Testy na ojcostwo - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-01-11, 15:05   #1
mamuska900
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 16

Testy na ojcostwo


przepraszam jesli watek juz byl ale nie moglam znalesc. Mam pilna sprawe.
Zaczne od poczatku zeby byla jasnosc.
21 miesiecy temu urodzilam synka. Na poczatku ciazy rozstalam sie z jego ojcem. Byla sprawa w sadzie o ustalenie ojcostwa i alimenty. Na pierwsza sprawe sie nie stawil, przyszedl dopiero na druga. Od razu przyznal sie do ojcostwa, potwierdzil ze go nie zdradzalam. Po rozprawie sie zmyl. Widzial w sadzi dziecko przez 5minut i to byl ten jeden jedyny raz kiedy wiedzial syna. Nie placi alimentow jest scigany przez komornika. Dzisiaj sie obudzil i napisal ze chce zrobic badania ojcowskie czy Jasio jest napewno jego. I tu rodzi sie pytanie czy ja musze sie na nie godzic? Jesli sie nie zgodze czy moze isc do sadu? Czy to ze sie nie interesowal synem i nie placi moze spowodowac odmowe sadu na badania. Nie ma zadnych dowodo ze sie z kims spotykalam zreszta nie ma jak ich miec bo bylam wierna. Czy bedzie ciagal mnie teraz po sadach?
mamuska900 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-11, 15:13   #2
mm444
Władca Wizażu
 
Avatar mm444
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 17 366
Dot.: Testy na ojcostwo

Treść usunięta
mm444 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-11, 15:16   #3
AgaWawka
Raczkowanie
 
Avatar AgaWawka
 
Zarejestrowany: 2013-12
Lokalizacja: Mazowsze
Wiadomości: 443
Dot.: Testy na ojcostwo

jeżeli jesteś w 100% pewna,że to jego dziecko dlaczego nie chcesz się zgodzić na badania???? Po złości,urażonej dumie jak za nie zapłaci niech robi, co Ci zależy? Jeżeli się nie zgodzisz ma prawo podać Cię do sądu, ma prawo wiedzieć czy bezprawnie nie domagasz się od niego pieniędzy.
__________________
5/2014
2013 -64 książki

"Normalna kobieta boi się myszy, pająków i zmarszczek. Normalne kobiety boją się też duchów. Nigdy nie twierdziłam, że jestem normalna."
http://s10.suwaczek.com/20100410310120.png
AgaWawka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-11, 15:29   #4
mamuska900
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 16
Dot.: Testy na ojcostwo

Po prostu mam agorafobie cierpie na nerwice (lek przed wychodzeniem z domu) i stawienie sie w sadzie bedzie dla mnie teraz trudne bo narazie probuje z psychologiem sie z tego wyleczyc. Jesli bym nie musiala stawiac sie w sadzie to prosze bardzo bo nie mam nic do ukrycia i jestem pewna w 100%.
mamuska900 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-11, 15:30   #5
panna mati_
Zakorzenienie
 
Avatar panna mati_
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Płońsk
Wiadomości: 7 831
Dot.: Testy na ojcostwo

Tak mi się coś kojarzy, że jeśli facet złoży wniosek o obalenie ojcostwa to sąd może nakazać wykonać te badania.
__________________
Każdego dnia, z każdą godziną rośnie liczba osób, które mogą pocałować mnie w d...
panna mati_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-11, 15:30   #6
mm444
Władca Wizażu
 
Avatar mm444
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 17 366
Dot.: Testy na ojcostwo

Treść usunięta
mm444 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-11, 15:31   #7
mamuska900
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 16
Dot.: Testy na ojcostwo

Sadownie ma zasadzone alimenty. Wszystko odbywalo sie w sadzie. Sa ustalone prawa ojcowskie i alimenty wyrok uprawomocniony.
mamuska900 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-01-11, 15:32   #8
bernikula
mOLDerator
 
Avatar bernikula
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 10 376
Dot.: Testy na ojcostwo

Myślę, że Autorce chodzi o odpowiedź jak to wygląda ze strony prawnej. Ja niestety nie pomogę, ale myślę odwrotnie niż moje przedmówczynie, ponieważ jeśli byłabym na 100% pewna, że to jego dziecko to nie robiłabym żadnych testów. Drań się dzieckiem nie interesuje, a tylko od alimentów chce się wykręcić! No, chyba, że są zażąda to wyjścia nie ma.
__________________


Insta
bernikula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-11, 15:41   #9
mamuska900
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 16
Dot.: Testy na ojcostwo

Normalnie zajmuje sie dzieckiem jak kazdy. W czym niby problem? Jesli nie oddalam sie od domu to nie ma problemu zeby wyjsc na spacerek na plac zabaw, maz robi zakupy, ma tez dziadkow prawda? Rodzina bardzo pomaga. I prosze o odpowiedzi na temat a nie co do mojego stanu zdrowia bylabym bardzo wdzieczna

---------- Dopisano o 16:38 ---------- Poprzedni post napisano o 16:33 ----------

Fakt urazil moja dume i sprawil wielka przykrosc bo znam go dobrze i wiem ze szuka sposobu zeby nie placic alimentow juz mnie nawet straszyl ze to ja jemu odszkodowanie bede placic:/ Jasio jest kropla w krople podobny do niego zreszta przeciez wiem ze z nikim nie spalam. Po dobroci ich nie zrobie bo jak mozna byc takim potworem zeby obudzic sie po dlugim czasie chciec sie wyrzec dziecka zeby tylko nie placic a ma do splaty cos kolo 10tys:/mniej wiecej tyle bylo na ostatnim pismie od komornika. Wiem ze nie robi tego tylko dlatego ze nie jest pewien tylko dlatego ze nie chce placic:c

---------- Dopisano o 16:41 ---------- Poprzedni post napisano o 16:38 ----------

Bardziej chcialabym sie dowiedziec czy bez jakich kolwiek dowodow ze Jaio nie jest jego moze zlozyc taka sprawe w sadzie? Czy sad zajmuje sie po prostu sprawami od tak bo facet ma kaprys na badania.
mamuska900 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-11, 15:42   #10
AgaWawka
Raczkowanie
 
Avatar AgaWawka
 
Zarejestrowany: 2013-12
Lokalizacja: Mazowsze
Wiadomości: 443
Dot.: Testy na ojcostwo

Cytat:
Napisane przez mamuska900 Pokaż wiadomość
Normalnie zajmuje sie dzieckiem jak kazdy. W czym niby problem? Jesli nie oddalam sie od domu to nie ma problemu zeby wyjsc na spacerek na plac zabaw, maz robi zakupy, ma tez dziadkow prawda? Rodzina bardzo pomaga. I prosze o odpowiedzi na temat a nie co do mojego stanu zdrowia bylabym bardzo wdzieczna

---------- Dopisano o 16:38 ---------- Poprzedni post napisano o 16:33 ----------

Fakt urazil moja dume i sprawil wielka przykrosc bo znam go dobrze i wiem ze szuka sposobu zeby nie placic alimentow juz mnie nawet straszyl ze to ja jemu odszkodowanie bede placic:/ Jasio jest kropla w krople podobny do niego zreszta przeciez wiem ze z nikim nie spalam. Po dobroci ich nie zrobie bo jak mozna byc takim potworem zeby obudzic sie po dlugim czasie chciec sie wyrzec dziecka zeby tylko nie placic a ma do splaty cos kolo 10tys:/mniej wiecej tyle bylo na ostatnim pismie od komornika. Wiem ze nie robi tego tylko dlatego ze nie jest pewien tylko dlatego ze nie chce placic:c
to ja na Twoim miejscu tym bardziej bym je zrobiła i udowodniła,że to On jest bez honoru i dumy a szuka winy w Tobie.
__________________
5/2014
2013 -64 książki

"Normalna kobieta boi się myszy, pająków i zmarszczek. Normalne kobiety boją się też duchów. Nigdy nie twierdziłam, że jestem normalna."
http://s10.suwaczek.com/20100410310120.png
AgaWawka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-11, 15:46   #11
mm444
Władca Wizażu
 
Avatar mm444
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 17 366
Dot.: Testy na ojcostwo

Treść usunięta
mm444 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-01-11, 15:51   #12
mamuska900
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 16
Dot.: Testy na ojcostwo

Cytat:
Napisane przez AgaWawka Pokaż wiadomość
to ja na Twoim miejscu tym bardziej bym je zrobiła i udowodniła,że to On jest bez honoru i dumy a szuka winy w Tobie.
Chyba masz racje. Dziekuje.Przynajmniej uniklabym wloczenia sie po sadzie. Musze sie z tym przespac zobaczyc czy jutro napisze czy to nie jest jednodniowe u niego. Moja mama uwaza ze pewnie znowu sie schlal i mi grozi tak jak kiedys ze odbierze mi dziecko a na drugi dzien zero odzewu az do dzisiaj. Wytracil mnie dzis z rownowagi. Dziekuje wszystkim za pomoc potrzebowalam jakiejs rady
mamuska900 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-11, 15:51   #13
panna mati_
Zakorzenienie
 
Avatar panna mati_
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Płońsk
Wiadomości: 7 831
Dot.: Testy na ojcostwo

Cytat:
Napisane przez mamuska900 Pokaż wiadomość
Normalnie zajmuje sie dzieckiem jak kazdy. W czym niby problem? Jesli nie oddalam sie od domu to nie ma problemu zeby wyjsc na spacerek na plac zabaw, maz robi zakupy, ma tez dziadkow prawda? Rodzina bardzo pomaga. I prosze o odpowiedzi na temat a nie co do mojego stanu zdrowia bylabym bardzo wdzieczna

---------- Dopisano o 16:38 ---------- Poprzedni post napisano o 16:33 ----------

Fakt urazil moja dume i sprawil wielka przykrosc bo znam go dobrze i wiem ze szuka sposobu zeby nie placic alimentow juz mnie nawet straszyl ze to ja jemu odszkodowanie bede placic:/ Jasio jest kropla w krople podobny do niego zreszta przeciez wiem ze z nikim nie spalam. Po dobroci ich nie zrobie bo jak mozna byc takim potworem zeby obudzic sie po dlugim czasie chciec sie wyrzec dziecka zeby tylko nie placic a ma do splaty cos kolo 10tys:/mniej wiecej tyle bylo na ostatnim pismie od komornika. Wiem ze nie robi tego tylko dlatego ze nie jest pewien tylko dlatego ze nie chce placic:c

---------- Dopisano o 16:41 ---------- Poprzedni post napisano o 16:38 ----------

Bardziej chcialabym sie dowiedziec czy bez jakich kolwiek dowodow ze Jaio nie jest jego moze zlozyc taka sprawe w sadzie? Czy sad zajmuje sie po prostu sprawami od tak bo facet ma kaprys na badania.
Takie sprawy są trudne i każda jest specyficzna i myślę, że nie znajdziesz jednoznacznej odpowiedzi na forum. Powinnaś poradzić się prawnika. Prawnie jest możliwość zaprzeczenia ojcostwa i prokurator może o to wystąpić w imieniu ojca. Nawet jak minęło te magiczne pół roku od urodzenia. Wszystko zależy od tego czy facet będzie chciał się prawować.
__________________
Każdego dnia, z każdą godziną rośnie liczba osób, które mogą pocałować mnie w d...
panna mati_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-11, 15:54   #14
AgaWawka
Raczkowanie
 
Avatar AgaWawka
 
Zarejestrowany: 2013-12
Lokalizacja: Mazowsze
Wiadomości: 443
Dot.: Testy na ojcostwo

Cytat:
Napisane przez mamuska900 Pokaż wiadomość
Chyba masz racje. Dziekuje.Przynajmniej uniklabym wloczenia sie po sadzie. Musze sie z tym przespac zobaczyc czy jutro napisze czy to nie jest jednodniowe u niego. Moja mama uwaza ze pewnie znowu sie schlal i mi grozi tak jak kiedys ze odbierze mi dziecko a na drugi dzien zero odzewu az do dzisiaj. Wytracil mnie dzis z rownowagi. Dziekuje wszystkim za pomoc potrzebowalam jakiejs rady
Życzę powodzenia
__________________
5/2014
2013 -64 książki

"Normalna kobieta boi się myszy, pająków i zmarszczek. Normalne kobiety boją się też duchów. Nigdy nie twierdziłam, że jestem normalna."
http://s10.suwaczek.com/20100410310120.png
AgaWawka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-11, 15:55   #15
grubella
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-11
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 5 995
Dot.: Testy na ojcostwo

Nie wiem jak sobie wyobrażasz wychowanie dziecka ze swoją fobią.
Przecież z dzieckiem trzeba chodzić nie tylko na spacery ale i prowadzać do przedszkola, szkoły, chodzić na wywiadówki, do lekarza, do sklepu,wyjeżdżać na wakacje, pokazywać mu świat.
Powinnaś zacząć się leczyć jak najszybciej.

A co do testu to najlepiej zrobić i nie szarpać się. Bo raczej ten test cię nie ominie.
Jeśli odmówisz możesz na wniosek ojca być zmuszona sądownie do zrobienia go. A to dodatkowe sprawy sądowe.
Ustalcie termin, on płaci.
grubella jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-11, 15:57   #16
mamuska900
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 16
Dot.: Testy na ojcostwo

On mnie juz wiele razy straszyl roznymi rzeczami. Hmm czyli moze przez prawnika? Tak bez rzadnych dowodow na zdrade? Myslicie ze jakikolwiek prawnik podejmie sie takiej sprawy? Czy raczej nie?
mamuska900 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-11, 16:00   #17
mm444
Władca Wizażu
 
Avatar mm444
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 17 366
Dot.: Testy na ojcostwo

Treść usunięta
mm444 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-11, 16:06   #18
mamuska900
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 16
Dot.: Testy na ojcostwo

Cytat:
Napisane przez grubella Pokaż wiadomość
Nie wiem jak sobie wyobrażasz wychowanie dziecka ze swoją fobią.
Przecież z dzieckiem trzeba chodzić nie tylko na spacery ale i prowadzać do przedszkola, szkoły, chodzić na wywiadówki, do lekarza, do sklepu,wyjeżdżać na wakacje, pokazywać mu świat.
Powinnaś zacząć się leczyć jak najszybciej.

A co do testu to najlepiej zrobić i nie szarpać się. Bo raczej ten test cię nie ominie.
Jeśli odmówisz możesz na wniosek ojca być zmuszona sądownie do zrobienia go. A to dodatkowe sprawy sądowe.
Ustalcie termin, on płaci.

Dlatego jestem umowiona na spotkanie z psychoterapeuta zeby sobie znowu z ta fobia poradzic a wiem ze dam rade bo juz raz mi sie udalo tylko potrzebuje troche czasu. Dziecko bardzo pomaga w tym wszystkim bo dzieki niemu mam checi by to leczyc.
Chyba trzeba schowac urazona dume do kieszeni i zgodzic sie na badania.

---------- Dopisano o 17:06 ---------- Poprzedni post napisano o 17:02 ----------

Nie boje sie wynikow testu bo ich jestem pewna. Nie cjhce po prostu isc do sadu co spowodowane jest moja fobia wiec chcialabym uniknac takiej sytuacji. I chyba jedynym wyjsciem jest dobrowolne zgodzenie sie na nie. Dziekuje wszystkim za odpowiedzi.
mamuska900 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-11, 16:08   #19
mm444
Władca Wizażu
 
Avatar mm444
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 17 366
Dot.: Testy na ojcostwo

Treść usunięta
mm444 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-01-11, 16:10   #20
jaksy
Zasiedzenie
 
Avatar jaksy
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 5 627
Dot.: Testy na ojcostwo

Cytat:
Napisane przez grubella Pokaż wiadomość
Nie wiem jak sobie wyobrażasz wychowanie dziecka ze swoją fobią.
Przecież z dzieckiem trzeba chodzić nie tylko na spacery ale i prowadzać do przedszkola, szkoły, chodzić na wywiadówki, do lekarza, do sklepu,wyjeżdżać na wakacje, pokazywać mu świat.
Powinnaś zacząć się leczyć jak najszybciej.

przecież autorka napisała że się leczy:




Cytat:
Napisane przez mamuska900 Pokaż wiadomość
narazie probuje z psychologiem sie z tego wyleczyc
Edit. Za późno odpisałam :p

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
Nie ma złych roślin, są tylko źli ludzie.
jaksy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-11, 16:14   #21
mamuska900
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 16
Dot.: Testy na ojcostwo

Cytat:
Napisane przez mm444 Pokaż wiadomość
Treść usunięta
Alimenty mam na synka dawno zasadzone zreszta on ich nie placi, wyplaca mi mops i uwierz mi ze nie lecialam na skrzydelkach po pieniadze do mopsu, maz mi przyniosl papiery do wypisania, gdyby sie tak nie dalo to nawet bym sie po nie nie zgaszala prosze nie oceniaj mnie jesli mnie nie znasz. Moja fobie da sie leczyc wychodzac na sile stopniowo co wlasnie robie fobie mam stwierdzona przez lekarza psychologa.
mamuska900 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-11, 16:24   #22
mm444
Władca Wizażu
 
Avatar mm444
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 17 366
Dot.: Testy na ojcostwo

Treść usunięta
mm444 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-11, 16:43   #23
201604181004
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 47 595
Dot.: Testy na ojcostwo

Walczysz o alimenty i na to masz siłę ale zrobić badania dla św. spokoju żeby wygrać sprawę siły nie masz -hm
201604181004 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-11, 17:18   #24
mamuska900
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 16
Dot.: Testy na ojcostwo

Cytat:
Napisane przez drabineczka Pokaż wiadomość
Walczysz o alimenty i na to masz siłę ale zrobić badania dla św. spokoju żeby wygrać sprawę siły nie masz -hm
Nie walcze o alimenty kto ci niby tak powiedzial?? Skad niby te wnioski? Na drugi raz prosze o uwazniejsze czytanie. Alimenty mam zasadzone od ponad roku zreszta mam je gdzies bo to marne grosze. A po drugie nie o tym jest watek
mamuska900 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-11, 17:23   #25
panna mati_
Zakorzenienie
 
Avatar panna mati_
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Płońsk
Wiadomości: 7 831
Dot.: Testy na ojcostwo

Cytat:
Napisane przez mamuska900 Pokaż wiadomość
Nie walcze o alimenty kto ci niby tak powiedzial?? Skad niby te wnioski? Na drugi raz prosze o uwazniejsze czytanie. Alimenty mam zasadzone od ponad roku zreszta mam je gdzies bo to marne grosze. A po drugie nie o tym jest watek
Masz zasądzone, bo ojciec uznał dziecko, ale się rozmyślił i chce zrobić badania. Teoretycznie ma do tego prawo, może unieważnić ojcostwo i wtedy nie będzie miał już zasądzonych. Jeśli masz gdzieś te alimenty to po co wątek i pytania?
Nie musisz się unosić, nikt tu Ciebie nie ocenia. Sprawy sądowe są dużo gorsze niż wątki na wizażu. Moim zdaniem każdy facet pozwany o alimenty powinien robić badania.
__________________
Każdego dnia, z każdą godziną rośnie liczba osób, które mogą pocałować mnie w d...
panna mati_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-11, 18:33   #26
2016051109231
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 670
Dot.: Testy na ojcostwo

Cytat:
Napisane przez mm444 Pokaż wiadomość
Treść usunięta
To wcale nie jest osądzanie

Ja sie autorce nie dziwię, facet sam przyznał że autorka go nie zdradzała. Poza tym tyle czasu nie płacił alimentów a teraz raptownie znajdzie kase na badanie DNA? Zgodziła bym sie na badania tylko ze względu na chorobę autorki.
2016051109231 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-11, 18:34   #27
Gwiazdeczka1978
Zakorzenienie
 
Avatar Gwiazdeczka1978
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 8 299
Dot.: Testy na ojcostwo

Nie zgadzałabym sie na badania. Nie w tej sytuacji, kiedy on ma dziecko w doopie. Gdyby był w porzadku wobec Ciebie i dziecka, to inna sprawa. Nie i juz, ojcostwo jest juz ustalone, był czas na testy, niech sie buja.
Gwiazdeczka1978 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-11, 18:39   #28
mm444
Władca Wizażu
 
Avatar mm444
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 17 366
Dot.: Testy na ojcostwo

Treść usunięta
mm444 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-11, 18:58   #29
Gwiazdeczka1978
Zakorzenienie
 
Avatar Gwiazdeczka1978
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 8 299
Dot.: Testy na ojcostwo

Cytat:
Napisane przez mm444 Pokaż wiadomość
Treść usunięta
A co autorkę maja interesować jego prawa w tej chwili? Ja bym mu absolutnie niczego nie ułatwiała, niech sie sadzi i buli prawnikowi.
Gwiazdeczka1978 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-11, 19:00   #30
mm444
Władca Wizażu
 
Avatar mm444
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 17 366
Dot.: Testy na ojcostwo

Treść usunięta
mm444 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-05-19 14:04:28


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:13.