Jak ten czas nam szybko leci, pierwsza gwiazdka naszych dzieci - mamusie V i VI 2013 - Strona 149 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Pokaż wyniki sondy: Jaki ma być tytuł kolejnej części wątku nr 7?
Nasze dzieci w kojcach siedzą a mamuśki wizaż śledzą 6 15,38%
Dzieci już biegają więc z łóżek nie spadają-kurator się cieszy, że nikt już nie grzeszy 16 41,03%
Śniegi, zawieruchy i pizgawice, na wiosnę momy już chcicę 2 5,13%
Śniegiem wali,słońca ni ma, byleby do wiosny jakoś przekimać 1 2,56%
Kto rano wcześnie wstaje, temu dziecię spać nie daje 4 10,26%
Jem warzywek kilkanaście, budzę się, gdy mama zaśnie 13 33,33%
Każda mama jak sarenka po wizażu hasa, a dzieci ich brudne i gile do pasa 5 12,82%
W domu syf, w domu smród przez Internet cierpię głód 3 7,69%
Dziecko nie przebrane, obiad nie gotowy, zawsze jest czas na wizażowe rozmowy 6 15,38%
Do majowo-czerwcowych kurator wkracza, kończy patologię, każda rozpacza 13 33,33%
Sonda wielokrotnego wyboru Głosujący: 39. Nie możesz głosować w tej sondzie

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-02-03, 18:47   #4441
cloche
Zakorzenienie
 
Avatar cloche
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Monachium
Wiadomości: 8 379
Dot.: Jak ten czas nam szybko leci, pierwsza gwiazdka naszych dzieci - mamusie V i VI

Cytat:
Napisane przez diabli Pokaż wiadomość
dziewcyzny nadal maja cos wspólnego my tez dzisiaj zabkujemy! w końcu wymacalam dwie dolne jedyneczki! Nelcia stekala przez sen, chciałam jej posmarować dziasla i MAMY TO fajne ostre kly hehe czyli rozwiazala się zagadka wczorajszego dluuuugiego spania.
ze niby Nelcia SPI jak sie jej zeby przebijaja?! nie no, wyjatkowa jest! pewnie jak by miala miec operacje jak Flo, to by jej narkozy nie trza bylo dawac im bardziej boli, tym wiekszy odlot

---------- Dopisano o 19:47 ---------- Poprzedni post napisano o 19:45 ----------

Cytat:
Napisane przez esskapada Pokaż wiadomość
Ewelina ostatnio fajne na fb pisala
to trza to wygrzebac i podac hump, zeby zrobila sonde
cloche jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-03, 18:47   #4442
humpback
Zakorzenienie
 
Avatar humpback
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 6 858
Dot.: Jak ten czas nam szybko leci, pierwsza gwiazdka naszych dzieci - mamusie V i VI

Cytat:
Napisane przez lonely_lady Pokaż wiadomość


Dzieci już biegają więc z łóżek nie spadają -kurator się cieszy, że nikt już nie grzeszy nie no żarcik
zaraz nad czymś pomyślę
mi się podoba, tylko nie wiem czy nie za długi


Cytat:
Napisane przez cloche Pokaż wiadomość
a wcale ze nie! stary chlop, w sumie to juz na emeryture przechodzil, ale jego corka, tez dentystka, urodzila rok temu blizniaki i jednak nie wroci tak szybko do gabinetu, wiec dziadek dalej szaleje z wiertarkami
a wizyty u dentysty lubie, bo lubie miec tam wszystko porobione. dwie plomby wymienione, reszta pieknie sie trzyma, wiec teraz moge spac spokojnie

bylo cos... dwa tytuly jakies. jeden po slunsku ale kuratora trzeba tam wkomponowac jeszcze...
te 2 mam zapisane, tylko kuratora w nich brak
no chyba że zamiast 'Śniegi, zawieruchy i pizgawice, na wiosnę momy już chcice' damy że na kurator ma 'jakąś' chcice

albo kurator się zbliża, śniegi topnieją, a łizażowe mamy tylko się śmieją


Cytat:
Napisane przez diabli Pokaż wiadomość
dziewcyzny nadal maja cos wspólnego my tez dzisiaj zabkujemy! w końcu wymacalam dwie dolne jedyneczki! Nelcia stekala przez sen, chciałam jej posmarować dziasla i MAMY TO fajne ostre kly hehe czyli rozwiazala się zagadka wczorajszego dluuuugiego spania.
klask i:
humpback jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-03, 18:59   #4443
diabli
Zakorzenienie
 
Avatar diabli
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: B-B
Wiadomości: 7 237
Dot.: Jak ten czas nam szybko leci, pierwsza gwiazdka naszych dzieci - mamusie V i VI

Cytat:
Napisane przez deb Pokaż wiadomość
Ale historia z tą znajomą - współczuje jej mężowi...niezłą traumę będzie miał biedak :/
pewnie prędko nie zaufa...

Cytat:
Napisane przez deb Pokaż wiadomość
Jacie Nela to super śpioch, och gdyby Helena choć na jeden dzień się zaraziła takim spaniem no ale pewnie bym się martwiła cały czas czy nie chora i i tak bym nic z tego nie miała
ja tez tak miałam! sprawdzałam czy oddycha, mierzyłam temp. a ze to po basenie to po glowie krazyly myśli: a może za cienko ja ubrałam itd.

---------- Dopisano o 19:57 ---------- Poprzedni post napisano o 19:53 ----------

Cytat:
Napisane przez Ag_nes Pokaż wiadomość
Z tego co piszesz, Nela zachowuje sie jak na haju dużo śpi, lubi nieprzyjemne rzeczy i ma takie duuuuuże oczy
kolezanka dzisiaj patrzy na mloda i mowi: alez ty masz fajne oczy. i mama nigdy nie będzie widziala, ze cos bralas" :brzyda l: biedne dziecko! (biedna matka :P pewnie ten tekst przypomni mi się za nascie lat i będę rwac wlosy z glowy hehe)

---------- Dopisano o 19:59 ---------- Poprzedni post napisano o 19:57 ----------

Cytat:
Napisane przez ankaaa206 Pokaż wiadomość
dziewczyny kupiłam tego amarantusa ekpo cos tam ile tego dawać dziennie małemu?
sypie na oko, lyzeczke? dwie. tak żeby "zgubilo się" w jedzeniu jak np. ryz hehe.
diabli jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-03, 19:08   #4444
megusia87
Zadomowienie
 
Avatar megusia87
 
Zarejestrowany: 2013-11
Lokalizacja: Jno
Wiadomości: 1 327
Dot.: Jak ten czas nam szybko leci, pierwsza gwiazdka naszych dzieci - mamusie V i VI

Cytat:
Napisane przez happy blue Pokaż wiadomość
ja daję sklepowe


dziś jadła jabłuszko z biszkoptem i migdałami
a ja właśnie zajadam się swoim chlebem z awokado, indykiem, pomidorkiem, serem żółtym i pietruszką

zrobiłam dziś na obiad smak dzieciństwa, barszcz ze śmietaną i ziemniakami

kurczę, Helena dziś ma strasznego nerwa..... nie wiemy o co jej chodzi. poza jedzeniem i spaniem się DRZE! napina się cała i taki nerw ją bierze

Bart też ma dzisiaj jakąś wściekliznę. Co wstał to marudził i tylko chciał być na rękach. Normalnie plecy mi pieprzną :/

Cytat:
Napisane przez cloche Pokaż wiadomość
ja uwielbiam tunczyka w salatkach - robie taka jak ty, ale bez jajek, albo tez czasami robie taka "salatke" na chleb: cebulka drobno, ogorki kiszone i tunczyk dobrze popieprzyc (malzon od esskapady wie jak to sie robi, tak wiec jak macie pytania... ).

oj tu ci nie pomoge. dalej gardzi... tylko jak dostanie do reki kawal, to se pocycka...

oj juz nie narzekaj, ze ci Antos zle spi chcesz, to ci Florka na pare nocy podrzuce

ja mialam wlasnie takie smaki z Flo w ciazy. znaczy sie tak w drugiej polowie, jak przestalam rzygac ech, co tu porownywac, kazda ciaza jest inna. ale ja stawiam na dziewuszke u ciebie

ok, spadam do dentysty

Dentysta sadysta tez lubię mieć poronione ale robić nie lubię. Brrrr a czeka mnie to za niedługo :/

Cytat:
Napisane przez banka26 Pokaż wiadomość
My po chrzcinach Misio byl bardzo grzecZny ksiadz b. Mily masz byla fajna w restauracji sala udekorowana slicznie obsluga zwinna i mila jedzenie przepyszne

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.

Fajnie że wszystko Wam się udało



Wysłane z mojego iPhone przez Tapatalk
__________________
...i 10 czerwca nasze życie nabrało sensu...
Bartuś
megusia87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-03, 19:12   #4445
diabli
Zakorzenienie
 
Avatar diabli
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: B-B
Wiadomości: 7 237
Dot.: Jak ten czas nam szybko leci, pierwsza gwiazdka naszych dzieci - mamusie V i VI

Cytat:
Napisane przez lonely_lady Pokaż wiadomość
hej, hej znowu mnie nie było parę dni i milion stron do nadrobienia
u nas wiosna ! słońce świeci i jest pięknie zaliczyliśmy już spacer numer 1, pewnie jeszcze pójdziemy na drugi
w weekend byliśmy w ikei, jak zwykle wszystko dla Małego
Mamy krzesełko antylopkę, które wywieziemy do dziadków. I mamy Szczurka- takiego jak Kubuś Salviae.
Jest SUPER ! Wiktorek tak się z nim zaprzyjaźnił, że praktycznie się z nim nie rozstaje
obgryza mu ogon? Nela tez kocha swoja "scurke"
diabli jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-03, 19:16   #4446
megusia87
Zadomowienie
 
Avatar megusia87
 
Zarejestrowany: 2013-11
Lokalizacja: Jno
Wiadomości: 1 327
Dot.: Jak ten czas nam szybko leci, pierwsza gwiazdka naszych dzieci - mamusie V i VI

My po wizycie u podologa. Trwało to 5min i polegało na założeniu takich malutkich watek pomiędzy wał paznokciowy a paznokieć i zaklejeniu klejem zeby się trzymało
Robi mu się tak przez to, ze paznokieć uraża wał. Około pół roku trzeba tak robić i powinno się wyprostować. Najlepiej jak zacznie chodzic, wtedy powinno być już wsio ok.
Koszt wizyty zawrotny- 20zl
Kupiłam sobie też taką sondę do zakładania tej watki.
Mam nadzieję że to poskutkuje, oby

I tyle dobrego. Bart całą drogę powrotną sie darł, niczym go nie można było uspokoić. Zrobiliśmy przystanek i jak ręką odjął - spokój - jak tylko TŻ ruszył wrzask. I darł się tak dobrą godzinę, ja cudowałam, nawet dałam mamlać moj telefon a nic to nie dało. Maskara :/
Mam łeb 10na10 a TŻ jeszcze większy bo on kierował.
Z jednej strony Bart drący się a z drugiej trza na drogę i navi patrzeć. Co Barta opętało, nie wiem, ale była to okropna podróż :/


Wysłane z mojego iPhone przez Tapatalk
__________________
...i 10 czerwca nasze życie nabrało sensu...
Bartuś
megusia87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-03, 19:18   #4447
diabli
Zakorzenienie
 
Avatar diabli
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: B-B
Wiadomości: 7 237
Dot.: Jak ten czas nam szybko leci, pierwsza gwiazdka naszych dzieci - mamusie V i VI

Cytat:
Napisane przez karota11 Pokaż wiadomość
chyba mam do Krakowa ze 100 km nie?
jeszcze nie patrzyłam
aaa chętnie bym sie z Wami zobaczyła
ja na t nasze mysłowickie spotkanie miałam 60km co to jest 100km
diabli jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-02-03, 19:23   #4448
xal
Zakorzenienie
 
Avatar xal
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: zagłębie
Wiadomości: 8 346
Dot.: Jak ten czas nam szybko leci, pierwsza gwiazdka naszych dzieci - mamusie V i VI

Cytat:
Napisane przez lonely_lady Pokaż wiadomość
Storyl tak mi przykro, że musiałaś spotkać w swoim życiu takiego frajera !!! Masakra.. Życzę z całego serca żebyś jak najszybciej wszytsko sobie poukładała i znalazła prawdziwego tatę dla Igorka. A z tą dziewczyną dalej utrzymuj dobry kontakt, może się przyda jako świadek w sądzie.
Storyl bez ślubu to sądu nie będzie, bo po co
Cytat:
Napisane przez Ag_nes Pokaż wiadomość
Musze się Wam pożalić. Dzwoniłam dzisiaj umówić się do przychodni i wyznaczyli mi termin na 24.02 na dzieci zdrowe u Was też się tyle czeka ?

Ile Wasze dzieci jedzą owoców w ciągu dnia ?Mam problem aby Nina zjadła ok 100 gramów. No i nie wiem czy wmuszać czy nie...
Yyy ja kiedyś dzwoniłam koło południa bo chciałam się wcisnąć nawet na chore po receptę no i na bilans (rano mrozy były) to się mnie zapytano o której mogę być. Powiedziałam 14 i byłam przyjęta o 14
Zapisy mamy na dzień następny.
Ostatnio też mam problem z owocami
Cytat:
Napisane przez Ag_nes Pokaż wiadomość
ee no właśnie chyba jablko i banan za czesto dawąłam i się przeżarło.
Nie blenduje nigdy wooców, banan w gryzaku to jadła już 2 miesiące temu teraz w kawalkach je, a jabłko tarlam (na grubych oczkach).
Podam dzisiaj kiwi z łyżeczki może nie pogardzi
Ty też jabłko z bananem? moja się zbuntowała na ten zestaw, no ale nie wiem czy na jabłko czy na banana bardziej, bo ze słoiczka to wciamkała taki zestaw w trymiga
Kiwi chyba nie lubimy .... kwaśne. Nie ma smaków po mamusi
Cytat:
Napisane przez puchatkowa Pokaż wiadomość
Clo cieszysz sie na dentyste
Nie widziałaś jej dentysty a może być na co się cieszyć
Cytat:
Napisane przez Ashyshqa Pokaż wiadomość
Ja do sklepu chetnie chodze alw dzis straszna pogoda wiec juz nie chcialam Sofii ciagnac. No ale wyczarowalam zapiekane kasze (gryczana,jaglana i amarantus)
Pod jablkami i daktylami z cynamonem. Zajadalysmy sie z Sofcia ze smakiem
W ogole ta umiejetnosc gotowania czegos z niczego to najlepsze co wynioslam z Domu rodzinnego
Na taki zestaw bym nie wpadła

Hump, co do wątków to był jakiś tytuł Agnes po ślońsku
__________________
Mam tylko jedno skrzydło ... A Ty masz skrzydło drugie ...
Szczęścia nie trzeba szukać, spotyka się je przy okazji

xal jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-03, 19:26   #4449
lonely_lady
Zakorzenienie
 
Avatar lonely_lady
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 4 242
Dot.: Jak ten czas nam szybko leci, pierwsza gwiazdka naszych dzieci - mamusie V i VI

Cytat:
Napisane przez puchatkowa Pokaż wiadomość
Emi proszę http://www.xporter.pl/wozek-baby-jog...FesJwwodRwkASA
Jest leciutki - tzn.jak dla mnie Być może patrzyłaś na takiego w wersji GT (pompowane koła) to on mógł być cięższy i ważyć dyszkę
Wybraliśmy czterokołowca bo jakoś stabilniejsze wydają mi się takie wózki. O wyborze tego wózka przesądziły: to, że jest duży tzn.wystarczy i dla 3-4latka gdyby była taka potrzeba, ma dużą budę, jest leciutki, świetnie się składa (jedną ręką w drugiej można trzymać dziecko), rozkłada się praktycznie na płasko, no i nam wydał się stabilniejszy niż parasolki i lepiej nam się go prowadziło.
same plusy ! czekam jeszcze na recenzję z pierwszych spacerków chyba też go wezmę pod uwagę

Cytat:
Napisane przez happy blue Pokaż wiadomość
co do pogrubionego
co do Helen, to mam nadzieję, że to nic poważnego...tzn, że faktycznie nie okaże się, że ma jakieś emocjonalne zaburzenia.............
zasnęła o 19 u męża na rękach, jak się przebudzi to będę próbować, żeby spała dalej na noc, a jak nie, to przebiorę w piżamkę i pobawię się z nią troszkę i położę po 22.. dziś tylko tańce jej pasowały, ale ileż można..

Migdały zblendowane w siekaczu tak jak i biszkopty, wszystko stanowiło papkę, a i jeszcze łyżka jogurtu greckiego, mniaaam
nie nawet tak nie myśl. Każdy ma prawo do gorszych dni.. a zwłaszcza takie małe dzieciątka, które tyle muszą przejść.. nie zawsze taki mały rozumek jest w stanie wszystko ogarnąć więc reaguje płaczem. Wiem, że Wam ciężko ale przetrwacie ten gorszy okres

Cytat:
Napisane przez diabli Pokaż wiadomość
dziewcyzny nadal maja cos wspólnego my tez dzisiaj zabkujemy! w końcu wymacalam dwie dolne jedyneczki! Nelcia stekala przez sen, chciałam jej posmarować dziasla i MAMY TO fajne ostre kly hehe czyli rozwiazala się zagadka wczorajszego dluuuugiego spania.
sen lekiem na wszelkie zło dzielna Nelcia, szkoda że inne dzieci nie biorą z niej przykłądu i nie przesypiają ząbkowania
Cytat:
Napisane przez humpback Pokaż wiadomość
mi się podoba, tylko nie wiem czy nie za długi
zawsze można skrócić, ale myślę że wymyślimy coś lepszego

Cytat:
Napisane przez diabli Pokaż wiadomość
kolezanka dzisiaj patrzy na mloda i mowi: alez ty masz fajne oczy. i mama nigdy nie będzie widziala, ze cos bralas" :brzyda l: biedne dziecko! (biedna matka :P pewnie ten tekst przypomni mi się za nascie lat i będę rwac wlosy z glowy hehe)

---------- Dopisano o 19:59 ---------- Poprzedni post napisano o 19:57 ----------



2.sypie na oko, lyzeczke? dwie. tak żeby "zgubilo się" w jedzeniu jak np. ryz hehe.

2. też tak robię. Znaczt wczoraj tak zrobiłam na próbę, żeby przekonać go do grudek zjadł ładnie
__________________
Nasze Szczęście





lonely_lady jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-03, 19:26   #4450
diabli
Zakorzenienie
 
Avatar diabli
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: B-B
Wiadomości: 7 237
Dot.: Jak ten czas nam szybko leci, pierwsza gwiazdka naszych dzieci - mamusie V i VI

Cytat:
Napisane przez xal Pokaż wiadomość
Teraz już sam zacznie siedzieć. Od czasu jak Paulinka sama siedzi stabilnie to nie zjeżdża, no i jeździmy na w pełni podniesionym oparciu i jest dobrze.
A przypinasz go pasami?
a Paulinka najpierw siedziała czy wstala? bo Nela zaczela ze mna walczyc i chce stać. giba się na wszystkie strony, wiotka jak trawa na wietrze, ale uparta i nie odpuści odgina się do tylu, zapiera pietami i nie ma opcji żeby "siedziała" oparta o mnie...chyba mamy bunt hehe.
aaaa i chciałam powiedzieć, ze po tym spotkaniu z innymi dziecmi mloda baaaardzo szpanuje. probuje robic rzeczy, których nie umiala chyba jej baczki wjechaly na ambicje
diabli jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-03, 19:26   #4451
megusia87
Zadomowienie
 
Avatar megusia87
 
Zarejestrowany: 2013-11
Lokalizacja: Jno
Wiadomości: 1 327
Dot.: Jak ten czas nam szybko leci, pierwsza gwiazdka naszych dzieci - mamusie V i VI

Cytat:
Napisane przez Ag_nes Pokaż wiadomość
Musze się Wam pożalić. Dzwoniłam dzisiaj umówić się do przychodni i wyznaczyli mi termin na 24.02 na dzieci zdrowe u Was też się tyle czeka ?

Ile Wasze dzieci jedzą owoców w ciągu dnia ?Mam problem aby Nina zjadła ok 100 gramów. No i nie wiem czy wmuszać czy nie...

Cloche Flo dalej gardzi owocami?



a w ogóle nie rozumiem,czemu Ty sie o to pytasz, kto jak kto ale powinnaś wiedziec jak jest



Pani bizneswoman
ja już ostatnio zauważyłam, że na tablicy łatwiej sprzedać niz na all




Ash Ty odchudzasz siebie tymi brakami w lodówce ?
A ja bym Ci zrobiła zakupy, z chęcią !
Dzisiaj juz szukałam pretekstu by wyjść na spacer i bardzo byłam niepocieszona że nic nie musze kupować do domu i będzie to spacer bezcelowy, bo jakoś nie lubię pustych przebiegów.

---------- Dopisano o 16:00 ---------- Poprzedni post napisano o 15:57 ----------


czas obstawiać płec.
Bierze Cię na kwaśne czy słodkie ?

U nas w przychodni jest tak, że umawia się w danym dniu na ten dzień. Nie ma czegoś takiego jak zapisy do przodu. Zarówno do dzieci chorych jak i zdrowych.


Wysłane z mojego iPhone przez Tapatalk
__________________
...i 10 czerwca nasze życie nabrało sensu...
Bartuś
megusia87 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-02-03, 19:27   #4452
ankaaa206
Wtajemniczenie
 
Avatar ankaaa206
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 2 726
Dot.: Jak ten czas nam szybko leci, pierwsza gwiazdka naszych dzieci - mamusie V i VI

Cytat:
Napisane przez xal Pokaż wiadomość
Storyl bez ślubu to sądu nie będzie, bo po co

Yyy ja kiedyś dzwoniłam koło południa bo chciałam się wcisnąć nawet na chore po receptę no i na bilans (rano mrozy były) to się mnie zapytano o której mogę być. Powiedziałam 14 i byłam przyjęta o 14
Zapisy mamy na dzień następny.
Ostatnio też mam problem z owocami

Ty też jabłko z bananem? moja się zbuntowała na ten zestaw, no ale nie wiem czy na jabłko czy na banana bardziej, bo ze słoiczka to wciamkała taki zestaw w trymiga
Kiwi chyba nie lubimy .... kwaśne. Nie ma smaków po mamusi

Nie widziałaś jej dentysty a może być na co się cieszyć
Na taki zestaw bym nie wpadła

Hump, co do wątków to był jakiś tytuł Agnes po ślońsku
jaki bilans?? u nas nic takiego nie ma, kolejna wizyta w czerwcu na szczepieniu
__________________
Nikoś

Julka
ankaaa206 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-03, 19:29   #4453
xal
Zakorzenienie
 
Avatar xal
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: zagłębie
Wiadomości: 8 346
Dot.: Jak ten czas nam szybko leci, pierwsza gwiazdka naszych dzieci - mamusie V i VI

Cytat:
Napisane przez humpback Pokaż wiadomość
te 2 mam zapisane, tylko kuratora w nich brak
no chyba że zamiast 'Śniegi, zawieruchy i pizgawice, na wiosnę momy już chcice' damy że na kurator ma 'jakąś' chcice
Śniegi, zawieruchy i pizgawice, kurator ma na nas chcice
Cytat:
Napisane przez megusia87 Pokaż wiadomość
I tyle dobrego. Bart całą drogę powrotną sie darł, niczym go nie można było uspokoić. Zrobiliśmy przystanek i jak ręką odjął - spokój - jak tylko TŻ ruszył wrzask. I darł się tak dobrą godzinę, ja cudowałam, nawet dałam mamlać moj telefon a nic to nie dało. Maskara :/
Mam łeb 10na10 a TŻ jeszcze większy bo on kierował.
Z jednej strony Bart drący się a z drugiej trza na drogę i navi patrzeć. Co Barta opętało, nie wiem, ale była to okropna podróż :/
To już wiesz, dlaczego się do was jeszcze nie wybrałyśmy, troszkę za daleko
__________________
Mam tylko jedno skrzydło ... A Ty masz skrzydło drugie ...
Szczęścia nie trzeba szukać, spotyka się je przy okazji

xal jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-03, 19:29   #4454
diabli
Zakorzenienie
 
Avatar diabli
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: B-B
Wiadomości: 7 237
Dot.: Jak ten czas nam szybko leci, pierwsza gwiazdka naszych dzieci - mamusie V i VI

Cytat:
Napisane przez karolina2121 Pokaż wiadomość
Chwalimy się, że zaczynamy 18 t.c a w czwartek wreszcie wizyta
jaaa, serio? to niedługo dowiemy się czy Antos będzie miał siostrę czy brata
diabli jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-03, 19:30   #4455
xal
Zakorzenienie
 
Avatar xal
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: zagłębie
Wiadomości: 8 346
Dot.: Jak ten czas nam szybko leci, pierwsza gwiazdka naszych dzieci - mamusie V i VI

Cytat:
Napisane przez ankaaa206 Pokaż wiadomość
jaki bilans?? u nas nic takiego nie ma, kolejna wizyta w czerwcu na szczepieniu
W sensie kontrolna wizyta wagi. Szybko pisałam bo mąż wracał do domu i słyszałam go na klatce, więc żeby nie było, że ja ciągle na necie
__________________
Mam tylko jedno skrzydło ... A Ty masz skrzydło drugie ...
Szczęścia nie trzeba szukać, spotyka się je przy okazji

xal jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-03, 19:31   #4456
XxXJuSstiii
Zakorzenienie
 
Avatar XxXJuSstiii
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 17 246
Dot.: Jak ten czas nam szybko leci, pierwsza gwiazdka naszych dzieci - mamusie V i VI

Cytat:
Napisane przez lonely_lady Pokaż wiadomość
może jeszcze mandarynki spróbuj, o tej porze są dobre i słodziudkie. Ja swojemu troszkę dawałam, (tylko on nie kawałkowy) jak mu obierałam z tych skórek to troszkę spróbował. Możesz dać też melona, wiem że dzieci lubią. Nie pomogę więcej w tej kwestii bo mój papkowy i pożera z przyjemnością słoiczki
2. ciiiii
jabłek się boisz a mandarynek nie?

Cytat:
Napisane przez happy blue Pokaż wiadomość
a ja właśnie zajadam się swoim chlebem z awokado, indykiem, pomidorkiem, serem żółtym i pietruszką
ale indyk to jaki? pieczesz i kroisz?

Cytat:
Napisane przez puchatkowa Pokaż wiadomość
Justi myslisz o rowerku juz na tą wiosnę?
tak ale nie takim żeby siedział w nim a my będziemy pchać
fajna ta Wasza spacerówka
__________________
Justi






XxXJuSstiii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-03, 19:32   #4457
lonely_lady
Zakorzenienie
 
Avatar lonely_lady
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 4 242
Dot.: Jak ten czas nam szybko leci, pierwsza gwiazdka naszych dzieci - mamusie V i VI

Cytat:
Napisane przez diabli Pokaż wiadomość
obgryza mu ogon? Nela tez kocha swoja "scurke"
ogon jest najulubieńszy, ale jak już zostanie cały obśliniony to łapkami i ryjkiem też nie pogardzi

Cytat:
Napisane przez megusia87 Pokaż wiadomość
My po wizycie u podologa. Trwało to 5min i polegało na założeniu takich malutkich watek pomiędzy wał paznokciowy a paznokieć i zaklejeniu klejem zeby się trzymało
Robi mu się tak przez to, ze paznokieć uraża wał. Około pół roku trzeba tak robić i powinno się wyprostować. Najlepiej jak zacznie chodzic, wtedy powinno być już wsio ok.
Koszt wizyty zawrotny- 20zl
Kupiłam sobie też taką sondę do zakładania tej watki.
Mam nadzieję że to poskutkuje, oby

I tyle dobrego. Bart całą drogę powrotną sie darł, niczym go nie można było uspokoić. Zrobiliśmy przystanek i jak ręką odjął - spokój - jak tylko TŻ ruszył wrzask. I darł się tak dobrą godzinę, ja cudowałam, nawet dałam mamlać moj telefon a nic to nie dało. Maskara :/
Mam łeb 10na10 a TŻ jeszcze większy bo on kierował.
Z jednej strony Bart drący się a z drugiej trza na drogę i navi patrzeć. Co Barta opętało, nie wiem, ale była to okropna podróż :/


Wysłane z mojego iPhone przez Tapatalk
w takim razie oby pomogło. Współczuję podróży.. ciekawe czemu tak reagował ... może mu niewygodnie było ?
nasz zawsze lubi podróżowanie . na szczęście
__________________
Nasze Szczęście





lonely_lady jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-03, 19:34   #4458
diabli
Zakorzenienie
 
Avatar diabli
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: B-B
Wiadomości: 7 237
Dot.: Jak ten czas nam szybko leci, pierwsza gwiazdka naszych dzieci - mamusie V i VI

Cytat:
Napisane przez Ag_nes Pokaż wiadomość
Musze się Wam pożalić. Dzwoniłam dzisiaj umówić się do przychodni i wyznaczyli mi termin na 24.02 na dzieci zdrowe u Was też się tyle czeka ?
u nas na dzieci zdrowe przyjezdzam i wchodzę :P czasem jecza żeby przyjść np. za 2-3 godz., bo maja bilanse i szczepienia.

Cytat:
Napisane przez Ag_nes Pokaż wiadomość
Ile Wasze dzieci jedzą owoców w ciągu dnia ?Mam problem aby Nina zjadła ok 100 gramów. No i nie wiem czy wmuszać czy nie...
zazwyczaj maly słoiczek wiec hmm 125
diabli jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-03, 19:34   #4459
ankaaa206
Wtajemniczenie
 
Avatar ankaaa206
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 2 726
Dot.: Jak ten czas nam szybko leci, pierwsza gwiazdka naszych dzieci - mamusie V i VI

mały zjadł ładnie kaszke na dobranoc i ja gupia matka dalam mu ciasto orkiszowe do przegryzienia, straszne twarde są! no i biedny zwymiotował wszystko, teraz poszedł spać na głodnego ;/
__________________
Nikoś

Julka
ankaaa206 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-02-03, 19:38   #4460
lonely_lady
Zakorzenienie
 
Avatar lonely_lady
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 4 242
Dot.: Jak ten czas nam szybko leci, pierwsza gwiazdka naszych dzieci - mamusie V i VI

Cytat:
Napisane przez XxXJuSstiii Pokaż wiadomość
jabłek się boisz a mandarynek nie?
\
żebyś wiedziała jabłka są strasznie pryskane... a teraz jest sezon na mandarynki, by wyrosły nie są traktowane chemią tak jak polskie jabłka owszem pryskają je troszkę różnymi specyfikami żeby lepiej zniosły transport, ale skórkę się obiera i jest to raczej "mniejsze zło"
Co prawda dawałam mu tylko troszkę na spróbowanie ale nie widzę nic złego w mandarynkach
__________________
Nasze Szczęście





lonely_lady jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-03, 19:40   #4461
ankaaa206
Wtajemniczenie
 
Avatar ankaaa206
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 2 726
Dot.: Jak ten czas nam szybko leci, pierwsza gwiazdka naszych dzieci - mamusie V i VI

Cytat:
Napisane przez lonely_lady Pokaż wiadomość
żebyś wiedziała jabłka są strasznie pryskane... a teraz jest sezon na mandarynki, by wyrosły nie są traktowane chemią tak jak polskie jabłka owszem pryskają je troszkę różnymi specyfikami żeby lepiej zniosły transport, ale skórkę się obiera i jest to raczej "mniejsze zło"
Co prawda dawałam mu tylko troszkę na spróbowanie ale nie widzę nic złego w mandarynkach
w lidlu są eko jabłka
__________________
Nikoś

Julka
ankaaa206 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-03, 19:54   #4462
XxXJuSstiii
Zakorzenienie
 
Avatar XxXJuSstiii
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 17 246
Dot.: Jak ten czas nam szybko leci, pierwsza gwiazdka naszych dzieci - mamusie V i VI

Cytat:
Napisane przez xal Pokaż wiadomość
Storyl bez ślubu to sądu nie będzie, bo po co

może przy sprawie o alimenty się przyda




Cytat:
Napisane przez diabli Pokaż wiadomość
a Paulinka najpierw siedziała czy wstala? bo Nela zaczela ze mna walczyc i chce stać. giba się na wszystkie strony, wiotka jak trawa na wietrze, ale uparta i nie odpuści odgina się do tylu, zapiera pietami i nie ma opcji żeby "siedziała" oparta o mnie...chyba mamy bunt hehe.
aaaa i chciałam powiedzieć, ze po tym spotkaniu z innymi dziecmi mloda baaaardzo szpanuje. probuje robic rzeczy, których nie umiala chyba jej baczki wjechaly na ambicje
Mój Bart najpierw stał






Cytat:
Napisane przez lonely_lady Pokaż wiadomość
żebyś wiedziała jabłka są strasznie pryskane... a teraz jest sezon na mandarynki, by wyrosły nie są traktowane chemią tak jak polskie jabłka owszem pryskają je troszkę różnymi specyfikami żeby lepiej zniosły transport, ale skórkę się obiera i jest to raczej "mniejsze zło"
Co prawda dawałam mu tylko troszkę na spróbowanie ale nie widzę nic złego w mandarynkach
Myślisz, że to nie przenika do środka? Nie żebym się czepiała czy coś, zastanawiam się


Sent from my GT-I8160 using Wizaz Forum mobile app
__________________
Justi






XxXJuSstiii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-03, 19:56   #4463
deb
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Tu i tam
Wiadomości: 4 207
Dot.: Jak ten czas nam szybko leci, pierwsza gwiazdka naszych dzieci - mamusie V i VI

Cytat:
Napisane przez megusia87 Pokaż wiadomość
Byliśmy na kontroli i Bart zdrowy. Temp najprawdopodobniej od ząbków. Także spacerki zaczynamy

Dziś na 17 jedziemy z paluszkami, mam nadzieję że Bart dobrze to zniesie... W miarę możliwości. Trzymajcie kciuki

Z nowości - Bart zaczyna się przemieszczać. Pełza dzisiaj rano przylazł do puzzla moja mała zdolna bestyjka


Wysłane z mojego iPhone przez Tapatalk
super, że chorubsko poszło!
mam nadzieję że dam radę doczytać co z paluszkami choć słyszę że tż sobie z wyjcem nie może poradzić :/
__________________
21.05.2013 Helenka
deb jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-03, 19:56   #4464
diabli
Zakorzenienie
 
Avatar diabli
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: B-B
Wiadomości: 7 237
Dot.: Jak ten czas nam szybko leci, pierwsza gwiazdka naszych dzieci - mamusie V i VI

Cytat:
Napisane przez cloche Pokaż wiadomość
ja uwielbiam tunczyka w salatkach - robie taka jak ty, ale bez jajek, albo tez czasami robie taka "salatke" na chleb: cebulka drobno, ogorki kiszone i tunczyk dobrze popieprzyc (malzon od esskapady wie jak to sie robi, tak wiec jak macie pytania... ).
diabli jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-03, 19:58   #4465
deb
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Tu i tam
Wiadomości: 4 207
Dot.: Jak ten czas nam szybko leci, pierwsza gwiazdka naszych dzieci - mamusie V i VI

Cytat:
Napisane przez karota11 Pokaż wiadomość
chyba mam do Krakowa ze 100 km nie?
jeszcze nie patrzyłam
aaa chętnie bym sie z Wami zobaczyła



taaa tortillę zabalsamowałam i czeka w sarkofagu



byłoby bosssko Ale to już bliżej
W KAtowicach będę dokładnie na GIszowcu, w maju jestem matką chrzestną i jadę na komunię, a wszystkoz alezy jak z urlopem Tż i tak dalej


super że zdrowy

z paluszkami


My idziemy na spacerros, cały czas słońce swieci, fajnei jest
to w mają mi ten sarkofag przywieź

na giszowcu mieszkałam całe życie - teraz trochę dalej, ale wiem jak dojechać vujka jest z Giszowca
__________________
21.05.2013 Helenka
deb jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-03, 19:59   #4466
diabli
Zakorzenienie
 
Avatar diabli
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: B-B
Wiadomości: 7 237
Dot.: Jak ten czas nam szybko leci, pierwsza gwiazdka naszych dzieci - mamusie V i VI

Cytat:
Napisane przez puchatkowa Pokaż wiadomość
Justi myslisz o rowerku juz na tą wiosnę?
mysle, ze w okolicach 2 lat to już biegowka
diabli jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-03, 19:59   #4467
banka26
Zakorzenienie
 
Avatar banka26
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 4 218
Dot.: Jak ten czas nam szybko leci, pierwsza gwiazdka naszych dzieci - mamusie V i VI

Cytat:
Napisane przez lonely_lady Pokaż wiadomość
same plusy ! czekam jeszcze na recenzję z pierwszych spacerków chyba też go wezmę pod uwagę


nie nawet tak nie myśl. Każdy ma prawo do gorszych dni.. a zwłaszcza takie małe dzieciątka, które tyle muszą przejść.. nie zawsze taki mały rozumek jest w stanie wszystko ogarnąć więc reaguje płaczem. Wiem, że Wam ciężko ale przetrwacie ten gorszy okres


sen lekiem na wszelkie zło dzielna Nelcia, szkoda że inne dzieci nie biorą z niej przykłądu i nie przesypiają ząbkowania

zawsze można skrócić, ale myślę że wymyślimy coś lepszego



2. też tak robię. Znaczt wczoraj tak zrobiłam na próbę, żeby przekonać go do grudek zjadł ładnie
A ja dzisij ogladalam wozki i nr jeden u nas Britax jestem nim zachwycona zaraz linka loszukam i wkleje , ale jutro do Domi idenMIsia do Joggera pezymierzyc zobaczymy





Cytat:
Napisane przez megusia87 Pokaż wiadomość
Bart też ma dzisiaj jakąś wściekliznę. Co wstał to marudził i tylko chciał być na rękach. Normalnie plecy mi pieprzną :/




Dentysta sadysta tez lubię mieć poronione ale robić nie lubię. Brrrr a czeka mnie to za niedługo :/




Fajnie że wszystko Wam się udało



Wysłane z mojego iPhone przez Tapatalk






Cytat:
Napisane przez happy blue Pokaż wiadomość
co do pogrubionego
co do Helen, to mam nadzieję, że to nic poważnego...tzn, że faktycznie nie okaże się, że ma jakieś emocjonalne zaburzenia.............
zasnęła o 19 u męża na rękach, jak się przebudzi to będę próbować, żeby spała dalej na noc, a jak nie, to przebiorę w piżamkę i pobawię się z nią troszkę i położę po 22.. dziś tylko tańce jej pasowały, ale ileż można..

Migdały zblendowane w siekaczu tak jak i biszkopty, wszystko stanowiło papkę, a i jeszcze łyżka jogurtu greckiego, mniaaam




zapiekane kasze, nieźle. ja z kolei kompletnie nie mam takiej zdolności czarowania w kuchni. no, ale nie miałam wstępu do kuchni w domu, chyba, że był mój dyżur zmywania.


Banka, biszkopty jak i jabłka i migdały w siekaczu, na papkę. A normalnie jej daję do ręki też albo kruszę, ale dziś chciałam zrobić to w 30 sekund.




super



zaczynam go rozważać kiedy testy?
Sama.bym.zjadla
Czyli w calosci jak.dasz to radzi sobie? Moj narazie z palkami ogarnia , moze sprobuje w tyg. Mu dac..
Ale mi smaka zrobolas.na migdaly hii

Sent from my GT-I9100 using Wizaz Forum mobile app
__________________
testowanie było 4x II słabe kreseczki Michaś
http://suwaczki.maluchy.pl/li-64773.png
http://suwaczki.maluchy.pl/li-64774.png
banka26 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-03, 20:01   #4468
axella
Zakorzenienie
 
Avatar axella
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Swarzędz koło Poznania
Wiadomości: 5 254
GG do axella
Dot.: Jak ten czas nam szybko leci, pierwsza gwiazdka naszych dzieci - mamusie V i VI

My jemy zwykle jablka. Dobre. Boskop najczesciej bo sa przrslodkie i rozpadaja sie na cudny mus.
Zyjemy w swiecie chemii i to o ile przedluzymy dzieciom kulinarnarna Czystosc i niewinnosc mysle ze nie ma olbtzymieho znaczenie.

Ps STRZEZCIE SIE SLOIKOW AGUGU

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
Ja nawet jak upadnę to wstanę,a wtedy ty masz przechlapane

ZUZIAK 7.05.2013
axella jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-03, 20:03   #4469
diabli
Zakorzenienie
 
Avatar diabli
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: B-B
Wiadomości: 7 237
Dot.: Jak ten czas nam szybko leci, pierwsza gwiazdka naszych dzieci - mamusie V i VI

Cytat:
Napisane przez banka26 Pokaż wiadomość
My po chrzcinach Misio byl bardzo grzecZny ksiadz b. Mily masz byla fajna w restauracji sala udekorowana slicznie obsluga zwinna i mila jedzenie przepyszne
.
a fotki gdzie?
diabli jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-03, 20:05   #4470
banka26
Zakorzenienie
 
Avatar banka26
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 4 218
Dot.: Jak ten czas nam szybko leci, pierwsza gwiazdka naszych dzieci - mamusie V i VI

Ten model ...wiem ciezki ale lzejszy o 3 kg od tego chicco co mam , jest model nizszy agilo za 900 lzejszy o 2 kg alwa zwykle kola i bez regulacji raczka aaa i bez amortyzatorow
http://dino.sklep.pl/nowy/spacerowka...4-p-16455.html
Sent from my GT-I9100 using Wizaz Forum mobile app
__________________
testowanie było 4x II słabe kreseczki Michaś
http://suwaczki.maluchy.pl/li-64773.png
http://suwaczki.maluchy.pl/li-64774.png
banka26 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-02-07 18:24:30


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:00.