Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI - Strona 38 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-01-22, 07:57   #1111
CherrryCat
Zakorzenienie
 
Avatar CherrryCat
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 341
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI

Boże blondyny ale się '' naprodukowałyscie'' Chwile mnie nie ma a tu już dziesięć stron do przeczytania

A ja remont mialam i brak dostępu do kompa

---------- Dopisano o 08:55 ---------- Poprzedni post napisano o 08:38 ----------

Cytat:
Napisane przez Lavia15 Pokaż wiadomość
sorry ale.... jakbym o nas czytała.... z tym ściąganiem prania to zawsze są awantury u nas - mój nienawidzi i nie potrafi składac ubrań jakby to było niewiadomo jak trudne do zrobienia
więc nie dość że musze je prać, wieszać to jeszcze składać i prasować.
ja jak nie zloze ubran z suszarki to mogą tak leżeć przez pare dni i są już wkoncu zakurzone i znów nadaja sie do prania
im to trzeba naprawde dawać dokładne polecenia- co gdzie i jak maja zrobić bo inaczej to nie rozumieją wogóle o co nam chodzi.....
u mnie to samo, ja sama zawsze ciuchy chować musze


Kylie, pięknie Ci w tej grzywie !

---------- Dopisano o 08:57 ---------- Poprzedni post napisano o 08:55 ----------

Cytat:
Napisane przez xXxKYLIExXx Pokaż wiadomość
Witam sie z kawką i już po zakupach, przykładem Bunny poszłam na nie zanim zalęgłam sie tutaj

W ogóle to myślałam,że zetłuke mojego kota dzisiaj
Śpie sobie,czuje lezie po pościeli do mnie,otwieram oko i w tym samym momencie depnął mi przednią łapą na otwarte oko
przepłukałam je wodą ale boli mnie, czerwone nie jest ale czuje takie odrętwienie, pajac jeden kosmaty


Ja mam awersje do prasowania od dziecka,jeszcze teraz w pracy czasem jak dostawa przyjdzie to i 8h sie prasuje,ale to parowym wiec troszke inaczej ale ja jednak w domu tego nie praktykuje
Ja mam na swojego takie nerwy od wczoraj,że masakra,chyba mi sie @ zbliza

ale masz jaśniutkie kłaczki

Mi sie marza takie jak Wam w tym załączniku wklejałam z koczkiem


powybijać samców,na pohybel

Właśnie rozchlapałam kawe na biurku i wytarłam Tż-ta białą skarpetka
Boże, Kylie ! padłam
__________________
Instagram

Wymiana

CherrryCat jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-22, 09:12   #1112
Ninedin
Zakorzenienie
 
Avatar Ninedin
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 6 886
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI

Cytat:
Napisane przez shizaxa Pokaż wiadomość
Ciemne te Twoje włoski...dobrze wyglądasz ale ja jakoś nie umiem się przekonać, bardziej mi się w jasniejszych bys podobała, taki poziom 8?

Asia bardzo ładnie Ci się kolor trzyma wg mnie
To był kolor zaraz po fryzjerze, umyłam kilka razy i jest taki, jak chciałam Poziom 8 miałam - brzydko mi było
__________________
Umysł w stanie blond
Ninedin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-22, 09:56   #1113
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI

Hej

Tak TSH musi zbadac kazda kobieta-bo odpowiada za caly organizm. Za metabolizm, płodność, temperaturę ciala. latwo się reguluje lekami jeśli trzeba ale jeśli jest zaburzone może przynieść wiele przykrych konsekwencji.
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-22, 10:16   #1114
asiabb1983
Zakorzenienie
 
Avatar asiabb1983
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 3 942
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI

hej!

dziewczyny widziałyście gdzieś te nowe farby alfaparfu ALTA MODA ? i po ile?
__________________
blonding zapuszczanie i regeneracja włosków

było - 1 czerwiec 2013 -36 cm
jest- 1 marzec 2014 - 48,5 cm
po podcięciu 5 marzec - 47 cm

CEL 60 cm



aerobik 2x w tygodniu + Mel B totally fit ! 20 min trening całego ciała
asiabb1983 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-22, 10:41   #1115
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI

Cytat:
Napisane przez asiabb1983 Pokaż wiadomość
hej!

dziewczyny widziałyście gdzieś te nowe farby alfaparfu ALTA MODA ? i po ile?
kuszą?

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
Hej

Tak TSH musi zbadac kazda kobieta-bo odpowiada za caly organizm. Za metabolizm, płodność, temperaturę ciala. latwo się reguluje lekami jeśli trzeba ale jeśli jest zaburzone może przynieść wiele przykrych konsekwencji.
nie wiem czy rodzinny dajac skierowanie na krew nie robi tsh rutynowo... jestem o tym wrecz przekonana za kazdym razem gdy mialam robiona krew czy to u rodzinnego czy w szpitalu tak samo jak oznaczenia ob tak i tsh mialam robione...do tego cukier i te inne podstawowe anemia itp. nie wiem jak to sie nazywa fachowo
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-22, 10:50   #1116
Renatka89
Zakorzenienie
 
Avatar Renatka89
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 6 072
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI

hej

asiu- u mnie są w małej drogerii podpiętej pod siec Drogerie polskie te farby tez m nie kusza, ale co mnie nie kusi?

Kitka- życzę zdrowia dla Tosi i bądź silna, tak jak dziewczyny mówią, matka musi miec duzo siły, zeby dziecko nie wyczuło nigdy lęku

zapomniałas co chciałam rzec jeszcze idę zaraz na pierwszy mini śnieg u nas w tym roku, córe jednak ta znikoma ilosc baaardzo cieszy, wiec bedziemy sie bawic
__________________
Dalia Milena ur. 6.06.2012r.
Renatka89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-22, 10:56   #1117
spadajaca_gwiazda
Raczkowanie
 
Avatar spadajaca_gwiazda
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: o, jak ja kocham to miejsce...
Wiadomości: 367
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI

Cześć blondynki Mam pytanie i myślę, że to najodpowiedniejsze miejsce, żeby je zadać.

Polecicie farbę (ton w ton?), która rozjaśni włosy o 1-2 tony i będzie dla nich bardzo łagodna?

Mam naturalny kolor mniej więcej na poziomie 7 (ciemny mysi blond) i żółtawe końcówki po poprzednim farbowaniu, wygląda to o dziwo dość naturalnie, włosy są cienkie, z tendencją do wypadania i z suchymi końcówkami. Ostatnio, mniej więcej rok temu farbowałam hi.richesse, kolorem 9.13 zmrożony beż, ale wycofali a nowe diarichesse i dialight nie pasują mi kolorystycznie, poza tym poszukuję czegoś lepszego. W lecie włosy błyskawicznie rozjaśniają się od słońca, ale teraz zima i chciałabym odświeżyć smutny kolor.

Z góry dziękuję za pomoc
__________________
"Po szyje w chmurach, po kolana w oceanach..."

Nie możesz mieć wszystkiego. Gdzie byś to położył?
spadajaca_gwiazda jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-01-22, 10:59   #1118
asiabb1983
Zakorzenienie
 
Avatar asiabb1983
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 3 942
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
kuszą?

kuszą kuszą
Cytat:
Napisane przez Renatka89 Pokaż wiadomość

asiu- u mnie są w małej drogerii podpiętej pod siec Drogerie polskie te farby tez m nie kusza, ale co mnie nie kusi?

u mnie nie ma takiej
ale wydawało mi się , że widziałam je gdzieś
na all są z wysyłką kosztują 17,99 zł w sklepie pewnie podobnie, a jak u mnie nie ma w pobliżu to chyba zamówię z all


zamówiłam wzięłam kolor 12.11 PLATYNA
__________________
blonding zapuszczanie i regeneracja włosków

było - 1 czerwiec 2013 -36 cm
jest- 1 marzec 2014 - 48,5 cm
po podcięciu 5 marzec - 47 cm

CEL 60 cm



aerobik 2x w tygodniu + Mel B totally fit ! 20 min trening całego ciała

Edytowane przez asiabb1983
Czas edycji: 2014-01-22 o 11:30
asiabb1983 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-22, 11:56   #1119
exclusivee
Zakorzenienie
 
Avatar exclusivee
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 3 195
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI

Cytat:
Napisane przez asiabb1983 Pokaż wiadomość
wrzucam fotki po prawie 2 tygodniach od farbowania garnierem naturals 111 co myślicie o kolorze?
ja mam wrażenie , że przy garnierach moje włosy są jakieś bezpołysku

do albumu wrzuce wam dwie foty z aktualnym kolorem na dworze
Ale Ci włosy urosły! A kolor super

Cytat:
Napisane przez Lavia15 Pokaż wiadomość
ejj ja tez dzis poszlam kolo 16 spac i obudzilam sie po 18stej.... dzis jakis taki senny ten dzien chce juz wiosne i piękną pogodę
Cytat:
Napisane przez Carolajn Pokaż wiadomość
też się przed chwilą obudziłam Tż rano migreny dostał i się poszedł położyć a ja mu na chwilę wlazłam do wyrka miałam pogłaskać i iść sprzątać to mnie przykrył kołdrą przytulił i zdążyłam tylko powiedzieć " nie przykrywaj mnie bo zasnę a muszę iść" i bum wstałam 3 godziny później ta pogoda mnie wykończy
Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
Ja tez przysnelam
Teraz wypilam kawe i tak mnie glowa rozbolala ze oj...
Do tego zatoki mnie nawalaja i mi slabo
I okres cos mi sie spoznia juz 3 dzien...
To ładnie żeście pospały Gdybym ja mogła sobie pozwolić na takie coś to pewnie spałabym całymi dniami

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
Laski zapodajcie jakiegoś linka do fajnego bloga o odchudzaniu
musze się wziąć za siebie!!! ale sama chyba nic nie zdziałam może do dietetyka powinnam isc...
Agatko a nie chcesz może tej diety co ja z chomikuj ściągnęłam? Jest ona na 28 dni i są naprawdę smaczne rzeczy w menu

Cytat:
Napisane przez ankaa86 Pokaż wiadomość
Wiemy
Mam bardzo fajną gin. Nawet na badania hormonów wzięła mnie do szpitala, gdzie zrobili mi wszystko na miejscu, i nie musiałam biegać co rusz na pobranie krwi.
Wszystko nam dokładnie wytłumaczyła, wiemy co i jak. Na razie staramy się bez jakichś poważniejszych ingerencji. Raz się udało, więc się nie poddajemy. Nie mamy na to jakiegoś wielkiego parcia. Jeszcze jesteśmy młodzi i pełni nadziei i dobrych myśli
Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
wiec jeśli jesteście w dobrych rekach nic już nie mowie i trzymam kciuki
Ja również trzymam kciuki za maleństwo

Cytat:
Napisane przez novelove Pokaż wiadomość
Sesja sresja, już mam dość. Siedzę z farbką na głowie.
Trzymam kciukasy za sesję

---------- Dopisano o 12:56 ---------- Poprzedni post napisano o 12:47 ----------

Ja niedawno wróciłam ze szkoły, byłam zanieść indeks. A w sobotę na 9 mam szkolenie z przedłużania rzęs Po nim dostanę oczywiście odpowiedni certyfikat Zastanawiam się czy by nie zacząć sobie dorabiać ogłaszając się na facebooku i przedłużając rzęsy koleżankom

Czytam że tak piszecie o badaniach... ja ostatnio odczuwam dość często kłucie serca, poza tym chodzę zmęczona, osłabiona, nie umiem się wyspać i to trwa już bardzo długo, do tego jak się denerwuję za bardzo robi mi się zaraz gorąco, słabo, kręci mi się w głowie... Muszę iść chyba do lekarki żeby dała mi skierowanie na badania bo coś jest nie tak Tż też zaczyna się martwić
__________________
Instagram

Jasny popielaty brąz
exclusivee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-22, 12:01   #1120
asiabb1983
Zakorzenienie
 
Avatar asiabb1983
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 3 942
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI

Cytat:
Napisane przez exclusivee Pokaż wiadomość
Ale Ci włosy urosły! A kolor super








Czytam że tak piszecie o badaniach... ja ostatnio odczuwam dość często kłucie serca, poza tym chodzę zmęczona, osłabiona, nie umiem się wyspać i to trwa już bardzo długo, do tego jak się denerwuję za bardzo robi mi się zaraz gorąco, słabo, kręci mi się w głowie... Muszę iść chyba do lekarki żeby dała mi skierowanie na badania bo coś jest nie tak Tż też zaczyna się martwić
dzięki na porost nie narzekam jest ok
co do serducha to czy bierzesz jakis magnez ,potas?
ja biorę już dość długo asparginian forte bo też miałam dziwne objawy : palpitacje szczególnie dośc częste co mnie strasznie denerwowało i bałam się tego , ale odkąd biorę leki ( blokery na ciśnienie i palpitacje) i ten asparginian jest dużo lepiej
__________________
blonding zapuszczanie i regeneracja włosków

było - 1 czerwiec 2013 -36 cm
jest- 1 marzec 2014 - 48,5 cm
po podcięciu 5 marzec - 47 cm

CEL 60 cm



aerobik 2x w tygodniu + Mel B totally fit ! 20 min trening całego ciała
asiabb1983 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-22, 12:02   #1121
piiz
Raczkowanie
 
Avatar piiz
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: CK
Wiadomości: 244
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
Moze 8a by ci wyszlo podobnie choc nie wiem...
9n wychodzi rude lub miodowe w najlepszej opcji.
Nie polecam, widzialam ostatnio odczyn alergiczny po tej farbie, masakra...

Ok,chyba jednak z niej zrezygnuję...
Bunny, a czy na włosy farbowane ostatnio 9.32,10,32 beżowy bardzo jasny blond firmy jungle fever mogę nałożyć np koleston perfect 9.38 z oksy 9%?
Nie będzie jakiegoś niespodziewanego nałożenia się barwników?Pytam bo kilka miesięcy męczyłam się z zielonkawymi włosami,a teraz udało mi się je wyprowadzić na oczekiwany odcień i nie chcę tego zepsuć.Zastanawiam się także nad Inoa Loreal 9.32.Który polecasz bardziej dla mnie?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 20140118411.jpg (132,7 KB, 30 załadowań)
__________________

piiz jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-01-22, 12:10   #1122
buahhot
Marcelover ♥♥♥
 
Avatar buahhot
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 19 577
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI

Czesc
Widze ze pisalyscie cos o podkladach i kremach...
ostatnio kupilam zel rozswietlajacy z loreala, dwa razy go uzylam i musze odstawic. Mam skore tak mocno przesuszona, ze sie po prostu sypie, dzis odbiore z gemini krem z biodermy, mocno nawilzajacy, ten po kuracjach dermatologicznych, do tego na noc kupilam sobie ten https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,2...kin-cream.html przypomnialam sobie o nim w pracy. Nie wiem juz co mam zrobic macie jakies pomysly? do tego fakt, ze za oknem -8stopni, a w domu +20 to wiecie... wychodze z cieplego w zimne to roznica temperatur az o prawie 30stopni, no i ten zel do mycia mnie dobil
w zadnym podkladzie nie wygladam teraz dobrze, no straszna mam skore. Teraz tak patrze ze mam hydra chrono serum miniature to sobie jej pouzywam
__________________

buahhot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-22, 12:21   #1123
exclusivee
Zakorzenienie
 
Avatar exclusivee
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 3 195
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI

Cytat:
Napisane przez asiabb1983 Pokaż wiadomość
dzięki na porost nie narzekam jest ok
co do serducha to czy bierzesz jakis magnez ,potas?
ja biorę już dość długo asparginian forte bo też miałam dziwne objawy : palpitacje szczególnie dośc częste co mnie strasznie denerwowało i bałam się tego , ale odkąd biorę leki ( blokery na ciśnienie i palpitacje) i ten asparginian jest dużo lepiej
Piję magnez, ale w sumie jakiejś wielkiej poprawy nie ma

Cytat:
Napisane przez buahhot Pokaż wiadomość
Czesc
Widze ze pisalyscie cos o podkladach i kremach...
ostatnio kupilam zel rozswietlajacy z loreala, dwa razy go uzylam i musze odstawic. Mam skore tak mocno przesuszona, ze sie po prostu sypie, dzis odbiore z gemini krem z biodermy, mocno nawilzajacy, ten po kuracjach dermatologicznych, do tego na noc kupilam sobie ten https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,2...kin-cream.html przypomnialam sobie o nim w pracy. Nie wiem juz co mam zrobic macie jakies pomysly? do tego fakt, ze za oknem -8stopni, a w domu +20 to wiecie... wychodze z cieplego w zimne to roznica temperatur az o prawie 30stopni, no i ten zel do mycia mnie dobil
w zadnym podkladzie nie wygladam teraz dobrze, no straszna mam skore. Teraz tak patrze ze mam hydra chrono serum miniature to sobie jej pouzywam
Ja na zimę używam kremu bambino dla dzieci różowego, daję grubą warstwę na suche miejsce i pomaga
Na KWC ten ma też dość dobre opinie: https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,5...inami-a-e.html
A sama używałam tego i potwierdzam że bardzo dobrze nawilża https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,3...itamina-a.html

Tylko że trzeba z nimi uważać bo mogą zapychać ale jak naprawdę masz suchą cerę to warto spróbować. I ja używam podkładu z ingrid w tubce zimą i on nie podkreśla suchych skórek i jest to taki tłuścioch- ale ja go nigdy nie matuję bo jak się zgra z cerą to jest ładny satynowy błysk, a ja nie cierpię pudrowego wykończenia.
__________________
Instagram

Jasny popielaty brąz
exclusivee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-22, 12:24   #1124
asiabb1983
Zakorzenienie
 
Avatar asiabb1983
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 3 942
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI

Cytat:
Napisane przez buahhot Pokaż wiadomość
Czesc
Widze ze pisalyscie cos o podkladach i kremach...
ostatnio kupilam zel rozswietlajacy z loreala, dwa razy go uzylam i musze odstawic. Mam skore tak mocno przesuszona, ze sie po prostu sypie, dzis odbiore z gemini krem z biodermy, mocno nawilzajacy, ten po kuracjach dermatologicznych, do tego na noc kupilam sobie ten https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,2...kin-cream.html przypomnialam sobie o nim w pracy. Nie wiem juz co mam zrobic macie jakies pomysly? do tego fakt, ze za oknem -8stopni, a w domu +20 to wiecie... wychodze z cieplego w zimne to roznica temperatur az o prawie 30stopni, no i ten zel do mycia mnie dobil
w zadnym podkladzie nie wygladam teraz dobrze, no straszna mam skore. Teraz tak patrze ze mam hydra chrono serum miniature to sobie jej pouzywam
tez ostatnio cera mi sie przesuszyła ponieważ zapominam o kremowaniu ale już to naprawiłam , ja bardzo lubie kremy z bielendy i na noc stosuje kolagenowe odmłodzenie , a na dzień karotenowego ( od kilku lat ) ktory bardzo fajnie nawilża i pozostawia taką delikatną poświatę - film , dzięki ktorej cera jest nawilżona cały dzień( nawet pod make upem ) i przesuszenie minęło
__________________
blonding zapuszczanie i regeneracja włosków

było - 1 czerwiec 2013 -36 cm
jest- 1 marzec 2014 - 48,5 cm
po podcięciu 5 marzec - 47 cm

CEL 60 cm



aerobik 2x w tygodniu + Mel B totally fit ! 20 min trening całego ciała
asiabb1983 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-22, 12:24   #1125
exclusivee
Zakorzenienie
 
Avatar exclusivee
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 3 195
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI

Będę dzisiaj robiła po raz pierwszy ciasto na pierogi ruskie z dodatkiem kefiru Ciekawa jestem jak mi wyjdzie
__________________
Instagram

Jasny popielaty brąz
exclusivee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-22, 12:24   #1126
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI

Cytat:
Napisane przez asiabb1983 Pokaż wiadomość
kuszą kuszą

u mnie nie ma takiej
ale wydawało mi się , że widziałam je gdzieś
na all są z wysyłką kosztują 17,99 zł w sklepie pewnie podobnie, a jak u mnie nie ma w pobliżu to chyba zamówię z all


zamówiłam wzięłam kolor 12.11 PLATYNA
odwaznie

Cytat:
Napisane przez piiz Pokaż wiadomość
Ok,chyba jednak z niej zrezygnuję...
Bunny, a czy na włosy farbowane ostatnio 9.32,10,32 beżowy bardzo jasny blond firmy jungle fever mogę nałożyć np koleston perfect 9.38 z oksy 9%?
Nie będzie jakiegoś niespodziewanego nałożenia się barwników?Pytam bo kilka miesięcy męczyłam się z zielonkawymi włosami,a teraz udało mi się je wyprowadzić na oczekiwany odcień i nie chcę tego zepsuć.Zastanawiam się także nad Inoa Loreal 9.32.Który polecasz bardziej dla mnie?
wez sobie kolestona- to jest odpowiednik 32.
inoa ja nie polecam
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-22, 12:30   #1127
asiabb1983
Zakorzenienie
 
Avatar asiabb1983
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 3 942
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
odwaznie

zastanawiałam się nad białym złotem , ale bałam się , że mi zażółte może wyjść , a znając moje włosy platyna i tak nie wyjdzie jak platyna ,ale mam nadzieje , że będzie jaśniej niż po tym białym złocie
a co tam spróbować niezaszkodzi
__________________
blonding zapuszczanie i regeneracja włosków

było - 1 czerwiec 2013 -36 cm
jest- 1 marzec 2014 - 48,5 cm
po podcięciu 5 marzec - 47 cm

CEL 60 cm



aerobik 2x w tygodniu + Mel B totally fit ! 20 min trening całego ciała
asiabb1983 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-22, 12:52   #1128
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI

Cytat:
Napisane przez asiabb1983 Pokaż wiadomość
zastanawiałam się nad białym złotem , ale bałam się , że mi zażółte może wyjść , a znając moje włosy platyna i tak nie wyjdzie jak platyna ,ale mam nadzieje , że będzie jaśniej niż po tym białym złocie
a co tam spróbować niezaszkodzi
12 poziom duzo obiecuje
no ciekawa jestem bardzo czy alfa udzwignie sławe wersją popularną
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-22, 13:11   #1129
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI

BUNNY nie wiem czy daje na tsh myslalam ze nie...

---------- Dopisano o 14:09 ---------- Poprzedni post napisano o 14:08 ----------

BUAHOT ten cetaphil jest fajny co Dziewczyny maja a ja używam już drugie opakowanie max factor podkład w musie/kremie-jest super
A jak dior nude? Ja mam ten w kamieniu, wczoraj Mama kupila mi kolejny bo mi się konczy.

---------- Dopisano o 14:10 ---------- Poprzedni post napisano o 14:09 ----------

EX a jaka to dietka?

---------- Dopisano o 14:11 ---------- Poprzedni post napisano o 14:10 ----------

Klucia zazwyczaj są nerwicowe albo i na pogode, jeśli nie ma innych objawów nie ma się czym martwic, jeśli zmeczenie może być anemia.
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-01-22, 13:43   #1130
piiz
Raczkowanie
 
Avatar piiz
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: CK
Wiadomości: 244
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
odwaznie


wez sobie kolestona- to jest odpowiednik 32.
inoa ja nie polecam

Dzięki
Więc następne farbowanie koleston 9.38 z 9%.
__________________

piiz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-22, 13:48   #1131
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI

BUNNY kupiłam palette 800:P ale się jej boję
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-22, 13:58   #1132
exclusivee
Zakorzenienie
 
Avatar exclusivee
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 3 195
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość

EX a jaka to dietka?
Napisałam PW
__________________
Instagram

Jasny popielaty brąz
exclusivee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-22, 14:08   #1133
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
BUNNY nie wiem czy daje na tsh myslalam ze nie...

---------- Dopisano o 14:09 ---------- Poprzedni post napisano o 14:08 ----------

BUAHOT ten cetaphil jest fajny co Dziewczyny maja a ja używam już drugie opakowanie max factor podkład w musie/kremie-jest super
A jak dior nude? Ja mam ten w kamieniu, wczoraj Mama kupila mi kolejny bo mi się konczy.

---------- Dopisano o 14:10 ---------- Poprzedni post napisano o 14:09 ----------

EX a jaka to dietka?

---------- Dopisano o 14:11 ---------- Poprzedni post napisano o 14:10 ----------

Klucia zazwyczaj są nerwicowe albo i na pogode, jeśli nie ma innych objawów nie ma się czym martwic, jeśli zmeczenie może być anemia.
no to nie wiem, mnie moja za kazda "krwia" daje tez na tsh.
Cytat:
Napisane przez piiz Pokaż wiadomość
Dzięki
Więc następne farbowanie koleston 9.38 z 9%.
prosze

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
BUNNY kupiłam palette 800:P ale się jej boję
nie ma sie czego bac


podcielam wlosy o 1cm i zmienilam grzywke na taka bardziej na bok, tzn ze teraz nizej mi sie uklada ale mam zonka bo byla po obcieciu za krotka do efektu jaki chcialam uzyskac i teraz musze czekac az odrosnie bo mi opada na oko i mnie wkur* i ja podpinam robota glupiego najpierw ciachnelam a potem wymyslilam jak ma byc ukladana
no i umylam familijnym tą kluskę po alterze az czuje jak skora glowy mi oddycha ja musze miec jednak mocne domycie
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-22, 14:13   #1134
buahhot
Marcelover ♥♥♥
 
Avatar buahhot
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 19 577
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI

Dziewczyny jestescie niezastąpione poczytam i cos wyprobuje, dziekuje

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________

buahhot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-22, 14:19   #1135
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI

BUNNY może i daje na tsh ja szczerze nie wiem. kazda dziewczyna poinna zwrocic na to uwagę. a czy daje rodzinna to nie wiem...

Zrobie pewnie w weekend wlosy jak się nie posram ze strachu

pokaz fryza
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-22, 14:23   #1136
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
BUNNY może i daje na tsh ja szczerze nie wiem. kazda dziewczyna poinna zwrocic na to uwagę. a czy daje rodzinna to nie wiem...

Zrobie pewnie w weekend wlosy jak się nie posram ze strachu

pokaz fryza
nie... nie pokaze bo ta grzywka jest okropna, bede upinac do gory az odrosnie i wtedy juz ciachne ja poprawnie do efektu jaki chcialam uzyskac, czyli za jakies 2-3 miesiace bo tyle cm mi brakuje
wlosy schna to tez nie ma co pokazywac oprocz tego jak sie faluja na oczyszczajacym szamponie
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-22, 14:27   #1137
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
nie... nie pokaze bo ta grzywka jest okropna, bede upinac do gory az odrosnie i wtedy juz ciachne ja poprawnie do efektu jaki chcialam uzyskac, czyli za jakies 2-3 miesiace bo tyle cm mi brakuje
wlosy schna to tez nie ma co pokazywac oprocz tego jak sie faluja na oczyszczajacym szamponie
Ok ale mysle ze i tak wyglądasz super, jak zwykle
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-22, 14:38   #1138
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
Ok ale mysle ze i tak wyglądasz super, jak zwykle
dobra zwracam sie do moich kochanych blondyn o pomoc
do albumu wrzucilam siebie w 2 roznych grzywkach na bok, w ktorej waszym zdaniem lepiej wygladam?
bardzo prosze o szczere opinie
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-22, 14:42   #1139
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
dobra zwracam sie do moich kochanych blondyn o pomoc
do albumu wrzucilam siebie w 2 roznych grzywkach na bok, w ktorej waszym zdaniem lepiej wygladam?
bardzo prosze o szczere opinie
Odpisuje-numer 2 ALE z niewielka przewaga. I tak i tak wyglądasz bardzo korzystnie.
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-22, 14:43   #1140
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
Odpisuje-numer 2 ALE z niewielka przewaga. I tak i tak wyglądasz bardzo korzystnie.
a moze w prostej jeszcze...?zaraz dorzuce jakas stara fotke
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-06-05 12:53:03


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:08.