odkąd pamiętam miałam wysokie TSH - ok. 4. Na Euthyroxie spadło mi do ok. 1 i tak się utrzymywało na tym leku.
Po kilku latach odstawiłam - po ok. 1-1,5 roku bez leków TSH wynosiło trochę ponad 3. Po kolejnym pół roku spadło nagle samo z siebie do 1 z kawałkiem (to było w maju); a teraz, kolejne pół roku później, mam 0,4 No serio, nie ogarniam

To TSH 0,4, to już jest dolna granica - więc wygląda na to, że z domniemanej niedoczynności, nagle skoczyłam w stronę nadczynności. Czytałam, że to się zdarza, ale podczas stosowania leków (nawet chyba Wiecznie pisała, że po zbyt dużej dawce Euthyroxu zaczęła przechodzić w nadczynność) - ale o tym, żeby nagle zmieniło się to samo z siebie, to nic nie mogę znaleźć Tak więc naprawdę zagadka przyrodnicza
masakra w jednej skrajności w drugą. Pilnuj tego teraz


Cytat:
Napisane przez katekatee Pokaż wiadomość
Witam... Bo długiej nieobecności spowodowanej nawałem pracy, ostatnio Wam pisałam że będziemy musieli przerwać starania jak nie będzie pracy a tu jak grom z jasnego nieba... ale transakcje są bardzo trudne, czasochłonne nawet tżt musiał się Wikim tydzień zaopiekować bo ja od rana do wieczora w pracy... Widzę że tu ostatnio same smutne wieści, a zdarzenie u Kamel aż mi się nie chce wierzyć i jestem przerażona ilością mam aniołkowych na pierwszej stronie Miałam Wam narazie nie pisać bo boje się że będzie znowu to samo ale dziś tj 29 dzień cyklu miałam cień drugiej kreski, chyba nie muszę pisać jak bardzo jestem przerażona... moja gin nie odbiera telefonu więc umówiłam się do innego lekarza tym bardziej że wczorajn miałam śluz w kolorze kawy z mlekiem tak jak za pierwszym razem... a teraz po tym co przeczytałam o Kamel wogóle siedzę i ryczę... dlaczego my to musimy przechodzić:con fused:
ja kochana miałam kawowe plamienia a potem ciemnobrązowe. Poleciałam po dupka, bo tempki też miałam nie za wysokie. A luteina i dupek nie różnią się niczym. Tyle, że luteina jest tańsza i to o sporo i aplikuje się ją dopochwowo. Trzymam kciuki żeby było wszystko dobrze

Cytat:
Napisane przez Leine Pokaż wiadomość
hehe wszystko jest ok dopóki dziecko Ci nie zachoruje... jak dziecko chore to Ty nic w domu nie zrobisz, bo marudne, płaczliwe, ciągle na rękach itp itd... zobaczysz z czasem jak to jest i zrozumiesz me zachowanie ginka mam za miesiąc dopiero także spokój... ale za 2 dni muszę jechać po wkładki ortopedyczne!
całkowicie się zgadzam

Cytat:
Napisane przez Karoloo Pokaż wiadomość
No i dostalam @

Oficjalnie zaczynamy 5 cs

Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka
a tak ładnie się zapowiadało...trzymam kciuki zatem za następny cykl

Cytat:
Napisane przez Juliette25 Pokaż wiadomość
Hej KREWETO

A tak w ogóle ostatnio myłam się i mąż też był w łazience... na co ja tak spontanicznie powiedziałam - 'muszę umyć krewetę i zaraz wychodzę' - mąż wlepił we mnie gały i patrzył jak na nienormalną po czym stwierdził, że gorszego określenia nie słyszał. Na co powiedziałam mu, że to na forum takie powiedzenie krąży - a on "jesteście obrzydliwe"


Cytat:
Napisane przez Lea_ny Pokaż wiadomość
Nie no, drobne są - nawiekszy ma 8 mm, ale to za malo, żeby na razie sie na nim skupiać... zobacze czy do piątku cokolwiek urosnie.
to czekamy do piątku musi urosnąć
__________________

Igorek ur.4.09.2010


Maja 16.04.2014- 26.04.2014
(na zawsze w moim sercu Aniołku)


Carmenaa_88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-18, 08:42   #268
Lea_ny
Zakorzenienie
 
Avatar Lea_ny
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 6 354
Dot.: Święta nadchodzą a z nimi gwiazdka, chcemy mieć w brzuszku ślicznego bobaska -

Aha, co do prezentów, bo Leine wczoraj pytała, a nie miałam kiedy napisać... Jak już wspomniałam: nie robimy sobie niespodzianek, więc każdy wie, co dostanie (no oprócz Buby ).

TŻ na razie wybrał sobie... skakankę A do tego chciał perfumy, ale trochę za późno się zdeklarował i już nie zdążyłyby przyjść (zawsze przez internet zamawiamy, bo są sporo tańsze) - także nie wiem co z drugą częścią prezentu, może dzisiaj coś mu wpadnie w oko.
Ja na razie nie wiem... myślałam o jakimś sexi wdzianku (jakiś gorsecik czy coś), ale jakoś tak głupio przy Bubie byłoby to otwierać No chyba, że kupię sobie jeszcze jakiś drobiazg, który będzie pod choinką, a sexi wdzianko poczeka w ukryciu

Ja od swoich rodziców wybrałam sobie ciuchy, TŻ golarkę i coś tam jeszcze. I patelnię wspólnie dostaniemy, bo nam się rozwaliła.
Teściowie dali nam kasę na jakiś drobiazg, więc kupimy sobie po książce (tzn. TŻ już sobie kupił, a ja jeszcze nie).

Moi rodzice chcieli nowy mikser, mój brat książkę, teściowie ciepły koc.
Moim dziadkom kupimy chyba coś słodkiego, bo stwierdzili, że to już jedyna przyjemność jaka im pozostała. Nie mamy pomysłu na babcię męża
Wujkowi może jakiś alkohol.

Dla Buby większość prezentów już mamy, tylko została nam jeszcze jakaś gra planszowa do wybrania - i nie mamy pomysłu jaka, żeby on ją ogarnął, a żeby nam się nie nudziła
__________________
Lea_ny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-18, 08:56   #269
cowie
Zakorzenienie
 
Avatar cowie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 11 226
Dot.: Święta nadchodzą a z nimi gwiazdka, chcemy mieć w brzuszku ślicznego bobaska -

Cytat:
Napisane przez Juliette25 Pokaż wiadomość
Świetna książka - chyba mojemu tż - towi taką zakupię.


Odpoczywają sobie gdzieś na ściance i czekają na jajco
Nie martw się, pewnie jakaś garstka najsilniejszych tam poczekała (i będzie córa)

a z pusi to nie mogę

Na ścianach macicy mam nadzieję? Bo w szyjce to zginęłyby śmiercią tragiczną. Bo dwa dni po tym serduchu miałam tak gęsty śluz, że nawet czołgiem by się nie przedostały

Pusia też mnie śmieszy. Dlatego częściej jak już jest pierożkiem
__________________
Alek, 13tc
Tarczycówka



18.05.2015
Leoś
cowie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-18, 09:01   #270
Juliette25
Zakorzenienie
 
Avatar Juliette25
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 3 955
Dot.: Święta nadchodzą a z nimi gwiazdka, chcemy mieć w brzuszku ślicznego bobaska -

Cytat:
Napisane przez cowie Pokaż wiadomość
Na ścianach macicy mam nadzieję? Bo w szyjce to zginęłyby śmiercią tragiczną. Bo dwa dni po tym serduchu miałam tak gęsty śluz, że nawet czołgiem by się nie przedostały

Pusia też mnie śmieszy. Dlatego częściej jak już jest pierożkiem
Na ściance, zgadza się
__________________
Bertunio
Juliette25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-13 13:03:52


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:41.