Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.9 - Strona 159 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Ginekologia

Notka

Ginekologia Miejsce, w którym rozmawiamy o ginekologii. Tutaj znajdziesz pytania i odpowiedzi związane ze zdrowiem intymnym kobiety. Rozmawiamy np. o antykoncepcji.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-01-04, 12:09   #4741
leniwiec9
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 12
Exclamation Dziwny sluz, czy to może być oznaka ciąży? a może normalne przed miesiączka?

Drogie dziewczyny!

Wiem, że takich problemów na forum było wiele, ale jakoś nie mogę doszukać się w nich,tego samego problemu co ja mam.

Otóż spodziewam się miesiączki za 5 dni. Jakoś 2 tygodnie temu w czasie oczekiwanej owulacji miałam śluz gesty ( taki jak zawsze podczas owulacji). Odbyłam stosunek 30.12, prezerwatywa była, mój partner skończył na zewnątrz, ale gumka troszkę się zsuwala podczas stosunku. Mój partner zaniepokojony dopytuje się czy mogę być w ciąży. Wszystko byłoby ok, gdyby nie to, że zauważyłam u siebie dzisiaj rano gesty ciągnący się śluz, nie wiem czy był bardzo wodnisty, ale przy podcieraniu, nie chciał się "odczepic". Pierwszy raz mam sytuację z takim sluzem tuż przed miesiączką (albo wcześniej miałam ale tego tak nie zauważyłam). Dodam, że wcześniej jakoś tydzień używałam kremu clotrimazol, ponieważ miałam objawy grzybicy, problemy ustały. Juz nie stosuję.

Test oczywiście wykonam ale w dniu miesiączki, a do tego czasu chcę się dowiedzieć, co oznacza taki śluz, i (mam nadzieję, że nie) ale czy mogę być w ciąży.

Pozdrawiam Was serdecznie
leniwiec9 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-04, 12:53   #4742
Juba92
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 2
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.9

Hej Jestem tu nowa i być może nie jest to miejsce do zadawania pytań,lecz mam nadzieje ze któraś z was mi pomoże
Wiec spóźnia mi się okres 4 dni, miesiączki mam zawsze regularne, myślę ze mogę być w ciąży choć nie jestem tego w 100% pewna.
Nie występują u mnie typowe objawy jak wymioty czy bardzo nabrzmiałe piersi, jedynie to częstsze oddawanie moczu. Po ok.2 tygodni zauważyłam ze "produkuje" znacznie więcej śluzu niż zwykle, do tego jestem ospała(choć wcześniej często mi się to zdarzało) mam typowe bóle brzucha jak w czasie dostawania miesiączki i delikatny ból piersi (typowy jak przed okresem), wczoraj pojawił się ból kręgosłupa i utrzymuje się do tej pory, co do jedzenia to nie mam jakiś typowych zachcianek, dodam ze 2 dni przed owulacja mój chłopak skończył we mnie. Głupio mi o tym pisać choć troszkę się niepokoje tym opóźnieniem miesiączki. Czy myślicie ze watro przejść sie po test ?
Juba92 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-04, 12:56   #4743
panna mati_
Zakorzenienie
 
Avatar panna mati_
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Płońsk
Wiadomości: 7 831
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.9

Cytat:
Napisane przez Juba92 Pokaż wiadomość
Hej Jestem tu nowa i być może nie jest to miejsce do zadawania pytań,lecz mam nadzieje ze któraś z was mi pomoże
Wiec spóźnia mi się okres 4 dni, miesiączki mam zawsze regularne, myślę ze mogę być w ciąży choć nie jestem tego w 100% pewna.
Nie występują u mnie typowe objawy jak wymioty czy bardzo nabrzmiałe piersi, jedynie to częstsze oddawanie moczu. Po ok.2 tygodni zauważyłam ze "produkuje" znacznie więcej śluzu niż zwykle, do tego jestem ospała(choć wcześniej często mi się to zdarzało) mam typowe bóle brzucha jak w czasie dostawania miesiączki i delikatny ból piersi (typowy jak przed okresem), wczoraj pojawił się ból kręgosłupa i utrzymuje się do tej pory, co do jedzenia to nie mam jakiś typowych zachcianek, dodam ze 2 dni przed owulacja mój chłopak skończył we mnie. Głupio mi o tym pisać choć troszkę się niepokoje tym opóźnieniem miesiączki. Czy myślicie ze watro przejść sie po test ?
Dziwi mnie, że jeszcze nie byłaś.
__________________
Każdego dnia, z każdą godziną rośnie liczba osób, które mogą pocałować mnie w d...
panna mati_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-04, 12:58   #4744
Almariel
Zakorzenienie
 
Avatar Almariel
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Wlkp.
Wiadomości: 8 992
Dot.: jajeczkowanie a ciąża

No pewnie ,zrob test. Na takie objawy ciazy o ktorych piszesz, to jest za wczesnie, nawet jesli w niej jestes. Wiec nie ma co sie tym sugerowac.

Wysłane z mojego LG-E455 przy użyciu Tapatalka
Almariel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-04, 13:56   #4745
yssmay
Wtajemniczenie
 
Avatar yssmay
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Islandia, Reykjavik
Wiadomości: 2 466
GG do yssmay
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.9

Juba92 Wiele kobiet nie ma żadnych objawów ciąży np. do końca 12 tygodnia. Nie wszystkie jesteśmy takie jak te wariatki w filmach, że 2 dni po owulacji już mamy cały komplet objawów. Zrób test i on da Ci pewność. A jeśli jesteś w ciąży, to zobaczysz jak wiele dziewczyn Ci zazdrości braku bólu piersi i mdłości. Powodzenia!!!
yssmay jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-04, 14:25   #4746
mlodaxmama
Raczkowanie
 
Avatar mlodaxmama
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 242
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.9

kurde dziewczyny wymiotowałam !! ( to chyba jednak ciąża co? ( załamałam się....
mlodaxmama jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-04, 14:29   #4747
Almariel
Zakorzenienie
 
Avatar Almariel
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Wlkp.
Wiadomości: 8 992
Dot.: jajeczkowanie a ciąża

Biegnij po test

Wysłane z mojego LG-E455 przy użyciu Tapatalka
Almariel jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-01-04, 14:29   #4748
yssmay
Wtajemniczenie
 
Avatar yssmay
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Islandia, Reykjavik
Wiadomości: 2 466
GG do yssmay
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.9

Cytat:
Napisane przez mlodaxmama Pokaż wiadomość
kurde dziewczyny wymiotowałam !! ( to chyba jednak ciąża co? ( załamałam się....
Równie dobrze mogłaś zwymiotować z tego całego stresu. Albo coś Ci zaszkodziło. Zrób test!!!
yssmay jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-04, 14:34   #4749
mlodaxmama
Raczkowanie
 
Avatar mlodaxmama
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 242
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.9

wieczorem podjade z mezem do apteki bo teraz nie mam jak..

ale to przecież N I E M O Z L I W E jak mozna zajsc w ciaze bez wytrysku?! no jak...
mlodaxmama jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-04, 14:46   #4750
yssmay
Wtajemniczenie
 
Avatar yssmay
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Islandia, Reykjavik
Wiadomości: 2 466
GG do yssmay
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.9

mlodaxmama Ale spokojnie, jedziesz po test a jesteś w 100% przekonana że już jesteś w ciąży. Stresując się tak opóźniasz okres i wywołujesz u siebie objawy ciążowe. To działa dokładnie w taką samą stronę jak bardzo chcemy być w ciąży. Okres się zaczyna, temperatura spada itp. a my i tak widzimy, że jest ciąża, bo przecież mnie mdli a pies sąsiada spojrzał na mnie krzywo. A potem wariatki robią test po okresie jeszcze z 10 razy, bo może to takie plamienie w ciąży . Ja tylko współczuje twojemu mężowi, że go tak męczysz tym stosunkiem przerywanym, skoro i tak macie gumki. Prezerwatywa to na prawdę skuteczna metoda antykoncepcyjna.
A i zrób ten test jutro rano, z porannego moczu!!! Bo jak zrobisz go dziś wieczorem, to jeśli nie przyjdzie okres w ciągu kolejnych 2 dni, to będziesz dalej świrować.
Ale ja tu na prawdę nie widzę podstaw do ciąży. Dlatego usiądź spokojnie, napij się kawy, pooddychaj, pomyśl racjonalnie. Niech mąż Ci masaż zrobi, to się zrelaksujesz, a okres sam przyjdzie.

Edytowane przez yssmay
Czas edycji: 2014-01-04 o 14:51
yssmay jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-04, 15:19   #4751
Magiusa
Zakorzenienie
 
Avatar Magiusa
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 926
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.9

Cytat:
Napisane przez panna mati_ Pokaż wiadomość
Tak ogólnie do wszystkich: brak miesiączki może powodować wiele czynników. Dlaczego każda panikuje od razu z tą ciążą? A problemy zdrowotne to już nikogo nie martwią? Jak przyjdzie krwawienie po miesiącu to odwołujecie wizyty, bo jak już nie ciąża to lekarz nie potrzebny. Dziwi mnie to...

via tapatalk
Popieram w 100%





Cytat:
Napisane przez yssmay Pokaż wiadomość
Juba92 Wiele kobiet nie ma żadnych objawów ciąży np. do końca 12 tygodnia. Nie wszystkie jesteśmy takie jak te wariatki w filmach, że 2 dni po owulacji już mamy cały komplet objawów. Zrób test i on da Ci pewność. A jeśli jesteś w ciąży, to zobaczysz jak wiele dziewczyn Ci zazdrości braku bólu piersi i mdłości. Powodzenia!!!

ja nie mialam np. Ani zachcianek ani wymiotow. Nic. Apetyt to mi wzrosl dopiero w 3trymestrze




Cytat:
Napisane przez mlodaxmama Pokaż wiadomość
kurde dziewczyny wymiotowałam !! ( to chyba jednak ciąża co? ( załamałam się....
Naprawde nie rozumiem czemu tu panikujeszzamiast isc po test

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
Dziś oprócz Was, wiem, nie mam nic

07.07.2012

12.06.2013 DARUŚ
&
20.02.2015 BARTUŚ



Magiusa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-01-04, 15:23   #4752
cicci
Rozeznanie
 
Avatar cicci
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 581
Dot.: Dziwny sluz, czy to może być oznaka ciąży? a może normalne przed miesiączka?

Możesz być w ciąży albo nie. Nikt Ci nie odpowie na to pytanie. Musisz poczekaj do terminu miesiączki. Wtedy się wyjaśni.
cicci jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-04, 20:48   #4753
Almariel
Zakorzenienie
 
Avatar Almariel
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Wlkp.
Wiadomości: 8 992
Dot.: jajeczkowanie a ciąża

Z objawów to można wróżyć, tak, jak z fusów. Może być ich cały zestaw,a równie dobrze wcale mogą nie wystąpić. Test/beta to podstawa.

Wysłane z mojego LG-E455 przy użyciu Tapatalka
Almariel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-04, 22:38   #4754
leniwiec9
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 12
Dot.: Dziwny sluz, czy to może być oznaka ciąży? a może normalne przed miesiączka?

To wiem, oczywiste. Zastanawia mnie jednak ten śluz, czy jest on normalny, czy występuje tylko w specyficznych okolicznościach. Chciałabym się troszkę uspokoić jeżeli ktoś ma o tym jakiekolwiek pojęcie to proszę o odpowiedź.
leniwiec9 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-04, 22:52   #4755
Yasminka93
Przyczajenie
 
Avatar Yasminka93
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 27
Dot.: Dziwny sluz, czy to może być oznaka ciąży? a może normalne przed miesiączka?

Wydaje mi się, że wszystko jest u Ciebie w porządku, jeżeli ten śluz brzydko nie pachnie skoro jesteś po owulacji to wilgotność powinna być niewielka, a śluz biały, nieprzezroczysty i gęsty. Skoro tak niewiele dni zostało do miesiączki to trzeba cierpliwie poczekać, teraz z tym niewiele zrobisz
Ponadto śluz przed miesiączką nie jest niczym nienormalnym, zdarza się
__________________
Yasminka

Edytowane przez Yasminka93
Czas edycji: 2014-01-04 o 22:54
Yasminka93 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-04, 23:46   #4756
elle elle
Rozeznanie
 
Avatar elle elle
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Centrum Polski
Wiadomości: 790
Dot.: Dziwny sluz, czy to może być oznaka ciąży? a może normalne przed miesiączka?

Cytat:
Napisane przez leniwiec9 Pokaż wiadomość
Drogie dziewczyny!

Wiem, że takich problemów na forum było wiele, ale jakoś nie mogę doszukać się w nich,tego samego problemu co ja mam.

Otóż spodziewam się miesiączki za 5 dni. Jakoś 2 tygodnie temu w czasie oczekiwanej owulacji miałam śluz gesty ( taki jak zawsze podczas owulacji). Odbyłam stosunek 30.12, prezerwatywa była, mój partner skończył na zewnątrz, ale gumka troszkę się zsuwala podczas stosunku. Mój partner zaniepokojony dopytuje się czy mogę być w ciąży. Wszystko byłoby ok, gdyby nie to, że zauważyłam u siebie dzisiaj rano gesty ciągnący się śluz, nie wiem czy był bardzo wodnisty, ale przy podcieraniu, nie chciał się "odczepic". Pierwszy raz mam sytuację z takim sluzem tuż przed miesiączką (albo wcześniej miałam ale tego tak nie zauważyłam). Dodam, że wcześniej jakoś tydzień używałam kremu clotrimazol, ponieważ miałam objawy grzybicy, problemy ustały. Juz nie stosuję.

Test oczywiście wykonam ale w dniu miesiączki, a do tego czasu chcę się dowiedzieć, co oznacza taki śluz, i (mam nadzieję, że nie) ale czy mogę być w ciąży.

Pozdrawiam Was serdecznie
Ja często mam dziwny sluz, podczas owulacji czasami nie ma go w ogóle, a przed miesiączką jest Jeśli prezerwatywa była a partner nie skończył w Tobie, to prawdopodobieństwo ciąży jest prawie zerowe, spokojnie poczekaj na miesiączkę
__________________
Czas to miłość

Wymiana kosmetyczna

Klik!
Wybieram grupę Color!

elle elle jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-05, 10:02   #4757
leniwiec9
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 12
Dot.: Dziwny sluz, czy to może być oznaka ciąży? a może normalne przed miesiączka?

Cytat:
Napisane przez Yasminka93 Pokaż wiadomość
Wydaje mi się, że wszystko jest u Ciebie w porządku, jeżeli ten śluz brzydko nie pachnie skoro jesteś po owulacji to wilgotność powinna być niewielka, a śluz biały, nieprzezroczysty i gęsty. Skoro tak niewiele dni zostało do miesiączki to trzeba cierpliwie poczekać, teraz z tym niewiele zrobisz
Ponadto śluz przed miesiączką nie jest niczym nienormalnym, zdarza się
Dziękuję Ci pięknie, uspokoiłaś mnie. A śluz wyglądał dokładnie tak jak ten przez Ciebie opisany a teraz jest sucho.

Pozdrawiam
leniwiec9 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-05, 20:39   #4758
Dariik
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 9
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.9

Cytat:
Napisane przez mlodaxmama Pokaż wiadomość
wieczorem podjade z mezem do apteki bo teraz nie mam jak..

ale to przecież N I E M O Z L I W E jak mozna zajsc w ciaze bez wytrysku?! no jak...
Teraz Ci przedstawię swój punkt widzenia.
Siałam wszędzie histerię, że pewnie jestem w ciąży, mimo że takiej opcji nie było, mimo Escapelle, mimo, że po nim dostałam całkiem normalnego okresu, że zrobiłam 4 różne testy- wszystkie negatywne ( ostatni po 41 dniach! i zaraz po nim dostałam drugiego okresu). I mimo tego wszystkiego ciągle się tak strasznie stresowałam, że np. czasem było mi przez to trochę niedobrze - pierwsze co, ciąża! Ciągle mi się wydawało, że brzuch mi trochę urósł - ciąża! . Naczytałam się tych głupot w Internecie, że testy się mylą, że okres można mieć w ciąży. Wmawiałam sobie objawy. I uwierz, że takim zachowaniem same sobie robimy krzywdę... Bo mózg sobie to wszystko koduje i faktycznie, można sobie wmówić tą ciąże... A to błąd. Bo gdyby testy się tak myliły, to by tego nie było w sprzedaży, albo nie pisaliby by, że jest w 99,9% wiarygodny.
Więc naprawdę, zrób na spokojnie ten test, może nawet dwa aby mieć 100% pewności. I spokojnie, pisze to największa histeryczka na forum - przeanalizuj wszystko na spokojnie, nie wmawiaj sobie ciąży, nie dostrzegaj wszędzie objawów, bo tylko sobie tym szkodzisz i niepotrzebnie stresujesz.
Pozdrawiam
Dariik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-06, 10:39   #4759
mlodaxmama
Raczkowanie
 
Avatar mlodaxmama
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 242
Dot.: jajeczkowanie a ciąża

Wczoraj dostałam okres ;-)

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
maj- 85kg!
lipiec- 82,3
sierpień- 78
wrzesien- 74,8

waga docelowa- 65kg!


Mama Lenki od 18.05.2013
mlodaxmama jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-01-06, 11:20   #4760
yssmay
Wtajemniczenie
 
Avatar yssmay
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Islandia, Reykjavik
Wiadomości: 2 466
GG do yssmay
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.9

mlodaxmama
yssmay jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-06, 15:44   #4761
invissible
Zakorzenienie
 
Avatar invissible
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 3 555
GG do invissible
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.9

Ja zrobiłam test - wynik negatywny. Ale @ dalej brak
invissible jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-07, 01:03   #4762
_Agata_ca
Przyczajenie
 
Avatar _Agata_ca
 
Zarejestrowany: 2013-10
Lokalizacja: Ca
Wiadomości: 17
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.9

Dziewczyny, prosze bardzo o wasza porade.
Mianowicie, cykl mam regularny 30/31 dni, ostatnia miesiaczka miala miejsce 9 grudnia. kolejna przypada na 8/9 stycznia. Co mnie niepokoi 4 stycznia poznym wieczorem zauwaylam rozowy sluz, kolejnego dnia rano byl sluz z pasmami brazowymi, 3 dnia rowniez , pod wieczor wszytsko sie skonczylo i sluz jest mleczny, do miesiaczki pozostaje mi dzien lub dwa. Mam obolale piersi i ciagniecie w dole brzucha jak na miesiaczkie, jednak takie plamienie zdarzylo mi sie po raz pierwszy w zyciu. Zdaje sobie sprawe ze jest ryzyko ciazy- stosunek przerywany. Problem taki ze nie moge na dzien dzisiejszy odwiedzic lekarza bo czekam na karte zdrowotna a obecnie przybywam za granica.
Co o tym sadzicie? czy ktoras z Was ma rowniez takie plamienia?Jaka byla diagnoza lekarza?
__________________
„Mówią, że diabeł tkwi w szczegółach. To samo można powiedzieć o prawdzie. Odrzuć szczegóły, zostaw samo sedno i możesz na nim ukrzyżować każdego.”
_Agata_ca jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-07, 05:56   #4763
Diablica z Tasmanii
Zakorzenienie
 
Avatar Diablica z Tasmanii
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: z zielonej łąki:)
Wiadomości: 3 503
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.9

Cytat:
Napisane przez _Agata_ca Pokaż wiadomość
Dziewczyny, prosze bardzo o wasza porade.
Mianowicie, cykl mam regularny 30/31 dni, ostatnia miesiaczka miala miejsce 9 grudnia. kolejna przypada na 8/9 stycznia. Co mnie niepokoi 4 stycznia poznym wieczorem zauwaylam rozowy sluz, kolejnego dnia rano byl sluz z pasmami brazowymi, 3 dnia rowniez , pod wieczor wszytsko sie skonczylo i sluz jest mleczny, do miesiaczki pozostaje mi dzien lub dwa. Mam obolale piersi i ciagniecie w dole brzucha jak na miesiaczkie, jednak takie plamienie zdarzylo mi sie po raz pierwszy w zyciu. Zdaje sobie sprawe ze jest ryzyko ciazy- stosunek przerywany. Problem taki ze nie moge na dzien dzisiejszy odwiedzic lekarza bo czekam na karte zdrowotna a obecnie przybywam za granica.
Co o tym sadzicie? czy ktoras z Was ma rowniez takie plamienia?Jaka byla diagnoza lekarza?
Zrob test

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
...gdyby tak człowieka skrzyżować z kotem,
człowiekowi wyszłoby to na dobre, ale kotu by z pewnością zaszkodziło...

Mark Twain
Diablica z Tasmanii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-07, 07:31   #4764
Magiusa
Zakorzenienie
 
Avatar Magiusa
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 926
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.9

Cytat:
Napisane przez _Agata_ca Pokaż wiadomość
Dziewczyny, prosze bardzo o wasza porade.
Mianowicie, cykl mam regularny 30/31 dni, ostatnia miesiaczka miala miejsce 9 grudnia. kolejna przypada na 8/9 stycznia. Co mnie niepokoi 4 stycznia poznym wieczorem zauwaylam rozowy sluz, kolejnego dnia rano byl sluz z pasmami brazowymi, 3 dnia rowniez , pod wieczor wszytsko sie skonczylo i sluz jest mleczny, do miesiaczki pozostaje mi dzien lub dwa. Mam obolale piersi i ciagniecie w dole brzucha jak na miesiaczkie, jednak takie plamienie zdarzylo mi sie po raz pierwszy w zyciu. Zdaje sobie sprawe ze jest ryzyko ciazy- stosunek przerywany. Problem taki ze nie moge na dzien dzisiejszy odwiedzic lekarza bo czekam na karte zdrowotna a obecnie przybywam za granica.
Co o tym sadzicie? czy ktoras z Was ma rowniez takie plamienia?Jaka byla diagnoza lekarza?
Test duzo ci powie.
Ale powiem tak. Jak bylam mlodsza nieraz mialam brazowy sluz. Nigdy nie wpadlam na to ze mogloby to byc z powodu ciazy i nigdy nie bylo.

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
Dziś oprócz Was, wiem, nie mam nic

07.07.2012

12.06.2013 DARUŚ
&
20.02.2015 BARTUŚ



Magiusa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-07, 18:00   #4765
Onnaa88
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 6 200
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.9

Okres powinnam dostać 18 grudnia,kochalam sie 24 grudnia i niestety gumka sie zsunela a wszystko zostało we mnie.
Wczoraj robiłam test wyszedl negatywny.Ale mam bulgotania w brzuchu,często chodze siusiac,a 4 dni temu miałam brazowe plamienia,do tego bole podbrzusza od dobrego tygodnia.Wizyte u lekarza mam za półtora tygodnia.
Średnio co rok zdarzają mi sie opóźnienia okresu,bo juz kilka razy miałam torbiele.Kilka razy również brazowe plamienia ale na drugi dzień pojawiał sie okres a tu tak dawno były te plamienia a okresu brak.Nie wiem juz co mam robić
Dodam,ze w grudniu miałam tak duzo stresów,ze przez dobre dwa tygodnie dojść do siebie nie mogłam mega depresja itd.

Edytowane przez Onnaa88
Czas edycji: 2014-01-07 o 18:04
Onnaa88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-07, 18:16   #4766
panna mati_
Zakorzenienie
 
Avatar panna mati_
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Płońsk
Wiadomości: 7 831
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.9

Cytat:
Napisane przez Onnaa88 Pokaż wiadomość
Okres powinnam dostać 18 grudnia,kochalam sie 24 grudnia i niestety gumka sie zsunela a wszystko zostało we mnie.
Wczoraj robiłam test wyszedl negatywny.Ale mam bulgotania w brzuchu,często chodze siusiac,a 4 dni temu miałam brazowe plamienia,do tego bole podbrzusza od dobrego tygodnia.Wizyte u lekarza mam za półtora tygodnia.
Średnio co rok zdarzają mi sie opóźnienia okresu,bo juz kilka razy miałam torbiele.Kilka razy również brazowe plamienia ale na drugi dzień pojawiał sie okres a tu tak dawno były te plamienia a okresu brak.Nie wiem juz co mam robić
Dodam,ze w grudniu miałam tak duzo stresów,ze przez dobre dwa tygodnie dojść do siebie nie mogłam mega depresja itd.
Jeśli nie dostałaś tego krwawienia i nie mierzysz temperatury, to nie wiadomo w jakim momencie cyklu teraz jesteś. Moim zdaniem powinnaś zrobić betę zanim pójdziesz do lekarza. Wykluczysz ciążę ( lub potwierdzisz). Może miałaś cykl bezowulacyjny i nie ma teraz krwawienia, może coś się przesunęło. Nie wyjaśnimy tego na forum.
__________________
Każdego dnia, z każdą godziną rośnie liczba osób, które mogą pocałować mnie w d...
panna mati_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-07, 18:43   #4767
Onnaa88
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 6 200
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.9

Cytat:
Napisane przez panna mati_ Pokaż wiadomość
Jeśli nie dostałaś tego krwawienia i nie mierzysz temperatury, to nie wiadomo w jakim momencie cyklu teraz jesteś. Moim zdaniem powinnaś zrobić betę zanim pójdziesz do lekarza. Wykluczysz ciążę ( lub potwierdzisz). Może miałaś cykl bezowulacyjny i nie ma teraz krwawienia, może coś się przesunęło. Nie wyjaśnimy tego na forum.
Dziękuje za odpowiedz,czekam w takim razie na wizytę u lekarza.Zapewnie wyjaśnia sie moje obawy.
Onnaa88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-07, 19:34   #4768
ewanowa123456789
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 2
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.9

Czesc dziewczyny.
Tak wiec, moj przypadek wyglada nastepujaco. Kochalam sie z moim facetem, jedynym zabezpieczeniem byl stosunek przerywany. Chlopak wyszedl na czas i wszystko by bylo okej, gdyby nie fakt, ze naczytalam sie o tym preejakulacie tylu roznych wersji, ze juz nie wiem, w ktora wierzyc. Poza tym uswiadomilam sobie, ze wedlug kalendarzyka, (tak wiem, wiem, zadne zrodlo) to bylo z 13-14 dzien cyklu - mogla byc to owulacja. Cykle zwykle mam 26-27 dniowe, chociaz czasem sie zmieniaja, wiec nigdy nic nie wiadomo. W kazdym badz razie, przez te swieta i tak dalej, z tabletka zalapalam sie na ostatni dzwonek - wzielam ja 60godzin po stosunku.
Poczatkowo objawow nie mialam zadnych, moze lekkie zmeczenie. Potem zaczely pobolewac mnie piersi i bardzo wysypalo mi twarz, mysle, ze moze to miec jakis zwiazek. Niedawno moj sluz byl bialawy z takimi grudkami.
Okres powinnam dostac 6-7stycznia. 5 stycznia od rana pobolewal mnie brzuch tak jak zwykle przed samym okresem. Wzielam wiec 2 nospy, ciepla kapiel, no i mam. Pojawilo sie krwawienie, ktore nadal trwa. Jest dosyc obfite, z poczatku nie bylo skrzepow, teraz juz normalnie sie pojawily. Kolor czasem jest mocno czerwony innym razem brunatny.
Z poczatku sie cieszylam, ale teraz sama nie jestem pewna, czy to okres czy moze to slynne plamienie, ktore czasem wystepuje po escapelle, ale wzielam tabletke 11dni przed wystapieniem tego krwawienia. Jak myslicie? Mam sie martwic? Nadal jest mozliwosc, ze jestem w ciazy?
Po tym jak krwawienie sie skonczy mam zamiar zrobic jeszcze test dla pewnosci i jak tylko bedzie wynik negatywny, to dziekowac Bogu, lece po tabletki antykoncepcyjne i nigdy wiecej takiego stresu!
ewanowa123456789 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-07, 20:38   #4769
yssmay
Wtajemniczenie
 
Avatar yssmay
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Islandia, Reykjavik
Wiadomości: 2 466
GG do yssmay
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.9

Cytat:
Napisane przez ewanowa123456789 Pokaż wiadomość
Czesc dziewczyny.
Tak wiec, moj przypadek wyglada nastepujaco. Kochalam sie z moim facetem, jedynym zabezpieczeniem byl stosunek przerywany. Chlopak wyszedl na czas i wszystko by bylo okej, gdyby nie fakt, ze naczytalam sie o tym preejakulacie tylu roznych wersji, ze juz nie wiem, w ktora wierzyc.
Ja tu żadnego "zabezpieczania" nie widzę. STOSUNEK PRZERYWANY TO NIE JEST METODA ANTYKONCEPCYJNA. Ręce mi opadają normalnie.
Ale moim zdaniem w ciąży nie jesteś, dziwne krwawienie może być spowodowane tabletką po. Radzę jak najszybciej zaopatrzyć w tabletki anty od przyszłego cyklu. A do tego czasu używać chociaż gumki!
yssmay jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-07, 22:20   #4770
Hadise
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 3 638
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.9

Hej dziewczyny Biorę tabletki antykoncepcyjne, zapomniałam przedostatniej więc przyjęłam 19 i od razu zrobiłam przerwę teraz jestem w trakcie przerwy w niedziele powinnam wziac nowe opakowanie, ale chciałam odstawić tabletki. Ostatni stosunek był przy 16 tabletce, czy odstawienie teraz będzie bezpieczne ? Nie będzie ryzyka ciąży. Czy lepiej wziąć nowe opakowanie i odstawić za miesiąc ?
Hadise jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Ginekologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-23 13:13:04


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:18.