Planowanie ciąży cz. 2 - Strona 15 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Ginekologia

Notka

Ginekologia Miejsce, w którym rozmawiamy o ginekologii. Tutaj znajdziesz pytania i odpowiedzi związane ze zdrowiem intymnym kobiety. Rozmawiamy np. o antykoncepcji.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-02-10, 18:55   #421
cicci
Rozeznanie
 
Avatar cicci
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 581
Dot.: Planowanie ciąży cz. 2

Któraś z Was pisała, że pije napar z pokrzywy... Ile razy dziennie?
cicci jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-10, 19:00   #422
Kasik1313
Raczkowanie
 
Avatar Kasik1313
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 333
Dot.: Planowanie ciąży cz. 2

Cytat:
Napisane przez nanka30 Pokaż wiadomość
DZIEWCZYNY a ja tak trochę z innej beczki
znacie jakieś fajnie spa w górach ?
muszę gdzieś wyjechać żeby odpocząć
Ja jade do Bukowiny w czwartek... tez mam wszystkiego dosc! Urlop podpisany
Kasik1313 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-10, 19:41   #423
gusia_92
Raczkowanie
 
Avatar gusia_92
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 46
Dot.: Planowanie ciąży cz. 2

Cytat:
Napisane przez Kasik1313 Pokaż wiadomość
Ja jade do Bukowiny w czwartek... tez mam wszystkiego dosc! Urlop podpisany
Dobry wybór. Też tam byłam w tym roku z mężem i polecam. Super miejsce
__________________
23.10.2012 r. - 13 tyg. Aniołek [*]
24.12.2012 r. - Zaręczyny
05.10.2013r. - Ślub
22.02.2014 r. - Dowiedzieliśmy się o Fasolince
14.03.2014 r. - Bicie serduszka
gusia_92 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-10, 19:44   #424
simonee
Zakorzenienie
 
Avatar simonee
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 4 399
Dot.: Planowanie ciąży cz. 2

Cytat:
Napisane przez gusia_92 Pokaż wiadomość
Dobry wybór. Też tam byłam w tym roku z mężem i polecam. Super miejsce
Terma Bukovina - Polecam!
simonee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-10, 19:51   #425
nanka30
Rozeznanie
 
Avatar nanka30
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 653
Dot.: Planowanie ciąży cz. 2

Super zazdroszcze urlopu dzięki za pomoc a Wisła czy Karpacz ?

Sent from my IdeaTabA1000-F using Wizaz Forum mobile app
nanka30 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-10, 21:04   #426
kosta6
Raczkowanie
 
Avatar kosta6
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 336
Dot.: Planowanie ciąży cz. 2

Cytat:
Napisane przez meire Pokaż wiadomość
A miala to zalecone od gina??.. Boje sie, ze moje poronienie to przez ta nadczynnosc wlasnie.. cena juz nie gra dla mnie roli.. Dla zdrowej Dzidzi zrobie wszystko..

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Miała zalecone przez ginekologa na podstawie wyników badań.

---------- Dopisano o 22:04 ---------- Poprzedni post napisano o 21:51 ----------

Cytat:
Napisane przez nanka30 Pokaż wiadomość
Super zazdroszcze urlopu dzięki za pomoc a Wisła czy Karpacz ?

Sent from my IdeaTabA1000-F using Wizaz Forum mobile app
Zależy ile chcesz wydać...We Wiśle hotel belveder lub gołębiewski 5* rewelacyjne Spa mają, albo Hotel Pod Jedlami 3* nieco na stoku cisza spokój widoki, pyszna kuchnia.. a z takich jeszcze tańszych to ośrodek Geovita gdzie siedząc w saunie masz widok na skocznie narciarską im. Adama Małysza
__________________
02.09.2012 My

kosta6 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-10, 21:28   #427
martha330
Zakorzenienie
 
Avatar martha330
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 5 018
Dot.: Planowanie ciąży cz. 2

Cytat:
Napisane przez Kasik1313 Pokaż wiadomość
Fakt paskudny jest... Ja jakos 3 miesiace lykalam, owulacje wrocily... Ale nie wiem czy do konca po tym!
może głupie pytanie,ale skąd wiedziałaś,że po 3 miesiącach owulacja wróciła?
testy czy obserwacja?
bo nie wiem,czy zainwestować w testy owu

Cytat:
Napisane przez simonee Pokaż wiadomość
na 100% nie
od piątku biorę bromka i tak się czuję
po metfomaxie na poczatku tez nie jest lepiej, moim sposobem to branie w takcie posiłku, tak żeby zjeść coś przed tabletką i po tabletce,bo inaczej.... masakra jakaś. na razie nie wyobrażam sobie zwiększenia dawki, a zalecenia są.
__________________
Nasze serduszka
Hania <3 8.11.2014r. <3 i Basia 3.04.2017


martha330 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-02-10, 21:36   #428
nanka30
Rozeznanie
 
Avatar nanka30
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 653
Dot.: Planowanie ciąży cz. 2

Chciałabym cos lepszego żebym nie musiała się martwić ze jakaś lipna kosmetyczka mi cos robi
W Karpaczu byłam w dzikim potoku super naprawdę ale chciałam cos innego spróbować a nie wiem gdzie jechać a muszę odpocząć bo oszaleje

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
nanka30 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-11, 08:27   #429
Kasik1313
Raczkowanie
 
Avatar Kasik1313
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 333
Dot.: Planowanie ciąży cz. 2

Cytat:
Napisane przez martha330 Pokaż wiadomość
może głupie pytanie,ale skąd wiedziałaś,że po 3 miesiącach owulacja wróciła?
testy czy obserwacja?
bo nie wiem,czy zainwestować w testy owu



po metfomaxie na poczatku tez nie jest lepiej, moim sposobem to branie w takcie posiłku, tak żeby zjeść coś przed tabletką i po tabletce,bo inaczej.... masakra jakaś. na razie nie wyobrażam sobie zwiększenia dawki, a zalecenia są.
Ja chodziłam na monitoring i stąd wiadomo było, że owulacja wróciła ale ja jeszcze do tego femoston (hormony) brałam, wiec nie wiem do końca po czym.

Dziś 16dc z trzech pęcherzyków został 1 - 17mm lekarz powiedział, że raczej z niego nic nie będzie ale kto wie i mam jeszcze w czwartek iść na kontrolę i badanie krwi... Endometrium pięknie się podzieliło i jest prawidłowe ciałko żółte po tamtych dwóch pęcherzykach... Pytałam się czy wielkość pęcherzyka ma znaczenie jak pęka powiedział, że tak ale to nie wszystko może być mniejszy ale liczą się hormony, a mi w tym cyklu dobre wyszły...
Szkoda tylko, że starań było mało, ale może się wstrzeliliśmy... Zobaczymy - dziewczyny trzymajcie za moje jajeczka i żołnierzyki kciuki oby coś zmajstrowały...
Kasik1313 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-11, 08:35   #430
simonee
Zakorzenienie
 
Avatar simonee
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 4 399
Dot.: Planowanie ciąży cz. 2

Cytat:
Napisane przez martha330 Pokaż wiadomość
może głupie pytanie,ale skąd wiedziałaś,że po 3 miesiącach owulacja wróciła?
testy czy obserwacja?
bo nie wiem,czy zainwestować w testy owu



po metfomaxie na poczatku tez nie jest lepiej, moim sposobem to branie w takcie posiłku, tak żeby zjeść coś przed tabletką i po tabletce,bo inaczej.... masakra jakaś. na razie nie wyobrażam sobie zwiększenia dawki, a zalecenia są.
Ja też biorę w czasie posiłku, zresztą takie były zalecenia w ulotce. Dziś do pracy kupiłam banany, moze pomogą...

---------- Dopisano o 09:35 ---------- Poprzedni post napisano o 09:33 ----------

Cytat:
Napisane przez Kasik1313 Pokaż wiadomość
Ja chodziłam na monitoring i stąd wiadomo było, że owulacja wróciła ale ja jeszcze do tego femoston (hormony) brałam, wiec nie wiem do końca po czym.

Dziś 16dc z trzech pęcherzyków został 1 - 17mm lekarz powiedział, że raczej z niego nic nie będzie ale kto wie i mam jeszcze w czwartek iść na kontrolę i badanie krwi... Endometrium pięknie się podzieliło i jest prawidłowe ciałko żółte po tamtych dwóch pęcherzykach... Pytałam się czy wielkość pęcherzyka ma znaczenie jak pęka powiedział, że tak ale to nie wszystko może być mniejszy ale liczą się hormony, a mi w tym cyklu dobre wyszły...
Szkoda tylko, że starań było mało, ale może się wstrzeliliśmy... Zobaczymy - dziewczyny trzymajcie za moje jajeczka i żołnierzyki kciuki oby coś zmajstrowały...
Kasik, trzymam baardzo mocno kciuki
simonee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-11, 08:35   #431
cicci
Rozeznanie
 
Avatar cicci
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 581
Dot.: Planowanie ciąży cz. 2

Kasik dostlas cos na pekniecie czy same pekly?

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
cicci jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-02-11, 08:59   #432
Kasik1313
Raczkowanie
 
Avatar Kasik1313
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 333
Dot.: Planowanie ciąży cz. 2

Cytat:
Napisane przez cicci Pokaż wiadomość
Kasik dostlas cos na pekniecie czy same pekly?

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Nigdy nie dostawałam na pęknięcie... A ten cykl był totalnie bez wspomagaczy, bo robiłam badania hormonów...

W czwartek ma mi dać duphaston, ale nie wiem, czy brać bo jestem umówiona na HSG a jak mi się @ przesunie to nie zrobię badania... a ta druga lekarka powiedziała, że mam progesteron dobry i ona nie widzi potrzeby brania dupastonu, bo jak byłam w czwartek to się jej pytałam czy powinnam brać... Chodzenie do dwóch lekarzy to nie lada wyzwanie co brać a co nie... no nic mam nadzieję że @ nie będzie i tyle!!!

A co do wyjazdu to brat ma dom w Bukowinie, jadę na narty na weekend, może na Banię wpadniemy na walentynki ma być tam jakaś impreza
Kasik1313 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-11, 09:46   #433
meire
Zakorzenienie
 
Avatar meire
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 4 318
Dot.: Planowanie ciąży cz. 2

Cytat:
Napisane przez kosta6 Pokaż wiadomość
Miała zalecone przez ginekologa na podstawie wyników badań.

Dziekuję... musze o tym poczytać..

Cytat:
Napisane przez Kasik1313 Pokaż wiadomość
Ja chodziłam na monitoring i stąd wiadomo było, że owulacja wróciła ale ja jeszcze do tego femoston (hormony) brałam, wiec nie wiem do końca po czym.

Dziś 16dc z trzech pęcherzyków został 1 - 17mm lekarz powiedział, że raczej z niego nic nie będzie ale kto wie i mam jeszcze w czwartek iść na kontrolę i badanie krwi... Endometrium pięknie się podzieliło i jest prawidłowe ciałko żółte po tamtych dwóch pęcherzykach... Pytałam się czy wielkość pęcherzyka ma znaczenie jak pęka powiedział, że tak ale to nie wszystko może być mniejszy ale liczą się hormony, a mi w tym cyklu dobre wyszły...
Szkoda tylko, że starań było mało, ale może się wstrzeliliśmy... Zobaczymy - dziewczyny trzymajcie za moje jajeczka i żołnierzyki kciuki oby coś zmajstrowały...
Powiedz mi... czy jak brałaś Femoston, to gin zabronił Ci starania się, czy mogłaś normalnie działać?... bo ja teraz biorę ten lek i lekarz normalnie pozwolił się starać, ale w ulotce jest napisane, że nie powinno się zachodzić w ciążę na tym leku... i ja już zgłupiałam, bo moja gin stwierdziła, że byłoby super, jakbym na tych lekach zaszła.. i bądź tu człowieku mądry...
Możesz mi powiedzieć, jak to było u Ciebie?...
__________________
Shouldn't let You torture me so sweetly... but I can't say "no" to You...





Zuzka - ur. 19.11.2009

Julcia - 08.11.2013

II - 22.05.2014

Natalka - 28.01.2015

16.01.2015


meire jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-11, 10:31   #434
Kasik1313
Raczkowanie
 
Avatar Kasik1313
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 333
Dot.: Planowanie ciąży cz. 2

Cytat:
Napisane przez meire Pokaż wiadomość
Powiedz mi... czy jak brałaś Femoston, to gin zabronił Ci starania się, czy mogłaś normalnie działać?... bo ja teraz biorę ten lek i lekarz normalnie pozwolił się starać, ale w ulotce jest napisane, że nie powinno się zachodzić w ciążę na tym leku... i ja już zgłupiałam, bo moja gin stwierdziła, że byłoby super, jakbym na tych lekach zaszła.. i bądź tu człowieku mądry...
Możesz mi powiedzieć, jak to było u Ciebie?...

Normalnie kazała się starać, mówiła że to nie jest antykoncepcja tylko hormony do pobudzenia moich jajników... brałam femoston 2/10 (chyba), jak przeczytałam ulotkę to też się przeraziłam, bo to lek dla kobiet w menopauzie i w ryk, ale całe szczęście teraz jest ok jajniki pracują. Brałam 2 lata temu 2 opakowania na wiosnę i później powtórka na jesieni też 2...
Kasik1313 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-11, 10:40   #435
meire
Zakorzenienie
 
Avatar meire
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 4 318
Dot.: Planowanie ciąży cz. 2

Cytat:
Napisane przez Kasik1313 Pokaż wiadomość
Normalnie kazała się starać, mówiła że to nie jest antykoncepcja tylko hormony do pobudzenia moich jajników... brałam femoston 2/10 (chyba), jak przeczytałam ulotkę to też się przeraziłam, bo to lek dla kobiet w menopauzie i w ryk, ale całe szczęście teraz jest ok jajniki pracują. Brałam 2 lata temu 2 opakowania na wiosnę i później powtórka na jesieni też 2...
No, mam dokładnie to samo... i też ryczałam, jak czytałam o tej menopauzie... że to już niby tak źle ze mną??... na pewno mam ładniejszy śluz po tym, no i jajniki bolą... więc może coś zaczyna pracować... ehh...
u mnie to jeszcze problem z nadczynnością tarczycy... zobaczymy, jak to się wszystko potoczy...
__________________
Shouldn't let You torture me so sweetly... but I can't say "no" to You...





Zuzka - ur. 19.11.2009

Julcia - 08.11.2013

II - 22.05.2014

Natalka - 28.01.2015

16.01.2015


meire jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-11, 11:05   #436
Caroline203
Raczkowanie
 
Avatar Caroline203
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Radomsko
Wiadomości: 260
Dot.: Planowanie ciąży cz. 2

A ja wczoraj miałam śluz płodny i kurcze nie wiem sama już. Czy mając śluz płodny cykl może być też bez owulacji.
__________________
Caroline199

Jest : 99kg
Cel I: 90kg
Cel II: 80kg
Cel III: 70kg
Caroline203 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-11, 11:28   #437
kosta6
Raczkowanie
 
Avatar kosta6
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 336
Dot.: Planowanie ciąży cz. 2

Cytat:
Napisane przez nanka30 Pokaż wiadomość
Chciałabym cos lepszego żebym nie musiała się martwić ze jakaś lipna kosmetyczka mi cos robi
W Karpaczu byłam w dzikim potoku super naprawdę ale chciałam cos innego spróbować a nie wiem gdzie jechać a muszę odpocząć bo oszaleje

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Jakbyś chciała pozwiedzać to w Krakowie mają wyśmienity hotel 4* Galaxy, młoda dziewczyna w Spa wykonująca relaksacyjny masaż całego ciała jest świetna w tym co robi, masz wrażenie że wychodzisz z własnego ciała, takie poczucie lekkości, jeszcze te gorące olejki mające orientalną nutkę zapachową.. Mmm Albo wyobraź sobie wygrzewanie się z lampką wina w kąpieli winnej w rzeźbionej wannie przy świecach i muzyce relaksacyjnej...

---------- Dopisano o 12:24 ---------- Poprzedni post napisano o 12:21 ----------

Cytat:
Napisane przez Caroline203 Pokaż wiadomość
A ja wczoraj miałam śluz płodny i kurcze nie wiem sama już. Czy mając śluz płodny cykl może być też bez owulacji.
Nic nie zaszkodzi spróbować, a nóż może się uda

---------- Dopisano o 12:28 ---------- Poprzedni post napisano o 12:24 ----------

Wszyscy z tymi wyjazdami.. Ja także wybieram się z moim od 14-17, taki Walentynkowy wyjazd może Wrocław albo Kołobrzeg, tabsy odstawiłam i tak wypadnie mniej więcej wtedy owulka (jeśli bedzie..) Chciałabym mieć pamiątke z tego wyjazdu w postaci 2 kreseczek..
__________________
02.09.2012 My

kosta6 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-11, 11:40   #438
ana985
Raczkowanie
 
Avatar ana985
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 441
Dot.: Planowanie ciąży cz. 2

dostalam @ wiec rycze od rana, jutro pierwszy monitoring w tym cyklu, zaczynam 20 ktorys cykl starań...
ana985 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-11, 12:02   #439
Caroline203
Raczkowanie
 
Avatar Caroline203
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Radomsko
Wiadomości: 260
Dot.: Planowanie ciąży cz. 2

Cytat:
Napisane przez ana985 Pokaż wiadomość
dostalam @ wiec rycze od rana, jutro pierwszy monitoring w tym cyklu, zaczynam 20 ktorys cykl starań...
Ana 985 nie przejmuj się głowa do góry. pomyśl że to już początek nowego cyklu i znowu zaczniecie starania. W końcu musi się udać
Mój starania w tym miesiącu raczej do bani. Jak to powiedział mój gin pęcherzyki drobizna . Więc powiem ci szczerze że czekam już na okres żeby zacząć od nowa.
__________________
Caroline199

Jest : 99kg
Cel I: 90kg
Cel II: 80kg
Cel III: 70kg
Caroline203 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-02-11, 12:10   #440
Kasik1313
Raczkowanie
 
Avatar Kasik1313
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 333
Dot.: Planowanie ciąży cz. 2

Cytat:
Napisane przez ana985 Pokaż wiadomość
dostalam @ wiec rycze od rana, jutro pierwszy monitoring w tym cyklu, zaczynam 20 ktorys cykl starań...
buuuuuuuu jestem z Tobą trzymaj się...

---------- Dopisano o 13:10 ---------- Poprzedni post napisano o 13:04 ----------

Cytat:
Napisane przez Caroline203 Pokaż wiadomość
Mój starania w tym miesiącu raczej do bani. Jak to powiedział mój gin pęcherzyki drobizna . Więc powiem ci szczerze że czekam już na okres żeby zacząć od nowa.
Kiedy się spodziewasz, bo chyba razem zaczynałyśmy ten cykl 27.01 rany ja to nie chce żeby przyszła...
Kasik1313 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-11, 12:22   #441
Caroline203
Raczkowanie
 
Avatar Caroline203
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Radomsko
Wiadomości: 260
Dot.: Planowanie ciąży cz. 2

Cytat:
Napisane przez Kasik1313 Pokaż wiadomość
buuuuuuuu jestem z Tobą trzymaj się...

---------- Dopisano o 13:10 ---------- Poprzedni post napisano o 13:04 ----------



Kiedy się spodziewasz, bo chyba razem zaczynałyśmy ten cykl 27.01 rany ja to nie chce żeby przyszła...
Myślę że coś około 26 lutego chyba że coś się mi poprzestawia i dostanę owulacji. Ale jakoś nikłe szanse niby śluz jakiś się pojawił ale 12 dnia cyklu nic nie było żaden pęcherzyk nie urósł . Więc się zastanawiam czy w cyklu bezowulacyjnym można mieć śluz płodny.
__________________
Caroline199

Jest : 99kg
Cel I: 90kg
Cel II: 80kg
Cel III: 70kg
Caroline203 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-11, 12:30   #442
Oriflame_Rybnik
Zadomowienie
 
Avatar Oriflame_Rybnik
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Rybnik
Wiadomości: 1 619
Dot.: Planowanie ciąży cz. 2

Dziewczyny zrobiłam test,bo nie wytrzymałam chciałam nie robić aby rozczarowania nie było no ale zrobiłam.
I na pierwszym wyszły dwie kreski,i zrobiłam 3 kolejne bo nie dowierzam i znów na nich 2 kreski
To 35 dzień cyklu
Jestem w szoku..i boję się ze moge sie rozczarowac
__________________

14.07.2012

Oriflame_Rybnik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-11, 12:32   #443
Kasik1313
Raczkowanie
 
Avatar Kasik1313
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 333
Dot.: Planowanie ciąży cz. 2

Cytat:
Napisane przez Caroline203 Pokaż wiadomość
Myślę że coś około 26 lutego chyba że coś się mi poprzestawia i dostanę owulacji. Ale jakoś nikłe szanse niby śluz jakiś się pojawił ale 12 dnia cyklu nic nie było żaden pęcherzyk nie urósł . Więc się zastanawiam czy w cyklu bezowulacyjnym można mieć śluz płodny.
Ja nie ogarniam mojego śluzu... raz jest, raz nie a owulacja jest potwierdzona na monitoringu...

---------- Dopisano o 13:32 ---------- Poprzedni post napisano o 13:31 ----------

Cytat:
Napisane przez Oriflame_Rybnik Pokaż wiadomość
Dziewczyny zrobiłam test,bo nie wytrzymałam chciałam nie robić aby rozczarowania nie było no ale zrobiłam.
I na pierwszym wyszły dwie kreski,i zrobiłam 3 kolejne bo nie dowierzam i znów na nich 2 kreski
To 35 dzień cyklu
Jestem w szoku..i boję się ze moge sie rozczarowac
Yes, yes, yes... zaczęłaś fale!!!
Kasik1313 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-11, 12:33   #444
Caroline203
Raczkowanie
 
Avatar Caroline203
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Radomsko
Wiadomości: 260
Dot.: Planowanie ciąży cz. 2

Cytat:
Napisane przez Oriflame_Rybnik Pokaż wiadomość
Dziewczyny zrobiłam test,bo nie wytrzymałam chciałam nie robić aby rozczarowania nie było no ale zrobiłam.
I na pierwszym wyszły dwie kreski,i zrobiłam 3 kolejne bo nie dowierzam i znów na nich 2 kreski
To 35 dzień cyklu
Jestem w szoku..i boję się ze moge sie rozczarowac
No to super. Gratulacje A kreski ciemne czy jeszcze jasne?
Coś mi się wydaje że te rok będzie dla nas szczęśliwy .
__________________
Caroline199

Jest : 99kg
Cel I: 90kg
Cel II: 80kg
Cel III: 70kg
Caroline203 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-11, 12:37   #445
Oriflame_Rybnik
Zadomowienie
 
Avatar Oriflame_Rybnik
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Rybnik
Wiadomości: 1 619
Dot.: Planowanie ciąży cz. 2

Jedna ciemna,a druga jasniejsza ale jest widoczna
Ja sie nie napedzam,bo moze to jakis blad..sama nie wiem
__________________

14.07.2012

Oriflame_Rybnik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-11, 12:39   #446
Caroline203
Raczkowanie
 
Avatar Caroline203
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Radomsko
Wiadomości: 260
Dot.: Planowanie ciąży cz. 2

Cytat:
Napisane przez Oriflame_Rybnik Pokaż wiadomość
Jedna ciemna,a druga jasniejsza ale jest widoczna
Ja sie nie napedzam,bo moze to jakis blad..sama nie wiem
Oriflame_Rybnik chyba się nie nakręcasz, to raczej nie błąd.
Zrób sobie bete dla pewości.
__________________
Caroline199

Jest : 99kg
Cel I: 90kg
Cel II: 80kg
Cel III: 70kg
Caroline203 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-11, 12:43   #447
Oriflame_Rybnik
Zadomowienie
 
Avatar Oriflame_Rybnik
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Rybnik
Wiadomości: 1 619
Dot.: Planowanie ciąży cz. 2

Objawów jako takich nie mam,tylko jajniki mnie kłują,i brzuch czasem tak mocniej zaciśnie,ale przed @ też tak miałam
Chyba czas umowic sie do gina
__________________

14.07.2012

Oriflame_Rybnik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-11, 12:45   #448
Caroline203
Raczkowanie
 
Avatar Caroline203
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Radomsko
Wiadomości: 260
Dot.: Planowanie ciąży cz. 2

Cytat:
Napisane przez Oriflame_Rybnik Pokaż wiadomość
Objawów jako takich nie mam,tylko jajniki mnie kłują,i brzuch czasem tak mocniej zaciśnie,ale przed @ też tak miałam
Chyba czas umowic sie do gina
Doby ginekolog może coś już zobaczy
Ale bete i tak będziesz musiała zrobić, może da ci skierowanie.
__________________
Caroline199

Jest : 99kg
Cel I: 90kg
Cel II: 80kg
Cel III: 70kg
Caroline203 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-11, 12:48   #449
Pinsleepee
Raczkowanie
 
Avatar Pinsleepee
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: ;)
Wiadomości: 360
Dot.: Planowanie ciąży cz. 2

Hej Dziewczyny!!

Oriflame - gratulacje!!!!

Jadę dziś na betę. To co prawda dopiero 26dc, ale powinnam dostać okresu przedwczoraj. Mam podwyższona temperaturę, latam do wc jak wariatka.Dziś zrobiłam test i dupa. Ale beta powinna coś pokazać, a ja nie potrafię czekać, więc jadę. Może znowu sobie wmawiam, ale przynajmniej będę wiedzieć, na czym stoję.
Pinsleepee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-11, 14:19   #450
Caroline203
Raczkowanie
 
Avatar Caroline203
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Radomsko
Wiadomości: 260
Dot.: Planowanie ciąży cz. 2

Cytat:
Napisane przez Pinsleepee Pokaż wiadomość
Hej Dziewczyny!!

Oriflame - gratulacje!!!!

Jadę dziś na betę. To co prawda dopiero 26dc, ale powinnam dostać okresu przedwczoraj. Mam podwyższona temperaturę, latam do wc jak wariatka.Dziś zrobiłam test i dupa. Ale beta powinna coś pokazać, a ja nie potrafię czekać, więc jadę. Może znowu sobie wmawiam, ale przynajmniej będę wiedzieć, na czym stoję.
Pinsleepee to daj znać jak ci beta wyszła i trzymam kciuki może jakiś wysyp będzie
__________________
Caroline199

Jest : 99kg
Cel I: 90kg
Cel II: 80kg
Cel III: 70kg
Caroline203 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Ginekologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-01-20 07:00:29


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:47.