Kieleckie Panny Młode - XI część pogaduszek - Strona 45 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne

Notka

Forum ślubne Forum ślubne - zanim staniecie na ślubnym kobiercu, możecie tutaj podyskutować na tematy jak: suknie, stroje dla świadków, wybór wizażystki i fryzjerki itd.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-01-17, 22:12   #1321
acidka
Zakorzenienie
 
Avatar acidka
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 5 621
Dot.: Kieleckie Panny Młode - XI część pogaduszek

Cytat:
Napisane przez Misiulq Pokaż wiadomość
Mnie się znów do pewnego czasu marzylo spokojny poczatek a pozniej smiesznie energicznie wole takie szybsze kawalki ale jak w necie poszukalam to to strasznie sztucznie wyglada :/

Zakochałam się w tym pierwszym tancu http://www.youtube.com/watch?v=tCqgiGxmcyo widze pewne niedociagniecia ale w tym calym stresie to byloby trudno sie nie pomylic a wam jak sie podoba ?
Bardzo ładnie tańczą

Mnie się nie podobają te łączone tańce. Sami mieliśmy spokojną piosenkę i tańczyliśmy zwykłego przytulańca. Nie dla mnie popisy przed publicznością
__________________
kliknij i pomóż -> http://www.poomoc.pl/


mama 2015 i 2018
acidka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-17, 23:55   #1322
mogg
Zakorzenienie
 
Avatar mogg
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 5 084
Dot.: Kieleckie Panny Młode - XI część pogaduszek

Cytat:
Napisane przez pastelka_12 Pokaż wiadomość
Witam od dawna czytam Wasze wypowiedzi robicie tu świetną robotę postanowiłam sama napisać gdyż mam mega problem otóż muszę się zdecydować na fotografa ślubnego a mianowicie muszę wybrać między Sebastianem Zimmerem a Kubą Bieńkiem. Kogo polecacie? Proszę o pomoc
Zimer na stronie swojej ma średnie foty za to ja widziałam foty z pleneru kilku koleżanke cuuudoo chwalą go za fajną i miłą współpracę
mogg jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-18, 09:52   #1323
dcdfceaff93e0375d94849d7bb8d896cf48ca316_61dcc8e4a1e6f
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 1 004
Dot.: Kieleckie Panny Młode - XI część pogaduszek

Treść usunięta
dcdfceaff93e0375d94849d7bb8d896cf48ca316_61dcc8e4a1e6f jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-18, 10:43   #1324
Shiruvii
Zakorzenienie
 
Avatar Shiruvii
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 6 352
GG do Shiruvii Send a message via Skype™ to Shiruvii
Dot.: Kieleckie Panny Młode - XI część pogaduszek

Marie, połowa poza rytmem niestety Ale uklad całkiem fajny.

Ja raczej wybiore zwykłego przytulańca na pierwszy taniec, a na popisy szykuję się z tatą
__________________
...Popatrz prawdzie w oczy
On Cię zauroczył...


Cinderella is a proof that a new pair of shoes can change your life
Shiruvii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-18, 12:31   #1325
mikonada
Zakorzenienie
 
Avatar mikonada
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: CK
Wiadomości: 3 958
Dot.: Kieleckie Panny Młode - XI część pogaduszek

dziewczyny, mamy już umowy na dj'a i foto..

a polecacie kogoś na video? zależy nam wyłącznie na samym reportażu z całego dnia od przygotowań po oczepiny

którą firmę transportową wynajmujecie na transport dla gości? i jak to się cenowo gdzieś przedstawia?
mikonada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-18, 13:01   #1326
Misiulq
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 9
Dot.: Kieleckie Panny Młode - XI część pogaduszek

Ja polecam White Panther Studios fajne chłopaki naprawde robia kawal dobrej roboty i jak podpisywaliśmy umowe to mieli fajna cene bo rozkrecaja firme nie wiem jak teraz :P



https://www.facebook.com/pages/White...170294?fref=ts
Misiulq jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-18, 13:32   #1327
mogg
Zakorzenienie
 
Avatar mogg
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 5 084
Dot.: Kieleckie Panny Młode - XI część pogaduszek

Dla absolutnie pięknie tańczą oni https://www.youtube.com/watch?v=kY-68SQd8ZU
Ja nie wiem czy bede miała ideo bo chciałam teledysk ślubny za który musiałabym zabulić 4 tys.. :/ także sama nie wiem czy jest sens

My może walca będziemy tańczyć ale to się zobaczy bo sam walc nie stanowi problemu dla nas
mogg jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-01-18, 17:28   #1328
mikonada
Zakorzenienie
 
Avatar mikonada
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: CK
Wiadomości: 3 958
Dot.: Kieleckie Panny Młode - XI część pogaduszek

mamy też z Narzutem pomysł, żeby kolega wziął swoją kamerę i razem z gośćmi kręcił film "z ręki", podobno fajnie to wychodzi
mikonada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-18, 20:37   #1329
Karolina_Tkacz
Raczkowanie
 
Avatar Karolina_Tkacz
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 110
Dot.: Kieleckie Panny Młode - XI część pogaduszek

Cytat:
Napisane przez mikonada Pokaż wiadomość
a polecacie kogoś na video? zależy nam wyłącznie na samym reportażu z całego dnia od przygotowań po oczepiny
Wspominałam już gdzieś wcześniej (w tym lub innym wątku) o firmie, która dla nas robiła zdjęcia i film. My jesteśmy baardzo zadowoleni zarówno ze zdjęć jak i genialnego filmu! Trzym link, może ich prace i Tobie przypadną do gustu: http://proaction.com.pl
Karolina_Tkacz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-19, 09:07   #1330
laddybird
Raczkowanie
 
Avatar laddybird
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 313
Dot.: Kieleckie Panny Młode - XI część pogaduszek

Cytat:
Napisane przez mikonada Pokaż wiadomość
mamy też z Narzutem pomysł, żeby kolega wziął swoją kamerę i razem z gośćmi kręcił film "z ręki", podobno fajnie to wychodzi
A potem wychodzi coś a la "Wesele" Smarzowskiego Fajny pomysł, może i ja namówię kolegę..myślę, że taki film potem ogląda się lepiej niż ten nagrany przez wynajętą firmę
laddybird jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-19, 11:35   #1331
pastelka_12
Przyczajenie
 
Avatar pastelka_12
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 21
Dot.: Kieleckie Panny Młode - XI część pogaduszek

Cytat:
Napisane przez pastelka_12 Pokaż wiadomość
Witam od dawna czytam Wasze wypowiedzi robicie tu świetną robotę postanowiłam sama napisać gdyż mam mega problem otóż muszę się zdecydować na fotografa ślubnego a mianowicie muszę wybrać między Sebastianem Zimmerem a Kubą Bieńkiem. Kogo polecacie? Proszę o pomoc
Jutro mam rozmowę z Zimmerem i chyba na niego się zdecyduje dziękuje za pomoc.

A jeżeli chodzi o makijaż ślubny to czy słyszała któraś z Was o Oazie Piękna Gabinet Kosmetyki Francuskiej na ul. Wojska Polskiego?? Zastanawiam się czy nie wybrać się tam na próbny makijaż...

pastelka_12 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-01-19, 14:23   #1332
Magda_MyPerfectDay
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 1
Dot.: Kieleckie Panny Młode - XI część pogaduszek

Hej dziewczyny! Ja za mąż wychodzę 27.09.2014. Czasu jeszcze troche jest, ale już sporo mamy załatwione. Wybraliśmy już salę, zespół, fotografa i oczywiscie zarezerwowaliśmy termin w kościele. Teraz chyba przed nami nauki przedmałżenskie i inne organizacyjne sprawy. Aaa no i zapomnialabym o najważniejszym. Wybralam juz sukienke i podpisałam umowę))
Magda_MyPerfectDay jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-19, 20:43   #1333
acidka
Zakorzenienie
 
Avatar acidka
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 5 621
Dot.: Kieleckie Panny Młode - XI część pogaduszek

Cytat:
Napisane przez Magda_MyPerfectDay Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny! Ja za mąż wychodzę 27.09.2014. Czasu jeszcze troche jest, ale już sporo mamy załatwione. Wybraliśmy już salę, zespół, fotografa i oczywiscie zarezerwowaliśmy termin w kościele. Teraz chyba przed nami nauki przedmałżenskie i inne organizacyjne sprawy. Aaa no i zapomnialabym o najważniejszym. Wybralam juz sukienke i podpisałam umowę))
Napisz coś więcej o Was.

Pokaż suknię

Witamy!
__________________
kliknij i pomóż -> http://www.poomoc.pl/


mama 2015 i 2018
acidka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-19, 21:10   #1334
mogg
Zakorzenienie
 
Avatar mogg
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 5 084
Dot.: Kieleckie Panny Młode - XI część pogaduszek

ja mam zwyciężczynię jeśli chodzi o suknie , nie mierzyłam bo wiadomo to jeszcze za wcześnie na to aaale liczę na to że będzie mi w takim fasonie ładnie
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg italico-1.jpg (52,4 KB, 87 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg pronovias_icaro_c.jpg (39,1 KB, 74 załadowań)
mogg jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-19, 21:17   #1335
pastelka_12
Przyczajenie
 
Avatar pastelka_12
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 21
Dot.: Kieleckie Panny Młode - XI część pogaduszek

Suknia piękna. Stylowa i z klasą uwielbiam takie głębiej odkryte plecy
pastelka_12 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-20, 07:58   #1336
mikonada
Zakorzenienie
 
Avatar mikonada
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: CK
Wiadomości: 3 958
Dot.: Kieleckie Panny Młode - XI część pogaduszek

mierzyłam podobną u Magdy Basąg na plantach- na prawdę dostojna
mikonada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-20, 08:02   #1337
Lowczyni
Zakorzenienie
 
Avatar Lowczyni
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 3 067
Dot.: Kieleckie Panny Młode - XI część pogaduszek

Cytat:
Napisane przez mogg Pokaż wiadomość
ja mam zwyciężczynię jeśli chodzi o suknie , nie mierzyłam bo wiadomo to jeszcze za wcześnie na to aaale liczę na to że będzie mi w takim fasonie ładnie
Bardzo piękna suknia. Aż dziw bierze że w 2010 kiedy ja brałam ślub takich sukien wogóle nie było na rynku ale się moda ślubna zmienia.
__________________
04.09.2010 szczęśliwa Żona a od 12.09.2011 mama
Profesjonalny poradnik kosmetyczny przed ślubem mojego autorstwa https://wizaz.pl/forum/showpost.php?p...postcoun t=4130
Lowczyni jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-20, 08:30   #1338
mogg
Zakorzenienie
 
Avatar mogg
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 5 084
Dot.: Kieleckie Panny Młode - XI część pogaduszek

Cytat:
Napisane przez mikonada Pokaż wiadomość
mierzyłam podobną u Magdy Basąg na plantach- na prawdę dostojna
dobrze wiedzieć jednak ja nie jestem wysoka tak jak Ty i nie wiem czy będzie to tak pięknie wyglądało. Mam dość duże wcięcie w talii więc myślę że akurat taki fason będzie ok.
Cytat:
Napisane przez pastelka_12 Pokaż wiadomość
Suknia piękna. Stylowa i z klasą uwielbiam takie głębiej odkryte plecy
Ja do tej pory byłam przekonana że będę miała koronkową :P a tu ta do mnie przemówiła
Cytat:
Napisane przez Lowczyni Pokaż wiadomość
Bardzo piękna suknia. Aż dziw bierze że w 2010 kiedy ja brałam ślub takich sukien wogóle nie było na rynku ale się moda ślubna zmienia.
ta zdaje się że jest z 2011 roku także również zapewne nie osiągalna , będę albo szyła albo znajdę coś podobnego na all ani nigdzie jej nie znalazłam a że to pronovias to same wiecie jaką mają cenę
mogg jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-20, 08:58   #1339
mikonada
Zakorzenienie
 
Avatar mikonada
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: CK
Wiadomości: 3 958
Dot.: Kieleckie Panny Młode - XI część pogaduszek

ale powiem Ci, że mierzyłam też taką, która mając marszczenia w okolicach brzucha- a ja nie mam idealnie płaskiego to wyglądało jakbym była na początku ciąży :P
jeśli masz fajne wcięcie w talii i ładne bioderka to idealna jest suknia dla Ciebie :p

mi jedynie nie podoba się to jak wyglądają treny podpięte w rybkach, takie kuperki jak u kury :P

mi się podobają princeski z koronką u dołu, dekolt w serduszko jutro jadę mierzyć sukienkę używaną
mikonada jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-01-20, 09:08   #1340
czarna_kawa80
Zakorzenienie
 
Avatar czarna_kawa80
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 9 993
GG do czarna_kawa80
Dot.: Kieleckie Panny Młode - XI część pogaduszek

Cytat:
Napisane przez mogg Pokaż wiadomość
ja mam zwyciężczynię jeśli chodzi o suknie , nie mierzyłam bo wiadomo to jeszcze za wcześnie na to aaale liczę na to że będzie mi w takim fasonie ładnie
absolutnie przepiekna



dziewczyny te którym miałam wyslac usta i wasy a jeszcze nie dostały, nie wiem czemu maile mi wracaja ciagle no trafia mnie
__________________
Panna Żelazny Zad
wizażuję sobie https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=343695 ZAPRASZAM


https://wizaz.pl/Mikroreklama






jestem zbyt za✂✂✂ista żeby ociekac za✂✂✂istością, to za✂✂✂istość ocieka mną


czarna_kawa80 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-20, 11:42   #1341
mahoniowa
Zadomowienie
 
Avatar mahoniowa
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 1 992
Dot.: Kieleckie Panny Młode - XI część pogaduszek

Hej Kochane,
podczytuję was od baaaardzo dawna i wreszcie ośmielam się do Was napisać dołączając do PM 2015 Powoli planujemy z narzeczonym ślub i tu pojawia się pytanie czy macie jakieś informacje na temat imprez w hotelu Binkowski, bo wśród samych pozytywnych opinii trafiłam na forum gdzie piszą, że działa on nielegalnie, że nie został odebrany przez nadzór. Boję się, że później będą większe problemy i kasa pójdzie w błoto, a my zostaniemy w polu. Podoba nam się także Świętokrzyski Dwór w Nowej Słupi ale minusem jest to, że mieści się trochę daleko od Kielc i trzeba będzie kombinować więcej transportu. Liczę na Waszą pomoc i pozdrawiam
mahoniowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-20, 11:50   #1342
Lowczyni
Zakorzenienie
 
Avatar Lowczyni
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 3 067
Dot.: Kieleckie Panny Młode - XI część pogaduszek

Cytat:
Napisane przez mahoniowa Pokaż wiadomość
Hej Kochane,
podczytuję was od baaaardzo dawna i wreszcie ośmielam się do Was napisać dołączając do PM 2015 Powoli planujemy z narzeczonym ślub i tu pojawia się pytanie czy macie jakieś informacje na temat imprez w hotelu Binkowski, bo wśród samych pozytywnych opinii trafiłam na forum gdzie piszą, że działa on nielegalnie, że nie został odebrany przez nadzór. Boję się, że później będą większe problemy i kasa pójdzie w błoto, a my zostaniemy w polu. Podoba nam się także Świętokrzyski Dwór w Nowej Słupi ale minusem jest to, że mieści się trochę daleko od Kielc i trzeba będzie kombinować więcej transportu. Liczę na Waszą pomoc i pozdrawiam
Na temat żadnego z tych hoteli ci nic nie napisze. Ale pamietaj i tak i tak autokar dla gościu będziecie musieli wynając, kwestia teraz czy będzicie musieli zapłacić za 50 km czy za 10
__________________
04.09.2010 szczęśliwa Żona a od 12.09.2011 mama
Profesjonalny poradnik kosmetyczny przed ślubem mojego autorstwa https://wizaz.pl/forum/showpost.php?p...postcoun t=4130
Lowczyni jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-20, 11:52   #1343
dcdfceaff93e0375d94849d7bb8d896cf48ca316_61dcc8e4a1e6f
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 1 004
Dot.: Kieleckie Panny Młode - XI część pogaduszek

Treść usunięta
dcdfceaff93e0375d94849d7bb8d896cf48ca316_61dcc8e4a1e6f jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-20, 11:58   #1344
Lowczyni
Zakorzenienie
 
Avatar Lowczyni
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 3 067
Dot.: Kieleckie Panny Młode - XI część pogaduszek

[1=dcdfceaff93e0375d94849d 7bb8d896cf48ca316_61dcc8e 4a1e6f;44700990]Treść usunięta[/QUOTE]

Wiesz inaczej różni się suknia podczas ruchu a na modelce, ale i tak spora różnica Najbardziej widze w gorsecie w ułożeniu ozdób, no i ta z wybiegu wyglada jakby dół był szary a nie biały. Trzeba bylo by zobaczyć w rzeczywistości
Ale ty się kobieto nie zastanawiaj bo swoja suknie wybrałaś piękną i nie kombinuje już
__________________
04.09.2010 szczęśliwa Żona a od 12.09.2011 mama
Profesjonalny poradnik kosmetyczny przed ślubem mojego autorstwa https://wizaz.pl/forum/showpost.php?p...postcoun t=4130
Lowczyni jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-20, 12:23   #1345
dcdfceaff93e0375d94849d7bb8d896cf48ca316_61dcc8e4a1e6f
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 1 004
Dot.: Kieleckie Panny Młode - XI część pogaduszek

Treść usunięta
dcdfceaff93e0375d94849d7bb8d896cf48ca316_61dcc8e4a1e6f jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-20, 12:51   #1346
mahoniowa
Zadomowienie
 
Avatar mahoniowa
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 1 992
Dot.: Kieleckie Panny Młode - XI część pogaduszek

my kobiety mamy niezdecydowanie wypisane w genach suknia w katalogu piękna, mam wrażenie że jest na kole na dole i dlatego wygląda na bardziej warstwową niż ta zszarzała na modelce

a powiedzcie mi jeszcze czy Wy długo szukałyście odpowiedniej sali na wesele czy poszło jak po maśle? bo ja się motam, rozważam 'za i przeciw' w związku z tymi dwoma i jeszcze dwoma innymi... ale z decyzją ciężko
mahoniowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-20, 12:53   #1347
Lowczyni
Zakorzenienie
 
Avatar Lowczyni
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 3 067
Dot.: Kieleckie Panny Młode - XI część pogaduszek

Cytat:
Napisane przez mahoniowa Pokaż wiadomość
my kobiety mamy niezdecydowanie wypisane w genach suknia w katalogu piękna, mam wrażenie że jest na kole na dole i dlatego wygląda na bardziej warstwową niż ta zszarzała na modelce

a powiedzcie mi jeszcze czy Wy długo szukałyście odpowiedniej sali na wesele czy poszło jak po maśle? bo ja się motam, rozważam 'za i przeciw' w związku z tymi dwoma i jeszcze dwoma innymi... ale z decyzją ciężko
my od początku wiedzielismy jak tylko zobaczyliśmy i byliśmy na Sylwestrze że tylko Pałac w Kurozwekach nas zadowoli. I tak było
__________________
04.09.2010 szczęśliwa Żona a od 12.09.2011 mama
Profesjonalny poradnik kosmetyczny przed ślubem mojego autorstwa https://wizaz.pl/forum/showpost.php?p...postcoun t=4130
Lowczyni jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-20, 12:54   #1348
kropka2904
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 153
Dot.: Kieleckie Panny Młode - XI część pogaduszek

Cytat:
Napisane przez mahoniowa Pokaż wiadomość
Hej Kochane,
podczytuję was od baaaardzo dawna i wreszcie ośmielam się do Was napisać dołączając do PM 2015 Powoli planujemy z narzeczonym ślub i tu pojawia się pytanie czy macie jakieś informacje na temat imprez w hotelu Binkowski, bo wśród samych pozytywnych opinii trafiłam na forum gdzie piszą, że działa on nielegalnie, że nie został odebrany przez nadzór. Boję się, że później będą większe problemy i kasa pójdzie w błoto, a my zostaniemy w polu. Podoba nam się także Świętokrzyski Dwór w Nowej Słupi ale minusem jest to, że mieści się trochę daleko od Kielc i trzeba będzie kombinować więcej transportu. Liczę na Waszą pomoc i pozdrawiam

Hej
Nie byłam w Bińkowskim ale słyszałam dwie opinie, niestety negatywne. Podobno bardzo niedobre jedzenie (obie osoby tak mówiły), i w dniu Waszego wesela może odbyć się tam inna a nawet inne imprezy. Też słyszałam o tym, że działają nielegalnie pod nazwą BIŃKOWSKI i podobno sami sobie nadali gwiazdki :P Nie wiem ile w tym prawdy więc nie sugeruj się tak bardzo moją opinią :P Sala piękna, jak z bajki
kropka2904 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-20, 13:44   #1349
laddybird
Raczkowanie
 
Avatar laddybird
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 313
Dot.: Kieleckie Panny Młode - XI część pogaduszek

Też o tych gwiazdkach słyszałam, zresztą gdzieś był nawet artykuł w gazecie albo na internecie o jakiś problemach z tym hotelem. Znajoma miała tam studniówkę, generalnie nie była zadowolona ale jedzenie było dobre. Co do wyboru sali to ja niestety nie szukałam długo skutkiem czego (po zapłaceniu zaliczki) pół roku po podpisaniu umowy, zmieniłam na inną. W sumie nie żałuję, szkoda tylko tej zaliczki, ale mam nauczkę ;/

mogg piękna klasyczna sukienka oby Ci się udało ją znaleźć, z Pronoviasem są trochę kłopoty, ja jak upatrzyłam sobie na necie z tegorocznej kolekcji niestety nigdzie jej nie znalazłam. Ale nie ma tego złego, kupiłam inną i już wiem, że tej decyzji akurat nie będę żałować

Edytowane przez laddybird
Czas edycji: 2014-01-20 o 13:47
laddybird jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-20, 13:59   #1350
kropka2904
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 153
Post Dot.: Kieleckie Panny Młode - XI część pogaduszek

Cytat:
Napisane przez laddybird Pokaż wiadomość
Też o tych gwiazdkach słyszałam, zresztą gdzieś był nawet artykuł w gazecie albo na internecie o jakiś problemach z tym hotelem. Znajoma miała tam studniówkę, generalnie nie była zadowolona ale jedzenie było dobre. Co do wyboru sali to ja niestety nie szukałam długo skutkiem czego (po zapłaceniu zaliczki) pół roku po podpisaniu umowy, zmieniłam na inną. W sumie nie żałuję, szkoda tylko tej zaliczki, ale mam nauczkę ;/

mogg piękna klasyczna sukienka oby Ci się udało ją znaleźć, z Pronoviasem są trochę kłopoty, ja jak upatrzyłam sobie na necie z tegorocznej kolekcji niestety nigdzie jej nie znalazłam. Ale nie ma tego złego, kupiłam inną i już wiem, że tej decyzji akurat nie będę żałować
A na jaką się zdecydowałaś?
kropka2904 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum ślubne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-10-16 13:29:01


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:12.