Mamy z kielc 2013 - Strona 82 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-01-08, 20:27   #2431
czarne
Zakupowy odwyk :)
 
Avatar czarne
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 2 147
Dot.: Mamy z kielc 2013

ycnan dziękuję za odpowiedź. A ile te szczepionki kosztują bo my niestety nie jesteśmy zameldowani w Kielcach? Czytałam na ten temat i faktycznie zdania są mocno podzielone. Polecają szczepić np. kiedy mała miałaby iść do żłobka. No i już sama nie wiem
czarne jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-08, 20:51   #2432
ycnan
Zadomowienie
 
Avatar ycnan
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 1 322
Dot.: Mamy z kielc 2013

Cytat:
Napisane przez czarne Pokaż wiadomość
ycnan dziękuję za odpowiedź. A ile te szczepionki kosztują bo my niestety nie jesteśmy zameldowani w Kielcach? Czytałam na ten temat i faktycznie zdania są mocno podzielone. Polecają szczepić np. kiedy mała miałaby iść do żłobka. No i już sama nie wiem
Nie pamietam dokładnie, ale to są po 2 lub 3 dawki, a koszt każdej to na pewno ponad 100zł (chyba bliżej 150zł). Więc wyjdzie minimum 400-600zł.

meningokoki i pneumo jak możesz to szczep, bo powodują zapalenie opon mózgowych i inne groźne choróbska. Możesz też teoretycznie zameldować dziecko u kogoś kto mieszka w Kielcach Dużo osób tak podobno robi (słyszałam od pielegniarki) żeby te szczepienia dostać
ycnan jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-08, 20:55   #2433
czarne
Zakupowy odwyk :)
 
Avatar czarne
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 2 147
Dot.: Mamy z kielc 2013

Tylko,że mamy mamy termin na jutro
czarne jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-08, 21:12   #2434
ycnan
Zadomowienie
 
Avatar ycnan
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 1 322
Dot.: Mamy z kielc 2013

Cytat:
Napisane przez czarne Pokaż wiadomość
Tylko,że mamy mamy termin na jutro
W takim razie "oszustwo" nie wypali Ale zapytaj o koszt tych szczepień, bo to pediatra decyduje jaka to dokładnie miałaby być szczepionka. U mnie w przychodni za obowiązkowe szczepionki skojarzone chcieli 120zł i z tego co zrozumiałam to oni je mają u siebie. W przychodni an Wojska Polskiego wiem, że samemu się kupowało te platne.

---------- Dopisano o 22:12 ---------- Poprzedni post napisano o 22:09 ----------

Przepraszam, widze, ze dużo droższe te szczepionki - Prevenar (na pneumokoki) prawie 300zł kosztuje :/ A przeciwko meningokokom prawie 200zł



Sprawdziłam w książeczce zdrowia starszego syna i on był szczepiony Prevenar 13 (na pneumo) i Hiberix (na meningokoki). Ta pierwsza to właśnie niemal 300zł, a druga nieco ponad 60zł więc, jak widać, różne są ceny Musisz zapytać pediatry

Edytowane przez ycnan
Czas edycji: 2014-01-08 o 21:17
ycnan jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-08, 21:23   #2435
czarne
Zakupowy odwyk :)
 
Avatar czarne
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 2 147
Dot.: Mamy z kielc 2013

Ile by już nie kosztowało,mam właśnie wpisaną tą nazwe Prevenar. Szczepić,tak?
czarne jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-09, 08:30   #2436
tynka88
Zadomowienie
 
Avatar tynka88
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 1 549
Dot.: Mamy z kielc 2013

hej dziewczyny tel do dr domagały 601 447 057
__________________
26.03.2012 Mateuszek
21.09.2014 Piotruś



tynka88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-09, 11:05   #2437
becik_4
Zadomowienie
 
Avatar becik_4
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 1 359
Dot.: Mamy z kielc 2013

czarne mój Kubuś był na wszystko szczepony tzn podstawowe meningo i pneumokoki oraz rota ja ci mogę polecić szczepienia bo jestem ich zwolenniczką a tym bardziej ze on bardzo dobrze je znoeis zadnych goraczek złego samopoczucia czy innych dolegliwosci co do rota to faktycznie nie ma 200% pewnosci ze dziecko nie zachoruje ale zawsze jakas jest wiec tez wole zaszczepić ja z kolei mam doswiadczenia mam ktore nie szczepily na rota i dzieci lekzały w szpilatu bo tak byly odwodnione od biegunki i wymiotów a nawet jak zaszczepisz i Nataszka zlapie rota to bedzie go lżej przechodzić ale wiadomo decyzja nalezy do ciebie
becik_4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-01-09, 11:18   #2438
Le La
Zadomowienie
 
Avatar Le La
 
Zarejestrowany: 2013-07
Lokalizacja: Pl
Wiadomości: 1 285
Dot.: Mamy z kielc 2013

tynka dzięki wielkie za numer

trooskava a podasz mi numer do dr Wojtczak? z góry dziekuje
Le La jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-09, 11:43   #2439
czarne
Zakupowy odwyk :)
 
Avatar czarne
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 2 147
Dot.: Mamy z kielc 2013

becik_4 już wszystko załatwiłam. Dziś mieliśmy szczepienie to normalne a mamy załatwić w dwa tygodnie zameldowanie Nataszki i moje już w Kielcach. Powiedz mi,bo miałam Cię już dawno zapytać....od kiedy uczyłaś Kubusia jeść łyżeczką? I w jakiej pozycji ?
czarne jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-09, 15:40   #2440
becik_4
Zadomowienie
 
Avatar becik_4
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 1 359
Dot.: Mamy z kielc 2013

Cytat:
Napisane przez czarne Pokaż wiadomość
becik_4 już wszystko załatwiłam. Dziś mieliśmy szczepienie to normalne a mamy załatwić w dwa tygodnie zameldowanie Nataszki i moje już w Kielcach. Powiedz mi,bo miałam Cię już dawno zapytać....od kiedy uczyłaś Kubusia jeść łyżeczką? I w jakiej pozycji ?
na tym moim bujaczku ale podnosiłam mu tam oparcie w sumie to byla pozycja taka pół na pół leżąco siedząca i dawalam mu wode lyzeczką zaczym wprowadziłam te pierwsze stale dania wiec zaczelismy przed skonczeniem 5 miesiaca chyba mial 4,5 m bo jak skonczyl 5 i jeden tydzien to juz dawalam mu marchewkę dobrze mi sie go karmilo w tym bujaku teraz juz ma krzesełko ale od niedawna i juz w nim je
becik_4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-09, 17:27   #2441
babku
Zadomowienie
 
Avatar babku
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 1 159
Dot.: Mamy z kielc 2013

Dziewczyny dobrze zrozumiałam, że na meningokoki szczepienie sponsoruje miasto? Bo my niedawno szczepilismy, ale tylko pneumo nam zaproponowali za darmo

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
babku jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-01-09, 20:16   #2442
czarne
Zakupowy odwyk :)
 
Avatar czarne
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 2 147
Dot.: Mamy z kielc 2013

babku,tak dokładnie
czarne jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-09, 20:19   #2443
babku
Zadomowienie
 
Avatar babku
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 1 159
Dot.: Mamy z kielc 2013

Kurcze, zadzwonie jutro do przychodni. A to przy pierwszym szczepieniu się podaje od razu?

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
babku jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-09, 21:46   #2444
czarne
Zakupowy odwyk :)
 
Avatar czarne
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 2 147
Dot.: Mamy z kielc 2013

Ja miałam zdecydować sie przy drugiej dawce,ale jednak nie będę szczepić.
czarne jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-09, 22:02   #2445
ycnan
Zadomowienie
 
Avatar ycnan
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 1 322
Dot.: Mamy z kielc 2013

Pneumo i meningo każde dziecko dostanie, jeśli rodzic podpisze papierek Ale to lekarz/przychodnia decyduje kiedy sa te szczepienia. Mój Borys miał np tak (z tego co ma w książeczce zdrowia):
Prevenar 13 (na pneumokoki) 3 dawki, jak miał 3, 5 i 14 miesięcy
NeisVac-C (na meningokoki - wczoraj źle spojrzałam i napisałam o Hiberix, że jest tania ^^) tylko jedna i to jak miał rok i 4 miesiące.

Kacperek ma pół roku i do tej pory dostał 2 dawki na pneimo i żadnej na meningokoki. Ale zadzwonić i zapytać zawsze można, w jakim wieku dziecko szczepią.
ycnan jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-09, 22:37   #2446
trooskava
Zadomowienie
 
Avatar trooskava
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Scyzorykownia :)
Wiadomości: 1 758
Dot.: Mamy z kielc 2013

Cytat:
Napisane przez czarne Pokaż wiadomość
Dziewczyny,szczepiłyście dzieciaczki na pneumokoki,meningo- i rotawirusy?
Szcxepiłam na wszystko

Cytat:
Napisane przez czarne Pokaż wiadomość
Ile by już nie kosztowało,mam właśnie wpisaną tą nazwe Prevenar. Szczepić,tak?

Szczepic
Cytat:
Napisane przez Le La Pokaż wiadomość
tynka dzięki wielkie za numer

trooskava a podasz mi numer do dr Wojtczak? z góry dziekuje
Dr. Wojtczak 602624504

Cytat:
Napisane przez babku Pokaż wiadomość
Dziewczyny dobrze zrozumiałam, że na meningokoki szczepienie sponsoruje miasto? Bo my niedawno szczepilismy, ale tylko pneumo nam zaproponowali za darmo

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.

sponsruje obie. U mnie w przychodni na meningokoki po roku bedzie szczepiona
trooskava jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-10, 07:25   #2447
czarne
Zakupowy odwyk :)
 
Avatar czarne
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 2 147
Dot.: Mamy z kielc 2013

Ja jednak nie będę szczepić.
czarne jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-10, 11:00   #2448
becik_4
Zadomowienie
 
Avatar becik_4
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 1 359
Dot.: Mamy z kielc 2013

Cytat:
Napisane przez babku Pokaż wiadomość
Kurcze, zadzwonie jutro do przychodni. A to przy pierwszym szczepieniu się podaje od razu?

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
tak jak dziewczyny pisza zalezy od przychodni moj Kubuś bedzie miał po roku szczepienie na meningokoki a na pneumokoki juz wzioł dwie dawki
becik_4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-10, 11:09   #2449
czarne
Zakupowy odwyk :)
 
Avatar czarne
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 2 147
Dot.: Mamy z kielc 2013

Bierze któraś z Was cerazette?
czarne jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-01-10, 12:51   #2450
elami24
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-09
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 35
Dot.: Mamy z kielc 2013

Do swojego wątku tańcowego dodam tylko, że pierwsze, jutrzejsze zajęcia są bezpłatne. Jeśli ktoś się wybiera, można pisać do mnie na priv. I znów wracam do śpiewania piosenek Helence

Trooskava, serdeczne dzięki za nr. Mam nadzieję, że jeszcze długo się nie przyda

Edytowane przez elami24
Czas edycji: 2014-01-10 o 12:53
elami24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-10, 13:59   #2451
trooskava
Zadomowienie
 
Avatar trooskava
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Scyzorykownia :)
Wiadomości: 1 758
Dot.: Mamy z kielc 2013

Cytat:
Napisane przez czarne Pokaż wiadomość
Bierze któraś z Was cerazette?
brałam jak karmiłam. a co plamienia masz?

Cytat:
Napisane przez elami24 Pokaż wiadomość

Trooskava, serdeczne dzięki za nr. Mam nadzieję, że jeszcze długo się nie przyda
Oby
trooskava jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-10, 14:10   #2452
czarne
Zakupowy odwyk :)
 
Avatar czarne
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 2 147
Dot.: Mamy z kielc 2013

trooskava nie tylko skończyłam już karmienie piersią i nie wiem kiedy zacząć brać yasmin no i mogę oddać jedno opakowanie.
czarne jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-10, 14:17   #2453
żyrafka_19
Raczkowanie
 
Avatar żyrafka_19
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 92
Dot.: Mamy z kielc 2013

Co do szczepień to my decydujemy się na wszystkie szczepienia.A szczepiłyście skojarzonymi czy tymi refundowanymi????
__________________
13.12.2013 Dariunia
żyrafka_19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-10, 15:43   #2454
marta1985_85
Raczkowanie
 
Avatar marta1985_85
 
Zarejestrowany: 2013-10
Lokalizacja: Kielce/Podkarczówka
Wiadomości: 32
Dot.: Mamy z kielc 2013

Cytat:
Napisane przez żyrafka_19 Pokaż wiadomość
Co do szczepień to my decydujemy się na wszystkie szczepienia.A szczepiłyście skojarzonymi czy tymi refundowanymi????
Ja szczepiłam Małego szczepionką 5 w 1 (u nas w przychodni kosztują one 130 zł) tak nawet poleciła mi moja pielęgniarka środowiskowa - mówiła, że 6w1 to tylko 2 wkłucia mniej, a prawie 300 zł różnicy. My jesteśmy dopiero po pierwszych dwóch wkłuciach i powiem, że dla mnie to było traumatyczne przeżycie - Jacuś tak strasznie płakał, że tchu Mu brakowało, a ja płakałam razem z Nim - nie wyobrażam sobie 14 wkłuć, czyli tych szczepień z refundacji - tzn z pneumo i meningokokami i tak będzie więcej, a one podobno przy podawaniu są bardziej bolesne - a my idziemy na nie teraz 21-go już się stresuję.
Mam nadzieję tylko, że skoro jest już większy, to może zniesie to lepiej byłoby super
__________________
Jacuś 05.11.2013r - Moje największe życiowe dokonanie
marta1985_85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-10, 16:23   #2455
becik_4
Zadomowienie
 
Avatar becik_4
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 1 359
Dot.: Mamy z kielc 2013

Cytat:
Napisane przez żyrafka_19 Pokaż wiadomość
Co do szczepień to my decydujemy się na wszystkie szczepienia.A szczepiłyście skojarzonymi czy tymi refundowanymi????
skojarzonymi 5 w 1 tak nam polecił pediatra

Cytat:
Napisane przez marta1985_85 Pokaż wiadomość
Ja szczepiłam Małego szczepionką 5 w 1 (u nas w przychodni kosztują one 130 zł) tak nawet poleciła mi moja pielęgniarka środowiskowa - mówiła, że 6w1 to tylko 2 wkłucia mniej, a prawie 300 zł różnicy. My jesteśmy dopiero po pierwszych dwóch wkłuciach i powiem, że dla mnie to było traumatyczne przeżycie - Jacuś tak strasznie płakał, że tchu Mu brakowało, a ja płakałam razem z Nim - nie wyobrażam sobie 14 wkłuć, czyli tych szczepień z refundacji - tzn z pneumo i meningokokami i tak będzie więcej, a one podobno przy podawaniu są bardziej bolesne - a my idziemy na nie teraz 21-go już się stresuję.
Mam nadzieję tylko, że skoro jest już większy, to może zniesie to lepiej byłoby super
też nam pielęgniarka mówiła ze one bardziej bolą ale nie specjalnie zauwazyłam to u mojego dziecka raczej ja sobie wmówiłam ze bedzie bardziej marudny bo sa bolesne i faktycznie a drugą dawkę jak ich brał to zapomniałąm o tym zupelnie i dziecko normalnie sie zachowywalo to jest dowód na to ze jak sie mama stresuje i nastawi negatywnie to i na dziecko to przechodzi

---------- Dopisano o 16:23 ---------- Poprzedni post napisano o 16:21 ----------

a możecie mi powedziec coś wiecej na temat tej dr Wojtczak? gdzie ona przyjmuję i czy przyjeżdża na wizyty prywatne?
becik_4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-10, 20:05   #2456
trooskava
Zadomowienie
 
Avatar trooskava
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Scyzorykownia :)
Wiadomości: 1 758
Dot.: Mamy z kielc 2013

Cytat:
Napisane przez czarne Pokaż wiadomość
trooskava nie tylko skończyłam już karmienie piersią i nie wiem kiedy zacząć brać yasmin no i mogę oddać jedno opakowanie.
Ja jak skonczylam kp, to zaczełam logest tak jakbym brała kolejne opakowanie cerazette
ja mam jeszcze recepty na cerazette jakby ktos chciał :P

Cytat:
Napisane przez żyrafka_19 Pokaż wiadomość
Co do szczepień to my decydujemy się na wszystkie szczepienia.A szczepiłyście skojarzonymi czy tymi refundowanymi????
skojarzonymi 5 w 1

Cytat:
Napisane przez becik_4 Pokaż wiadomość
a możecie mi powedziec coś wiecej na temat tej dr Wojtczak? gdzie ona przyjmuję i czy przyjeżdża na wizyty prywatne?
Przyjmuje w Woli Kopcowej i w Artimedzie. Ja raz bylam u niej w Woli Kopcowej. Fajna i nie linczowała mnie jak Szczukocki ze daje butle (wtedy dokarmiałam) . jak masz konkretne pytanie to pisz.

Z tego co wiem nie przyjezdza na wizyty domowe. No chyba ze do starych stałych pacjenów. Mnie powiedziala ze nie jezdzii na wizyty
trooskava jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-10, 20:42   #2457
ycnan
Zadomowienie
 
Avatar ycnan
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 1 322
Dot.: Mamy z kielc 2013

Ja szczepiłam obu chłopców na fundusz. Z pierwszym byliśmy w dołku finansowym i nie było nawet za co, z młodszym już by się pieniądze znalazły, ale miałabym wrażenie, że nierówno ich traktuję (tak jakoś mi sie ubzdurało ), a poza tym nie mamy z tż zaufania do "nowych" szczepionek. Ale nasza pediatra i pielęgniarka też polecały te 5w1 (120zł). Lekarka mi mówiła, że one się różnią składem tylko jednej szczepionki (w tej 5w1 jest bezpieczniejsza niż osobno, na NFZ; ale nie pamiętam kompletnie która to).
No i pneumo podobno faktycznie bardziej boli, choć ja większej różnicy nie zauważyłam. Młody miał jedynie wiekszy odczyn niż po reszcie wkłuć.

A co do płaczu malucha itp, to ja jakoś chyba tylko przy pierwszym szczepieniu starszego syna miałam tak, że mi go strasznie żal było. A potem to już jakoś tak obojetnie do tego podchodziłam (może też dalatego, że pierwsze 3 razy był ze mną tż i to on trzymał młodego). Oczywiście pocieszałam, utulałam, by się chłopcy uspokoili, ale to tyle. Wiem, że to dla ich dobra, krzywdy im nie robiłam. A poza tym mnie samej żadne szczepionki nigdy nie bolały i nawet lubiłam chodzic na szczepienia (podstawówka itp, bo wcześniej to nie pamietam ), więc pewnie i dzieci naszych nie bolą, tylko po prostu się tego boją Tak sobie tłumaczę i działa


BTW, nie chwaliłam Kacperka, ale tuż przed końcem roku zaczął pełzać również do przodu i teraz mam małą foczkę (zarzuca rączkami do przodu i potem podciąga całe ciałko ), która w 10 sekund potrafi zniknąć mi z oczu, bo sie schowa za łóżkiem, lub wypełźnie z pokoju ^^ Ale stanie na czworaka dalej trenuje i zdażyło mu się już parę razy dać "krok" do przodu.

Edytowane przez ycnan
Czas edycji: 2014-01-10 o 20:44
ycnan jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-10, 21:19   #2458
andzia2004
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 2
Dot.: Mamy z kielc 2013

Cytat:
Napisane przez majka8686 Pokaż wiadomość
Witajcie,
Andzia i Ewela wysłałam Wam namiary na położne na priv.pzdr
Kurcze nie wiem dlaczego nie mam żadnej wiadomości na priv (( Czy mogę prosić o ponowne przesłanie????
Pozdrawiam
andzia2004 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-11, 15:32   #2459
babku
Zadomowienie
 
Avatar babku
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 1 159
Dot.: Mamy z kielc 2013

Zajęcia z salsy super. Tańczyłam w cały świat, ale przynajmniej się pośmiałam i poruszałam Przy okazji podszkoliłam swoje wiązanie chusty. Bardzo fajną energię mam dzisiaj i myślę, że to przez to spotkanie. Za tydzień jak tylko będzie miał mnie kto zawieźć też się zjawie.
Dwie z Was już znam. Śmiesznie jak usłyszałam "to ty jesteś babku?" Chwalić się, która jeszcze była?

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
babku jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-11, 15:34   #2460
czarne
Zakupowy odwyk :)
 
Avatar czarne
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 2 147
Dot.: Mamy z kielc 2013

babku,a gdzie Ty śmigasz na te zajęcia? Z dzieciaczkimi?
czarne jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-06-08 15:16:12


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:50.