Brzuch - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-01-05, 13:31   #31
strix55
Rozeznanie
 
Avatar strix55
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 501
Dot.: Brzuch

Cytat:
Napisane przez VI4 Pokaż wiadomość
masz brzuch otłuszczony czy wystający? Szczupłe osoby z wystającym brzuchem to niestety częsty widok - wynika z tego, że osobnik nie trzyma brzucha mięśniami. Mnie od dziecka uczono wciągać brzuch (mięśniami, nie na zasadzie "wdechu" - i jestem za to bardzo wdzięczna, bo nawyk został - nie wciągam brzucha tylko we śnie. Powstaje nawyk, mięśnie brzucha mam cały czas lekko napięte, na tyle, żeby nie mieć wydętego brzucha /nie wyobrażam sobie nawet ich tak całkiem "puścić"/.

Polecam zacząć ćwiczyć - i położyć duży nacisk na ćwiczenia na brzuch. Mięśnie zaczną pracować, i w pewnym momencie zobaczysz, że mięśnie trzymają brzuch. Polecam też nauczyć się zawsze "wciągać" brzuch - na początku trzeba to kontrolować, potem już nie wymaga udziału świadomości.

Odpowiedź na pytanie - tak, bardzo przeszkadza mi u facetów brzuch, i ogólne objawy zaniedbania sylwetki. Sama ćwiczę, i wymagam od faceta, żeby dbał o ciało (w granicach rozsądku, nie chodzi o katorżnicze treningi). Obracam się w środowisku, gdzie uprawia się sport, i nie ma mężczyzn - niezależnie od wieku - z brzuchami, rozlazłych, tłustych etc. Mam 36 lat, mąż - 39, obydwoje dbamy o sylwetkę (też dla zdrowia - mam kłopoty z kręgosłupem, stawami, i muszę ćwiczyć, żeby się nie rozsypać).
czytałem o tym sporo i same ćwiczenia na brzuch nie wystarcza nic nie dadzą bo zrobią się mieśnie pod tłuszczem i tka ich nie będzie widac. Trzeba siłowo ćwiczyc i schudnąć z tłuszczu i wtedy będa efekty,
strix55 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-05, 14:03   #32
kasia_1402
Rozeznanie
 
Avatar kasia_1402
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 868
Dot.: Brzuch

Ale, że tak w ogóle bez brzucha?Mnie brak brzucha u mężczyzny i kobiety by przeszkadzał.

A tak poważnie to ludzie się zmieniają, i od Ciebie i Twojej pracy zależy jaki ten brzuch będzie- można pracować.

Byłabym głupia, gdybym odrzuciła faceta, na podstawie jakieś cechy fizycznej, tym bardziej, że sama ideałem nie jestem
__________________
Pnie się mój różowy powój w górę wciąż się pnie
migdałowy zapach ma i smak
kasia_1402 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-05, 14:18   #33
_Desolation
Zakorzenienie
 
Avatar _Desolation
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 4 629
Dot.: Brzuch

Cytat:
Napisane przez strix55 Pokaż wiadomość
czytałem o tym sporo i same ćwiczenia na brzuch nie wystarcza nic nie dadzą bo zrobią się mieśnie pod tłuszczem i tka ich nie będzie widac. Trzeba siłowo ćwiczyc i schudnąć z tłuszczu i wtedy będa efekty,
No zgadzam się. Najłatwiej się trochę tłuszczyku pozbyć chyba przy bieganiu.
__________________
Roguc mym Bogiem,
Coma nałogiem
,
muzyka postawą,
koncerty zabawą

narCOMAnka

http://www.youtube.com/watch?v=mf97F-SpBQU

Życie motocyklisty nie liczy się w latach tylko w kilometrach

_Desolation jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-05, 14:58   #34
Autumn Witch
Raczkowanie
 
Avatar Autumn Witch
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Jesienna Kraina
Wiadomości: 336
Dot.: Brzuch

Absolutnie nie. Dla mnie facet przede wszystkim ma byc inteligentny, z poczuciem humoru i wrednym blyskiem w oku. Fizycznie musi poprostu byc zadbany (czysty,pachnacy w wyprasowanych, dopasowanych do sylwetki ubraniach).

Zreszta dla mnie fizycznosc faceta nigdy az taka wazna nie byla jak to co ma w glowie. Serio, facet ktory z blyskiem w oku i usmiechem na twarzy potrafi dyskutowac na temat astronomii, fizyki tudziez nowinek technologicznych zawsze sprawial ze bylam slaba w kolanach.
__________________
Vampires have risen from the dead, the grave and the crypt, but have never managed it from the cat.
Terry Pratchett, Witches Abroad
Autumn Witch jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-05, 15:26   #35
VI4
Zakorzenienie
 
Avatar VI4
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza
Wiadomości: 11 168
GG do VI4
Dot.: Brzuch

Cytat:
Napisane przez strix55 Pokaż wiadomość
czytałem o tym sporo i same ćwiczenia na brzuch nie wystarcza nic nie dadzą bo zrobią się mieśnie pod tłuszczem i tka ich nie będzie widac. Trzeba siłowo ćwiczyc i schudnąć z tłuszczu i wtedy będa efekty,
nie odpowiedziałeś na pytanie, czy masz brzuch "wystający", czy otłuszczony. Ćwiczenia pomogą utrzymać tonus mięśni i nie chodzić z brzuchem "wypuszczonym". Żeby zgubić tłuszcz - trzeba ćwiczyć aerobowo, nie siłowo - ćwiczenia siłowe wyrobią mięśnie, ale nie spowodują spadku masy tłuszczowej. Pisałeś, że jesteś szczupły, tylko masz brzuch - podejrzewam, że sporów nie uprawiasz, bo raczej by wtedy brzucha nie było. I niestety - samo "bycie szczupłym" nie sprawia, że sylwetka jest ładna - osoba szczupła kompletnie nieumięśniona wygląda dużo gorzej niż ktoś "większy", ale wysportowany. Polecałabym zacząć się ruszać, problem brzucha sam się rozwiąże.

Żeby uniknąć "ruszam się, brzuch nie wiadomo skąd" - mam duże grono znajomych-wspinaczy, do tego ćwiczę na siłowni - nikt, kto regularnie ćwiczy, nie ma brzucha.
VI4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-05, 15:48   #36
VanOlg
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 332
Dot.: Brzuch

A mi by oponeczka tudzież brzusio przeszkadzały baaaaardzo. Patrzyłabym na faceta i miałabym wrażenie, że wcale nie dba o siebie. Nie, nie wyobrażam sobie tego. Mnie by taki wygląd odrzucał na kilometr. A jeśli ktoś jest młody i już mu się zaokragla tu i ówdzie, to dla mnie jest to tragedia :P Nie mówię, że wszyscy faceci powinni wyglądać tak, jak sobie tego życzę, ale ja bym na takiego po prostu patrzeć nie mogła ^^ Także dlatego, że dla mnie uprawianie sportu i dbanie o siebie świadczy też o tym, co człowiek ma w głowie.

---------- Dopisano o 16:48 ---------- Poprzedni post napisano o 16:43 ----------

Cytat:
Napisane przez kasia_1402 Pokaż wiadomość
Ale, że tak w ogóle bez brzucha?Mnie brak brzucha u mężczyzny i kobiety by przeszkadzał.

A tak poważnie to ludzie się zmieniają, i od Ciebie i Twojej pracy zależy jaki ten brzuch będzie- można pracować.

Byłabym głupia, gdybym odrzuciła faceta, na podstawie jakieś cechy fizycznej, tym bardziej, że sama ideałem nie jestem
W sumie nie zgodzę się z tym, że brzuszek to cecha fizyczna kogoś. To tak, jakby ktoś przez miesiąc nie mył włosów i powiedziałby, że takie włosy są jego fizyczną cechą. No, chybaże masz coś innego na myśli pisząc tak.

Edytowane przez VanOlg
Czas edycji: 2014-01-05 o 15:49
VanOlg jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-05, 15:53   #37
201607111040
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 10 542
Dot.: Brzuch

Cytat:
Napisane przez VanOlg Pokaż wiadomość
A mi by oponeczka tudzież brzusio przeszkadzały baaaaardzo. Patrzyłabym na faceta i miałabym wrażenie, że wcale nie dba o siebie. Nie, nie wyobrażam sobie tego. Mnie by taki wygląd odrzucał na kilometr. A jeśli ktoś jest młody i już mu się zaokragla tu i ówdzie, to dla mnie jest to tragedia :P Nie mówię, że wszyscy faceci powinni wyglądać tak, jak sobie tego życzę, ale ja bym na takiego po prostu patrzeć nie mogła ^^ Także dlatego, że dla mnie uprawianie sportu i dbanie o siebie świadczy też o tym, co człowiek ma w głowie.

---------- Dopisano o 16:48 ---------- Poprzedni post napisano o 16:43 ----------


W sumie nie zgodzę się z tym, że brzuszek to cecha fizyczna kogoś. To tak, jakby ktoś przez miesiąc nie mył włosów i powiedziałby, że takie włosy są jego fizyczną cechą. No, chybaże masz coś innego na myśli pisząc tak.

Dokładnie, dbanie o siebie to nie tylko higiena i ładne ciuchy.
201607111040 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-01-05, 16:05   #38
pepsikolakokakola
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 986
Dot.: Brzuch

mnie brzuch u faceta odpycha. zreszta to wynik "zaniedbania".
pepsikolakokakola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-05, 22:53   #39
7623cb0b746b4d40e529fc123bf669aade741778_65822f07d8014
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2004-12
Wiadomości: 16 089
Dot.: Brzuch

mi nie przeszkadzalby
7623cb0b746b4d40e529fc123bf669aade741778_65822f07d8014 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-05, 22:55   #40
Shira Yuki
Zakorzenienie
 
Avatar Shira Yuki
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 3 634
Dot.: Brzuch

Cytat:
Napisane przez strix55 Pokaż wiadomość
czytałem o tym sporo i same ćwiczenia na brzuch nie wystarcza nic nie dadzą bo zrobią się mieśnie pod tłuszczem i tka ich nie będzie widac. Trzeba siłowo ćwiczyc i schudnąć z tłuszczu i wtedy będa efekty,

już teraz wiem,dlaczego moja półroczna terapia nie działa
__________________
Twierdzisz,że to co mówię jest chamskie?
Ciesz się,że nie słyszysz co myślę
***
Opowiadając obcym ludziom o swoich problemie ,musisz liczyc sie z tym,że 20% ma gdzieś twój problem,a 80 % cieszy się z twojego kłopotu.
***
Jestem jak dziki Mustang.
Jesli mnie oswoisz ,na zawsze będę Twoja
.
Shira Yuki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-05, 23:01   #41
String Emil
Raczkowanie
 
Avatar String Emil
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 342
Dot.: Brzuch

Na nos bardziej zwracam uwagę niż na brzuch. Bo podobno im większy nos, tym większe...stopy.
String Emil jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-01-06, 15:32   #42
kasia_1402
Rozeznanie
 
Avatar kasia_1402
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 868
Dot.: Brzuch

Cytat:
Napisane przez VanOlg Pokaż wiadomość


---------- Dopisano o 16:48 ---------- Poprzedni post napisano o 16:43 ----------


W sumie nie zgodzę się z tym, że brzuszek to cecha fizyczna kogoś. To tak, jakby ktoś przez miesiąc nie mył włosów i powiedziałby, że takie włosy są jego fizyczną cechą. No, chybaże masz coś innego na myśli pisząc tak.
Tak, to był żart
Doprecyzuje: nie odrzucam na wstępie faceta tylko dlatego, że ma wystający brzuch, czy inną cechę fizyczną, która mi nie odpowiada- tym bardziej, że może nad tym brzuchem popracować. A czyste, zadbane włosy to chyba kwestia higieny


Cytat:
Napisane przez String Emil Pokaż wiadomość
Na nos bardziej zwracam uwagę niż na brzuch. Bo podobno im większy nos, tym większe...stopy.
no... nos trudniej zmienić niż brzuch
__________________
Pnie się mój różowy powój w górę wciąż się pnie
migdałowy zapach ma i smak
kasia_1402 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-06, 15:54   #43
Yui
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Mårdaklev -Sweden
Wiadomości: 50
GG do Yui
Dot.: Brzuch

Ja kocham swojego faceta i NIE, nie przeszkadzałby mi u niego brzuch:P
__________________
But We Are The Lovers
If You Don’t Believe Me
Then Just Look Into My Eyes
Cause The Heart Never Lies
Yui jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-06, 18:36   #44
b82ed09e83d6cc96f3cec4b39c6008ed9e8c5acd_5dd330825eb9e
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 6 592
Dot.: Brzuch

A mój ma trochę brzucha i akceptuję to, ale kibicuję mu w zrzucaniu go, bo uważam, że to niezdrowe i ma jeszcze czas na starość na hodowanie sadełka.
b82ed09e83d6cc96f3cec4b39c6008ed9e8c5acd_5dd330825eb9e jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-06, 18:47   #45
asdi
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: laboratorium
Wiadomości: 85
Dot.: Brzuch

Cytat:
Napisane przez strix55 Pokaż wiadomość
Czy przeszkadzał by wam niewielki brzuch u waszych tż?
Niewielki brzuch mi nie przeszkadza.
Przeszkadza mi, gdy facet robi sobie problemy z byle czego.
__________________
"do szeregu i tu moralnie nie dezerteruj!"
asdi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-06, 19:25   #46
ktoregos_dnia
Zakorzenienie
 
Avatar ktoregos_dnia
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 8 967
Dot.: Brzuch

Eee tam, niewielki brzuch to nie problem. Zresztą nigdy nie szukałam idealnego Adonisa. Każdy ma jakąś wadę i ważne jest dla mnie tylko to, czy ogólnie mi się chłopak podoba.

Wysłane z mojej el dziewiątki
__________________
ktoregos_dnia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-06, 20:31   #47
la'Mbria
Zakorzenienie
 
Avatar la'Mbria
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Shmalzberg
Wiadomości: 7 002
Dot.: Brzuch

tak jak u kobiet (prócz ciąży i czasu połogu, a potem karmienia, gdy nie bardzo mogą ćwiczyć i dietować) brzuch otłuszczony u faceta uważam za odpychający.
Nigdy nie chciałabym umawiać się z "misiowatym" kolesiem, panowie z "brzuszkiem piwnym" są z góry skreśleni, co innego gdyby na skutek jakiegoś problemu zdrowotnego mój wieloletni partner dostał "brzucha" wtedy pomagałabym mu chudnąć, ale na pewno nie zaakceptowałabym pana który twierdzi, ze "każdy ptaszek musi mieć swój daszek"
Cytat:
Napisane przez strix55 Pokaż wiadomość
czytałem o tym sporo i same ćwiczenia na brzuch nie wystarcza nic nie dadzą bo zrobią się mieśnie pod tłuszczem i tka ich nie będzie widac. Trzeba siłowo ćwiczyc i schudnąć z tłuszczu i wtedy będa efekty,
tłuszcz z brzucha gubi się DIETĄ, nie ćwiczeniami na brzuch!
Cwiczenia na brzuch służą tylko do poprawienia rzeźby, nie spalają tłuszczu!
Chcesz chudnąć= stosujesz dietę redukcyjną i aeroby (pływanie, bieganie, orbitrek itp) to nie jest skomplikowane
__________________
jedyne miejsce gdzie sukces jest wcześniej niż wysiłek, to słownik

jak chłopu zależy, to żeby skały srały, a mury pękały, to znajdzie czas i sposób, żeby się z Tobą skontaktować...
la'Mbria jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-06 21:31:32


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:28.