Planowanie ciąży cz. 2 - Strona 16 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Ginekologia

Notka

Ginekologia Miejsce, w którym rozmawiamy o ginekologii. Tutaj znajdziesz pytania i odpowiedzi związane ze zdrowiem intymnym kobiety. Rozmawiamy np. o antykoncepcji.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-02-11, 14:23   #451
tabaska25
Zadomowienie
 
Avatar tabaska25
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: wlkp
Wiadomości: 1 708
GG do tabaska25
Dot.: Planowanie ciąży cz. 2

Cytat:
Napisane przez nanka30 Pokaż wiadomość
Chciałabym cos lepszego żebym nie musiała się martwić ze jakaś lipna kosmetyczka mi cos robi
W Karpaczu byłam w dzikim potoku super naprawdę ale chciałam cos innego spróbować a nie wiem gdzie jechać a muszę odpocząć bo oszaleje

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Ja tez ostatnio szukalam czegos na weekend, znalazlam "Kolorowe jeziorka" wpisz w google i poczytaj, chyba warto jechac a najlepiej do osrodka z mini spa
tabaska25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-11, 14:26   #452
Oriflame_Rybnik
Zadomowienie
 
Avatar Oriflame_Rybnik
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Rybnik
Wiadomości: 1 619
Dot.: Planowanie ciąży cz. 2

Jak to jest z tą betą?długo się na nią czeka?
Bo na jutro się zapisałam do ginekologa ale nie wiem czy tam coś zobaczy.
Ale muszę bo idę do diabetologa i musi wiedzieć czy jestem czy też nie,bo jak tak musi mi zmienić insuliny.
__________________

14.07.2012

Oriflame_Rybnik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-11, 14:26   #453
cicci
Rozeznanie
 
Avatar cicci
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 581
Dot.: Planowanie ciąży cz. 2

Cytat:
Napisane przez Oriflame_Rybnik Pokaż wiadomość
Dziewczyny zrobiłam test,bo nie wytrzymałam chciałam nie robić aby rozczarowania nie było no ale zrobiłam.
I na pierwszym wyszły dwie kreski,i zrobiłam 3 kolejne bo nie dowierzam i znów na nich 2 kreski
To 35 dzień cyklu
Jestem w szoku..i boję się ze moge sie rozczarowac
Gratulacje kochana! Cieszę się z Tobą
Przełamałaś fatum i teraz bedzię wysyp
cicci jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-11, 14:59   #454
kosta6
Raczkowanie
 
Avatar kosta6
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 336
Dot.: Planowanie ciąży cz. 2

Cytat:
Napisane przez Caroline203 Pokaż wiadomość
może jakiś wysyp będzie
Trzeba nam motywacji! Niech nadejdzie kreseczkowa fala )
__________________
02.09.2012 My

kosta6 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-11, 15:02   #455
malosympatyczna
Raczkowanie
 
Avatar malosympatyczna
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 385
Dot.: Planowanie ciąży cz. 2

Cytat:
Napisane przez meire Pokaż wiadomość

A mam pytanie.. Czy jest tu na watku aktywna staraczka z nadczynnoscis tarczycy?.. Wiem, ze to jest gorsze przy staraniach, niz niedoczynnosc...



Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Ja teoretycznie mam tarczycę w normie, ale norma zaczyna się od 0,4 a u mnie jest 0.7. Pół roku wcześniej było 0,8. W przyszły piątek idę do endokrynologa i zobaczymy co powie.
Cytat:
Napisane przez ana985 Pokaż wiadomość
dostalam @ wiec rycze od rana, jutro pierwszy monitoring w tym cyklu, zaczynam 20 ktorys cykl starań...
współczucia ale głowa do góry, musi się wreszcie udać

Cytat:
Napisane przez Oriflame_Rybnik Pokaż wiadomość
Dziewczyny zrobiłam test,bo nie wytrzymałam chciałam nie robić aby rozczarowania nie było no ale zrobiłam.
I na pierwszym wyszły dwie kreski,i zrobiłam 3 kolejne bo nie dowierzam i znów na nich 2 kreski
To 35 dzień cyklu
Jestem w szoku..i boję się ze moge sie rozczarowac
wreszcie jakieś dobre wieści?

Edytowane przez malosympatyczna
Czas edycji: 2014-02-11 o 15:14
malosympatyczna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-11, 15:58   #456
gusia_92
Raczkowanie
 
Avatar gusia_92
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 46
Dot.: Planowanie ciąży cz. 2

Cytat:
Napisane przez Oriflame_Rybnik Pokaż wiadomość
Jak to jest z tą betą?długo się na nią czeka?
Bo na jutro się zapisałam do ginekologa ale nie wiem czy tam coś zobaczy.
Ale muszę bo idę do diabetologa i musi wiedzieć czy jestem czy też nie,bo jak tak musi mi zmienić insuliny.
Kochanieńka beta to wynik z krwi na wysokość hormonu ciąży i wykazuje w którym tygodniu jesteś... ja czekałam 4 godz na wynik ale prywatnie. Kosztuje ok.12 zł.
Nie chce zapeszać ale gratuluję i bardzo się cieszymy wszystkie. Dużo zdrówka i entuzjazmu

Mój wynik beta niestety ujemny więc mam podobny nastrój jak ana985...
__________________
23.10.2012 r. - 13 tyg. Aniołek [*]
24.12.2012 r. - Zaręczyny
05.10.2013r. - Ślub
22.02.2014 r. - Dowiedzieliśmy się o Fasolince
14.03.2014 r. - Bicie serduszka

Edytowane przez gusia_92
Czas edycji: 2014-02-11 o 16:03
gusia_92 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-11, 16:16   #457
Oriflame_Rybnik
Zadomowienie
 
Avatar Oriflame_Rybnik
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Rybnik
Wiadomości: 1 619
Dot.: Planowanie ciąży cz. 2

Cytat:
Napisane przez gusia_92 Pokaż wiadomość
Kochanieńka beta to wynik z krwi na wysokość hormonu ciąży i wykazuje w którym tygodniu jesteś... ja czekałam 4 godz na wynik ale prywatnie. Kosztuje ok.12 zł.
Nie chce zapeszać ale gratuluję i bardzo się cieszymy wszystkie. Dużo zdrówka i entuzjazmu

Mój wynik beta niestety ujemny więc mam podobny nastrój jak ana985...

Dziękuję za informację.
A ile powinnam mieć będąc w ciaży?Jaki wynik
__________________

14.07.2012

Oriflame_Rybnik jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-02-11, 16:21   #458
gusia_92
Raczkowanie
 
Avatar gusia_92
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 46
Dot.: Planowanie ciąży cz. 2

poniżej wyniku będziesz miała legendę i wyczytasz w którym tygodniu jesteś... jak dobrze pamiętam najmniejszy jest od 3tygodnia
__________________
23.10.2012 r. - 13 tyg. Aniołek [*]
24.12.2012 r. - Zaręczyny
05.10.2013r. - Ślub
22.02.2014 r. - Dowiedzieliśmy się o Fasolince
14.03.2014 r. - Bicie serduszka
gusia_92 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-11, 16:30   #459
Lea_ny
Zakorzenienie
 
Avatar Lea_ny
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 6 354
Dot.: Planowanie ciąży cz. 2

Cytat:
Napisane przez Caroline203 Pokaż wiadomość
A ja wczoraj miałam śluz płodny i kurcze nie wiem sama już. Czy mając śluz płodny cykl może być też bez owulacji.
Może... ja w cyklach bezowulacyjnych miewałam piękny rozciągliwy śluz - a jak kiedyś dawno temu miałam owu, to pustynia


Cytat:
Napisane przez Oriflame_Rybnik Pokaż wiadomość
Dziewczyny zrobiłam test,bo nie wytrzymałam chciałam nie robić aby rozczarowania nie było no ale zrobiłam.
I na pierwszym wyszły dwie kreski,i zrobiłam 3 kolejne bo nie dowierzam i znów na nich 2 kreski
To 35 dzień cyklu
Jestem w szoku..i boję się ze moge sie rozczarowac
Gratuluję!


Cytat:
Napisane przez Oriflame_Rybnik Pokaż wiadomość
Jak to jest z tą betą?długo się na nią czeka?
Bo na jutro się zapisałam do ginekologa ale nie wiem czy tam coś zobaczy.
Ale muszę bo idę do diabetologa i musi wiedzieć czy jestem czy też nie,bo jak tak musi mi zmienić insuliny.
Ginekolog na razie nic nie zobaczy - za wcześnie Podczas tak wczesnego badania co najwyżej będzie mógł wysnuć przypuszczenie ciąży, bo macica może wyglądać nieco inaczej, itp... no chyba, że miałaś owu sporo wcześniej, to może już zobaczyłby jakiś pęcherzyk podczas USG - bo na zarodek jeszcze będziesz musiała poczekać.

Tak naprawdę, to na tak wczesnym etapie jedynym wiarygodnym potwierdzeniem będzie zrobienie bety Robisz raz, a za 2-3 dni kolejny i wtedy można ocenić czy przyrasta prawidłowo
__________________
Lea_ny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-11, 16:35   #460
Oriflame_Rybnik
Zadomowienie
 
Avatar Oriflame_Rybnik
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Rybnik
Wiadomości: 1 619
Dot.: Planowanie ciąży cz. 2

Cytat:
Napisane przez Lea_ny Pokaż wiadomość
Może... ja w cyklach bezowulacyjnych miewałam piękny rozciągliwy śluz - a jak kiedyś dawno temu miałam owu, to pustynia



Gratuluję!



Ginekolog na razie nic nie zobaczy - za wcześnie Podczas tak wczesnego badania co najwyżej będzie mógł wysnuć przypuszczenie ciąży, bo macica może wyglądać nieco inaczej, itp... no chyba, że miałaś owu sporo wcześniej, to może już zobaczyłby jakiś pęcherzyk podczas USG - bo na zarodek jeszcze będziesz musiała poczekać.

Tak naprawdę, to na tak wczesnym etapie jedynym wiarygodnym potwierdzeniem będzie zrobienie bety Robisz raz, a za 2-3 dni kolejny i wtedy można ocenić czy przyrasta prawidłowo
Ech no to beznadziejnie,bo w czwartek idę do diabetolog i muszę wiedzieć bo będę musiała mieć zmienioną insulinę
__________________

14.07.2012

Oriflame_Rybnik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-11, 16:45   #461
Lea_ny
Zakorzenienie
 
Avatar Lea_ny
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 6 354
Dot.: Planowanie ciąży cz. 2

Cytat:
Napisane przez Oriflame_Rybnik Pokaż wiadomość
Ech no to beznadziejnie,bo w czwartek idę do diabetolog i muszę wiedzieć bo będę musiała mieć zmienioną insulinę
Nie martw się, myślę, że diabetolog będzie wiedział co robić - podejrzewam, że nie jesteś pierwszą dziewczyną, która przyjdzie do niego w tak wczesnej ciąży
__________________
Lea_ny jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-02-11, 16:49   #462
nanka30
Rozeznanie
 
Avatar nanka30
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 653
Dot.: Planowanie ciąży cz. 2

Gratuluje super informacja będzie dobrze
Mi dzisiaj zmora przyszła

Sent from my IdeaTabA1000-F using Wizaz Forum mobile app
nanka30 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-11, 17:36   #463
waga109
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 80
Dot.: Planowanie ciąży cz. 2

Właśnie wróciłam od ginki i jestem załamana...poszłam zinterpretować wyniki i doznałam szoku....po kolei
Badanie na FSH i LH powinno!!!!! się robić w połowie cyklu a nie na jego początku. Nie kwestionuje innych lekarzy może zależy to od lekarza...
Moje wyniki są w normie ale badania męża dają dużo do myślenia...ilość plemników i te inne podstawowe parametry są w porządku poza tym, że musi pić wodę z cytryną by się zakwasić bo ph za wysokie i niepokoją lekarza bakterie występujące w nasieniu...Powiedziała że najczęściej są to bakterie chlamydi...k....mać....pr zecież to choroba weneryczna*!!!!Skoro mąż mój z pierwszą partnerką seksualną zawsze w prezerwatywie to znaczy że ja go zaraziłam?????Ja pierdzielę...nie sądziłam że coś mam...Zastanawiam się czy jeśli ja coś mam to w badaniach cytologii powinno coś wyjść czy nie? I czy ogólnie występowanie tego "chuj.....stwa" ma wpływ na zajście w ciążę? Nie spytałam bo odebrało mi mowę...
Jeśli @ się pojawi w tym miesiącu to widzimy się 27 lutego wtedy prawdopodobnie rozpoczniemy leczenie specjalistyczne, a jeśli się nie pojawi to cud, miód, malina....Jak zwykle w poczekalni siedząc słyszałam małe bijące serduszko....piękne.....


Cytat:
Napisane przez cicci Pokaż wiadomość
Dziewczyny, pewnie już o tym pisałyście ale która miała badanie na obecność chlamydie? Możecie mi coś więcej napisać? Jak się robi takie badanie, przez krew? Ile kosztuje? Jeśli dobrze pójdzie to wybieram się do Polski i tam sobie zrobię dodatkowe badania m.in. na chlamydie. Zbyt często piszą o tych bakteriach jako o przyczynie poronień...
waga109 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-11, 18:14   #464
cicci
Rozeznanie
 
Avatar cicci
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 581
Dot.: Planowanie ciąży cz. 2

Cytat:
Napisane przez waga109 Pokaż wiadomość
Właśnie wróciłam od ginki i jestem załamana...poszłam zinterpretować wyniki i doznałam szoku....po kolei
Badanie na FSH i LH powinno!!!!! się robić w połowie cyklu a nie na jego początku. Nie kwestionuje innych lekarzy może zależy to od lekarza...
Moje wyniki są w normie ale badania męża dają dużo do myślenia...ilość plemników i te inne podstawowe parametry są w porządku poza tym, że musi pić wodę z cytryną by się zakwasić bo ph za wysokie i niepokoją lekarza bakterie występujące w nasieniu...Powiedziała że najczęściej są to bakterie chlamydi...k....mać....pr zecież to choroba weneryczna*!!!!Skoro mąż mój z pierwszą partnerką seksualną zawsze w prezerwatywie to znaczy że ja go zaraziłam?????Ja pierdzielę...nie sądziłam że coś mam...Zastanawiam się czy jeśli ja coś mam to w badaniach cytologii powinno coś wyjść czy nie? I czy ogólnie występowanie tego "chuj.....stwa" ma wpływ na zajście w ciążę? Nie spytałam bo odebrało mi mowę...
Jeśli @ się pojawi w tym miesiącu to widzimy się 27 lutego wtedy prawdopodobnie rozpoczniemy leczenie specjalistyczne, a jeśli się nie pojawi to cud, miód, malina....Jak zwykle w poczekalni siedząc słyszałam małe bijące serduszko....piękne.....
Chlamydie są bardzo niebiezpieczne bo mogą być przyczyną poronień. Lepiej się zbadaj i wylecz.
Ja mam zamiar się zbadać na te trzy bakterie, o których pisała dziadzia. Dowiadywałam się ile kosztuje w PL i nie jest to jakiś ogromny koszt więc warto się zbadać.
Odnośnie bakterii w nasieniu Twojego męża...ja nie pamiętam aby w wynikach mojego była jakaś wzmianka...czy Twoja ginekolog wywnioskowała to po parametrach plemników (kształcie główki, ogonkach itp.) czy badanie też obejmowało obecność bakterii w nasieniu?
Co do LH i FSH..też dostałam skierowanie na trzeci dzień cyklu.
cicci jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-11, 20:05   #465
simonee
Zakorzenienie
 
Avatar simonee
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 4 399
Dot.: Planowanie ciąży cz. 2

Cytat:
Napisane przez Oriflame_Rybnik Pokaż wiadomość
Dziewczyny zrobiłam test,bo nie wytrzymałam chciałam nie robić aby rozczarowania nie było no ale zrobiłam.
I na pierwszym wyszły dwie kreski,i zrobiłam 3 kolejne bo nie dowierzam i znów na nich 2 kreski
To 35 dzień cyklu
Jestem w szoku..i boję się ze moge sie rozczarowac
Super!!!
simonee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-11, 20:55   #466
nanka30
Rozeznanie
 
Avatar nanka30
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 653
Dot.: Planowanie ciąży cz. 2

Oriflame Daj znać jak było u gina

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
nanka30 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-11, 21:04   #467
malosympatyczna
Raczkowanie
 
Avatar malosympatyczna
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 385
Dot.: Planowanie ciąży cz. 2

Cytat:
Napisane przez waga109 Pokaż wiadomość
Powiedziała że najczęściej są to bakterie chlamydi
"Najczęsciej"! Ale nie określiła jednoznacznie, prawda? Może nie nakręcaj się za bardzo. Zróbcie konkretne badania w tym kierunku.

Poza tym nie ma żadnej gwarancji, że to Ty męża zaraziłaś, bo "Drobnoustroje dostają się do organizmu poprzez uszkodzoną skórę oraz błony śluzowe, jak również na basenach i kąpieliskach, gdzie do zakażeń dochodzi bardzo często"
malosympatyczna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-11, 21:19   #468
tabaska25
Zadomowienie
 
Avatar tabaska25
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: wlkp
Wiadomości: 1 708
GG do tabaska25
Dot.: Planowanie ciąży cz. 2

Cytat:
Napisane przez simonee Pokaż wiadomość
Super!!!
Ogromne gratulacje, trzymam mocno kciuki aby to byla ciąża i aby dzieciatko roslo zdrowo, buziaki

Ja wczoraj tez trafilam do ginka, na nfz, niestety porazka;/ mam jakis pecherzyk rosnacy ktorego dawno nie powinno juz byc bo jestem krotko przed miesiaczka, wiec mam czekac na @ i zaraz po niej wrocic na wizyte, wtedy dopiero on chce zaczac ze mną, jak na razie to nawet nie wyłudzilam od niego skierowania do poradni leczenia nieplodnosci, cos tam przebąkiwal o laparo i inseminacji ale zadnych konkretow z jego strony mówil tez o badaniu AMH jednak i tak nie dostane skierowania zeby bylo bezplatne, a kosztuje ponad 100zl (ja nie widze sensu robienia tego badania jednak) w najblizszym czasie jestem zapisana jeszcze do 2 ginekologów, zobaczymy, postanowilam odpuscic na razie z inseminacja i ogolnie brakuje juz ochoty na dalsze starania. Mam nadzieje ze te pierwsze 2 kreski pociągna za sobą nastepne i pojdzie wielka fala, ktora obejmie wszystkie tu kobietki

Edytowane przez tabaska25
Czas edycji: 2014-02-11 o 21:24
tabaska25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-11, 21:34   #469
dziadzia237
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 219
Dot.: Planowanie ciąży cz. 2

Waga109 to mogą być różne bakterie, niekoniecznie chlamydia. Tak jak pisąły Ci dziewczyny można się zarazić na basenach, w toaletach publicznych itp. nie tylko przez kontakty seksualne.

Ja mam wykrytą ureoplasme. Miałam wymaz w kierunku chlamydii, ureoplasmy i mycoplasmy. Zapłaciłam 200zł za wymaz w kierunku tych 3 bakterii. Dostalismy z męzem antybiotyk. Mąz brał 3 dni, ja 7 dni. Jutro kończę. Po 3 tygodniach mam powtórzyć badanie już tylko w kierunku ureoplasmy. Lekarz mówił, że bakterie te mogą mieć wpływ na poronienia, ale również mogą być przyczyną niepłodności. Plamienia przed miesiaczka wg lekarza mogą być równiez spowodowane obecnoscia bakterii. Jak pisałam już wcześniej mam nadzieje, że jak już ją wylecze to się uda zajść - bo plemniki i badania hormonalne w normie. Jesli dluzszy czas sie nie bedzie nadal udawac to bede robic hsg albo laparoskopie ( jeszcze nie wiem na ktore badanie sie zdecyduje, muszę zobaczyc, które daje lepsze efekty)

LH i FSH miałam również zalecone w 3dc. Myślę, że co lekarz to teoria. Ale ja na wyniku z laboratorium miałam podane normy dla różnych faz cyklu więc myślę, że każda z opcji jest w jakis sposób czytelna dla każdego lekarza.

Oriflame Rybnik zrób sobie bete, wyniki są tego samego dnia. Ja kiedys robilam czekalam na wynik 40min. tj zalezne od laboratorium i placilam 26zl. Beta będzie teraz najbardziej wiarygodnym wynikiem. Gratuluje
dziadzia237 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-02-12, 02:14   #470
martha330
Zakorzenienie
 
Avatar martha330
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 5 018
Dot.: Planowanie ciąży cz. 2

Cytat:
Napisane przez Oriflame_Rybnik Pokaż wiadomość
Ech no to beznadziejnie,bo w czwartek idę do diabetolog i muszę wiedzieć bo będę musiała mieć zmienioną insulinę
trzymam kciuki by wiesci byly pozytywne ...

ja do marca przetrwam na metformaxie i wtedy wybiore sie do mojej gin,zeby cos poradzila wiecej
__________________
Nasze serduszka
Hania <3 8.11.2014r. <3 i Basia 3.04.2017


martha330 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-12, 07:43   #471
Kasik1313
Raczkowanie
 
Avatar Kasik1313
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 333
Dot.: Planowanie ciąży cz. 2

No a u mnie pojawiły się brunatne plamienia, czyli znów nic nie wyszło... Jutro idę jeszcze do lekarza to zapytam o te bakterie, czy one mogą wywoływać plamienia przed okresem... powoli też zaczynam mieć dość!!! Niby wszystko jest dobrze a ciąży nie ma
Kasik1313 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-12, 07:45   #472
Oriflame_Rybnik
Zadomowienie
 
Avatar Oriflame_Rybnik
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Rybnik
Wiadomości: 1 619
Dot.: Planowanie ciąży cz. 2

Byłam dziś na becie wyniki online będą między 14 a 16.
A jutro papierowe do odbioru.
A na 12:15 do ginekologa
Naczytałam się wczoraj w necie,że pozytywny test może oznaczać torbiel na jajniku,tarczyce itp..
__________________

14.07.2012

Oriflame_Rybnik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-12, 08:56   #473
nanka30
Rozeznanie
 
Avatar nanka30
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 653
Dot.: Planowanie ciąży cz. 2

Przestań czytać te bzdury , będzie dobrze
nanka30 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-12, 09:08   #474
kosta6
Raczkowanie
 
Avatar kosta6
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 336
Dot.: Planowanie ciąży cz. 2

Cytat:
Napisane przez Kasik1313 Pokaż wiadomość
No a u mnie pojawiły się brunatne plamienia, czyli znów nic nie wyszło... Jutro idę jeszcze do lekarza to zapytam o te bakterie, czy one mogą wywoływać plamienia przed okresem... powoli też zaczynam mieć dość!!! Niby wszystko jest dobrze a ciąży nie ma
Mimo wszystko trzymam kciuki by to była implantacja, bo z tego co pamiętam do tyłu wstecz miałaś chyba owulkę więc może
__________________
02.09.2012 My

kosta6 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-12, 09:48   #475
Kasik1313
Raczkowanie
 
Avatar Kasik1313
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 333
Dot.: Planowanie ciąży cz. 2

Cytat:
Napisane przez kosta6 Pokaż wiadomość
Mimo wszystko trzymam kciuki by to była implantacja, bo z tego co pamiętam do tyłu wstecz miałaś chyba owulkę więc może
No miałam owulację i to piękną... ale ten brunatny śluz to ja mam co miesiąc więc dupa... nie wiem o co chodzi może HSG coś wyjaśni chociaż bym nie chciała żeby okazało się że są niedrożne bo tylko in vitro zostanie... a mój nie da rady do kubeczka, tak psychicznie nie da rady ja muszę, a jemu nie stanie i dupa!!!

Edytowane przez Kasik1313
Czas edycji: 2014-02-12 o 09:49
Kasik1313 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-12, 10:07   #476
kosta6
Raczkowanie
 
Avatar kosta6
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 336
Dot.: Planowanie ciąży cz. 2

Cytat:
Napisane przez Kasik1313 Pokaż wiadomość
No miałam owulację i to piękną... ale ten brunatny śluz to ja mam co miesiąc więc dupa... nie wiem o co chodzi może HSG coś wyjaśni chociaż bym nie chciała żeby okazało się że są niedrożne bo tylko in vitro zostanie... a mój nie da rady do kubeczka, tak psychicznie nie da rady ja muszę, a jemu nie stanie i dupa!!!
Faceci chyba tak już mają że się blokują psychicznie i koniec, my też w tym miesiącu znowu mamy próbować, chciałam jechać na 2-3dni w góry do rodziny to stwierdził że mnie zawiezie w weekend a nie w tygodniu, a przecież tłumaczyłam mu że week to "ten" czas będzie Boże co z nimi nie tak jest??
__________________
02.09.2012 My

kosta6 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-12, 10:21   #477
Kasik1313
Raczkowanie
 
Avatar Kasik1313
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 333
Dot.: Planowanie ciąży cz. 2

Cytat:
Napisane przez kosta6 Pokaż wiadomość
Faceci chyba tak już mają że się blokują psychicznie i koniec, my też w tym miesiącu znowu mamy próbować, chciałam jechać na 2-3dni w góry do rodziny to stwierdził że mnie zawiezie w weekend a nie w tygodniu, a przecież tłumaczyłam mu że week to "ten" czas będzie Boże co z nimi nie tak jest??
Nie wiem co z nimi jest nie tak, może oni są po prostu z Marsa... ja już swojemu nawet nie tłumaczę, że to ten czas i powinniśmy, bo to działało wręcz odwrotnie i nic nie wychodziło...
Jutro mam urodziny i zaczynam łapać doła i oczywiście mój kochany nie będzie wiedział czemu mi smutno...
Kasik1313 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-12, 10:26   #478
cicci
Rozeznanie
 
Avatar cicci
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 581
Dot.: Planowanie ciąży cz. 2

No to dołączam do grupy dziewczyn, która właśnie dostała okres A miał być wysyp dwóch kresek.
cicci jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-12, 10:33   #479
Caroline203
Raczkowanie
 
Avatar Caroline203
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Radomsko
Wiadomości: 260
Dot.: Planowanie ciąży cz. 2

No mój kochany ma teraz fazę siłowni. Cały czas słyszę o treningu, o diecie.Wychodzi po 7 na siłkę , potem praca o 17 wraca. Opowie mi jak było, jakie dziś wykonywał ćwiczenia, zje obiad i siedzi sobie i myśli.
Niestety mój jest typem myśliciela . A ostatnio to myśli tylko o sobie a jak już się odezwę coś o dziecku o nas, o monitoringu, lekach , to za dużo wymagam . Czego ta kobieta ode mnie chce. Nie widzi że mam lekką depresję.
__________________
Caroline199

Jest : 99kg
Cel I: 90kg
Cel II: 80kg
Cel III: 70kg
Caroline203 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-12, 10:38   #480
kosta6
Raczkowanie
 
Avatar kosta6
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 336
Dot.: Planowanie ciąży cz. 2

Cytat:
Napisane przez Caroline203 Pokaż wiadomość
No mój kochany ma teraz fazę siłowni. Cały czas słyszę o treningu, o diecie.Wychodzi po 7 na siłkę , potem praca o 17 wraca. Opowie mi jak było, jakie dziś wykonywał ćwiczenia, zje obiad i siedzi sobie i myśli.
Niestety mój jest typem myśliciela . A ostatnio to myśli tylko o sobie a jak już się odezwę coś o dziecku o nas, o monitoringu, lekach , to za dużo wymagam . Czego ta kobieta ode mnie chce. Nie widzi że mam lekką depresję.
Ja stwierdziłam że już lepiej nie poruszać tego tematu tylko działać, co będzie to będzie.. szkoda sie kłócić

Wolę z Wami porozmawiać, kobieta kobietę najlepiej zrozumie..
__________________
02.09.2012 My

kosta6 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Ginekologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-01-20 07:00:29


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:26.